Rohový mlýnek 1650 W, 8000 ot / min, průměr kruhu 180 mm, uzamykání Intertool DT-0218. Kruhový mlýnek

Rohový mlýnek 1650 W, 8000 ot / min, průměr kruhu 180 mm, uzamykání Intertool DT-0218

Grinder Corner (Bulgarian) Řád. koupit v internetovém obchodě Motor Agro. Dodávka do jakéhokoli města Ukrajina.

Konzultace a objednávky:

Technická podpora a služba:

Doprava a platba

Možnosti doručení:

 • Self-pickup ze skladu v Charkiv
 • Motor-agro kurýr v Charkivu
 • Do jakéhokoli města Ukrajiny dopravními společnostmi „Nova Poshta“, „Meest Express“

Platební metody:

Funkce modelu:

Progresivní ergonomický design;

vhodné pro suché a mokré čištění;

Optimální kapacita kontejneru;

Synchronní spuštění s elektrickým nástrojem;

Zahrnut opakovaně použitelný filtr a filtr.

Vysavač průmyslový DT-1030 je vynikající volbou pro lidi, kteří dávají přednost vysoce kvalitní a dostupné ceně. Tento model je navržen pro velké prostory a je určen především pro sběr odpadu, ke kterému dochází během stavebních prací. Lze použít doma, hotely i pro průmyslové účely. Zařízení je použitelné pro čištění suchého a vlhkosti. Pro větší pohodlí spolupráce s elektrickým nářadím je na vysavači poskytnuta zásuvka 220 voltů, s nímž můžete nástroj použít.

Nakrmte vysavač ze standardního odbytiště pro domácnost. Má motor s výkonem 1400 wattů, který se snadno vyrovná s úkoly stanovenými před ním. Pouzdro vysavače je vyrobeno z nerezové oceli. Vybaven vysavačkou pro sběr odpadků, 30 litrů, což je optimální kapacita pro nástroje této třídy. Hadice na odpadky má délku 1.5 metrů a průměr 35 mm. Pro snadné použití a větší mobilitu je nástroj vybaven 4-metrům síťovým kabelem. Vysavač se tedy snadno pohybuje po místnosti, aniž by se dostal na místo poblíž výstupu. Balíček obsahuje: opakovaně použitelný filtr houby a filtru, takže můžete model použít bezprostředně po zakoupení.

Komponenty průmyslového vysavače Intertool DT-1030:

 • Teleskopická trubice;
 • ohebná hadice;
 • zámek;
 • přepínač;
 • váleční kola; Rukojeť;
 • bydlení;
 • podlahový kartáč.

Detaily produktu

Hmotnost, kg 3 485 objem, kubický metry 0,006675 záruka, měsíc 12 napájecí napětí, při 230 spotřebě energie, w 1650 průměr výsadby, mm 22.2 průměr disku, rychlost rotace mm 180, RPM 8000

Kompas/jig mlýnek

Dejte člověku ryby nakrmit ho za den, naučit muže, aby ho nakrmil po celý život. Muž, to je velmi kruhové prohlášení! Je to zdvojnásobení všude na sebe, muž a ryby a čas. zívnutí. Nyní škrtujte věci odpadků a krmení sebe sama, které by mohlo být něco, co vím, nebo o tom, že jsem sám mírný odpad; jen lemme pomoc s tím kruhem rychle také.

Úvod a osobní názory stranou, mohou být schopni vážně pomoci s kruhem. Dělám docela hodně přestavby projektů a mám věci, které se leží. Kruhy jsou docela běžný tvar a používají se na mnoha místech. Ano, prodávají díry pily. Dokonce prodávají dírčí pily s proměnnou velikostí. Přeskočit tuto nabídku koupit jeden buďte šťastnější. Děkuji není zač.

pořád jsi tady? Ok králičí díra šílenství a chaosu tady jdeme.

Upozornění- brusky jsou úžasné nástroje, občas způsobují vážné zranění! Zadejte to do google. počkám. Je to ošklivé věci. Nepoužívejte mlýnek bez rukavic s dlouhým rukávem nebo ochranou očí. Mohli byste se vážně zranit. Jedná se o improvizovaný nástroj, je to v bezpečí, ale musíte být obeznámeni s bruskou, než jej namontujete do přípravku a dobývání kruhů všude.

Řekl někdo jen Hobitské dveře? Možná další článek.

Zásoby

Překližka 3/8 nebo silnější (použita kus 16×24 palce)

8 šroubů a ořechů pro shodu (pokud jste použili 3/8 vrstvy, pak 1 3/4 je asi perfektní). Našel jsem věci!

Jeden šroub rovný nebo o něco větší než poloměr disku brusky.

Pokud chcete podvádět skaraptakulární dobrotu tohoto hackadelického projektu, kupte si sací pohár a nasaďte ji na výše uvedený Bolt.

Krok 1: Najděte věci za věc

Já osobně používám svou mlýnku Jiggy dobrotu na dlaždici. Všichni jsme viděli nějaké opravdu úžasné vzory kruhu a oblouku a já jsem je chtěl zkopírovat. To znamená, že většina dlaždic není více než 24 palců- vyrobil jsem svůj přípravek na 18 palců.

Najděte asi 3/8 dolu z vrstvy, které mělo všude lepidlo z lepidla. Skoro odpadky. Roztrhl jsem část ~ 24×16

Nalezeli staré šrouby veškery v krabici na nástroje- každý má jeden z těch práv? Poté jsem použil mlýnek, aby moje velikosti fungovaly.

Krok 2: Nakreslete věci na počítač

Možná jsem viděl podobné věci, možná dokonce hledal podobné věci, které splní tento úkol! Vyrábějí spoustu kruhových přípravků pro tesařství. Tento přesný design jsem neviděl jen podobné koncepty.

Každopádně jsem se posadil na Blender. Mám na mysli Autodesk Fusion. Mám na mysli stojan. Ok Vetric Vcarvepro. Použil jsem Vcarve Pro Sobs, že má dobré centrovací funkce, trávil jsem čas se všemi výše uvedenými programy, které jsou všechny vynikající a každý bude fungovat.

Opravdu bych vám rád dal soubor, který jsem vytvořil, ale kompatibilita je věc. (Pokud někdo ví, jak to udělat.)

Vzhledem k tomu, že se to děje v stroji CNC a budete muset generovat vlastní cestu G-kódu, měl by stačit jednoduchý pohled na soubor.

Věci, které je třeba mít na paměti, když nakreslíte svůj soubor

Kde se chystáte upínat mlýnek a jaký je ten tvar? Právě jsem provedl hrubý měření asi 2.5 kruh a nakrájejte jej tak, aby se vešly s oscilační pilou.

Jak široké jsou šrouby, které používáte/najdete? Měl jsem sadu, která byla jen kolem 1/4 vlákna, tak velký jsem řezal všechny mé díry.

Krok 3: Hodte to do robota

Stroje CNC se zdají složité. Nejsou to opravdu tak špatné. Bude to ráda řízení, před zahájením auta a dosažení cíle budete mít věci, které děláte. Zpočátku existuje strmá křivka učení a čím více víte, tím více můžete udělat. Toto není 3D umělecká díla a netrvá to měsíce učení; 3D umění trvá měsíce. Jedná se o soubor velmi začátečníky, obdélník kruhu čtvercového čtvercového kruhu v linii obdélníku! Žádný bonus za kopii a vložení- ale pomáhá nápovědu. Můžete to udělat, věřím ve vás.

O těchto věcech před cílem- s jakýmkoli projektem CNC se ujistěte, že máte karty, které drží výřezové kousky, aby se nezměnily na projektily, slušnou strategii držení a vhodnou rychlost vřetena a krmiva. Nezapomeňte, že vaše domov/nulová pozice a hloubka postele. Ujistěte se, že strategie cesty zůstává od všech vašich svorek nebo šroubů! Nemohu ti přesně říct, jak nejsem na vašem stroji- promiň.

Mám slušný stroj a nízkou kvalitu, který jsem běžel na 100 palců za minutu 20 km zavření- rychle a špinavý.

Mohl bych to všechno udělat s konvenčními nástroji ano, ale ne při sledování hvězdného treku a pití kávy. Byl bych? Asi ne.

Krok 4: Sestavte věc

Začal jsem se stranou mlýnku kompasu nejprve jsem se ujistil, že moje upínací povrchy jsou dobré. Prováděno podle potřeby s oscilační pilou, sekáčkou, nožem. Jakmile se mlýnek zapadl do strategie držení, namontoval jsem držáky do systému snímku železniční a ořízl šrouby na vhodnější délku.

Pak jsem se potýkal s otočným stranou přípravku na železničním systému s dlouhým šroubem a do značné míry hotovo.

Jak je uvedeno v části One, sací pohár na konci delšího otočného šroubu by byl opravdu užitečný. Používám jen šrouby, které jsem našel- otevření vaší peněženky nebo nalezení některých křídlových ořechů by bylo opravdu v pohodě.

Krok 5: Použijte a vyzkoušejte nástroj

Existuje mnoho oblastí, které by mohly způsobit proměnné pro uvolnění, ale s tímto kompasem jig můžete získat velmi konzistentní produkt. Při používání mějte na paměti, že rotace brusky fungují pouze o jeden směr roztočení přípravku s rotací. Volný držák a úhel řazení mlýnky při akci vytvoří nekonzistentní produkt.

Stejně jako u jakékoli mlýnky nebo zakřivení routeru důrazně doporučuji vyzkoušet jej na materiálu šrotu, než se o to pokusíte na finální výrobky. Pokud nejste spokojeni s tím, co to vyhodíte a nepoužívejte ho. Byl to šrot nakonec? Neztrácejte ani neshromažďujte drahý materiál zbytečně pro jakoukoli budovu- nejméně na tomto podivném triku Hat.

Děkuji za přečtení. Doufám, že to funguje a zjistili jste, že je zábavné číst. Milujte hlasy. Ještě jednou díky šťastným kruhům!

Tady je to, pro co jsem udělal můj. Omlouvám se, že ne probíhající videa nemají tolik rukou a já jsem na rozpočet.

Jak čistit mlýnek na kávu

Lidé kmene „Great Cup of Coffee“ vědí, že otřepený brusku je důležitým nástrojem při výrobě dokonalého šálku Joe (v jakémkoli stylu tekutého zlata vás chichotá s radostí).

Čištění mlýnky je přiměřeně jednoduché a nemělo by se z vašeho dne sát příliš mnoho času. Je dost snadné se naučit, jak vyčistit otřepovou brusku. A pamatujte, že je to investice do štěstí. konec konců čistá mlýnek znamená skvělou ochutnávku kávy.

Co budete potřebovat

Budete potřebovat následující položky:

 • BURR GRINDER (předpokládáme, že to máte, protože jste tady)
 • Měkký kartáč
 • Pelety čištění mlýnek
 • Dřevěné párátka a bavlněné tampony
 • Šroubovák (jen pro případ, že je potřebujete odstranit některé kusy)
 • Náhradní (ne speciální) kávová zrna pro ochucení mlýnku

BURR GRINDER

Pravděpodobně máte mlýnek na otřer, ale možná ne. Nesoudíme. Možná zkoumáte, jak obtížné jsou čistit, než utratíte minci na jednu. Podívejte se na tento skvělý příspěvek zde, který uvádí některé z nejlepších grindů Burr.

Měkký kartáč

Kartáč vám pomůže dostat se z těchto těžko přístupných míst. Lidé používají všechny druhy štětců, které pro ně pracují, a které se hodí do štěrbin jejich brusky. Zubní kartáček z měkkého štěrku funguje dobře (jen se ujistěte, že nenecháte mlýnek svěží a mátovou).

Pelety čištění mlýnek

I když je vždy nepotřebujete. zejména pokud děláte světle čisté. pelety jsou skvělé, když potřebujete trochu hlubší čisté. Na trhu je spousta na výběr. tento se zdá jako dobrá volba.

„Mohu použít rýži k čištění mlýnku.“?“

NE. Tento není uveden v kategorii „Co budete potřebovat“, ale měli byste vědět, co to znamená, pokud použijete rýži k čištění brusky. Někteří, kteří říkají, že používání rýže je dobrou náhradou za pelety.

A i když to může být náhrada, pokud jste uvízli, nedoporučuje se to z celotvoru důvodů. Za prvé, rýže je mnohem těžší než pelety a to může poškodit motor brusky. Za druhé, rýže je škrob a jeho broušení může mít za následek hrubý zbytek, což ztěžuje jeho čištění.

Někteří výrobci, jako je Baratza, nepokryjí poškození způsobené brusky, když používáte rýži. Mám sklon poslouchat lidi, kteří vyráběli položku, když říkají „nedělejte to“ (1).

Naše zkušenosti s opravou brusky Baratza ukázaly, že použití rýže nebo jiných přírodních materiálů k čištění mlýnky na baratza může způsobit mechanické poškození mlýnku.

Dřevěné párátky

Mít dřevěné párátka kolem pomáhá, když se potřebujete dostat do těchto těžko přístupných míst. I když ne každý je cítí potřebou, myslím, že jsou užitečné. Nekupujte levné, které se při úklidu odtáhnou. To tento proces vůbec nepomáhá. a je neuvěřitelně frustrující.

Další volitelný, ale užitečný nástroj: bavlněné výtěry. Pěkně se rozdávají mezi měkkým štětcem a dřevěnými párátky a dosahu. Protože jsou obvykle flexibilní, můžete je použít k čištění skluzu, skrz který pozemní káva opouští mlýnek. Pokud máte rádi mastnou tmavou pečenou fazole, je to klíčové místo pro udržení čisté mlýnky.

Náhradní fazole

Tento krok je opět volitelný. V závislosti na tom, jak vážné bylo čištění. možná budete chtít ochutnat, jakmile budete hotovi.

Poté, co vyčistíte mlýnek, protéká několik fazolí. To vkládá trochu oleje zpět do stroje z fazolí a zbaví se všech přetrvávajících, přesto neviditelných zbytků. To dělá jemný rozdíl v chuti, když jste připraveni vyrobit další šálek kávy (2).

Kořenící otřepy lze snadno dosáhnout v menších domácích modelech tím, že nejprve protéká trochu další kávy jakékoli nové kávy, na kterou přecházíte.

Jak dokončit práci

V průběhu času se mohou brusky kávy z různých věcí zašpinit. Kávový prach se dostane všude a v závislosti na tom, jaký typ kávových zrn používáte, olej z fazolí (který také dává krásné tmavé pečeně jeho robustní chuť) může být také problém. Může se nahromadit a postupem času se olej může zkazit. Které mohou vážně ovlivnit chuť vaší kávy. O to všechno se stará dobré čištění.

Ať už děláte krásné espresso nápoje nebo extrahujete perfektní chuť třetí vlny z exotických jednolůžkových fazolí, chcete čistý stroj, který poskytuje dokonalost.

Ať už děláte krásné espresso nápoje nebo extrahujete perfektní chuť třetí vlny z exotických jednolůžkových fazolí, chcete čistý stroj, který poskytuje dokonalost.

Velkou otázkou pro milovníky kávy je to, jak vyčistit mlýnek na kávu-není to nejvíce glamová část, že je členem kmene velkého kanálu, ale je to důležité.

Pelety pro čištění brusky pro vítězství

Každý má rád snadnou cestu ven. Každý. Vážně. A když mluvíme o tom, jak čistit elektrické kávové brusky, buďte jasně zde: Používání čisticích pelet brusky udržuje věci jednoduché. A je to snadné.

Postupujte podle pokynů na balíčku pelet brusky a dejte jim dobrý průběh mlýnky na středně jemné nastavení. Vaše mlýnka na kávu bude vypadat a fungovat mnohem lépe (3).

Pro většinu lidí je to jednou nebo dvakrát za měsíc vše, co musíte udělat. Můžete také spustit některé fazole hned poté, jen abyste se ujistili, že peletový prach je pryč.

Existuje několik možností pro pelety na čištění mlýnek. Dvě z nejpopulárnějších pelet čisticího mlýnku jsou značky Urnex Grindz a Full Circle.

Jaký je rozdíl, můžete se zeptat, mezi Grindz vs Full Circle? Oba jsou dobří. Spousta lidí má jako čistič mlýnek na plný kruh.

Zdá se, že čistič brusky grindz burr prostě dělá o něco lepší práci. Jen trochu připomenutí, protože někteří z vás si budou myslet:

„Ale mám rýži ve své skříni; Použiji to jen.“

A můžete (sakra, je to vaše kuchyně, mlýnek a rýže!), ale nedoporučuje se. Pokud jde o mlýnek na shromažďování tablet vs. rýže, výrobci brusky váží na boku tablet.

Rýže může pracovat v špetce, ale má několik výzev, které přicházejí s jejím používáním: může zanechat zbytek škrobu, je to těžší látka než tablety a bylo hlášeno, že v něm byla nalezena nějaká rýže s plastem … A nechcete, aby se plastový prach nalezl do vaší kávy.

Je lepší utratit minci a získat tablety. Pokud chcete udělat trochu hlubší čištění, můžete to také udělat. Postupujte podle pokynů níže, jak vyčistit mlýnek na kávu.

Odpojte mlýnku

Ne, ne jógová mantra (a neodkládejte své internetové zařízení. musíte si nejprve přečíst zbytek těchto pokynů). Nemusíte přimět všechny Zen, aby to udělal stačí odpojte mlýnek.

To by se mohlo zdát jako „duh, samozřejmě“, ale někdy lidé zapomínají. a to není hezké. Nechcete se tam pohrávat, když je zapojen.

Vytáhněte své otřepy

No, jen ty části, které mají vystoupit. Nenechte se unést.

Každá mlýnka je jiná a měli byste zkontrolovat svou příručku, abyste zjistili, jaká je vaše dohoda. Obvykle odstraníte násypku a horní broušení. cokoli, co vám umožní přístup k otřepům. To vám umožní dostat se do rohů a štěrbin, abyste se zbavili kávového prachu a dalších věcí, které se vznášejí kolem.

Shake a drhnutí

Otočte mlýnku vzhůru nohama a dejte stranám plácnutí. Možná vás překvapí, kolik z toho přichází. Opakujte to, dokud téměř nic nevyjde.

Nyní použijte svůj měkký kartáč k vytěsnění všech kávových oblastí a prachu, který se drží uvnitř mlýnku. Zde by se mohly hodit ty dřevěné párátky a bavlněné tampony: chcete se ujistit, že máte staré mletí (a oleje, které s nimi jdou) z vašich otřepů a dalších na vnitřních površích.

Po několika týdnech broušení zbytků tmavé, mastné kávy.

Zvláštní pozornost věnujte kanálu Feeder. to je skluz, kde je pozemnice vedena dolů do zásuvky. Toto je jedno z těch míst, kde by bavlněný výtěr mohl být vaším nejlepším přítelem, protože můžete použít bavlněný konec k otřese po stranách kanálu a můžete ohnout stonku, abyste se dostali na těsná místa.

Kanál krmítka se může ucpat, zejména s jemnými mastnými mletími. Často to čistí.

Pokud jste nedávno udělali hluboko čisté, můžete ji dát dohromady a projít si kávu, abyste ji ochutnali. V opačném případě:

Otřete to

Otřete plastové kousky, které jste odstranili, nebo použijte měkký kartáč k odstranění prachu nebo ahem vlasy psů. K tomu můžete použít trochu mýdlové vody. jen se ujistěte, že na kusech nezůstane žádné zbytky a že je důkladně vysušíte, než se znovu sestavíte.

Kovové kousky musí být drženy suché. Nic neběží pod vodou ani nic nestříkejte do brusky. Pomocí štětce uvolníte jakékoli důvody a otřete všechny oleje zevnitř mlýnky.

Sát to

Chcete.li udělat opravdu velký čistý, když je mlýnek od sebe, vezměte kartáč nebo dřevěnou párátko, abyste vyčistili všechny pozemky a oprášili zuby, šrouby a další místa, ke kterým máte přístup. Bavlněné výtěry jsou také dobré pro vstup do štěrbin a kanálů, které vyžadují flexibilní nástroj.

V závislosti na modelu můžete odstranit horní otřer, abyste se tam opravdu dostali a vyčistili prach z zákoutí a lebky. Poté zasáhněte dolní otřer a udělejte to samé.

Dále si vezměte připojení hadice vysavače a použijte jej k nasávání kterékoli z malých částic, které jsou ponechány. Buďte opatrní, pokud máte malé kousky jako šrouby, které jste odložili. mohou se snadno dostat do vašeho vakua. a to je bolest.

Otřete a vyměňte

Než to dáte dohromady, otřete násypku a rozdrtí koš, abyste se ujistili, že se nahromadíš. V závislosti na mlýnku může být nádoba na fazole a pozemní káva bezpečná myčka.

Tip pro tip: Pro nádobu na fazole a další plastové díly, malá jedlá sóda na vlhkém papírovém ručníku vyrazí zbytkové kávové oleje a veškerý prach na ně přilepí a nechá plast zářící jako nový.

Pak se to vrátí dohromady. Pro mnohé je tu záplava úlevy, když všechny části jdou tam, kam mají jít. a žádný z nich neskončil ve vakuu, na podlaze nebo byl použit jako psí hračka…

Rozdrtit to

Pokud chcete učinit tento další krok, stojí to za to: rozdrťte malé množství kávy po dokončení čištění brusky. Děje se to částečně, aby se to ochutilo a připravilo se na to, aby znovu vykonávala svou práci (a tento krok vám umožní zajistit, aby to všechno fungovalo).

Grind některé fazole. můžete použít malou hrst každodenních fazolí, které byste mohli mít po ruce. Tím je zajištěno, že nastavení nastavení je správné a vše je tam, kam patří.

A je dobré dát do stroje trochu kávového prachu a oleje. Nemusí se to zdát logické. ale to je řemeslo kávy pro vás!

Jak často byste měli čistit mlýnek na otřesu?

Jak často čistí mlýnek na kávu, je relativní, ale pro průměrného člověka je užitečný snadný čistý jednou týdně.

Trochu hlubší čistých každých pár týdnů pomůže udržet mlýnek na kávu v dobrém stavu a dobře běžet.

Jste připraveni vyčistit mlýnek?

Tak co si myslíte? Cítíte se připraveni vyčistit mlýnek? Opravdu to není tak obtížné. a je jen na vás, kolik úsilí do něj chcete vložit.

Jen si pamatujte: čistá mlýnka zlepší chuť na kávu a dává svému brusky delší životnost.A pokud se chystáte přesunout ze své zóny pohodlí a udělat nějaké kreativní a nakopné kávové nápoje-chcete čistý stroj!

Dejte nám prosím vědět, co si o tomto díle myslíte. a pokud to pomůže usnadnit čištění mlýnky. A-pokud je to užitečné, podělte se s přáteli a rodinou milující kávu!

Časté časté

Mohu umýt mlýnku v myčce nádobí?

Obvykle můžete umýt části mlýnku v myčce nádobí. Obecně jsou zásuvka fazole a zábrany v bezpečí pro použití v horním stojanu myčky nádobí, ale jistě zkontrolujte příručku nebo webovou stránku výrobce. A nikdy si umyjte ocelové otřepy nebo žádné elektrické komponenty v myčce nádobí.

Mohu brousit koření, zrna nebo semena do brusky na otřepy?

Nikdy byste neměli brousit koření, zrna nebo semena v brusky otřepu. Burr brusky jsou navrženy tak, aby mletí kávových zrn, nikoli jiných látek. Pro mletí koření, jako jsou pepře, hřebíček a další malé, tvrdé koření, můžete použít mlýnku na čepel. Ujistěte se, že mlýnek důkladně vyčistíte mezi použitím, aby se zabránilo tomu, aby vaše sušenky chutnaly jako kari. (Pokud se vám to nelíbí, v tom případě se rocku!)

Mohu brousit kakaové fazole do mlýnku na kávu?

Broušení kakaových fazolí v mlýnku na kávu se nedoporučuje. Broušení kakaových fazolí produkuje mastnou tekutinu zvanou kakaový likér, kterou váš mlýnek nemá za cíl. Vytváření čokolády z vlastních kakaových fazolí je přinejmenším tak zapojené a specializovalo se na předmět jako skvělou kávu.

 • Rýže, prostě to není dobrý nápad (pro čištění!). (n.d.). Citováno z https: // baratza.com/rýže-it-it-ne-a-good-idea-for-cleaning/
 • Clayton, l. (2018, 9. srpna). 4 rychlé způsoby, jak udržet mlýnek na kávu. Citováno z https: // www.vážné.com/how-to-clean-coffee-grinder-6742984
 • Grindz Grinder Cleaner: Pokyny. (n.d.). Citováno z https: // urnex.com/grindz-brander-cleaning-tablets

Ahoj, jsem Scott a já jsem značně cestoval po Severní Americe a Evropě, zkoumal jsem párování potravin a pití po celém světě. Moje láska k kávě začala během mých dospívajících let, kdy mě rodina přítele představila slávu klasického italského Moka Pot. Tato technologie mě provedla příliš mnoho závěrečných zkoušek na vysoké škole a nakonec vedla k manuálnímu stroji na espresso po ukončení studia.

Tchaj-wanský MX. Cool je v horkém s Aries Grinder a Katze Scale

MX. Cool Katze Scales na minulém měsíci na SCA Expo v Portlandu v Oregonu. Denní zprávy o kávě Foto: Howard Bryman.

Se svými prvními dvěma produkty, Aries Grinder a Katze Scale, nová společnost se sídlem v Tchaj-wanu s názvem MX. Cool doufá, že bude kvalitní příprava na espresso hračkou.

Aries a Katze zavádějí některé nové rysy do svých kategorií při zaměření na špičkové domácí nebo prosusurské uživatele, minulý měsíc na výstavě SCA v Portlandu 2023 v Portlandu. Oregon.

MX. Cool Aries Grinder

Aries Grinder má 83 milimetrů, titanové kuželové otřepy originálního, interního designu.

MX. Cool Aries Grinder. Denní zprávy o kávě Foto: Howard Bryman.

Otřesy v rozsahu rychlosti nastavitelného rychlosti 90–150 otáček zakroužkuje otřesy 90-150 ot / min. Vnitřní kuželový otřes brusky drží interní systém háčků podobný sponě a může být ručně rychle vydán pro snadný přístup a čištění, zatímco mechanismus zamykání zachovává nastavení a zarovnání brusky.

„Byl jsem barista šest nebo sedm let a hlavní věcí, nejobtížnější věcí, kterou každý týden dělám, je vyčistit vaše otřepy a také se znovu kalibrovat po čištění,“ MX. Skvělý obchodní zástupce Daniel Hsu řekl Daily Coffee News na SCA Expo. „Ale teď jsme to opravili.“. Máme zde zámek, takže i po vyčištění tohoto [nastavení] se tam uvízne, nebude se pohybovat.“

Jednorázová mlýnka má také rotující páku, která neustále zametá otvor mezi násypkou a komorou. Tato jemně točící paže udržuje kávová zrna neustále v pohybu do otřepů.

Denní zprávy o kávě Foto: Howard Bryman.

Magneticky připojené úlovky nádoby broušení opouštějící skluz. Zadržené částice mohou být volně prolečeny zahrnutým klepetem na straně brusky. Kruhová platforma pod nádobou je navržena tak, aby vyhovovala nadcházejícím příslušenství, které dále posune hranice funkčního designu zařízení pro espresso.

„V budoucnu budeme vyrobit příslušenství Espresso, ale uděláme to něco jiného,“ MX. Skvělý prodejce Peter Yang řekl DCN v Portlandu a dodal, že nové nástroje budou pravděpodobně zobrazeny na Tchaj.wanské mezinárodní kávové show v Taipei v listopadu.

MX. Cool Katze Scale

Katze Scale, která odkazuje na německé slovo pro kočku, nabízí různé režimy pro různé metody a pracovní postupy, včetně automatického taringu.

Denní zprávy o kávě Foto: Howard Bryman.

Funkce podpisu je zobrazovací panel, který ustupuje do těla stupnice pod zásobníkem. Stisknutím tlačítka se panel vynoří jako kočka.

Částečně pro ochranu a částečně jen pro zábavu, design poskytuje další stabilitu zásobníku, který poskytuje ochranu buňce Lode nebo při stohování nebo během cestování bez použití pouzdra. MX. Cool říká, že Katze vydrží 12 kilogramů (26.5 liber) tlaku s displejem uvnitř bez ohrožení buňky Lode.

Denní zprávy o kávě Foto: Howard Bryman.

MX. Cool Tchaj.wan

MX. Cool byl založen přibližně před třemi lety jako nezávislý odnož plastické injekce v Taipei City a CNC obrábění společnosti.

„Hlavní věc na nás je, že navrhujeme a vyrábíme vlastní kávové vybavení, vše na Tchaj.wanu, konkrétně v severní části Tchaj.wanu kolem Taipei,“ řekl Hsu. „Máme schopnost vytvářet vlastní věci, protože máme vlastní továrnu.“. Během půl hodiny tam můžeme jen jet.“

MX. Cool’s Mike Chiu, Peter Yang a Daniel Hsu v Portlandu. Denní zprávy o kávě Foto: Howard Bryman.

MX. Skvělé produkty vstoupí do hromadné výroby včas na přepravu na domácím trhu na Tchaj.wanu letos na podzim a společnost doufá, že se ujme u.S. Přeprava prázdnin. Společnost ještě nepřistála na finále pro U.S. Trh, ale v současné době projekce zahrnují 130 pro stupnici Katze a přibližně 1 400 pro Grinder Aries.

[Poznámka editora: Tento příběh byl aktualizován. Originální verze nesprávně popsala Aries Inner Cone Burr jako magneticky připevnění.]

Má vaše podnikání v kávě, které se má sdílet? Dejte vědět editorům DCN.

Z DCN

Howard Bryman Howard Bryman je přidruženým editorem Daily Coffee News by Roast Magazine. Sídlí v Portlandu v Oregonu.