Jak nabít rybářskou linii pro zastřihovače pro zastřihovač STIHL

Jak změnit rybářskou linii pro zastřihovač v oříznutí

Trimmer pro trávu je nejběžnější jednotkou používanou k řezání trávy a řezání malých keřů. Toto zařízení se vyznačuje jeho jednoduchostí v údržbě, jednoduchým řízením během provozu a dokonce i ženy se s ním vyrovnávají i malou váhu. Není žádným tajemstvím, že pro vysoce kvalitní výkon bylinných sečení je vyžadován správný výběr řezného nástroje. Jako posledně jmenované se používají v ořezávačích speciální řezací trysky (kola, nože) nebo hlavy zastřihovačů s rybářskou linií. Trysky a rybářská linie pro zastřihovače jsou spotřebním nástrojem, ale pokud nože mohou být naostřeny, pak při utrácení rybářské linie musíte ji vyměnit. V tomto článku vám řekneme nejvíce podrobně, jak správně vyměnit rybářskou linii pro oříznutí.

Sekání hlavy pro trávu je válcový případ, ve kterém je cívka (cívka) vložena s rybářskou linií (šňůra). Tento design lze nainstalovat jak na benzínu, tak na elektrický oříznutí. Hlavy se liší ve způsobu tankování a dodávky šňůry a existují 3 typy.

 • Automatický. Šňůra je dodávána poté, co uživatel snižuje rychlost motoru
 • Poloautomatický. Použití tohoto typu hlavy nevyžaduje od uživatele komplikované manipulace. Princip jejich provozu je uspořádán tak, aby se kabel automaticky prodloužil v době, kdy zařízení pracuje s plnou rychlostí
 • Manuál. Pro prodloužení šňůry je zařízení vyžadováno, po kterém je rybářská linka pro zastřihovač rozdávána ručně.

Na základě výše uvedeného jsou poloautomatické cívky nejoptimálnější možností. Mělo by být také na paměti, že cívky pro zastřihovač pro trávu jsou jednorázovány (používané pouze k oříznutí trávy) a dva.stringy, které se používají k sekání vysoké trávy a malé, s tenkými stonky keřů keřů.

STIHL FS 120 TRACKOVÁ SEKLA. Mazání zařízení. Reklamování rybářské linky. Instalace nože.

Služba sekačky STIHL FS 120. Redukce mazání, rybářská linka bez sundávání cívky a instalace nože.

Vítám vás, drazí sekačky a šťastní majitelé sekačky na trávu a nejen model. Daňové přátele, chytit inteligentní repliky, jít do podnikání)).

První, kde začít s mazáním převodovky je konkrétní kontejner, mi to neřekl.Jak často je nutné to udělat, je to pochopitelné. Používání sekaček pro každého je jiné.

Mám horké podnebí, že bych pochopil, o čem je řeč, o kterém bylo již pod chladem do večera 38 s, takže si nelizuji a dívám se do převodovky každých 20-30 posetých stotin.

Zde si můžete udělat uniformu nebo hvězdičku, používám na plný úvazek, je to jen v běžných klíčích, zatímco sečka je nová a sloty jsou neporušené))))))))).

Jak neřekli v obchodě, mazivo by mělo být viditelné a ne holé ozubené kola.

Zatímco s tím je všechno v pořádku, mazuji.

Zde přátelé udělají malou zastávku. I když jsem sám, kdo má zájem pracovat, rozbíjet a dělat a dokonce mít nějaké technické vzdělání, ale existují místa, kde je lepší stoupat a nebýt chytrý, dobře, pokud rozhodně ne inženýr, který ví víc než stoomery těchto sekaček. Kluci nemusí znovu objevovat kolo, už jezdí. Viděl jsem více než jedno video, kde tito zármutští mistři doporučují strčit a ucpat mazivo, které pro tyto účely vůbec není-tkané z tepla po několika hodinách práce.

Zde již bylo provedeno před námi, vše pro člověka.

Trochu nakončíme trubici na převodovku, přebytek půjde tam, kam potřebujete, nebojte se.

Trubku a přepínáme, šroub je připraven.

Nyní pojďme k vinutí rybářské linie na cívce.

Zatímco cop moc neprošel, 50-60. Všechno funguje jako hodiny, ale kapacita cívky je až 8 metrů, ne radovat se, aby potěšila tvrdého pracovníka tohoto stroje).

Používám hlavně rybářskou linii pro 2.úvodní zastřihovač.7 mm, to může být rozmazáno až 6 metrů, v průměru nepřetížuji dramatizuji. 5 metrů.

Byl jsem potěšen, že tady to lze udělat, aniž by se sundal cívkou ze sečení, tady je chytrá hlava, která s ní přišla, která sekání najednou více než nejméně 10 set stran, co o tom.

Dejte Mitcha s cívkou a vytvořte tyto značky a slot.

Klikněte na černý svah a vložte rybářskou linku pro oříznutí, vyjměte ji do středu a začněte ji navíjet

Zde zkontrolujte prodejce s tím, jak a s jakými podrobnostmi jsou umístěny váš nůž. Ukážu na příkladu toho, co bylo v soupravě-dva-sided (více ve videu).

Vložte fix nože, aby se neotočil.

Tady v zásadě, všichni přátelé, dnes, možná všechno

Sledujte video a podrobnější. S vámi, jako vždy, je romantika drsný domácí.

Řekněme tedy, že jste přišli na to, jak rychle, a co je nejdůležitější, opravit rybářskou linii pro zastřihovač k cívce zastřihovače pro trávu Stihl. Vše, co jste zbývali, je vložit vše do drážek a opravit hlavní kryt na zařízení. Pak můžete stisknout samotnou cívku a provádět pohyby proti směru hodinových ručiček, dokud necítíte důraz

Příprava cívky zastřihovače pro trávu pro vinutí

Zpočátku je zpravidla cívka nainstalována do hlavy samotného zařízení. Cívka se skládá ze dvou částí. to je víko a jaro.

 • Jakákoli společnost, kterou máte zastřihovač pro trávu pro přípravu, je stejná pro všechny typy. Demontujte zařízení, nebo spíše odstraňte cívku z hlavy zastřihovače pro trávu. K tomu klikneme na opravy umístěných po stranách hlavy hlavy a otočíme hlavu ve směru hodinových ručiček.
 • Chcete.li bez problémů otevřít hlavu sečení, klikněte na boční západky, pokud vám neuspějete s rukama, použijte plochý šroubovák, který vám pomůže pomoci. Vytáhneme cívku z hlavy.
 • Aby bylo možné správně vybrat rybářskou linku pro zaříznutí pro vaše vybavení, musí být na vnitřní straně cívky aplikována digitální označení, což naznačuje tloušťku a typ přípustné rybářské linie. Všechna označení jsou zpravidla označena v milimetrech.
 • . Rybářská linie pro zastřihovač by měla jít dopředu a dozadu.

Jak doplňovat rybářskou linii pro zastřihovač na zastřihovač cívky pro trávu STIHL

Trimmer pro trávu je jedním z nejběžnějších nástrojů, se kterými můžete rychle a snadno řezat trávu, odříznout malé keře, trávu trávníku a další plevele. Není pro nikoho tajemstvím, aby se úspěšně sečení trávy, nutné používat nástroj správně a správně zpracovávat jednotlivé řezné prvky.

Nezáleží na tom, jaký druh paliva pracují, používají se speciální řezací trysky (nože, disky) a na trh jsou doručeny některé oříznutí pro trávu v hlavách, takový řezací prvek jako rybářská linie pro a Trimmer je nainstalován, a proto mnozí přemýšlejí a jak doplňovat rybářskou linii pro zastřihovač do cívky zastřihovače pro trávu Stihl, pokud neexistují žádné dovednosti jako takové vůbec takové dovednosti.

 • Řezání trysek ve formě nožů může být naostřeno, ale rybářská linie pro zastřihovač (také řezací prvky), ale má schopnost utrácet. Níže budeme hovořit o tom, jak správně svázat řezací prvek k zastřihovači k zastřihovači. rybářskou linii pro oříznutí.

Několik tipů

Pokud byla rybářská linka pro oříznutí správně navinutá, pak při stisknutí tlačítka tlačítka by mělo dojít k automatickému protahování řezacího prvku. Rybářská linka pro vaše sečení je jedním z nejdůležitějších prvků, bez nichž může zastřihovač pro trávu ztratit všechny své funkční schopnosti. Můžeme říci, že rybářská linie pro zastřihovač (řezací prvek) je srdcem vašeho sečení. Proto při nákupu rybářské linie věnujte především jeho kvalitě. Při nákupu rybářské linky pro zastřihovač konkrétní společnosti nezapomeňte ji porovnat s kvalitou staré rybářské linie.

 • Pokud místo speciálního řezacího prvku, řekněte rybářskou linii, nainstalujte kovový kabel, pak se váš oříznutí pro trávu může „proměnit“ na skutečnou nebezpečnou zbraň nejen pro vás a vaše oči, ale také pro všechny lidi kolem vás poblíž. Důvodem je skutečnost, že během práce zastřihovače pro trávu bude ocelový kabel neustále fungovat, což povede ke zmatku a jeho malé kousky mohou létat na všechny strany obrovskou rychlostí.
 • Totéž se může stát, pokud se místo ocelového kabelu použije měděný drát, ale v tomto případě budou kousky oddělení od měděného drátu o něco větší a mohou vám poskytnout ještě větší zranění. A pokud Bůh zakáže, náhodou zachyťte takový řezací prvek nohou, poté je 100% zaručeno hluboký řez měkkých tkání a v některých případech to vše může vést k amputaci malých končetin (prstů) nohou a dokonce ruce. Proto, naše rada pro vás, nepoužívejte žádné jiné řezací prvky, s výjimkou rybářské linie, pro vaši vlastní bezpečnost a další.

Provádíme vinutí rybářské linie

Seltově dokončená demontáž sprejové cívky bez ztráty náhradních dílů vám umožní přejít na hlavní vyvíjení úkolu do rybářské linie cívky. Technologické rysy návrhu cívky a počet pracovních antén určují posloupnost akcí.

Automatické vinutí rybářské linie na navijáku

Existuje typ cívek, ve kterých automatický mechanismus provádí vinutí bez pomoci druhých. je to docela jen správně ochutit rybářskou linii pro zastřihovač od uživatele. Jak doplňovat rybářskou linii pro zastřihovač na zastřihovač cívky pro trávu? Video instrukce. Jak odstranit cívku z vystřihovače pro trávu? Jak navíjet rybářskou linii pro zastřihovače, aby palila rybářská linie pro oříznutí. Rybářská linie pro zastřihovač prochází otvorem na vnitřní straně pouzdra, jeho antény bez vinutí jsou svázány otvorem na vnějším pouzdře, cívka je sestavena a při otáčení tlačítka navíjejícího zastřihovače jsou terany rána bez pomoci ostatních. Je nereálné učinit vinutí chybné v takové cívce: samotný mechanismus určí správný směr, protože se může otáčet pouze jedním směrem.

Záruční výroba továrního doplňování zastřihovače pro trávu bude nevyhnutelně vyžadovat výměnu rybářské linky. Mít velmi přibližnou představu o tom, jak vyplnit rybářskou linii pro zastřihovač k cívce zastřihovače pro trávu, začátečníci se zdráhají tuto záležitost vzít. U některých dovedností však rozvoj této jednoduché vědy nepředstavuje žádné potíže a uvedená instrukce níže tento proces usnadní co nejvíce.

Dvě pracovní antény

U tohoto typu cívek by měl být stanoven počet drážek pro vinutí rybářské linie ležící na vnitřní straně cívky:

V obou případech je přijímána rybářská linie pro zastřihovač 2-3 m. V jednom kaptabilním cívkách se rybářská linie pro zastřihovač táhne do otvoru, její konce (antény) jsou složeny dohromady a zarovnány, po kterém jsou navinuty v zadní části rotace cívky na tyč boku.bok.bok.bok.bok.bok.bok.bok.bok.bok.bok.bok uvnitř šipky je obvykle indikována správným směrem navíjení. V přítomnosti upevňovacích drážek jsou konce rybářské linie v nich navléceny nebo drží prsty volných paží, šíří se do otvoru vnější poloviny Bobinu, cívka je uzavřena a připevněna k baru zastřihovače produktu.

Jak odstranit rybářskou linii pro zastřihovač z cívek různých typů

V provozních pokynech pro každý zastřihovač pro trávu je podrobný popis standardní výměny rybářské linie, který zahrnuje odstranění starého šňůry. Pokud máte pravidelnou hlavu zastřihovače nebo jiný model stejného typu, postupujte podle pokynů uvedených v pokynech pro pokyny.

Pokud máte cívku jiného typu nebo rybářskou linii pro zastřihovač, který se rozpadl uvnitř hlavy zastřihovačů, nemůžete se obejít bez rozebírání nebo odstranění této části (v závislosti na typu cívky), takže doporučení sdílíme doporučení To vám pomůže vytáhnout rybářskou linii pro zaříznutí z navijáku jakýkoli typ.

Mechanické nevastované

V takových cívkách dochází k fixaci rybářské linie v důsledku jejího zapojení přes zakřivené kanály různých tvarů, tj. Šňůra kvůli jeho rigiditě se drží. Jediným problémem je, že řezací řetězec je umístěn na obou stranách hlavy, takže je pohodlné ji odstranit, aniž byste část demontáže z oříznutí pro trávu.

Chcete.li ji uvolnit, vyjměte cívku z zastřihovače pro trávu pomocí klíče na plný čas a jakoukoli vhodnou západku, například hřebík nebo vlásenka a získejte přístup na obě strany části, vytáhněte kabel.

Mechanicky skládací

Chcete.li extrahovat zbývající šňůru z skládací mechanické cívky, klíč, který je dodáván s ní, odšroubujte upínací šroub a poté materiál vytáhněte z otvorů.

Pokud je klobouk šroubu ucpaný kousky trávy a nečistot (k tomu dochází se sečením po dešti nebo zalévání) a nefunguje do klobouku hexagonální klíč, vezměte zařízení domů, kde buď umyjte hlavu přímo na zastřihovač. nebo jej odstraňte pomocí plynového klíče a poté samostatně umyjte. Když je cívka umytá, snadno odšroubujete šroub a odstraníte zbývající řetězce.

Automatický a poloautomatický

Rybářský systém je sjednocen těmito zastřihovačů-při kliknutí na tlačítko, stačí vytáhnout kus šňůry vyčnívající z pouzdra a po určitou délku vyjde ven. Stisknutím tlačítka a postupným vytažením řetězce si můžete úplně uvolnit cívku.

Pokud byla rybářská linka pro oříznutí odříznuta uvnitř pouzdra, tato metoda nebude fungovat, protože není co chytit, ai když se ukáže, že je vytažena na jedné straně, pak na druhé straně, řetězec spadne do případu a odpočinku to nebude fungovat.

Pokud jednoduchý způsob nepomůže, stiskněte prsty několik západků po stranách pouzdra vedle víka a odstraňte jej, abyste získali přístup k cívce. Poté vytáhněte cívku se zbytky rybářské linie a nejen odstraňte strunu, ale také hledejte důvod, proč standardní krmivo nefungovalo.

Pokud nemůžete odstranit víko, nemáte dostatek prstů nebo z jiných důvodů, pak úplně otočte cívku z zastřihovače pro trávu. Pokud máte sekačku na trávu nebo elektrickou cos s rovnou tyčí, pak otočte cívku ve směru hodinových ručiček, pokud je tyč zakřivený, pak proti hlídce.

Elektrická cos s nižším umístěním motoru této metody nefunguje, protože na hřídeli není žádné vlákno. Místo toho jsou sloty a hlava zastřihovače vysazeny „na horké“, to znamená, že pokud byste nemohli rozebrat hlavu na místě, budete muset zařízení nést v dílně nebo přijít s něčím doma.

Pokud je zaseknutý kvůli příliš silné rybářské linii

Majitelé zastřihovače často zanedbávají informace uvedené v manuálu o maximální tloušťce rybářské linie a vloží větší šňůru, protože to zvyšuje účinnost sečení.

Výsledkem takového postoje je zaseknutí řetězce uvnitř cívky, a proto automatická dodávka přestane fungovat, protože šňůra uvízla v otvorech pouzdra a je příliš napjatá uvnitř cívky.

Nejnepříjemnější věcí v této situaci je neschopnost normálně vytáhnout panoš, protože rybářská linie uvízla v těle, aby ji blokovala zastřihovač. V poli můžete (pokud je po ruce vhodný nástroj) ořízněte řetězec podél okraje pouzdra a poté stiskněte rozdrcení křížovým deskou, která je zahrnuta do dodávky většiny oříznutí.

Когда такой способ не дал нужного результата, поставь к к в с р р р р р р р р р р р р р р р р с с с с с с с с с с с с с р р р р р р р р р р р р р р р р р р р р р р р.

.

Pokud je šňůra zkroucena uvnitř cívky

K tomu dochází, pokud je řezací řetězec nesprávně navinutý nebo je obarven něčím lepkavým, v tomto případě odstraňte víko a vytáhněte cívku.

Dokonce i silně zkroucená šňůra snadno prochází otvory v případě, takže s extrakcí spreje nebudou mít žádné potíže.

Poté namočte rybářskou linii pro zastřihovače a buď ji převinete, nebo zabalte nový, ne rozmazaný lepkavou látkou.

Jak doplňovat rybářskou linii pro zastřihovač na sekačku na trávu: Jak změnit a nabít navij

Když přijde jaro, lidé často tráví svůj volný čas v letní chatě. Snaží se zachránit své stránky před takovým problémem, jako jsou plevele a tráva s nástupem teplých dnů. Je obtížné to udělat ručně, zejména pokud je území velmi velké, takže sekačka na trávu pomůže. Díky této technice můžete oříznout trávu a odstranit plevele. toto je vhodné zařízení pro sekání zbytečných rostlin poblíž plotu, doma, mezi řadami v zahradě na květinovém potůžku atd. O tom, jak si vybrat sekačku na trávu, která je vhodná pro vaše potřeby, přečtěte si zde. Řezací prvek v tomto zařízení je rybářská linka pro zastřihovač (silné polyethylenové nit), který je navinut na speciálním prvku. naviják. Ale v průběhu času se rybářská linie pro zastřihovač opotřebovává a je třeba ji nahradit. Článek bude hovořit o tom, jak doplňovat rybářskou linii pro zastřihovače na sekačku na trávu.

Vystřihovač pro trávu s nožem nainstalovaným na něm se nejpohodlněji používá pro pohodlnější sečení vysoké a naložené trávy v zemi. Rybářská linka pro zastřihovače na motocyklu v takových případech se nerovná. Tenký roztrhaný velmi rychle. Použití Tolstoy 2.3 mm šňůra nebo domácí tyče s kabely nutí vegetaci, aby se navíjela na nepoctivém. Tím se zvyšuje zatížení motoru. Výsledkem je, že skupina pístů a další mobilní jednotky jednotky se velmi rychle opotřebovávají.

Pokud je sečení plevelů vyrobeno elektrickým zastřihovačem bez nože, pouze s rybářskou linií, dokonce i tlustou sekcí postavy, nelze problém vyřešit. Vždy existuje riziko přehřátí elektrického motoru a zakázat flexibilní hřídel. A je to všechno ve velkém točivém momentu elektrického motoru. Rána trávy na vřetenu vytváří silnou odolnost vůči hřídeli připomínajícím kabel rychloměru, který nevydrží a odolává a otočí.

Za účelem ochrany zařízení před předčasným opotřebením poskytli výrobci možnost instalovat speciální nože na trávě pro trávu. Konstrukce a tvar stávajících řezacích prvků vám umožní snadno se vypořádat nejen s hrubým a vyrostlým trávou, ale také úspěšně bojovat s mladým keřem.

Předběžná příprava

Za prvé, pro vinutí rybářské linie je nutné odstranit cívku (cívka, cívka) z vyříznutí pro trávu, které určité činy budou záviset na obtížnosti konfigurace a typu samotného produktu:

 • Malé elektronické oříznutí pro trávu s pracovním místem motoru a cívky na dně, obvykle mají boční tlačítka na obou stranách cívky. Se současným stisknutím na jejich nejvyšší část cívky, spojený s vnitřním obsahem pro vinutí rybářské linie, je odpojena, zatímco dolní zůstává na zastřihovači. Analýza cívky je lepší vytvářet na rovnoměrném hladkém místě, aby pružina nevyskočila a neztratila se;
 • Elektronické a benzínové oříznutí pro trávu se zakřivenou tyčí bez schopnosti instalovat nůž, obvykle mají cívky se zvláštním jehněčím: v podobných strukturách byste jednou rukou měli jednou rukou, abyste drželi nepoctivého v nehybné poloze a druhou proti směru hodinových ručiček otočte fixační cívku na inscenaci barack. Po odpojení matice je celý Bobin odstraněn.
 • Elektronické a benzínové oříznutí pro trávu se schopností nainstalovat nůž na rovnou tyč (například oříznutí pro Stihl Grass) mají díru. Pro nehybnost tyče je do této díry vložen šroubovák nebo jiný vhodný objekt a s neuspěchanou rotací je takového vzájemného umístění dosaženo, když šroubovák vstoupí do otvorů a bobin je pevný. Poté je tělo cívky rolováno ve směru hodinových ručiček (s levým nití) a odstraněno z ořízkové trávy.

Pro druhou a třetí možnosti cívky jsou v závislosti na designu zběsilé různými metodami. V cívkách s jehněčím je Lamb zkroucené, v cívkách s západkami jsou opraveny opraveny a jedna část cívky je osvobozena od druhé. Pokud jsou poloviny cívky spojeny vláknem, pak jsou docela otočeny rukama na zadních stranách, dokud nejsou zcela rozvinuté.

Dvě pracovní antény

V tomto typu Squelpies byste měli najít počet drážkovin pro vinutí rybářské linie ležící na vnitřní straně cívky:

V obou případech je přijímána rybářská linie pro zastřihovač 2-3 m. V jednom cívkách.bona se rybářská linie pro zastřihovač táhne do otvoru, její konce (antény) jsou složeny dohromady a zarovnány, poté jsou navinuty ve směru překlopení rotace cívky na baru bok po boku po boku po boku po boku po boku po boku po boku Snitchy se šipkou označují správný směr vinutí. V přítomnosti upevňovacích drážek jsou do nich koncové rybářské linie vtištěny nebo drží prsty volné ruky, šíří se do otvoru vnější poloviny Bobinu, cívka je uzamčena a připevněna k tyčce Trimmer produkt.

Rozdíl ve vinutí rybářské linie ve dvoukolkových cívkách spočívá v tom, že linie rybářské linie 2-5 m je dlouhá na polovinu (pro určení středního záhybu) a ohybová smyčka je vložena do speciální drážky mezi drážky. Oba kmeny rybářské linie jsou každý navinuty na vlastní drážce, upevnění antén a sestavení cívky je podobné možnosti výše uvedené s jednou drážkou.

První implementace tohoto postupu se může zdát být dlouhá a docela pracná, ale v průběhu času a zkušeností bude tento problém vyřešen výrazně podivnější a snadnější a snadnější.

Výše uvedené jasně ukáže, jak zastrčit rybářskou linii pro zastřihovač do cívky zastřihovače pro trávu a správně ji zabalit tato operace není nic komplikovaného a s určitou trpělivost bude určitě korunována furorurem:

Užitečná videa

V této části najdete videa, na nichž majitelé Electrimmers ukazují, jak z toho nezávisle odstranit cívku nebo Rogue, a také pro ně změnit rybářskou linii pro oříznutí.

Část zařízení na těchto videích je vybavena benzínovými motory, ale metodika pro odstranění/instalaci cívky a výměnu rybářské linie stejně jako na elektrickém CoS.

Nahrazení hlavy DIY na Electrimmer Bosch:

Jak odstranit hlavu a vyměnit rybářskou linii pro oříznutí na BlackDecker GL716:

Jak odstranit buben s rybářskou linií pomocí příkladu modelu Huter GET-600:

Jak odstranit a změnit trysku s rybářskou linií (BABIN) v zařízení Ryobi:

Typy cívek

Existují 3 typy nejoblíbenějších hlav zastřihovačů:

Mechanický

Mechanická cívka je plastový nebo kovový disk, ve kterém jsou jeden nebo více malých řezů rybářské linie opraveny různými způsoby, a proto musí být ručně neustále měněna pro oříznutí.

Zde jsou nejoblíbenější modely takových hlav:

Poloautomatický (skládací)

Navzdory rozmanitosti modelů a rozdílů ve vzhledu jsou cívky tohoto typu uspořádány a fungují podle jednoho principu.

Základna spojuje zbývající prvky hlavy zastřihovače s motocyklem nebo elektrickým šokem přes závitný rukáv, takže každá cívka je vhodná pouze pro tento zastřihovač, průměr hřídele převodovky nebo dolní motor odpovídá průměru rukávu.

Uvnitř základny je nainstalována pružina, která podporuje cívku a stiskne lisovací část směrem ven odnímatelným pouzdrem.

Existují fixary na Rogue a případ, který brání přelomu prvního, když operátor zasáhl tlak na zem, cívka vychází ze spojky s mříží odnímatelného pouzdra a volně se otáčí.

Otvory pro řetězec jsou vyrobeny v odnímatelném pouzdře a jsou umístěny tak, aby výstup rybářské linie ze spreje byl znatelně vyšší, což poskytuje spolehlivou fixaci rybářské linie v pracovním stavu.

Když operátor porazí tlak na zem, cívka vstupuje do pouzdra a všechny otvory, skrze které se kombinuje rybářská linie pro oříznutí. Potom odstředivá síla vytáhne část řetězce rány ven a když tlak na tlak zmizí, cívka opouští tělo a znovu zaujímá pracovní polohu.

Automatické (lhostejné)

Bez ohledu na model a výrobce jsou všechny automatické cívky uspořádány a fungují podle jednoho principu.

Skládají se z následujících podrobností:

Závičný rukáv se připálí do základu základny a na vnitřní povrch je nainstalována rohatková svorka, což umožňuje otáčení cívky pouze v jednom směru. K dispozici je kanál určený pro rybářský drát uvnitř spreje. Čepice je pevně položena na cívku a kudrnaté tváře usnadňují jeho rotaci, aby navíjely rybářskou linii.

Jak doplňovat rybářskou linii pro zastřihovač na zastřihovač cívky pro trávu STIHL

Trimmer pro trávu je jedním z nejběžnějších nástrojů, s nimiž můžete rychle a snadno řezat trávu, odříznout malé keře, trávu trávníku a další plevele. Není pro nikoho tajemstvím, aby se úspěšně sečení trávy, nutné používat nástroj správně a správně zpracovávat jednotlivé řezné prvky.

Nezáleží na tom, jaký druh paliva pracují, používají se speciální řezací trysky (nože, disky) a na trh jsou doručeny některé oříznutí pro trávu v hlavách, takový řezací prvek jako rybářská linie pro a Trimmer je nainstalován, a proto mnozí přemýšlejí a jak doplňovat rybářskou linii pro zastřihovač do cívky zastřihovače pro trávu Stihl, pokud neexistují žádné dovednosti jako takové vůbec takové dovednosti.

 • Řezání trysek ve formě nožů může být naostřeno, ale rybářská linie pro zastřihovač (také řezací prvky), ale má schopnost utrácet. Níže budeme hovořit o tom, jak správně svázat zastřihovač s rybářským linií pro řezání cívky STIHL pro oříznutí.
 • Příprava cívky zastřihovače pro trávu pro vinutí.
 • Proces vinutí rybářské linie na navijáku.
 • Několik tipů.
 • Co lze použít místo rybářské linie.

Příprava cívky zastřihovače pro trávu pro vinutí

Zpočátku je zpravidla cívka nainstalována do hlavy samotného zařízení. Cívka se skládá ze dvou částí, jedná se o víko a jaro.

Zde v internetovém obchodě „Zahradní mechanismy“ pro vybrané zboží z kategorie si můžete koupit nejkvalitnější elektrické lodě, oříznutí pro trávu a další komponenty „zahradní mechanismy“ pro nejnižší pro vybrané zboží z kategorie. Adresář odkazu představuje nejoblíbenější, požadované elektrické sekačky od světových značek, jako jsou Bosch, Makita, Patriot, Gardena, Hyundai a další.

 • Jakákoli společnost, kterou máte zastřihovač pro trávu pro přípravu, je stejná pro všechny typy. Demontujte zařízení, nebo spíše odstraňte cívku z hlavy zastřihovače pro trávu. K tomu klikneme na opravy umístěných po stranách hlavy hlavy a otočíme hlavu ve směru hodinových ručiček.
 • Chcete.li bez problémů otevřít hlavu sečení, klikněte na boční západky, pokud vám neuspějete s rukama, použijte plochý šroubovák, který vám pomůže pomoci. Vytáhneme cívku z hlavy.
 • Aby bylo možné správně vybrat rybářskou linku pro zaříznutí pro vaše vybavení, musí být na vnitřní straně cívky aplikována digitální označení, což naznačuje tloušťku a typ přípustné rybářské linie. Všechna označení jsou zpravidla označena v milimetrech.
 • Pokud jste nenašli žádná čísla, pak maximální přípustný průměr rybářské linie může být určen skrz díru pro přetrvávání rybářské linie. Rybářská linie pro zastřihovač by měla jít dopředu a dozadu.

Proces vinutí rybářské linie na navijáku

 • Po všech přípravných akcích se musíme správně rozhodnout, jak přesně se rybářská linie pro zastřihovače otočením krytu nebo v opačném směru omyje na vašem zařízení.
 • Měříme přibližně 7 mm řezací materiál a na jednom konci jej vložíme do úvodní díry. Stojí za zmínku, že rybářská linie pro zastřihovač je navinuta přesně na modelu sekaček ze dvou stran. Směr vinutí rybářské linie v takových modelech je označen na samotném bastardu.
 • Rybářská linie pro zastřihovač je vylučována na asi 17 cm volně, aby plevele mohly být odříznuty koncem. Dodejte, že byste neměli zabalit rybářskou linii pro zastřihovač pro obrovskou délku cívky. Asi 5 mm necháme vzdálenost od rybářské linie k okraji.
 • Dva konce rybářské linie jsou vloženy do otvorů. Oba tyto konce by měly být spolehlivě stanoveny v případě zařízení.
 • Prameny extrahované z cívky (pokud existují) vloží to samé, jako byly extrahovány, t.E. Ve nevyřízeném a těle samotné hlavy.
 • Chcete.li zjistit, zda jste vložili rybářskou linii pro zaříznutí do zastřihovače pro trávu, potřebujete samotný prvek (cívka) samotný. V případě potřeby vyjměte volné konce rybářské linie na vnější stranu. Abyste toho dosáhli, musíte vytáhnout rybářskou linii pro oříznutí otvory v cívce s ostrým pohybem.

Řekněme tedy, že jste přišli na to, jak rychle, a co je nejdůležitější, opravit rybářskou linii pro zastřihovač k cívce zastřihovače pro trávu Stihl. Vše, co jste zbývali, je vložit vše do drážek a opravit hlavní kryt na zařízení. Pak můžete stisknout samotnou cívku a provádět pohyby proti směru hodinových ručiček, dokud necítíte důraz. Pokud necítíte důraz, pak jste s největší pravděpodobností nebyli napraveni na zastřihovače pro zastřihovač a budete muset začít všechno od nuly.

Několik tipů

Pokud byla rybářská linka pro oříznutí správně navinutá, pak při stisknutí tlačítka tlačítka by mělo dojít k automatickému protahování řezacího prvku. Rybářská linka pro vaše sečení je jedním z nejdůležitějších prvků, bez nichž může zastřihovač pro trávu ztratit všechny své funkční schopnosti. Můžeme říci, že rybářská linie pro zastřihovač (řezací prvek) je srdcem vašeho sečení. Proto při nákupu rybářské linie věnujte především jeho kvalitě. Při nákupu rybářské linky pro zastřihovač konkrétní společnosti nezapomeňte ji porovnat s kvalitou staré rybářské linie.

Co lze použít místo rybářské linie

Většina sekaček se zajímá o ostatní nebo prodávající ve specializovaných obchodech o tom, co lze stále použít (nahrazeno) s výjimkou rybářské linky. Mnoho z nich začne experimentovat a používat nebezpečné metody, instalovat různé řezací prvky na jejich zastřihovač pro trávu, včetně měděného drátu, kovu, některým dokážou používat řetězce z kytar a dokonce i kabely a někdo je zcela rybářskou linií pro rybářské sítě.

 • Pokud místo speciálního řezacího prvku, řekněte rybářskou linii, nainstalujte kovový kabel, pak se váš oříznutí pro trávu může „proměnit“ na skutečnou nebezpečnou zbraň nejen pro vás a vaše oči, ale také pro všechny lidi kolem vás poblíž. Důvodem je skutečnost, že během práce zastřihovače pro trávu bude ocelový kabel neustále fungovat, což povede ke zmatku a jeho malé kousky mohou létat na všechny strany obrovskou rychlostí.
 • Totéž se může stát, pokud se místo ocelového kabelu použije měděný drát, ale v tomto případě budou kousky oddělení od měděného drátu o něco větší a mohou vám poskytnout ještě větší zranění. A pokud Bůh zakáže, náhodou zachyťte takový řezací prvek nohou, poté je 100% zaručeno hluboký řez měkkých tkání a v některých případech to vše může vést k amputaci malých končetin (prstů) nohou a dokonce ruce. Proto, naše rada pro vás, nepoužívejte žádné jiné řezací prvky, s výjimkou rybářské linie, pro vaši vlastní bezpečnost a další.