Jakým olejem naplnit jámu pro sekací kladivo

PIT GSH 65-C1 Bourací kladivo (65g, 1800w, sekáč, olejnička před provozem)

olejem, kladivo

Společnost provádí vrácení a výměnu tohoto výrobku v souladu se zákonnými požadavky.

Doba autorizace vrácení zboží

Vrácení zboží je možné do 7 dnů od převzetí (u zboží odpovídající kvality).

Dodávka zboží je předmětem dohody.

Vážení zákazníci! Pro vaše pohodlí jsme rozšířili pravidla pro vrácení zboží: zboží zakoupené v internetovém obchodě Master Tool lze vrátit do 14 dnů. Podmínky pro vrácení zboží v odpovídající kvalitě: vrácení je možné s pasem a prodejním dokladem. Následující produkty jsou nevratné a nevyměnitelné: elektronické spotřebiče, složité domácí spotřebiče a další technicky složité produkty. nevratné v souladu s vládním nařízením č. 29 ze dne 17. září 2016. Pokud se předmět nepoužíval, zachováte jeho prodejní stav, spotřebitelskou přitažlivost, pečetě a výrobní štítky. Zavolejte na číslo 8 343 966-58-89 a požádejte o vrácení peněz.

Proces výběru a nákupu potřebného technického vybavení pro stavební projekt, průmyslový závod nebo práce na soukromém pozemku zpravidla zabere mnoho času a úsilí. Moderní trh nabízí zákazníkům širokou škálu nástrojů a materiálů pro jakýkoli úkol, ale aby našli nejlepší řešení, musí zákazníci hledat po celém městě nebo dokonce regionu a pozitivní výsledek není zaručen, protože nemusíte najít správný výrobek nebo koupit padělek. Naštěstí se dnes můžete vyhnout zdlouhavému a vyčerpávajícímu hledání a obrátit se na důvěryhodného dodavatele železářského zboží a domácích potřeb a objednat si vše potřebné online!

Internetový obchod Master Tool. Jsme společnost s rozsáhlými zkušenostmi a vynikající pověstí. stovky dokončených zakázek a spokojených zákazníků, kteří jsou našimi věrnými zákazníky. Náš tým je hrdý na to, že je schopen zajistit výrobky pro jakýkoli požadavek a ušetřit rozpočet zákazníka, aniž by byla ohrožena kvalita výrobku.

Spolupracujeme s předními domácími i zahraničními značkami a nabízíme našim zákazníkům široký výběr elektrického a stavebního vybavení, dílenského vybavení, ručního a elektrického nářadí, pneumatického vybavení a vybavení pro domácnost a zahradu. Benzínové frézy a rotační kultivátory, vrtačky a pily, soustruhy a brusky, svářečky a vyžínače trávy, bezpečnostní svářečské vybavení a příslušenství. to vše a mnohem více najdete v našem katalogu, který je pro vaše pohodlí elegantně rozdělen do kategorií. Vyberte a objednejte si pro svou firmu efektivní zařízení s dlouhou životností a mějte jistotu bezchybných výsledků!

Výběr plastického maziva pro převodovky, vrtáky, sklíčidla

Mazivo je látka určená ke snížení třecí síly mezi částmi, které se mohou vzájemně ovlivňovat. Samozřejmě zůstává určité tření, a když se nástroj používá, dochází k dalšímu opotřebení styčných součástí. Pokud je však přítomno mazání, je proces výrazně pomalejší než v případě „suchého tření“.

Maziva mohou být syntetická, minerální nebo polosyntetická. druhý typ je vyroben z oleje. Rychle ztrácí své provozní vlastnosti a musí se častěji vyměňovat.

Klíčovým parametrem maziva je jeho viskozita. Výrobci hořáků ve svých návodech k použití doporučují, aby se pro údržbu jejich nářadí používalo mazivo s určitou hodnotou této vlastnosti.

Každá třída maziva má své vlastní technické údaje a při výběru je třeba je dodržovat. K mazání ozubených kol, sklíčidla, stopky a hlavy se používá pouze typ maziva vhodný pro zpracování těchto dílů.

Například materiál používaný ke snížení tření v převodovkách se nepoužívá k mazání vrtáků.

K mazání ozubených kol rotační převodovky se doporučuje používat převodový olej. Ten se vstřikuje otvorem v pouzdře v požadovaném množství podle návodu. Pokrývá spolupracující díly a vyplňuje klikovou skříň. Převodový olej musí mít tekutou konzistenci.

Ozubená kola jsou navíc mazána speciálním mazivem. Upozorňujeme však, že ne všechny stroje mohou správně pracovat s produkty této konzistence. Pokud jsou některé nebo všechny části převodovky vyrobeny z plastu, použijte silikonové mazivo, např. 220-R Silikon DBC nebo HVS-100 Silikon #3 od společnosti Huskey.

Pro snížení tření mezi jádrovým vrtákem a sklíčidlem by se měly používat husté přípravky, na kterých je uvedeno, že olej je určen přímo pro šnek. Pokud není k dispozici, lze použít grafitový ekvivalent. Neodvádí však teplo tak dobře jako speciální materiál. Silné stupně silikonového maziva se používají také pro sklíčidla.

Doporučení výrobci maziv

Můžete používat jak značková maziva (od výrobců peorátorů, jako jsou Hitachi, Metabo, AEG, Bosch, Bosch, Interskol, Zubr), tak maziva firem (Xado, Ravenol, Shell atd.). Nejoblíbenější společnosti s populárním sortimentem výrobků jsou uvedeny v následující tabulce.

Výrobce Doporučená řada produktů Účel maziva
Bosch 3605430008, 1615430012 silikonové oleje
1615430005 převodový olej
1615430010, 1615430009 pro stopky nástrojů
1615437512, 1615430014, 1615437511, 1615430015, 1615437509, 1615430019, 1615430016 Mazivo pro ozubená kola v různých baleních
Makita 181573-3 pro cvičení
042024-0А Redukce nástrojů SDS
183477-5, 042005-4А Jednotky SDS
P-08361 Převody nástrojů SDS MAX
Lubcon Thermoplex ALN 250 EP mazivo pro převodovky
Thermoplex ALN 1002 pro svítilny
Turmogrease NM 4602/0 univerzální směs
Nanotechnologie MetallPolak Elektra Mazivo pro převodovky Metabo
Metabo 631800000 mazání vrtáků
ZUBR Zubr expert 60 obrábění stopek nástrojů
Zubr-expert 125
Zubr ZSB
Interskol in9000327 a in9001698 mazání stopky vrtáku
PRORAB 0125 mazivo určené k ošetření zadní části trysek
Kress 98035301 impregnační vrtáky
různí výrobci Lithol-24, Lithol-24 LUX K mazání převodovky a příslušenství

Zákazníci si nejvíce oblíbili převodové oleje Bosch a Makita.

Při používání nářadí, jehož kvalita je potvrzena zvláštním certifikátem, je nutné používat pouze maziva třídy uvedené výrobcem zařízení. Použití jiných materiálů bude mít za následek ztrátu záruky na opravu a servis omezovače točivého momentu.

Někteří lidé se mohou ptát: Je mazivo Lithol vhodné pro mazání omezovače točivého momentu?? Důvodem je, že toto mazivo je v některých ohledech horší než speciálně vyvinuté přípravky od známých firem. Lithol lze použít, ale je třeba jej častěji vyměňovat. Nejvhodnější je mazivo určené výrobcem. Pokud se používá, nebude to žádný problém, včetně.ч. se záručním servisem.

Případné poruchy bouracích kladiv MOP, MO a lamače betonu B-3, odstraňování poruch pneumatického nářadí

Po výběru síly úderu je třeba provést přípravnou manipulaci s rozbrušovačkou. Demoliční kladiva různých výkonů se od sebe liší konstrukcí.

Upozorňujeme, že každý slušný výrobce profesionálních bouracích kladiv vyrábí rukojeti s antivibračními tlumiči, které chrání vaše klouby před zraněním a nemocemi z povolání.

Nepoužívejte antivibrační rukojeť, pokud k tomu není určena. V opačném případě budete mít co do činění s levnou výrobou.

Technická data bouracích kladiv

Krumpáč je pracovní nástroj, který se používá k odlamování nebo rozbíjení horniny. Pracovní výkon závisí na kvalitě čepele, jejím tvaru a délce.

Délku a tvar dřeva s hroty je třeba přizpůsobit tvrdosti horniny a tloušťce vrstvy: čím tvrdší je hornina a čím tenčí je vrstva, tím kratší by měla být délka dřeva s hroty a naopak.

Vždy dávejte pozor na vůli mezi dříkem rýče a osou. Zvětšená mezera vede ke snížení výkonu kladiva, zvýšení spotřeby vzduchu a zlomení trsátka v důsledku šikmého úderu na stopku. Stopka musí být vyrobena přesně podle zadaných rozměrů a tolerancí.

Vůle mezi dlátem a osou nesmí překročit 0,3 mm.

Jak vybrat elektrické kladivo?

Bourací kladivo. nepostradatelný nástroj pro náročné demoliční práce. V principu podobný loupačům, ale s větší silou úderu a účinností při bouracích pracích. Bourací kladiva se často používají v průmyslu a pro profesionální práce, ale lze je použít i pro domácí práce. Kromě elektrických modelů se krátce podíváme na další typy bouracích kladiv a jejich hlavní vlastnosti.

Mazání elektrických bouracích kladiv

Elektrické bourací kladivo je nástroj s poměrně spolehlivým těsněním, protože jeho provoz je navržen pro extrémní podmínky. Mazivo není třeba měnit po dlouhou dobu, i když je nářadí často používáno.

Když je čas na výměnu, provede se podle následujícího algoritmu:

 • Důležitý bod! Bezpečnost: Před zahájením výměny nářadí odpojte. Ujistěte se, že zástrčka není v zásuvce, aby nedošlo k úrazu elektrickým proudem.
 • Klikový mechanismus je demontován a je třeba odstranit staré mazivo.
 • Přidejte 30 gramů nového maziva.
 • Opětovná montáž klikové skříně.

Elektrické kladivo není v žádném případě nejsložitějším nástrojem. Dlouhá životnost vyžaduje minimální údržbu a pozornost. Seznam problémů v provozu je poměrně omezený, přičemž hlavní část z nich budete moci vyřešit pomocí článku.

Vrtací tyč má tyto části: tělo 1 ze zkroucené oceli, hlavu 2 s nátrubkem, do kterého se zasouvá stopka 5 výsuvné frézy 4, a stopku 3, která se zasouvá do sklíčidla vřetena vrtačky.

Pro ruční elektronické vrtačky se používají tyče s kulatou stopkou s výřezem na konci, zatímco pro příklepové vrtačky se používají tyče s kosočtvercovou stopkou.

Mazání kladiva Bossh

V roce dva tisíce osmnáct se objevil nový videohosting, který platí všem za zhlédnutí, lajky, odběry.Kanál je stále surový

Vyvstává logická otázka. jak léčit hemoroidy? Jak najít správný produkt ve velkém množství lékáren. Vždy připraven poskytnout vám produkt, který splňuje potřebné položky účinnosti, doporučené Ministerstvem zdravotnictví nemá žádnou z výše uvedených nevýhod. Čemu je třeba věnovat pozornost. přírodní krémový vosk na hemoroidy Zdorov.

Kombinované kladivo Makita HR2470T

Jaký olej se dává do sbíječky?

Pro udržení dobrého provozního stavu nástroje je nutné mazivo na hořáky. To znamená, že je to potřeba poměrně často. Vzhledem k tomu, že díly v převodovce jsou ve vzájemném kontaktu. Kromě toho je vždy nasáván prach. V tomto článku popíšeme, jak správně používat mazivo.

Dnešní svítilny se dělí do různých tříd. Mnohé jsou vhodné pouze pro sekání, jiné pro vrtání a některé modely mohou vrtat do různých materiálů. Existují také motory s převodovkou, které kombinují všechny tyto funkce najednou. Každý z těchto nástrojů vytváří obrovské množství prachu, který zanáší nástroj. Proto je nezbytné pravidelné čištění a mazání. Tím se prodlouží životnost omezovače točivého momentu a zabrání se jeho poškození. Existují dva druhy oleje:

Pro vrtačky;hroty vrtáků;převodovky.K mazání převodovky se často používá kapalný olej od výrobce (Makita, Bosch). Jak se to dělá, je obvykle vysvětleno ve zvláštním návodu ke spotřebiči. Stanovuje také intervaly mazání a intervaly. Kryt nástroje má speciální otvory a klapky, které lze použít k plnění olejem. Poté se hermeticky uzavře. Tím je zajištěno, že olej správně naplní převodovou skříň a rovnoměrně promaže díly.

Jak vybrat správné převodové mazivo pro vaši chladničku??

V návodu k použití každého spotřebiče je obvykle uvedeno, jaké mazivo se má použít. Například speciální mazivo P-08361 je určeno pro elektrické nářadí Makita. Bosch je k dispozici v jiném složení. Originální plastická maziva jsou odolná vůči vodě a zabraňují vzniku koroze. Pokud však pokyny nejsou k dispozici, lze použít několik dalších prostředků. Zjistěte si však u svého prodejního poradce, zda jsou vhodné pro vaši konkrétní svítilnu.

Jedním z nejběžnějších produktů je motorová nafta. Grafitové mazivo je také považováno za dobré mazivo a často se používá pro otevřené šnekové převody. Lithol 24 je oblíbený, ale způsobuje také další zahřívání a brzdění. A na rozdíl od značkových olejů nevydrží dlouho. Není žádoucí pro stroje napájené z baterie.

Jak namazat hořák a co k tomu potřebujete? Častou otázkou mnoha uživatelů je, jak často mazat hořák? Intenzita užívání se u jednotlivých osob liší. Někteří lidé používají svítilnu pouze jednou ročně, jiní ji používají průběžně pro různé úkoly. Pro profesionály je vhodné dodržovat nosnost a doporučení v návodu k použití. Ujistěte se, zda již neuplynula záruční doba.

Druhou otázkou uživatelů je, jak to udělat sami? Například uplynula záruční lhůta nebo chcete jednoduše provést práci doma. Moderní zařízení mají speciální olejovou nádrž. V návodu je obvykle uvedeno, kde se tento otvor nachází. Měl by být k dispozici také demontážní diagram. Naneste pouze tolik oleje, kolik je potřeba (viz návod k použití). Předtím je však třeba propláchnout vanu strojním olejem nebo parafínem. Pokud není k dispozici žádný otvor a stroj je třeba rozebrat, lze jej rovněž vyfouknout.

Teprve po propláchnutí a profouknutí lze zahájit proces mazání. Spojku převodovky a další místa, která nepotřebují olej, není třeba mazat. Kromě převodovky lze v případě potřeby mazat i jádrový vrták a další bity. K tomuto účelu je vhodný litol. Pokud má jednotka otevřenou kazetu, lze mazat i těsnění. Na tato místa je důležité nanést pouze malé množství oleje. To je třeba provést před každým nasazením bitu. Po vyjmutí bitu vždy otřete prach ze stopky.

Lithol nebo solidolový tuk lze získat v každém stavebním supermarketu. Najdete tam i značkové oleje.

Kladivo GSH65-C1 MASTER P.I.T (50J,1800W, lopatkový zub, maznice PŘED PROVOZEM)

Spolehlivý a výkonný motor 1800 W; rázová síla 50 J; spolehlivé uchycení pracovního nástroje zajišťuje 30mm šestihranné sklíčidlo; AVT. antivibrační technologie pro minimalizaci vibrací; snadné skladování a přeprava v kovovém kufříku; dodávaný spotřební materiál. dláto a rýč.

Kladivo GSH65-C1 MASTER P.I.T (50J,1800W, lopatkový zub, maznice PŘED PROVOZEM) (ref. GSH65-C1 (nový)). (diz)) koupit za výhodnou cenu. Pro ještě lepší nabídky. sledujte naše propagační akce! Náš internetový obchod prodává všechny druhy nářadí s rychlým dodáním v Moskvě a Rusku.

Dodávka v Moskvě

 • Dodávka je poskytována při objednávce 1000 a více kusů
 • V rámci Moskevského okruhu je za poplatek,
 • 30/km mimo obchvat MKAD.
 • Dodává se ve všední dny a v sobotu během dne od 10 hodin.00 až 22.00
 • Dodání v neděli. 500 (bude dohodnuto s manažerem zvlášť).

Na našich webových stránkách si můžete sjednat jakoukoli objednávku na úvěr na částku od 15000. Založení půjčky je jednoduché a pohodlné:

Chcete-li podat žádost přímo na webových stránkách, musíte kliknout na „Buy on Credit“. Pak byste měli přejít k objednávce a kliknout na tlačítko „Proceed on Credit“. Poté je třeba vyplnit online formulář žádosti a požádat banku prostřednictvím našeho kontaktního centra. Při vyplňování formuláře budete potřebovat údaje z cestovního pasu a trochu trpělivosti. Můžete si vybrat vhodné úvěrové podmínky a programy a zjistit rozhodnutí banky online. Při převzetí zboží stačí předložit cestovní pas a podepsat úvěrovou smlouvu.

Koupit s dodáním

Přidání položek do košíku a pokladna. Budeme vás kontaktovat telefonicky, abychom potvrdili rezervaci. Ve formuláři můžete vybrat způsob doručení.

 • Dodávka až do domu. zaplacení a objednání doručení ke vchodu, pracovník doručí zboží na dvůr vašeho domu, aniž by musel jít do patra.
 • SDEC. doručení nástroje na místo vyzvednutí SDEK v jakémkoli městě v Rusku včetně Permu.

GSH 65-D1 kladivo (65J, 1.7kW, rýč, sekáč, suchý bez oleje. ) P.I.T.

GSH65-D1 P kladivo.I.T je výkonný nástroj se šestihrannou hlavicí 30 mm (HEXAGON). Vysoká energie úderu v kombinaci s vysokým počtem úderů za minutu poskytuje úžasný výkon. Nástroj má robustní mechanismus, který vydrží nepřetržité používání. Tento model je dodáván v kovovém kufříku, který řeší problém skladování a přepravy.

Příslušenství:

 • GSH65-D1 P kladivo.I.T.;
 • Dláto s kladivem;
 • Nádrž na olej;
 • Extra přilnavost;
 • Sada uhlíkových kartáčů;
 • Klíč;
 • Návod k použití;
 • Kufřík.

Speciální funkce:

Pohodlná manipulace Nářadí je vybaveno nastavitelnou rukojetí ve tvaru D, díky které je práce mnohem pohodlnější.

Spolehlivost Příslušenství je upevněno v šestihranném sklíčidle o průměru 30 mm

Výhody:

Při prvním použití přerušovače GSH65-D postupujte následovně: přerušovač umístěte průzorem nahoru, poté odšroubujte zátku (průzor) a naplňte komoru převodovým olejem SAE 15W-40, téměř dokud není komora naplněna, a zátku opět zašroubujte. Lze použít po 30 minutách. Pokud budete přerušovač nadále používat, zkontrolujte hladinu oleje v komoře (přes průzor), když je přerušovač ve svislé poloze. V případě potřeby doplňte olej. Viskozitní třída SAE SAE 15W-40 Hustota, 15 °C D 1298 kg/m³ 890 Kinematická viskozita, 40 °C D 445 mm²/s 100 Kinematická viskozita, 100 °C D 445 mm²/s 13.6 Index viskozity D 2270. 137 Bod vzplanutí D 93 °C 20

Doplňte rýč nebo špachtli (na fotografii).

Mazání (tuk v tubě nebo Lithol 24)

Otočme vývod o 45 stupňů kolem jeho osy a zarovnejme drážku ve vrcholu rovnoběžně s osou vývodu.

Vraťte západku do původní polohy.

Po operaci proveďte manipulaci v obráceném pořadí.

Je důležité očistit stopku bitu od maziva.

Demoliční kladivo Hitachi H65SC by nemělo být plněno automobilovým olejem. Výrobce oleje doporučuje olej Shell Omala #150. Kapacita 120 ml.

Vzhledem k povaze a principu kompresoru se pracovní tlak „osmi barů“ pohybuje kolem 6 BAR. a „deset barů“ má asi 8 BAR. Pro většinu nářadí, např. pneumatické vrtačky, stačí 6 BAR. Stříkací pistole vyžadují ještě méně. ne více než 2-3 BAR.

Doplňte 30 g oleje. Použijte speciální olej Mobil Delvac MX s viskozitou SAE 15W-40. Lze použít i polosyntetické a syntetické motorové oleje až do 15W-40.

Jen si hlídejte jeho bezpečnostní rezervu. Síla klesla na minimum nebo je odlamovací blok zlomený. přejděte k libovolnému pracovnímu stolu (pracovní stoly slouží k výrobě), otevřete inventář a použijte jej k obnovení odlamovacího bloku. Tento postup je zcela zdarma.