Jak správně snížit úhel solupu stropu

Jak snížit úhel na stropním soklu?

Kandidát vědy, stálý odborník na web, skutečný, ne abstraktní (na rozdíl od jiných zdrojů) osoby.

Posledním tahem jakékoli složité opravy v bytě, který dává povrch, je instalace stropního solupu. Po provedení složitých technologických operací během opravy bytu nebo domu se zdá, že tento prvek výzdoby pro mnoho neprofesionálních stavitelů přilepí pár maličkostí. Ale život je krutá věc. Ve skutečnosti není obtížné se spojit a opravit v dokonce i oblastech. První srovnávač se také dokáže vyrovnat s prací. Problémy začínají na křižovatce zdí, kde na pohybech většiny domácích pánů není možné správně propojit prkna soklu, které se mimochodem autoricky setkalo. Není třeba být naštvaný. Nejen nováčci ve stavebnictví, ale také někteří odborníci se zkušenostmi, nevědí, jak se připojit ke stropní základní desce v rozích.

Zavřete mezeru ve znalostech a řekněte vám, co je stropní soklus, jak ji měřit, odříznout a pak ji přilepit nebo přibit ve vnitřních a vnějších rozích bytu.

Nástroje pro řezání stropních kabelů v rozích

Pro řezání budou vyžadovány následující nástroje:

 • Knock. tesařské zařízení určené k řezání materiálů do 45 a 90 stupňů. Zařízení je také vhodné v tom, že vám umožňuje opravit pruh jakéhokoli typu a usnadnit řezání. Například poloviční model je nesmírně obtížné snížit bez řezu i s malou šířkou.
 • Konstrukční nůž s zaměnitelnými čepelemi nebo hackerskou pivou. V některých případech se například při řezání dřevěných prvků používá i elektrická pila na strop.
 • Pro správné stanovení místa řezu jsou povinny tužky a pravítko.
 • Čtverec je vyžadován s manuálním řezáním. Například, pokud je nainstalován materiál pěny, může být operace provedena pomocí běžného nože, protože plast je velmi snadno řezaný. Je zde nutný čtverec, aby přesně změřil rohy pro stropní sok.

V obtížných případech nebo s malou zkušeností s takovou prací se můžete uchýlit k pomocí šablony.

správně, snížit, úhel, solupu, stropu

Použití prutu pro řezání sukníků

V podnikání Plotnitsky se často používá speciální zařízení vyrobené ze dřeva, kovu nebo plastu. klepání. Vyrobilo to speciální sloty, které vám umožňují provádět hladký řez pod 90 °, 45 ° a ve složitějších zařízeních. také pod 60 °. Existují také profesionální přijímače vybavené rotačním mechanismem. V nich lze řezací nástroj nainstalovat a opravit v libovolném úhlu k obrobku. Před provedením stropní základní desky v rozích musíte porozumět detailům.

Pro snížení vnitřního úhlu soklu stropu pomocí Cheris je nutné:

 • Nejprve musí být sklizeň soklu připojeno k povrchu stropu a označit délku.
 • Nyní je kus základní desky umístěn do klepání v poloze, protože by měl být umístěn na strop.
 • Skřírná deska je pevně přitisknuta na zadní stěnu.
 • Držte obrobek jednou rukou, aby se během řezání neposunul.
 • Hacksaw je nainstalována pod úhlem 45 ° k obrobku.
 • Vyřízněte základní desku a ovládejte stupeň stisknutí hackerské kresby, aby se produkt nepoškodil.
 • Poté přejděte na řezání odezvy kusů sukníků. Používá se také na vzdálenou zeď.
 • Obrobku je stisknuto a drženo rukou, aby se neposunul.
 • Hacksaw je nainstalována pod úhlem 45 ° k obrobku tak, aby směr řezu byl opačný k prvnímu prvku soklu.
 • Vyřízněte úhel základní desky.

Po řezání stropních kanálů v rozích se přesunou k dokování získaných prvků. Pokud byl řez proveden jistě, budou se k sobě pevně hodit.

Vezměte prosím na vědomí, že zahájení řezání vnitřního úhlu základní desky se doporučuje na přední straně. Pak bude rybářská linie pro oříznutí řezu přesnější a dokonce i. Pokud jde o dřevěné prvky, všechny nedostatky na nich budou muset být vyčištěny souborem. „Jak správně řezat stropní základní desku v rozích. možnosti a metody pro sukní desky z různých materiálů“.

Zvažte, jak vystřihnout vnější úhel stropního kalubu pomocí spěchu:

 • Nejlepší je začít označovat a měřit stropní kaluž z vnitřního rohu a teprve po jeho provedení snížit vnější roh. Jinak může být lišta krátká, nebude stačit k vyplnění celé délky stropu.
 • Skřírná deska je aplikována na strop a označuje jeho délku.
 • Potom je obrobek umístěn do klepání a stisknut k přední stěně.
 • Hacksaw je umístěna pod úhlem 45 ° a při držení obrobku rukou vymalo.
 • Podobně je nutné odříznout opačnou část vnějšího úhlu.
 • Obrok je stisknut do přední části.
 • Hacksaw je umístěna pod úhlem 45 ° do soklu a čelí obrobku.

Po dokončení práce se kusy kabelů připojí k sobě a zkontrolují, zda je vše provedeno správně a rovnoměrně.

Stojí za zmínku, že klepání může pomoci zkrátit roh stropní kaluby co nejrovnoměrněji, pokud jsou stěny umístěny přísně kolmé. Pokud jsou nerovnoměrné, ale rohy nejsou přesné, je nepravděpodobné, že by toto zařízení bylo užitečné. „Jak správně odříznout úhel stropních solistů. Pravidla a metody“.

Způsoby, jak získat krásný úhel

Nejobtížnější sekcí při zdobení povrchu stropu Friz je rohové oblasti. Pokud právě oříznete základní desku v pravém úhlu, zůstanou ošklivé mezery. K dosažení přísného uložení dvou sousedních produktů je také nutné snížit jejich hrany. Existuje několik způsobů, jak to udělat.

V místnostech se dokonce rohy a stěnami nakrájejte na stropní člun s pomocí koše, zpravidla to není příliš obtížné. Tento nástroj má formu okapu ve tvaru p s průvodci pro pilu v úhlu 90 a 45 stupňů. Umístěním prvku, který vyžaduje řezání dovnitř, vložený do průvodců pily. V procesu řezání musí být bageta držena pevně na místě, aby se zabránilo vadám. Je docela obtížné odříznout základní desku, protože je nutné dosáhnout své simultánní fit na dvě letadla. Pokud je šířka bagety malá, je vhodnější ji přitisknout na blízkou stranu. „Jak snížit stropní sukní desky. nástroje a pravidla řezání“.

Jak odříznout úhel stropního soklu, pokud se vytvoří vnější úhel:

 • Před řezáním rohů stropního sukní desky se studorem se vyrábí řez 45 stupňů.
 • Knock je nastaven ve vhodné poloze. To umožní určit přesné umístění základní desky: Nejprve se to vztahuje na okraj produktu, který se vejde do stropu. Aby se zabránilo zmatení, je nejvhodnější umístit pravý tyč na pravé straně a doleva nalevo.
 • Povrch je přitlačen k spodnímu povrchu. V tomto případě se druhá část zvedne a je nejbližší. Musí být připevněna ke zdi tak, aby se během operace zabránilo rozpětí. S tímto uspořádáním se ukázalo, že přední strana produktu byla otočena opačným směrem.
 • Pokročení musí být provedeno v úhlu 45 stupňů od sebe. Pokud je vše provedeno správně, při skládání dvou polovin se získá krásný vnější úhel.

Poté, co je v rozích dokončeno správné řezání stropní základní desky, musí být oba kusy nejprve připojeny ke stropu „na suchu“, aby se zkontrolovala náhoda geometrie úhlu. Je.li to nutné, je nastavení prováděno nožem. Malé mezery se snáze rozmazávají s tmelem, které po sušení musí být ošetřeno brusným papírem. Pokud jde o vnitřní úhel, je mnohem snazší jej uspořádat.

Postup, jak snížit stropní soklus v rozích vnitřního typu, se do značné míry podobá výše uvedenému. Nejprve je nutné určit stranu, která se vejde do stropu. Je naskládán na dno míchání. Zadní strana se nakloní proti blízké zdi. Po dokončení základní desky na stropě musí být získané fragmenty připevněny suché k rohu a kontrolovat kvalitu dokování. V případě potřeby se provádí montáž. Poté se provede instalace jedné a druhé sukní desky pro montážní kompozici. Malé mezery v rohu mohou být naplněny speciálním tmelem.

Princip a pravidla pro práci se zařízením

Pro mnoho majitelů bytu nebo domu samy o sobě je zpráva, že existují speciální zařízení pro řezání rohů bagety. Proto jsou špatně orientovaní v tom, jak používat hloupé pro sukní desky.

Samotný princip používání zařízení je velmi jednoduchý. Bageta je přijata a připojena ve Stuple naproti slotu ve 45 o ve stejné poloze, jako bude přilepena ke zdi. Zároveň by měl hrát 1-2 cm za hranicemi zóny, ve které bude úhel proveden, což vám umožní získat i bez žetonů, bez čipů. Zpracovaná část je fixována svorkami, a pokud chybí, přitlačena k základně zařízení zařízení. Existuje malý trik: je vhodnější řezat, pokud je pila ze strany pracovní ruky (drážky v nástroji vám to umožňují).

Znalost principu práce nezaručuje přesnou a krásnou sloučeninu bagety v rozích. Je také nutné znát základní pravidla, jak snížit stropní sok.

 • Řezací nástroj musí odpovídat materiálu filtru. Pěna je nejlépe řezaná nožem s vyměnitelnou čepelí. Plast. s nožem, hackerskou pivou pro kovovou nebo rohovou broušení s řezacím kruhem, který má diamantový postřik. Dřevěné plnivo. dřevo s malým zubem.
 • Bagety s reliéfem nebo ozdobou musí být kombinovány kresbou.
 • Chcete.li zabránit chybám při určování směru řezu, musíte předem nastínit rybářskou linii pro oříznutí, která půjde na pilu. Neexistuje žádná zvláštní přesnost: Hlavní věcí je správně označit vybraný směr.
 • Po kontrole kvality fixace sukní desky v nástroji musíte zahájit řez: je nainstalován správně; Jak spolehlivě opravené.

Dřevo

Stropní kabátky vyrobené ze dřeva se liší od analogů. Dřevo má poměrně velkou váhu, která z něj ovlivňuje hmotnost produktů. Skřírné desky jsou nakonec poměrně husté, velmi odolné vůči mechanickému poškození a pevné látce, což vám umožní bát náhodné deformace během instalace nebo řezání.

Pro řezání plniva dřeva je nejlepší vzít si jemnou pivu s jemnou nádobou navrženou speciálně pro tenkou práci s tímto materiálem. Dobrá volba pro kov je však dobrá volba.

Výrobní materiál a jméno

Prvním materiálem, ze kterého začali vyrábět základní desku pro design stropů, byl sádra. Museli být obsazeni ve zvláštních formách, po kterých byli připojeni ke stropu pomocí sádra. Takové výzdorové prvky se nazývaly filé a dnes se prakticky nepoužívají a můžete je vidět ve starých domech, které se během této doby prakticky nezachovávají. To jsou drahé prvky dekorace areálu, takže je nikdo dnes nepoužívá a nikdo nezná jejich jméno. K dnešnímu dni existují levnější a praktičtější sukní desky pro stropy.

Část sortimentu ve specializovaném obchodě

V dnešní době jsou stropní sklouzkové desky vyrobeny z materiálů, jako je polystyren nebo polyuretan. Jedná se o levné výzdoby, které se liší v řadě výhod spojených s lehkostí instalace, s praktičností a přitažlivostí, jakož i „beztíže“ ve srovnání s prvky sádry, které mají působivou váhu. Takové sukní desky vyrobené z polyuretanu nebo polystyrenu jsou vyrobeny z různých šířk (od 5 do 250 mm) a mají také širokou škálu tvarů a kreseb, takže je možné vybrat takové výzdorové prvky pro jakýkoli styl designu pro designový styl. Jedinou výjimkou jsou budovy vyrobené ze dřeva zdobené ve vhodném stylu, kde se jako základ berou prvky vyrobené ze dřeva a zde se nelze nic provést, protože styl vždy diktuje jeho podmínky.

Existují také plastové kabely, které se nebojí vlhkosti, takže se používají k ozdobení prostorů, ve kterých je pozorována zvýšená vlhkost. Zároveň je třeba poznamenat, že výzdoba z polystyrenu se také nebojí vlhkosti.

Skřírné desky stropu jsou upraveny v rozích pomocí některých metod, zatímco takové možnosti nejsou vhodné pro prořezávání sukníků z plastu.

správně, snížit, úhel, solupu, stropu

Jak řezat roh s bunkrem

Knock. Carpentry Tool, se kterým můžete řezat jakékoli materiály pod úhlem 45 a 90 stupňů. Knock může být vyrobeno ze dřeva, plastu nebo železa. Dokonce i v nejjednodušším zařízení jsou uvedeny otvory pro pilu, v dražších modelech je dokonce i rotační mechanismus.

Princip práce s hloupostí je velmi jednoduchý. Bar je položen v dutině, rozdrcený a prořízl boční otvory. Výsledkem je řez v pravém úhlu.

 • Proveďte měření.
 • V dutině spěchala, aby položila základní desku s přední stranou nahoru.
 • Stiskněte lištu rukou, ale ne moc (pokud soklus pěny, je snadné ji rozbít).
 • Vložte hackerskou kloubu do úhlu 45 stupňů do díry díry a proveďte řez
 • Na zrcadlovém displeji podobným způsobem vyřízněte druhý kus. Ukázalo se, že vytvořený vnitřní úhel.

Rada! Základní desku můžete oříznout kovovou deskou pomocí pily, ale pokud je bageta úzká, je lepší použít konstrukční nůž, řez je rovnoměrnější.

správně, snížit, úhel, solupu, stropu

Řezání vnějšího úhlu je stejně jednoduché. Instrukce krok za krokem:

 • Na nesprávné straně základní desky označujeme požadovanou délku, ale jeho okraje by měly trochu vyjít ven.
 • Položte lištu do úhlu 45 stupňů a protáhněte otvory.
 • Na zrcadlovém displeji odřízněte druhý pruh.
 • Na zeď se aplikují připravené prvky. Pokud je vše hladké, pak nalepejte a pokud existují nevýhody, prostě je odstraníme ostrým nožem.

Pokud musíte poprvé pracovat se studorem, pak je lepší předběhnout na další kousky.

Jak správně snížit stropní sok. Důležité malé věci

Měření nezbytná pro ořezávání základní desky na stropě by měla být prováděna zvláštním způsobem. Pro stanovení a označení vnitřního úhlu by měla být délka měřena z rohu. Pro známku vnějšího úhlu se nutně zohledňuje, že v hlouběji bude sviťová deska vyčnívat na dálku, která se rovná jeho šířce.

Nedoporučuje se opravit prkna sukních desek před okamžikem, kdy je jejich přesné umístění vyzkoušeno a odříznutí odezvy odezvy. Teprve poté, co ideální konvergování v rohu obou odezvy může začít instalovat a upevnit. Pokud je práce prováděna s polyuretanovými nebo dřevěnými sukními deskami, mohou být vady a nedostatky opraveny souborem nebo souborem. Chcete.li upravit produkt z pěny, měli byste se vyzbrojit ostrým nožem.

Pokud i po dokončení suknících desek zůstává alespoň malá mezera, nespěchejte, abyste byli naštvaní. je snadné zavřít s obyčejným tmelem. Přesně a úhledně a úhledně stropní kabely není tak obtížné. Ale zakoupit alespoň malou dovednost, nejprve zkuste cvičit na malých mezerách.