Trimmery pro trávu Stihl nebo Husqvarna jsou lepší

Husqvarna Grass Trimmers nebo Trimmers pro Stihl Grass. což je lepší

Trimmer pro HUSQVARNA 524R HERB

Sergey p. Výhody: Mnohem tišší než dva.Strokes, stabilní práce, není třeba zasahovat do oleje s benzínem. Nevýhody: subkacionálně: vibrace jsou hmatatelné, těžké.

Andrey h. Výhody: Toto je profesionální nástroj. Neexistují žádné vibrace, pokud sledujete rybářskou linii a správně ji hněte. Funguje to tiše, zejména na nečinnosti. Převodovka se nehřívá. Není třeba chovat benzín. Existuje dostatek energie. Benzín se po utékání jen málo jí. Pokud disk sekáte, nemůžete moc hromadit na plyn, všechno to řezá i poprvé, i malé keře. Disk lze snadno napravit souborem za 5 minut. Je to zřejmé ze zvláštního. Slitina a naostřila ji po dobu 15 minut. Pouze soubor jako jiný. Ochrana na jednom šroubu. Funguje i při jakékoli rychlosti, dokonce i při nejmenším. Je to výhodné, když se přikrčím na dvoře, není tolik opotřebení rybářské linie. Výfuk je téměř ne, je to v pohodě. Všechno se děje efektivně a promyšlené.Nevýhody: Jaké jsou nevýhody, Casel je pravdivý super.Můžete napsat, že cena, ale to není správné. Analogy jsou o něco levnější, ale nestály poblíž. A protože mi bylo zasláno další zařízení na pásy, které stojí 6500 se sadou. Otázka s cenou okamžitě zmizela. Ano, stejně jako u všech pošmenů, když je vysoká tráva cívka, může navíjet trávu. Musíte sekat ve dvou fázích, nahoře a poté podél dna. Ale takový problém na všech kaštanách nezávisí na moci. Nezakládejte svůj web a budete ho kopat velmi rychle rybářskou linií, pokud jej začnete sekat kolem a pak také sbírejte trávu. Protože všechno se dokonale plazí a promění trávu na prach s navijákem. Když píšou za 6 hodin, čerpal jsem 25 hektarů, kde jsou 2 metry, je dokonce zábavné číst.Komentář: Kasilka běhala a byla potěšena svou mocí. Předtím existoval také STIHL 130 Cashek, ale musel jsem zasahovat do benzínu. Budu s ní srovnávat. Takže na prutu byla síla dvakrát tolik a výsledek je stejný. Mimochodem, motor Honda je na Huskvarnu a je vyroben ve Švédsku. Takže kvalita je na tváři. Kreslen je ještě tišší v hromadě alespoň v uších nezazvoní. Světelný začátek byl obzvláště potěšen, komprese nebyla téměř vůbec a začala. Začne okamžitě, pokud je vše provedeno správně. Tlačítko Start je také velmi cool. Změna oleje a vypouštění benzínu je velmi pohodlně pro obřad, ale jen trochu nakloněné na boku a všechno se spojuje.Protože se nedoporučuje to převrátit. Je to stále velmi pohodlně hladký plyn, jako u auta, zoufale nechyťte rychlost. Velmi oteklé, svítí růže, rybízové ​​keře. Hmotnost je mnohem jednodušší a protože hračka. Mám 25 hektarů, takže jsem si vzal tento cop, rozhodl jsem se nezkažit nervy, a když si potěšíte. Jsem zcela spokojený.

Trimmer pro Husqvarna 535RX Zpětná vazba

Dima Ilyichev Výhody: 1) výkonné, 2) světlo, 3) pohodlné k použití, 4) velmi pohodlné zařízení na pásy!Nevýhody: Cena (ale stojí to za to) nenalezla ostatní Komentář: Minulé léto jsem koupil Electrimimer Stihl 1000 wattů, stálo za to založit malou sekci (15 hektarů), jak se už nedokáže vyrovnat a pak jen jen se nedokážou vyrovnat a pak jen ruční závod, trvalo to téměř den téměř den! Ano, musíte neustále sledovat drát, vytáhnout jej z místa na místo! A tak jsem spustil web Kopřivy atd. Letos v létě jsem se rozhodl koupit něco mocného benzinu. Vybral jsem si buď trimer nebo sekačku na trávu, dorazil jsem o víkendech a někdy po víkendu sekačka na trávu spadla, špatně seká zarostlou trávu a je to obrovské (není stodola, ale táhnout domů A místo a nečistoty) po dlouhých a bolestivých fikcích a porovnání je. Sbor padl na tohle, co odlišuje od ostatních, psal jsem ve ctností. Doba sečení je nyní 1,5 hodiny s přestávkou doplňování paliva))))))

Wladyslaw k. Výhody: Pohodlné nastavení volantu, lehké spuštění filmu: cena, váha nad deklarovaným, velmi těžkým, hlučným, velká spotřeba paliva, kvůli slabému pružině se rybářská linie pro zastřihovače okamžitě, velmi velká a nepohodlná ochrana. některé části jsou špatně pevné, musel jsem vyrobit a nainstalovat těsnění, které obrana neseká, převodovka je vyrobena tak, aby se do ní dostala nečistota.Komentář: Koupil jsem si zastřihovač pro trávu jako nahrazení starého Komatsu Zenoah. Uzavřeno pro reklamu, deklarovaná kapacita a přítomnost na recenzích trhu 2. Používá se 3 roky (část 8 hektarů) V důsledku toho se zhroutila převodovka, nová převodovka stojí polovinu nákladů na zastřihovač pro trávu. Starý zastřihovač pro trávu Komatsu Zenoah pracuje 10 let bez rozpadů.

Trimmer pro Husqvarna 545RX Zpětná vazba

Ruslan b. Výhody: Strukturní síla, bar 32 mm.Tvrdý, ne ohýbání, hřídel 9 mm. Motor je velmi snadné začít, startér je lehký, je snadné začít v zavěšené poloze, vykládka je super-samostatně náklady 6 tun.R.- V zahraničí je zakoupena pro další křoví (provedeno a tak dále). Filtrování vzduchu s odstředivou prevencí. za jakýchkoli podmínek je filtr téměř čistý. Pochopí, odpadky to nedosahují, jen mírný prach, dobře, jako v šampionech typu Khuskovo. Vzduchový filtr- v prašných podmínkách je lepší než pěna- a Země roste a prach a mlha z 545 šťávy, buďte zdravý 🙂 Zvuk z tlumiče Normálního tlumiče. Ne moc hlasitý, ale pracovat v sluchátkách je dlouho lepší, dobře, je to na všech copech.Kuřata dobře zdola. Snadné odstranění víček z copech pro trávu samostatně pro čištění. Vyčistím část přívodu vzduchu (kde startér) a setrvačník leskně alespoň jednou týdně, v závislosti na znečištění.Všechny šrouby na vnitřním šestiúhelníku jsou pravděpodobně.Vysoká manévrovatelnost copánků pro trávu díky khuskovo ergonomii. krátký vzhledem k baru. Vysoký stojan na rukojeť, převodovka pod úhlem 35 stupňů, nádrž pro nejlepší visící na tyčí před motorem, je velmi pohodlné vyplnit benz. Jiné značky nemají takovou ergonomii.Kompletní vybavení, na rozdíl od basů jiných značek, kde je obvykle pouze nůž.Nevýhody: Chvění, dává rezonanční vibrační hřídel při nízkých rychlostech. Při vysokých rychlostech je vše v pořádku.Neexistují žádné vibrace. Demontáž. mezera v křovích dlouhých poměrně velká. No, tato a další značky se komentují: kratší než super cop pro trávu. Díky motoru s X- torq není ve výfuku žádný benzín- nedráždí hrdlo, nosopharynx a hlava neublíží.Značka lukoil benzín hlavně 95. Stává se to také. Olej fuchs titan 100 s. 1:50.Ps-fuchs 100s, to trvalo 2 litry v polovině léta- tendence k uložení na pístové sukni a poslední okno, na bohatou směs, byla zaznamenána. Přepnul jsem veškerou technologii na Texako Havolin 2T SX (Syntetics), 1: 50. Zdá se, že je vše v pořádku v čistotě.

Battle of Brands: Srovnání motocyklů Husqvarna, Makita, Stihl

Nyní existuje mnoho výrobců a značek na trhu elektrických nástrojů a zahradních zařízení-ze světově proslulého a autoritativního pro mladé společnosti a značky, které teprve začínají obchodní a výrobní aktivity. Není divu, že mnoho kupujících je trochu ztraceno a někdy je výběr nezbytného nástroje docela obtížný. Rozhodli jsme se vám pomoci v této obtížné záležitosti a založit část článků s názvem „Battle of Brends“. Každý týden porovnáme několik modelů elektrických nástrojů, zahradního vybavení, vybavení atd.D. Sledujte náš zpravodajský portál a vždy se rozhodnete správně!

Začněme tedy motocyklem, protože nyní je v létě tento zahradní nástroj jedním z nejvíce zakoupených a nejvíce požadovaných na trhu.

Dnes si možná ani jediný člověk, ať už jde o letní dům, majitel soukromého domu, zaměstnanec komunální služby nebo profesionální krajiny, si nepředstavuje péči o trávník, území zahradního parku nebo oblast domu bez použití motocyklu. Můžeme bezpečně říci, že kapra motocykly je jedním z nejdůležitějších a nezbytných zahradních nástrojů. Všechny jeho výhody na obličeji: mobilita, snadné použití, možnost sekání vegetace na nerovnoměrné oblasti nebo území se složitou reliéfem, velkou přístupovou oblastí a schopnost sekat v tvrdých.na paušách a v oblastech s omezeným Přístup navíc, s použitím příslušné náhlavní soupravy, se nejen zbaví náhlavní soupravy. Z bylinných houštin, ale také z tvrdého plevele zarostlého, keře a dokonce i mladých stromů.

Jak vidíte, sekačka na trávu je nezbytná věc, zde nejsou žádné otázky, ale jak si vybrat ten správný nástroj, který není sofistikovaný v technických a specifických jemnostech u uživatele mezi hojností nabídek významných a ne příliš výrobců. Která sekačka na trávu bude lepší, spolehlivější a produktivnější? Pomůžeme vám to zjistit! Nabízíme pro srovnání 3 Modos Modos jedné třídy známých výrobců. Husqvarna 128r, Makita EM2500U, STIHL FS55.

trimmery, trávu, stihl, nebo, husqvarna, jsou

Pro vizuální zvážení a srovnání těchto dlážděných benzínů v zahradě dáváme hlavní pracovní vlastnosti a parametry každé z nich v tabulce:

Parametr Husqvarna 128r Makita EM2500U STIHL FS55
Motor Benzín 2-t Benzín 2-t Benzín 2-t
Napájení 1,1 l.S. (800 W) 1,0 l.S. (730 W) 1,0 l.S. (750 W)
Max. Pracovní rychlost 8000 ot / min 8800 ot / min 8300 ot / min
Objem palivové nádrže 0,4 l 0,4 l 0,33 l
Úrověn hluku 98 dB (a) 91 db (a) 95 dB (a)
Úroveň vibrací (vlevo/vpravo) 3,5/3,1 m/s² 5,5/6,8 m/s² Neexistují žádná data
Váha 5,0 kg 4,5 kg 5,0 kg
Záruka 24 měsíců 36 měsíců 12 měsíců

Prezentované motocykly patří do stejné třídy a jsou navrženy tak, aby fungovaly v malých oblastech, mají poměrně podobné vlastnosti. téměř stejný výkon, návrh těchto modelů motocyklu je velmi podobný (rukojeť ve formě volantu na kole) a zajišťuje použití dvou typů řezací náhlavní soupravy. sečení rybářského linie pro zastřihovač a řezací disk. Každý z motocyklů je vybaven systémem pro rychlé spuštění motoru a počáteční práce. Všechny tři motocykly jsou také vybaveny speciálním zařízením pro opasek, které vám umožní odstranit hlavní zatížení zbraně nástroje z rukou uživatele a rovnoměrně distribuovat po celém těle.

Srovnávací značka však stále ukazuje, že sekačka na trávu Makita EM2500U je praktičtějším a pohodlnějším nástrojem, protože tento benzínový cop pro trávu má oproti Husqvarna 128R a Stihl FS55 bylinné několik výhod.

trimmery, trávu, stihl, nebo, husqvarna, jsou

Za prvé, v copech pro trávu Makita je hodnota maximální pracovní rychlosti rotace řezacího náhlavní soupravy mnohem vyšší, což znamená, že tento nástroj bude vyrovnat se s komplexním úkolem rychlejší, například s rozpětím hustých houštin tvrdých plevelů.

Za druhé, jedná se o prostornější nádrž než copánky pro trávu Stihl FS55, což znamená, že na jedné čerpací stanici můžete udělat větší množství práce, proto šetří čas bez nutnosti nucené pauzy pro doplnění tankování se směsí s směs.

Zatřetí, Makita je manévrovanější a mobilnější kvůli menší hmotnosti (za půl kilogramu ve srovnání s Husqvarna 128R a STIHL FS55 copánky), je mnohem snazší pracovat s takovým nástrojem, zejména pokud je dlouhodobá sečení.

Začtvrté, Makita EM2500U bude výhodnější kvůli nižší úrovni hluku, a to je důležité jak pro operátora, tak pro ostatní. Makita bohužel nenaznačuje přesná data týkající se úrovně vibrací, což zajišťuje, že hodnota tohoto parametru je poměrně nízká kvůli vybavení motocyklů s účinným anti.vibračním systémem (do rukojeti jsou zabudovány speciální prvky, které zajišťují vibrace, které zajišťují vibrace zlatíčko moje). Proto práce s nástrojem nezpůsobuje značné nepohodlí, a to ani během dlouhého sečení.

Jak říká: „Všechny karty jsou zveřejněny“ a volba zůstává výhradně po vás!

Porovnání benzínového vybavení

Makita EM2500U sekačka je praktičtější a pohodlnější nástroj, protože tento benzínový cop pro trávu má oproti Husqvarna 128R a Stihl FS55 bylinné několik výhod. Braidy Makita mají mnohem vyšší hodnotu maximální provozní rychlosti rotace řezací náhlavní soupravy, což znamená, že tento nástroj se bude vyrovnat s obtížným úkolem, například s rozpětím hustých houštin tvrdých plevelů.

Stihl Trimmer produkující země: Německo, USA, Brazílie, Švýcarsko, Rakousko, Čína.

Zajímavý! Makita Trimmer se vyrábí v Číně, Japonsku, Velké Británii, Německu, Rumunsku, Švýcarsku a USA. Co se týče copánů Husqvarna, vyrábí se v USA.

Makita, má prostornější nádrž než copánky pro trávu Stihl FS55, což znamená, že na jedné čerpací stanici můžete udělat větší množství práce, proto šetří čas bez nutnosti nucené pauzy pro doplňování palivové směsi paliva.

Důležité! Makita je manévrovanější a mobilnější kvůli menší hmotnosti (za půl kilogramu ve srovnání s copánky Husqvarna 128R a Stihl FS55). Makita EM2500U bude výhodnější kvůli menší úrovni hluku, a to je důležité jak pro operátora, tak pro ostatní

Makita bohužel neznamená přesná data týkající se úrovně vibrací, což zajišťuje, že hodnota tohoto parametru je poměrně nízká kvůli vybavení motocyklů s účinným anti.vibračním systémem (do rukojeti jsou zabudovány speciální prvky, které poskytují vibrační skládku ). Proto práce s nástrojem nezpůsobuje značné nepohodlí, a to ani během dlouhého sečení. Zařízení lze snadno upravit

Makita EM2500U bude výhodnější kvůli menší úrovni hluku, a to je důležité jak pro operátora, tak pro ostatní. Makita bohužel neznamená přesná data týkající se úrovně vibrací, což zajišťuje, že hodnota tohoto parametru je poměrně nízká kvůli vybavení motocyklů s účinným anti.vibračním systémem (do rukojeti jsou zabudovány speciální prvky, které poskytují vibrační skládku )

Proto práce s nástrojem nezpůsobuje značné nepohodlí, a to ani během dlouhého sečení. Zařízení lze snadno upravit.

Husqvarna. Trvalé tradice a mezinárodní produkce

Husqvarna (Husqvarna) švédské výrobky. Společnost působí více než 300 let, dříve zabývající se zbraněmi, ale před půlstoletím byla přeorientována na zahrady a parky, nástroje, stavební vybavení. Nyní jsou linie Husqvarna vyráběny v různých zemích, včetně Ruska, v Moskvě Khimki. Je obtížné odpovědět, která je lepší než Stihl nebo Husqvarna, nezohledňující rysy každého vytvořeného modelu, existující potřeby kupujícího, rozsah aplikace.

Stejně jako Stihl, Husqvarna založil produkci domácnosti, poloprofesionálních a profesionálních pily. Existují motocykly, řetězec, benzín. Seznam nejoblíbenějších má třicet tři pozic. Každá kategorie má své vlastní nepochybné výhody.

Motopily Husqvarna lze použít pro jakoukoli práci:

Chcete.li vytvořit představu o tom, která je lepší, můžete použít příklad porovnání nejoblíbenějšího modelu mezi kupujícími: Stihl MS 180 a Husqvarna 135.

Poznámka!Husqvarna 135, na rozdíl od modelů 140 a 240 vyrobených v Číně, byl dokončen, s přihlédnutím ke všem existujícím nárokům a požadavkům. Má zaručenou kvalitu montáže, protože se vyrábí v USA

Po zveřejnění tohoto modelu odborníci připustili, že se jedná o hodnou soutěž s dříve uznávaným vůdcem STIHL.

Rozhodnutí dilematu zůstává u kupujícího. Je to on, kdo rozhoduje, který viděl, že je lepší pro jeho potřeby pro Stihl nebo Husqvarna. Zvažte tabulku výhod a nevýhod populárních modelů.

Stihl a Husqvarna. dvě hledané značky s vysokou pověstí, světovým jménem a mnoha lety historie rozvoje. Charakteristiky v tabulce jsou uvedeny pouze pro jeden model, nejoblíbenější mezi kupujícími, určenými pro běžné použití na zahradním pozemku nebo v soukromém vlastnictví půdy. I v tomto případě je obtížné rozhodnout, zda upřednostňovat dražší americké produkty z Husqvarna nebo německé spolehlivosti, s možností nezávislé opravy a servisu.

Stihl 180 je ve třech úpravách, ale od sebe se příliš neliší. Ale domácnost viděla vede v přístupové lince cen. Jednoduchost modelu Husqvarna 135 vám umožňuje používat jej v jednoduchých procesech i pro ty, kteří s takovým nástrojem poprvé začali pracovat. V jiných případech můžete zvážit četné navrhované možnosti- semi- a profesionální, ale tam je třeba porovnat pro a proti jiným zdrojovým datům.

Funkce používání elektrických modelů

Hlavní výhodou Electrocos je přítomnost elektrického motoru, takže pro použití sekačky vyžaduje pouze přítomnost nedaleké práce. Přítomnost zásuvek.

Více podrobností o bezpečnostních opatřeních si můžete přečíst v pokynech.

Baterie elektrického modelu je nabitá asi 200 minut a provozní doba, dokud není kompletní výboj 20 minut, za předpokladu, že se používají plastové nože a pouze 12 minut s řetězcem.

  • Ujistěte se, že frekvence frekvence zastřihovače pro trávu s napětím v síti se shoduje;
  • Ujistěte se, že integrita kabelu, vidlice a prodlužovacího kabelu;
  • Nedotýkejte se prvků provádějících proud mokrými rukama;
  • Použijte pouze příslušnou prodlužovací kabel.

Četné recenze na zemědělských fórech naznačují kvalitu a spolehlivost produktů STIHL. Majitelé poznamenávají, že v provozu jsou motocykly jednoduché a nesmírné. Údržba není obtížná.

Maxim: „Když jsem si koupil sekačku na trávu Stihl FS 45, četl jsem na fórech mnoho recenzí. Líbilo se mi jeho technické vlastnosti a cenu, ale později se ukázalo, že existuje jen malá síla. Navzdory tomu se s úkolem úplně vyrovná a pečlivě odřízne trávník. Pracuji se zastřihovačem 6 let a neexistují žádné stížnosti na kvalitu.““

Anton: „Koupili jsme si zastřihovač pro Stihl FS Grass před 90 2 lety. Během této doby nedošlo k žádnému zhroucení a motor začal po první zimě. Považuji malou váhu přístroje za důstojnost, protože se moje žena mění. Je velmi pohodlné sekat, zvedl sekačku na ramenních popruzích. Ze zkušenosti mohu varovat, že rybářská linie pro zastřihovač je rychle roztrhána, pokud sekáte příliš silné stonky. Pokud jste spustili trávu, musíte použít nože.““

Pravidla pro péči o zařízení

Provoz moderního zařízení není příliš komplikovaná. Nejprve byste měli věnovat pozornost použitelnosti řetězové pily.

Důležité! Před doplňováním paliva by měl být benzín smíchán s máslem. Mnoho lidí na to často zapomíná a čelí problému. Pokud jej ukládáte do kontejneru po dlouhou dobu, může dojít k relaxaci. Použití benzínu v jeho čisté podobě může způsobit poruchu motoru.

Někdy musíte uvolnit plyn řetězové pily. Chcete.li to provést, zapněte jediný oběh. Karburátor tak můžete ochladit.

Benzín STIHL se etabloval jako jeden z nejlepších modelů. Jeho výhody lze závidět. Aby zařízení vždy fungovalo správně, je nutné správně pečovat o motocykl.

Zastřihovač pro travní benzín STIHL

Trimmer pro travní benzín STIHL. Garden Technika pro péči o malý pozemek pro domácnost. Sekačka na trávu se může snadno a rychle vyrovnat s hustou trávou na místě jakékoli oblasti. Nepopiratelnou výhodou sekačky je absolutní svoboda pohybu. Používají se nejen pro zpracování území kolem domu, ale také ve vzdálených oblastech, pohybující se po slušných vzdálenostech. Rozsah modelu nabízeného na ruských trzích je neustále doplňován produkty předních světových značek, takže je snazší koupit zastřihovač pro STIHL čtyřstringovou trávu každý den.

Stihl FS benzín Motokos jsou nejmocnějšími nástroji z celé rodiny Trimmers. Mohou mít kapacitu až 1 500 wattů, což poskytuje nejúčinnější výkon práce. Benzotrimmery se liší v řadě parametrů, které ovlivňují vzhled a výkon nástroje.

Nejprve musíte věnovat pozornost motoru. Benzínové ozdoby pro trávu mají vždy horní polohu motoru a palivové nádrže. Motor Motokosa může být čtyři nebo dva.Stroke.

Zpravidla jsou 4.silné benzínové motocykly moderní, respektive, dávají větší sílu a vytvářejí méně hluku. Podle hmotnosti, rozměrů a nákladů bude takový model o něco více než zástupci s motorem s 2 lůžkem.

Benzínová sekačka s motorem s 2 kroky má nižší náklady, pokud jde o funkčnost, téměř není nižší než vylepšená kolekce. Nevýhody zahrnují zvýšený hluk a malé potíže s doplňováním paliva. musíte připravit směs v daném poměru. Větší škálu modelů motorů podobných plynu než u 4.

Poznámka! Čím větší síla má zastřihovač pro trávu STIHL, tím větší objem má palivovou nádrž (až 1,5 litru). Je třeba si uvědomit, že zvýšení velikosti kontejneru paliva také vede ke zvýšení celkové hmotnosti struktury.

Trimmery pro trávu Stihl nebo Husqvarna jsou lepší

Soudě podle bojových copánků 128R (Husqvarna) a FS35 (STIHL) je opraveno Husqvarna, protože má spoustu originálu a ne originální náhradní díly a není dostatek originálních náhradních dílů pro STIHL, pouze továrna, pouze továrna, pouze továrna, pouze továrna. Spolehlivost obou se osvědčila dobře.Osobně můj názor- Husqvarna funguje o něco hezčí a vibrace o něco méně.Ale možná někdo má jiný názor a nebude se mnou souhlasit

KMZ, díky za tvůj názor, mám také tendenci k Husqvarně! Mimochodem, o Husqvarna 226R nic neslyšel?

STIHL 250, všechno ostatní je Shnyaga, kompromis a Pont nesmysly

Alexander, někde 7-7.3 kg s palivem a cívkou s štítem, ale toto je nejmenší váha při takové síle, jsem kaše Rogue 26-2 nebo 25-2, rybářská linka pro oříznutí 2.4 mm nebo 2.7. Pokud jste spustili, pak čínský disk s průměrem zubů 230 nebo 250 mm

Alexander, a pokud posekáte pouze těchto 15 hektarů. Pokyny si přečtete pečlivě a nebudete nikoho otřást, aby si půjčil, pak bude dlouhodobě fungovat cop na trávu

Musíme se rozhodnout o rozpočtu. 128. Jednorázové jednotky je zcela (pro práci, musíte okamžitě změnit ložiska na normální), 38/55 je pouze akcelerátor v Carbě a palivový filtr musí být pravidelně měněn, jinak primer zemře. Echo má méně kuchyně za větší cenu. Oleo máky zůstávají. Ve skutečnosti má každý jamb nebo nepříjemnosti (když přepáž).

trimmery, trávu, stihl, nebo, husqvarna, jsou

Jo, říkáš vůbec jako banda, abys nic nekoupil. Zde je 15 hektarů, na tyčce zrychlení dostatečně po dobu 5-10 let, aby sekali těchto 15 hektarů, 3-5krát za sezónu

Vemiamin, nehádám se. Pokud ne jen slup. Jsou úmyslně jednorázové. 25. Sparta tělesa filtru přechází, přestane stisknout. A tak neexistují žádné stížnosti. Přineste jen horliví se starým palivem nebo unaveným ložiskem.

Sanya vezměte FS55. Auto je spolehlivé. V Khuskvarna128 jsou některé body, které společnost zaznamenává. Zejména vysoký drátěný utírá o CPG a obrat začne plavat.

Denis, ale 15 stotin FS55 pro takovou oblast bude těžké sekat, bude to lepší a silnější pro to včas se to ukáže rychleji

Vemiamin, já a blázen si vzali čínskou váhu hraček 9.7 kg. Ano, mocné, mladé výhonky keře a ovoce s třeskem. Ale je to těžká děvka.

Denis, ano, s diskem je větší úsilí než s rybářskou linií, ale jsem FS250.Th, 15 akrů Makhanu jednoduše, pak FS450. Dám rákos s nožem, pouzdro je v Navoku

Alexander, FS 120 z FS 250 jsou stejné ve všem a hmotnosti rovnocenné. 120 Méně energie. Ani nevím. Nesladil jsem 120., vzal bych 250. Nevím, možná pro někoho 120 je lepší než 250

Vemiamin, vlastně se ptám? Mám zastřihovač pro prorabskou trávu, koupil jsem zpět v roce 2007 v roce v řece Stroydepo, posypali ho do ocasu a hřívy a je úžasné, že na do-ahoperových dílech a všechno je balík i startérem. Navíc jsem zjistil, že pouze v roce 2017 jsem zjistil, že je nutné namazat převodovku. Mimochodem, jeho váha je v plném odstřelovači 7.5kg. Ale měl jsem kolaps montáže baru, zjistil jsem na trhu, že by bylo obtížné najít bar pro něj od výsadby starého modelu. Takže si myslím, že pokud tak nedělám něco nového, ale chci takovou kvalitu a trvanlivost, takže něco hledám!

Alexander, dříve čínské copánky pro trávu v kvalitě byly mnohokrát lepší, nyní je vše sníženo komponenty. Že cena je levnější, v důsledku toho má kvalita nuly téměř každého, jediného šampiona, ale mají bar po dvou částech, více vibrací. A také váš předák, nyní, nyní bar, pak něco jiného v důsledku výdajů a rozruchu je víc než práce, pokud existuje mnoho různých. Potřebujete 2 copánky pro trávu, STIHL FS 250 a FS 450 Minimum nebo FS 490. Cena je přirozená pro tuto vysokou Protože všechno je víc než hektar, je lepší než traktor nebo 2-3 lidé. No, rozumné posedlost 10-30 akrů pozemku s klidem démonů, prostě bych něco nesekl ostatním