Jak přeložit jeden -xický traktor Agros na 92 ​​benzín

Unoic Tractor Agro Ignition pro 92 benzín

Vzhledem k tomu, že výroba benzínu 76 a 80 v zemi, všichni přemýšleli o tom, zda je možné nalít do motoru namísto 80 stupně benzínu 92? Našli jsme způsoby, jak to udělat, a nyní to s vámi sdílíme.

Tuto metodu ukážeme příkladem motoru UMZ-341. Chcete-li přenést motor na značky benzínu 92, musíte vyměnit svíčku A11-3 svíčkou A17V. A také po úpravě úhlu zapalování je třeba jej přesně posunout o 2 stupně proti směru hodinových ručiček.

Fáze provádění takového opětovného opětovného hodnocení:

 • Vyčistěte plynovou nádrž benzínu, vypusťte ji.
 • Spusťte motor a nechte jej vyvinout veškeré přebytečné palivo z karburátoru.
 • Odstraňte špičku svíčky.
 • .
 • Odstraňte pouzdro.
 • V této fázi musíte odvrátit matici setrvačníku.
 • Vypínáme matici.
 • Vyjměte rohatku, puk a matici.
 • Nainstalujeme stahovač setrvačníku. Za tímto účelem utáhneme centrální šroub stahovače a mírně ho zasáhneme kladivem, odstraňte setrvačník (je důležité: Při odstraňování setrvačníku je zakázáno použít jej).
 • Najděte značku instalace zapalování. Při úpravě je aplikován samotným výrobcem.
 • Bereme šroubovák a oslabíme montáž magneta. Dále přesuneme jeho základnu doleva přesně 2 mm proti směru hodinových ručiček.

Dále pokračujte ke sestavení motoru a vraťte vše na své místo. Při sestavování je důležité zkontrolovat, zda je na klikovém hřídeli klíč. V setrvačníku musí být montážní matice utažena chvilkou 14-16 kgf/m a opravte ovládací puk. V tomto případě musíte použít ne zaseknutou část puku. Nahraďte svíčku za A17V. To je vlastně celý postup. Všechno je jednoduché a jasné. A váš motor již bude připraven pracovat na benzínu 92 značky.

Jak přeložit blok motoru z 80 do 92 benzínu?

V blízké budoucnosti musí majitelé starých kol, auta a zahradní vybavení čelit neúnavnému palivu pro jejich přepravu. Skutečností je, že benzín AI-76 a AI-80 stupňů rovnoměrně odstraní z oběhu jako majetku a environmentální přívětivost, která není dodržována světovými a evropskými standardy. Tento případ není tak obtížné umožnit 92 benzínu překladu touto metodou. Řekneme vám o výhodách takových inovací ao nekvalitních metodách provedení tohoto postupu v tomto článku.

Na základě výše uvedeného je zřejmá odpověď na otázku ohledně doplňování paliva 80 benzínu 92. Nemůžete to udělat. Podobná substituce je plná pachacích ventilů, půdy na válci a dalšími potížemi. Pro překlady pro procházku.Behind Tractor na jiný typ paliva použijte radu ohledně změny uvedené v tomto článku. Takže chráníte ten.-axický traktor před zhroucením.

Poprvé po změně stojí za to sledovat takové ukazatele traktoru procházky:

Také byste neměli příliš přetížit jeden axický traktor 1 pár měsíců po převodu do nového paliva. Nepřekračujte výkonové zatížení na jednotce, dejte mu odpočinek podle provozní anotace.

Házané zařízení pro Walkover Agro.

Tento stroj pro velké farmy nebo veřejné služby schopné kultivovat, orba, oříznutí postele, kopce, trýznivé, přeprava nákladu, sečení trávy, vyřazení sněhu.

Široká škála zavěšení je také usnadněna takovými polohováními-takováto kola s pneumatickými pneumatikami (jsou dodávána v soupravě, která je přirozená pro takový těžký stroj), také rotorové půdní srovnávače, přední seno (dvě modifikace-kno.1, KN-1.5), skládky-skládky (různé velikosti), npd bagr, dvouřadý pluh cigaret, klon harrow, kultivátor, půdní znečišťování několika typů, přepravní vozík PTM-500 a diskriminátor sněhu, který může, který může, který může, který může být zakoupeni navíc. Kromě toho existuje univerzální závěs na prodej. umožňuje vám používat zavěšení od jiných výrobců v Agro.

.

Vzhledem k tomu, že těžký uniformní traktor „agro“ na ruském trhu je velmi žádán, bylo rozhodnuto nepřestat vytvářet, ale převést jej na partnery v obchodní a průmyslové komoře “.

Technické charakteristiky motorové jednotky v Agro

název Význam
Univerzální, jeden.legged
Modelka Agro Mod. 001
Celkové rozměry, při řízení na jedné ose s ovládací tyčí, výška šířky mmdlinu

Anotace pro provoz motorového bloku Agro Download

Motor pro motorista procházky agro UMZ-341. Uživatelské správy ke stažení

Katalog náhradních částí motoru UMZ-341 a UMZ-341E. Stažení

Přečtěte si pozorněji o motoru pro Agro Motortote na této stránce.

Chcete-li přenést motor na benzín Ai-92, musíte změnit svíčku A11-3 na svíčku A17V a upravit úhel zapalování a přesouvat jej o 2 stupně proti směru hodinových ručiček.

Metodická instrukce o překladu motoru UMZ-341 a jeho úpravy na benzín Ai-92 / AI-80 ke stažení

Univerzální jednotný traktor mizerných tříd „Agro“ vytvořil Asociaci produkce motoru UFA, patří do slovní zásoby Motoblocks. Hmotnost 160 kg a motor osmi koňských sil, redukční zařízení pro sebe.

Stejný traktor se vyrábí podle tradičního obvodu pro jednoaxis s hřídelem pro výběr výkonu. Ruský motor UMZ-341 benzín, jednoválcový, čtyřtaktní, s kapacitou 5,9 kW (8 litrů.S.) při 3600 ot / min.

Systém motorového maziva je takový, že olej zde není nastříkán, ale poté, co prošel filtrováním v posunovém filtru vozu, je pod tlakem dodáván do tření částí olejovým čerpadlem.Olej vyžaduje 2 druhové motory (1,2 litru v motorové kartě) a přenos (2,5 l). Nejprve je motor navržen pro 76 benzín, ale od výrobce existuje metodologická indikace, jak přenést motor na 92 ​​benzínu.

Podrobné technické vlastnosti motoru UMZ-341

Převodovka zahrnuje suchou kónickou spojku a převodovku převodovky a diferenciál s nuceným tvrdým uzamčením, které poskytuje tomuto těžkému stroji vynikající manévrovatelnost. Převodovka, hlavní zařízení a diferenciál jsou umístěny v jednom případě. Kromě toho je v něm také namontován a mechanismus přenosu.

Zahrnutí diferenciálu poskytuje rotaci hnacích kol s různými úhlovými rychlostmi, což je nezbytné při otočení traktoru procházky a při jízdě po nerovné silnici

Dobře drží těžké režimy a nárazové zatížení a má napájecí šachtu. Je pravda, že při zapnutí zadní části jsou k dispozici pouze druhá a čtvrtá rychlostní stupeň, ale pracují ve „redukované“ verzi. rychlost rotace klesá přibližně o dvakrát.

Sloupec řízení je snadno nainstalován pod různými jednotkami, svisle i horizontálně (plus nebo mínus 30 stupňů) a může dokonce rozvinout 180 stupňů, což nám umožňuje pohodlně ovládat inženýra procházky při pohybu dozadu, se sečením nebo čištění, sekání nebo čištění, sekání nebo čištění, sekání nebo čištění, sekání nebo čištění, sekání nebo čištění. Sníh.

Během kultivace se používá aktivní rotační půdní srovnávač (122 mm do hloubky a 440 mm na šířku) nebo speciální typ zavěšené půjčky, s čtyřmi dlouhými zuby. Pluh vám umožňuje pluh již 200 mm do hloubky. Šířka stopy-500-700 mm. V přítomnosti transportního vozíku může jednorázový traktor přepravovat 500 kg nákladu při maximální rychlosti 15 km/h.

Rozměry Agro však nejsou malé –1700x850x1100 mm, pro jejich třídu. těžký, profesionální procházka. chodidlo. docela přijatelný.

přeložit, jeden, xický, traktor, benzín

Průvodce uživatelem motoru DM-1K

.

Práce s motorem nevyžaduje zvláštní přípravu operátora. Chcete.li ovládat, regulovat (zřizování) motorových systémů, práce na údržbě a aktuální opravě, speciální měřicí nástroje, testování a další zařízení, nástroje a zařízení nejsou vyžadovány.

Výrobce motoru DM-1K OJSC Neva (červený říjen). Tento ruský.vyrobený motor v různých úpravách byl nainstalován na Neva Walk.behind.

Životnost vašeho motoru se výrazně zvýší, pokud všechna pravidla provozu, údržby a úložiště uvedená v uživateli motoru pro trakt Walk.Behind:

Technické charakteristiky motoru pro motorovou jednotku procházky DM-1K

Z charakteristik je rozdíl mezi motory pouze ve formě použitého paliva, a proto je v síle. S podrobnější studií operačních pokynů DM-1K najdeme další významný rozdíl, toto je hlava válce. Použití různých hlav určuje stupeň komprese paliva. Pracovní objem válce je definován jako produkt pístového zdvihu v oblasti válce.

Motory DM1K a DM1K-7.5 jsou k dispozici v různých verzích (modifikace)

Při studiu katalogu náhradních dílů motoru (viz. Níže najdeme také zajímavou položku: Horní prsten je komprese pístu, kompresní prsten pístu je nižší, prsten pístového oleje je sada pístových kroužků (zaměnitelné s VAZ 2101 pístovými kroužky)

přeložit, jeden, xický, traktor, benzín

Motorový olej na motor DM-1K pro Neva Walk-Behind

Motorový olej je klasifikován podle dvou parametrů: viskozita a kvalita.

Standard SAE klasifikuje viskozitu olejů v podmíněných jednotkách od 0 do 100.

Standard API klasifikuje kvalitu oleje v provozních vlastnostech pro benzínové motory jako: SA, SB, SC, SF, SG, SH, SJ.

První písmeno S ukazuje, že tento olej se používá pro benzínové motory.

Počáteční písmeno C označuje olej pro dieselové motory.

Označit univerzální oleje, t.E. Ty, které lze použít k mazání benzínových motorů a dieselových motorů, dvojité značení, například SF/CC, SG/CD byly přijato.

Ve všech případech, čím blíže druhé písmeno na začátek anglické abecedy, tím nižší jsou provozní vlastnosti oleje.

Vyberte třídu olejové viskozity (léto nebo zimu) v závislosti na teplotě okolního vzduchu během provozu traktoru procházky (viz. Stůl).

Doporučená viskozita oleje pomocí SAE pro motor DM-1K

Výrobce motoru doporučuje použití dobře známých motorových olejů:

.

Abychom identifikovali příčinu nepřimentivosti (spuštění obtížnosti) motoru, je nutné uvést zapalovací svíčku a zkontrolovat jeho stav:

Posloupnost práce na identifikaci příčiny ne.vypuštění (spuštění obtížnosti) motoru:

Upravte karburátor motoru DM-1K v další sekvenci:

přeložit, jeden, xický, traktor, benzín

A) Před zahájením motoru zabalte šroub 8 rýže. 4.3 Úpravy složení palivové směsi volnoběhu a poté ji odšroubujte na jedno a půl zatáčky;

C) Otočení šroubu 5 zastaví škrticí klapku, nastavte minimální možnou, ale stabilní rychlost motoru;

D) se šroubem 8 nastavte maximum (ucho), ale stabilní rychlost motoru a z této polohy, aby jej zabalil na jednu čtvrtinu zatáčky;

F) se šroubem 5 opět nainstalujte minimální možnou, ale stabilní rychlost motoru;

H) Opakujte operace na str. G. A str. E a dosažení stabilního provozu motoru při minimálních rychlostech;

I) Vezměte motor do režimu. Pokud motor pracuje s přerušením nebo zastavením, pak šroub 8 zabalte další čtvrtou část obratu a opakujte operace na P. G. IP.E.;;

Co čeká na majitele traktoru procházky po přechodu na nový typ paliva?

Chcete.li úspěšně použít 92 benzín namísto 80, po změně budete muset při provozu zařízení dodržovat určitá pravidla. Majitel traktoru procházky a pozorováním je neudělal chyby typické pro většinu nezkušených farmářů typické chyby. Během práce musíte dodržovat:

 • Za stavem válců. na stěnách se může akumulovat saze vytvořené odpařováním benzínu;
 • Za použitelnost přenosu. zpočátku může „vypadnout“ při přepínání rychlostí;
 • Za vzhledem Strange Sounds. naznačují poruchu motoru.

Po předělávání traktoru procházky.od odborníků doporučují přetížení zařízení na prvních několik měsíců. Krátkodobé pauzy pomohou vyhnout se nežádoucím poruchám.

Téměř každý inženýr Motoblock ví, že benzín značky AI-80, nebo, jak se také nazývá Ai-76, přestal být vyráběn v zemích postsovětského prostoru. Nalezení nyní není snadný úkol, takže mnoho zemědělců je nuceno hledat řešení problému přepnutím z tohoto paliva na lepší palivo značky AI-92. Je možné to udělat sami a co bude pro to vyžadováno. budeme podrobněji zvážit.

Co se stane, pokud nalijete 92 benzínu místo 80?

V zásadě, po zvážení těchto dvou metod restrukturalizace motoru, můžete bezpečně odpovědět na otázku, zda lze místo 80 použít 92 benzínu místo 80. Samozřejmě ne, ohrožuje to pálení ventilů a také kvůli nesprávnému zapalování selže hlavy hlavy válce.

Pro motobloky používají benzín až do 92 oktanu. Při míchání není nádrž zcela naplněna, zanechávají mezeru 2-3 cm (když se smíchá, palivo se rozšiřuje).

Který benzín je lepší nalít do jediného traktoru?

Motobloky: Jaký benzín je třeba nalit a zda existují jednotky nafty?. Použijte benzín s oktanovým číslem. Pro většinu modelů se používá benzín AI-92.

Jaký benzín je potřebný pro traktor Neva Walk.Behind?

Typ paliva: benzín bez nečistot-AI92, AI-95.

Musím zředit benzín do jediného traktoru?

Pokud jste vlastníkem první možnosti, musíte nalít benzín olejem. Protože provoz čtyř rytmů motoru je vybaven čistým benzínem. Je důležité si uvědomit, že dieselové motobloky a priori nepotřebují ředění paliva. Protože všechny dieselové motory jsou pouze čtyři.Stroke.

Je možné nalít 92 benzínu místo 80 v jednom traktoru?

Dokonce i začínající zahradníci a zahradníci vědí, že benzín 92. Značky je mnohem lepší než levnější analogy paliva. Je však možné vyplnit 92 benzín namísto 80 v jednom traktoru? Každý odborník s jistotou odpoví „ne“. Levnější motolické motobloky se po změně značky benzínu vůbec nezačínají.

Jak jít od 80 do 92 do jednoho traktoru?

Jak zopakovat motor motorového bloku z 80 do 92 benzínu?

 • Zcela vypusťte staré palivo z plynové nádrže.
 • Spusťte motor (tak, aby zbytky benzínu v palivovém systému byly vyvíjeny zcela).
 • Odstraňte špičku svíčky.
 • Odšroubujte šrouby, s nimiž je kryt ventilátoru opraven, a odstraňte jej.

Jaký benzín je potřebný pro kultivátora?

Použijte benzín s oktanovým číslem. Pro většinu modelů se používá benzín AI-92.

Jaký benzín vyplnit uno.přírody Neva MB 2?

Motor je ochucen benzínem: DS-1-gasolin značky A-76, DS-2-značka A-95. Musíte tomu věnovat zvláštní pozornost. Objem palivové nádrže je 2.9 l, spotřeba paliva. 2.8 l/h s maximálním zatížením jednotky.

Jak vyplnit benzín do jediného traktoru?

Je nutné smíchat benzín a olej ve správném poměru. Nejčastěji se 1 část oleje používá pro 40 dílů benzínu nebo 1 část oleje na 50 dílů oleje. Přečtěte si také, jak správně nainstalovat snoker na jeden traktor? Směs se dříve vyrábí v prázdné nádobě.

Co se stane, pokud se místo 92 nalije 98 benzínu?

To znamená, že pokud je váš motor navržen pro 92. A vyplňujete jej, řekněme 95., pak to má prospěšný účinek na jeho práci. Protože spontánní zapalování je ještě sníženo. Palivo s vysokým oktanem se v motoru zapálí ze zapalovací svíčky a ne ze stupně komprese!

Je možné přidat olej do benzínu?

Přidání oleje do benzínu vytvoří další těsnění v motoru s vnitřním spalováním, což povede ke zvýšení ukazatelů komprese. Samozřejmě je lepší třídit motor, vyměnit těsnění a zjistit skutečný důvod pro „nemoci“ motoru, ale pro „připojení otvorů“ a tato metoda je vhodná.

Je možné vyrobit 80 z 92 benzínu?

Bohužel se bez takového zařízení nemůžete dělat. Neexistují žádné způsoby, jak vyrobit benzín 80 z 92, aniž by věděl současné číslo oktanu po provedení manipulace s palivem. Nejjednodušší způsob je přidat například benzín 92. AI 76, například AI 76, AI 76.

Jaký benzín vyplnit kaskádu s jedním traktorem?

U motorických bloků je kaskáda vhodná pro takové palivo a maziva: v benzínu s palivovým nádržím normálně-80, GOST R 51105-97; V motorové klikové skříni-motor olej M-5Z/10G1, M-6Z/10V, M-6Z/12G1, GOST 10541-78; Pro převodovku převodovky podle GOST 23652-79 nebo Aviation MS-20, GOST 21743-76.

Metoda 2. Zvýšení stupně komprese motoru

Tato metoda není tak jednoduchá jako předchozí. Před přeložením motoru tímto způsobem byste měli být velmi pozorní a udělat vše s vysokou přesností. Podstatou této metody je odstranit kovovou vrstvu 2,5 mm z roviny hlavy válce. Kvůli takovému broušení je hladina komprese do 7 až 7.Osm. Musíte také změnit zapalovací svíčky, měly by být alespoň 17 jednotek s draslíkem.

Vynikající alternativou k této metodě bude elementární výměna bloku válce 421.1003010-21. Při instalaci nové hlavy bloků také stojí za změnu čárových listů ventilů. Chcete.li to provést, můžete si zakoupit „sadu prutů tlakovců ventilů a upravovacích ventilů“ 4216.1007024.

V zásadě, po zvážení těchto dvou metod restrukturalizace motoru, můžete bezpečně odpovědět na otázku, zda lze místo 80 použít 92 benzínu místo 80. Samozřejmě ne, ohrožuje to pálení ventilů a také kvůli nesprávnému zapalování selže hlavy hlavy válce.

Pokud se tedy rozhodnete znovu.ekvipta motoru motoru, je lepší použít výše uvedené metody. Můžete tedy opravdu přenést motor na 92 ​​benzínu a zároveň nepoškodí vaši techniku. Pokud sami nevlastníte takové zvláštní dovednosti a znalosti v této oblasti, pak je lepší požádat o pomoc od specialistů.

Rysy a odrůdy olejů

Chcete.li zjistit, jaké proporce chovají benzín s olejem na procházku.zaškrtněte, je opět lepší kontaktovat pokyny. Ale často používejte poměr 1 až 4 (jedna část oleje ke čtyřem částem benzínu). V tomto případě existují motory, které jsou vybaveny další převodovkou. Čas od času je také nutné k výměně oleje.

Do unoického traktoru se nalije čistý benzín nebo olej. už jsme na to přišli. Ale jaký druh oleje k tomu použije, zůstává to záhadou. Olej je jedním z hlavních faktorů, které zajišťují fungování motoru. Po nejvěrnějších radách bude následovat doporučení označená výrobcem traktoru Walk.Behind. Při výběru stojí za zvážení takových parametrů, jako je stupeň viskozity a kategorie aplikace.

 • Léto. Nemáte označení dopisu. Mají vysoké svíravé vlastnosti a používají se v horké sezóně. Toto je SAE 20, 30, 40, 50, 60.
 • Zima. Označeno symbolem w nebo zimního. Takové oleje mají malou viskozitu a používají se v nejchladnější sezóně roku. Patří sem. SAE 0W, 5W, 10W, 15W, 20W, 25W.
 • Celou sezonu. To jsou univerzální oleje, které jsou mezi lidmi nejoblíbenější. Mohou být použity bez ohledu na teplotní režim prostředí. Ale mají rozdíly v zimě a v létě Row-5W-30, 10W-40. Čím nižší je teplota, tím menší viskozita si musíte vybrat.

Použití oleje s několika indikátory viskozity je však charakterizováno stabilitou ve všech parametrech za podmínek změn teploty.

Nyní víte, zda je nutné přidat olej do benzínu na procházku.v tom, jaké proporce pro zředění benzínu olejem na procházku Hlavní věcí je vždy sledovat stav jednotky a provádět údržbu a opravy včas, aby vám sloužila pro nejdelší možnou a s nejvyšší produktivitou práce.

1 Recenze

DŮLEŽITÉ! Nepokoušejte se zkontrolovat, co se stane, když nalijete benzín s máslem do jednorázového traktoru s motorem se čtyřmi stromy. Jinak najdete opravu, která bude létat do penny. Vše proto, že motor selže. Před provedením takových akcí se proto musíte plně ujistit, jaký typ motoru se používá.

Co čeká na majitele traktoru procházky po přechodu na nový typ paliva?

Chcete.li úspěšně použít 92 benzín namísto 80, po změně budete muset při provozu zařízení dodržovat určitá pravidla. Majitel traktoru procházky a pozorováním je neudělal chyby typické pro většinu nezkušených farmářů typické chyby. Během práce musíte dodržovat:

 • Za stavem válců. na stěnách se může akumulovat saze vytvořené odpařováním benzínu;
 • Za použitelnost přenosu. zpočátku může „vypadnout“ při přepínání rychlostí;
 • Za vzhledem Strange Sounds. naznačují poruchu motoru.

Po předělávání traktoru procházky.od odborníků doporučují přetížení zařízení na prvních několik měsíců. Krátkodobé pauzy pomohou vyhnout se nežádoucím poruchám.