Jeden -axle traktor pro zahradu, který je model lepší

Hodnocení Motobobes 2020-2021: Top-15 nejlepších modelů a které z nich si vybrat cenou

Stejně jako jakýkoli nástroj se zakoupí jeden traktor pro zjednodušení práce na webu. Funkčnost nástroje je velmi rozmanitá:

jeden, axle, traktor, zahradu, který

Co je tankování?

Jedním z nejdůležitějších kritérií při výběru traktoru procházky je způsob, jak jej doplňovat. Výběr vhodného modelu vypočítá možné náklady na dobití nástroje. Existují 3 typy motobloků:

Motorový mechanismus

Nejčastěji je na procházce nainstalován jeden ze dvou typů motoru: dva.Stroke nebo Four.Stroke. Odborníci doporučují neukládat a okamžitě získat druhou možnost, protože má vysoký zdroj motocyklů. Síla vybrané jednotky přímo závisí na zemi, pro kterou je nástroj zakoupen. minimální požadavek je 5 koňských sil.

Řízení

Typ ovládání je zcela závislý na typu traktoru procházky. Například těžké vzorky jsou vybaveny speciální brzdou, díky čemuž je brzdění příjemné a pohodlné pro uživatele. Světelné jednotky vůbec nemají brzdu, protože to vůbec nepotřebují.

Přenosový uzel

Motobloky přirozeně používají přenos. Existuje obrovská škála variací přenosových uzlů, z nichž každá má plusy i mínusy. Nejčastěji se používají ozubené a nejvyšší.technická je hydraulická. Tento mechanismus vám umožňuje uvolnit nástroj a snadno.

Volitelné vybavení

Většina moderních motobloků vám umožní připojit k nim další vybavení, což výrazně zvýší účinnost práce. Je schopen rozšířit pracovní potenciál a přidat několik užitečných funkcí motocyklové jednotky.

jeden, axle, traktor, zahradu, který

Mobile to MKM-3 o MBK0018441

Jeden z nejpopulárnějších motobloků v Rusku je vybaven benzínovým motorem Loncin G200FA s kapacitou 6.5 l.S. Pro posun vpřed jsou poskytovány 2 převody, lineární rychlost je 2,5-8,5 km/h. Zadní zařízení je jedna, rychlost na něm je 1,6-2,6 km/h. Převodovka patří do profesionální třídy, má hliníkový sbor, ložiska, tvrzená hřídele a ozubená kola. To dává nejen vysokou míru spolehlivosti, ale také jednoduché kontroly, všechny programy jsou zapnuty jasně a jemně.

Charakteristickým rysem je ztuhlý nože jedinečného designu vyrobeného pomocí speciální technologie. Nevyžadují údržbu po celou dobu používání, protože sami jsou skryti a nebojí se padající větve nebo dokonce kameny. Volant je nastavitelný ve 2 rovinách, držadla jsou vyrobeny ze slitiny proti vibraci, takže i při dlouhodobém provozu se operátor bude cítit pohodlně.

Jednotka je schopna provádět 13 různých operací, pro některé z nich budete muset koupit další přílohy, které lze nalézt od oficiálních zástupců výrobce.

 • Traktovaný motor.
 • Hliníkový sbor převodovky.
 • Ekonomická spotřeba paliva.
 • Pohodlné řízení.
 • Skvělá kvalita sestavení.
 • Cena.

Patriot Victory

Levný jedno.výkonovou jednorázový traktor. Přitahuje kupující za svou nízkou cenu, multifunkčnost. Jednotka pracuje na benzínu, má kapacitu 7 koňských sil. Má mechanickou převodovku se šesti rychlostmi, čtyřmi předními a dvěma zadními.

Zpočátku je model vybaven třemi koly. předními, úzkými a dvěma širokými zadními, stejně jako frézování. Mechanismus však poskytuje kladku, na kterou lze dodržovat jiné typy zařízení: okouna, kopání, přívěs a další.

Huter GMC-7.5 (M)

Kompaktní uniformový traktor vybavený benzínovým motorem se čtyřmi stromy s palivovou nádrží, objem 6 litrů. Dvě pneumatická malá kola s hlubokými ochránci mu poskytují dobré schopnosti křížových šňůr na všech typech půdy, off.road. Je snadno zvládnutelný, spolehlivý v provozu.

Model má mechanickou převodovku se třemi rychlostmi: 2 přední a jeden zadní. Přítomnost upevňovacích prvků umožňuje vybrat jakékoli vybavení pro mechanismus. Zpočátku je jednotný traktor vybaven kultivátorem se šesti mlýny. Zbytek prvků: Hip, sekačka, sněhuláka a další, v případě potřeby si musíte koupit navíc.

 • Nízké náklady.
 • Malá spotřeba paliva.
 • Multifunkčnost.
 • Snadný pohyb.
 • Široké zachycení frézování.
 • Špatné svařovací švy.
 • Velká váha.

Aurora Gardener 750

Model motorových motorových tříd. Má průměrnou úroveň výkonu, která umožňuje jeho použití na osobních pozemcích, na farmách. Zařízení je vybaveno třemi koly. Přední. malá doprava, je navržena tak, aby usnadnila pohyb, dva zadní. hlavní s velkými chrániči, které přispívají k dobrému pohybu mechanismu pro jakoukoli půdu.

Do sady jsou zahrnuty pouze mlýny. Zbytek zařízení je nakoupen navíc, pokud je to nutné.

 • Mírné náklady.
 • Malá velikost.
 • Můžete připojit různá zařízení.
 • Jednoduché v provozu.
 • Malý objem nádrže.
 • Nedosáhne deklarované moci.

Mobile na MKM-3 Comfort MBK0018432

Jednotka, která je vhodná pro práci v letních chatkách, osobních pozemcích, na malých farmách. Nainstaloval profesionální spal motor s velkým zdrojem motocyklů. Volant traktoru procházky.Behind lze upravit ve dvou pozicích a během provozu prakticky nevytváří vibrace, čímž se snižuje zatížení rukou.

Co hledat při výběru traktoru procházky.Behind pro web

Stejný traktor je v podstatě univerzální ekonomický stroj. Aby uspokojila žádosti kupujícího, musí být vyrobeno ze silných kovových slitin a také mít dobrou schopnost křížových šňůr, což znamená, že kola s vysokou kvalitou. Existují další parametry výběru traktoru procházky. Tyto zahrnují:

 • Podle třídy jsou zařízení rozdělena na lehké, střední a těžké;
 • Typ motoru. benzín nebo nafta;
 • Motor může být spuštěn jak ručně, tak pomocí systému elektrické knihy;
 • Doporučená síla je od 5 do 17 koňských sil;
 • Hloubka a šířka zpracování přímo závisí na tryskách, v soupravě by mělo být mnoho z nich;
 • Kola jsou spárována, podpůrná, trakce, celá a kov s primery;
 • Hmotnost traktoru procházky.vzhledem k tomu, že se pohybuje mezi 60 a 150 kilogramy, v závislosti na účelu použití.

Srovnávací tabulka

Pokud jste se dosud nerozhodli, který kultivátor benzínu je lepší si vybrat v letech 2020-2021 pro vaši chatu, můžete porovnat technické vlastnosti každého modelu, který jsme uvedli ve srovnávací tabulce.

Objem modelu motoru, krychle. Šířka zpracování půdy CM, rychlost rotace CM, hloubka pěstování otáček za otáčky, objem palivové nádrže CM, L střední cena,
Mobile to Mkm-Mini 98 22.50-42 140 21.5 1.6 17 890
Daewoo Power Products Dat 3530 57.2 26 140 22 jeden 12 395
Elitech KB 60H 196 35-85 n/d 32 3 20 695
Champion BC6712 196 30-85 130 33 3.6 21 940
Huter GMC-6.5 196 30-90 190 32 3.6 22 512
Hammer RT-50A 159 padesátka 36 1.2 24 352
Hyundai T 850 196 80 114 třicet 3.6 29 511
Neva MK-200-N5.0 160 65-100 28-120 šestnáct 2 32 595
Caiman Trio 70 C3 212 30-90 208 32 3.6 36 695
Echo TC-2110 21.2 21 277 25 0,5 30 925
Husqvarna TF 338 212 95 53-97 třicet 4.8 39 945

Výběr jednoho traktoru nebo 30 let vývoje plýtvání.

Ahoj! Přestože je web D2 věnován automobilům, v blogech uživatelů to, co prostě nelze najít. Budete překvapeni více než jednou, ale nikdy jsem nenašel vyčerpávající informace o Motoblocks. ! (Přátelé, chápu, že toto téma je nudné a daleko od zajímavých článků Drive2, ale ti, kteří na konci publikačního bonusu přemohly celý text!).

V prvním případě vás na tematických fórech začnou načítat, kolik selat letos má zvířata a snaží se to zjistit a jak máte v minulosti plodinu. A internetové publikace o tématech na zakázku se rozdávají z prvních řádků, protože začnou otevřeně „nalévat vodu“ vyplněním nákladů na článek a vyprávění všeho od vytvoření světa k dnešnímu dni. Navíc je to škoda, já, jako amatér mého psaní a inženýr ve vzdělávání, jsou v takových publikacích Frank Technical Bloopers. Navíc, pokusit se alespoň najít užitečnou informace, po půl hodině hlava procházející hlavou obchází. Obecně také není možnost.

Proto jsem společně shromáždil zrna, pak malé, co jsem našel v síti, sledoval jsem na YouTube a ve kterém mám praktické mnoho let zkušeností. Bylo rozhodnuto nalít tyto pokusy na stránkách osobního blogu. Koneckonců, existuje problém, ale není mnoho řešení. Najednou někdo potřebuje tento druh informací, budu rád, pokud mohu pomoci.

Od vynálezu motoru se ho člověk snažil někam připojit. V některých případech tento „někde“ vypadal protichůdně a neobvykle, ale v podstatě vykonával svou práci a plazil se po celém světě s miliony cirkulací.První patent na Unoic Tractor byl vydán v Německu, již v roce 1912. Vynálezci tohoto zázraku a patentových držitelů jsou považováni za Conrad von Meyenburg a společnost Siemen-Shukkerti Fire. Vyráběli letadlové motory, kočárky pro sebe, zemědělské vybavení a spotřebiče pro domácnost. V podstatě a od té doby se nic nezměnilo. Ve skutečnosti se jedná o modul pohonu předních kol, je také řízený kola. V SSSR byli nazýváni jediným traktorem nebo traktorem pro pěší.

Navíc stojí za to okamžitě dot a určete, že existuje jeden traktor založený.Pokud je to zpočátku pouze pro frézování a bez kol, pak se jedná o kultivátor. Například nejběžnějším motorickým kulometem je „krtek“. Ale pokud se jedná o techniku ​​kola, která může přetáhnout pluh nebo přívěs nebo nějaký jiný závěs, ale zároveň umožňuje výměnu kol s řezačkami a provádí frézování, pak je to jediný traktor.Kromě toho byl v SSSR vyráběn alespoň první traktor podobný pouze v roce 1948 někde v Patmi, termín „uno.přírody“ začal používat pouze v 80. Letech. Když různé designové úřady a výzkumné ústavy začaly intenzivně poskytovat průmyslovou malou mechanizaci.Všechny motobloky jsou rozděleny na lehké, střední, těžké a superheavy. Pokud mají první dvě kategorie v jejich složení pouze motor a převodovku, pak v posledních dvou může existovat napájecí šachta nebo jednoduché převodové čerpadlo pro hydrauliku.Ze zřejmých důvodů je typická oblast 6 hektarů většiny občanů nejběžnějšími motobloky lehké a střední. Těžké, je to příliš objemné, nebude se hodit do Zhiguli a není kam zrychlit.Obecně se moje volba, stejně jako většina Rusů, leží na střední třídě motorových motobloků. U se ukázalo, že to není tak jednoduché.

Pozadí. V naší rodině od počátku 90. Let žije a žije jednotný traktor „kaskáda“. Brzy, s kapucí a falešnou farou. Oči prosor!

jeden, axle, traktor, zahradu, který

Krásná žlutá, s červenou převodovkou a zubatými koly. Je mu více než 25 let a před 10 lety přežil operaci, aby nahradil karburátor, odpalovač a poté motor pro čínský Lifan (uspořádání) a podrobnosti o přenosu byly vyměněny o před pěti lety dříve. Navíc stojí za zmínku, že neexistovaly žádné přechodné desky a všechny šelestly byly na koleni. Teprve potom intenzivně prodala motory Walk.Behind s již nainstalovanými čínskými a americkými motory. Je škoda, že jsem musel opustit falešně krabici a světlomety, ale co to znamená. Čas odlomil jeho poplatek, svrhl, pokrytý rez a posedlý. Pracoval bez palby mlýnů, ve všech zahradách naší rodiny, někdy se hlodal na panenských zemích a bojoval s kořeny stromů.

Z užitečných možností, které během této doby získal, všiml jsem pouze systému tempomat ve formě drátu ohnutého prstenu, který opravuje páku spojky, a drží ji stisknutým tlakem. Velmi pomohl ve velkých zahradách a snadno se odtáhne, pokud se ruka sklouzne. Proč jste o této možnosti přemýšleli pouze o 15. Roce vlastnictví, neptejte se. Prostě vezměte a použijte náš nápad))))

Tak. S ohledem na komunikaci s takovým vybavením má dostatečné zkušenosti s tím, že do jiné vesnice vzal nový traktor a já jsem začal sledovat trh.Ruský trh s motobloky je nyní křížem mezi sovětským vývojem a čínskými technologiemi. Od doby kolapsu lopatky nebylo nic vynalezeno.První kandidát, samozřejmě pro mě osobně, je to stejný traktor „kaskáda“, ale přestali je vyrábět a nový si nemůže koupit. Motor ve standardu na kaskádě DM-1, se zhigulevským pístem, spodní ventily s zcela nechutným načasováním a mastnotou. Vzpomněl jsem si na tento motor se špatným spuštěním, nebylo snadné ho spustit, kvůli tomu se začátek často zlomil. Mimochodem, byl to zařízení načasovací jednotky, která byla občas olízána.Cascade Tractor založený na založeném na založeném na založení modernizovaného paprsku Unoic Tractor. A „paprsek“ je mozkem závodu na budování motoru Perm Aviation.(Vždycky jsem byl ohromen tím, jak vyrábíme rakety a traktory s dámou ve stejné továrně) Další modernizace „kaskády“ je traktor UNOA Oka Oka.

Ačkoli v podstatě z paprsku do kaskády, nenašel jsem změny v designu (možná jsem nehledal). Byla modernizována pouze barva a trochu rozvržení.V těchto motoblocích je převodovka vyrobena podle řetězového obvodu, samotná převodovka je vyražena, ocel. Ložiska primárního hřídele ve tvaru jehly a obyčejná ložiska ve spodní části náprav uzavřených manžetami.

Motory s tímto převodem z 6-8 litrů.S. Nyní, pro zvrácené a masochisty, je BM-1 stále vyráběn a pro slušné a vzdělané občany je již dlouho dávají živobytí a brigs a vrstva. První z nich se vrací k ideologii nejběžnějšího motoru Honda, přepsaný Čínou novým způsobem a druhý Temný kůň pro mě. Ale mám podezření, že tam jsou orientální kořeny. Páka spojky s přenosem Cunelar. Rychlost 2 rychlosti a dvě zpět. Přepínání popruhů na převodovce.

Jaký typ převodovky si vybrat?

Kultivátoři mohou mít tři různé typy převodovek:

Převodovky červy mají takový převodový poměr, že s relativně nízkým výkonem motoru je trakční síla dostatečně vysoká. Jsou kompaktní, ne příliš hluční, ale mají schopnost sebe sama.praffic a špatně tolerovat vysoké zatížení, takže nemohou pracovat s velkými řezy a nemělo by jim být dovoleno nechat je v panenské Willi.

Zařízení s řetězovou převodovkou jako celek jsou o několik dražších než červi, ale to je způsobeno tím, že vydrží těžká náklad než červ. Zároveň jsou levnější než převodové jednotky, takže je lze nazvat zlatým průměrem mezi kultivujícími. Řetězová převodovka také neomezuje hloubku zpracování, protože se může ohýbat do půdy s frézovací řezačkou.

Převodovky převodovky nejnáročnější ze všech. Jsou schopni pracovat po dlouhou dobu při vysokém zatížení. Jsou odolnější a spolehlivější než řetěz nebo červ. Jejich náklady jsou však mnohem vyšší než „protějšky“, takže redukce zařízení jsou instalovány hlavně v drahém profesionálním motocyklovém vybavení.

Kultivátor, s nímž převodovka stále bere? Pokud si chcete koupit spolehlivý kultivátor benzínu, vezměte si model s převodovkou řetězu nebo převodovky. Pokud je oblast zpracování malá, je vhodná elektrická jednotka s mechanismem červa, pokud je třeba orat panenské půdy.

Motobloky jsou multifunkční zařízení, takže není překvapivé, že jsou drahé. Existují však některé malé modely pro chaty, které jsou relativně levné. Cena je z nějakého důvodu snížena. Je nutné studovat řadu rysů takové technologie, protože daleko od všech zemědělských manipulací se vyrovná, že se vyrovná.

Huter MK-7000 7 l.S.

Devět.Recenze kupujícího 4

Německý traktor UNOA Huter MK-7000 7 l.C, který vyplývá ze samotného jména, má sedm koňských sil. To stačí ke zpracování všech typů zemědělských půd. Produktivitu zařízení je usnadněna benzínovou elektrárnou, která může ukládat poměrně velkou zásobu paliva. Design je pro operátora zcela bezpečný, protože dlouhý ruch je vyladěn na výšku osoby a distribuuje zatížení tak, aby jeho svaly nepřekvapily. Další bezpečnost je zajištěna štíty a speciální disky. Recenze říkají, že případy rozpadu zařízení, na rozdíl od jeho malé ceny, nejsou téměř opraveny.

 • Kovový kupón je regulován, což vám umožní změnit sílu orby;
 • Přenos na základě řetězového zařízení a spolehlivé převodovky;
 • Pracuje na palivo Ai-92;
 • Relativně dobrá manévrovatelnost a schopnost pracovat na nerovných oblastech;
 • Má dvě rychlosti ve směru a jeden záda;
 • Jednoduché sestavení.

Zobble MTB-300 7 l.S.

Devět.2.ZÁVĚR ZÁVĚRŮ

Zubble MTB-300 je také navržen pro sedm koňských sil. Tato značka není tak žádaná jako Evropan, ale její levný vládce, který model patří, si zaslouží pozornost. Pomocí tohoto traktu procházky můžete přepravovat malé přívěsy, pluhu půdy a kultivujte připravené postele, zahrady. Výkonný čtyřkolní bizon má v důsledku benzínu a řídí dvě velká pneumatická kola. To jsou oni, kteří umožňují půdě uvolnit a projít s procházkou.zašpina na jakýchkoli územích, včetně mírně bažinaté. Plus zařízení je jeho kompaktnost. Speciální držák vám dokonce umožňuje uložit ji v limbu.

 • Ochranné pouzdro v soupravě;
 • Soshnik je kombinován s transportními koly;
 • Olejová nádrž pro 600 mililitrů;
 • Vysoce kvalitní gesto gesto;
 • Pohodlná hmotnost 78 kilogramů;
 • Úspěšné řešení designu.

Neva MB Compact-DM196 6.5 l.S.

Osm.8.Recenze zákazníků

Neva MB Compact-DM196 je šest a půl koňské síly. Taková síla stačí na to, aby orala malou zahradu, skrýt nebo pohodlně zalévat již vysazené rostliny. Model je také vhodný pro sklizeň a přepravu závaží na místě. Má dobrou průchodnost: Velká kola mohou projít i přes nečistoty nebo lehce bažinaté oblasti. Benzín se čtyřmi strolovými motory Neva DM196 je spuštěn pomocí manuálního startéru a má rovnoměrný přesun. A systém tří přenosů činí model procházky.Behind Tractor Optimal pro malý dům nebo chalupu, na kterém chcete vytvořit skutečnou ekonomiku bez velkých finančních nákladů.

 • Hood pro instalaci sekačky Dawn;
 • Páka pro přepínání přímo na volantu;
 • Kultivace na úkor čtyř, pěti nebo šesti kreseb;
 • Tři roky záruky;
 • Jednoduché pokyny od výrobce;
 • Šířka kultivace až 97 centimetrů.

Hlavní parametry výběru Motoblocks

Napájení

Ačkoli pro většinu elektrických a plynových zařízení je napájení uvedeno ve Watts, vzhledem k tomu, že pro traktory procházky výrobce nejčastěji naznačuje výkon, budeme také v tomto článku uvést.S. Do motobloků.

Síla zařízení přímo ovlivňuje jeho hmotnost, rozměry, schopnost pracovat s namontovaným zařízením určité velikosti. Vzhledem k tomu stojí za to vybrat jednotku v závislosti na údajné práci. Nejoblíbenějším kritériem výběru týkajícího se napájení zařízení je oblast zpracovaného místa. Zde jsou průměrné ukazatele výkonu motorového bloku v oblasti zpracované oblasti:

Samozřejmě existují silnější zařízení, ale jsou poměrně drahá a jsou určena pro obrovské oblasti, což pro dům absolutně není nutné.

Šířka a hloubka zpracování

Čím širší půda.GRADES, tím rychlejší bude zpracována stránka.Ale stojí za to zvážit, že čím více rozměrů, tím větší je hmotnost jednotky. V malých oblastech je v zásadě zbytečné „vytáhnout“ traktor založený na UNO s velmi širokou řezačkou. Proto je pro specifické úkoly vybrána šířka půdních gradersů (t. E. V závislosti na velikosti webu). Z osobní zkušenosti řekněme, že pro pozemek až 50 hektarů (a toto je drtivá většina letních chalup), šířka řezačky 75. 100 cm je docela vhodná. Samozřejmě, pokud máte pozemek větší velikosti, můžete se podívat na jednotky s šířkou řezačky 110. 170 cm.

jeden, axle, traktor, zahradu, který

Hloubka orby závisí na tom, jakou kulturu se chystáte zasadit. Pro brambory stačí plubit zem hluboko 10 cm. Minimální ukazatel hloubky orby pro procházku.Behind Tractor je 15 cm, takže i ten „nejslabší“ uno.podobný traktoru klidně pluhy půdu pod brambory. Například můžete vzít levný jednorázový traktor založený na 300 s kapacitou 7 litrů.S. U jiných plodin stojí za to si vybrat zařízení jednotlivě.

Typy motoloků

V obecném případě je stejný traktor založený na samostatné jednotce určené k provádění širokého spektra zemědělské práce.

Na trhu jsou uvedeny následující typy motoloků:

Strukturálně, kromě motoru, jeden oxinový traktor obsahuje ve svém složení:

Při práci na jednom traktoru je nainstalováno další zemědělské vybavení, které z něj mění univerzální stroj, se kterým se tyto operace provádějí jako například:

Kromě toho připojíte přívěs se sedadlem pro operátora k traktoru procházky.můžete jej proměnit v mini.pedator, který také rozšíří jeho funkční schopnosti.

Jak si vybrat dobrého kultivátora benzínu

Kultivátor nebo jeden.axle traktor 4 Hlavní rozdíly

Hlavním rozdílem mezi motorovým blokem motocyklové jednotky je schůzka. S pomocí řezačky rotujícího frézování sekcí uvolňuje půdu a provádí svou přípravu předpokladu. Motobobes provádějí nejen pěstování půdy. Jedná se o univerzálnější zařízení se širokou škálou úkolů, které kromě kopání, orby, zahrnují: čištění a čištění území, sečení trávy, přepravu zboží kvůli aktivnímu přílohy. Zařízení je připojeno k hřídeli pro výběr energie, který nemá kultivátora, ale traktor procházky

Další rozdíl je v tom, že jednoduché kultivátoři mají pouze jednu přední rychlost, stejný traktor by měl být vybaven nejméně dvěma předními a jednou vzadu. to mu umožňuje efektivně pracovat s připojením zařízení. Někteří z vysokých kultivátorů motoru mají tři rychlosti.

Existují rozdíly v návrhu převodovky. Stejný traktor založené na založeném je podrobeno velkému zatížení, takže všechny prvky jeho přenosu by měly být obzvláště spolehlivé a odolné a instalační místa ložisek by měla být široce rozložena tak, aby zařízení mohlo snadno vydržet radiální zatížení. Takové tvrdé požadavky nepředstavují jednoduchým kultivátorům.

Dalším důležitým rozdílem je možnost použití aktivního vybavení pro připojení. Podle tohoto parametru není většina modelů pěstitelů motorů schopna konkurovat Motoblockům. U některých těžkých tříd však rozdíly nejsou tak zřejmé. oba jsou blízko funkčnosti a provozním charakteristikám motorickým blokům.

Pokud potřebujete univerzální zařízení, které dokáže vyřešit téměř jakékoli zemědělské problémy, pak je lepší vybrat si jeden traktor. Pokud potřebujete zakoupit vybavení pouze pro orbu místa nebo pro uvolnění v předem připravené půdě, můžete dobře ušetřit a zakoupit levný motorový nebo střední třída.Chultivator.

Třídy kultivátorů motoru

Plíce. Tato třída zahrnuje kultivující vážící až 25-30 kg a až 3,5 litru.S. (2,5 kW). Malé velikosti, které se snadno ovládají a světlo, mají dobrou mobilitu a relativně nízkou cenu. Vhodné pro použití na osobních pozemcích, Dachas, ve sklenících pro uvolnění Země, pro zpracování půdy vedle stromů. Dobře se ukázat na tvrdých.na.na majicích místech, v omezených prostorech. Mlýny jsou schopny porazit 10-20 cm. Operace nevyžaduje hodně fyzické síly. Konstrukce zařízení je často skládací, což vám umožňuje snadno je přepravovat a ukládat.

Střední. Zařízení vážící až 50 kg, až 6 litrů.S., s hloubkou frézovacích mlýnů do 30 cm. Nejmocnější modely jsou navíc vybaveny koly, což zvyšuje pohodlí pohybu. Vybaveno poloprofesionálními motory a reduktory řetězu nebo řetězce. Často kompletní s obrácenou převodovkou, která poskytuje rychlost zad. Je možné použít těžké zavěšené zbraně: pluh, Cumber, Digger. Nedoporučuje se je však používat, protože kvůli nadměrnému zatížení zařízení dochází k významnému snížení motoru. Vyrovnat se s oblastmi zpracování až do 12 akrů velikosti.

Těžký. Jedná se o zařízení vážící více než 55 kg a s kapacitou více než 6 litrů.S. Poskytněte prohloubení půdy až do 45 cm. Jsou vybaveny dobrými profesionálními motory a spolehlivé převodovky. Existuje zpětná a alespoň dvě rychlosti předních předních. Jsou navrženy tak, aby fungovaly se zařízením, jako je onivátor s dvěma odrážkami, pluh, bramborový kout. Vzhledem ke zvýšenému výkonu, spolehlivému motoru a odolné převodovce jsou takové modely kultivujících vhodné pro použití na těžkých půdách a mohou být vybaveny plně naplněnými motorystmi. Vhodný pro zpracování velkých sekcí s velikostí 20 hektarů, používaných na malých farmách.

Malá pravda o čínských motorech ve srovnání s japonskými a evropskými

Motory japonských a evropských výrobců mají vysoce kvalitní, velké motorové zdroje a dobré výkonové vlastnosti. Jejich hlavní nevýhodou je vysoká cena. Kromě toho trh představuje dobré a relativně levné motory čínských firem: Lifan, Zongchen, Loncin.

Loncinové motory jsou vysoce kvalitní, v provozních vlastnostech jsou o něco nižší než motory Honda a zabírají jedno z předních míst v celkovém hodnocení motorů. Pracují stabilně, bez cizího hluku, snadno spustí, nedochází k ztrátě revolucí na nečinnosti. Loncin vyvinul a aplikoval vylepšené vyvažovací hřídel určenou pro zvýšenou energii.

Zongchen produkuje nejlevnější tržní motory. Liší se rovnoměrnou stabilní prací, dochází k sadě revolucí bez zbytečných vibrací a cizího hluku. Společnost vytváří zimní úpravu, která je přizpůsobena pro práci v chladném období.

Sortiment Lifan představuje více modelů motoru než jiné společnosti. Funkce designu: Systém zásobování palivem byl vylepšen, páka tlumiče se zlepšuje, mění se kryty palivových nádrží. těsnění se zvyšuje a únik je vyloučen.

Čínští výrobci jsou nejlepší z hlediska kvality ceny. Mezi nimi však existují neúspěšné modely, takže při výběru musíte pečlivě prostudovat recenze a také se seznámit s názorem odborníků.