Nástroj pro napínání a řezání ocelových pásů

Nástroj SHTOK. pro napínání a řezání ocelových pásů s ráčnovým mechanismem 23607

Tento produkt nemá žádné reference. Buďte první, kdo ohodnotí tento produkt.

SHTOK 23607 ráčnový nástroj pro napínání a řezání ocelových pásů se široce používá při instalaci háků nebo dálkově ovládaných pásů na kovové, železobetonové podpěry. Pracovní část výrobku je vyrobena z kalené oceli, která zaručuje vysokou pevnost a odolnost. Speciální rukojeti zajišťují pohodlné a bezpečné uchopení bez efektu sklouznutí.

Technické údaje nástroje SHTOK 23607 Max. šířka pásu, mm 20 Max. tloušťka pásu, mm 1 Šířka pásu, mm 20 Max. tloušťka pásu, mm 1 Vybavení

Nástroj; pas; obal. Parametry baleného zboží

Jednotka: kus Hmotnost, kg: 1.31 Rozměry, mm: 270 x 80 x 90

Charakteristika

Sestavíme vaši objednávku a dodáme ji do kterékoli prodejny Tool-Arms. Zdarma, do jednoho dne. Bez platby předem bude vaše objednávka k vyzvednutí do tří dnů od vyzvednutí, s platbou předem až do vyzvednutí.

Naše výstavní prostory jsou otevřeny pro návštěvníky.

V obchodech dodržujte vzdálenost 1,5 metru a noste masky a rukavice. Všichni naši zaměstnanci používají osobní ochranné pomůcky a harmonogram úklidu je zpřísněn.

Dodávka funguje jako dříve, s veškerými bezpečnostními opatřeními.

nástroj, napínání, řezání, ocelových, pásů

Aktuální dodací podmínky jsou uvedeny v části „Dodací podmínky“.

Doručujeme v Permu, Permském kraji a po celém Rusku. V závislosti na dodací adrese doručujeme zboží vlastními kamiony nebo posíláme jakoukoli přepravní společnost. včetně SDEK, PEC a GTD.

Platby jsou přijímány v hotovosti a bankovními kartami, online nebo na účet. Dopravní společností odesíláme pouze po zaplacení předem. On-line nákup na splátky a úvěr je možný.

Nástroj pro napínání obvazů. Pravidla a chyby při práci s páskou a výběru sponek.

Obvazová páska se instaluje pomocí speciálních napínacích strojů. Mnoho elektrikářů je označuje jednoduše jako mlýnek na maso nebo vrtulník.

První stroje byly dovezeny. Stojí poměrně dost přes 8000. Například Ensto CT42.

Dnes je tento nástroj běžně dostupný i u tuzemských výrobců (společnost KVT). V obchodech už se dají sehnat za poloviční cenu než v zahraničí.

Nejlepší je vybírat pásky balené v 50metrových cívkách a zabalené v praktických plastových kazetách s držadly. V této velikosti nebudete mít problém se zamotáním nebo rozbalením.

Pokud je ještě zakoupena v papírovém obalu, je lepší tuto krabici neroztrhávat vcelku, ale udělat v horní části řez, kterým lze protáhnout konec pásky. Samotná cívka zůstává pevně stočená a při přepravě nebo manipulaci se nezamotá.

Továrně vyráběné pásky mají následující vlastnosti:

Obvazový pásek je univerzální způsob upevnění pro všechny typy podpěr:

Dokonce i na trubce d-40 mm můžete použít k zajištění čehokoli. Hlavní podmínkou je, že. Plocha upevňovací roviny by měla být širší než samotný klip. V opačném případě by mohlo dojít k jeho deformaci při utahování, což by ovlivnilo kvalitu a trvanlivost instalace.

Co může být zajištěno obvazovou páskou kromě kování pro vodiče LV-ABC:

Při výběru řešení páskování je třeba vzít v úvahu následující body:. Jak velké zatížení při přetržení může být použito na výztuhu? A není vždy nutné volit popruh s maximální hodnotou přetržení. Někdy je vzhledem k podmínkám instalace praktičtější použít lehčí verzi. To bude podrobněji vysvětleno níže.

Samotný popruh samozřejmě není schopen zajistit hák nebo jiné zařízení na podpěrách. K tomu je zapotřebí další prvek:

Kromě vnějšího vzhledu je hlavní rozdíl mezi napínacím popruhem a třmenem následující:

Není náhodou, že kabelové pásky mají ve své konstrukci speciální spoj. To se provádí proto, aby se při kritickém zatížení výztuha podél tohoto spoje rozdělila a BRP spolu s hákem spadl dolů, čímž zůstane BRP i podpěra neporušená.

Nosník unese zatížení 750-800 kg. Pokud kolem háku vedou dva pásy popruhu zajištěné třmeny, je to 1,5 tuny. Spojení snese zatížení 600 kg nebo 1,2 tuny na hák s dvojitou 0,7mm páskou.

Měli byste si jasně uvědomit, že veškeré kování musí obsahovat spoje s omezenou pevností, aby bylo žací ústrojí LV-ABC chráněno před mechanickým poškozením. Co to znamená?

Pokud například na systém LV-ABC spadne mohutný strom, nesmí se kabel v žádném případě přetrhnout, ani nesmí dojít k domino efektu, který by mohl strhnout další stožáry. Pravidla vyžadují, aby se články v kování linky sbalily.

A to ne ty nejdražší a nejodpovědnější, jako jsou kotevní svorky, ale nejlevnější části výrobku. Proto je připevnění háků pomocí kovových popruhů a úchytů nejslabším článkem ze všech.

Často se i konstruktéři dopouštějí chyby a rozhodnou se vše upevnit pouze pomocí tyčí, protože jsou nejuniverzálnější a lze je použít jak na mezilehlých, tak na kotvených podpěrách. Princip univerzality zde však může hrát i negativní roli. Podívejme se, proč tomu tak je.

Předpokládejme, že máte drát CIP-1 s průřezem jádra 70 mm2 a zatížením při přetržení 2 tuny. Je zajištěn kotevní svorkou o síle 2 tuny. A to vše je připevněno na háku se dvěma popruhy a úchyty s přetržením o hodnotě. 1,5 tuny.

V případě přetížení tedy nejprve vyjmete řetězec z jha, přičemž celý řádek zůstane neporušený.

Při pozdější opravě stačí vyměnit dva špendlíky a kus obvazu. Pokud jde o náklady, je to tuctová záležitost.

Kde dojde k první poruše?? Pravděpodobně na drátě. A náklady na odstranění následků nehody budou mnohonásobně vyšší. Přitom vše se dalo vyřešit již ve fázi montáže, kdy se nepoužívaly lanové věže, ale spony s nižší přetržnou silou.

Pro ještě menší průřezy a dodržení podmínky slabého článku je možné použít bandážní pásku menší tloušťky a šířky. S odpovídající sponkou. Tato skutečnost by měla být zohledněna a zohledněna již ve fázi návrhu.

Nástroj na napínání a řezání ocelového pásu SHTOK 23602

Vhodné pro různé instalační práce. Výrobek se používá k upevnění držáků a háků na podpěry z kovu, železa nebo železobetonu. Nástroj umožňuje napnutí ocelového pásu a jeho následné nařezání na požadované místo.

Šířka ocelové pásky. 19 mm; tloušťka ocelového pásu. 0.8 mm; Pevná konstrukce ocelového napínacího a řezacího nástroje SHTOK 23602. Rozměry 250 x 90 x 90 mm Hmotnost 520 g.

Platba v hotovosti při doručení kurýrem nebo v kanceláři při převzetí objednávky.

Objednávka se platí v hotovosti při převzetí objednávky v kanceláři nebo při doručení naším kurýrem. Spolu s objednávkou vám vystavíme pokladní doklad. soubor přepravních dokladů, dar v hodnotě objednávky a samotnou objednávku.

2. Platba pomocí služby Yandex Kassa.

Objednávku lze zaplatit prostřednictvím služby Yandex Kassa.

Bankovní karty pro online platby: Visa, Mastercard, Maestro, Mir. 2. Platba elektronickými penězi z elektronických peněženek nebo na ně navázaných bankovních karet, jako jsou: Yandex.Peníze, QIWI. 3. Platby účtů v internetovém bankovnictví v Internet Bank: Sberbank Online, Alfa Bank, Promsvyazbank.

Podrobné pokyny k platbě objednávky

Visa, Mastercard, Maestro, Mir podrobné pokyny ke stažení 2. Elektronické peníze Yandex Money podrobné pokyny ke stažení 3. Elektronické peníze QIWI podrobný návod ke stažení 4. Online bankovnictví Sberbank Online podrobné pokyny ke stažení 5. Online bankovnictví Alfa Bank podrobné pokyny ke stažení 6. Promsvyazbank online bankovnictví podrobné pokyny ke stažení

Po zaplacení jedním z výše uvedených způsobů obdržíte online peněžní poukázku s názvem objednávky a její výší.

Pozor ! Naši manažeři vás budou informovat o dostupnosti vybraných produktů před provedením platby !

Platba bankovním převodem.

Tento způsob platby je k dispozici při objednávání zboží prostřednictvím. a právnické osoby, k tomu je třeba při zadávání objednávky vybrat položku

Platby jednotlivců bankovním převodem : 2. Pro soukromé osoby Bankovní převod :

Тестируем Горячий Нож, Рустовочную Машинку, качество AliExpress нужно доработать напильником

Na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli při registraci, vám zašleme fakturu s razítkem. Manažer vás bude kontaktovat, aby vám objasnil podrobnosti vaší objednávky.

Pro fyzické osoby je možné zaslat potvrzení s námi vyplněnými údaji pro úhradu objednávky na pobočkách Sberbank of Russia.

Dobírka

Tento způsob platby je k dispozici pro osoby, které se rozhodnou obdržet svou objednávku na místě vyzvednutí s pojištěním nebo kurýrem až ke dveřím s pojištěním.

Tento způsob platby je k dispozici, pokud si zvolíte doručení objednávky prostřednictvím následujících kurýrních společností:

SDEK 2. Boxberry 3. PickPoint.

Při objednávce na dobírku se k celkové částce objednávky připočítává další poplatek.

Další částku uvidíte ihned, pokud na kartě způsobu platby vyberete možnost platby v hotovosti v okamžiku přijetí objednávky. K objednávce bude automaticky přičtena další částka, viz příklad níže.

  • Výběr možnosti platby v hotovosti
  • Celková cena objednávky při výběru možnosti platby v hotovosti na místě vyzvednutí

Po objednání tímto způsobem platby bude vaše objednávka předána k doručení vámi zvolené kurýrní společnosti. Jakmile vaše objednávka dorazí na vybrané místo dodání, budete o jejím příjezdu informováni SMS zprávou. Na místo vyzvednutí se dostavíte s pasem, obsluze sdělíte číslo objednávky a zaplatíte v hotovosti nebo bankovní kartou. Dále si vyzvedněte svou objednávku a dárek v hodnotě objednávky.

Nástroj pro napínání a řezání ocelových pásů IN-20

Společnost provádí vrácení a výměnu tohoto zboží v souladu s požadavky právních předpisů.

Lhůty pro vrácení

Vrácení peněz je možné do 14 dnů od převzetí (u zboží odpovídající kvality).

Zpětná zásilka podléhá dohodě.

Dle našeho uvážení vám vrátíme nebo vyměníme legitimní výrobek, pokud jsou splněny následující podmínky:. vaše žádost o povolení k vrácení nebo výměnu zboží

  • Zboží se vrací bez poškození spotřebitelem, jako jsou škrábance, oděrky, odřeniny, skvrny apod. п.;
  • Zboží je kompletní a v originálním balení;
  • všechny štítky a tovární označení jsou zachovány;
  • zboží si zachovává svůj vzhled a spotřebitelské vlastnosti.

Nástroj pro napínání a řezání ocelových pásů

Páska se používá k montáži BRP při instalaci dopravních značek, kamer CCTV a mnoha dalších prvků na kulaté, válcové šestihranné podpěry. Ocelové popruhy zajišťují bezpečné uchycení těchto součástí a odolnost proti vnějšímu zatížení. K montáži a zajištění pásu je však zapotřebí napínací nástroj. Jeho úkolem je zjednodušit fyzicky náročné práce a montáž spojovacího materiálu bez nežádoucí námahy a rizika poranění rukou při práci.

Nástroj pro napínání a řezání ocelové pásky

Montážní otočný kloub pro 8 t, s otočným kloubem Obj. 23301 ( HTOK )

Montážní otočný kloub pro 9 t Art. 23603 ( HTOK )

Montážní svorka (žabka) 4-22 Č. 23605 ( HTOK )

Montážní svorka (žába) MZ-10 (VT)

Montážní svorka (žába) MZ-16 (VT)

Montážní svorka (žába) MZ-22 ( BT)

Kabelová svorka (žába) MZ-32 (VT)

Montážní svorka ZM-6 ( PIS)

Upínací klín MK-2 tř.1 Značka drátu: A95, A120, AC95/16

Montážní klínová svorka MK-2 tř.2 značky vodičů: A150, A185, A240, AC70/72, AC95/141, AC120/19, AC120/27, AC150/19, AC150/24, AC150/34, AC185/24

Montážní klínová svorka MK-3 svorka.1 Značka drátu: А300, А350, АС185/29, АС185/43, АС240/32, АС205/27

Svorka Montážní klín MK-3 kl.2 značky vodičů: AC240/39, AC240/56, AC300/39, AC300/48, AC300/66, AC330/30, AC330/43

Montážní klínová svorka MK-3 tř.3 Značka drátu: Ocelový drát o průřezu 50,45 mm/kW.

Upínací klip Klip MK-3 vrstva.4 Značka drátu: Ocelový drát o průřezu 72,95 mm/m2.

Montážní klínová svorka MK-4 tř.1 Značka drátu: A450, A500, AC400/51, AC400/64, AC400/93, AC450/56

Montážní klínová svorka MK-4 kl.2 značky vodičů: A550, A600, A650, AC500/64, AC550/71, AC600/72

Upínací klínová montážní spona MK-4 kl.3 Značka drátu: Ocelové lano 101,72 mm/kW.

Svěrný klín MKZ-1 pod průřezem drátu: 16. 50 mm/kv.

Svěrný klín MKZ-2 s průřezem drátu: 50. 120 mm / m2.

Svěrný klín MKZ-3 s průřezem drátu: 150. 240 mm/kv.

Klínový třmen MKZ-4 pro průřez vodiče: 300. 500 mm/čtverec.

Upínací sestava MZ-19/29 CIP4 pro průměr kabelu 4x(25-50) mm, nosnost 6,0 kN.

Upínací sestava MZ-29/41 PROF4 pro průměr kabelu 4x(70-120) mm, zatížení 8,5 kN.

PZM 6-14 Upínací a upevňovací svorka (žabka) 6-14 mm

PZM 8-19 Montážní spona (žabka) 8-19 mm

Nástroj pro napínání a řezání ocelových pásků Č. 23602 ( HTOK). šířka pásu do 20 mm.

Nástroj pro napínání a řezání ocelové obvazové pásky IN-20 (VT). šířka obvazové pásky do 20 mm.

Nástroj na napínání a řezání ocelových pásek, s ráčnovým mechanismem Kód produktu:. 23004 ( HTOK). šířka pásu do 20 mm.

Nástroj na napínání a řezání ocelových pásek, s ráčnovým mechanismem Kód produktu:. 23607 ( HTOK). šířka pásky do 20 mm.

Nástroj pro napínání a stříhání ocelové obvazové pásky s ráčnovým mechanismem INT-20 mini (WT). šířka obvazové pásky do 20 mm.

Nástroj na natahování a stříhání ocelové obvazové pásky s ráčnovým mechanismem INTU-20 (VT). šířka obvazové pásky do 20 mm.

Nástroj pro řezání uměleckých pásů. 23002 ( HTOK). šířka pásu do 20 mm.

Pásový řezací nástroj HM-20 ( HTOK). šířka ocelového pásu do 20 mm.

Krouticí nástroj MI-230U

Nástroj pro termitové svařování ocelovo-hliníkových drátů GOST 839-80 s průřezem 35-700 mm/kV PTSP-2

Rázový utahovák 8x10x12x13x14x17x19x21 mm (8 v 1) ref. 23712 ( HTOK )

Sada pro výměnu izolátoru PS-120U

Ruční naviják pro napínání uměleckých předmětů. 23601 ( HTOK ). tahová síla 1500 kg.

Naviják pro ruční napínání LR-15 (CIP). tahová síla 1500 kg.

Ruční naviják pro napínání HP-20 (CIP). tahová síla 2000 kg.

Lanový naviják PL-30 (LV-ABC). Tahová síla 3000 kg.

Lisovací hydraulický lis ПГРс-150 СIP (ПТ). sada 3 matic E140, E173, E215.

ED-10ITO Zařízení pro kontrolu síly protažení. Měřicí síla: 10. 10000 kgf

EDR-20 Elektronický dynamometr. Pracovní zatížení: 20,0 kN

Elektronický dynamometr EDR-50. Pracovní zatížení: 50,0 kN

Šroubení CIP Spirálové ligatury s polymerním pláštěm VS-120/150 (VT)

Šroubení CIP Spirálově vinutý polymerní plášť VS-35/50 (PT)

Šroubení CIP Vázací pásky zabalené do plastové spirály VS-70/95 (PT)

Šroubení CIP GSI-A-06-16 (VT) nepropustné izolované objímky přípojnic pro odběratele. pracovní rozsah 6-16 mm/m2.

Armatura Izolační pouzdra pro účastnické spoje GSI-A-10-16 ( VT). pracovní rozsah 10-16 mm/m2.

Armatura Izolovaná těsnící objímka pro odbočky účastníka GSI-A-16 (VT). pracovní rozsah 16 mm/kv.

Šroubení CIP Izolované těsnicí zátky pro účastnické odbočky GSI-A-16-25 (WT). pracovní rozsah 16-25 mm/kV.

Šroubení CIP GGI-A-25 (WT) kapalinotěsné, izolované průchodky pro odbočky vedení. pracovní rozsah 25 mm/m2.

Šroubení CIP Izolované plášťové objímky přípojnic GNI-F-35 (WT). Pracovní rozsah 35 mm/m2.

Nástěnné kování Izolované tuhé izolační přípojnicové vedení GI-F-50 (WT). pracovní rozsah 50 mm/m2.

montážní kování Izolované objímky fázových vodičů přípojnic GSI-F-70 (BT). provozní rozsah 70 mm/kV.

Nástěnná pouzdra Izolovaná, těsně izolovaná přípojnicová oka GI-F-95 (WT). pracovní rozsah 95 mm/m2.

Drátěné tyčové kování Kotevní svorky: Kotevní svorka pro izolovaný podpěrný nulový bod ZAN-1500 (PA 1500) ( VT)

Kování LV-ABC Kotevní svorky: Kotevní svorka pro účastnické vodiče ZAB 25 (PA 25×100) (VT)

Kování LV-ABC Kotevní svorky: Kotevní svorka pro samonosný systém LV-ABC-4 ZAN-4 (WT)

montážní kování Kotevní svorky a háky: Kotevní svorka pro účastnické vedení KAB 25 (WT)

Kování CIP Kotevní svorky a háky: Kotevní svorka CA 1500 (CA 1500) ( VT)

Svazky vodičů Kotevní držáky a háky: Nosný držák pro mezisvorky KP-1500 ( BT)

Kování CIP Kotevní ramena a háky: Montážní hák KM-120 (HT)

Vybavení autobusů CIP Držáky nástrojů a háky: Montážní hák KM-200 ( BT)

Kování Izolace vodiče LV-ABC: Cap KI 16-150 (WT)

Nástěnné sifonové armatury Izolace vodičů: Cap KI 6-35 (WT)

Kování CIP Izolace vodičů: Samolepicí izolační páska SIL-20 (3 m) ( VT)

Svazky vodičů Upínací popruhy pro montáž: Upevňovací popruh z nerezové oceli LKS (201)-2007 (ortisflex) 20×0.7 mm, 25 metrů, v krabici

Kování CIP Šroubení: Šroubení se spojovacím prvkem z nerezové oceli LKS (201)-2007 (ortisflex) 20×0.7 mm, 50 metrů, v kazetě

Kování Montážní držáky 12×60: Přední držák KF-60 (BT)

Kování Kování: Montážní pásek z nerezové oceli BM-20 (ortisflex), PU 100 kusů.

Kování CIP Klipy pro montáž: Klipy z nerezové oceli SM-20 ( ortisflex), PU 100 kusů.

Kabelové svazky Pojistkové vložky: Pojistkové vložky PR-16 (PT)

Šroubení CIP Pojistkové vložky: Pojistkové vložky PR-32 (WT)

Kování PPE Propichovací, těsně uzavřené svorky: Propichovací konektory ZPO 16-95/1,5-10 (WT)

Kování Silicon Valley Propíchnutí vzduchotěsných svorek: Propíchnutí přívodní svorky ZPO 16-95/4-35(50) (WT)

Šroubení CIP Propichovací vzduchotěsné svorky: Propichovací kohout ZPO 25-95/25-95 (WT)

Kování CIP Propichovací, těsně přiléhající konektory: Propichovací konektory ZPO 50-150/50-150 ( VT)

Kování Silicon Valley Propichovací, těsně uzavřené svorky: Propichovací odbočná svorka ZPO 50-150/6-35(50) (WT)

Kování Propichovací, těsně uzavřené svorky: ZPK 35-95/4-54 (WT) Propichovací, pryžové svorky

Kabelové svazky Propichovací hermetické svorky: PZA 16-150 (VT) Svorkový konektor

Svazky vodičů PZA 16-70 ( Výměník tepla) Připojovací třmenová svorka

Kování CIP PZAK 16-150 (VT) Svorka spojovacího klínu

Kování LV-ABCP Mezizávěs: Sada mezizávěsu KPP-1500 (ES 1500) ( BT)

Kování CIP Mezipodpěra: Mezipodpěra pro PPZ-4 ( HT)

Šroubení CIP Mezizávěs: Mezizávěsná opěrná svorka PZZ-60 ( BT)

Kování CIP Mezipodpěra: Mezipodpěra PPZ-90 (VT)

Nástěnné kování Zařízení pro uzemnění vedení NN-ABC: Izolované kleště pro měření napětí IS-25 ( VT)

Kování CIP Uzemňovací zařízení pro vedení NN-ABC: ADZ-25 ( VT) Kabelový můstek

Svazky vodičů Zařízení pro uzemnění JE: NPP-16 ( BT)

Kování CIP Uzemňovací zařízení pro vedení NN-ABC: zkratovací souprava EKZ-6 ( VT)

Bezpečnostní vybavení instalatéra Lifeline KSL-10 ( BT)

Bezpečnostní vybavení instalatéra Montážní pás PM-20 ( VT

Bezpečnostní vybavení montéra Bezpečnostní pásek PPL-32 ( VT

Bezpečnostní vybavení instalatéra Sling SK-21 ( VT) z polyesterového lana bez tlumiče nárazů

Bezpečnostní vybavení pro montéry Sling SK-21A (BT) z nylonové pásky s tlumičem nárazů

Bezpečnostní nástroje montážní plošiny Sling SK-21 ( BT) z nylonové pásky bez tlumiče nárazů

Bezpečnostní vybavení montéra Závěs СЛ-21А (ВТ) z kapronového pásu s tlumičem nárazů

Zařízení pro zvedání sloupů Dřevěné montážní drápy KM-1. pro průměr podpěry 140-245 mm.

Prostředky pro šplhání na podpěrách Dřevěné montážní drápy KM-2. pro průměr sloupu 220-315 mm.

Zařízení pro zvedání sloupů Univerzální betonové jazyky LU. trny z karbidu wolframu, typ podpěry CB 95/105/110

APIS“ je ruský výrobce nářadí a zařízení pro realizaci a instalaci kabelů a vodičů. Pracujeme od roku 1991. Orientace na dlouhodobé vztahy s partnery. Standard kvality výrobků a faktor důvěry spotřebitelů.

Řešení objednávek ihned po jejich zadání. Druhý den odesíláme objednané zboží. Doručujeme po celém Rusku, rychle a pohodlně. Vysoce kvalitní balení i pro křehké předměty. Právní návratnost Velký výběr platebních metod. platba v hotovosti, bankovním převodem, kartami Visa/MasterCard, elektronickými penězi Webmoney, Yandex.Peníze prostřednictvím stvrzenky Sberbank a dalších platebních metod.

PROČ JSTE SI VYBRALI NÁS? 100% oficiální dodání, zajištění kvality, profesionální poradci. Nízké ceny elektrotechnických výrobků, další slevy pro stálé zákazníky. Všechny produkty uvedené na webových stránkách jsou k dispozici skladem.

PRACUJEME PRO VÁS! Dodáváme elektrotechnické výrobky firmám, státním podnikům i soukromým osobám. Spolupracujeme se stavebními firmami, elektromontéry, architekty a projektanty. Dodáváme elektrotechnické výrobky pro malé i velké projekty. Zákazníci: montážní firmy, dodavatelé a koncoví uživatelé, např. majitelé domů a komerčních nemovitostí.

Nástroje pro napínání a řezání ocelových pásů

Pásová pila je konstrukce sestávající z hnacího šroubu, vodicí jednotky, napínacího zařízení a rukojeti pro přenos točivého momentu.

Nástroj plní dvě funkce. napínání a stříhání obvazu najednou. Stahovák se používá k montáži svorek na sloupy nadzemního elektrického vedení nebo jiné konstrukce podepřené ocelovými pásy.

Pásová pila je vybavena speciální pákou pro uchopení a zajištění pásu a ostrým nožem pro řezání pásu. Chcete-li řezat pásek, je nutné uvolnit páčku na olepovacím nástroji. Nůž a přítlačná čepel mají speciální kalení.

Obvazový nástroj je určen pro práci s páskou o tloušťce až 1 mm a šířce 20 mm.

Nástroj pro napínání obvazů si můžete zakoupit ve společnosti Mega Fix v Jekatěrinburgu nebo si objednat doručení do jakéhokoli města v Rusku. Přijímáme také velkoobchodní objednávky e-mailem na zakaz@mega-fix.ru.

Zboží můžete obdržet jako ve skladu společnosti nebo požádat o doručení v rámci města.

Pracovní doba skladu od 8:00 do 17:00. Zboží je k dispozici od 8-15 do 16-45 let.

Při vyzvedávání. domluvit se s manažerem, který vyřizuje vaši objednávku, na datu a čase, kdy vám vyhovuje převzetí zboží.

Dodání objednávek v Jekatěrinburgu v hodnotě nad 5.000 provedeno dopravou ZDARMA.

Platba probíhá na základě vystavené faktury.

Faktury jsou vystavovány na základě firemní karty kupujícího. faktura je platná 5 dní;

Zboží je rezervováno na základě faktury. Rezervace platí 5 kalendářních dnů od data vystavení faktury;

Pokud nebude faktura uhrazena po 5 dnech, bude zrušena a rezerva již nebude k dispozici;

Způsob platby je dohodnut před vystavením faktury. Všechny ceny na webových stránkách jsou uvedeny včetně DPH.

Napínací nástroj MBT-003

Nástroj pro napínání a řezání ocelových pásů Napínací kleště MBT-003 se šroubovým mechanismem MALIEN se používají k napínání kovových pásů při montáži přípravků na dřevěné, betonové nebo kovové podpěry. Napínací kleště MVT-003 MALIEN jsou vybaveny speciálním nožem pro řezání montážního pásu.

Tento nástroj se nejčastěji používá k napínání montážní pásky při upevňování různých kotevních držáků, háků LV-ABC, kabelových stahovacích pásků na kovové, dřevěné nebo železobetonové podpěry. Často se můžete setkat s podpěrou, ke které je připevněn rozváděč nebo měřicí deska pomocí páskového upevnění, které je provedeno právě tímto nástrojem. napínacími kleštěmi nebo jednoduše řečeno utahovačkou pásky.

K upevnění kotevního držáku k železobetonovým nebo dřevěným podpěrám se v příkladu používá: napínací sestava, nerezový montážní popruh LM-2007 MALIEN, montážní svorka, jedna pro každou část popruhu B-20, a napínací kleště. samotný nástroj.

Stručný pracovní postup: Nejprve odměřte požadovanou délku pásky nebo ji jednoduše omotejte kolem podpěry, viz „Omotání pásky kolem podpěry“. rýže a odřízněte ji pomocí nože napínacích kleští. Poté ohněte jeden konec montážního pásu přes upínací pásky o 3-5 cm na ozubené straně pod upínacím třmenem. Druhý konec montážního pásu omotaný kolem podpěry musí být umístěn pod třmenem upínací tyče tak, aby byl na horním konci dříve navlečeného montážního pásu. smyčku popruhu získanou na podpěře je třeba ručně vytáhnout nahoru a její volný konec zasunout do drážek fixační svorky a klešťového nože, přičemž se předtím uvolní její páka. Otáčením ručního kola kolem podpěry utáhněte popruh, zajistěte správné napnutí a bezpečné upevnění držáku k podpěře. Pásek ohněte odtažením upínacího nástroje stranou, stačí malé otočení ručního kolečka o polovinu proti směru hodinových ručiček, aby se pásek uvolnil a odřízl se nožem, páku je třeba oddělit od těla tak daleko, jak to půjde. Nejnovější. upněte konec instalačního pásku. zatlouct kladivem upínací oka, čímž se upínací jednotka pásu bezpečně upevní

Výhody MBT-003:. Speciální kalení upínacího bloku a nože;. povrchová úprava proti korozi;. robustní a odolná konstrukce

Pásová řezačka kovů H-17

Ocelový pásový nůž H-17 vyrobený z oceli s vysokým obsahem uhlíku. Praktické dlouhé rukojeti pro snadné řezání.

Princip řezačky je jednoduchý. Po zabalení nákladu, napnutí pásky napínákem a zajištění těsnicí páskou zůstávají přebytečné konce, které překážejí při další interakci s baleným výrobkem. Pásový nůž je přesně to, co je zkrátí.

Na všechny stroje na páskování oceli je poskytována záruka 1 rok.

K dispozici je široká škála zařízení: páskovací stroj na ocelové pásky, sešívací zařízení, napínací zařízení, odvíječ kovových pásek. K dispozici jsou také držáky, spony, plastové úhlové chrániče a další mechanismy pro upevnění pásky.

Kombinované stroje mají jednoduchou a rychlou obsluhu, vysoký napínací výkon pro vázání, nevyžadují napájení ze sítě a minimalizují náklady.

Nabízené páskovací zařízení splňuje všechny normy kvality. Objednáním získáte hladký průběh výroby.

Společnost Europacktrade vám nabízí možnost nákupu plnicích a balicích zařízení:

VÝVOJ NÁSTROJE PRO NAPÍNÁNÍ A ŘEZÁNÍ OCELOVÝCH PÁSŮ

V Rusku jsou systémy napájení průmyslových a obytných budov již více než 15 let založeny na samonosných izolovaných vodičích. Současně byly vyvinuty nástroje, armatury a příslušenství pro instalaci linek CIP. Nejlepším řešením pro upevnění výztužných prutů k železobetonovým a dřevěným podpěrám byla a zůstává kovová bandážní páska, jejíž technologie montáže se v průběhu let nezměnila. Jediné, co se změnilo, je nástroj používaný k montáži pásu. Podívejme se na celou vývojovou cestu nástroje pro montáž a řezání obvazového pásku na příkladu nástroje SHTOK.

Klasický model nástroje na napínání a řezání ocelových pásů SHTOK je díky své výrazné rukojeti. Mezi instalatéry získal přezdívku „mlýnek na maso“ nebo „vrtulník“. Toto byl první nástroj SHTOK. pro tento typ práce v Rusku.

Díky jednoduché konstrukci a technologii použití nedošlo u tohoto modelu k výrazným konstrukčním změnám. Dnes je to nejčastěji používaný model pro napínání a řezání ocelové pásky.

I klasické modely nástroje však mají své nevýhody:

  • Při práci s „mlýnkem na maso“ musí montér používat obě ruce, což není vždy pohodlné. To výrazně snižuje produktivitu a prodlužuje dobu potřebnou k vytažení celé sekací linky.
  • Uvedení nástroje do pracovní polohy vyžaduje poměrně dlouhou dobu: před zahájením práce otočte rukojetí „mlýnku na maso“ do koncové polohy a teprve poté utáhněte popruh. Právě tento prvek montážní technologie byl výchozím bodem pro veškerý další vývoj nástrojů.

Důležitým mezníkem ve vývoji napínacího a řezacího nástroje bylo zavedení ráčnového mechanismu. Na základě studia zkušeností profesionálních montážních firem SHTOK. první změna designu nástroje.

mechanismus uvolnění zarážky přívodní lišty umožňuje uvést nástroj do pracovní polohy během několika sekund: zatáhnutím rukojeti zpět a uvolněním zarážky může montér bez námahy a času posunout pracovní hlavu nástroje a zahájit proces utahování.

Zavedení ráčnového mechanismu bylo na ruském trhu průlomem, který navždy změnil oblast profesionální montáže trolejového vedení a vyřešil jeden z nejdůležitějších problémů. úsporu času při typické operaci. Byla provedena další vylepšení, která zlepšují ergonomii nástroje.

Všechny naše dlouholeté zkušenosti s výrobou nástrojů pro montáž kování vedly k vývoji nástroje pro utahování a řezání obvazové pásky s ráčnovým mechanismem a klikou.

Ráčnový převod je konstruován tak, aby bylo možné dosáhnout potřebné síly pro napnutí pásu jednou rukou. V případech, kdy je třeba vyvinout mimořádně velkou sílu, může montér změnit polohu rukojeti a pracovat oběma rukama.

Nástroj získal nejvyšší hodnocení od profesionálních montérů již na druhých meziregionálních soutěžích pro uralské energetické posádky.

Je třeba poznamenat, že pásky SHTOK a nářadí SHTOK nejsou jediným druhem nářadí používaným k montáži armatur. k napínání a řezání: v závislosti na třídě oceli se pás a nástroj používají k paletizaci cihel a betonových bloků, k vázání stavebního dřeva a trubek, k upevňování izolačního materiálu na topenářské trubky, k upevňování dopravních značek a k mnoha dalším aplikacím.