Makita 4-3/4 ″ přenosná sada pásmové pily, 18V LXT. Makita 18V Bandsaw

Makita 4-3/4 ″ přenosná sada pásmové pily, 18V LXT

Makita 18V LXT lithium-iontová bezdrátová přenosná pásmo (model XBP02TX) poskytuje bezdrátový kovový řezací sílu pro řadu aplikací. XBP02TX má motor s vysokým točivým momentem postavený Makita a kompaktní design s menší hmotností, stejně jako funkce pohodlí, jako je proměnná rychlost a vestavěná l.E.D. světlo. Je ideální pro rychlejší proříznutí přes unistrut veškeré vlákno, kanál, vlnité, potrubí, potrubí, plech, čtvercové hadičky a další. Souprava obsahuje dva 18V LXT 5.0ah baterie a každý dosáhne plného nabití za pouhých 45 minut.

Makita 18V LXT lithium-iontová bezdrátová přenosná pásmo (model XBP02TX) poskytuje bezdrátový kovový řezací sílu pro řadu aplikací. XBP02TX má motor s vysokým točivým momentem postavený Makita a kompaktní design s menší hmotností, stejně jako funkce pohodlí, jako je proměnná rychlost a vestavěná l.E.D. světlo. Je ideální pro rychlejší proříznutí přes unistrut veškeré vlákno, kanál, vlnité, potrubí, potrubí, plech, čtvercové hadičky a další. Souprava obsahuje dva 18V LXT 5.0ah baterie a každý dosáhne plného nabití za pouhých 45 minut.

Ovládání: Pohodlně lokalizovaný dialvárna s proměnnou rychlostí umožňuje uživateli přizpůsobit rychlost s aplikací: Makita-built Motor poskytuje rychlejší řezání s variabilní rychlostí 275-530 ft./min.Trvanlivost: Silný ochranný gumový nárazník pro přidanou odolnost vůči Clorability comport: Spouštěcí přepínač s prvkem uzamčení vyžaduje dvě akce k napájení oniincludes: zahrnuje. (2) 18V LXT LITHIUM-ION 5.0AH baterie, rychlá nabíječka, přenosná čepel pila a taška na nástroj

 • Řezná kapacita 4-3/4 “přijímá čepel 44-7/8″ a je ideální pro řezání více kovových materiálů
 • Motor postavený Makita poskytuje rychlejší řezání s variabilní rychlostí 275-530 ft./min.
 • Ochranný obvod s vestavěným výstražným světlem poskytuje varování před ochranou motoru s nadměrnou torque pro zvýšenou trvanlivost
 • Spouštěcí přepínač s funkcí blokování vyžaduje dvě akce k napájení pásmové pily
 • Pohodlně lokalizovaný číselník pro ovládání rychlosti proměnné umožňuje uživateli přizpůsobit rychlost aplikaci
 • Silný ochranný gumový nárazník pro větší odolnost
 • Háček nástroje zajišťuje nástroj, pokud se nepoužívá
 • Kompaktní a ergonomický design při pouhých 20-5/8 „dlouhých a 14.3 liber. s baterií pro sníženou únavu operátora
 • Nastavitelná deska zastávky chrání materiál a poskytuje pozitivní podporu pro přesné řezy
 • Vestavěné l.E.D. Světlo osvětluje pracovní oblast pro zvýšenou viditelnost
 • Pogumovaná rukojeť měkké přilnavosti poskytuje zvýšené pohodlí v práci
 • Externě přístupné kartáče pro větší servivitabilitu
 • Palubní úložiště klíče pro rychlé a snadné nastavení desky zátky
 • Zahrnuje 2 18V LXT baterie, rychlou nabíječku, přenosnou čepel pily a taška na nástroj

Makita 2 ″ Brad Nail 18

Makita 2palcový Brad Nail má odolný a kompaktní design s lehkým využitím, včetně designu s úzkým nosem, díky kterému je ideální pro širokou škálu povrchových aplikací.

AF505N může fungovat od 60 do 115 psi a řídí rozsah 18 rozchodů Brad Nails od 5/8 do 2 palce. Kapacita časopisu je až 100 hřebíků, s rychlým uvolněním cam-lock, který otevře sestavu nehtů, aby snadno vyčistil džemy.

Makita pár šachta štětce štětce 23-5/8 ″

Připevnění párů hřídele Makita Bristle Brush je perfektním příslušenstvím pro Makita 18V X2 LXT (36V) a 4-nátažníku MM4 napájecí hlavy páru hřídele (prodáno samostatně). Připevnění šachty štětce štětce má široký rozsáhlý povrch 23-5/8 ”a odolné nylonové štětiny pro optimální výkon. Ocelový hnací hřídel snižuje vibrace a zvyšuje životnost zařízení.

Makita 4-1/2 ″ pádlo SWTCH GRINDER W/Cord

Makita’s 4-1/2 ”úhel mlýnek kombinuje 7.5 AMP napájení s komfortními a motorovými ochrannými prvky pro dlouhodobější průmyslový výkon. Úhlový mlýnek 9557pb poskytuje 11 000 ot / min, s měkkým startem pro hladké začínající podniky. Úhel mlýnky také obsahuje řadu vlastností trvanlivosti, včetně labyrintové konstrukce, která těsňuje a chrání motor a ložiska před prachem a troskami pro delší životnost nástroje, stejně jako ochranný zig-zig lak vytvořený tak, aby utěsnil armaturu z prachu a odpadků z prachu a odpadků.

Sada ovladačů ovladače Makita Subcompact Impact /Drill, 18V LXT

Makita vytvořila novou třídu v bezdrátovém sboru s 18V LXT subkompaktními nástroji. Sub-Compact Makita dává uživatelům 12V manipulaci s výkonem 18V a kompatibilitu s největším 18V bezdrátovým nástrojovým systémem na světě na světě. CX200RB je kombo souprava se dvěma 18V subkompaktními řešeními pro vrtání, řízení a upevnění. Sada obsahuje ultrakompaktní dvoustupňové beztastní řidič s dvěma rychlostními nastaveními, které váží pouze 2.8 liber., a variabilní rychlostí bezkartáčového ovladače se dvěma rychlostními nastaveními, které váží pouze 2.6 liber. Existují také dva 18V LXT Compact 2.0ah baterie, které mají integrovaný l.E.D. indikátor úrovně nabití baterie.

Makita Subkompakt 2.PC Combo Kit, 18V LXT

Makita vytvořila novou třídu v bezdrátovém sboru s 18V LXT subkompaktními nástroji. Sub-Compact Makita dává uživatelům 12V manipulaci s výkonem 18V a kompatibilitu s největším 18V bezdrátovým nástrojovým systémem na světě na světě. CX200RB je kombo souprava se dvěma 18V subkompaktními řešeními pro vrtání, řízení a upevnění. Sada obsahuje ultrakompaktní dvoustupňové beztastní řidič s dvěma rychlostními nastaveními, které váží pouze 2.8 liber., a variabilní rychlostí bezkartáčového ovladače se dvěma rychlostními nastaveními, které váží pouze 2.6 liber. Pro efektivnější upevnění je funkce Impact ovladače asistenční režim (A-režim), který pomáhá eliminovat „šroubové vačky“ a „křížové závity“ při nízké rychlosti, dokud nezačne utažení. Souprava obsahuje dva 18V LXT Compact 2.0ah baterie a každý dosáhne plného náboje za pouhých 25 minut na efektivní rychlé optimální nabíječce-nejrychlejší čas nabití v kategorii-za menší prostoje a zvýšenou produktivitu. Pro větší pohodlí mají baterie integrované l.E.D. indikátor úrovně nabití baterie. Je to součást rozšiřujícího se systému Makita 18V LXT, největšího bezdrátového nástrojového systému na světě poháněné 18V lithium-iontovými bateriemi. Baterie Makita 18V LXT mají nejrychlejší časy nabití ve svých kategoriích, takže tráví více času prací a méně času sezením na nabíječce. Pro zlepšení výkonu nástroje a prodlouženou výdrž baterie vytvořila Makita Computer Computer Compults Ochrana Hvězdní ochrana je komunikační technologie, která umožňuje nástroji a baterii pro ochranu hvězdy pro výměnu dat v reálném čase a monitoruje podmínky během používání k ochraně před přetížením, nadměrnému vyhlášení a přehřátí. Pro zvýšenou všestrannost může být tento nástroj napájen také společností Makita 18V LXT a kompaktní lithium-iontové baterie s hvězdným symbolem na baterii označující ochranu hvězd uvnitř.

Makita bezdrátová recenze kapely

Kdokoli od elektrikáře po instalatéra do tesaře může být vždy efektivnější při řezání kovu. I když pro tento úkol je k dispozici celá řada elektrických nástrojů, pila s kapelou je jedním z nejlepších nástrojů pro tento úkol. Co dělá kapelu ještě lepší, je bezdrátová. Pojďme se tedy podívat na recenzi Makita Cordumless Band Saw.

Přehled recenze pily Makita bezdrátová kapela

Makita je známá svou velkou řadou elektrických nástrojů na platformě 18V baterie. Mají cokoli od vrtáku po vakuum po sekačku. Pokud jde o pracoviště.

Makita má na trhu několik kapelních pily. Pokud však hledáte kompaktní pilut bezdrátové kapely, je to nástroj pro vás.

Funkce recenze Makita bezdrátové kapely

Sada pásma Makita (XBP03Z) je postavena s motorem s vysokým točivým momentem, který dodává 630 ft./min rychlost čepele.

Pila je poháněna jedinou 18V baterií Makita.

Stejně jako u jiných pásů, má to přední rukojeť, která pomáhá se stabilitou a přesnými řezy. To je však dostatečně lehké na použití jednou rukou.

Zadní rukojeť napodobuje rukojeť nalezená na jejich kruhové pile, která má nadměrnou pohodlnou přilnavost.

Pro přístup k čepelu existují dvě karty pro otevření krytu. I když se zdají být chráněni, může to být týdenní bod, pokud se dostanou, nebo pokud nástroj klesne. Nic jsme neslyšeli, ale jen na vědomí.

Pásová pila obsahuje kapacitu 2-1/2 ″.

Stejně jako u jiných pásů, které jsme testovali, jsou válečky z nerezové oceli, takže nebudou rez.

Nástroj má také pás, potrubí/dřevěné klipy.

Makita bezdrátová kapela Pícha recenze

Pokud jde o výkon, provedli jsme to prostřednictvím různých různých materiálů. Vzali jsme to k Randyho a mechanice vedle. Chtěli jsme získat jejich názor a vidět, jak se to shoduje s našimi.

Pila je navržena tak, aby řezala vedení, unistrut, měděnou trubku, závitu a další.

Celkově byla shoda od každého z toho, že pila byla rychlá, silná, hladká a velmi snadná práce. Pro mě také miluji velikost. Řezací trubka nad, před nebo pod ní bude s touto pilou velmi snadné, protože se necítí jako byste se snažili držet tunu cihel nad hlavou.

Hodnota recenze makovské bezdrátové kapely

XBP03Z prodává asi 250 na Amazonu pro holý nástroj. I když je to spravedlivá cena, je to stále velká investice, pokud potřebujete baterii a nabíječku. Opravdu bych to rád viděl kolem 250 s baterií a nabíječkou.

Závěrečné myšlenky Makita bezdrátová kapela

Celkově se jedná o skvělou bezdrátovou pilu. Miluji rychlost, sílu a váhu, což usnadňuje řezání nad hlavou nebo před vámi. To je skvělé pro instalatéra nebo elektrikáře, který každý den stříhá tunu potrubí, protože to ušetří čas a peníze. Pokud hledáte kompaktní pásmovou pilu, která také nabízí spoustu nástrojů, do kterých se můžete vyrůst, je Makita XBP03Z skvělá volba.

Makita XBP03Z dělá proříznutí kovem jednoduchý a snadný úkol. Pár této pily s velkou řadou dalších bezdrátových nástrojů a nemáte žádný mozek.

Makita XBP02Z 18V LXT LITHIUM-ION bezdrátová přenosná pásmová pila (pouze nástroj)

Ikona zoomu

Makita XBP02Z 18V LXT LITHIUM-ION bezdrátová přenosná pásmová pila (pouze nástroj)

Makita 18V LXT LITHIum-Ion bezdrátová přenosná pásmo (pouze nástroj) (XBP02Z) přináší bezdrátový řez kovu na pracovní sílu na Jobsite. XBP02Z má motor s vysokým točivým momentem postavený Makita a kompaktní design s menší hmotností pro řadu řezných aplikací v různých kovových materiálech. Pouze nástroj: Baterie a nabíječka nejsou zahrnuty.

Makita 18V LXT LITHIum-Ion bezdrátová přenosná pásmo (pouze nástroj) (XBP02Z) přináší bezdrátový řez kovu na pracovní sílu na Jobsite. XBP02Z má motor s vysokým točivým momentem postavený Makita a kompaktní design s menší hmotností pro řadu řezných aplikací v různých kovových materiálech. Pouze nástroj: Baterie a nabíječka nejsou zahrnuty.

Často Koupeno Společně

Makita XBP02Z 18V LXT LITHIUM-ION bezdrátová přenosná pásmová pila (pouze nástroj)

Model: XBP02Z

V LXT LITHIUM-ION CODRED PRvatelná pásmová pila (pouze nástroj)

Makita 18V LXT LITHIum-Ion bezdrátová přenosná pásmo (pouze nástroj) (XBP02Z) přináší bezdrátový řez kovu na pracovní sílu na Jobsite. XBP02Z má motor s vysokým točivým momentem postavený Makita a kompaktní design s menší hmotností pro řadu řezných aplikací v různých kovových materiálech.

Je to součást rozšiřující se série Makita s 18V lithium-iontovou sérií, největší bezdrátové sestavy nástroje na světě poháněnou lithium-iontovou baterií 18V. Makita 18V lithium-iontové baterie mají nejrychlejší časy nabití ve svých kategoriích, takže tráví více času prací a méně času sezením na nabíječce.

Pro zlepšení výkonu nástroje a prodlouženou výdrž baterie vytvořila Makita Computer Computer Compults Ochrana Hvězdní ochrana je komunikační technologie, která umožňuje nástroji a baterii pro ochranu hvězdy pro výměnu dat v reálném čase a monitoruje podmínky během používání k ochraně před přetížením, nadměrnému vyhlášení a přehřátí. Pro zvýšenou všestrannost může být tento nástroj napájen také společností Makita 18V LXT a kompaktní lithium-iontové baterie s hvězdným symbolem na baterii označující ochranu hvězd uvnitř.

XBP02Z je vybaven motorem s vysokým točivým momentem vyrobeným Makitem a 6-nastavením variabilní rychlosti, který poskytuje rychlost bez zatížení 275-530 ft./min. Pro rychlejší proříznutí kovu přes unistrut veškeré vlákno, kanál, vlnité, potrubí, potrubí, plech, čtvercové hadičky a další. Nastavitelná noha chrání materiál a poskytuje pozitivní podporu pro přesnější řezy.

XBP02Z váží jen 14.3 liber. (s baterií, prodáno samostatně) s kompaktnějším designem při 20-5/8 ”dlouhý a ergonomický tvar, který se hodí jako rukavice pro sníženou únavu operátora. XBP02Z je také vybaven vestavěným l.E.D. Světlo, které osvětluje pracovní oblast pro efektivnější práci, stejně jako gumové nárazníky a odnímatelný háček.

XBP02Z je zkonstruován pro řadu úkolů řezání kovů a je ideální pro elektrické, HVAC, instalaci, budovu kovů, výrobu kovů, instalatérství a jakýkoli profesionální dodavatel, který vyžaduje nejlepší přenosnou přenosnou kapelu ve třídě ve třídě. Pouze nástroj: Baterie a nabíječka nejsou zahrnuty.

 • Řezná kapacita 4-3/4 “přijímá čepel 44-7/8″ a je ideální pro řezání více kovových materiálů
 • Motor postavený Makita poskytuje rychlejší řezání s variabilní rychlostí 275-530 ft./min.
 • Ochranný obvod s vestavěným výstražným světlem poskytuje varování před ochranou motoru s nadměrnou torque pro zvýšenou trvanlivost
 • Spouštěcí přepínač s funkcí blokování vyžaduje dvě akce k napájení pásmové pily
 • Pohodlně lokalizovaný číselník pro ovládání rychlosti proměnné umožňuje uživateli přizpůsobit rychlost aplikaci
 • Silný ochranný gumový nárazník pro větší odolnost
 • Háček nástroje zajišťuje nástroj, pokud se nepoužívá
 • Kompaktní a ergonomický design při pouhých 20-5/8 „dlouhých a 14.3 liber. s baterií (baterie není zahrnuta) pro sníženou únavu operátora
 • Nastavitelná deska zastávky chrání materiál a poskytuje pozitivní podporu pro přesné řezy
 • Vestavěné l.E.D. Světlo osvětluje pracovní oblast pro zvýšenou viditelnost
 • Pogumovaná rukojeť měkké přilnavosti poskytuje zvýšené pohodlí v práci
 • Externě přístupné kartáče pro větší servivitabilitu
 • Palubní úložiště klíče pro rychlé a snadné nastavení desky zátky
 • Vybaveno ovládacími prvky počítače na ochranu hvězd, které chrání před přetížením, nadměrné vysíláním a nadměrnému ohřívání
 • Rychlá optimální nabíječka komunikuje s vestavěným čipem baterie během procesu nabíjení, aby se optimalizovala životnost baterie aktivně ovládáním proudu, napětí a teploty (baterie a nabíječka se prodávají samostatně)
 • Rychlá optimální nabíječka má vestavěný ventilátor, který ochladí baterii pro rychlejší a efektivnější nabíjení (baterie a nabíječka se prodávají samostatně)
 • Technologie Makita poskytuje doba nabíjení vedoucí kategorie, takže baterie tráví více času prací a méně času na nabíječce (baterie a nabíječka se prodávají samostatně)
 • Kompatibilní s lithium-iontovými bateriemi Makita 18V s hvězdným symbolem (baterie se prodává samostatně)
 • Baterie a nabíječka se prodávají samostatně
 • 3letá omezená záruka
 • Používejte pouze skutečné baterie a nabíječky Makita

Buzz nástrojů

Procházejte všechny značky »

Procházejte všechny kategorie »

Domů »Nejnovější recenze nástrojů» Bezretové nástroje »Pily» Makita bezdrátová přenosná pásmová pila xbp01

Makita bezdrátová kapela SAW XBP01 Recenze

Makita XBP01

Výrobce: Makita Model Číslo: XBP01 Cena: 419.00 Zdroj energie: 18 V lithium-iontová hmotnost: 7.5 kudů

Makita v poslední době kopala zavedením několika nových 18 Voltových nástrojů do jejich již působivých 70 plus bezdrátových sestav. Nová přenosná přenosná skupina Makita SAW XBP01 je kompaktní 7.5 liber. a splňuje ANSI Standard 60745-2-20 je vhodný pro vhodný provoz s jednou rukou.

Bezdrátová kapela v mé knize je lepší každý den v týdnu pro řezání opětovného baru, potrubí, měděné trubky, úhlového železa, kanálu, všestranného prutu, jednotrů a kovové trubky pod 2-1/2 palce než reciproční pila nebo pila. Kde si myslím, že tato kapela bude zářit, je na řezání nad hlavou.

Makita vytvořil tento nový nástroj, aby měl kryt kola čepele. Pokrytí kola umožňuje tento nástroj příliš kvalifikovat pro jednoruční použití a přiznejme si to, všichni elektrikáři, mechaničtí dodavatelé a instalatéři, které vím, kde to stejně dělám. Proč neudělat nástroj, který se hodí k potřebám uživatelů a je bezpečnější, dobře provedený Makita!

Specifikace:

 • Max. Řezací kapacita: (obdélníkový obrobku) 2-1/2 ″ x 2-1/2 ″
 • Žádná rychlost zatížení: (ft./min., var. Rychlost) 630 ft./min.
 • Baterie 18V lxt lithium-ion, 3.0AH
 • Čas nabití baterie: 30 minut
 • Celková délka: 18-1/2 ″
 • Hmotnost: 7.5 liber. (s baterií)

Napájení

Makita bezdrátová přenosná pásmová pila XBP01 funguje na 630 ft.min. Rychlost čepele a přijímá standardní čepele 32-7/8 ″ x ½ “a s řeznou kapacitou 2 ½” a je ideálním nástrojem pro řezání společných kovů nalezených.

Nedávno jsem použil Makita XBP01, abych rozřezával zabití černé plynové trubky, abych vytvořil potrubí svorky v mém obchodě. Byl jsem úplně ohromen silou, rychlostí a přesností, kterou mi dal AW. Střílel jsem na 60 ″ potrubí a byl jsem „anální retentivní“, chtěl jsem všechny trubky přesně stejné velikosti. Makita XBP01 mi umožnila oholit 1/8 palce z potrubí. působivá přesnost!

Pomocí stejné přesnosti řezání jsem také použil k instalaci dveří hliníkových larsonů, kde jsem se musel oholit 1/2 ″ z hustého hliníkového rámu 1-5/8 ″. Tyto dveře měly údržbu bez údržby, takže čistý řez byl povinný. Co to bylo spořič času a také jsem dosáhl kvalitnějšího přizpůsobení a dokončení, než poskytuje Hack Saw.

Skvělé funkce

Makita XBP01 má vestavěnou l.E.D. Světlo, které jsem našel na řeznou plochu, byl obsazen slušné světlo, změna čepele „bez nástrojů“ byla velmi snadná. Uvolnění jedné páky a otevření krycí desky za závěsné čepele je vše, co je potřebné k přístupu a změně čepele. Wicked Easy!

Pila s pásma má nastavitelnou nohu, která chrání materiál a poskytuje zlepšenou podporu pro přesnější řezání, ale k upravení tohoto je zapotřebí Allen klíč, uložený na palubě. Je zřejmé, že bych rád viděl tento nástroj bez nastavení.

Jednou z funkcí, které na Makitě nejraději miluji. Tento nástroj přichází s „značením hvězd“ na baterii. Toto značení ukazuje, že nástroj je vybaven systémem elektronického ochrany pro prodloužení životnosti baterie. Systém automaticky přeruší napájení nástroje v situacích, když je nástroj přetížen nebo má nízké napětí baterie.

Poslední funkcí, kterou jsem ocenil, byl Handing Hook. Je dostatečně velký a hluboký na to, aby pověsil 2x řezivo a inscenační zábradlí.

Nová čepele vytvořená pro delší životnost

Většina čepelí pila na svařovacím bodě selže v důsledku stresu způsobeného přísnějším poloměrem otáčení. Makita vydala novou 32-7/8 ″ x ½ ”kompaktní pásmovou čepel. Nová kompaktní pásmová Blade má bi-kovovou konstrukci a zlepšený proces svařování pro delší životnost čepele. Čepel má vlnitý zubní sadu pro čisté řezy v listech, zkumavkách a potrubí a je ideální pro řezání neželezného kovu, měkké oceli, lité oceli, litinu a nerezové oceli.

Nová velikost čepele s kapelou:

Bohužel nová čepel nepřichází standardně s kompaktní pásmovou pilou. Doufejme, že Makita provede tuto změnu.

Celkový dojem:

Našel jsem makita bezdrátovou přenosnou pásmovou pilu xbp01 super snadné nastavit, změnit čepel a provozovat. Váží pouze 7.5 liber a já mohu tento nástroj snadno použít jednou rukou při používání své druhé ruky k držení materiálu. Vypadá to odolné a dobře vyrobené a je to spořič času a práce. doporučeno!