Jak snížit vnější úhel solupu stropu

Jak vytvořit úhel na stropním soklu?

Instalace dekorativní sukníkové desky. závěrečná fáze práce na stropní dekoraci. Hlavním problémem je, že pokud připojení hlaveň v přímých částech stěn obvykle nezpůsobuje potíže, pak rohové sloučeniny s tím mohou být docela obtížné udělat krásně. Zejména v případech, kdy je hodnota úhlu vynikající od 90 °. Jak vytvořit úhel na stropním soklu a s minimálním odpadem budeme hovořit v tomto článku.

Nainstalovaná sukní deska uzavírá vadná místa stropu a stěn stropu a stěn a také působí jako ozdobný prvek. Současně jsou technologické sloty mezi stropem (zavěšeným) stropem a stěnami, horní řez přilepené tapety nebo nerovnoměrnou rybářskou linií pro zastřihovač mezi malovanou stěnou a bílým vodorovným povrchem v sousedních oblastech rozpoznány jako vady. Instalace bagety vám umožňuje skrýt takové nedostatky a poskytnout dekoraci zcela dokončený pohled.

Ze kterého je vyroben sok

Výrobci stavebních materiálů nabízejí chictingové desky vyrobené z:

 • Nízká pěnová pěna;
 • Polyuretan;
 • Polyvinylchlorid (PVC);
 • Extruzní polystyren;
 • Umělá guma;
 • Různé dřevo dřeva;
 • Směsi sádry (pouze na objednávce).

Technologie řezání je stejná pro každý materiál, ale nástroj pro to bude vyžadovat odlišné a je vybírán jednotlivě. Nůž se používá pro lehké a měkké materiály, jako je pěna, polyvinylchlorid, polyuretanová pěna, polystyren a guma.

U hustých značek sádry, PVC a polyuretanu musíte vzít hackerskou pilu pro kov nebo jiný nástroj s malými zuby. K dispozici je speciální pila pro zpracování dřeva, která poskytuje řez bez otřepů a hranolků.

Typy stropních a podlahových kabelů, výběr nástrojů

Instalace baget a sukních desek není o nic méně důležitá fáze opravy než jakákoli jiná. A řezání úhlů je zde nejobtížnější. Je důležité vybrat správný nástroj pro práci a nejvhodnější metodu řezání.

Stropní základní deska

Stropní bageta, aka formování, plniva, obrubník nebo jen základní deska, nejčastěji používají křižovatku mezi stěnou se stropem, i když jsou někdy pokryty vnitřními rohy, vyrábějí dekorativní rámy nebo panely, vypracovávají výklenky a architektonické prvky. Existuje několik nejoblíbenějších materiálů pro výrobu stropní bagety:

Plast (polyvinylchlorid). Široké a tvrdé lišty jsou pohodlnější řezat pomocí hackerské kresby na kovu. Pokud potřebujete jemnější nástroj, použijte skládačku.

Pěna (polystyrenová pěna). Velmi lehký a porézní materiál, který je nejlépe řezán ostrým konstrukčním nebo papírnickým nožem.

Dřevěné bagety. Pro řezání jsou pily speciálně navržené pro bagety vhodné pro řezání. Můžete také použít manuální nebo elektrolobsiku.

Skřírná deska

Moderní podlahový soklus lze jen stěží nazvat barem, který uzavírá mezeru. Toto je konstruktivní složka, která doplňuje design a zdůrazňuje obecný design. Skřírové desky jsou vyrobeny z několika materiálů:

Dřevěné lze vyrobit z pole nebo dýhy. Pro ořezávání používejte ploché nebo kruhové pily, jigsaws.

Plastové sukní desky. „nebezpečné“ konkurenti tradičního stromu. Snadno nainstalované a řezané obyčejnou pilou pro kov.

Skřírné desky hliníku jsou posledním slovem v designu interiéru. Obvykle jsou prořízny elektrickou pilou nebo manuální pilou pro kov.

Pouze na dřevěných kabelových deskách bude muset být provedeno úhlové řezání. Zbytek je hladce a připojený pomocí speciálních rohů.

Tři pracovní metody pro prořezávání solistů

V podlahových a stropních deskách jsou pokyny pro řezání téměř stejné. Ale pokud na podlaze křivého rohu můžete něco pokrýt, pak na stropě je to již problém, takže budeme věnovat více pozornosti, jak snížit stropní sukní desky.

Klasická metoda klepání

Classic Knock je postel ve tvaru p se sloty na opačných stranách. Vhodná část je vložena do této postele a je řešena skrz sloty po stranách. Myšlenka není nová, nástroj je již starý několik set let, ale navzdory jednoduchosti toho, jak správně snížit úhel stropního sukního desky pomocí takového výplaty, ne každý ví, ne každý ví.

Jak snížit stropní kaluž v rohu pomocí klasické Chusla, ne každý ví.

Tip: Stopní desky stropu při řezání se aplikují na tuto stranu Cubble, která je k vám blíže, a naopak podlahové kabely je třeba použít na stranu nástroje od vás. Toto není dogma, ale je to mnohem snazší pracovat.

Je snazší pracovat s podlahovými hranicemi, protože knock leží na vodorovné rovině pro vás navigovat v poloze sukní desky. Lidé se nejčastěji mýlí při řezání stropního filé, jednoduše se do nástroje nesprávně investuje. Je zde jednoduché, ale důležité pravidlo.

DŮLEŽITÉ: Rada stropního filé, která se dotýká zdi, by měla být nasměrována na horní okraj boku stanice a část sukní desky, která hraničí na stropě, je umístěna na dně.

V rohu, jak víte, 2 strany, a tak, aby se méně chyb zvykli zajistit, aby bar, který bude namontován na pravé straně rohu, vložil do pravé strany a Bar, který je připevněn doleva, vložte ho do ruky vlevo. Podrobnosti o složitosti používání klasického polštáře jsou popsány ve videu v tomto článku.

Jak správně oříznout vnitřní a vnější roh stropního plniva.

Kromě klasického tvaru P existují další dva typy takových návrhů-to je profesionální a rotační nástroj. Pokud jde o profesionální možnost, používá ji pouze Masters. Zařízení je docela objemné, ale otočí se v jakémkoli úhlu a má hackerskou kloubu, kterou lze opravit ve správné poloze.

Profesionální klepání s možností opravit hackerské pily a detaily.

Rotační zařízení lze bezpečně nazvat hloupým „kapsou“. Z výhod existuje pouze možnost jasné fixace úhlu otočení tyče. Na jedné straně jednoduše fungují. vložte roh, položte jej na základní desku a odřízněte. Ale na druhou stranu si na takový nástroj musíte zvyknout, pokud nemáte zkušenost s pilou, pak byste neměli vzít rotační klepání.

Tip: Při výběru klasického výběru ve tvaru písmene p nejprve neberejte čínské produkty. A za druhé, zkuste si koupit modely s možností rigidní fixace části uvnitř, jeden z těchto modelů je zobrazen na fotografii zdola.

Se stánkem s možností napravit část uvnitř je mnohem pohodlnější pracovat.

snížit, vnější, úhel, stropu

Metoda řezání chrámu

Nejčastěji musí být jak stropní, tak podlahové sklouzkové desky sníženy pod 45 °. Pokud specializovaný nástroj není poblíž, může být improvizované klepání nakresleno na letáku notebooku. Z kurzu geometrie školy víme, že diagonála jakéhokoli čtverce ve vztahu k základně má úhel sklonu 45 °.

Odložte úhel 45 ° použitím sukní desky na diagonálu náměstí.

snížit, vnější, úhel, stropu

Pak musíte nakreslit čtverec a držet 2 diagonály. to bude požadovaný 45 °. Stačí správně připojit základní desku k listu a značku. Je pravda, že k odříznutí soklu bez průvodců odřízne dobré oko a věrnou ruku.

Metoda se používá univerzální

Snížení pod 45 ° je běžná možnost, ale co dělat, pokud potřebujete jiný úhel, a k dispozici jsou pouze hackerská pila a tužka? Ukazuje se, že z této situace je velmi jednoduchý způsob. Navíc je tato metoda univerzální, je vhodná pro vnější i vnitřní úhly.

Navíc vás mohu ujistit, že ty úhly, které se zdá, že vizuálně vypadají, pár stupňů mají odchylky. Výsledkem je, že si koupíte dobrý nástroj, jasně vystřihnete 45 ° a když se připojíte k mezeře mezi sukními deskami „Prils Out“. Zde tento problém zmizí. A pak, s použitím příkladu, zvážíme, jak snížit stropní základní desku ve vnitřním rohu.

Vezměte si plnivo, naneste ji na jednu stranu rohu a s jeho pomocí nakreslete 2 řádky, podél zdi a na stropě.

Tip: Aby byly řádky nenápadné, nemohou být nakresleny tužkou, ale například hřebíkem nebo špičkou nože.

Důležité nuance

Pokud jste to zkusili, jak byste mohli, ale malá mezera na jeho křižovatce stále „vyšla“, nenechte se rozrušit. V dřevěných filtrech je taková mezera snadno pokryta nábytkovým voskem. Chcete.li zakrýt mezeru na obklopených deskách vyrobených z polyuretanu, pěny, plastu nebo sádry, tutty je perfektní. Barva kompozice by se přirozeně měla shodovat s barvou suknící desky.

Doporučení pro domácího mistra

Při absenci zvolení nebo neochoty jej koupit, není nutné zakoupit speciální nástroj, aby byl použit jednou nebo dvakrát v celé historii opravy. Můžete si vyrobit domácí šablonu se stejnými schopnostmi. nebude to trvat moc času. Jako obrobku pro improvizované spěchané, vezměte si desku, tlustý papír nebo lepenku a označte na ně požadované řezy řezů.

Poté nakreslete na šabloně dvě paralelní linie, najděte střed ve výkresu a pomocí školního transportéru odložte jakékoli rohy. Taková jednoduchá technologie poskytuje velmi přesné výsledky, zatímco můžete vytáhnout a odříznout jakýkoli úhel větší nebo méně než 90 0.

Technologie práce s domácím.vyrobeným hloupostí se neliší od operací s průmyslovými výrobky. Bageta by měla být připevněna k jedné z řádků, vložit hackerskou pilu do vybraného úhlu a odříznout obrobku. Pokud neplánujete utrácet peníze za klepání

Jak se připojit k obklopeným deskám v rozích

Když je určitá část sukní desky nalepena a malá vzdálenost zbývá do rohu, aby se s délkou nedělal chybu, je nutné opustit rezervu. Nejprve můžete odříznout kus, který bude o 10-15 cm delší. Poté pohodlně nařízněte roh, vyzkoušejte jej na suchém povrchu, položte lištu na strop a zvýrazněte místo, na které je třeba zkrátit. Řezání se provádí v úhlu 90 °.

Dále se musíte správně připojit k rohů. Vyrobené stropní bagety jsou připevněny v úhlu 38-45 °, takže klasická při 45 ° není vždy v kloubů vhodný. V různých případech se řezané okraje nepřipojují a zanechávají mezery. Z tohoto důvodu je po primárním ořezávání rohů nutné provést „suché“ a nejpřesnější dokování baget přímo ke stropu. Obzvláště musíte pohrávat s dřevěnými a plastovými materiály.

Po dokončení černých sklouzkových desek, lepidlo nebo připevněte filety ke stěnám a stropu, v případě potřeby použijte tmel a na konci stavů švy.

Jak to udělat svými vlastními rukama

Proudění je užitečným nástrojem, s nímž můžete správně a hladce odříznout úhel sukníků podél šikmé linie. Navzdory skutečnosti, že klepání se zdá být jednoduchým zařízením, které si to vyrobí vlastními rukama, musíte pochopit, proč je tento design zamýšlen a jak jej používat.

 • Klepání plastu nebude trvat dlouho, rychle roste a řezy nejsou přesné;
 • Pokud je plánováno nainstalovat velké, široké sukní desky, měl by být také široký pás značky;
 • Boční stěny musí být spolehlivě zaseknuté, aby se nepamatovaly.

Před odříznutím základní desky byste si měli buď koupit hotové klepání, nebo si to udělat sami. K tomu můžete použít jednoduchý list papíru nebo dřevěné tyče.

Pokud je na skladě pila, můžete udělat klepání z celého kusu dřeva a naříznout střední a boční řezy na baru

Chcete.li zaklepat, potřebujete: deska pro základnu, 4 desky pro stěny a boční stěny, pily, vrták, jádro, supers a potvrzení. Zpočátku je něco sestaveno z desek jako krabice, ve které se potom vyříznou díry. Bokovin Délka-6-8 cm. K jejich vytvoření se použije hackerská pila nebo kruhová pila.

snížit, vnější, úhel, stropu

Rozptyl se vyrábí v pravém úhlu. Musíte je opatrně snížit. Čáry musí projít jedním směrem.

Materiál pro výrobu filé

Moderní stavební trh nabízí širokou škálu stropních filé z různých materiálů. Tyto zahrnují:

 • Skřírné desky polystyrenu jsou vyrobeny z polystyrenových hmot v procesu vytlačování. Hlavním rysem je jasně vyjádřená úleva. Takové filé jsou levné, vypadají velkolepé a po zbarvení vzhledem se podobají skutečnému sádrokakru štukové formování. Mezi nevýhodami lze rozlišit křehkost, tuhost a nízkou pevnost;
 • Filety vyrobené z polyuretanu kvůli plasticitě materiálu často provádějí stropy v prostorách nestandardních forem, které se vyznačují velkým počtem složitých úhlů, rozbitých linií a zakřivených oblastí. Takové sukní desky se nebojí o vysokou vlhkost a změny teploty. Jedinou nevýhodou je, že jejich náklady jsou vyšší než náklady na analogy polystyrenu;
 • Polyvinyl Ch. Současně se produkují produkty v široké škále barevných odstínů, s různými vzory a výkresy na povrchu. PVC filtry jsou snadno namontovány, mají zvýšenou hygroskopicitu, ale nepodléhají barvení;
 • Dřevěné kabely s obložením jsou mezi zákazníky vysokou poptávkou, navzdory vysokým nákladům a složitosti upevnění. Kvalitativní charakteristiky materiálu, jeho přirozenost, atraktivní vzhled, síla, trvanlivost, čistota životního prostředí jsou hlavními výhodami kufru dřeva pro stropy;
 • Sádrové filé pomohou vytvořit místnost jednotlivce, zdůraznit krásu interiéru. Vzhledem k plasticitě sádry z toho mistři dělají skutečná umělecká díla. Po mnoho let se sádry sádry nevyšly z módy. Jejich vysoké náklady jsou plně splaceny životností a účinkem. Významnou mínus je zvýšená křehkost sádry, takže materiál vyžaduje úhledný a pečlivý přístup.

Článek

Stropní bagety: Vyberte příslušnou možnost

Jaké nástroje budou potřebné pro práci?

Poslední nástroj by měl být zmíněn samostatně. Fetling není velmi komplikovaným zařízením v zařízení, které lze zakoupit v jakémkoli obchodě se stavebními materiály. Je to dřevěný nebo plastový podnos se sloty, do kterých je vložena hackerská pila. Obvykle jsou uspořádány otvory tak, aby mohly řezat produkty v úhlu 45 a 90 stupňů. „Pokročilé“ modely mají schopnost řezat pod úhlem 60 stupňů. Nejprofesionálnější a nejsložitější modely v zařízení vám to umožňují v libovolném směru a v jakémkoli úhlu, díky rotujícím nožům nože.

Jak správně snížit stropní sok. Důležité malé věci

Měření nezbytná pro ořezávání základní desky na stropě by měla být prováděna zvláštním způsobem. Pro stanovení a označení vnitřního úhlu by měla být délka měřena z rohu. Pro známku vnějšího úhlu se nutně zohledňuje, že v hlouběji bude sviťová deska vyčnívat na dálku, která se rovná jeho šířce.

Nedoporučuje se opravit prkna sukních desek před okamžikem, kdy je jejich přesné umístění vyzkoušeno a odříznutí odezvy odezvy. Teprve poté, co ideální konvergování v rohu obou odezvy může začít instalovat a upevnit. Pokud je práce prováděna s polyuretanovými nebo dřevěnými sukními deskami, mohou být vady a nedostatky opraveny souborem nebo souborem. Chcete.li upravit produkt z pěny, měli byste se vyzbrojit ostrým nožem.

Pokud i po dokončení suknících desek zůstává alespoň malá mezera, nespěchejte, abyste byli naštvaní. je snadné zavřít s obyčejným tmelem. Přesně a úhledně a úhledně stropní kabely není tak obtížné. Ale zakoupit alespoň malou dovednost, nejprve zkuste cvičit na malých mezerách.