Kolik můžete jezdit na procházce -Behind Tractor

Tento typ techniky je formálně sníženou kopií běžného traktoru. Jak víte, traktor je vozidlo a řídit vozidlo je nutné mít řidičský průkaz a pojištění automatické odpovědnosti. Ale zda takové pravidlo platí pro jediný traktor?. Ale často jsou chvíle, kdy jdou do nejbližšího obchodu s stavebními materiály na procházce.chodidlo, nebo jen jdou hodit velké odpadky. Vzhledem k tomu, že cesta bude běžet hlavně podél veřejných silnic, existuje šance setkat se s automatickým inspektorem. V tomto případě bude právní problém docela relevantní.

Chcete.li odpovědět na tuto otázku, měli byste si přečíst příručku nástrojů. Všechny doprovodné dokumenty naznačují, že tento typ zemědělských strojů není vozidlem a není určen k provozu na veřejných silnicích Na jedné straně je to dobré, t.Na. Občan není povinen zařízení zaregistrovat a starat se o inspekci, a právo na jediný traktor není nutné. Na druhou stranu vyvstává otázka: jak se dostat do zahrady, pokud se nachází ve vzdálenosti od obytné budovy? ?

Stejný traktor je vozidlo?

Stejný traktor je axiální mechanická technika s koly a motor s vnitřním spalováním. Navenek takové zařízení vypadá jako mini-traktor. Ale zda se jedná o traktor, samoprocelý stroj a obecně vozidlo z právního hlediska? Pojďme to pochopit!

kolik, můžete, jezdit, procházce, tractor
 • ,
 • Pro nesoulad s pravidly provozu pro řidiče vozidel je v rámci kodexu správních trestných činů stanovena administrativní odpovědnost. a tam se můžeme dostat do očí poznámky k článku 12.1 kódu, kde je koncept také dán, ale zajímavější:

Vozidlo v tomto článku by mělo být chápáno jako motorové vozidlo s pracovním objemem vnitřního spalovacího motoru s více než 50 kubickými centimetry nebo maximálním výkonem elektrického motoru s více než 4 kilowatty a maximální konstruktivní rychlostí více než 50 kilometrů za hodinu, stejně jako přívěsy, podléhají registraci státu a v jiných článcích této kapitoly jsou také traktorem, samohybnoucí silniční konstrukcí a další vozidla s vlastním pohonem, vozidla, která v souladu s právními předpisy Ruské federaci o bezpečnosti silničního provozu je udělena zvláštní právo.

Navíc koncept vozidla zakotveného v poznámce k článku 12.1 Kodex administrativních trestných činů, není interpretace expanze.

Ne každý jednotlivý traktor však zrychluje přes 50 km/h. Přesněji řečeno, v praxi to nejde o více než 10-15 km za hodinu, což nám umožňuje říci, že takovou techniku ​​nelze vozidlu připsat.

 • Jsou motorické bloky patří do kategorie traktorů, samoprocelých a dalších strojů?
 • ?

Podrobně zjistíme tyto otázky v následujících dvou částech našeho článku.

Věk po kterém je dovoleno spravovat motocyklovou jednotku

Provozní informace neposkytují žádné údaje o tom, kolik let může sedět za volantem tohoto zemědělského stroje. Когда предполагается работа только на территории огорода, либо же сада, то тогда достаточно, чтобы водитель мог корректно управлять данным устройством. Dítě ve věku 12 let přirozeně není fyzicky schopno spravovat traktor procházky, protože zde bude nutné aplikovat sílu pro vlastnictví a řízení vysoce kvality a porozumět bezpečnostním pravidlům.

Taková práva může získat pouze osoba, která dosáhla věku. Můžete shrnout, že za účelem provozování jednoho traktoru na vašem webu, zahradě nebo zahradě není třeba mít právo mít právo. Za předpokladu, že jste často účastníkem dopravního hnutí a neustále cestují na vozovku, musíte mít s sebou odpovídající dokument.

Recenze

Při jízdě po veřejné silnici potřebuje řidič traktoru právaKromě práv řidiče traktoru musíte mít dokumenty a kontroly získávání tohoto zemědělského stroje v maloobchodní síti.

Co mám dělat, když nemám žádné dokumenty a zahrada je ve vesnici a musíte jít do zahrady podél okraje vesnice, podél dálnice ve vzdálenosti 500 m.Předat práva-musíte si koupit další jediný traktor.

.

Pokuty, které lze uložit na ovladač motorového bloku

Ačkoli zařízení není ani vozidlo, ani prostředkem pohybu, může to být v pořádku podle článku 12.7. Ale pouze samotný řidič bude za tento případ na vině. Administrativní trest se snadno vyhýbá. O tom, jak to provést, je popsáno v níže uvedené části.

Trest může být pouze pro následující trestné činy:

 • Řízení domácího zařízení;
 • Řízení bez práv;
 • Být na vozovce ve vozidle bez povolení;
 • Zlepšení pohybu;
 • Řízení pod vlivem alkoholu.

Hlavní pokuta, která spojuje všechny ostatní body, je pokuta pro překážku pohybu. V tomto případě je řidič potrestán jako chodce, protože nemůže legálně získat stav řidiče: zařízení nepatří do kategorie vozidla.

A dokonce i intoxikace je klasifikována jako porušení veřejného pořádku, nikoli pravidla silnice. To však neodstraní vinu od osoby a on, stejně jako řidiči, může být zapojen do soudu, aby zabavil technické zařízení.

Nemyslete si, že trest za jízdu na procházce.Behind Tractor je malý. Může vydělat několik tisíc v závislosti na situaci. Za přitěžujících okolností: intoxikace, poškození pro chodce, můžete získat administrativní nebo dokonce trestní odpovědnost.

Je možné jezdit na motorických blocích na veřejných silnicích?

Navzdory skutečnosti, že stejný traktor založený na vozidlech, přestože jedna otázka zůstává otevřená. Co dělat, pokud se na web dostanete pouze po silnici? V takových případech mnoho majitelů tohoto osobního vybavení spadá na pokutu od inspektorů dopravní policie. Jak se tomu vyhnout a najít cestu ven z této situace, řekneme vám to hned teď.

Jak každý ví, neexistuje žádná samostatná kategorie, která by získala práva na jízdu pomocí Motoblocks. Ale při odchodu na silnici se majitelé této techniky automaticky stanou uživateli silničního provozu. Zástupci dopravního inspektorátu budou od vás vždy schopni požadovat dokument, který naznačuje vaše znalosti o pravidlech silnice. Koneckonců, bez nich se nemůžete dělat na silnici. A pokud stále nejedete ne, ale s cestujícími, které se velmi často stávají, pak můžete být zcela pokutováni. Protože podle odstavce 22 SDA jsou přepravy lidí povoleny pouze autami.

 • Pokud nemáte žádnou kategorii práv, pak stojí za to otevřít alespoň základní kategorii A pro kontrolu motocyklů. Stane se potvrzením, že znáte pravidla silnice a víte, jak se chovat na silnici.
 • Vždy musíte mít řidičský průkaz s jízdou.
 • Vybavte uno.jako traktor jako světlomety nebo denní světla světla.
 • Nainstalujte na přívěsu červené.reflexní prvky červené.

Po poslechu naší rady se můžete stát úplným uživatelem silničního provozu a všechna pravidla provozu již budou rozšířena na vás, stejně jako další řidiče.

Co lze udělat na zařízení

Je možné použít jakékoli silnice na motorovém bloku? Majitel zařízení může projít po boku, aniž by to ovlivnilo vozovku. Jeho právní status se bude rovnat stavu chodce. Ale zároveň byste se měli obávat pokuty, pokud je řidič intoxikován. Bude však obtížnější v pořádku za porušení pravidel dopravy pro důstojníka pro dopravu, protože majitel neodejuje na vozovku. Na cestách můžete klidně jezdit. Je to jízda na veřejných silnicích? Ne. Protože na těchto Lancls neexistují žádné označení a známky, nemohou dát pokutu.

Chcete.li to hrát bezpečně, je lepší si vzít s sebou řidičský průkaz i při jízdě po vedlejší koleji a s ním je pas v oblasti registrace zemědělských strojů. Aplikace jako „Jdu a dotýkat se“ neposlouchejte: mnohokrát dopravní policie kontrolovala zemědělské služby a zemědělské služby.

Optimální a oficiálně povolený typ pohybu motorových bloků používá přívěsy. Pak můžete přesunout odpovědnost za řízení řidiče automobilu s přívěsem nebo se dostat za volant. V tomto případě bude nutné jet po silnici podle všech pravidel dopravních pravidel pro automobily nebo nákladní automobily: s právy, licenci, poznávacími značkami a světlomety.

Pokuty, které mohou dát řidiči traktoru procházky

Navzdory skutečnosti, že zařízení není transport a není prostředkem pohybu, mohou být pro jeho řízení v pořádku. Ale za to bude pouze samotný řidič. Pokutu lze snadno vyhnout, jak to provést, je popsáno v níže uvedené části.

Pokuty mohou být vydány za následující trestné činy:

 • Jízda na domácím zařízení;
 • Řízení bez práv;
 • Být na vozovce na vozidle bez povolení;
 • Pro překážku silničního provozu;
 • Pro řízení ve stavu intoxikace.

Hlavní trest, který kombinuje všechny ostatní body, je pokuta pro překážku silničního provozu. V tomto případě je řidič obviněn jako chodce, protože nemůže legálně dostávat stav řidiče: zařízení nepatří do kategorie vozidla. A dokonce i intoxikace je převedena do kategorie porušení veřejného pořádek a nikoli porušením pravidel dopravy. To však neodstraní vinu od osoby a může být zapojen do soudu, stažení technického zařízení stejným způsobem jako řidiči.

Nemyslete si, že trest za jízdu na procházce.Behind Tractor je malý. V závislosti na situaci to může být několik tisíc. Za přitěžujících okolností. intoxikace, poškození pro chodce. můžete spadat do správní nebo dokonce trestní odpovědnosti.

Pokud jsou nutná práva

Někteří letní obyvatelé nakupují reklamu podle reklam jako jediný traktor a nakonec obdrží mini-traktor. Jedná se o vysokoflíkové zařízení, malé. Téměř se neliší ve vzhledu od motorových zařízení, ale jejich motor je výkonnější. Řízení proto vyžaduje práva na vysokou kategorii, registraci v ekonomickém řízení a pas vybavení. Někteří majitelé ani nemají podezření, že pomocí takzvaného traktoru procházky ve skutečnosti cestují po mini-traktorech a neustále porušují zákon.

kolik, můžete, jezdit, procházce, tractor

Můžete odlišit mini-traktor od traktoru procházky pomocí napájení motoru. První má asi 16 kW. Je nutné, aby síla zařízení byla menší, pak nelze získat práva.

Zákony o pravidlech provozu se neustále mění, takže při nákupu nového vybavení je lepší kontaktovat místní zemědělské oddělení pro příslušné informace.

Při registraci nebo převodu pasu na základě prodejní smlouvy bude naznačeno, zda je řidič povinen dostávat práva nebo ne.

Pokud se ukáže, že práva jsou požadována, měla by být získána buď kategorie „A“ (pro motocykly) nebo „F“, pokud je zařízení považováno za velkou zemědělskou společnost.

kolik, můžete, jezdit, procházce, tractor

Pro procházku.Behind Tractor není nutný. Ale zároveň nemůžete jít na silnici, je povoleno pohybovat se pouze po boku silnice. Abychom se vyhnuli problémům, je lepší přesunout techniku ​​pomocí přívěsu. Měli byste být také opatrní ohledně příliš silných motoloků. Pokud mají upravený motor, nemůžete zařízení opustit bez registrace, musíte získat práva. A při nákupu mini-traktoru, nejprve musíte kontaktovat příslušné oddělení pro práva odpovídající kategorie. Pamatujte, že nedbalost ve vztahu k zákonu může vést k finančním ztrátám, správní odpovědnosti a zabavení technologie.

Počet bloků: 24 | Obecný počet symbolů: 18032 Použitá látka dárců: 8informace pro každého dárce: