Jak přepnout převodovky na traktoru Forte Walk -Behind

Motorové bloky Neva MB-1 Popis a doporučení pro použití

Hnací pás, kladka

Během práce traktoru procházky.občas se objevují problémy v práci s klínovým přenosem.

Práce přenosu z klínového proudu se provádí na úkor hnacího pásu a dvou kladků. kola procházející pohybem hnacího pásu.

Podle recenzí majitelů Neva MB23 a jejich úprav je jedna z hlavních poruch neúplné spojky, podle přezkumů majitelů Neva MB23 a jejich úprav. Pro takovou poruchu může existovat několik důvodů:

 • Napětí pásu, když je spojka více než normální;
 • Napětí pásu, když je spojka menší než normální;
 • Rozvrstvení pásu došlo.

Způsob eliminace nadměrného nebo nedostatečného napětí je následující: je nutné nastavit normální napětí pásu, když je páka spojky stisknuta tak, aby vychýlení horního pásu nepřekročilo 8-10 mm, pokud je síla 5 kgs, pokud je síla 5 kgs aplikované na střední část pásu (5 kilogramů.

Když je pás stratifikován, měl by být opotřebovaný pás nahrazen novým.

Pokud dojde k selhání fungování kladek, je nutné upravit jejich úpravu. Pokud se osa rotace neshoduje s osou setrvačnosti, jsou kladky vyvážené, provoz přenosu pásu je normalizován.

Nastavení karburátoru

Je vhodné udržovat přizpůsobení továrny během celé operace inženýra procházky.

Sekvence nastavení karburátoru za provozních podmínek:

traktoru, forte
 • Ponořte šrouby nastavení plného a malého plynu na zastávku a poté se vydejte na 1,5 revoluce, poté začněte a zahřejte motor asi 10 minut;
 • Umístěte páku ovládání motoru pro minimální zatáčky, aniž by nedovolil zastavit motoru;
 • Nastavit minimální rychlosti volnoběhu (se stabilním motorem);
 • Malý plynový šroub upravte rychlost volnoběhu na maximální hodnotu a poté regulujte minimální volnoběžnou rychlost;
 • Poslední dvě manipulace se opakují dvakrát, dokud není motor stabilní a bez selhání.

Po 100 hodinách práce traktoru procházky.musíte vyměnit olej v převodovce,

Zapalování, svíčky, jiskra

Důvod rozpadu zapalování na Motoblocks Neva MB23, MB23C, MB23N jsou často následující:

Zapalování na traktoru procházky.Behind je vyladěno takto:

traktoru, forte
 • Setrvačník motoru se otočí a otevře kontakty uvnitř magneto;
 • Setrvačník se otočí ke kompresi pístu;
 • Kontrola setrvačníku (před klepnutím. to je spuštěno celkovou vazbou);
 • Kontrola setrvačníku na obrácenou značku (proti směru hodinových ručiček)
 • Minimální vzdálenost mezi kontaktem pro stykače a vačkou by měla být 0,25 mm a maximální 0,35 mm;
 • Pěst je upevněna šroubem umístěným nad ním.

Zapalovací svíčky z takových důvodů zapalovací svíčky:

V ideálním případě musíte změnit svíčky s každou změnou sezóny, tj. Nejméně dvakrát ročně (období jaro a podzimní zima).

Pokud motor nezačne kvůli nedostatku jiskry, může být důvodem buď ve svíčce nebo v magnetu Je třeba jen vyměnit vadnou svíčku. Důvodem pro nedostatek jiskry může být také to, že palivo nepochází z karburátoru (propuštění palivového potrubí a čištění svíček z mazání pomůže).

Připojení ke skupině VSP. Pro začátečníky a koho má zájem, podrobně o.

Jednotná Forte 9 l s panty/pluh pro orbu/pluh pro výsadbu Cortofel/Disc Skrýt/pluh pro kopání brambor/frézování světla/úroveň/příjem úrovně se prodává. Motocykl Cruiser Magnum 195/200 Kub s jeho sadou nových gumových cen smluvní pro slevu Rainer Kupující. Dnipro/převodovka/převodovka/převodovka/vynikající stav. 89155279563S 9:00 do 16:00

Svetlana (Sharita) 30.000, ale kupující zítra přijdou.

DIY Two.Row Cupboard pro procházku.Behind Tractor na paprsek traktoru pro chůzi

Jak přepracovat jeden.xický traktor na video traktor

Který traktor je lepší pro fórum semi.trailer s vlastním vydáním

Jak přinést váhu

Aby se vážilo váhy pro kola procházky.chodidlo traktoru, stačí minimum materiálu a času. Nejsou zde žádné zvláštní potíže. Musíte připravit budoucí podrobnosti o tomto zařízení:

 • 2 5.kilogramové hmotnosti;
 • 2 deset kilogramových palačinek;
 • 2 koše spojky z „Lada“;
 • Hexagonální, plnohodnotný profil (kus);
 • Kódy Motoblock (2 ks.).

To vše může být poseté v místě přijetí starého šrotu Abyste mohli zařízení dát estetický vzhled, měli byste se zásobit.

2 kusy jsou odříznuty od hexagonálního profilu, velikosti asi 5 cm. Budou muset vyvrtat díry pro kódy. Pak je tento segment připevněn k palačinek z baru. Hexagon je vložen do díry z krku a svařován.

Pak budete muset připojit koš spojky k palačinku. K tomu se používá svařovací svařování. je jisknuté kolem obvodu setrvačníku.

Co váží

Při zpracování některých částí pole například s trýznivým nebo orbou chladného nakloněných oblastí může být na pevném terénu obtížné pracovat kvůli pantoflím Chcete.li tento problém vyřešit, musíte nainstalovat váhové agenty na jeden traktor. na kolach nebo mozkových stránkách. Další váha, sallovaný balastový náklad, zvyšuje hmotnost procházky To je zvláště nezbytné, když se používá jeden.axický traktor s pluhem pro motorový kumě, který se většinou prodává bez visícího vybavení. Někdy je instalace předního předřadníku poskytnuta pro vyvážení těžiště.

Vážení pomáhá usnadnit kontrolu traktoru procházky. V tomto případě se zvyšují spojkové vlastnosti traktoru procházky.zvětšení různých částí zařízení se zlepšuje. Pro páry kol se používají disky pro jiné části. deska nebo tyče.

UNINE TRACTOR BRAIT-135: Recenze majitelů

Podvozek mezi motorickými bloky Brait a lidé doporučují

Modelová řada čínských motorových bloků ochranné známky Brait je na ruském trhu představena poměrně širokým spektrem kompaktního zemědělství. Liší se v motorech a proto jejich schopnosti. Jedním z výkonných a produktivních modelů v této linii určené pro práci ve střední a velké oblasti je jednorázový traktor Brait-135. Existuje několik možností pro provádění takových motobloků.

Značka BRAIT byla zaregistrována v Rusku v roce 2012 a od té doby společnost vydala z PRC a velkoobchodní implementace kompaktního vybavení pod touto značkou v Ruské federaci a sousedních státech. Řetězové pily, sekačky na trávu, motobloky, kultivující, motory, generátory, trávníkové motiny, motocykly, vysokotlaké detergenty, sněhové stroje, motory, stejně jako komponenty a náhradní díly. to je to, co tvoří základ sboru assortu. Kancelář společnosti, která vytváří velkoobchod v Rusku a CIS se nachází ve městě Perm. Jsou také zapojeny do hrubého sestavení motorových bloků, které pocházejí z Číny v rozemelené formě, ve formě zabalených motorů.

Nezapojené vybavení

Důvod velké poptávky po motorových blocích řady Kadwa byl způsoben nejen spolehlivostí jednotky, ale také velkým sortimentem zavěšeného a sledovaného vybavení pro něj. Tyto panty výrazně rozšířily funkčnost traktoru procházky.usnadňující zemědělskou práci, farmář i letní rezident. Uvádíme příložní zařízení vyrobené pro řadu motorových bloků „Kadwa“ MB-90:

 • Kultivátory.
 • Pluhy.
 • Copánky.
 • Technika odstraňování sněhu (štětce, skládka, sněhovář).
 • Harrows.
 • Čerpadla.
 • Overpers.
 • Bramborová.rezident.
 • Známky kořenových plodin.
 • Pozemní kola.
 • Pneumatická kola.
 • Vážení zatížení.
 • Adaptéry.
 • Špičaté vozíky.
 • Klubové mechanismy.
 • AXES Extensory a T. D.

Doporučujeme sledovat video o tom, jak nakonfigurovat pluh na Motoblock „Kadwa“:

Odrůdy

Forte HSD1G 105

Účelem funkčního modelu je provádět různé typy práce, mezi nimiž:

Má motor pro 6 koňských sil, což mu dává příležitost odolat dlouhodobým zatížením. Pomocí stroje můžete rychle a rychle zpracovat grafy, protože existují 2 rychlosti, což umožňuje rychle pracovat.

Při provádění nastavení můžete upravit techniku ​​tak, aby se použila „pro sebe“ v závislosti na vašich potřebách.

Je také možné navíc koupit a vyzvednout připojené zařízení.

Forte SH 101

Odkazuje na profesionální typy vybavení a je vybavena kolami s velkým průměrným vozidlem. Může pracovat na těžkých půdách. Sada je dodávána s baterií a pluhem, kvůli které můžete rozšířit funkčnost. Pokud nastavíte přívěs, můžete přepravovat zboží. Práce ve tmě poskytuje světlomety. Stroj je vybaven naftou pro 12 koňských sil s chlazením vody a může začít od startéru nebo ručně. Spotřeba paliva je 0,8 litru hodiny, převodovka má 6 rychlostních stupňů a hmotnost je 230 kg.

Použijte tento typ techniky pro:

Forte MD-81

Odkazuje na techniku ​​funkčního světla díky jeho charakteristikám. Objem nádrže je 5 litrů a motor s chlazením vody. Převodovka je také nainstalována na 6 programech. Dopředu je halogenový světlo. Síla 10 koňských sil vám umožňuje provádět komplexní práci ve velkých plochách a spotřeba paliva je asi 0,9 litrů za hodinu.

traktoru, forte

Díky převodovce se šesti rychlostmi je auto snadno ovládatelné a manévrovatelné.

Hmotnost je 240 kg. Při instalaci přívěsu je možné nést celkový nákladní náklady. Vhodné pro zpracování míst ve 3-4 hektarech.

Forte HSD1G-135 a Forte 1050G

Na těchto modelech vybavení je dieselový motor s chlazením vzduchu, napájení motoru je 7 koňských sil. Pomocí těchto zařízení můžete zpracovat pozemní pozemky až do jednoho hektaru pomocí příloh. Prostorná palivová nádrž umožňuje pracovat pro auto po dobu 5 hodin bez doplňování doplňování.

Funkce Forte Motoblocks

Forte vytváří tento typ techniky již více než 27 let, takže se snaží vybavit svůj „mozek“ inovativními detaily a možnostmi, které se liší od produktů konkurentů

Za prvé, pozornost by měla být věnována strukturálním prvkům, protože rám je vyroben z velmi vysoce kvalitních kovových trubek, jejichž tloušťka je nejméně 2,5 mm. Je opravena kvůli solidní části, proto se nezlomí ani v podmínkách vážného zatížení

Motorové bloky Forte jsou často doplněny speciálním perem, které vám umožní zastavit jednotku za 3 sekundy. Nafta s vysokou třídou nebo benzínový motor se budou moci vyrovnat s vážným zatížením, což člověku umožní provádět plánovaný objem práce. Stěny palivové nádrže jsou často poměrně silné (více než 1 mm), což je vážná výhoda. Motor pracuje relativně tiše (maximálně 83 decibelů) a jeho zdroj motocyklů je 1000 hodin. K vytvoření klikového hřídele a distribučního hřídele se používá velmi odolný a spolehlivý kov 40 cr a pro případ. lisovaný hliník

Možnosti ladění kutilství pro ladění

Kromě toho také připojte montáž rozvah na kola, abyste zvýšili spojku s půdou.

Existuje však další možnost, jedná se o použití kol z muskovitů na 16 palcích, průměr kol je ještě větší (640 mm). Je snazší najít zemědělskou gumu s vánočním běhounem na takovém disku. Rvt

Počet bloků: 21 | Obecný počet symbolů: 40141 spojka použitých dárců: 3informace pro každého dárce: