Bosch gws 750 s profesionální recenze

Bosch gws 750 s profesionální recenze. Provoz:

– 2. Kuzovnikov Andrey

Klady: Lehké a výkonné
Nevýhody: Spolehlivost. Pracoval něco málo přes rok se středním zatížením. náhle „zašustí“ při pomalém otáčení s hlasitým zvukem. Nyní k diagnostice.
Zkušenosti: Za tolik peněz tak špatná spolehlivost.

– 4. Andrei

Klady: Pohodlné tělo pro uchopení. Vůbec žádná odezva. Pohodlné tlačítko. Měkký kabel.
Nevýhody:
Recenze: Skříň převodovky je kovová. Uvnitř je světle žluté mazivo jako u Makity, ale převody jsou suché. Doporučuji ihned sejmout kryt převodovky a přenést část siazky z vnitřní strany skříně na převodovky. Nemůžu se dostat dál než k převodovce, nemůžu o ní moc říct.

– 4. Dmitrij A.

Klady: Bosch. Náklady,
Nevýhody: Stavba v Rusku, převodovka má nějaké mazivo, ale převody byly naprosto suché
Recenze: Nevěřím ruským montážním firmám, takže jsem si ho hned po koupi prohlédl. Ozubená kola byla zcela suchá a čistá, ale v pouzdře bylo poměrně velké množství tuku. Namaženo, doufám, že to bude fungovat. Převodovka je kovová.

– 3. údaje potlačeny

Klady: Typická úhlová bruska za dané peníze. Kovová převodovka. Při téměř nepřetržitém používání po dobu jedné hodiny. Mírně teplé. K montáži nemám žádné výhrady.
Nevýhody: Přál bych si, aby měl delší šňůru. Nelíbilo se mi, že ochranný kryt nelze otáčet, musel být odstraněn a znovu umístěn v souladu s drážkami. není po ruce.
Recenze: Dobrý nástroj pro domácnost.

– 5. Konstantin G.

Klady: Kompaktní stroj, pracuje jako zvíře a prach a špína mu nevadí. Společnost Bosch umí
Nevýhody: Podívejte se, jak dlouho vydrží ruská montáž
Recenze:

– 3. Andrew 3.

Klady: není těžký. fungují dobře
Nevýhody: Nevydržel déle než rok. Nejsem mechanik a nepoužívám ho pořád. Ale musel prořezat kov. nebo ji vyčistit. byla teplá. skončila šustěním. vyměnil kartáče.vyhořel za den. pravděpodobně hvězda ke kotvě. by ho pravděpodobně prostě vyhodil. převodovka je v pořádku.rozebraný. Samzka jak všichni píší v přebytku, ale ne na převodovkách.(možná ho jen vykopli), ale není tam žádná hra
Můj tip: Je to dobrý nástroj pro příležitostné řezání. Pokud budete motor provozovat každý den, do roka se spálí

– 3. Alexander Z.

Klady: relativně vysoký výkon, nízká hmotnost
Nevýhody: Prasklá převodová skříň v místech uchycení střechy s volnoběžkou, kde jsou zašroubovány šrouby, pokus o vložení tmelu se nezdařil, mazivo vylétlo z prasklin, pak prasklo na jiném místě. Náklady na skříň převodovky 1300r práce.
Recenze: V porovnání s přístrojem ai-e-g se stejným deklarovaným výkonem není v obrobku příliš těžký, díky tenčímu tělu a nižší hmotnosti se pohodlně drží v ruce.

– 5. Rostislav K.

Klady: Dobrá cena, hmotnost, pohodlný do ruky
Nevýhody: Škoda, že není regulátor rychlosti, docela tuhý drát, v chladném počasí se dobře neohýbá
Recenze: dobrá levná úhlová bruska pro domácnost, malá, lehká, vejde se do těžko přístupných míst

– 5. Alexander K.

Klady: Poměr cena/výkon
nevýhody: Nedostatečná regulace rychlosti, ale za tuto cenu je skutečná škoda.
Recenze: Dobrá úhlová bruska, práce na letní chatě a renovace byly vyřešeny.

– 5. Ruslan A.

Klady: Není drahý, je chytrý, kompaktní a robustní. Značka a 3 roky záruky za rozumnou cenu.
Nevýhody: Zatím ne
Recenze: Součástí dodávky svářečky je nutnost)

– 5. alexandr p.

Klady: Dobrá přilnavost, pohodlné. cena
Nevýhody: Omezená možnost otáčení chrániče, velmi nepohodlné, rychle se zahřívá
Recenze: Můj poslední Bosch fungoval perfektně, i když montáž je evropská, uvidíme, jak dlouho to vydrží

– 4. Alexej S.

Klady: Miluji tuto úhlovou brusku, cena se všemi bonusy se dostala 2700
Nevýhody: Je v něm malá hra
Recenze: Každopádně dorazil, nasadíme ochranný kryt, a to pouze o 180 stupňů od správné polohy. Zkoušel jsem převodovku otočit, nevešla se na šrouby. Je třeba vytáhnout pilník a vybrousit všechny prohlubně na kapotě, nyní lze kapotu bez problémů umístit do libovolné polohy. No, proč se divím, vždyť je vyroben v Rusku. jemné doladění pomocí souboru.

Bosch GWS 750-125. hodnocení majitele

Před nákupem Bosch GWS 750-125 bych si rád přečetl skutečné názory jeho majitelů, těch lidí, kteří si ho již koupili a nějakou dobu produkt používají. Přečtěte si recenze skutečných zákazníků o zařízení, zjistěte všechny jeho výhody a nevýhody. Pokud vlastníte Bosch GWS 750-125, řekněte nám, co si myslíte, a zanechte nám zpětnou vazbu. Každý zaslaný komentář je přezkoumán a moderován. Specialisté odpovídají na vaše otázky týkající se Bosch GWS 750-125. Výrobce: Bosch.

Alexander D.

Klady: Celkově dobrý nástroj. Kryt se obtížně sundává, ale není to problém

tatiana pavlova

alexey k.

Klady: Ergonomie, poměr cena/výkon, relativně tichý chod.

alexand p.

Klady: Dobře se drží, pohodlně se drží v ruce. cena

Nevýhody: Omezená možnost otáčení krytu nože, velmi nepohodlné, rychle se zahřívá

Recenze: můj poslední Bosch byl skvělý, ale jeho evropská konstrukce a uvidíme, jak dlouho vydrží

Bashir M.

Klady: kvalita provedení použitelnost

bosch, profesionální, recenze

Recenze: Dobré zařízení za peníze

Ruslan C.

Valery K.

Denis

Nevýhody: Ochranný kryt se zářezy na úhlové brusce a drážkami pro vodicí lišty různé šířky.

Reakce: Předpokládané upevnění nastavuje ochranný kryt do polohy, která zakrývá pracovní část, pokud je instalován v souladu s drážkami. Musel jsem se hodně snažit, aby se vůbec vešel. Není příliš spokojen s nákupem, overdone. Nebo vadné a jen smůla.

Gulia Kari

Nevýhody: Proč Yandex odstranil mé předchozí hodnocení? Poslali vadné zboží v kartonové krabici Bosch, ale zabalené pouze ve fólii a zmačkané. Kromě toho má bezpečnostní kryt pouze jeden způsob upevnění. Rukojeť a tělo nástroje jsou naproti sobě, čepel je obnažená mým směrem, záštita chránila zeď, ne mě, myslím. Kde je moje stará recenze?? Proč odstranit? Zboží jsem vrátil prostřednictvím pošty. Nemám tušení, co s tím.

Vladimír K.

Hodnocení: Vzal jsem ho ke známému, porovnal ho s mým 10 let starým Bosch, tvar je naprosto stejný. Hlavní je, že snižuje.

Alexej Burkov

Tukhfyatov Nurleislyamovich

Alexej

Klady: Vyrobeno v Rusku. Cena. Slavná značka. Společnost Bosch jako jedna z mála chápe, že je důležité vyrábět výrobky, které nejsou za velkou žlutou zdí. Není určen pouze pro elektrické nářadí. Poděkujte jim za to. Výrobky Bosch nejsou jako mobilní telefony, u kterých trvá dva roky, než se vrátí peníze, a je důležité, aby byly vyrobeny v „normální“ zemi.

Nevýhody: Pouzdro se skládá ze dvou polovin, které jsou mezi sebou mírně uvolněné.

Recenze: Pokud vezmete všechny faktory dohromady, tj. značku, zemi výroby, náklady a funkce, pak za 3500 je vynikající dočasná volba. Možná ne dočasně. Nerozhodnuto. Lepší než tento model bude pouze úhlová bruska od společnosti Fein, a to je tisíce 9-13. Cena brusky je přiměřená. Ano, v produktové řadě Bosch jsou lepší modely než Fein za 8 tisíc, ale Fein je bohem v oblasti obrábění kovů, a pokud jste ochotni utratit 8 tisíc, má smysl přidat pár tisíc a koupit úhlovou brusku Fein.

Vladimir Sh.

Recenze: Za svou cenu není špatný nástroj, snadno ovladatelný jednou rukou a dvěma, výkon je dostatečný.

Ruslan A.

Výhody: Levné, chytré, kompaktní a robustní. Značky a 3letá záruka za správnou cenu.

Recenze: Je to nutnost pro svářeče)

Vlad

Hodnocení: Se stejnou úhlovou bruskou pracuji již více než dva až tři roky.Dobré pro ruku.Koupil jsem si ho pro vlastní potřebu.

Sergey S.

Klady: Bosh je Bosh ). Dobrá úhlová bruska. Vhodné pro všechny typy prací. Vynikající pro řezání monolitu. síla je dostatečná.

Alex Z

Zpětná vazba: Dobře padne do ruky. Dobrá kvalita.

Artyom P.

Klady: Dobrá úhlová bruska. Řezal jsem dlaždice, tesal cihly a zdivo z tvárnic, síly bylo všude dost

Andrey B.

sergey z.

Klady: Bosch, dobrá značka! Existují tři nástroje značky. vyrobené v různých zemích. Skvěle funguje i ruská montáž.

Bosch GWS 750 Professional je skutečně všestranný pomocník

Díky atraktivnímu poměru ceny a výkonu je nový Bosch GWS 750 Professional vhodný pro širokou škálu aplikací. Je vybaven vhodným příslušenstvím, jako jsou řezné, brusné a diamantové kotouče nebo kartáče.

Kovové trubky, plechy a ocelové nosné prvky můžete řezat a upravovat stejně rychle jako brousit a řezat tyto materiály. Se správným příslušenstvím můžete čistit sváry, odstraňovat otřepy na hranách a kování, prořezávat beton, kámen a keramické dlaždice a odstraňovat nátěry nebo rez.

Model GWS 750 Professional je k dostání u specializovaných prodejců za doporučenou cenu 4500 včetně DPH. Sada obsahuje nosnou přírubu, ochrannou objímku, upínací matici, přídavnou rukojeť a klíč se dvěma otvory.

stěžovat si na komentář

700 W je velmi málo pro síťovou úhlovou brusku i pro 125, snadno se utlumí. Mám 1700, takže je to docela dobré. V práci byl GBH 2-24, skvělý stroj, ale drát se zlomil v blízkosti rukojeti, služba poslala na výlet (nezáruční případ, jako je tento). Přestřihnout drát není problém. Pak jsem mluvil s několika známými ze servisu. přerušený drát u rukojeti je běžná nemoc Bosch peons a Bosch všechny posílá pryč. Ve skutečnosti je Bosch spíše pošle pryč, než aby je opravil v rámci záruky. Doma mám pe modrou 2-28, modrou úhlovou brusku GWS 17-125, pilu GCD 12 JL. Zatím to funguje, ale je to pro domácí použití. Existují přátelé, kteří jsou téměř nepřetržitě broušení svarů. berou levné úhlové brusky, protože je to výrazně levnější, a zemřou stejným způsobem, a záruka při jejich použití no, jako opotřebení a obecně.

700 W je velmi málo pro síťovou úhlovou brusku i pro 125, snadno se udusí. Mám 1700, to je normální. V práci byl GBH 2-24, skvělý stroj, ale drát se zlomil v blízkosti rukojeti, služba ji poslala na výlet (mimo záruční případ). No, samotný drát, který se má přestřihnout, není problém. Poté mi známý servisní technik řekl, že přerušení drátu v blízkosti rukojeti je běžnou nemocí brusek Bosch a Bosch posílá všechny. A obecně platí, že společnost Bosch je pravděpodobnější, že pošle než udělat záruku. Doma pro sebe pe modrá 2-28, úhlová bruska modrá GWS 17-125, pila GCD 12 JL. Zatím vše funguje, ale jedná se o domácí použití. Existují přátelé, kteří jsou téměř nepřetržitě brousit sváry. berou levné úhlové brusky, protože je to výrazně levnější, a zemřou stejným způsobem o, a záruka při jejich použití dobře, jako stejné opotřebení obecně.

Pro mou práci to stačí, kov není silný a žula snadno bere. Na kabel ano, není to záruční případ, protože různé skládání, štípání a předělávání.

Na tento produkt jste zatím nepoložili žádné otázky

Položte první otázku k úhlové brusce Bosch GWS 750 S Professional (0601394121)

Recenze: Funguje jako hodinky! Není to moje první práce

Můj tip: ztráta mého auta mě velmi mrzí. Řezání, zapnutí. neřeže))) Skvělá úhlová bruska. Blue Bosch.

Výhody: velmi vhodný pro domácnost a malou dílnu 750 W plynulé nastavení rychlosti startu dobře padne do ruky

Recenze: Navzdory skutečnosti, že nástroj je modrý (profesionální), vzal to pro domácnost. Mezi ostatními možnostmi se srovnatelným poměrem cena/výkon jednoduše nebyly varianty s nastavitelnou rychlostí.

Výhody: Jedná se o nejlepší variantu za dané peníze.Má pozvolný rozběh, nastavitelné otáčky a vypínač, který zabraňuje opětovnému zapnutí.

Slabé stránky: Chybí pouzdro

Recenze: Zatím jsem ji moc nepoužíval, ale mé první dojmy jsou velmi pozitivní. nasadit diamantový kotouč, řezat keramické dlaždice. vše je v pořádku. Nákupu nelituji. Prodloužená záruka na oficiálních webových stránkách Bosch (informace o tom, jak to udělat, najdete v dokumentech k nářadí). doporučujeme. dobrý prof.nástroje pro malé peníze

Po. So 11:00 až 21:00 (Pá). od 10:00 do 20:00 (so). pane)

od 11:00 do 20:00 (Po. od 10:00 do 20:00 (so). als)

od 10:00 do 20:00 (po-pá). Pá od 10:00 do 19:00 (So). os)

Dodání ze skladu v internetovém obchodě. ZDARMA

Přímo z internetového obchodu skladu u pokladny (od 50) na webových stránkách nebo prostřednictvím kontaktního centra. K dispozici v Minsku a v osadách v okruhu 60 km od Minsku.

Dodávka na místo vykládky je možná při dobrém přístupu po silnici.

Volné zvedání objemných a menších předmětů (pračky, myčky, chladničky, plynové trouby). Zaměstnanci rozvážkové služby nenosí zboží, jehož hmotnost přesahuje 15 kg, na vzdálenost větší než 50 m a zboží, jehož hmotnost nepřesahuje 15 kg, na vzdálenost větší než 100 m, zvedání zboží na schodištích se provádí do výšky nejvýše 9. patra.

Dodávka zákazníkovi podléhá následujícím podmínkám:

zákazník uvolnil uličky a schodiště, aby umožnil volný pohyb zboží;

Zákazník uvolnil prostor v bytě a má dostatečné osvětlení pro příjem zboží;

dveřní otvory na chodbě, v bytě, velikost dveří výtahu v místě dodání umožňují vnesení zboží do kterékoli místnosti nebo jeho vyzdvižení do patra bydliště v zabalené podobě;

vzdálenost mezi rámem dveří, dveřmi výtahu nebo stěnou a stranou zboží v obalu je nejméně 5 cm na každé straně.

Nejsou-li výše uvedené podmínky dodrženy, doručovatelé doručí zboží do dveřního otvoru nebo místnosti s požadovanými vlastnostmi. Zboží je vybaleno pracovníkem dodavatele, zkontrolováno zákazníkem, který provede příslušné záznamy v dokladech.

Pracovníci dodací služby neinstalují, nezapojují a neuvádějí do provozu technicky složité výrobky, nemontují, nesestavují, nepředvádějí výrobek a neporadí kupujícímu s technickými parametry zboží.

Dodání v rámci Běloruska. Pro zobrazení nákladů na doručení vyberte na mapě lokalitu.

Žádné dotazy k tomuto produktu

Položte první otázku k úhlové brusce Bosch GWS 750 S Professional (0601394121)

Recenze: Funguje jako hodinky! Není to první staveniště

Zkušenost: Zapnutí. Oloupe se, zapnete ji. to není))) Parádní úhlová bruska. Blue Bosch.

Výhody: skvělé pro domácnosti a malé kutily 750 W plynulý rozběh ovládání otáček padne dobře do ruky

Recenze: Navzdory skutečnosti, že nástroj je modrý (profesionální), to bylo přijato pro domácí. Žádné jiné možnosti se srovnatelným poměrem ceny a výkonu nebyly k dispozici.

11:00 až 21:00 (pá). od 10:00 do 20:00 (so). Sat)

od 11:00 do 20:00 (po-pá). Pá)10:00 až 20:00 (So). sup)

Od 10:00 do 20:00 (pá). od 10:00 do 19:00 (so). sup)

Dodávka ze skladu zdarma

Přímo ze skladu internetového obchodu objednáním (50 a více kusů) na webových stránkách nebo prostřednictvím call-centra. k dispozici v Minsku a osadách v okruhu 60 km od Minsku.

Dodávka na místo vykládky je podmíněna dostupností přístupových cest se zlepšeným povrchem.

Bezplatný výtah pro objemné a drobné předměty (pračky, myčky, chladničky, plynové sporáky). Pracovníci doručovací služby nepřenášejí zboží o hmotnosti vyšší než 15 kg na vzdálenost větší než 50 m a zboží o hmotnosti do 15 kg na vzdálenost větší než 100 m, přičemž zvedají zboží po schodech do výšky nejvýše 9 pater.

Dodávka zákazníkovi podléhá následujícím podmínkám:

zákazník udržoval volné uličky a schodiště pro bezproblémový pohyb zboží;

Klient vyklidil byt a zajistil dostatečné světlo pro převzetí zboží;

dveřní otvory na chodbě, v bytě, velikost dveří výtahu v místě dodání umožňují dopravit zboží do kterékoli místnosti nebo ho vyzdvihnout do patra bydliště v zabalené podobě;

vzdálenost mezi rámem dveří, dveřmi výtahu nebo stěnou a stranou zboží v obalu je nejméně 5 cm na každé straně.

Nejsou-li výše uvedené podmínky splněny, doručovatel doručí zboží do dveřního otvoru nebo do místnosti s požadovanými vlastnostmi. Zboží je vybaleno pracovníkem doručovatele, zkontrolováno zákazníkem, který o tom učiní záznam v dokladech.

Dodavatelé nebudou instalovat, připojovat ani uvádět do provozu technicky složité výrobky, nebudou montovat, instalovat, předvádět ani radit kupujícímu ohledně technických údajů.

Dodání v rámci Běloruska. Pro zjištění nákladů na dopravu vyberte na mapě svou polohu.

Vysoce výkonné a efektivní nářadí v kompaktním těle: úhlová bruska Bosch GWS 750 Professional

Nová jednoramenná úhlová bruska Bosch GWS 750 Professional s průměrem kotouče 115/125 mm vyniká svým výkonem, ergonomickým designem a cenou. Optimalizovaná geometrie pouzdra výrazně usnadňuje práci v úzkých a těžko přístupných místech. Motor GWS 750 Professional s příkonem 750 W poskytuje o 15 % vyšší výkon, a zaručuje tak výrazně vyšší řezný výkon a účinnost ve srovnání s předchozím modelem. Zcela nová koncepce motoru s vylepšeným chlazením.

Vysoce výkonné a výkonné nářadí v kompaktním provedení: úhlová bruska Bosch GWS 750 Professional

Nová jednoramenná úhlová bruska Bosch GWS 750 Professional s průměrem kotouče 115/125 mm vyniká svým výkonem, ergonomickým designem a cenou. Optimalizovaná geometrie pouzdra umožňuje snadnější práci v úzkých a těžko přístupných místech. Motor GWS 750 Professional s příkonem 750 W poskytuje o 15 % vyšší výkon, a zaručuje tak výrazně vyšší řezný výkon a účinnost ve srovnání s předchozím modelem. To umožnila zcela nová koncepce motoru s vylepšeným chlazením.

Čištění a mazání úhlové brusky Bosch GWS 750-125

Dokončení renovace bytu, jen čištění a olejování nářadí. Tentokrát je to úhlová bruska Bosch. Musím říct, že z nástroje nejsem nijak zvlášť nadšený, protože už když je nový, tak přes páčku aretace vřetena prosakuje olej, což způsobuje, že se zasekává a v určitém okamžiku se pod ni dostane tolik prachu a oleje, že není možné vřeteno zablokovat. Je jen dva roky starý, většinou jsem ho používal na čištění barvy a tmelu ze starých strojů. Práce je poměrně prašná, takže je na čase ji přinejmenším rozebrat a vyfoukat.

Demontáž

Vyšroubujte 4 šrouby Torx T15, otevřete kryt. Na víku je gumový těsnicí kroužek, nepoškoďte ho.

Pastorky jsou evidentně suché a tuk vypadá jako slizká plastelína, nevím, jak může být za pár let znečištěný, vymyju ho ultrazvukem.

Odšroubujte šroub na zadní straně a sejměte kryt. Vypadlo poměrně velké množství již stlačeného prachu. Vypadá to, že úhlová bruska odvádí prach.

Vyšroubujte 4 samořezné šrouby, mírně zatáhněte, není třeba dále tahat, kartáče jsou k němu přitlačeny. Překlopíme pružinu, která drží kartáček, a vytáhneme ji ze zásuvky. Pro druhou stranu stejným způsobem. Vytáhněte rotor.

Umyjte

Hlavní nástroj. Dodává se v rozprašovači nebo v praktickém pětilitrovém balení. Tu nalijte do ultrazvukové pračky.

Montáž a mazání

Části jsou vymyté. Bronzové pouzdro viditelné, samozřejmě bez ložisek. Rotor při vyfukování vykazoval nízký obsah prachu, na rozdíl od statoru skříně.

Zatažení přítlačné pružiny kartáče. Nezapomeňte, že jinak je to tragédie!

Vložte tuk, přikryjte a několikrát otočte. Otevřete a podle potřeby doplňte.

Přišroubujte převodovku ke skříni a krytu převodovky.

Uložení vodičů co nejdále od spoje tlačítek.

Bohužel má tato úhlová bruska tendenci se zaplňovat prachem. Rotor je naštěstí poměrně čistý, všechny skvrny se shromažďují vzadu. Tlačítko zámku se vždycky ucpe, je to neodmyslitelná součást konstrukce, pravděpodobně stačí pod něj pravidelně foukat.