9 oprav pro to, kdy vaše sekačka na trávu nezačne. Toro Lawn Meghter Starter

Existuje mnoho důvodů, mechanické a jinak, proč sekačka neběží. Dobrou zprávou je, že oprava většiny všech problémů je dostatečně snadná pro manipulaci s.

Autor: Tony Carrick a Manasa Reddigari | Aktualizováno 8. srpna 2022 16:03

Můžeme získat příjmy z produktů dostupných na této stránce a účastnit se přidružených programů.

Péče o trávník může být únavná, ale jakmile tráva začne růst na jaře, sečení se ve většině čtvrtí stane skutečností života. Když konečně shromáždíte sílu řešit první řez sezóny, existuje jen málo zvuků tak skličujícího jako síla modulu sekačky na trávu, který se otočí, ale nezačne.

Než přetáhnete sekačku pro opravy nebo investujte do nákladných náhradních dílů, nejprve se ujistěte, že ucpaný vzduchový filtr, zašpiněná zapalovací svíčka, poškozený bezpečnostní kabel, ucpaný sečení nebo kontaminovaný plyn není vina. Pracujete v následujících krocích a možná budete moci znovu dostat svou puttering Grass Guzzler v žádném okamžiku v žádném okamžiku.

Odborník na opravu sekačky na trávu může pomoci. Získejte ZDARMA, bezpodmínejte se odhady od profesionálů ve vašem okolí.

Změňte filtr karburátoru sekačky na trávu.

Vzduchový filtr vaší sekačky vaší trávníku chrání karburátor a motor z trosek, jako jsou výstřižky a nečistoty. Když se vzduchový filtr stane ucpaným nebo příliš špinavým, může zabránit spuštění motoru. Chcete.li to zabránit tomu, aby se to stalo, vyměňte papírové filtry. nebo čisté nebo vyměňte pěnové filtry. po každých 25 hodinách používání motoru.

Proces pro odstranění filtru závisí na tom, zda provozujete sekačku na trávu nebo na procházce. Pro jízdní sekačku vypněte motor a zapojte parkovací brzdu; Pro sekačku na procházce vytáhněte zapalovací drátě. Poté zvedněte filtr z jeho pouzdra.

Jedinou volbou pro papírové filtry je náhrada. Pokud čistíte pěnový filtr, umyjte jej do roztoku horké vody a detergentu, abyste uvolnili špínu. Nechte jej úplně vyschnout a poté otřete čerstvý motorový olej přes filtr, vyměňte jej do svého pouzdra a zapněte sekačku-tento čas k příjemnému víření motoru ve špičkovém stavu.

Zkontrolujte zapalovací svíčku.

Je vaše sekačka na trávu stále tvrdohlavá? Viníkem může být zapalovací svíčka, která je zodpovědná za vytvoření jiskry, která zapálí palivo v motoru. Pokud je uvolněna, odpojena nebo potažena ve vodě nebo zbytku uhlíku, může být zapalovací svíčka příčinou poruchy vašeho počítače.

Najděte zapalovací svíčku, často nalezenou na přední straně sekačky, a odpojte drát zapalovací svíčky a odhalte zástrčku pod. Pomocí nástěnného klíče odšroubujte zapalovací svíčku a odstraňte jej.

Zkontrolujte elektrodu a izolátor. Pokud vidíte nahromadění, stříkejte čistič brzdy na zástrčku a nechte jej několik minut namočit, než si ji otírá čistým hadříkem. Přeinstalujte zapalovací svíčku, nejprve ručně a poté s nástěnným klíčem pro konečné utažení. Pokud problém přetrvává, zvažte změnu zapalovací svíčky.

Vyčistěte sekačku na troskách.

Paluba sekačky zabraňuje sprchování trávy do vzduchu jako konfety, ale také pro ně vytváří místo, které mohou sbírat. Travové výstřižky mohou ucpat sekačku, zejména při sečení mokrého trávníku a brání se otočení čepele.

Pokud se zdá, že startovací lano je uvíznuté nebo je obtížné ji vytáhnout, pak je to pravděpodobně kvůli ucpané palubě. S sekačkou bezpečně vypnutou, přejděte ji na její stranu a prozkoumejte podbřišku. Pokud jsou mezi čepelí a palubou zachyceny velké shluky řezané trávy, použijte záhyb. Když je paluba opět čistá, položte sekačku zpět na nohy a spusťte ji.

Vyčistěte větrací otvor v palivovém uzávěru sekačky.

Sekačka začala dobře, udělali jste prvních pár průchodů, pak najednou sekačka skončila. Několikrát vytáhnete šňůru, ale motor jen spustí a umírá. Co se děje? Mohlo by to mít něco společného s palivovým uzávěrem. Většina sekaček má odvzdušňovaný palivový uzávěr. Účelem tohoto otvoru je uvolnit tlak, což umožňuje proudění paliva z nádrže do karburátoru. Bez větrání se plynové plyny uvnitř nádrže začnou hromadit a vytvářet vakuum, které se nakonec stane tak silné, že zastaví tok paliva.

Chcete.li zjistit, zda se jedná o problém, odstraňte uzávěr plynu pro rozbití vakua, pak jej znovu připojte. Sekačka by měla začít přímo. Ale pokud sekačka na trávu nezůstane po 10 minutách.

Vyčistěte a doplňte palivovou nádrž na sekačku na trávu.

Zjevná. a často přehlížená. je vaše sekačka spuštěna, že nádrž je prázdná nebo obsahuje plyn, který je starý nebo kontaminovaný přebytečnou vlhkostí a nečistotami. Pokud je váš plyn více než měsíc starý, použijte čerpadlo oleje sifonu k vypuštění z nádrže.

(Je důležité být opatrný, protože rozlitý olej může způsobit kouření, ale existují i ​​jiné důvody, proč by se to mohlo stát. Přečtěte si více o tom, co dělat, když je vaše sekačka na trávu kouření.)

Přidejte stabilizátor paliva do nádrže.

Naplňte nádrž čerstvým palivem a stabilizátorem paliva, abyste prodloužili životnost plynu a zabránili budoucímu hromadění. Ucpaný palivový filtr je dalším možným důvodem pro sekačku na trávu. Když je filtr ucpaný, motor nemůže přistupovat k plynu, díky kterému je systém probíhat. Pokud má vaše sekačka palivový filtr (ne všechny), zkontrolujte, zda se ujistěte, že správně funguje.

Nejprve vyjměte palivový potrubí na karburátoru. Plyn by měl vytékat. Pokud tomu tak není, potvrďte, že ventil uzavírání paliva není náhodně uzavřen. Poté vyjměte palivový potrubí, která je před vstupem do palivového filtru. Pokud plyn vyběhne volně, je problém s filtrem paliva. Pokyny k výměně filtru a opětovné sestavení sekačky najdete v příručce svého majitele.

Zkontrolujte kabel mechanismu uvolnění bezpečnosti.

Neochota sekačky vaší trávníku nemusí mít s motorem vůbec nic společného, ​​ale spíše s jedním z bezpečnostních prvků sekačky: kontrola mrtvého muže. Tento barevně pojmenovaný bezpečnostní lišta musí operátor držet na místě, aby motor spustil nebo spustil. Po uvolnění lišty se motor zastaví. Zatímco tento mechanismus snižuje pravděpodobnost strašných nehod sekačky na trávu, může to být také důvod, proč sekačka nezačne.

Bezpečnostní lišta ovládání mrtvého muže je připojena k kovovému kabelu, který se připojuje k zapalovací cívce motoru, která je zodpovědná za odeslání proudu na zapalovací svíčku. Pokud motor sekačky na trávníku nezačne, zkontrolujte, zda je tento kabel poškozen nebo zlomený. Pokud ano, budete ho muset vyměnit, než se začne sekačka.

Naštěstí je výměna rozbitého ovládacího kabelu snadná práce. Možná však musíte počkat několik dní, než se dostanete. Zapište si sériové číslo sekačky na trávu a poté se vydejte na webové stránky výrobce a objednejte si nový kabel.

Zkontrolujte, zda je brzda setrvačníku plně zapojena.

Setrvačník pomáhá, aby motor fungoval hladce setrvačností. Pokud to nefunguje správně, zabrání to fungování motoru sekačky.

Pokud je plně zasnoubený, může to ztěžovat tahu sekačky. Zkontrolujte brzdovou destičku a zjistěte, zda se plně naváže na setrvačník a že není nic zaseknutí čepele, aby se ovládací páka mohla volně pohybovat.

Pokud se klíčová brzda setrvačka stříhala, mohla sekačka přejít přes něco, co se zamotalo do čepele. Je možné vyměnit klíč setrvačník, ale vyžaduje to rozebrat sekačku.

Podívejte se na známky, že sekačka potřebuje profesionální opravy.

Při opravě sekaček na trávu může být práce pro kutily, jsou chvíle, kdy může být nejlepší požádat profesionála, aby pomohl opravit sekačku na trávu. Pokud jste provedli veškerou správnou údržbu sekačky, která je doporučena výrobcem, a prošli jste všemi možnými způsoby, jak opravit sekačku z výše uvedených kroků, pak může být nejlepší zavolat profesionála. Zde je několik známek, které naznačují, kdy je pomoc pro profesionála dobrý nápad.

 • Vidíš černý kouř. Motor bude mít prospěch z hodnocení technika, protože by mohl být popraskaný nebo by se mohlo vynořit něco jiného.
 • Nadměrné využití ropy nebo plynu. Pokud jste změnili zapalovací svíčky a provedli jste všechny ostatní údržby a sekačka konzumuje více než obvyklé množství ropy nebo plynu, poraďte se s profesionálem na hodnocení.
 • Sekačka na trávu vydává klepání. Když sekačka na trávu začne vydávat zvuk klepání, něco by mohlo být ohnuté nebo z zarovnání. Může být těžké to zjistit sám, takže profík může pomoci.
 • Vibrační nebo otřesená sekačka na trávu může být známkou problému mimo opravu kutilství. Obvykle je něco volného nebo nerovnatelného správně.

Tračko sekačky Pull Cord, která není chytána (jak opravit)

Nic se nestane, pokud se vaše šňůra sekačky na trávu nechytí. Pokud má vaše sekačka tahovou šňůru, obvykle neexistuje způsob, jak přimět svou sekačku, aby začala, což zničí vaši sečení misi. Je neuvěřitelně frustrující udělat další řešení problémů, aby se zjistilo, proč vaše sekačka nezačne a uvědomí si, že to není jen to, že vaše sekačka potřebuje nějaký extra plyn, ale že tah je vadný. V tomto článku vysvětlím, jak funguje mechanismus šňůry sekačky na trávu, možné příčiny pro váš šňůru sekačky na trávu, která nechytí a jak problém vyřešit.

Proč se vaše šňůra sekačky na trávu nezachytí

Mechanismus tahové šňůry na sekačce na trávu není komplikovaný a důvod, proč vaše šňůra nechytí, je to, že jednou ze složek sestavy startéru setrvačníku selhala pod stresem pravidelného používání. Obvykle je to buď opotřebované nebo zlomené západky, nebo poškozený systém kladky. Ať tak či onak, kompletní sestava startéru OEM bude obvykle stát méně než 30 a je to snadná oprava pro kutily, která trvá pár minut.

O sestavě startéru

Startovací lano je jedinou částí počátečního systému, který lze vidět. Ale uvnitř sekačky aktivuje lano řadu částí, které spustí motor.

Naučit se, jak vám mechanismus funguje.

Oprava je někdy jednoduchá, kde se rozbije šňůra nebo rukojeť. Pokud tomu tak je, bude stačit jednoduše výměna lana nebo rukojeti a to je práce, kterou může udělat kdokoli.

Příčinou mohou být i další problémy, ale dobrá zpráva je, že tyto mají také relativně jednoduché opravy.

Začněme vysvětlením, jak funguje tah na sekačce na trávu, a pak vysvětlím obvyklé důvody, proč vaše šňůra nefunguje, a řeknu vám, jak každý opravit jednotlivě a jak hledat a najít zbrusu nový OEM Startovací sestava pro vaši sekačku (co doporučuji, protože náklady jsou stále docela nízké).

Jak funguje vaše sekačka na trávu

Když vytáhnete lano a spustíte sekačku, zapojí výchozí mechanismus, který dostatečně rychle otočí motor, aby zapaloval modul zapalování.

Startovací lano je omotáno kolem systému řemenice. To umožňuje, aby byl vytažen před tím, než se vrátí do motoru. Řemenice sedí pod obálkou v horní části sekačky na procházce a jaro je ve středu kladky. Jak se otočila, pružina zpětného rázu se natáhne a poté, co se pustí, zaskočí zpět. Tento okamžitý zachycení zatahuje tahovou šňůru a umožňuje vám rychle vytáhnout lano jednou za druhým.

Minoil provozuje sekačku sekačky. Setrvačník sedí pod startérem, blíže k sekačce a poblíž klikového hřídele. Magnety sedí na vnější straně setrvačníku a vytvářejí magnetickou energii, když se točí. Magnety nakonec vybudují dostatek energie na to, aby vystřelily vysoce napěťové jiskry.

Západy jsou také připojeny k kladce. Jedná se o plastová křídla, která se točí kvůli odstředivé síle, pomáhají zachytit setrvačníky a vytvářet rychlejší spřádací pohyb.

Klikový hřídel je ve středu setrvačníku a otočí se setrvačník. Jak se klikový hřídel otočí, pomáhá pístu pohybovat se nahoru a dolů a tlačí více plynu a vzduchu do systému sekačky. Pokud se nemůže točit dostatečně rychle, motor nezačne.

Západy jsou nejpravděpodobnější složkou, která selhává, a to je pravděpodobně důvod, proč vaše sekačka nezačíná. To znamená, že pokud je kladka nebo přijímač poškozen, to také způsobí problémy.

Tračko sekačky Pull Cord, která nechytí: možné příčiny

Existují dvě velmi běžné příčiny pro šňůru sekačky na trávu. Tyto zahrnují:

Podívejme se blíže na každou z nich a další možné příčiny tohoto problému sekačky.

Rozbité nebo opotřebované západky

Na většině moderních sekaček jsou západky obvykle vyrobeny z plastu, ačkoli některé značky používají kovové západky.

Kovové zálohy jsou mnohem odolnější. Tato součást je vystavena napětí od roztočení a také zachycení setrvačníku.

Protože tato část je navržena tak, aby se roztočila a chytila ​​setrvačník, pokud jsou opotřebované nebo zlomené, nebudou to schopny udělat. To brání motoru v otočení, a obvykle je to důvod, proč vytáhnete sekačku startovací šňůru a nechytí to.

Jinými slovy, bude to mít pocit, že tahná šňůra tahá příliš volně.

Chcete.li zkontrolovat, zda jsou západky na sekačce rozbité, vyjměte startér a vytáhněte lano, aby se vytáhli. Pokud se nevytáhnou, buď jsou rozbité, nebo je zlomený něco jiného.

Oprava opotřebovaných nebo zlomených západů.

 • Před zahájením opravy odpojte zapalovací svíčku. To zabraňuje zahájení motoru a je důležitým bezpečnostním krokem, kdykoli na vaší sekačce budete dělat jakoukoli práci.
 • Demontujte kryt (horní kryt), abyste odhalili sestavu tahové šňůry.
 • Vyjměte středový šroub a uzávěr, abyste vytáhli západky.
 • Zkontrolujte západky a určete, zda jsou poškozeny nebo opotřebované.
 • Vložte nové zálohy a poté znovu nainstalujte středový šroub a uzávěr, stejně jako startér, do motoru.

Tahací šňůra by měla znovu chytit a nechat motor začít. Pokud šňůra pull nadále nefunguje, může být problémem něco jiného, ​​co zasahuje do západů.

Poškozená kladka

V kladce je uloženo lano sekačky se sekačkou, stejně jako na pružině. Řemenice bude vést a nakrmit tahovou šňůru, kromě jeho uložení. Řemenice jsou obvykle vyrobeny z plastu a to je část, která může prasknout.

Rozbitá nebo prasklá kladka bude zasahovat do lana tahaného kolem kladky. Pokud to poruchy nebo zasekne, startovací systém nebude fungovat.

Chcete.li nahradit řemenici, budete muset odstranit startovací systém.

 • Opět začněte odpojením drátu zapalovací svíčky.
 • Poté vytáhněte lano a poté vložte šroubovák, aby zajistil pružinu a řemeni.
 • Odstraňte lano a poté uvolněte šroubovák, aby se napětí mohlo vrátit na jaro.
 • Odstraňte středový šroub a třecí desku, která uvolní kladku.
 • Nyní můžete umístit novou kladku a nejprve ji sladit s postupem bydlení.
 • Otočte řemenici, protože to utáhne pružinu, vložte šroubovák, aby ji držel na místě.
 • Uvolněte šroubovák a nechte lano pomalu ukončit. Poté můžete startér umístit zpět na motor, znovu sestavit a pokusit se spustit sekačku.

Náhradní kladky lze zakoupit buď pouze jako kryt nebo s kombinovaným pramenem zpětného rázu.

Obvykle je nejjednodušší nahradit oba současně. Je to o něco dražší, ale pro většinu majitelů domů, kteří se zabývají tímto projektem, má smysl nahradit celou jednotku, protože je to jednodušší.

Na jaře může být obtížné pracovat a nákup celé montáže nepřinese příliš mnoho dodatečných nákladů na opravu. Podle mého názoru to stojí za to.

Další problémy, které mohou způsobit, že váš pull šňůru nechytí

I když se jedná o nejběžnější problémy se systémem pull šňůry, nejsou to jediné, co se mohou vyskytnout.

Různé značky sekačky na trávu dělají své komponenty jinak. Někteří budou používat plast místo kovu pro určité komponenty. Plastové díly se budou opotřebovat rychleji a jsou méně schopné odolat stresu konzistentního používání.

Skutečností je, že pokud si koupíte novou sekačku, zjistíte, že více značek používá plast pro přijímač setrvačníku, aby snížil náklady a zůstal konkurenceschopný s jejich cenou.

Přijímač setrvačníku je kovový šálek, který se opravuje setrvačníku. Toto je součást, ke které se západky připojí. Pokud se nosí kromě (nebo místo) západky, motor také nezachytí.

Přijímače je méně pravděpodobné, že způsobí problémy, pokud nejsou vyrobeny z plastu, ale protože modernější výrobci sekaček používají pro tuto část plast, pravděpodobně se stane běžnější příčinou selhání a důvodem, proč vaše šňůra sekačky na trávu nemusí být chytání.

Starší sekačky, které mají kovové komponenty, budou pravděpodobně mít méně problémů, i když byly použity již více hodin. To je jeden z důvodů, proč by mohlo mít smysl koupit použitý sekačku místo nákupu nové.

Můžete (a měli byste) opravit?

Pokud jste užitečný a rádi pracujete s mechanickými částmi, je docela snadné a levné nahradit část nebo celou tuto součást na vaší sekačce.

Budete chtít znát model své značky a sekačky. Pak můžete vyhledat online značku sekačky, číslo modelu a startovací/zpětný nebo sestava setrvačníku OEM.

Pokud si nejste jisti číslem modelu sekačky na trávu, najdete jej na malém talíři na sekačce. Bude to vedle sériového čísla sekačky.

Například pokud jsem měl sekačku Honda HRN216VKA, kterou jsem koupil od Home Depot, mohl bych hledat Honda HRN216VKA Starter Assembly OEM na Amazonu a rychle najít část, kterou potřebuji méně než 30.

O řešení tohoto projektu

Stejně jako většina malých motorů je demontáž a opětovné sestavení docela přímočaré. Ale vždy doporučuji fotografovat každý krok, abyste si pamatovali, kam všechno šlo, když jste dali sekačku zpět dohromady.

Pokud jste zastrašováni myšlenkou dělat tuto práci sami, máte několik možností. Můžeš:

 • Zkontrolujte, zda je vaše sekačka v záruce. Pokud ano, můžete to pravděpodobně opravit bez nákladů.
 • Kontaktujte místní opravnu s malým motorem. Měla by to být levná práce, kterou lze rychle dokončit. Mohou také udělat vyladění vašeho stroje, změnit olej a zaostřit pro vás čepele vaší sekačky, zatímco je v servisu.

Pointa je, že se nejedná o hlavní problém s vaší sekačkou (i když se cítí jako jedna). Neměli byste posílat sekačku na hromadu šrotu a spěchat si koupit novou sekačku.

Stojí za to opravit a většina majitelů domů (dokonce i ti, kteří nejsou vůbec nakloněni) může nahradit sestavu startéru na sekačce procházky.

Udržování sekačky

Pokud chcete udržet svou sekačku v nejvyšším tvaru, přečtěte si mé články o zimější sekačce a můj jarní sekačka vyladění kontrolního seznamu.

Tyto rychlé (a snadné) projekty údržby na začátku a na konci každé sezóny budou vaše sekačka po léta skvěle provozovat.

Toro jezdecká sekačka se nezačne?

Moje čtyřměsíční sekačka na jízdu na Toro zemřela. Klikne, když otočím klíč, ale motor se nepřestává. Plyn je dobrý. Skočil jsem baterii se stejným výsledkem.

Položil jsem na to nabíječku na 8 hodin. Pořád stejný. Myslím, že je to solenoid nebo startér. Jak mohu ověřit? (nebo ani jeden)

Odpovědi

Pod sedadlem je bezpečnostní přepínač, který brání motoru, pokud na něm někdo nesedí. Může být deaktivován nebo zlomený. Začal bych tím, že se na to podívám.

Začal bych s bezpečnostním přepínačem na trávu pod sedadlem. Pokud je přepínač zapojen a nastaven, přejděte na startér. To by měl být problém se startérem.

Jste schopni použít šroubovák a skočit začněte sekačkou tímto způsobem. Zkratka solenoidy a zjistěte, jestli to začne.

Pokud uslyšíte kliknutí, provozuje startérový solenoid (relé). Problém je s největší pravděpodobností startér. Ale mohl by to být kabel ze startovacího solenoidu k startéru (i když není pravděpodobný) nebo by to mohl být zlomený solenoid. Opět není pravděpodobné.

Někdy se ve setrvačníku drží pastorka startéru a potom startér nemá sílu k otočení motoru. Startovací motor se musí otáčet, když startér zaúčtuje setrvačník. Pokud je pastorka startovacího pohonu uvíznutá ve setrvačníku, může být uvolněna otočením motoru ručně, několik stupňů, aby se zmírnila vazba ve startéru.

Otázky

Zeptejte se zde na otázky, na které jsou položené členy komunity. Přečtěte si dále a podívejte se na odpovědi poskytnuté komunitou Thriftyfun nebo položte novou otázku.

Otázka: Toro jezdící sekačka se nezačne?

Mám sekačku na koni koně Toro. Začal jsem to a vytáhl sytič celou cestu opravdu rychle a teď to vůbec nezačne. Nahradil jsem baterii, ale když jsem se ji pokusil spustit, jen to kouřil. Pak jsem si myslel, že to bylo zaplaveno, takže jsem vzal zapalovací svíčku a vložil ji zpět a pak to prostě nevydával žádný hluk. Teď se snažím zjistit, co je s tím špatně.

Odpovědi

Zaplavil jsi sekačku. Nechte to chvíli otevřené otevřené škrticí klapky; Nepokračujte v dusích. Tím se otevře motýlový ventil, aby se dovnitř dostalo více vzduchu a vyčistilo ho.

Nevytáhněte sytič celou cestu nebo to samé se stane znovu z zatopeného motoru. Hodně štěstí!

Pokud to kouří, když jste zapnuli klíč, a teď vůbec nic nenajdete foukané 12 systémové pojistky skryté někde, kde to nevidíte. Pokud se jedná o foukanou pojistku, máte někde přímo na 12 V linii. Když zjistíte, že vaše krátká sekačka bude pravděpodobně v pořádku.

Doufám, že bych mohl pomoci, pokud potřebujete pomoc s nalezením krátkého seznamu, jaká je sekačka modelu, a špatně se pokusím najít pro něj schématu a možná podat pár návrhů.

Otázka: Toro Rider se nezačne?

Mám jiskru, cítím palivo, zdá se, že má kompresi, ale stále se nezačne. Je tu nová baterie, otočí se s dobrou silou, ale nezačne.

Otázka: Toro LX500 se nezačne?

Mám jízdní sekačku Toro LX500. Můj problém je, že to nezačne. Když otočím klíč, horní část startéru se točí a otočí setrvačník jen trochu a pak se zastaví. Někdy se horní část startéru netočí. Má zbrusu novou, plně nabitý baterie. Měl jsem startér a pokud skočím startérem, to se točí dobře z traktoru. Potřebuji nový startér? Rád zkusím jakýkoli návrh, který má někdo.

Odpovědi

Mám Troy Bilt Pony 17.5 HP a dělá to samé. Vytáhl jsem Sparkplug a otočil ho a vypustil plyn z válce. Dostal jsem to také oheň a běh, ale to samé to udělalo to samé, až jsem se to příště pokusil spustit.

Zaplavuje a komprese je příliš vysoká a nenechá ji otočit. Snažím se zjistit důvod, proč také. Jakákoli pomoc by byla oceněna.

Otázka: Toro Ride-on se nezačne?

Moje náprava Toro 17-38 fungovala dobře, dokud mi došel palivo. Vyčistil jsem špinavou palivovou nádrž a vyměnil filtr paliva. Na další комментарии и мнения.5 otočení, aby viděli palivové úhlu ve vzduchu? Při spuštění vzduchového otvoru se točí kolem.5. 1 otočení a pak se zastaví s clunk. Další pokusy o zahájení pouze vydejte zvuk kliknutí, pokud otočím ventilu. Ocenil bych radu.

Odpovědi

Zde je několik věcí, které můžete vyzkoušet:

 • Zdá se, že jste měli v nádrži na plyn z kalu z ponechání plynu v nádrži.
 • Budete také muset vyčistit karburátor a ujistit se, že tam nemá žádný kal.

Otázka: Sekačka Toro se nezačne?

Dal jsem nový solenoid, přepínač startéru a baterie byla nabitá. Proč se můj toro nezačne?

Odpovědi

Možná budete potřebovat zapalovací svíčky a čistý filtr. To je velký rozdíl v úplném spuštění pro vaši sekačku.

Náhodou jste zkontrolovali alternátor, abyste zjistili, zda se to vypouští baterii, když jste se pokusili spustit sekačku? To by mohl být také elektrický problém se startérem a jak je zapojen.

Druhou věcí, kterou je třeba zkontrolovat, je přepínač, který je pod židli. Chcete.li spustit sekačku.

Je to jízda nebo tlačná sekačka?Běžel to v poslední době nebo už to už bylo nějakou dobu, co jste ho použili? To se vůbec rozběhlo? Dělá to jakoukoli akci, jako by začala nebo je to jen mrtvé? Všechny tyto věci by mohly změnit to, co způsobuje problém.

Pokud sedí s plynem v nádrži, bude mít v plynu kal a to vše ucpává a způsobí, že karburátor nedostane dostatek plynu pro spuštění motoru nebo ucpávání plynových trysek.Vždy byste měli mít každý rok znovu filtr a zapalovací svíčku a při odkládání na zimu vždy vyprázdněte veškerý plyn. Někteří lidé přidávají aditivum, ale to je osobní volba.

Protože nevíme, co vaše sekačka skutečně dělá (herectví), můžeme vám jen říct některé z věcí, které by to mohly být.Můžete jít do jednoho z místních obchodů s automatickými díly a vysvětlit jim svůj problém a zjistit, zda mají nějaké návrhy, protože jsou obvykle obeznámeni s těmito motorem a mají příslušenství nebo části, které byste mohli potřebovat.Ve skutečnosti by hardware ACE nebo True Value pravděpodobně byla lepší volbou, ale zkuste jednu z nich, protože budou vědět, na jaké otázky se vás zeptat, aby mohli doporučit řešení.

Omlouvám se za to, ale aniž byste věděli, co se stalo před tímto problémem.