Jak si vyrobit dlaždici pro zastřihovač pro trávu Huter

Princip startéru zastřihovače pro trávu Huter

Demontáž sestavy předkrmy není vážným problémem, bude to jednoduše vyžadovat malé dovednosti při manipulaci s šroubovákem a co je nejdůležitější, dodržovat některá bezpečnostní opatření:

Roztočte montážní šroub kladky na kryt startéru. Odstraňte dvě antény a pružinu, po které je velmi elegantní, otočte hlavu jiným směrem, demontujte kladku. Specifika této operace jsou taková, že i při pečlivém odstranění videa se jaro okamžitě objeví z cívky a změní se v ostrý kovový pás, který může opravnému poškodit opraváře. Analyzujte povahu zhroucení. S úplným zničením jara by jediným správným řešením bylo nahradit jej. Část, která opustila systém, lze snadno zakoupit v internetových obchodech zapojených do prodeje předkrmů a náhradních dílů. Pokud se jaro právě dostalo z háku, musíte ji vložit na místo a dříve ohýbat usyk. Musíte to udělat pečlivě, protože je smažené as úhlednou manipulací kdykoli může prasknout. 2. Vrátíte pružinu zpět do drážky, pomalu a držte ji prstem, začněte se kroutit. Zároveň věnujte velkou pozornost bezpečnosti, protože zlomený kovový proužek může poškodit. Není snadné doplňovat jaro od poprvé, je vyžadována určitá zkušenost, takže pokud je pokus neúspěšný, je nutné opakovat více než jednou. 3. Poté, co je jaro rána, pokračujeme v sestavení startéru. Pečlivě otočte cívku a vložte ji tak, aby se ohyb pružiny jasně dostal do speciální drážky. 4. Nainstalujte puk pod šroub. Jaro a znovu puk. Pak vložíme šálek antény a vše utáhneme šroubem. Startér je sestaven. Je nutné věnovat pozornost nuanci, jako je instalace puku. Nikdy by to nemělo chybět. Pokud k tomu došlo, potom pružina poškrábá plastový šálek, na kterém se vzorek objeví v průběhu času a začne to utahovat šroub a pevně klikne. V důsledku toho bude mít pocit, že jaro letí a je vyžadována oprava. Tuto nevýhodu lze snadno eliminovat výměnou jara delší nebo instalací dalšího cíle. Pokud není po ruce žádná pramena nebo podložka, můžete uvolnit malý šroub a startér bude fungovat bez zaseknutí. Jedná se však o dočasné opatření, s prodlouženým používáním, šroub se uvolní a ztratí se, který je plný pružinového výkonu a výkonu ze startovacího systému obecně. Dalším krokem bude úsek jara. Chcete.li to provést, odstraňte rukojeť z lanového startéru. Dále, bez zabalení, vložte lano do drážky speciálně navržené do cívky. Utáhněte pružinu přímo. Chcete.li to provést, otočte cívku proti směru hodinových ručiček. ve směru proti směru rotace cívky při sledování lana. Počet revolucí by měl odpovídat hodnotě uvedené v modelu startu a délku lana. Po provedení požadovaného počtu revolucí prodloužíme konec lana skrz díru v krytu startu. Je lepší to udělat společně s asistentem, aby okraj lana nezasáhl uvnitř startéru. Pokud po provedení opravy pružina znovu letěla a spuštění řetězové pily není možné, bude se muset opravit postup opakování. Ale zároveň okamžitě modernizujte startér. Chcete.li se zbavit posypání lechtání, můžete použít dva způsoby. Prvním je použití dalšího kovového proužku, druhý v vrtání cívky (foto) a upevnění okraje pružiny pomocí drátu

Je třeba poznamenat, že dnes lze v každém obchodě zakoupit dva hlavní typy startéru pro sekačku na trávu: elektrická a příručka. Tame předkrmy jsou dnes populárnější. Kromě toho jsou na principu provozu předkrmy rozděleny do přímých startérů, kombinovaných a inerciálních.

Pokud jde o načasování používání předkrmů, zde nelze říci nic jednoznačného. Zde byste samozřejmě měli vycházet z toho, jak a s jakou silou budete zpracovávat zařízení. Vidíte tedy, že předkrm hraje nesmírně důležitou roli v práci celého zastřihovače pro trávu.

Musíte však být připraveni na skutečnost, že startér pro sekačku na trávu, stejně jako jakákoli jiná část, je náchylný k poruchám, ale frekvence, s jakou budete opravit nebo nahradit startér, závisí pouze na vaší odvolání.

Oprava startéru plynového tankeru, sekačky na trávu, oříznutí na trávu s vlastními rukama

Bez ohledu na to, jak vysoce kvalitní benzínové nástroje, které používáte, se s nimi může stát v procesu výstavby a v nejvhodnějším okamžiku pro tento okamžik. Často se objevují problémy v důsledku rozpadu startéru. Stává se, že se opijete s benzínovou dírou pro instalaci oplocení nebo sekání trávy pomocí zastřihovače, začnete jednotku a budete mít čas na několikrát vytáhnout popisovač startéru, jak se lano rozbije. a motor již začal a dasivně zabalil zbytek šňůry do setrvačníku, praskne prameny Běh do nového obchodu s. Ale to jsou samozřejmě extrémy.

Dnes budeme uvažovat o nejběžnějším případu, kdy rozpad není tak vážný a ukázat, jak provést opravu startéru vlastními rukama, pokud se šňůra zlomí bez destruktivních důsledků nebo není zraněna kvůli skutečnosti, že jaro jaro jen letěl dovnitř, vyšel z látky. Alespoň zpočátku tomu chci věřit. Ale abyste zjistili, zda je nebo ne, budete muset rozebrat startér.

Hlavní poruchy startéru zastřihovače pro trávu

Není obtížné určit příčinu rozpadu počátečního zařízení. Existuje několik hlavních možností:

Tyto podrobnosti jsou uvedeny na níže uvedené fotografii.

Může se stát, že počáteční mechanismus bude náhodně přerušen. Důsledky se ukáže jako žalostné, pokud je oboustranné lano navinuté kolem setrvačníku pracovního motoru s vnitřním spalováním: pak pružina praskne, kladka se roztrhne. Ale takové případy, kdy je vyžadováno úplné nahrazení počátečního uzlu, zřídka se vyskytují. Ve většině případů, aby se mechanismus opravil, stačí dát novou jaro nebo vyměnit šňůru.

Opravte zastřihovač vysoký pro trávu vlastními rukama

Podrobnosti: Oprava zastřihovače zastřihovače pro trávu s vlastními rukama od skutečného pána pro Olenord.com.

Oprava zastřihovače je nezbytná, pokud zařízení nezapne nebo nesprávně nefunguje. Všichni majitelé soukromých domů a příměstských oblastí jsou obeznámeni s problémem nadměrné vegetace, kterou je někdy obtížné se zbavit. Jak víte, pokrok nestojí na jednom místě a ve všech oblastech se objevují nový vývoj a užitečné vynálezy. To bylo také ovlivněno zemědělstvím. Už nemusíte sekat trávu se starými nepříjemnými zařízeními, přišli na záchranu moderní benzo.slovníci, která se může zbavit vegetace na nejnepřístupnějších místech.

Benzínový zastřihovač může sekat trávou i za zamračeného počasí. Je velmi snadné se starat o osobní pozemek s touto jednotkou a každý dospělý muž se s tímto okupací dokáže vyrovnat.

Navzdory své multifunkčnost, jako každá technika, mají zastřihovače pro trávu majetek rozbití a selhání.

Ne každý člověk může provést opravu sekačky na trávu svými rukama, protože proto je nutné opravit elektrická zařízení, ale dnes se pokusíme přijít na to, jak založit zastřihovač pro trávu bez předkrmu a jak ji ladit s vlastními rukama obecně.

Do.it.to.siself Opravy zastřihovače a do.it.samostatně tráva znamená eliminaci všech poruch, které narušuje normální fungování jednotky. Mezi nejčastější lze poznamenat následující:

 • Rozdělení CPG (skupina válců-písto) motoru;
 • Vystřihovač trávy selže, když se snaží zvýšit rychlost práce;
 • Rozpad cívky zapalování;
 • Neexistuje žádné spojení mezi motorem a převodovkou;
 • Během práce existují cizí zvuky;
 • Motor nemůže vyvinout požadovanou rychlost.

K rozpadu motoru CPG může dojít v důsledku nízké kvality paliva nebo opotřebení dílů motoru. Jak víte, mazání skupiny pístů se provádí kvůli hodinám, které se přidávají do benzínu. Ve starém oleji padá mazivo ve formě sedimentu, což činí olej nevhodným. Pokud budete pokračovat v pokusech o vypuštění zastřihovače pro trávu, můžete motor zničit během několika sekund, a to bude znamenat další náklady na opravu zastřihovače pro trávu. Toto zhroucení je považováno za nejdražší. Abychom to odstranili, je nutné nahradit sestavu skupiny pístů, přesnější, může být nutné vyměnit válec, prsteny, písty a těsnění. V takových případech je nepravděpodobné, že se můžete udělat bez další pomoci, pokud jste sami pánem a nevíte, jak zvládnout podobnou techniku.

Do.it.to samého trávníku mohou být opraveny vlastními rukama, pokud to začne a pracuje na volnoběhu, ale pak to praskne, když se pokusíte zvýšit rychlost práce. Pro odstranění tohoto zhroucení je vyžadována oprava karburátoru nebo čištění tlumiče nebo gasofilteru. Na první pohled je vše jednoduše vyřešeno, ale pokud po vyčištění ucpaných detailů zastřihovače pro trávu nevydělalo, může být vyžadována další diagnóza.

Hlavním znamením, že zapalovací cívka selhala a je vyžadována oprava ořízků, je nedostatek jisker na svíčkách. V tomto zhroucení je velmi důležité, aby se spěchal s výměnou cívky, ve většině případů je příčinou rozpadu absence kontaktů, v tlačítku přepínače, které se mohlo rozpadnout, nebo pokud je problém ve svíčce sám. Je nutné to zkontrolovat, možná někde rozbije proud nebo existují mezery nebo saze.

Pokud motor zastřihovače pro trávu nemůže vyvinout požadovanou rychlost, je pravděpodobné, že vzduchový filtr má uzavřený nebo odpadky v samotném motoru je přítomen. Řešení problému je najednou jasné. k vyčištění motoru a filtru, v některých případech může být nutné vyměnit filtr.

V procesu práce čelí většina uživatelů zastřihovačů s konstantním hlukem. Pokud uslyšíte charakteristické klepání, jako by na kovu, je pravděpodobné, že motor v zastřihovači se přehřál nebo neprochází palivem. Chcete.li tento zvuk odstranit, musíte na krátkou dobu nalít benzín nebo vypnout sekačku.

Nevylučujte jednotku: Pokud neustále funguje pro opotřebení, o její životnosti je několikrát sní. Pokud je klepání pociťováno v samotném motoru, pak důvod spočívá v poruše pístu, pístového prstence, v opotřebovaném válci nebo ložisku klikového hřídele. Aby klepání zmizelo, musíte nahradit neúspěšnou část zastřihovače.

Někdy se stává, že motor v zastřihovači funguje dobře, ale zároveň se výstupní hřídel otáčí velmi slabě nebo se vůbec netočí. To je zobrazeno, že když se zastřihovač pro trávu dotkne trávy, úplně to přestane fungovat a vypne se.

Pro obnovení normálního provozu sekačky je nutné zkontrolovat 3 hlavní komponenty, a to:

Převodovka je velmi důležitou součástí, proto by oprava zastřihovače pro trávu v tomto případě měla být provedena zkušeným mistrem, takže v budoucnu není takové poruchy, převodovka musí být zajištěna vhodnou údržbou.

Kromě výše uvedených poruch dochází například další poruchy, například tlačítko napájení je potopeno nebo limitor zmizí z sečení hlavy. Tlačítko napájení můžete vyměnit pomocí páječky a omezovač lze zabalit měděným drátem. Všimli jste si, že rybářská linie pro zastřihovač byla roztrhaná nebo ukončena? Stačí si koupit novou přadenu stejného průměru rybářské linky a po demontáži bubnu ji navíjejte na cívku.

Pokud chcete, aby vaše sekačka pracovala po dlouhou dobu a bez přerušení, pak je třeba je zajistit neustále, můžete se obrátit na servisní centra nebo udělat diagnostiku sami.

Chcete.li to provést, musíte neustále kontrolovat rukávy baru a v případě potřeby je to samé platí pro svíčku.

V převodovce musíte neustále skóre speciální mazivo, částečně rozebírat motorovou část a čistit se před nahromaděnou nečistotou. Ve většině případů se podle určitého počtu odpracovaných hodin provádí zastřihovač pro trávu.

Opravte zastřihovač vysoký pro trávu vlastními rukama

Podrobnosti: Oprava zastřihovače zastřihovače pro trávu s vlastními rukama od skutečného pána pro Olenord.com.

Oprava zastřihovače je nezbytná, pokud zařízení nezapne nebo nesprávně nefunguje. Všichni majitelé soukromých domů a příměstských oblastí jsou obeznámeni s problémem nadměrné vegetace, kterou je někdy obtížné se zbavit. Jak víte, pokrok nestojí na jednom místě a ve všech oblastech se objevují nový vývoj a užitečné vynálezy. To bylo také ovlivněno zemědělstvím. Už nemusíte sekat trávu se starými nepříjemnými zařízeními, přišli na záchranu moderní benzo.slovníci, která se může zbavit vegetace na nejnepřístupnějších místech.

Benzínový zastřihovač může sekat trávou i za zamračeného počasí. Je velmi snadné se starat o osobní pozemek s touto jednotkou a každý dospělý muž se s tímto okupací dokáže vyrovnat.

zastřihovač, trávu, huter

Navzdory své multifunkčnost, jako každá technika, mají zastřihovače pro trávu majetek rozbití a selhání.

Ne každý člověk může provést opravu sekačky na trávu svými rukama, protože proto je nutné opravit elektrická zařízení, ale dnes se pokusíme přijít na to, jak založit zastřihovač pro trávu bez předkrmu a jak ji ladit s vlastními rukama obecně.

Do.it.to.siself Opravy zastřihovače a do.it.samostatně tráva znamená eliminaci všech poruch, které narušuje normální fungování jednotky. Mezi nejčastější lze poznamenat následující:

 • Rozdělení CPG (skupina válců-písto) motoru;
 • Vystřihovač trávy selže, když se snaží zvýšit rychlost práce;
 • Rozpad cívky zapalování;
 • Neexistuje žádné spojení mezi motorem a převodovkou;
 • Během práce existují cizí zvuky;
 • Motor nemůže vyvinout požadovanou rychlost.

K rozpadu motoru CPG může dojít v důsledku nízké kvality paliva nebo opotřebení dílů motoru. Jak víte, mazání skupiny pístů se provádí kvůli hodinám, které se přidávají do benzínu. Ve starém oleji padá mazivo ve formě sedimentu, což činí olej nevhodným. Pokud budete pokračovat v pokusech o vypuštění zastřihovače pro trávu, můžete motor zničit během několika sekund, a to bude znamenat další náklady na opravu zastřihovače pro trávu. Toto zhroucení je považováno za nejdražší. Abychom to odstranili, je nutné nahradit sestavu skupiny pístů, přesnější, může být nutné vyměnit válec, prsteny, písty a těsnění. V takových případech je nepravděpodobné, že se můžete udělat bez další pomoci, pokud jste sami pánem a nevíte, jak zvládnout podobnou techniku.

Do.it.to samého trávníku mohou být opraveny vlastními rukama, pokud to začne a pracuje na volnoběhu, ale pak to praskne, když se pokusíte zvýšit rychlost práce. Pro odstranění tohoto zhroucení je vyžadována oprava karburátoru nebo čištění tlumiče nebo gasofilteru. Na první pohled je vše jednoduše vyřešeno, ale pokud po vyčištění ucpaných detailů zastřihovače pro trávu nevydělalo, může být vyžadována další diagnóza.

Hlavním znamením, že zapalovací cívka selhala a je vyžadována oprava ořízků, je nedostatek jisker na svíčkách. V tomto zhroucení je velmi důležité, aby se spěchal s výměnou cívky, ve většině případů je příčinou rozpadu absence kontaktů, v tlačítku přepínače, které se mohlo rozpadnout, nebo pokud je problém ve svíčce sám. Je nutné to zkontrolovat, možná někde rozbije proud nebo existují mezery nebo saze.

Pokud motor zastřihovače pro trávu nemůže vyvinout požadovanou rychlost, je pravděpodobné, že vzduchový filtr má uzavřený nebo odpadky v samotném motoru je přítomen. Řešení problému je najednou jasné. k vyčištění motoru a filtru, v některých případech může být nutné vyměnit filtr.

V procesu práce čelí většina uživatelů zastřihovačů s konstantním hlukem. Pokud uslyšíte charakteristické klepání, jako by na kovu, je pravděpodobné, že motor v zastřihovači se přehřál nebo neprochází palivem. Chcete.li tento zvuk odstranit, musíte na krátkou dobu nalít benzín nebo vypnout sekačku.

Nevylučujte jednotku: Pokud neustále funguje pro opotřebení, o její životnosti je několikrát sní. Pokud je klepání pociťováno v samotném motoru, pak důvod spočívá v poruše pístu, pístového prstence, v opotřebovaném válci nebo ložisku klikového hřídele. Aby klepání zmizelo, musíte nahradit neúspěšnou část zastřihovače.

Někdy se stává, že motor v zastřihovači funguje dobře, ale zároveň se výstupní hřídel otáčí velmi slabě nebo se vůbec netočí. To je zobrazeno, že když se zastřihovač pro trávu dotkne trávy, úplně to přestane fungovat a vypne se.

Pro obnovení normálního provozu sekačky je nutné zkontrolovat 3 hlavní komponenty, konkrétně:

zastřihovač, trávu, huter

Převodovka je velmi důležitou součástí, proto by oprava zastřihovače pro trávu v tomto případě měla být provedena zkušeným mistrem, takže v budoucnu není takové poruchy, převodovka musí být zajištěna vhodnou údržbou.

Kromě výše uvedených poruch dochází například další poruchy, například tlačítko napájení je potopeno nebo limitor zmizí z sečení hlavy. Tlačítko napájení můžete vyměnit pomocí páječky a omezovač lze zabalit měděným drátem. Všimli jste si, že rybářská linie pro zastřihovač byla roztrhaná nebo ukončena? Stačí si koupit novou přadenu stejného průměru rybářské linky a po demontáži bubnu ji navíjejte na cívku.

Pokud chcete, aby vaše sekačka pracovala po dlouhou dobu a bez přerušení, pak je třeba je zajistit neustále, můžete se obrátit na servisní centra nebo udělat diagnostiku sami.

Chcete.li to provést, musíte neustále kontrolovat rukávy baru a v případě potřeby je to samé platí pro svíčku.

V převodovce musíte neustále skóre speciální mazivo, částečně rozebírat motorovou část a čistit se před nahromaděnou nečistotou. Ve většině případů se podle určitého počtu odpracovaných hodin provádí zastřihovač pro trávu.

Diagnostika a odstranění poruch

Aby se diagnostikoval startovací mechanismus, s cílem následné opravy musí být uzel rozebrán. Je to snadné to udělat, je vyžadován pouze šroubovák. Ale během této operace musíte být elegantní. s neopatrnými pohyby může jaro odletět a zranit uživatele.

Odstranění a analýza uzlu

Postup pro demontáž startéru je provést určitou sekvenci akcí:

 • Nejprve musíte najít šroub spojující kryt startéru s kladkou a odšroubovat jej;
 • Pak musíte odstranit pružinu, antény a podložky;
 • Pak byste měli pečlivě odstranit řemenici, držet strukturu pryč od obličeje, aby odskočená pružina nezranila uživatele;
 • Dále je nutné prohlédnout jaro: pokud je poškozena, musíte vložit nový (náklady na tyto části jsou nízké) a pokud vyskočila z háku, je nutné ji vrátit do svého Originální místo, předtím, kdy se ohybovalo, pokud se odlomily.

Spinking Spring

Jarní vinutí není snadný postup. Ne každý se dostane na instalaci části na místo poprvé, takže byste neměli být naštvaní, pokud je to selhání. Je nutné opakovat pokusy, dokud akce nejsou korunovány úspěchem. Pokud si přejete, můžete sledovat video na internetu, kde řemeslníci lidí podrobně řekli a ukázat, jak snadno a rychle provést tuto operaci.

Důležité! Při vinutí a instalaci jara si musíte pamatovat, že je potlačena, což znamená, že může prasknout, pokud vynaložíte příliš velké úsilí. Nová část je levná, ale budete muset trávit čas na jeho vyhledávání, což znamená, že práce na vousech bylin se po dobu neurčitou přesunou zpět.

Chcete.li navíjet pružinu, musíte umístit ohyb do drážky a pak, otočit cívku, opatrně položte část podél vnitřního průměru cívky. V tomto případě musí být jaro neustále drženo rukama. pokud není pevná, část vyklouzne a vyskočí ven, pak navíjení musí být znovu provedeno. Když je vše provedeno správně, pramen drží pevně na svém sedadle.

Oprava tramvaje pro Huter Grass si vlastními rukama

Podrobnosti: Oprava zastřihovače pro Huter Grass s vlastními rukama od skutečného pána pro Olenord.com.

Nepostradatelným nástrojem pro moderního letního obyvatele nebo majitele soukromého domu je sekačka na trávu, která vám umožňuje efektivně a efektivně přivést sousední území v pořádku. Období aktivního používání motocyklu je na konci jara do října v měsíci. Moderní jednotky jsou vybaveny výkonnými a odolnými zmrzly, vylepšeným přenosem a hlavními uzly. Navzdory tomu vede fyzické opotřebení, výrobní manželství nebo nesprávné vykořisťování k selhání zastřihovače pro trávu. Chcete.li opravit zastřihovač trávy vlastními rukama, musíte mít alespoň základní znalosti v oblasti technologie a trochu zkušeností v jeho opravách.

Hlavním uzlem jakéhokoli benzínového nástroje je motor s vnitřním spalováním (ICE), který různými metodami přenáší rotační okamžik na výkonný orgán. V moderní benzocosě se jako prvek přenosu mezi motorem a hlavou zastřihovače používá tyč duraluminu (trubka).

Díky vysoce vyhrazenému motoru může frekvence rybářské linie dosáhnout 13 tisíc revolucí za minutu v závislosti na výrobci copu pro trávu. Za účelem vyloučení mechanického a teplotního poškození převodovky je zajištěno speciální otvor pro zavedení mastů do jejího těla. Jako usnadňující náhlavní soupravu pro majitele jsou během prodloužené práce všechny modely MoDOS vybaveny silným pásem přes rameno.

Bez ohledu na výrobce, téměř každý model přichází s rybářskou linií a ocelovými noži.

Příčná část linek PVC pro zastřihovač pro trávu se může lišit od 1.5 až 3.0 mm.

Vyrobeno z odolného polymeru, během KOSBA je vystaven intenzivnímu opotřebení a v důsledku toho je přestávka. Proto je čas od času nutné zkontrolovat přítomnost rybářské linie v hlavě a v případě potřeby ji vyměnit. Doporučuje se zakoupit další cívku pro rychlou výměnu s navijákem s končící rybářskou linií.

Ořízkové ověsy představené dnes na trhu s ledovou trávou jsou vybaveny rukojetí ve tvaru písmene D nebo ve tvaru písmene D, kde jsou umístěny hlavní ovládací prvky jednotky. Například v plivání s klíčem ve tvaru písmene U a přepínač přepínače „Stop/Start“ jsou umístěny na pravé rukojeti. Ve verzi klíče pro kontrolu plynu ve tvaru D je klíč nastavení plynu umístěn přímo na baru.

S ohledem na přítomnost mnoha uzlů a detailů oprava zastřihovače pro trávu s vlastními rukama zahrnuje eliminaci poruch, které zabraňují jeho normálnímu provozu. Je třeba poznamenat nejzákladnější poruchy benzínu cos:

 • Motor zastřihovače pro trávu nezískává dynamiku;
 • Rozpis skupiny válců-písto (CPG);
 • Poruchy zapálení;
 • Neexistuje žádné spojení mezi modem s vnitřním spalováním a hlavou oříznutí;
 • Mechanické klepání při provozování jednotky.
 • Oprava sekačky na trávu CPG

Hlavním uzlem jakéhokoli spalovacího motoru je skupina válců-písto (CPG), která může selhat v důsledku opotřebení částí nebo nízké kvality směsi paliva.

Mazání třením uzlů v benzosu se provádí přidáním určitého podílu oleje do benzínu. Tento proces může být narušen kvůli starému oleji ve formě sedimentu. V této situaci, když je zastřihovač trávy spuštěn, motor velmi přehřívá a během několika minut dochází k nejdražšímu zhroucení. Pro odstranění poruchy bude vyžadováno úplné nahrazení CPG, konkrétně: píst, těsnění, válec a pístové kroužky. Pokud nejste mistrem technického inženýrství a nemáte zkušenosti s techniky, je nepravděpodobné, že by motor byl opraven bez pomoci specialisty. Podrobně se fázemi opravy zastřihovače pístů na trávu najdete zde.

Když se vám nepodaří zapálit sekačku na trávu, jiskra na svíčce zmizí a v důsledku toho nedochází k zapálení palivové směsi.

V současné situaci je dostatečně důležité, aby se nespěchalo s výměnou cívky, protože příčina rozpadu může být v nepřítomnosti kontaktu při přepínači na ovládací rukojeti.

Důležitým bodem při hledání zapálení zastřihovače pro trávu bude diagnostikována s SICH, kde by vzdálenost mezi boční a centrální elektrodou měla být 0,5-0,7 mm. Kromě toho je nutné věnovat pozornost těsnicím kroužku oceli na svíčce, ztrátu integrity nebo deformaci, která může vést k leptání spalovací komory a v důsledku toho snížení síly copu pro trávu.

Pokud nahrazení kontroly elektrického obvodu, svíčky a jeho kontakty nepřinesly pozitivní výsledky, měli byste věnovat pozornost zapalovacímu modulu zastřihovače pro trávu, jmenovitě mezeře setrvačník. Bez ohledu na funkce designu a výrobce sekačky na trávu by vzdálenost mezi zapalovací cívkou a setrvačníkem neměla být více než 0,2 mm. Pro obnovení optimální hodnoty clearance bude nutné uvolnit šrouby upevnění cívky a speciální měřicí sonda nastavila zapalování zastřihovače pro trávu.

Jasným znakem poruchy motorového systému je absence stop palivové směsi na elektrodách svíčky, což může být spojeno s následujícími vadami:

Palivový systém zastřihovače pro trávu

 • Ve spojení s ucpanou otvorem v plynové nádrži se vytvoří vakuum, které zabraňuje normálnímu toku benzínu do karburátoru;
 • S ohledem na nízkou kvalitu paliva a zásahu cizích částic se palivový filtr instaloval v nádrži ucpané;
 • Ne příjem směsi ve spalovací komoře v důsledku karburátoru.

Je možné rychle určit příčinu poruchy demontáží palivové hadice vedoucí k karburátoru. Pokud palivová směs proudí v tenkém proudu, měli byste věnovat pozornost karburátoru. Při absenci paprsku je nutné vyčistit tenkou jehlu kabiny (malá díra v krytu plynové nádrže) nebo vyměnit palivový filtr.

Pokud palivo vstoupí do karburátoru, je nutné jej vyčistit nebo upravit. Nastavení karburátoru zastřihovače pro trávu znamená obnovení optimální směsi směsi.

Karburátorový zastřihovač pro trávu s ladicími šrouby

Chcete.li to provést, věnujte pozornost třem nastavovacím šroubům: maximální revoluce (H), minimum (L) a nečinnosti (LA). Nejprve musíte nakonfigurovat šrouby H a L a nechat je jít za 1 obrat. Po spuštění copu a nechte jej zahřát po dobu 10 minut, aby se upravte napájecí systém v pracovním režimu. Po zahřátí ledu klikněte na klíč napájení plynu k zastavení (12 000 ot / min). Obnovte režim nečinnosti otočením šroubu LA. Jakmile hlava zastřihovače pro trávu od začátku rotace, je nutné zabalit šroub, dokud se nezastaví.

Oprava tramvaje pro Huter Grass si vlastními rukama

Podrobnosti: Oprava zastřihovače pro Huter Grass s vlastními rukama od skutečného pána pro Olenord.com.

Nepostradatelným nástrojem pro moderního letního obyvatele nebo majitele soukromého domu je sekačka na trávu, která vám umožňuje efektivně a efektivně přivést sousední území v pořádku. Období aktivního používání motocyklu je na konci jara do října v měsíci. Moderní jednotky jsou vybaveny výkonnými a odolnými zmrzly, vylepšeným přenosem a hlavními uzly. Navzdory tomu vede fyzické opotřebení, výrobní manželství nebo nesprávné vykořisťování k selhání zastřihovače pro trávu. Chcete.li opravit zastřihovač trávy vlastními rukama, musíte mít alespoň základní znalosti v oblasti technologie a trochu zkušeností v jeho opravách.

Hlavním uzlem jakéhokoli benzínového nástroje je motor s vnitřním spalováním (ICE), který různými metodami přenáší rotační okamžik na výkonný orgán. V moderní benzocosě se jako prvek přenosu mezi motorem a hlavou zastřihovače používá tyč duraluminu (trubka).

Díky vysoce vyhrazenému motoru může frekvence rybářské linie dosáhnout 13 tisíc revolucí za minutu v závislosti na výrobci copu pro trávu. Za účelem vyloučení mechanického a teplotního poškození převodovky je zajištěno speciální otvor pro zavedení mastů do jejího těla. Jako usnadňující náhlavní soupravu pro majitele jsou během prodloužené práce všechny modely MoDOS vybaveny silným pásem přes rameno.

Bez ohledu na výrobce, téměř každý model přichází s rybářskou linií a ocelovými noži.

Příčná část linek PVC pro zastřihovač pro trávu se může lišit od 1.5 až 3.0 mm.

Vyrobeno z odolného polymeru, během KOSBA je vystaven intenzivnímu opotřebení a v důsledku toho je přestávka. Proto je čas od času nutné zkontrolovat přítomnost rybářské linie v hlavě a v případě potřeby ji vyměnit. Doporučuje se zakoupit další cívku pro rychlou výměnu s navijákem s končící rybářskou linií.

zastřihovač, trávu, huter

Ořízkové ověsy představené dnes na trhu s ledovou trávou jsou vybaveny rukojetí ve tvaru písmene D nebo ve tvaru písmene D, kde jsou umístěny hlavní ovládací prvky jednotky. Například v plivání s klíčem ve tvaru písmene U a přepínač přepínače „Stop/Start“ jsou umístěny na pravé rukojeti. Ve verzi klíče pro kontrolu plynu ve tvaru d je klíč nastavení plynu umístěn přímo na baru.

S ohledem na přítomnost mnoha uzlů a detailů oprava zastřihovače pro trávu s vlastními rukama zahrnuje eliminaci poruch, které zabraňují jeho normálnímu provozu. Je třeba poznamenat nejzákladnější poruchy benzínu cos:

 • Motor zastřihovače pro trávu nezískává dynamiku;
 • Rozpis skupiny válců-písto (CPG);
 • Poruchy zapálení;
 • Neexistuje žádné spojení mezi modem s vnitřním spalováním a hlavou oříznutí;
 • Mechanické klepání při provozování jednotky.
 • Oprava sekačky na trávu CPG

Hlavním uzlem jakéhokoli spalovacího motoru je skupina válců-písto (CPG), která může selhat v důsledku opotřebení částí nebo nízké kvality směsi paliva.

Mazání třením uzlů v benzosu se provádí přidáním určitého podílu oleje do benzínu. Tento proces může být narušen kvůli starému oleji ve formě sedimentu. V této situaci, když je zastřihovač trávy spuštěn, motor velmi přehřívá a během několika minut dochází k nejdražšímu zhroucení. Pro odstranění poruchy bude vyžadováno úplné nahrazení CPG, konkrétně: píst, těsnění, válec a pístové kroužky. Pokud nejste mistrem technického inženýrství a nemáte zkušenosti s techniky, je nepravděpodobné, že by motor byl opraven bez pomoci specialisty. Podrobně se fázemi opravy zastřihovače pístů na trávu najdete zde.

Když se vám nepodaří zapálit sekačku na trávu, jiskra na svíčce zmizí a v důsledku toho nedochází k zapálení palivové směsi.

V současné situaci je dostatečně důležité, aby se nespěchalo s výměnou cívky, protože příčina rozpadu může být v nepřítomnosti kontaktu při přepínači na ovládací rukojeti.

Důležitým bodem při hledání zapálení zastřihovače pro trávu bude diagnostikována s SICH, kde by vzdálenost mezi boční a centrální elektrodou měla být 0,5-0,7 mm. Kromě toho je nutné věnovat pozornost těsnicím kroužku oceli na svíčce, ztrátu integrity nebo deformaci, která může vést k leptání spalovací komory a v důsledku toho snížení síly copu pro trávu.

Pokud nahrazení kontroly elektrického obvodu, svíčky a jeho kontakty nepřinesly pozitivní výsledky, měli byste věnovat pozornost zapalovacímu modulu zastřihovače pro trávu, jmenovitě mezeře setrvačník. Bez ohledu na funkce designu a výrobce sekačky na trávu by vzdálenost mezi zapalovací cívkou a setrvačníkem neměla být více než 0,2 mm. Pro obnovení optimální hodnoty clearance bude nutné uvolnit šrouby upevnění cívky a speciální měřicí sonda nastavila zapalování zastřihovače pro trávu.

Jasným znakem poruchy motorového systému je absence stop palivové směsi na elektrodách svíčky, což může být spojeno s následujícími vadami:

Palivový systém zastřihovače pro trávu

 • Ve spojení s ucpanou otvorem v plynové nádrži se vytvoří vakuum, které zabraňuje normálnímu toku benzínu do karburátoru;
 • S ohledem na nízkou kvalitu paliva a zásahu cizích částic se palivový filtr instaloval v nádrži ucpané;
 • Ne příjem směsi ve spalovací komoře v důsledku karburátoru.

Je možné rychle určit příčinu poruchy demontáží palivové hadice vedoucí k karburátoru. Pokud palivová směs proudí v tenkém proudu, měli byste věnovat pozornost karburátoru. Při absenci paprsku je nutné vyčistit tenkou jehlu kabiny (malá díra v krytu plynové nádrže) nebo vyměnit palivový filtr.

Pokud palivo vstoupí do karburátoru, je nutné jej vyčistit nebo upravit. Nastavení karburátoru zastřihovače pro trávu znamená obnovení optimální směsi směsi.

Karburátorový zastřihovač pro trávu s ladicími šrouby

Chcete.li to provést, věnujte pozornost třem nastavovacím šroubům: maximální revoluce (H), minimum (L) a nečinnosti (LA). Nejprve musíte nakonfigurovat šrouby H a L úplně otočit a nechat je jít na 1 obrat. Po spuštění copu a nechte jej zahřát po dobu 10 minut, aby se upravte napájecí systém v pracovním režimu. Po zahřátí ledu klikněte na klíč napájení plynu k zastavení (12 000 ot / min). Obnovte režim nečinnosti otočením šroubu LA. Jakmile hlava zastřihovače pro trávu od začátku rotace, je nutné zabalit šroub, dokud se nezastaví.

Zařízení a princip provozu startéru na oříznutí

Benzínový motor je v zásadě hlavní částí motocyklů, jeho výkon spočívá v rozmezí 0,5–2,5 litrů.S. Pohyb z něj je přenášen šachtou umístěnou uvnitř duté tyče a poté přes převodovku, sestávající z ozubených kol, již rybářská linka nebo nože (pracovní tělo).

Také sekačka na trávu má následující prvky:

 • Ochranné pouzdro;
 • Páka;
 • Pás navržený pro snadné použití zařízení;
 • Starter porce pro zahájení spalovacího motoru benzínu.

Všechny části motocyklů jsou na fotografii dále uvedeny.

Startér na zastřihovači je nedílnou součástí, která provádí motor začínající do provozu. Je zobrazen samostatně na dvou fotografiích níže.

Startovací mechanismy různých modelů Benzos pracují podle stejného principu: Během spuštění ledu jsou výčnělky označené na fotografii nad číslem 1 zahrnuty do háku se psy 3. Když motor začne fungovat, vrátí se na svou předchozí pozici kvůli účinkům odstředivého. Podobnou roli hraje také dráty 2.

Proces návratu do počáteční polohy prvků mechanismu nastává v důsledku přítomnosti pružiny zašroubované kolem osy. Rozvíjí se, když je lano zataženo. Po uvolnění šňůry je nakreslena a navíjena kvůli skládání pružiny. Během zahájení ledu sekačky na trávu otočí spouštěcí mechanismus svou šachtu, dokud nezačne fungovat (začíná).

K dnešnímu dni jsou benzínové motocykly vybaveny dvěma typy startovacích mechanismů:

První možnost je mnohem běžnější.

Startér na zastřihovači může fungovat bez rozpadů po dlouhou dobu. Je nemožné jednoznačně označit termín. Vše je určeno počáteční kvalitou zařízení a dodržováním pravidel jeho manipulace.