Jak si vyrobit půdní prostory pro procházku -Behind Tractor sami

Jak vyrobit půdu.brát na procházku.Behind Tractor s vlastními rukama, popis fotografie a velikosti

Při nákupu zařízení byste měli věnovat pozornost následujícím faktorům:

 • Rozměry půdy. vhodné rozměry produktů přímo závisí na třídě zemědělského stroje. U těžkých motobloků vyberte produkty s průměrem asi 70 cm. Střední a světelné jednotky mohou být vybaveny pevninou půdy s průměrem asi 25–40 cm;
 • Typ půdy, kterou je třeba zpracovat. nejvíce Universal jsou primeriály, na které jsou svařovány hroty tvarované šipky. Jejich svírající část rohů, kvůli které vykazují vynikající spojení i s velmi volnou půdou;
 • Možnost instalace vážených látek. pro provoz na volné půdě poskytují někteří výrobci půdních prostorů možnost instalace dalších váhových látek, která zefektivňují využití produktů, zejména při práci s lehkými motobloky. Váhové látky mají zpravidla formu odolných kovových nádob, které mohou být naplněny kameny, pískem nebo jakýmkoli jiným improvizovaným materiálem, a poté nainstalují na základní nátěr.

Při nákupu půdy.UPS nezapomeňte vzít v úvahu každý z uvedených faktorů. Bude tedy pro vás mnohem snazší vybrat nejúčinnější zařízení pro instalaci na jednom traktoru.

To je zajímavé: průvodce výrobou housenek na stejném traktoru z improvizovaných prostředků

Jak vybrat?

Při výběru vhodného modelu byste měli nejprve věnovat pozornost značce traktoru procházky. Variace průměru 43 centimetrů jsou skvělé pro Neva a Neva MB. U motorických bloků značky pozdravy je zapotřebí průměru půl metru, ve kterém bude hloubka ponoření do půdy nejméně 20 cm. Pro „bizon“ jsou potřebné průměr vysokých produktů a 70 centimetrů.

Půda.Bearing nevyžaduje pouze těžké jednotky Motoblock, jejich hmota jim zaručuje stabilní pohyb na téměř jakémkoli povrchu. Pokud se však rozhodnete zlepšit schopnost křížového postupu vašeho těžkého modelu traktu chůze (vážící se nad 0,2 tuny), vyberte široké známky s průměrem 70 cm.

Věnujte pozornost jednomu důležitému bodu. je nutné postrádat povrch tohoto typu připevnění s částí tělesné jednotky.

Volba vhodného modelu půdních prostorů také závisí na typu půdy a povaze vnější strany produktů. Jejich povrch může být zdoben ve formě hrotů nebo šípů. Zvažte nákup produktů, které malá výška hrotů není vhodná pro mokré a volné země. jsou neúčinné a snadno ucpané půdou. Přepínání háčků jsou nejoblíbenější a jsou považovány za univerzální.

Při nákupu dodatečného vybavení pro vaši jednotku nejprve zvažte možnosti pro stejného výrobce.

Věnujte pozornost nákladům, závisí na výrobci a úpravě.

Nezapomeňte, že pro lehké motoblony stále potřebujete váhové struktury, jinak na obtížných půdách se budete muset setkat s skluzem jednotky.

Proč se používá nosič nečistot

HEREDNAE se používá k získání další trakce pro přepravu zboží na polních silnicích. Je třeba poznamenat, že použití motorového bloku na veřejných silnicích je zakázáno, i když je vybaven vysoce kvalitními koly.

Mnoho majitelů malých zemědělských strojů vyrábí nečistoty vlastní ruce. V tomto případě je jednoduše nutné vytvořit takovou horu, jako je „železný kůň“. V případě potřeby jsou namontována další kola.

Когда одноосный трактор исполз už с н н н н н нжны. S vlastním designem designu nelze provést gumová kola, ale pouze půda pro každodenní práci.

Tento design není know-how, ale je žádán po dlouhou dobu. Předtím neudělal gumové pneumatiky. Kola v traktorech a procházkách.traktory byly kovové a příčné ocelové destičky byly nadále nainstalovány na přednášející pro nejlepší spojení.

Karburátor pro procházku.Behind Tractor Agro

Blok: 3/4 | Letní postavy: 44

Vyrábíme půdní prostory pro inženýra Neva Walk.Behind s vlastními rukama

Každá značka traktoru procházky.Behind má ty zavěšené možnosti, které jsou pro svůj design lepší než ostatní. Samozřejmě je nejlepší koupit univerzální traktor založený na UNO, který je vhodný pro téměř jakýkoli baldachýn

V jejich designu jsou tyto půdní prostory o něco větší než ty, které jsme popsali jako domácí možnost. Postupujte podle stejných pokynů, jaké jsme uvedli výše, stačí vybrat další velikosti ráfků. Výška kola pro půdní prostory pro Motornote Neva by měla být 340 mm a šířka domácího prvotního.

Kombinované háčky

Taková zařízení jsou potřebná nejen pro motobky. Mnoho z nich se také zajímají o otázku, jak si povídat pro kultivujícího s vlastními rukama. Pro tyto účely můžete použít kombinovaná kola, například pomocí běhounu z traktoru.

Je také nutné připravit pneumatiky traktoru se silným běhounem. Pak je nutné řezat boční stěny. Získá se tedy gumový kruh s vynikajícím běhounem.

Taková kola mohou být použita na pevné polní cestě, protože nepovojí půdu. Na měkké zemi se také dobře projeví, ale spojka se zemí bude mnohem menší, než kdyby existovaly kovové disky.

Pokud potřebujete možnost kola nejen pro dobrou adhezi na zem, ale také pro uvolnění, musíte udělat hackerské půdy, které nebudou řídit na běžných silnicích, ale jsou vhodné pouze pro uvolnění. Země se tedy bude kultivovat.

Při pěstování půdy na jaře, šířka okupované oblasti pomocí takových kol zdvojnásobí, která se nemůže radovat, protože to tvrdě šetří čas.

Nezáleží na tom, jak vyrobit půdní prostory a jaký typ, hlavní věc je, že jsou vyrobeny samostatně. elementární, z improvizovaných prostředků a rozpočet na jejich výrobu je prostě směšný.

Optimální rozměry

Není žádným tajemstvím, že těžké vybavení zpracovává Zemi lépe než snadné. Důkazem toho je skutečnost, že se lidé začali zajímat o otázku, jak vyrobit půdu pro auto vlastními rukama. S takovým vybavením lze ošetřit dokonce i tuhou půdu, se kterou lehký traktor velmi efektivně nevypořádá. U těchto jednotek jsou vyžadovány velké obřady. Pokud jsou shrnuty, budou parametry struktury záviset na velikosti traktoru procházky.

Lze tedy rozlišit následující populární motobloky:

„Neva“. Motobobes jsou běžné, že se přizpůsobují jakýmkoli podmínkám. Ale v případě, kdy ekonomika již má traktor Neva, který ve svých vlastnostech není považován. Je třeba mít na paměti, že průměr zařízení by neměl být vyšší než 36 centimetrů a šířka není více než 11. MTZ. I když takové jednotky jsou běloruské a další. Pointa je, že tyto motely mají poměrně velká kola. Chcete.li vyrobit vysoce kvalitní půdní prostory, potřebujete velké náklady na práci

Je důležité, aby byly rozměry správně vybírány a trojúhelníkové desky, které jsou závislé na půdě, jsou pečlivě přivařeny k hlavnímu kola půdy. „Ohňostroj“. Takové zařízení je sestaveno podle schématu „Neva“. „Kentaur“

Kola v takovém zařízení jsou poněkud podobná „Neva“. Ale první auto má délku kol o 11 centimetrů větších. Pokud je „kentaur“ vyroben na „kentaur“, měla by být jeho délka 450 milimetrů a šířka 110. Může se také přiblížit k jiným modelům chodníků, včetně dalších výrobců.

Bude také užitečné vyrobit prodlužovací kabel pro půdu. Jsou navrženy tak, aby zvýšily úhel rotace struktury a šířky draslíku a protiváha. Chcete.li to provést, připojte rukáv se slotem na rozbočovači. Do takové rukávy je vložena další osa, která je upevněna šroubem. Závěrem, musíte opravit půdní kolo na ose.

Existuje tedy mnoho možností, jak vyrobit půdní běhouny vlastními rukama bez zvláštních nákladů na práci a devastaci kapsy pro drahé tovární modely.

Jak si vyrobit doky pro motorový blok vlastními rukama?

Mistrovským majitelům pěstitelů motorů se podařilo promyslet všechny funkce vytváření domácích zařízení tohoto plánu, proto není překvapivé, že dostali velmi praktické možnosti, které nebyly nižší než továrna. Nyní se musíme dozvědět o nejúčinnějších lekcích.

Metoda 1

Poměrně jednoduchou metodou je použití připravených pneumatik automobilu ze starého vozu. Je nutné na něj dát speciální design, který hraje roli antiscrapingu. Jak to udělat?

 • Poté, co vytvořil potěr o šroubových cvočkách, je zaručena nezbytná těsnost;
 • Hrany proužku by měly být ohnuté, aby se zbavily možného skluzu kvůli bočním zatížení;
 • Pak musíte najít listové železo větší tloušťky (4-5 mm), protože z něj bude vyříznuta Primerosais pro trakt procházky;
 • Poté, co by měly být ohnuty uprostřed úhlu 120 °;
 • Dalším krokem je svařování polotovarů do pruhů po určité vzdálenosti.

Důležitým bodem: Mezery mezi zuby půdy by měly být identické, protože jinak jednotka půjde ze strany na stranu. Abyste se vyhnuli „nepříjemným překvapením“, měli byste použít dostupné výkresy a schémata nebo je vyvinout sami.

Metoda 2

Pokud se předchozí lekce nelíbila člověka a má otázku: „Co udělat nejjednodušší půdní prostory pro procházku.chodidlo s ještě menším úsilím“? Poté je sekvence popsaná níže pro vás jen pro vás!

Vytváření zadaného zařízení z automobilů může být opravdu velmi jednoduché. Musíte vzít:

Z tlustého plechu jemně odřízněte háčky trojúhelníkového tvaru a nakrájejte rohy. Je nutné je striktně svařit kolmo k proužku. Samotná délka těchto zubů je stanovena na základě velikosti a hmotnosti traktoru procházky.

Tyto možnosti jsou nejčastější a umožní doma, s minimálními dočasnými a finančními náklady vytvářejí skutečně užitečné a praktické půdy.

Blok: 3/3 | Letní postavy: 2403

Jak vybrat

Výběr háčku je komplikován širokým sortimentem v obchodech, ale neztratí se, vše je docela jednoduché, pokud dodržujete doporučení. Hlavní parametry kol jsou šířka, výška a běžec.

Všichni výrobci označují průměr, který je zvažován z okrajů hrotů. A jejich délka může být 3 cm na výšku.

Pokud by před uživatelem traktoru procházky nekupoval půdu, musíte důvěřovat konzultantům, volat parametry a název bloku.přijde si koupit vysokou kvalitu a vhodný model.

Neva

Kovová kola jsou navržena tak, aby vyřešila dva problémy. to je orba (práce s pluhem) a řezání postelí kopcem. Proto musíte pochopit kola na základě výše uvedených funkcí:

 • Pluh. Čím širší kolo, tím stabilnější se zařízení pohybuje s nainstalovaným pluhem. Je třeba mít na paměti, že výška kola výrazně ovlivňuje rychlost práce. Není vhodné koupit vzorky více než 500 mm pro pluh. Průměr 420 mm nebo méně je vhodný pro orbu. Pro dobrou adhezi jsou zapotřebí tři.lenové podzemí. Světlá půda pronikne běžci, dokud háček nepřejde na tvrdou půdu. V tuto chvíli se odstrčí a bude schopen pohnout kupředu. Je nepohodlné pracovat na jednom.lenových nebo gumových kolech, sklouznou a do zubů letí půdy. zasekává se a zpomaluje zařízení.
 • Jediný kopce prořízne hřebeny a zároveň se chouvá. Jednorázová kola jsou potřebná, která je umístěna pod křídlem procházky Optimální velikost je 425 mm se šířkou 130 mm. Kolo je opraveno bez adaptérů pro hřídel, takže minimální stopa je zaneprázdněna. Pokud je půda obtížné zpracovat, je žádoucí váhu před speciálními baldachýny nebo běžnými váhami. jakékoli zatížení na místě je vhodné.
 • K práci na vysokých kolech-500-600 mm je potřeba dvojitá kopce. Jeden Rogue je nainstalován v jedné koleji. Dva exempláře s tuhým závěsem vytvářejí paralelní hřebeny. Je vhodná práce s takovým mazaním, pokud je zahrada více než 10 hektarů. To je přesně zahrada, nemusíte brát v úvahu celý web.
vyrobit, půdní, prostory, procházku, tractor, sami

Poskytnuté informace jsou dostatečné k pochopení toho, jak si vybrat správnou půdu.pro chůzi Aniž byste měli dostatečné dovednosti, můžete si koupit příslušenství, které vydrží velmi dlouho.

V níže uvedeném videu, zkušený majitel traktoru procházky.

Prodloužení půdy.úniku pro procházku.chodidlo traktoru s vlastními rukama

Pomocí prodlužovacích kabelů je možné vytvořit funkčnější traktor založený.

Chcete.li vytvořit takový design, musíte dodržovat popis:

 • Rukáv se štěrbinem je zašroubován na osu;
 • Do rukávu je vložena další osa;
 • Kolo je upevněno na ose a spolehlivě opravte kolo půdou.
vyrobit, půdní, prostory, procházku, tractor, sami

Jak vidíte, v tom není nic obtížného, ​​ale bude možné ušetřit při nákupu dokončené součásti. Nebude to trvat o nic méně, ale jako spolehlivost designu si můžete být jisti.

Podle pokynů, uchýlení se k pomoci kreseb, diagramů a doporučení odborníků, můžete snadno sestavit obřad na vlastní pěst. Kromě toho jsou ve většině případů vždy po ruce potřebné materiály a nástroje.