Jak rozřezat smyčky do dveří s frézováním

smyčky, dveří, frézováním

Looster šablony kresby. Šablony pro vložení smyček a zámků s frézovací řezačkou: výroba pro kutily

Podstata tohoto jednoduchého zařízení je jednoduchá. Má tvar potřebný k vložení příslušenství do těla dveří. To platí pro takové šílené detaily struktur, jako jsou smyčky a zámky. Pomocí tohoto zařízení je možné bez problémů provádět výklenky v těle plátna.

Pozornost!

Taková zařízení jsou navržena tak, aby zvyšovala rychlost instalace příslušenství, proto se používají ve výrobě dveří. Ceny za takové zařízení jsou značné.

Chcete.li jednou vložit smyčku nebo zámek, není třeba kupovat speciální šablonu pro vložení smyček a zámků. Protože se nebude vyplatit. Pokud pochybujete o svých schopnostech pro instalaci dílů Mortise, kontaktujte Masters.

Pokud jste sami zapojeni do instalace dveří, pak takový nástroj bude jasně sloužit dobré službě. V obchodě si nemůžete koupit tovární produkt, ale udělejte si to sami. Ušetříte tedy peníze a získáte plně identický produkt.

Přípravné práce

Před instalací zámku do dveří na vlastní pěst musíte pochopit návrh mechanismu šroubu, připravit potřebné nástroje. Technika jeho instalace bude záviset na vlastnostech návrhu produktu. Zároveň zkušení řemeslníci doporučují, aby uspořádání dveří bylo zapojeno až po dokončení sexuálních důvodů.

Nejjednodušší způsob, jak namontovat obyčejné pero rukojeti a očí do vnitřních dveří. Otvor odpovídající průměru produktu se vyrábí ve dveřích.

Je obtížnější nainstalovat zámek dveří vybavený rotační svorkou nebo larvou a klikou dveří. V tomto případě je navíc nutné vyrobit hnízdo v konečné části dveřního listu, oddělené otvory pro rukojeť a jádro systému šroubu.

Současně je důležité správně vypočítat výšku instalace rukojeti. Pokud je struktura dveří dřevěná, pak neexistují žádná omezení tohoto parametru. A při uspořádání rámových struktur je rukojeť dveří řezána výhradně na místě příčného paprsku. Tento strukturální prvek je zpravidla umístěn od základny dveřního listu ve vzdálenosti 90-100 cm. V tomto případě se v závislosti na tloušťce křídla mění tloušťka tyče a tloušťky.

Instalace uzamykacího mechanismu se často provádí v plátnu, která je již uložena v krabici. Pokud však dosud není nainstalován blok dveří, je lepší okamžitě nakrájet zácpu do dveřního listu.

Pokud je materiál pozoruhodný pro bublinový mechanismus pomocí manuálního elektrofakce, je nutné opravit plátno na genderové základně sklouznutím.

Práce s frézovací řezačkou na smyčkách

Hlavní věc, kterou musí být při práci velmi opatrná, protože rotace Tsangi je více než 30 000 revolucí, a proto by měla být dobře zašroubovaná a přirozeně pozorovat bezpečnostní opatření.

Pozornost, abyste byli v kontaktu s názvem postele a zastavení řezačky s povrchem dveří. A také existují vibrace a pokud nepřijímáte opatření, můžete poškodit list dveří. Abyste se vyhnuli poškození dveřního listu, musíte použít posuvné materiály pro postel a zastavit se na povrchu, určitě můžete vyrobit šablony, ale to již vyžaduje dovednosti.

A tak přistoupíme ke vzorku dveřních smyček, vezmeme to, nastavíme hloubku na zastavení řezačky, pro to použijeme smyčku, nastavíme ji s lisovaným stavem mezi důrazem a upravíte výšku prohlubování. To zvláště neovlivňuje, který průměr Tsiangi pro vložení může být 12 mm 18 mm. Zdůrazňujeme omezovač na okraji okraje a pokračujeme k prohloubení. Jasně drží frézovací zařízení a bez překročení hranic smyček. Dokončíme zbytky sekáčkem, v důsledku toho dostaneme jasné sedadlo a šroubuje smyčky.

smyčky, dveří, frézováním

Hlavní nastavení

Když jste se rozhodli, který typ frézování bude použit, nebude také zbytečné rozhodnout o konkrétním modelu. Každý z nich má řadu důležitých faktorů.

Jedním z nich je moc. Všechno je zde docela jednoduché. Čím vyšší je síla, tím větší bude vrstva okamžitě schopna odstranit řezačku. Proto odborníci, kteří si nacpali ruce, obvykle kupují silné frézy. Ale domácí mistr je lepší pro nástroj se středním výkonem. Koneckonců, musíte platit za moc. takové modely jsou mnohem dražší a dokonce mají větší váhu. Nováčci, kteří si v ruce vezmou silnou frézovací řezačku, často nemohou s tím vypořádat a poškodit pracovní plochu. Proto byste neměli pronásledovat vysokou moc.

Rovněž stojí za to věnovat pozornost přítomnosti funkce nastavení rychlosti. A zde je vhodné neukládat. vezměte si model s takovou funkcí. Díky tomu bude možné vybrat optimální rychlostní limit pro jakoukoli práci. Pro černé zpracování vyberte vysokou rychlost a pro finalizaci šperků. pomalejší. Pak výsledek práce bude přesnější.

Jak řezat smyčky frézováním

Jak vložit smyčky do dveřního listu pomocí řezačky rukou. Okamžitě provedu rezervaci, že pokud máte zakoupený list dveří za určité množství tisíc krevních peněz a ve vašich rukou frézovací mlýn, který jste nikdy nedrželi ve svých rukou, je to lepší (pro vaši náladu, kapsa a příznivá rodinná atmosféra) To není stejné, aby se profesionál. Opravdu rychle krásně a šperky, když se ruka pohybuje intuitivně, po několika letech tréninku. Nebo pro trénink, několikrát zkrátejte smyčku v nějakém baru.

Tak. Rozbalíme dveře, okamžitě určíme, která strana je obličej a kde budou smyčky, zleva nebo doprava (takže pak není bolestivé bolestivé pro úsilí připojené ze špatné strany). Přilepte si poznámku s papírovou páskou. Dejte dveře do pohodlné polohy, na stojan nebo opírajte se o něco.

Vzdálenost od okraje dveří ke smyčce Vyberte si ochutnat. Ve všech druzích pokynů pro instalaci připojených ke dveřím existuje poměrně mnoho exotických možností, například dvacet centimetrů nahoře a třicet spodních. Ale pánové, s nimiž jsem musel pracovat, použili stejnou vzdálenost zespodu a shora. od sedmnácti do dvaceti centimetrů. Cvičím dvacet.

Připojíme smyčku, kruh tužkou. Jemně zakroužkujte výsledný obrys smyčkovým nožem nebo zpracovejte dlát. To je nezbytné pro to, aby se za krytí dveří (dýha, film nebo jiné) za cirkulovaným obrysem bylo chráněno před čipy trhlin a defektů, které se mohou vyskytnout z rotující frézy.

Nastavili jsme hloubku ponoření mlýna a paralelní důraz na manuální frézování. Dlouhá hrana může být bezpečně frézování shora dolů. Paralelní důraz vás nenechá dále. Ale horní a dolní rybářská linie pro zastřihovač okruhu, bez pracovních zkušeností, je lepší zpracovat, nedosáhnout je asi o milimetr a snížit zbytek sekáče. Bez plné ruky může zpracování horní a dolní linie v hotovém frézovacím mlýně s vysokou mírou pravděpodobnosti vést k nehodám s těmito liniemi.

Ořízněte zaoblené rohy sekáčkem nebo řezem nožem a pod smyčkou získejte hotový vzorek.

Vložili jsme smyčku a vrtací otvory pro šrouby.

Dále připojíme krabicový paprsek ke dveřím zkrouceným předem písmenem „G“ předem. Měříme horní mezeru tří milimetrů (můžete vrtat) a mikrony v mikronu označují místo, kde budou smyčky na krabici.

Ponecháváme paralelní důraz na frézovací řezačku ve stejné poloze (s výjimkou případů, kdy je šířka čtvrtiny krabice menší než tloušťka dveří), znovu upravte hloubku frézovací řezačky a opakujte na krabicovém paprsku Totéž na dveřích. Otočte krabice a připravte produkt na instalaci.

Brzy pohádka ovlivňuje, ale ne brzy je práce hotová. A že práce by byla provedena rychle a v pořádku, je nutné pozvat spolehlivé odborníky. Užijte si vložky.

Jak nastavit frézovací řezačku pro vložení smyček dveří

Abychom rychle a úhledně řezali smyčky dveří, je nejlepší použít mlýn na ruce. Pro tyto účely můžete také použít kladivo a sekáče, ale ukázalo se, že se jedná o vysoce kvalitní frézovací mlýn, zejména pokud je na místě vložení fena nebo složitá textura stromu.

Zvažte nastavení frézovací řezačky pomocí příkladu Bosch PoF 1400 ACE.

Je lepší používat řezačku malého průměru, například 9,5 mm, takže v rozích bude muset být v rozích ručně řezáno méně materiálu. Můžete také použít řezačku „Lastochkin Tail“, abyste mohli pevně vložit smyčku.

smyčky, dveří, frézováním

Začněme nastavení úpravou hloubky řezačky. Chcete.li to provést, připojte smyčku k podrážce frézovací řezačky a předložte řezačku na tloušťku smyčky.

Aby se upravila poloha jediného vzhledem k řezačce na frézovací rostlině, je páka.

Dále musíte upravit polohu paralelní zastávky.

Chcete.li to provést, vložte frézovací řezačku ke dveřím tak, aby frézovací řezačka stála na značce smyčkové smyčky.

Pak tlačíme důraz na okraj dveří a opravíme jeho polohu určenou pro toto jehně.

V budoucí drážce provádíme výběr několika mm, abychom zkontrolovali hloubku drážky.

Chcete.li to provést, vložte do toho smyčku a zkontrolujte. V případě potřeby se přizpůsobíme. To znamená, že zvyšujeme nebo snižujeme hloubku ponoření řezačky.

Pečlivě vytvořte vzorek horního okraje budoucí drážky, za postranní linií nenecháme paralelní důraz a konce musí být provedeny velmi pečlivě. Můžete dokonce opustit malý materiál a pak ho oříznout sekáčkem.

Stejným způsobem odstraníme spodní část smyčky a poté odvážně, nakláněním se o boční důraz, připojte horní část a jejich. Když vezmete horní část, je pohodlnější sledovat shora, jako by držel frézovací řezačku na hrudi a opíral se skrz ni. A když je nižší a všechno ostatní, pak je pohodlnější sledovat bod prázdného, ​​držení frézovacího mlýna na natažené mírně ohnuté ruce.

V rámci kontury hladce jezdíme nahoru a dolů s frézovacím mlýnem a odstraníme veškerý přebytek.

Vzorek z řezačky je zaoblené úhly.

Nakrájejte je nožem nebo sekáčem do stavu pravého úhlu.

V případě potřeby stále přesuňte konce.

Nyní o tom, jak nakonfigurovat hloubku řezačky pro vložení smyčky do krabice.

V tomto případě je list dveří o dva milimetry širší než čtvrtina v krabici. Na fotografii leží krabice spojená písmenem G a dveře vyčnívají 2 mm z letadla.

Paralelní důraz by proto měl být posunut o 2 mm vzhledem k nastavení, s nimiž jsme nařídili drážku na dveřích. Smyčka na krabici by měla být předložena, jinak by dveře „kously“ čtvrtinu a nebudou schopny zavřít.

Vložili jsme frézovací řezačku na krabici rovnoběžně s rovinou čtvrtletí a předložili řezačku na povrch čtvrti.

Pomocí hloubkového omezení je zde na fotografii,

Změřte tloušťku smyčky a utáhněte jehně.

Nyní přesuneme podešve na tuto tloušťku smyčky. Hloubka ponoření je nakonfigurována.

Další nástroje a doporučení na nich

Chcete.li nainstalovat zámek do vnitřních dveří, musíte použít ruletu. Pomáhá přesně měřit potřebné vzdálenosti. Kromě toho budou užitečná zařízení:

Kupte si sady vrtáků v obchodech prodávající příslušenství pro dveře. Můžete je však hledat v obchodech s nábytkem, na stavebních trzích a v hypermarketech domácího a opravy zboží. Volba závisí na osobních preferencích. Důležité: Vrták by měl být silnější než hrad. Pokud žádné nástroje nestačí, ale jsou naléhavě potřeba, stojí za to kontaktovat služby pronájem zásob.

V některých případech může Peorátor v některých případech přinést velké výhody. Je nutné sladit a zvýšit otevření. Jako pedátor je vyvrtán otvory, kde budou umístěny kotevní hmoždinky. Zakoupením nebo pronájem elektrického šroubováku se vyplatí zjistit, zda jsou zahrnuty potřebné trysky. Pokud musíte zpracovat tvrdě.na.naruchové oblasti, rozpouštět platebandy nebo úbaly, někdy musíte připravit elektrickou skládačku.

smyčky, dveří, frézováním

Při výběru tužek a značek pro označení plátna musíte odmítnout nakupovat produkty s velmi tuhými pruty. Zanechají stopy, které se velmi obtížně zbaví. Chcete.li přesněji měřit všechny velikosti, musíte použít ruletu se stuhou 3 nebo dokonce 5 m dlouhé. Zjistěte, jak hluboce potřebujete snížit zámek, třmen pomůže. Abychom přesněji orientovali zámky, s výjimkou zkreslení, je nutné použít úroveň bubliny bubliny.

Ale protože zácpa je obvykle nainstalována na malé části dveří, budete muset použít ocelový pravítko. Je mnohem silnější než dřevěný a plast, vydrží i náhodný účinek nástroje. S pomocí kontroly nákladů z kovu se měří úhly. Toto zařízení je také nezbytné pro konfiguraci elektrického nástroje. Musíte připravit sadu šroubováků, zejména proto, že se také hodí při instalaci smyček.

Nástroje na pití si zaslouží zvláštní pozornost. Konec pila je pořízena, když je nutné rozhodně pít platebandy a bary. Obyčejné pily a dokonce i vysoce kvalitní přípravky mohou rozbít okraje částí. Ty se stanou nerovnoměrnými, a to vám neumožní plně nainstalovat hrad. Chcete.li vyříznout panel předpony, použijte pily na disku.

Měli byste se také připravit: Montážní zbraň pro krmení pěny, sekáče a vrcholy do souborů na pilovač, skládačky.

Jak nakrájet zámek na vnitřní dveře sám, sledujte ve videu.

Takový ručně vyrobený elektrický nástroj jako frézovací řezačka lze úspěšně použít k provádění různých typů zpracovatelských produktů vyrobených ze dřeva. Pomocí tohoto vybavení a řady pracovních trysek pro něj můžete nejen ozdobit povrch produktu ze dřeva, ale také připravit fasádu nebo dveře nábytku pro instalaci pomocí frézovacího mlýna pro vložení zámků, dveří a smyček nábytku. Postup pro vzorky drážky v dřevěném produktu (pomocí konvenčního sekáče a kladiva) můžete samozřejmě provádět ručně, ale při použití frézovací řezačky se výkon takové operace výrazně zvyšuje a kvalita konečného výsledku se výrazně zvyšuje.

Vzorek výklenku pod hradem s frézovací řezačkou umístěnou na speciálním zařízení

Jak dát smyčky do vnitřních dveří bez řezačky s vlastními rukama

Pokud nezávisle nainstalujete dveře do bytu, bude pro vás otázka vložení smyček relevantní pro vás. V tomto článku budeme diskutovat o tom, jak snížit smyčky na vnitřní dveře. Pro tuto práci profesionální instalátoři používají frézovací řezačku. Toto je správné rozhodnutí. Práce bude provedena pečlivě a samotný proces půjde rychleji. Ale ne každý domácí mistr má takový nástroj. Proto budeme analyzovat možnost, když se k instalaci smyček na vnitřních dveřích použijeme sekáč a kladivo. Tento proces je pracný, ale veřejně dostupný.

Řezačka rukou může být použita k provádění různých dřeva se dřevem. Vzhledem ke změně trysky práce může existovat nejen dekorativní povaha, ale také souviset s přípravou povrchu pro instalaci různých příslušenství. Frézovací mlýn byl docela rozšířený pro smyčky. Samozřejmě pro instalaci dveří doma není nutné mít podobný nástroj, ale díky jeho použití můžete výrazně zlepšit kvalitu instalace. Zvažte všechny funkce takové řezačky pro smyčky Přečtěte si více.

Doporučení pro výběr nástrojů

Volba je prováděna s ohledem na hlavní doporučení. Vybírají se vybírány frézy pro uzamčení zámků do vnitřních dveří s přihlédnutím k bodům níže:

 • Síla zařízení. Manuální frézovací řezačka pro dřevo je charakterizováno mocí. Pro jednoduchou práci jsou vhodné možnosti provádění se středním výkonem. Je třeba mít na paměti, že výkonnější zařízení jsou navržena pro profesionální poskytování služeb. Současně je rozsah aplikace výrazně rozšířen, ale výkon zůstává téměř nezměněn. Nezapomeňte, že frézovací řezačka pro vložení zámků s vysokým výkonem bude vážit více a bude stát mnohem více, bude schopen vydržet mnohem déle kvůli vyloučení pravděpodobnosti přehřátí.
 • Možnost regulace rychlosti rotace. Drážky pro smyčky a další příslušenství mohou trysku otáčet různými rychlostmi. Vzhledem k výběru nejvhodnější možnosti provádění je dosaženo vysoce kvalitního zpracování. Z možností manuálního provádění se doporučuje přednost těm, kteří mají regulátor s ochranou proti vnější expozici. Modely s bludným principem přepínání provozních režimů jsou také populárnější.
 • Velikost odchodu pracovní části nad koncem. Při vytváření frézovací řezačky pro instalaci smyček musíte věnovat pozornost skutečnému z frézovací řezačky, protože rozsah jeho aplikace závisí na něm. Velký indikátor umožňuje používat speciální trysky k získání výklenků.
 • Kvalita zpracování pracovní oblasti je určována nejen konstrukčními rysy zařízení, ale také přítomností podsvícení podsvícení. Podobný nevýznamný konstruktivní prvek umožňuje frézování v různých podmínkách.
 • Pohodlí použití. Vzhledem k tomu, co si můžete vybrat pro vložení smyček dveří, musíte nejprve věnovat pozornost umístění hlavních kontrolních prvků. Rukojeť by měla být pogumována, protože jinak při práci může frézek pro smyčky proklouznout.
 • Dodávka doručení. Nedávno existuje jen obrovské množství různých možností pro výkon nástroje na prodej, funkčnost a rozsah aplikace závisí na konfiguraci. Kvůli použití různých trysek jsou stanoveny podmínky pro instalaci speciálních pracovních trysek. Existují také modely s různými držiteli.
 • Pozornost je také věnována skutečnosti, že průměr nainstalované trysky se může také lišit v dostatečně velkém rozsahu. Doporučuje se věnovat pozornost modelům, které vám umožňují instalovat trysky s různým průměrem.

Pomocí šablony

Zvažovaný postup se provádí také se speciální šablonou. Můžete to získat sami následovně:

 • Nejprve se měří posun řezačky.
 • Při použití konvenčních měřicích nástrojů můžete určit velikost šablony pro vložení.
 • Provádí se 2-3 průchody.
 • Hotová díra se získá v tomto kroku.

Po obdržení uvažovaného zvláštního prvku mohou být smyčky umístěny při použití jiných různých nástrojů.

Všimněte si, že proces řezání smyček pomocí frézovacího stroje se provádí, aby se získal výklenku s vysokou kvalitou Vzhledem k použití speciálních trysek můžete výrazně rozšířit schopnosti zařízení.