Kde si můžete nechat opravit sekačku na trávu

Oprava sekačky na trávu

Vaše sekačka na trávu nebo vyžínač je mimo provoz? Potřebuje naléhavou opravu nebo plánovaný servis? Nespoléhejte se na vlastní sekačku! Opravy prováděné svépomocí často sekačku ještě zhorší. až do jejího rozpadu.

Nechte práci na profesionálech. Servisní středisko provádí profesionální opravy sekaček a výměnu dílů a součástí.

Po zavolání zkušený a příjemný údržbář rychle provede diagnostiku, aby určil povahu a složitost závady. Hned vám řeknu, co je špatně, kolik bude stát přestavba nebo výměna dílu a jaký časový rámec je pro tuto práci potřeba. Jakmile se dohodnete na financích a oprava bude provedena, bude vám vystaven záruční list. bez něj ho nebudete potřebovat. Pracujeme v plném souladu se všemi platnými zákony, pravidly a předpisy. Jak se říká. všechno je tu pro vás!

můžete, nechat, opravit, sekačku

Když se sekačka na trávu nespustí

V závislosti na velikosti trávníku a délce trávy si majitelé trávníků vybírají nejlepší sekací zařízení pro svůj trávník. Dodává se v několika příchutích:

Sekačku budete muset opravit sami, pokud nebyly v zimních měsících dodrženy podmínky pro její nesprávné skladování. Například pokud nejsou povrchy pracovního prostoru po použití čištěny nebo pokud není prováděna sezónní údržba. V důsledku toho dochází k různým problémům:

 • nože sekaček na trávu je třeba často brousit;
 • Sekačka se jednoduše nespustí;
 • motor se spustí, ale sekačka se po krátké době vypne;
 • karburátor se porouchá a je třeba jej nejen demontovat, ale také vyčistit a opravit;
 • Oprava sekačky je nutná, když při práci dochází k velkému poklesu výkonu.

Nemusíte chodit do drahého opravárenského centra. Mnoho problémů lze vyřešit nákladově efektivně a lze je opravit přímo ve firmě.

Po každém použití řezné prvky vyčistěte. Pravidelně měňte olej a provádějte servis stroje, abyste minimalizovali riziko poškození.

Jednotka: 2/5 | Počet znaků: 1344

Zařízení

Všechny elektrické sekačky fungují stejně. Mají plošinu pro montáž motoru s hřídelí rovnoběžnou se zemí. Na hřídeli elektrického nářadí je připevněn nůž (nebo dva), který se používá k sekání plevele. Rychlost elektrického žacího nástroje musí být vysoká, aby bylo zajištěno kvalitní sečení.

Samotná plošina má čtyři kola a je vybavena rukojetí s ovládacími prvky pro snadné ovládání. Slouží k pohonu stroje vpřed a k ovládání elektrické sekačky.

Upevnění kol může být pevné a otočné. V prvním případě je třeba zvednout dvě kola v zatáčkách. Otočné vyžadují méně fyzické síly.

Také méně „poškozují“ trávník. Pokud je tedy váš trávník plný květin, houpaček, pergol atd.д., doporučuje se používat otočná kola. Elektrické sekačky s těmito koly jsou ideální pro péči o trávník pod keři a stromy.

Motor je krytý a zároveň chrání osobu používající elektrickou sekačku před nehodami způsobenými předměty. Materiál použitý k jeho výrobě je často plastový, méně často kovový. Jak vidíte, elektrická sekačka je poměrně jednoduchá.

Blok válců: 2/8 | Číslo symbolu: 1317

Zjistěte příčinu rozbití

Náklady na diagnostiku a opravu se odvíjejí od typu sekačky. Například v případě elektrických modelů je důležité mít na paměti, že jejich provoz je závislý na stavu elektrické instalace. Prvním příznakem potíží je, že se spotřebič po připojení k elektrické síti nezapne. V takové situaci je třeba provést následující kroky k identifikaci závady.

 • Zkontrolujte napětí v místě připojení pomocí měřicího přístroje. Jde o funkčnost elektrické zásuvky.
 • Zkontrolujte, zda je elektrický kabel v dobrém stavu.
 • Zkontrolujte, zda tlačítko na sekačce funguje.

Tyto kontroly je nejlepší provádět s testerem. V některých případech lze kabel a tlačítko vyměnit za známé dobré. Pokud výše uvedené kroky nevedou k úspěchu, může být motor vadný.

V takových situacích je nejrozumnější zavolat servisní středisko.

Nejběžnějšími sekačkami na trávu jsou dnes. Pokud se majitelé setkají s těmito závadami, mají tendenci povolat odborníka. Nejprve je však důležité určit povahu závady. Za tímto účelem je třeba věnovat pozornost stavu „tlakových bodů“ zařízení:

Problémy se startováním motoru mohou mít řadu příčin. Hlavními z nich jsou chybějící jiskra a přívod paliva. Určení zdroje potíží může být poměrně jednoduché. Přítomnost volných karbonových usazenin na svíčce indikuje nekvalitní palivovou směs a nutnost výměny vzduchového filtru.

Nespálené částečky paliva se mohou usazovat na svorkách stroje a způsobit zkrat.

Suchá a čistá zapalovací svíčka může být známkou toho, že se v systému vytvořila vzduchová uzávěra, která brání přívodu paliva. Jednou z příčin je ucpaná tryska karburátoru. Nejdříve však vyfouknou palivové potrubí a vymění filtrační vložku.

Třetí možností je, že je zapalovací svíčka čistá a mokrá. V takových situacích se palivo objeví, ale nedojde k jiskře. Tyto závady jsou nejčastěji způsobeny následujícími příčinami

Uvedené poruchy lze odstranit jednoduchou výměnou těchto součástí. Každá z dnešních sekaček na trávu má své specifické chyby. Příslušné pokyny a příručky vám pomohou je odhalit.

Blok: 3/5 | Počet znaků: 3910

Opravy sekaček na trávu

Servisní středisko „Master“ nabízí profesionální opravy sekaček všech značek a typů. Kolové sekačky na trávu s poruchami jakékoliv složitosti jsou přijaty k použití.

Naši specialisté mají zkušenosti s opravami amerických, čínských a japonských motorů a sestav. Dílna je vybavena veškerým potřebným nářadím a náhradními díly potřebnými pro přesnou diagnostiku strojů, jakož i nářadím a náhradními díly pro rychlé opravy sekaček na trávu.

Naši inženýři se pravidelně účastní rekvalifikačních programů a jsou školeni ve výrobních závodech. Většina našich zaměstnanců má certifikáty potvrzující jejich kvalifikaci a profesionalitu.

Každoročně si u nás stále více lidí pořizuje venkovské pozemky, na kterých se často zakládají trávníky. Příznivé ceny zeleniny a ovoce v obchodech umožňují opustit trávníky na malých zahradních pozemcích. A to vše zvyšuje poptávku po vybavení pro údržbu zahrady. Sekačky na trávu se stále častěji objevují u našich krajanů na venkově. Každý spotřebič se však může dříve či později porouchat nebo zcela rozbít. Ve většině případů se oprava sekačky vyplatí a je mnohem levnější než nákup nových strojů.

Obnovujeme funkční stav všech typů strojů:

Kromě oprav provádějí naši servisní technici také údržbu vaší sekačky. To zahrnuje vyčištění stroje, výměnu zapalovacích svíček, kontrolu všech součástí, výměnu filtrů a oleje a vytažení nože a přípojek a kabelů. Pravidelný servis zahradních a stavebních strojů prodlužuje životnost sekačky a šetří náklady na pozdější opravy.

Naše servisní oddělení má vlastní sklad náhradních dílů, což nám umožňuje výrazně zkrátit dobu opravy a udržet neustále rostoucí ceny náhradních dílů na rozumné úrovni.

Přivezte svou sekačku do servisu Master Service a my ji během chvilky zprovozníme. Naše dílna je otevřena denně od 10 do 20 hodin.

můžete, nechat, opravit, sekačku

Další služby našich servisních středisek sekaček

 • – dodání sekačky na trávu k opravě servisním střediskem
 • – Opravy sekaček doma nebo v kanceláři
 • – Služba výměny spotřebního materiálu
 • – instalace a seřízení zařízení
 • – prodej dílů pro opravy sekaček na trávu.

Servis sekaček na trávu

Pro instalaci nebo seřízení zakoupeného stroje můžete využít služeb autorizovaného servisního střediska, které se postará o všechny potřebné práce pro další provoz sekačky. Adresy všech servisních středisek na mapě Drážďan. uvedené v horní části stránky. Pokud se na dané adrese servisní středisko nenachází nebo se nachází na jiné adrese, informujte nás prosím.

GOJA.RU je hodnocení a adresář servisních středisek a opraven domácích spotřebičů a chytrých telefonů, počítačů a notebooků, elektrického nářadí a televizorů. GOJA má více než 5000 servisních středisek.

Opravy sekaček na trávu. ceny

 • AE Person Service Center : Dobrý den. Musíte pochopit hlavní příčinu problému (zevnitř). Těžko říct, když se nerozhlédneme kolem. K metru Aeroport je možné se dopravit výtahem? Pracujeme na Leningradce m.Letiště. Uděláme, co bude v našich silách (více než 22 let v oboru)! Pokud nemůžete přijít, můžete doručit a vrátit! Práce s Yandex delivery nebo Yandex taxi. Přeji hezký den!
 • Alexander : Díky, není třeba!
 • Servisní středisko Chertanovo-Byt : Dobrý den, ohledně oprav a dostupnosti náhradních dílů se prosím obracejte na oddělení oprav nářadí a zahradní techniky od úterý do pátku od 10 do 19 hodin, v sobotu od 10 do 14 hodin
 • PROMO INSTRUMENT : Odpoledne! Ne, bohužel ji neopravujeme.
 • Opravář 24 : Ano, můžeme ho opravit, přivezte ho k opravě.
 • Servisní středisko Chertanovo Life: Dobrý den, pokud jde o otázku oprav a dostupnosti náhradních dílů, obraťte se na oddělení oprav nářadí a zahradní techniky od úterý do pátku od 10 do 19 hodin, v sobotu od 10 do 14 hodin

Nejoblíbenější servisní místa: oprava telefonu, firmware pro PlayStation 4, oprava vzduchového kompresoru, oprava šicího stroje Veritas, oprava sněhové frézy, Galaxy S7 Edge, Nokia, JVC, Zopo, REDMOND, Breguet, Hublot, Oris, Orient, Ulysse Nardin.

Moskva (výslovnost ) je hlavní město Ruské federace, město federálního významu, správní centrum Centrálního federálního okruhu a centrum Moskevské oblasti, která nezahrnuje. Největší ruské město podle počtu obyvatel a rozlohy. 12 506 468 lidí. (2018), nejlidnatější město celé Evropy a jedno z deseti největších měst na světě podle počtu obyvatel. Centrum moskevské městské aglomerace.

Přidat firmu. bezplatná reklama vaší firmy na HipDiru.

OPRAVA SEKAČKY NA TRÁVU

Naše síť servisních středisek dokáže opravit jakoukoli značku a model benzinové sekačky, domácí i zahraniční. Všechny práce byly provedeny rychle a efektivně! Máme vysoce kvalifikované zaměstnance, jsme neustále zásobováni náhradními díly a máme dobré výrobní zázemí, abychom se vypořádali s jakýmikoliv požadavky na opravu sekačky. Pro každého majitele sekačky na trávu je důležité si uvědomit, že každý spotřebič po servisu vydrží velmi dlouho.

Oprava sekačky na trávu

Najít firmu, která nabízí kvalitní, rychlé a včasné opravy sekaček, není v dnešní době snadné. Nechcete svěřit svůj majetek někomu, kdo nemá ponětí, co s ním má dělat. Vzhledem k množství nových modelů musí majitelé strojů neustále sledovat trh, aby si udrželi náskok. Jsme společnost, která se může pochlubit tak zkušenými zaměstnanci, kteří jsou připraveni řešit jakýkoli problém.

Pokud si nejste jisti, kde si můžete nechat sekačku opravit. neváhejte se na nás obrátit, protože v průběhu let jsme od našich zákazníků obdrželi mnoho pozitivních ohlasů. Kromě toho vám nabízíme prakticky nepřetržitou podporu. Komunikace prostřednictvím populárních messengerů a e-mailu. Můžete nám také zavolat na naše kontaktní telefonní číslo a získat komplexní poradenství. Můžete také navštívit samotné servisní středisko, jeho otevírací dobu najdete na této stránce, hned nad ní.

Opravy sekaček na trávu jsou stále populárnější a výnosnější, ale i přes množství nových firem není vždy možné najít dobrého odborníka a dobrý zákaznický servis. Tyto problémy nezanedbáváme a zaručujeme, že vaše sekačka bude opravena v dohodnutém termínu. Totéž můžeme slíbit za cenu práce. Nezvyšuje se z rozmaru pouhé myši:

Jednou z našich jasných výhod je. přijímáme bezhotovostní platby, pro další informace prosím volejte. Tento typ platby je výhodný zejména pro právnické osoby.

Ti, kteří stále nevědí, kde si nechat sekačku opravit, mohou při hledání vhodného servisního střediska jezdit po celé Moskvě. A všichni ostatní jsou hned na cestě k nám. Nebo si objednejte doručení kurýrem. Pokud nemáte čas si pro vadný nástroj přijet, naši pracovníci se o něj postarají za vás. Tato služba je navržena tak, aby vám ušetřila čas a co nejvíce vyhověla vašim potřebám. Po předání zařízení můžete proces sledovat prostřednictvím některého z pohodlných messengerů nebo e-mailů. Vyloučeno není ani telefonování.

Pokud sekačka nestartuje, můžete se samozřejmě pokusit problém vyřešit sami. Porouchat se však může doslova cokoli:

Je třeba udržovat dvůr v dokonalém pořádku. Budete k tomu potřebovat minimum zahradního nářadí, ale pokud vaše sekačka nefunguje, je to ztracený případ, pokud se snažíte, aby váš trávník opět vypadal úhledně. Nevyplatí se proto příliš dlouho odkládat, zejména pokud budete muset objednat náhradní díly z velké dálky.