Jak vyrobit dřez pomocí kompresoru

Jak vyrobit dřez z kompresoru

Vysokotlaké praní je vysoce účinná jednotka používaná pro profesionální čištění automobilů. barvy a lak, inženýrské prostory, kola a další prvky.

Zařízení je nezbytné k vytvoření vysokého tlaku, silný tlak vody, který zajišťuje čištění povrchu, struktury. Takový nástroj používají mistry ve službách, ale domácí mytí automobilu s vlastním tlakem si vlastní ruce se s tímto úkolem neřeší o nic horšího.

Požadavky na domov.vyrobené „Kerher

Správně sestavený domácí.z hlediska jeho technických charakteristik se prakticky neliší od firemní strany. Hlavní věcí je vzít v úvahu požadavky, které jsou předloženy jednotě:

vyrobit, dřez, pomocí, kompresoru
 • Produkt by měl mít vysoký výkon, to znamená indikátor objemu vody potřebný pro čerpání pomocí čerpadla po určitou dobu. To určuje sílu tlaku;
 • Je nutné vzít v úvahu tlak účinku na povrch silou toku vody. K vyčištění dna automobilu bude vyžadován velký tlak;
 • Návrh musí být nainstalován další čisticí filtr, který neumožňuje mikročástice, chemické prvky a železné prvky. Bude také chránit zařízení před mechanickými vlivy.

DIY AIR PUMP

Vzduchové čerpadlo, které může být načerpáno autobusem pro kola za 2 minuty, které v obchodě nenajdete, ale lze to udělat samostatně. Mohou vytvářet tlak v pneumatikách až 60 atmosféry. Tajemství vytvořit takový vysoký tlak a provoz čerpadla je píst. V otevřeném stavu prochází tlak až do 10 atmosféry a v uzavřeném může omezit tlak až 60 atmosféry. Tlak více než 100 atmosféry roztrhne pneumatiku, takže nemá smysl vytvořit vzduchové čerpadlo s vysokým tlakem. Zvažte pokyny pro výrobu středně tlakového čerpadla.

Při výběru čerpadla buďte opatrní, protože pro použití při vytváření minima s vysokým tlakem musíte vzít v úvahu některé vlastnosti:

 • Výkon. nejméně 15 l/min.
 • Tlak-100-200 bar.
 • Kvalita komponent. v mechanismu tohoto typu, keramické písty, mosazné hlavy válců a také objemové vložky by měly být přítomny.

Elektrické čerpadlo pístu je ideální pro všechny tyto požadavky. V souladu s tím bude systém jíst z běžného výstupu s napětím 220 voltů, doporučený výkon elektrického motoru je 2-3 kW, při rychlosti rotace hřídele 1.5, až 2 tisíce revolucí za jednu minutu. Další ochrana motoru poskytne několik dalších kondenzátorů, můžete to udělat bez nich na vlastní nebezpečí a riziko.

Vnitřní tlak

Čím vyšší je tlak uvnitř pouzdra, tím silnější proud vody, bití z hadice, což znamená, že špína zaostává snadnější. Nainstalujte tlak pečlivě, protože voda může jednoduše zlomit křehkou část vozu nebo skla, opustit dent. Výrobci nastavili tlak na 150-170 bar, ale 100 barů stačí pro čištění vozidla. Pokud znečištění není půjčeno k čištění proudem vody, zakupte si speciální trysku na hadici, turbo frase. Pomůže to umýt pneumatiky, disky, odstranit nečistoty nahromaděné v prasklinách. Můžete použít mini-most venku i uvnitř kabiny. Pokud používáte turbo frase, budete potřebovat tlak 160 barů.

Aby dřez správně pracoval, postupujte podle těchto doporučení.

 • Před zahájením provozu nezapomeňte zkontrolovat pracovní kapacitu praní.
 • Filtr nainstalovaný na mytí aut, čistě a změňte po každé operaci.
 • Pokud dřez používá elektřinu v práci a zdroj je nestabilní, poskytněte ji baterii.
 • Nenechte děti používat dřez.
 • Pokud potřebujete opravy, neváhejte jej provést. Vyměňte neúspěšné komponenty dřezu.
 • Aktualizujte těsnění zařízení.
 • Chraňte dřez před kapkami teploty.

Přístroj

Nejlepší minimum vysokého tlaku na mytí automobilu

Nyní bude užitečné zvážit mycí zařízení a pochopit, z jakých součástí se skládá. Konstrukce jakéhokoli praní s vysokým tlakem bude sestávat z 5 hlavních a hmotnosti pomocných prvků. Pokud mluvíme o hlavních, mluvíme o:

Nyní o nich řekněme trochu víc. Motor je základem celé struktury. Je to díky jeho přítomnosti, že můžete dosáhnout provozu čerpadla, které lze nazvat stabilní. Elektrikář bude nejběžnější, i když existují autonomní řešení. Pokud mluvíme o autonomních možnostech, bude pro ně buď nafta nebo benzínová paliva. Pokud mluvíme o čerpací jednotce, bude jeho hlavním účelem zalévání vody ze speciální nádoby nebo centralizované sítě. Pokud mluvíme o centralizované verzi, musí být dřez vybaven speciálními hadicemi.

Čerpadlo je přímo zodpovědné za zvyšování tlaku. Důležitým kritériem této části je odpor k opotřebení. Zde je třeba říci, že tento parametr bude záviset na materiálu, ze kterého je vyroben. Nejčastěji je dnes vyrobeno z plastu. Tato možnost není příliš vysoká kvalita, protože pokud zařízení používáte déle než 20 minut, pak je její selhání téměř zaručeno. Existují rozhodnutí z mosazi, která budou spolehlivější. Je třeba říci, že modely prezentované na trhu jsou obvykle vybaveny plastovými možnostmi. Z tohoto důvodu může být samostatný model výrazně spolehlivější.

Pojistka motoru je zodpovědná za sledování práce celého čerpadla. Jakmile hladina vody dosáhne kritické značky, rotace motoru je nemožná. To je obvykle pozorováno, když kapalina jde dovnitř, ale nechodí kvůli skutečnosti, že hadice je blokována a mytí dotyčného typu nadále funguje. Filtr je hlavním prvkem ochrany, který chrání dřez před výskytem neprocesu mechanické povahy v důsledku slunečního světla přes trysku nebo jinými cizími částicemi značných velikostí.

Minimální DIY od kompresoru. Metallistický adresář

Vysokotlaké mytí je pohodlné zařízení, které vám umožní snadno umýt auto, stejně jako další povrchy v každodenním životě. Vzhledem k závažnému tlaku vody mohou taková zařízení očistit i těžké povrchy bez použití detergentů.

Taková zařízení jsou obvykle instalována na mytí aut a stojí spoustu peněz. Kerherovo praní s vysokým tlakem je zaslouženě populární, ale ne každý si to může koupit.

Proto pro použití doma můžete udělat mytí aut vlastními rukama.

Domácí myčka automobilu je skvělá alternativa k profesionálním zařízením Kerher, kterou lze shromažďovat nezávisle na improvizovaných prostředcích.

vyrobit, dřez, pomocí, kompresoru

Co bude potřebné pro výrobu

Chcete.li vytvořit vysoký tlak Kerhera, musíte najít vhodné materiály. V obchodě můžete použít improvizované položky nebo zakoupit nové. Takže vytvořit minimum bude potřeba:

 • Nádoba na vodu. Kontejner bude umístěn do vody, která se používá pro mytí. Nádrž by měla mít kapacitu asi 5 litrů, jinak budete muset neustále doplňovat mytí aut poblíž zdroje vody. Neměli byste si vybrat příliš objemnou kapacitu, protože mytí bude velmi těžké. Jako nádrž na vodu můžete použít starý plastový nádoba nebo láhev. Při výběru kontejneru se musíte ujistit, že na dně nádrže nejsou žádné švy.
 • Pistole pro zavlažovací hadici. Takový atribut lze zakoupit v libovolném obchodě se zahradou. Kromě toho může být zbraň vyrobena samostatně.
 • Gumová hadice od 0,5 do 4 m dlouhá.
 • Několik konektorů pro hadice.
 • Tmel.
 • Pomocí jednoduché sady inventáře můžete sestavit typ dřezu Kerher. Domácí dřez bude také vyžadovat použití sady nástrojů, které se nacházejí v jakémkoli domu: ostrý nůž, kompresor nebo automobilové čerpadlo.Vytváření vysokotlakého promytí z kanystru

Princip provozu zařízení

Na principu obyčejného mytí aut bude fungovat promytí s vysokým tlakem DIY. Voda je v ní dodávána podél pogumované hadice pod vysokým tlakem.

Vzduch je čerpán do nádoby s vodou s čerpadlem automobilu, a proto se v nádrži vytváří nadměrný tlak. Voda pod tlakem je dodávána na vnější stranu a dodává se při stisknutí spouštěcího zavlažovacího zbraně.

Vzhledem k závažnému tlaku vody pomocí mycího aut můžete vyčistit všechny povrchy.

V tomto případě se čerpadlo používá výhradně k převrácení vzduchu do nádrže. Vyměňte neustálé používání čerpadla, můžete nainstalovat čerpadlo, které vám umožní zvyšovat tlak ručně. Alternativou k automobilové čerpadle jsou také píst.

Čerpadla pístu. moderní zařízení, která se vztahují k hydraulickým zařízením typu dávkování. Čerpadlo pístu nezávisle mísí vodu, čisticí prostředky a dodává směs pod vysokým tlakem ve vybraných rozměrech. Nevýhodou instalace takového čerpadla je nadbytečná konečná hmotnost mytí aut.

Jak sestavit mytí aut vlastními rukama

Zpočátku je nutné připravit vodní nádrž. Abychom toho dosáhli, s pomocí ostrého nože ve víku kanystru je nutné snížit díru, která již bude mít průměr NIPL. Poté je Nipel navlékován vnitřkem víka.

Tip: Pokud byla díra více, než je požadována, musí být mezery navíc zapečetěny.

Prostřednictvím NIPL ve víku čerpadlo čerpadlo vzduch do nádrže a dojde také k náplní vodě a detergentů.

Dále musíte připravit systém připojení kanystru na zavlažovací zbraň. Chcete.li to provést, ve spodní části nádoby musíte zkrátit otvor v průměru k spojovacímu spojování.

Spojení je připojeno zevnitř kanystru, můžete jej začít pomocí segmentu drátu. Poté, co je hadice konektoru navzájem, musí být obvod aplikován na tmel. Připojeno je také připojeno ke spojce.

Přibližné schéma pro provedení domácího praní

Po vyschnutí tmelu můžete začít připravovat dřez pro práci. Chcete.li to provést, připojte si prst prstem, musíte do kanystru nalijte vodu. Do nádrže můžete také přidat jakékoli detergenty (specializované detergenty pro automobily nebo chemikálie pro domácnost).

Nipel musí být připojen k čerpadlo. Během této akce musíte zajistit, aby se kanystr moc nafoukl.

Pokud bylo rozhodnuto nainstalovat čerpadlo nebo čerpadlo, pak jsou připojeny k montáži pomocí spojovacích hadic.

Po dokončení uvedených akcí je s montáží připojena gumová hadice, na jejímž konci by měla být připojena zavlažovací zbraň.

Nastavili jsme práci domácího praní

Tip: Správlivost sestavy můžete zkontrolovat stisknutím spoušť zbraně.

Pokud je v důsledku toho přísun vody začalo z pistole se silným tlakem, pak je zařízení správně sestaveno.

Pokud k tomu nedochází, pak nádoba projde vzduchem a musíte znovu zkontrolovat všechna připojení a v případě potřeby je zpracovat pomocí tmelu.

Je tedy snadné sestavit minimálně vlastními rukama, postupujte podle navrhovaných pokynů a zakupte si minimální soubor zásob. Výsledkem je, že během jedné hodiny můžete udělat mytí aut, které se z hlediska kvality práce neliší od profesionálního vybavení v prodejnách automobilů.

Minimální protlak pro tlak

Jakékoli auto je pohodlným cílem pro různé kontaminanty.

Prach a nečistoty zvednuté z povrchu vozidla samotným vozidlem jsou pevně zasunuty do malování, existují speciální detergenty, které tento problém mohou vyřešit, ale dnes není o nich.

Minimum vysoký tlak s vlastními rukama je shromažďován, v poslední době to vypadalo spíše mýtus než realita, ale v praxi lze podobné zařízení nalézt u mnoha vášnivých motoristů.

Navíc, pro lidi se středním bohatstvím je takový kompaktní mechanismus téměř jedinou šancí vytvořit optimální podmínky pro vodní postupy vlastního stroje.

Vysoký tlak na tlak z kompresoru

Mezi obyvateli soukromého sektoru a automobilů bylo široce používáno vysokotlaké praní.

Tento jev je způsoben skutečností, že zařízení se používají pro různé účely: pro čisticí dráhy na osobním území, při čištění teras, a dokonce i pro pračky a doma.

Abychom se stali vlastníkem dotyčné jednotky, je zcela volitelné poslat do specializovaného obchodu a utratit velké množství peněz. Zařízení můžete vyrobit z kompresoru a dalších komponent.

Výhody domácího vybavení

Pokud neexistuje finanční příležitost zakoupit zařízení nebo existuje touha sbírat vybavení pro mytí vysokých tlaků vlastními rukama. níže uvedené pokyny budou muset mít zájem o zájem. Před provedením vysokotlakého mytí byste měli vědět o výhodách technologie:

 • Nízký finanční odpad;
 • Možnost modernizace;
 • Funkce na úrovni výrobního zařízení;
 • Rychlá výroba;
 • Provozní jednoduchost;
 • Vysoká účinnost;
 • Nepotřebujte náhradní díly a další odpad.

Pomocí vybavení je možné efektivně, rychle a efektivně umýt znečištění jakéhokoli stupně složitosti. Můžete vyčistit různé povrchy těla automobilu. Vysokotlaké umyvadlo, vyrobené a provozované vlastními rukama, eliminuje poškození zpracovaných povrchů. Tato kvalita na ziskové straně charakterizuje techniku ​​čištění v očích uživatele.

Vyrábíme vybavení na vlastní pěst

Nejprve si budete muset vybrat vhodné čerpadlo čerpadla. Plánuje se provozovat vybavení pro komerční účely. vyberte si ve prospěch průmyslového vybavení. Základním principem je volba plunžrového čerpadla, vybaveného ve formě keramických pístů. Mechanismus křivého tvaru zvyšuje operační období. Hlavní detaily umyvadla s vysokým tlakem jsou:

 • Promývací filtr;
 • Hadice;
 • Další trysky;
 • Nádoby na vodu;
 • Čistící prostředky;
 • Sandblast pro mytí;
 • Odolný opotřebení.rezistentní případ;
 • Vysokotlaké čerpadlo;
 • Motor (benzín nebo elektrický).

Základní schéma domácího promývání s vysokým tlakem je následující: Voda je přepravována do nádoby ze speciální nádoby nebo zásobování vodou a poté čerpadlo čerpadlem Voda je dodávána s hadicí na zbraň s tryskou. Zvažte hlavní fáze výroby praní s vysokým tlakem:

 • Kapacita je vybavena čerpadlem a sloučeniny musí být zcela těsné a odolné. Fixace stanoví použití vazeb.
 • Na druhé straně nádrže budete muset opravit hadici, se kterou bude dodávána voda.
 • Hadice je vybavena špičkou, která vede proud vody.

Čerpadlo bude muset připojit ventil vozidla vyrobeného ve dvou variacích. První typ je reprezentován uzavřeným ventilem. Po uzavření zbraně systém upustí tlak a poté je voda čerpána ze vstupu do vstupu.

Doporučujeme, aby zařízení neprovozovalo déle než 3 minuty. Ventil s dodávkou je pohodlný.

.

Existují dva způsoby, jak připojit motor s čerpadlem. Pokud existuje motor s plnou šachtou, je přímé přímé doku s čerpadlem. Hřídel motoru je umístěn na přední ložisko, vytváří další zatížení. Tato technika ukazuje nejúspornější výsledky.

Pokud uděláte dřez s takovým motorem s vlastními rukama, bude mít významné období generálních oprav. Je to způsobeno vysokým startovacím zatížením. Stává se, že schopnost extrahovat hřídel čerpadla z motoru chybí.

V tomto ohledu je vhodné nainstalovat hladké startovací zařízení.

Je poskytnuta další metoda adheze motoru s čerpadlem, ve které se používá vazba. Používá se jako polštář, který zjemňuje ránu v procesu výchozího zařízení.

Spojení slouží jako šité a brání porušení šachty šachty. Aby se snížilo zatížení během spuštění, je povoleno používat hladký start.

Díky tomuto prvku je možné postupně zvyšovat sílu v systému.

Dřez je namontován na rámu. Instalace elektrické komponenty, zbraň s tryskou a rukávy vysokého tlaku se provádí postupně. Je důležité, aby dotyčné zařízení bylo stanoveno podle doporučení výrobců dílů.

Postupujte podle nainstalovaného algoritmu sestavy zařízení, vezměte v úvahu zatížení dostupné při kroucení šroubů. Používejte také anaerobní fixátory.

Připojení dřezu k systému zásobování vodou by mělo být prováděno hadicí. Hodná hadice by měla mít délku nejméně 7 metrů. Délka hadice vám umožňuje vyhladit pokles tlaku v přívodu vody. Poskytněte filtr pro mytí. Doporučuje se použít hadici kontrolního ventilu, kvůli kterému se zvyšuje pracovní tlak.

Užitečné tipy

Existuje řada efektivních doporučení, na které budete moci dosáhnout maximálního účinku používání vlastního dřezu:

 • Shromažďování odpadků ve filtračním prvku nádrže musí být včas odstraněno.
 • Je vhodné zkontrolovat sloučeniny včas, vytáhnout s potřebou.
 • Každý elektrický prvek domácího mytí by měl být uzemněn, pro které používají flexibilní tří.skromný drát ve dvojité izolaci. Také pro tyto účely používejte vidličku s uzemňovacím terminálem.
 • Spolehlivě připojte zásuvku na uzemnění.
 • Silný tlak paprsku vyrobeného přístroje není nutný. Jinak vstřikovací čerpadlo přetíží, které následně s vysokou pravděpodobností negativně ovlivní barvu zařízení. Tyto akce povedou k vlhkosti v elektrickém zařízení, korupci vybavení a další zpronevěry.
 • Vyberte tlak vody vhodný pro odstranění hlavní nečistoty z ošetřeného povrchu.
vyrobit, dřez, pomocí, kompresoru

Princip provozu

S pomocí vysokého tlaku je dodáván proud pěny, který nejen odstraňuje veškeré znečištění z povrchu, ale také jej dezinfikuje. Vnitřní zařízení jednotky umožňuje vytvořit pěnu požadované hustoty a rovnoměrně ji naneste na stroj. Pěna je vytvořena v několika fázích:

 • Proud vody prochází šamponem automobilu vhodný pro generátor pěny.
 • Míchá se s proudem vzduchu a pěna se začíná tvořit.
 • Při vysoké rychlosti je výsledná látka nasměrována na speciální pěnivý „tablet“.
 • Pěna požadované hustoty se z ní již vynořuje.

Pěnivé činidlo umožňuje čištění velmi rychle, navíc výrazně šetří vodu. Pro proud postačuje malé množství vody, vysoký tlak poskytne požadovanou rychlost spreje a plochu zpracovaného povrchu. Podle motoristů tak velmi rychle zaujímá vedoucí pozici v seznamu nástrojů nezbytných pro garáž a mytí aut s vysokým tlakem a auta s vysokým tlakem.

Pitch pro mytí pro mytí vysokého tlaku

Trh pro zboží v domácnosti je každý den doplňován novými produkty, které jsou navrženy tak, aby usnadnily lidský život.

A tady, daleko od posledního místa, je obsazeno praním vysokého tlaku, což umožňuje výrazně usnadnit proces praní, automobilů, cest, oken a mnohem více.

Silný proud vody je schopen očistit nečistoty i na nejnepřístupnějších místech, vyrovnat se se starým znečištěním na jakýchkoli površích.

Zároveň však stojí za zmínku, že vzhledem k vysokým nákladům si ne každý může koupit zařízení tohoto typu, s nímž někteří řemeslníci dělají sami. Ale jak můžete dělat vysoký tlak svými vlastními rukama, budeme si promluvit v tomto článku.

Jak se sami potopit?

Čerpadlo a elektrická síť. U jakéhokoli zařízení s úctou na vodu je základem čerpadlo. A v našich případech by to mělo být také silné docela silné (ze 150 atmosféry).

Při výběru čerpadla by měla být věnována zvláštní pozornost pracovním uzlům, tj. Materiálu, ze kterého byly tyto produkty vyrobeny.

Pokud je to možné, vyberte produkt s kovovým nebo keramickým pístem s vysokou stravování.

V tomto případě se doporučuje vybrat hlavu bloku z mosazných nebo bronzových slitin. Tento design může trvat mnohem déle.

Zdroj mezi opravy je poměrně vysoký.

Rychlost 15 l/min pro čerpadlo bude stačit.

Elektrický motor se doporučuje vybrat s napětím ve 220 v. Spolehlivý start je schopen poskytnout další kondenzátorovou jednotku.

Vzhledem k vyšší rychlosti je také poskytován vysoký výkon.

Ale zároveň je čerpadlo příliš vysoké při maximálních pracovních rychlostech podléhá intenzivnímu opotřebení.

Nejlepší možností je spotřebitel 2-3 kW a otáčení až do 2000 otáček za minutu.

Vysokotlaké umyvadla s vysokým tlakem, aby se zachovala důležité uzly v řetězci, by měly mít také bezpečnostní prvky. Takový odkaz je spojka spojující čerpadlo k motoru.

Pokud je to možné, vytvořili jsme spojku, která by mohla kompenzovat malé axiální nesoulad mezi hřídelemi.

Můžete také nainstalovat pásové zařízení s jedním krokem, což vám umožní vyvážit revoluce a zatížení mezi motorem a čerpadlem.

Podřízené číslo je vybráno výsledky z nezbytných parametrů podle rychlosti rotace.

Regulátor kontroly a výkonu. Minimum také potřebuje vodní kapacitu.

V tomto případě můžete použít jednoduchou nádrž, která může být v případě potřeby také napájena z konstantního zdroje vody (studny nebo klepnutím).

Pro vyloučení možnosti získat různé odpadky, u vchodu do kontejneru se doporučuje nainstalovat hrubé a střední filtry.

V hlavní nádrži na vodu také přidáváme šampon nebo jiné povolené autokratické. V tomto případě bude proces praní efektivnější.

Čerpadlo je zpravidla kombinováno s vykládajícím autoklapanem na čerpadle, přesměruje nevyužitý tlak zpět do nádrže, čímž se sníží zatížení čerpadla.

Externí prvky. Připevněte všechny prvky na rámu, které lze vyrobit z profilu nebo kulatých zakřivených trubek.

Pro pohodlí přepravy jednotky lze také připevnit pár kol do spodních trubek.

Kromě toho jsme také nastavili zastávky pro fixaci a rukojeť.

Jak bude takové mini mytí vypadat jako fotografie na fotografii.

Pro vysokotlaké rukávy můžete použít plastovou nebo pogumovanou vyztuženou hadici. Je nutné zajistit těsnost sloučenin pomocí vysoce kvalitních svorek nebo hydraulického utěsnění.

Samotný design se doporučuje, aby se skládalo a opravilo, v souvislosti s ním, kde je možné, je vhodné používat závitové klouby.

Použité armatury a ventily by měly být vyrobeny ze slitin s nízkou korozí: mosaz nebo bronz.

Dodávka vody bude prováděna skrz zbraň s nainstalovanou tryskou. Vizuálně vypadá jako pistole s čerpací stanicí.

.

Pistoli tohoto typu si můžete zakoupit téměř v jakémkoli konstrukčním obchodě.

Domácí rada pro mini dřez

Použitá vidlička by proto měla být s uzemňovacím terminálem a kabel je měď, tři.zakryté.

Jak si vyrobit generátor pěny pomocí vlastních rukou?

Doma si můžete vyrobit generátor pěny. Samozřejmě, pokud jde o funkčnost, takové zařízení zaostává za jeho analogem, ale v každodenním životě je obtížné nadhodnotit přeceňování.

Z nástrojů, které potřebujeme:

Jeden).Používáme palec potrubí s délkou asi metru. Přední část produktu je ucpaná plastovou žínkou, jejímž účelem bude tvorba pěny.

2). Pro jeden z okrajů potrubí vyrobíme zástrčku, také ji zašroubujeme a speciální odpaliště. Po otvoru u vchodu připojíme klepnutí pod generátorem pěny.

3). Na druhé straně potrubí nainstalujeme jeřáb, skrze který bude dodáván stlačený vzduch z kompresoru automobilu.

4). Druhý odchod z potrubí prostřednictvím speciálního montáže je kombinován s hadicí pro pěnu V tomto případě může filtrační prvek mít velké sekce.

Schéma generátoru pěny tohoto typu je uvedeno níže.

Mějte na paměti, že hustota vyrobené pěny závisí na délce trubice a hustotě její nádivce s žínou.

Jakýkoli nádoba, která vydrží tlak kompresoru, je vhodný jako nádrž na tekutinu.

Jak umýt auto praním aut?

Manuální mytí je volbou SO.called Light pro čištění automobilu před znečištěním.

Ale jak ukazuje praxe, tak je možné částečně čistit povrch nečistot.