Jak natáhnout rybářskou linii pro zastřihovač z zastřihovače cívky pro trávu STIHL

Trimmer pro STIHL FS 38 Grass Jak doplňovat rybářskou linii pro zastřihovač. Antirun.Ru

Zpočátku je zpravidla cívka nainstalována do hlavy samotného zařízení. Cívka se skládá ze dvou částí. to je víko a jaro.

 • Jakákoli společnost, kterou máte zastřihovač pro trávu pro přípravu, je stejná pro všechny typy. Demontujte zařízení, nebo spíše odstraňte zastřihovač z hlavy na trávu. K tomu klikneme na opravy umístěných po stranách hlavy hlavy a otočíme hlavu ve směru hodinových ručiček.
 • Chcete.li bez problémů otevřít hlavu sečení, klikněte na boční západky, pokud vám neuspějete s rukama, použijte plochý šroubovák, který vám pomůže pomoci. Vytáhneme cívku z hlavy.
 • Aby bylo možné správně vybrat rybářskou linku pro zaříznutí pro vaše vybavení, musí být na vnitřní straně cívky aplikována digitální označení, což naznačuje tloušťku a typ přípustné rybářské linie. Všechna označení jsou zpravidla označena v milimetrech.
 • Pokud jste nenašli žádná čísla, pak maximální přípustný průměr rybářské linie může být určen skrz díru pro přetrvávání rybářské linie. Rybářská linie pro zastřihovač by měla jít dopředu a dozadu.

Několik tipů

Pokud byla rybářská linka pro oříznutí správně navinutá, pak při stisknutí tlačítka tlačítka by mělo dojít k automatickému protahování řezacího prvku. Řádky pro oříznutí

Pro vaše sečení je to jeden z nejdůležitějších prvků, bez nichž může zastřihovač pro trávu ztratit všechny své funkční schopnosti. Můžeme říci, že maso pro zastřihovač (řezací prvek) je srdcem vašeho sečení. Proto při nákupu rybářské linie věnujte především jeho kvalitě. Při nákupu rybářské linky pro zastřihovač konkrétní společnosti nezapomeňte ji porovnat s kvalitou staré rybářské linie.

Trammer Head „Black Decker

Než začnete měnit rybářskou linii pro zaříznutí v hlavě zastřihovače typu BlackDecker, nejprve vypněte zastřihovač trávy a odstraňte baterii.

Klikněte na západky po stranách hlavy zastřihovače a odstraňte víko.

Vyjměte zbývající rybářskou linii z cívky

A očistěte víko a tělo hlavy zastřihovače z půdy a trávy.

Konec rybářské linie z zálivu musí být vložen do jedné z otvorů, je lepší začít zvenčí, kde jsou nakresleny šipky. Poté ohněte konec rybářské linie háčkem pod 90 stupňů s délkou ohnuté části asi 2 cm. Vložte tento háček do díry do bubnu (cívky) hlavy zastřihovače.

Ve směru uvedených šipek. Není třeba ji zabalit velmi pevně nebo moc a nepřekračujte se zatáčky, protože během provozu rybářské linie pro zastřihovač vyhřívané a může se vypočítat a přestat se pohybovat z hlavy zastřihovače. Vystřihněte rybářskou linii pro zastřihovač z zálivu. Ukončit konec do díry, aby se to opravilo. Vítá druhou polovinu bubnu stejným způsobem.

Vložte do pouzdra

Osm. Umístěte konce rybářské čáry do otvorů

Devět. Lehce stiskněte cívku tak, aby seděla na svém místě.

Ujistěte se, že rybářská linie pro zastřihovač uvnitř hlavy zastřihovače není zmatená a je pokročilá.

Deset. Zavřete víko bez zkreslení a zaslechnutí dvou odlišných kliknutí

, Tímto sběru hlavy zastřihovače. Při prvních vysokých rychlostech se rybářská linie pro zastřihovač pohybuje z hlavy zastřihovače, natáhne se do řetězce a je roztrhána na požadovanou délku na nože na řezu umístěné na plastické ochraně zastřihovače pro trávu.

Než si koupíte zastřihovací linii pro zastřihovač, musíte se podívat na uživatelskou příručku, abyste znali průměry rybolovu přípustné pro tento zastřihovač pro trávu. Také typ vegetace, která musí být zaseta touto rybářskou linií (čím silnější plevele, silnější a hrubší pro zaříznutí v mezích přípustného vedením, také ovlivňuje výběr průměru a tvaru rybářské linie a tvar rybářské linie ).

Benzín nebo elektrický ořezávač pro trávu je vynikajícím asistentem při zpracování zahrady. Ale jako jiná technika vyžaduje pozornost a určitou péči. Vývojáři zařízení bohužel neposkytují úplné pokyny, jak navíjet rybářskou linii pro zastřihovač do zastřihovačské cívky pro trávu. V této souvislosti mají majitelé motorových vozidel mnoho otázek. V tomto článku podrobně prozkoumáme různé příklady a metody vinutí rybářské linie na cívce.

Jaké typy lesů jsem

Nejběžnější typ rybářské linie, který je vhodný pro téměř všechny typy cívek. kulatý křížový kabel. Jedná se o pravidelnou rybářskou linii pro zastřihovač vhodný pro sečení šťavnaté trávy, ale bude mnohem obtížnější sekat suchým a ještě více, takže se nemůže vyrovnat se keřem.

Průměr, který může sekat mladou trávu, zpravidla nepřesahuje 1,6 mm. Čím silnější vlákno, tím drsnější tráva je schopna překonat.

Důležité! Výběr rybářské linie pro zastřihovač pro zastřihovač pro trávu musí být veden pokyny pro váš nástroj, protože tenká vlákno povede ke zvýšení opotřebení točivého momentu a tlustému přetížení motoru.

Existují rybářské linie s ostrými tvářemi ve formě řetězového kola nebo čtverce, tato možnost je více přizpůsobena sekání suché trávy jen kvůli existujícím ostrým plochám, ale jeho nedostatek opotřebení je více opotřebení a je nižší síla na kolo šňůra.

Existují rybářské linie se zlepšenou aerodynamikou s charakteristickými zubními činy, měřítky a zářezy, podobný produkt vydává menší hluk, ale používají jej pouze na benzosu, protože výstup takového vlákna z cívky je obtížný, nejčastěji se používá s disky ve kterých jsou vloženy segmenty. Nevýhodou takového produktu je jeho křehkost.

Nejčastěji v benzínových ořezávarech s motorem o více než 1,5 litru.S. Naneste šňůry s kovovým kabelem uvnitř. Toto vlákno je ideální pro sečení suché trávy a malých keřů. Přítomnost jádra pozitivně ovlivňuje odolnost proti opotřebení tohoto materiálu. Nevýhodou takové šňůry je jeho cena, která je výrazně větší než výše uvedená soupeři.

Provádíme vinutí rybářské linie

Seltově dokončená demontáž sprejové cívky bez ztráty náhradních dílů vám umožní přejít na hlavní vyvíjení úkolu do rybářské linie cívky. Technologické rysy návrhu cívky a počet pracovních antén určují posloupnost akcí.

Cívka s jednou pracujícím Osikem

Nejjednodušší možnost a jednoduchá sekvence akcí:

 • Rozměry cívky a délka původního vinutí továrny určují délku rybářské linie doporučené pro vinutí. 2 5 m.
 • Jeden konec rybářské linie je vložen do fixační technologické díry umístěné uvnitř cívky.
 • Rybářská linie pro zastřihovač je navinuta na bubnu v opačné rotaci spreje ve směru zastřihovače. zpravidla, na vnitřní straně Bobinu, šipka naznačuje, kterým směrem je vinutí provedeno.
 • Malá část rybářské linie je ponechána volná, aby ji vydala. je stanovena na specializované hranici na vnitřní straně cívky, která je navržena tak, aby udržovala navíjení při sestavování cívky v pracovním stavu.
 • Levý konec rybářské linie prochází otvorem vnější části cívky.
 • Polovina cívky se shromažďuje a nasadí na tyč zařízení pro oříznutí.

Dvě pracovní antény

U tohoto typu cívek by měl být stanoven počet drážek pro vinutí rybářské linie ležící na vnitřní straně cívky:

V obou případech je přijímána rybářská linie pro zastřihovač 2-3 m. V jednom kaptabilním cívkách se rybářská linie pro zastřihovač táhne do otvoru, její konce (antény) jsou složeny dohromady a zarovnány, po kterém jsou navinuty v zadní části rotace cívky na tyč boku.bok.bok.bok.bok.bok.bok.bok.bok.bok.bok.bok uvnitř šipky je obvykle indikována správným směrem navíjení. V přítomnosti upevňovacích drážek jsou konce rybářské linie v nich navléceny nebo drží prsty volných paží, šíří se do otvoru vnější poloviny Bobinu, cívka je uzavřena a připevněna k baru zastřihovače produktu.

Rozdíl mezi vinutím rybářské linie ve dvou-tanečních cívkách spočívá v tom, že zpočátku linie rybářské linie 2-5 m je dlouhá na polovinu (pro určení středního záhybu) a ohybová smyčka je vložena do a speciální drážky mezi drážkami. Oba kmeny rybářské linie jsou navinuty každý ve své vlastní drážce, upevnění antén a sestavení cívky je podobné možnosti výše uvedené s jednou drážkou.

První implementace tohoto postupu se může zdát dlouhá a docela čas.náročná, ale v průběhu času a zkušeností bude tento úkol vyřešen mnohem rychleji a snadněji.

Níže uvedené video jasně ukáže, jak doplňovat rybářskou linii pro zastřihovač do cívky zastřihovače pro trávu a správně opravit. tato operace není komplikovaná a s určitou trpělivost bude nutně korunována úspěchem:

Oprava šampiona hlavy Trammer a Huter

Pokud se s lehkou ránou, tlačítko Trimmer Coil pro trávu na zemi neprodlouží pro zastřihovač, pak předpoklady pro toto jsou obvykle následné.

Možnost 1. Vyšel občerstvení, t.E. Stisknutí šňůry mezi zatáčkami. K tomuto non.bondovi obvykle dochází, pokud uživatel nerovnoměrně navinul rybářskou linii pro zastřihovače k ​​cívce, s křídlem zatáčky nebo ho zraněným napětím zranil. Ve druhém případě, kdy se hlava sečení otáčí při obrovských revolucích pod vlivem odstředivé síly, začne šňůra táhnout, pod vlivem, o kterém může dojít k intervalovému ukončení rybářské linie. Chcete.li eliminovat obtížnost, budete muset rozebrat cívku na zastřihovači a správně převinout šňůru, jinými slovy, dokonce i cívky s dobrým napětím.

Možnost 2.4. Velmi krátké konce vyčnívají z hlavy. Rybářská linie pro zastřihovač nemusí při zasažení země vystoupit, pokud jeho konce vyčnívají z hlavy nedostatečné (krátké). Za takových okolností nestačí odstředivá síla, aby byla natažena rybářská linie pro zastřihovač. Proto je nutné pozastavit jednotku (utopit motor nebo vypnout etletric zastřihovač pro trávu ze sítě) a po stisknutí tlačítka vytáhnout rybářskou linii pro zaříznutí ručně zastřihovače, po stisknutí tlačítka.

rybářskou, linii, zastřihovač, zastřihovače, cívky, trávu

Možnost 3. Rybářská linka pro zastřihovače byla pájena snotem hlavy split. To vede k tomu, že se cívka zastaví, když je tlačítko stisknuto. V hlavní věci se to děje z několika důvodů: špatná kvalita šňůry, přehřátí cívky během dlouhodobého provozu jednotky, řetězec rybářské linky na pevných předmětech.

 • Na začátku šňůry výhody výrobců a možná vyrobených z nízké kvality a tavných materiálů, které nedrží mechanické a teplotní zatížení. Proto by měla být dána preference „značkovému“ rybolovu.
 • Pokud stále máte rybářskou linii pro zaříznutí neznámého vlastnictví a často se pájejí v jednom práci, můžete následovat příklad některých uživatelů, které po doplnění tankování navlhčí nebo silikonové mastnoty (z sprej může) nebo minerální olej). Tento postup výrazně snižuje možnost pájení rybářské linie navzájem.
 • Rybářská linie pro zastřihovače může také spát, pokud najednou sečení zasáhla tvrdý předmět (kámen, plot, suchá větev atd.D.). Z tohoto důvodu se trochu rozprostírá a vysokou rychlostí se vtáhne zpět do hlavy. Šňůra se zahřívá z tření a jeho zatáčky jsou zaseknuty dohromady. Jediná věc, která bude provedena pro odstranění této poruchy, je otevřít zastřihovač trávě a převinout rybářskou linii pro oříznutí.

Existují situace, kdy si uživatel zastřihovače pro trávu všimne velmi riskantní rybářské linie. S tím vším to nikdy nehodil tlačítko na zemi pro prodloužení rybářské linie. Předpokladem je, že rybářská linie pro zastřihovače spontánně prodlužuje a odřízne speciální nůž na pouzdru přístroje, je absence pružiny v sečení hlavy. Uživatelé sekaček pro začátečníky často, snaží se nabít rybářskou linii pro zaříznutí do cívky, rozmazaný pro instalaci lisovací pružiny do hlavy, protože se také nazývá zcela ztraceno, když se víko otevřelo, a pak to ani ne podezření na jeho existenci.

Rybářská linka pro oříznutí se také prodlužuje bez použití tlačítek, pokud se pružina oslabí. Pokud jarní kontrola potvrdila tuto skutečnost, musíte pod ní proklouznout několik cílů, abyste posílili své lisovací vlastnosti.

Majitelé Trimmers, hlavně zbrusu noví, jsou zmatení, sousedící s panikou, když je nutné změnit řezací nástroj nebo rybářskou linii pro zastřihovače v navijáku. Při pokusu o odšroubování hlavy často uživatelé často učiní ji jednoduše nepoužitelnou a nemají podezření, že byla vzadu odšroubována. Aby to nefungovalo, pokud potřebujete změnu nástroje, doporučujeme se připojit k další anotaci kroku, která byla dána.

 • Zatímco vyplňte rybářskou linii pro oříznutí do cívky, utopte motocyklus Motorcycus nebo de.ergizujte etletrický zastřihovač pro trávu, aby se zabránilo zraněním, ke kterým dojde, když je řezací nástroj náhodně spuštěn.
 • Odšroubujte trysku namontovanou na hřídeli převodovky. K tomu musí být hřídel opravit kombinováním otvorů na puku na ose a jinými slovy vložením železné tyče tam jinými slovy.
 • Odšroubujte trysku. Musíte vědět, že vlákno na hřídeli je ponecháno. Proto by mělo být na pravé straně otočení cívky zastřihovače pro trávu, jinými slovy ve směru hodinových ručiček.
 • Demontujte hlavu sečení. Ve většině případů je kryt hlavy připojen k fixarům. Chcete.li jej odstranit, budete muset tyto západky utopit do pouzdra a stisknout okraje víka. Pokud má pasáž, pokud má váš zastřihovač automatickou hlavu sečení, která má tlačítko zdola, pak by se mělo být provedeno pečlivě, protože samozřejmě ztratí pramen, který čas od času odletěl v procesu odstranění víčko.
 • Vyřízněte požadované množství rybářské linie. Obvykle je jeho délka 5 metrů. Použijte šňůru průměru, který je uveden v anotaci k nástroji. Nedoporučuje se překročit největší dialekt rybářské linie, protože to povede k nadhodnocenému zatížení motoru a větší konzumaci benzínu.
 • Najděte střed segmentu šňůry a skládejte ji na polovinu. Získáte smyčku.
 • Snuty cívek jsou vyříznuty speciální drážky (vyskytují se otvory). Zastavte smyčku z rybářské linie k této drážce.
 • Vítá rybářská linie pro zastřihovač na cívku a otočte ji proti směru hodinových ručiček. Je nutné palivo velmi hladce, zatáčky jsou provedeny tak, aby šly spát bez překrývání a s dobrým napětím. Po dokončení vinutí nechte volné konce rybářské linie asi 20 cm dlouhé a opravte je do drážky umístěných po stranách cívky.
 • Sbírejte čepicí hlavu. Před sběrem trysky v předstihu času nezapomeňte nalepit pružinu a podložku (pokud je k dispozici). Nastavte cívku do pouzdra a projděte konce šňůry skrz otvory nebo oko.
 • Oblečte víko a opravte ho západky.
 • Zašroubujte trysku zpět k hřídeli převodovky a také ji upevněte šroubovákem. Utáhněte cívku zastřihovače pro trávu bude muset být vlevo (proti h. Šípy).

Benzín funguje, ale nezkroubí se. Jak zahájit diagnostiku motocyklů

Pokud se řezačka nezačne ani zpoždí bezprostředně po spuštění, měly by být všechny hlavní komponenty a uzly zkontrolovány postupně. Testovací algoritmus je následující:

 • Palivová nádrž (kvalita paliva);
 • Cand a Candle Channel;
 • Vzduchový filtr;
 • Palivový filtr;
 • Dech;
 • Výfukový kanál.

Proč se karburátor nalévá na zastřihovač Trammers pro trávu a řetězové pily Husqvarna Nastavení úpravy karburátoru Husqvarna If: Období motoru je dokončeno (po použití prvních 4-5 litrů. Palivo); Kvalita komponent zármutku se změnila.

Jak doplňovat rybářskou linii pro zastřihovač do zastřihovače cívky pro trávu STIHL Benzín nebo elektrický oříznutí pro trávu. Nepostradatelný asistent v arzenálu moderního letního rezidenta nebo majitele domu. Díky těmto zahradním zařízením můžete snadno sekat i velkou zahradu. Po zakoupení tohoto nástroje.

Jak zabalit rybářskou linii pro zastřihovač na naviják elektrické st Pro pohodlnou sečení vegetace v osobním pozemku optimálního výběru charakteristik zastřihovače to nebude stačit. Pro elektrický zastřihovač pro trávu i benzínový kartáč by měl řezací nástroj.

Tyto uzly jsou často zdrojem vážných problémů, které lze vyřešit po důkladné inspekci.

Kontrola směsi paliva

Před spuštěním motoru pro trávu zkontrolujte přítomnost a kvalitu palivové směsi. Nezachraňujte, nebuďte chamtiví a v této věci nebuďte moudří. Oprava nebo výměna skupiny pístů vás bude stát příliš mnoho (někdy až 70% nákladů na nový nástroj). Je nutné přísně připravit palivovou směs v souladu s pokyny. Vypočítejte jeho počet ze skutečných potřeb. Přebytečný benzín, zbývající po práci, nakonec ztrácí svou kvalitu.

Diagnostikujte svíčku a svíčku

Pokud kvalita palivové směsi není pochyb a štětec se zastaví při spuštění, může být příčinou vyplněná svíčka. Zde budou obyčejné klávesy svíčky stát opravu (pravděpodobně každý motorista) a náhradní svíčky.

 • Otočíme svíčku a otřete ji;
 • Důkladně to osušte (nekupujte);
 • Přebytečné palivo v komoře je vyčerpáno otvorem pro zapalovací svíčku a sušeno;
 • Starou svíčku odstraníme ze vkladu složkou nebo dámskou složkou;
 • Nainstalujte mezeru ve vzdálenosti 1 mm (můžete zkontrolovat jakoukoli minci);
 • Vrátíme vše zpět na místo a pokusíme se vypustit zastřihovače pro trávu.

Osušte kanál po dobu nejméně 30-40 minut. Jinak existuje riziko, že doplňujete novou svíčku.

Pokud svíčka funguje, je vývod zcela suchý a nechcete spustit kartáč úplně, namažte závitové spojení benzínem. Mělo by to být trochu zvlhčené. Bez ohledu na to, co úžasná jiskra produkuje svíčku, suchý fotoaparát se prostě nerozsvítí.

Pokud motor zastřihovače pro trávu stále nezačne, měla by být absence jiskření vyloučena kvůli špatnému kontaktu mezi zapalovacími svíčkami a vysokým napětím drátu. Pokud je spojení dobré, ale stále neexistují žádné jiskry, pravděpodobně váš blok zapalování letěl. Zde se nemůžete obejít bez pána, protože předmět není opraven, ale prodává se jako celek.

Diagnostika filtrů keřů

Dalším důvodem je to, že plynový cop pro trávu může být vzduchový filtr. Chcete.li to vypnout, zkuste filtr odstranit a spustit zastřihovač pro trávu bez něj. Pokud je to možné, budete muset nahradit vzduchový filtr novým nebo alespoň foukat a pečlivě vyčistit staré.

Zastřihovač plynu pro trávu nemusí začít kvůli kontaminaci palivového filtru. Toto je další krok v našem algoritmu. Zde zkontrolujeme stav prvku filtru a v případě potřeby jej změníte na nový. Při výměně se pokuste neopustit sací potrubí úplně bez filtru, který je zakázán jakýmikoli provozními pokyny. Úspěch může vést k opravě skupiny pístů motoru.

O výrobci Stihl

Historie této německé značky začíná v roce 1926. V počátečních fázích jeho vývoje se společnost zapojila do výroby a implementace různých komponent pro praní a parní stroje. Všechno to začalo, stejně jako mnoho společností, s malou produkcí a úzkou orientací, což umožnilo zaměřit se na kvalitu vyráběných produktů.

Na začátku 30. Let byla vydána první řetězová pila STIHL, která se v těchto dnech vyznačuje pohodlí a funkčností. Společnost se vyvíjí po dlouhou dobu a neustále představuje nové nástroje, což jí dává příležitost vstoupit na mezinárodní trh. A již v roce 1931 byly organizovány první pravidelné výrobky do Ruska.

STIHL zařízení

K dnešnímu dni společnost zahájila své činnosti ve více než 160 zemích světa, otevírala nová centra a produkční oddělení ve Švýcarsku, Číně a mnoha dalších státech. To je pochopitelné, protože sortiment společnosti je působivý: Motoburs, benzínové postřikovače, sekačky, benzínové zastřihovače pro trávu, řetězové pily a mnoho dalšího. Chtěl bych poznamenat, že řetězové pily Shtil jsou velmi populární kvůli jejich funkčnosti a přijatelné ceně.

Která řádek pro oříznutí pro zastřihovač pro trávu je lepší?

Při výběru rybářské linky musíte vzít v úvahu několik jeho parametrů.

Seznam hlavních charakteristik řezacího kabelu zahrnuje:

 • Tloušťka rybářské linie. vlákna se nejčastěji vyskytují na trhu, jehož tloušťka je v rámci 1,2–4 mm. Tenká šňůra, ne více než 1,6 mm, určená pro oříznutí, jejichž síla nepřesahuje 0,8 litrů. S. Nejčastěji se tato šňůra používá v případech, kdy je elektrody s nízkým výkonem s rybářskou linií a nožem na farmě. Šňůry s průměrem až 2 mm až 2,6 mm se používají pro oříznutí, s kapacitou 1 až 1,8 litru. S. Tyto rybářské linie jsou schopny úspěšně odstranit nejen čerstvě rozšířené, ale také docela stará sušená vegetace. Silné rybářské linie s průměrem 3 mm jsou navrženy pro provoz spolu s benzocysy s kapacitou nejméně 3 litrů. S. Šňůra s touto tloušťkou se dobře ukazuje při sečení velké a silné divoké vegetace;
 • Tvar šňůry pro zastřihovač pro trávu. hodně závisí na tomto faktoru, protože při sekání trávy nit neřezává stonky, ale opakovaně je zasáhne. Je to tvar vlákna, který ovlivňuje rychlost sečení trávy a přesnost linie jeho řezu. Nejčastěji na trhu najdete kruhové rybářské linky. Tato šňůra je vhodná pro sečení jakékoli vegetace. Trochu méně často na trhu existuje čtvercové vlákno. Nejlepší se vyrovná s odstraněním velkých tvrdých stonků a často se používá k sekání divokých keřů. Na trhu je také rybářská linie pro zastřihovač. Vyznačuje se nízkým traumatem pro trávu, takže je nejlepší jej použít k péči o dekorativní přírodní trávníky;
 • Materiál. Ve většině případů pro výrobu řezacího šňůry používají výrobci nylon, polypropylen a polyamid. Levnější šňůry pro oříznutí jsou vyrobeny z nylonu s polyethylenovými přísadami, což významně snižuje stabilitu nití pro opotřebení a teplotu.

Při výběru šňůry také musíte vzít v úvahu typ zařízení, které bude použito k práci na webu. Pokud farma používá oříznutí pro elektrickou trávu s rybářskou linkou a nožem, pak je nejlepší je vybavit tenkými kulatými šňůry, které vytvářejí minimální zatížení elektrického motoru. Pokud je pro péči o web provozována výkonná sekačka na trávu, pak můžete s ním pracovat s jistotou tloušťku a křížovou oddíl, včetně domácích rybářských linek z plastové láhve. V těchto případech bude prakticky nepostřehnutelné zatížení benzínového motoru.

Příprava na výměnu

Pro jasnost byla z motocyklů odstraněna sečení hlavy (cívka). Chcete.li vyměnit rybářskou linii, nemusíte ji odstranit, vše se děje na místě. Netrvá to moc času.

Demontážeme Rogue of the Trimmer pro trávu-drží na klanu zámky. Odstraňte víko a stiskněte západky. Pokud nemáte dostatek úsilí s rukama, použijte šroubovák.

Spuštění se skládá z následujícího:

Princip jednání je následující. Kliknutím na tlačítko stiskne cívka na jaře a ponechává upevňovací drážky ve víku spreje. Držíte cívku v tomto stavu, můžete se otočit, a tím upravit délku rybářské linie. Když je tlačítko uvolněno, krycí pramen vrátí cívku do původního pevného stavu.

Níže na cívce je několik otvorů pro odlišný průměr lesa. Pro různé výrobce oříznutí se mohou lišit. V některých případech (jako zde) jsou podepsány, v jiných neexistuje žádná.

Tyto otvory jsou potřebné k opravě rybářské linie při jejím výměně. Po vinutí na labině rybářské linie jsou do nich vloženy konce posledně jmenované. To je nutné, aby se les v době, kdy je cívka nainstalována v těle zastřihovače pro trávu. Jinými slovy, usnadňuje výměnu rybářské linie.

Existují modely, aniž by specifikovaly průměr spotřebního materiálu. Poté, aby se zjistilo, jaký maximální průměr lesa lze použít, je vyzkoušeno na otvorech rybářské linie z sboru trávy zastřihovače (viz. Obrázek níže).

Cívka má dvě sekce pro rybářskou linku oddělenou oddílem. Nemusí být. Jsou potřeba pouze k rozlišení a usnadnění vinutí spotřebitele.

Přečtěte si více: Cibule na slámě. Jak řezat cibuli prsteny s kostkami nebo proužky. Jak řezat cibuli přes prsteny

Poprvé určeno s požadovanou délkou lesa. Posledně jmenovaný je navinut do jedné z částí cívky, aby to nepřesahovalo. V tomto případě byla 3 mm rána, délka se ukázala asi 2 metry. T.E. Pro dvě sekce budete potřebovat segment 4 metrů. to je pro 1. Metodu. Pro druhou metodu potřebujete dva segmenty po 2 metrech.

Nyní musíte přijít na to, jakým způsobem to musíte navíjet. Za tímto účelem používá mnoho výrobců ořízků na cívkách zvláštní označení, například na obrázku zdola.

Pokud by taková označení neexistovala, musíte věnovat pozornost tělu cívky. Je třeba šipky, která označuje pohyb sečení hlavy. Rybářská linie pro zastřihovač je navinutá v opačném směru.

První cesta

Připravený segment (v tomto případě je to 4 metry) je ohnutý přibližně v segmentu půl o jeden by měl být 15-20 cm delší a vložen do zvláštní mezery umístěné na dělicím oddílu.

Rybářská linie pro zastřihovač je navinuta konkrétním směrem. To se provádí v rušení, rybářská linie pro zastřihovač je úhledně distribuována. V tomto případě musíte navíjet segment, který je delší do sekce, která je blíže k tlačítku.

Existují návrhy, ve kterých není rozdělení cívky do dvou sekcí. To nic nemění, rybářská linie pro zastřihovač je navinutá podobným způsobem. Je nutné pouze zajistit, aby se segmenty nepřekrývaly mezi sebou.

První by měl ukončit segment, který je umístěn ve spodní části cívky, t.E. Blíže k upevňovacím otvorům.

Tento tip je umístěn do odpovídajícího průměru. Rybářská linka oříznutí je spolehlivě pevná.

Dlouhý segment zabalí další polovinu otočení. Tam je to podobně opraveno. Zároveň segment protíná další sekci cívky.

Dlouhý segment zabalí další polovinu otočení

Pevné konce rybářské linie rány jsou vloženy do otvorů zastřihovače sboru trávy.

Pevné konce rybářské linie rány jsou vloženy do otvorů zastřihovače sboru trávy

Cívka je připojena k tělu. Konce rybářské linie jsou taženy silou tak, aby rybářská linie dříve zaznamenala v dírách cívky rybolovu. To lze snadno určit charakteristickým zvukem (kliknutí).

Cívka s knoflíkem je vložena do sboru tramvadla zastřihovače pro trávu.

Cívka s knoflíkem je vložena do sboru tramvadla zastřihovače pro trávu

Výměna rybářské linie byla úspěšně provedena. V tomto případě jej musíte nainstalovat zpět na zastřihovač pro trávu a můžete přistoupit k rozpětí trávy.

Mělo by se to opakovat, nemusíte odstraňovat cívku z zastřihovače pro trávu. to bylo provedeno pro objasnění procesu výměny rybářské linie. Můžete rozebrat Rogue na místě, navinout ho a vrátit ho zpět.

Tipy tak, aby neporazily zastřihovač pro trávu, můžete a měli být řezáni.

Metoda 2. dva segmenty

Jediný rozdíl od metody se neliší od metody. dva segmenty rány rybářské linie, místo jedné.