Jak sestavit zastřihovač pro trávu Parma BTK 052

Trimmer pro travní benzín 1,5 kW/2L.S. 52cm3 Nonflak Steppread Bar Practices BTK-052, Parma

Tento produkt lze zakoupit pouze ve větvi g. Krasnodar. Svatý. Vasily Machugi, 174. Telefon: 8 (861) 212-70-10.

Benzín pro lékaře Parma BTK-052 02.015.00016 je určeno pro sečení trávy v osobním spiknutí. Ramenní pás snižuje zatížení rukou operátora, což přispívá k dlouhé práci bez únavy. Chromový válec je chráněn před korozí, takže má dlouhou životnost. Pro jednoduchost ovládání na rukojeti je tlačítko spuštění.

Objem motoru, CM³: 33 Kapacita nádrže, L: 1 Řezací prvek: Šířka ozdoby/šířky nože, viz: 25.5 Hmotnost, kg: 9.3 Typ rukojeti: U tvaru U (kola) Typ motoru: Rychlost rotace vřetena, otáčky: 7600 Hentová hnací hřídel: Hnací hnací hnací stroj: ŽÁDNÝ PRŮVOD PŘEDMĚTY: Průměr přistání, MM: 25.4 Mount: M10X1.25 LH Power (KW): 1,5 napájení (l.S.): 2 tloušťka rybolovu, mm: 2.4 Nastavitelná lišta: Žádná úroveň zvukového tlaku, DB: 110 Zapalovací svíčka: L7Tarticulus: 02.015.00016

Pro vaše pohodlí je v internetovém obchodě k dispozici několik plateb:

 • Online platba prostřednictvím platební služby Robokassa (bankovní karty Visa/MasterCard/Mír a elektronické peníze) za jakékoli způsoby, jak přijímat objednávku;
 • Cash Courier po obdržení objednávky v Krasnoyarsk;
 • Platba non.cash bankovní kartou nebo výpočtem hotovosti na místě během vyzvednutí objednávky z místa vydání;

Vezměte prosím na vědomí, že dostupnost každé možnosti platby závisí na způsobu získání (doručení) objednávky. Podrobněji se najdete podmínky v sekci. Podmínky platby a doručení.

Ušetřete svůj čas a objednejte si zboží prostřednictvím internetového obchodu, i když plánujete koupit v maloobchodním obchodě!.

Pravidla dodání v našem internetovém obchodě pro jednotlivce a právnické osoby závisí na regionu doručení. Vážení zákazníci, přečtěte si prosím informace:

Doručení v Krasnoyarsk (pro jednotlivce a právnické osoby):

 • Při objednávce od 5 000 r. Doručení za bezplatné mon-SB od 10:00 do 18:00;
 • Když objednávky méně než 5 000 r. Náklady na doručení 300 R;
 • Dodávka pro město Krasnoyarsk (až 50 km, bez ohledu na množství objednávky). 800
 • Pošta;
 • EMS a další společnosti vyjadřují doručení;
 • Přepravní společnosti;
 • Dodávka se provádí pouze z Krasnoyarsk (z Krasnodaru není prováděno žádné doručení, je možné pouze koupit zboží v samotném obchodě).

Více o podmínkách doručení se můžete dozvědět v odpovídající části. Podmínky platby a doručení.

Některé produkty z našeho katalogu jsou k dispozici pro velkoobchodní pořádek. Pokud potřebujete větší množství zboží než na zbytcích, informujte nás o tom. Pokusíme se přinést chybějící produkt na objednávku nebo nabídnout náhradu.

Za velkoobchodní ceny, zkontrolujte firemní oddělení nebo v obchodě. Také vám upozorníme obchodní program Virazh pro firemní klienty.

Parma BTK-052 Benzotrimmer. Posouzení

Koupil jsem si Benzotrimmer Parma a používám rok. Přetáhl jsem kbelíky stovek trávy a velké a malé barvy barev a odrůd. Také jsem musel spojit maliny s rybízem (a také u řeky).

Tak; Ukázal se zastřihovače pro trávu dobře, nikdy se nezlomil, i když se hodně posekal, stalo se to dva tři dny, od východu do západu slunce. Je pravda, jsem tak: 30-40 minut kom, pak 10-20 minut přestávka. Jakákoli plivání, dokonce i super-pro, potřebuje odpočinek. Takže moje parma nebyla nikdy postavena.

No, plus samozřejmě musíte spočítat 2 roky záruky. To je již vážně ve srovnání s ostatními. A tento vystřihovač pro trávu a cena je cenově dostupná. A vlastnosti profesionálního nástroje. Stále bez stížností.

Byl jsem velmi překvapen a okamžitě rád, že benzotrimmer má dobrou a hladkou nastavení rychlosti. (tj. Stisknete plyn velmi snadno a v klidu). Zároveň se cop na trávu nekryt, jako zajíc skrz ránu, ale jednoduše hladce, ale rychle zvyšuje rychlost.

Anti.Vibrace funguje skvěle, v jeho rukou se třese. A po práci se jeho ruce netřást, jako by byl na židli v Shpaku.

Všiml jsem si pásu typu batohu, je velmi pohodlně oblečený a snadno odstraněný, doslova v jednom pohybu. Navíc zajišťuje ochranu ve formě měkkého štítu, před třením o oblečení. Tento pás ve tvaru x dobře vyrovnává sekačku na trávu, a díky tomu nejste příliš unavení, protože zatížení na zadní straně klesá. To je velmi relevantní, protože po dlouhé práci zůstává záda na místě.

Jsem stále spokojen s váhou tohoto zastřihovače pro trávu. No, přímo úžasné!

A cop pro trávu se neřídí jako omráčený medvěd, ale pracuje klidně a tiše, dokonce i s prudkým zvýšením tlaku plynu.

Ano, je to stále velmi ekonomické v benzínu. Jí to malé a ekonomické. Nejprve jsem byl dokonce překvapen, ale teď jsem na to zvyklý, jsem dokonce spokojený. A to navzdory skutečnosti, že je spokojená s mocným a silně vynalézavým.

S tím vším, a to ani při maximálních rychlostech, se řvát a nekryt se, chová se sebevědomě. Nebojí se buď vysokých bylin, ani malých keřů- drží dynamiku.

Ale obzvláště se mi líbilo pero- je pro ni vhodné řídit, ale ve spojení s dobrou váhou, dokonce cítím potěšení. A toto pero je také zajímavé v tom, že má rychlé upevňovací prvky. Připevněte se jedním ventilem a dobře drží. Neexistují ani takové drahé benzotrimery. Je vhodné nosit v autě, vzal jsem jeden pohyb a pero, také na minutu bez šroubováků a klíčů.

Ale mínus si myslím, že místo. Je to trochu nepohodlně umístěné- s rukou, když odšroubujete víko, je nepříjemné vylézt trochu nepohodlné.

Je to normální pro domácí sečení, ale pokud hodně sekáte, pak na místě odchodu rybářské linie je plast narušen rybářskou linií. Takže cívka je jen poprvé a pak je lepší vzít další.

Disk. Okamžitě se změní, takže všechny útoky okamžitě odletou pryč. Disková však potočí keře po dobu kvůli rezignaci samotného benzotrimeru.

Obecně je samotná sekačka na trávu vynikající, stejně jako, ale disk s cívkou je lepší změnit. I když jsem spousta koček a jen málo existujících cívek splňuje mé požadavky.

Ale kvalita sestavení je dobrá. Po zkosení několika hektarů (i když jsem byl několik dní velmi unavený a posedlý), nic se nespadlo a nevyšroubovalo se, což jsem velmi šťastný.

Parma BTK-052 Benzotrimmer. Recenze

Koupil jsem si Benzotrimmer Parma a používám rok. Přetáhl jsem kbelíky stovek trávy a velké a malé barvy barev a odrůd. Také jsem musel spojit maliny s rybízem (a také u řeky).

Začnu okamžitě s minusy, zastřihovač pro trávu již několikrát prolomil celou operaci, což naznačuje přítomnost určitého procenta továrního manželství, i když sám výrobce nemusí rozpoznat tento s odkazem na nesprávnou operaci.

Letní sezóna je již v plném proudu. Ale v zemi bez copu na trávu nemůžete. Měl jsem mnoho ořezávačů, dvě elektrické a dva benzín. Když se zlomil, vyvstala otázka nákupu nového vybavení. Dlouho jsem se držel hlavu, ale nechtěl jsem si koupit další oleo-mac 25 a podobný.

Rozhodli jsme se zakoupit pilu, která nařízne staré desky a protokoly na palivovém dříví, s řetězovou pilou je hodně výskytu a je těžká pro ženské ruce, takže si vybrali elektrickou, samozřejmě, že bych chtěl být baterií, ale jsou mnohokrát dražší. Vyberte si nejvíce rozpočtových možností Parma M6.

Huscavarno se dostal dopředu (injikoval jsem se do řady, asi před 6 lety), všechno je v pořádku, dobrý přítel v boji proti trávě! Sekání rybářské linie a disku vše v řadě! Pro ženy je poměrně mocné auto, zejména s diskem, opravdu děsivé, s rybářskou řadou norem.

Dobrý den, milovník sena))), když naše rodina potřebovala koupit benzotrimmer, v obchodě jsme nejprve nakreslili pozornost na kritéria, jako je přijatelná cena a dobře známá značka. Proto jsme si vybrali tento konkrétní.

Ahoj!. Trimmer pro Husqvarna Grass 128R. Koupili jsme jej na podzim loňského roku pro [odkaz] za 12 700. Z řezacího zařízení od něj

Champion je již obeznámen s oříznutími od šampiona. A abych byl upřímný, dojem z nich je dvojí. Někdo pracuje bezchybně po dobu 5 let, někdo to nestojí a jednu sezónu.

Rodina se po dlouhou dobu podívala na nákup zastřihovače pro trávu na letní chalupu, výběr padl na benzínovou zastřihovač pro trávu, aby se nepřipojila ke zdroji elektřiny. Povinný požadavek. Skládací tyč, který se dostane do běžného sedanového kufru. Zastavil se na značce Patriot.

Nejlepší benzotrimmer maxcut MC 233 za dávání. Řezy, nasekání všech keřů, uzlů, hustá, vysoká tráva. Lze použít pro další.Zisk. Nebudeš litovat. Pouze pravdivé, stručně a jasně, s fotografiemi, všemi výhody a nevýhody!

Jak dobré je v létě léto! Jeden, ale pleveleRod jako zběsilý (a kde získají tolik energie). Býval starý cop pro trávu a srp, trpěli střihovou trávou, takže se semena nevytvořila a v zahradě se nerozptylovala.

Charakteristiky

Označit Parma
Váha (kg osm.405
Doporučená oblast zpracování (m?) 1000
Šířka Speas (CM) 26.0
typ motoru 2-takt
Síla (l.S.) 2.0
Objem motoru (cm?) 52.0
Objem nádrže (L) 0.0
Páka Ovládací rukojeť
Anti.vibrační systém Ne
Průměr nože (mm) 255.0
Průměr rybolovu (mm) 2.4
Hnací hřídel Tvrdý
Hlavní materiál Ocel
Typ produktu Plynová sekačka je benzín
Záruka výrobce (roky) jeden
Země původu Čína
Stav produktu Nejlepší prodejce

Stránka je informativní povahy a není spojena s Leroy Merlin. Všechny značky budou jejich majitelé. Oficiální web Leroy Merlen. Leroymerlin.Ru

Koupit na úvěr (4)

Období bez zájmu. Až 100 dní. Vydání kreditní karty. Zdarma

Krátké půjčky Joymoney (hlavní produkt):

-Služba: vždy zdarma;.Transakce: 100 000 ₽ za měsíc;.Bez provize: veřejné služby, pokuty, mobilní komunikace;.Odstranění hotovosti: Zdarma na bankomatech Alfa-Bank a Partners.

Dmitry Zakharchenko, region Chernihiv, 29 let

Parma Trammer Parma BTK052 koupil půl roku. Shromáždil jsem nástroj sám, v souladu s příručkou pro pokyny. Nejprve mě spotřeba úplně rozrušila, ale postupem času byl píst zraněn, motor se stal ekonomičtějším. Nebyly problémy po dobu šesti měsíců provozu, jsem spokojen s motocyklem.

Gennady Volkov, region Smolensk, 47 let

Třetí rok používám benzín zastřihovač Parma BTK520. Spiknutí asi 8 hektarů, spousta malin a různých keřů. Cocas cop na trávu se třeskem. Před nákupem jsem už dlouho studoval recenze: nástroj splnil moje očekávání.

Anatoly Kvyatkovsky, Kyjevský region 34 let

Mám praxi Parma BTK052 slouží již čtvrtý rok. Během provozu se projevily jak výhody, tak nevýhody zastřihovače pro trávu. Výkon motoru je dostačující nejen na vyrovnání trávy, ale také pro sklizeň plevelů, malých a středních keřů. Motor se neliší v konkrétní účinnosti, ale začíná bez problémů. Často musíte změnit manžety na benzínové nádrži. Je vyroben z materiálu, který se snadno zničí pod vlivem benzínu. Část je penny, ale nepříjemná.

Výhody: výkonný, spolehlivý motor, pohodlný design rukojeti, neexistují žádné problémy se spuštěním motoru;

Nevýhody: spotřebovává hodně paliva, některé části jsou vyrobeny ze špatných kvalitních materiálů.

Elektrické modely ořezávačů

Výhody elektrických ořízků Parma:

 • Velmi lehké, mobilní;
 • Nevyžadujte palivo;
 • Ekologické šetření, nerozlišují výfuky;
 • Cenově dostupnější;
 • Nízká rychlost, hladina hluku snížena.

Nevýhody elektrických zastřihovačů Parma:

Pojďme na studium charakteristik vybraných modelů elektrických motocyklů Parma.

Parma T-1050r

Váží sekačku na trávu pouze 4,8 kg. Elektrický motor pracuje z napájecí mřížky s napětím 220 V. Síla elektrického motoru je 1050 W. Vystřihovač trávy je vybaven ochranou před náhodným startem, samotné spuštění se vyskytuje hladce, bez trhnutí (systém světelného startu).

Tyč je skládací zakřivený, flexibilní hřídel. Pouzdro je vyrobeno z plastu odolné proti nárazu. Pracovní těla. rybářská linie pro zastřihovač. Zachyťte šířku, když 35 cm. Zahrnuty jsou popruhy ramen. Looster Hilt s ochranou vibrací. Existuje řezačka keře.

Charakteristiky

typ motoru elektrický
Síla, w 1050
Revoluce motoru (RPM) 7500
Šířka sečení, cm 35
Řezací systém Řádky pro oříznutí
Průměr Lexki, mm 2.0
Váha (kg 4.8

Parma TK-1200pm

Elektrika hmotnosti 5 kg. Elektrický motor s kapacitou 1200 W je umístěn v horní části skládací rovné tanga. Napájecí zdroj z sítě 220 V z. Systém hladkého startu, ochrana před přetížením, stejně jako ochrana před náhodným spuštěním, je tento zastřihovač pro trávu co nejbezpečnější v provozu.

Pogumovaná rukojeť a ramenní pásy ve tvaru smyčky chrání operátora před vibracemi a usnadňují práci. Ochranné pouzdro je vyrobeno z odolného plastu. Pracovní orgány: Soud s rybářskou linií a nožem. Šířka rybářské linie sečení je 35 cm, s nožem 25 cm. Existuje možnost řezačky keře.

Charakteristiky

typ motoru elektrický
Síla, w 1200
Revoluce motoru (RPM) 7500
Šířka sečení, cm 35
Řezací systém Rybářská linie, nůž
Průměr Lexki, mm 2.0
Váha (kg 5.0

Parma TK-1250P

Hmotnostní elektrody 6,2 kg. Elektrický motor s kapacitou 1200 W je umístěn v horní části skládatelné rovné tyče. Systém světla startu, ochrana před náhodným startem, ochranou před přetížením, ochranou vibrací, přítomnost pohodlných ramenních pásů. bude operátor fungovat co nejpohodlnější a nejbezpečnější.

Napájení elektrického motoru ze sítě 220 V. Zvolá pogumovaný typ anti.vibrace. Zastřihovač pro trávu může pracovat jak s rybářskou linií, tak nožem. Šířka Nortizéru 35 cm.

Charakteristiky

typ motoru elektrický
Síla, w 1200
Revoluce motoru (RPM) 7500
Šířka sečení, cm 35
Řezací systém Rybářská linie, nůž
Průměr Lexki, mm 2.0
Váha (kg 6.2

Obsahující dům a zahradu je v pořádku.to je jeden z nejvíce časových a časových úkolů pro život v soukromém sektoru a veřejných službách. A nejprve mluvíme o čištění plevelů a řezání trávníků nebo trávy. Obyčejný cop na trávu není praktický, sekačka na trávu je drahá a nejlepší benzínový zastřihovač pro trávu bude správný. V tomto hodnocení jsme zkoumali nejoblíbenější, dostupnější, vysoce kvalitní a praktické modely nabízené na trhu.

Benzotrimmer, ze které je lepší koupit společnost

Nejoblíbenější na trhu jsou německé, americké a švédské společnosti, i když některé ruské značky jsou také zahrnuty do hodnocení. Pro evropskou kvalitu budete samozřejmě muset zaplatit o něco více než za domácí.

Dalších pět společností zahrnovalo seznam vůdců:

 • STIHL je německá společnost, která zahájila svou činnost v roce 1926 s výrobou benzínových pil. Má více než jednu rostlinu umístěnou jak v Německu, tak mimo zemi. Jeho zboží není rozpočet, protože zde je kvalita velmi vysoká.
 • Patriot. byli to jeden z prvních, kteří začali produkovat oříznutí pro trávu pracující na benzínu. Tato značka zahradní technologie je americká, takže ceny jsou zde poměrně vysoké. Sortiment výrobce má více než 10 různých přenosných modelů.
 • Husqvarna. Švédská průmyslová společnost nabízí široký výběr evropského kvalitního zboží pro péči o zahradu. V jejich prioritách. funkčnost a síla.
 • Huter. německá značka prezentovaná na trhu CIS od začátku roku 2000. Společnost vytváří hlavně dvoudobé modely s motory s kapacitou v průměru 1 kW. Téměř veškeré vybavení se shromažďuje v čínských továrnách.
 • Carver. Značka patří do Uraloptinstrumentu, založená v roce 1997. Existují nástroje pro soukromé i profesionální použití. Společnost má mnoho certifikátů potvrzujících vysoce kvalitní produkty.

Hodnocení nejlepších benzínových ořízků

Nejprve jsme věnovali pozornost účelu zařízení. sečení kořenů keřů, trávy, plevelů atd.Str. Stížnosti na poruchy a potíže s údržbou vybavení ovlivnily volbu.

Seznam charakteristik zohledňující při výkresu hodnocení zahrnuje:

 • Napájení;
 • Rozměry a hmotnost;
 • Kapacita nádrže;
 • Zařízení (pás, brýle atd.Str.);
 • Napájení;
 • Typ řezacího prvku (rybářská linka pro oříznutí a/nebo nůž);
 • Šířka zachycení trávy;
 • Rychlost spuštění motoru;
 • Hladina šumu (70-90 dB je považována za normální).

Na posledním místě v analýze nebyly recenze uživatelů o pohodlí provozování zařízení a kvality sestavy, jakož i pověst výrobce.

Nejlepší benzínové oříznutí pro trávu

Jsou obvyklé zahrnout přenosné modely, které jsou na trhu největší poptávkou. Oba jsou pohodlné a méně váží než klasické sekačky na trávu a snadno procházejí i v hustých houštinách. Jedním z dobrých argumentů je však v jejich prospěch nižší cena ve srovnání s modely kol.

Nejspolehlivější model

STIHL FS 55-tento produkt je zahrnut do hodnocení kvůli kapacitě 1000 wattů a velkému počtu otáček za minutu (9500). To vše, kombinované s ostrým ocelovým nožem, vám umožňuje řezat i starou, suchou trávu a husté plevele. Bonus je parafernální pás a ochranný kryt pro sečení hlavy. Obrovskou výhodou je přítomnost převodovky s nožem s jiným počtem lopatek (2, 4 a 8 ks.). Během dvouruční držadla nebude mít žádnou únavu s velkou přilnavostí. Ekonomická spotřeba paliva není o nic méně důležitá, asi 300 ml se utratí za půl hodiny.

 • Nízká hmotnost;
 • Běžící pás;
 • Sada obsahuje nástroj pro sestavení;
 • Je vhodné držet;
 • Síla je dost;
 • Malá spotřeba paliva.
 • Obtížná operace, je obtížné zjistit bez pokynů;
 • Je obtížné nastavit nečinnost;
 • Je to velmi hlučné;
 • V nerovných oblastech není příliš pohodlné sekat rovný bar.

STIHL FS 55 lze použít pro sběr sena, čištění území z houštin a srážky smíšeného trávníku.

Nejlepší mezi mocnými

Patriot PT 3355. Tento model se stal vůdcem díky své síle 1300 wattů a šířkou řezu rovnající se 46 cm, což je téměř dvakrát tolik než ostatní produkty v žebříčku. Působivé jsou také dva typy řezných systémů. nože a rybolov. Pohodlná nastavitelná rukojeť usnadní provoz zařízení. Jeho mobilita umožňuje účes na těžkých místech, například kolem stromu. Neměly by být také žádné problémy se začátkem, za to je zodpovědný základní nátěr. Váží zastřihovač pro trávu 6.6 kg, což je jeho nevýhoda.

 • Pro ženy to bude stále těžké;
 • Kloub baru se může sezónu rozbít;
 • Pomalu ochladí;
 • Cívka je často ucpaná trávou.

Patriot PT 3355 je vybaven moderním anti.vibračním systémem AVS, takže v práci nezpůsobuje nepohodlí.

Nejvíce univerzálně

Husqvarna 128R. Tento zastřihovač pro švédskou trávu se vyznačuje malými spotřebu paliva (507 g/kWh) a velkým počtem revolucí za minutu (až 8000). Jeho motor je dva.Stroke a řezací systém je založen na rybářské linii zastřihovače a nože, což zvyšuje účinnost práce. Síla zde není nejvyšší. 0.8 a 1.1 kW, ale to stačí k tomu, aby se neřídilo příliš vysokou trávu. Jeho pohodlnou operaci je zajištěna nastavitelnou rukojetí a dlouhou rukojetí, díky které může být řezací část umístěna rovnoběžně se zemí. Světelný start je možný kvůli čerpacím čerpači paliva.

Záruka:

 • Délka, CM: Motor 30 cm, bar 175 cm;
 • Šířka, CM: motor 24 cm, bar 10 cm;
 • Výška, CM: motor 28 cm, bar 10 cm;
 • Hmotnost, KG: 9.3

Instrukce

Výrobce si vyhrazuje právo změnit charakteristiky, vzhled, dokončení zboží a místo jeho výroby, aniž by oznámil prodejce.

Zadané informace nejsou veřejnou nabídkou

Výrobce parma Power, KW (l.S.) jeden.5 (2.0) Hmotnost, KG 8 Typ řezací trysky rybářské linky pro zastřihovač/rukojeť ve tvaru U ve tvaru U