Montáž rámu dveří bez koncového pila

Instalace rámu dveří pro vnitřní dveře si vlastními rukama

Takový rám je vyžadován pro koupelny a toalety a v menší míře pro jiné pokoje. Hladina podlahy v koupelnách je často vyšší než u sousední místnosti, takže je nutná instalace krabice s prahem, včetně ochrany před vodou před vstupem do parkety, linolea nebo jiného povlaku. Upevňovací části krabice s prahem by měly být provedeny galvanizované šrouby pro sebe. Mezera pro otevření listů dveří je vyrobena o 4 mm více než mezera bez možnosti bez spodního pruhu.

Rámy dveří s prahem mají větší sílu, takže mohou být nainstalovány na místech, kde je velká úroveň vibrací, například vedle železničních tratí. Instalace rámu se spodní lištou může být vyžadována v místnostech s velkou úrovní hluku znečištění. Kromě funkce zvukového odolností je prahová hodnota schopna hrát roli pečeti: zabránit odtoku vzduchu a v důsledku toho, tepelné ztráty.

Požadavky na krabici vnitřních dveří

Krabice je základem bloku dveří, který by měl odpovídat zavedené výšce, šířce a tloušťce. Měl by poskytovat podporu a plné pokrytí designu.

List dveří musí odpovídat účelu místnosti, v t.H. Požadavky ventilace. Například parní lázeň ve vaně vyžaduje maximální tepelnou izolaci. Proto by měla být uzavřena všechna spojení jednotlivých prvků bloku dveří.

Naopak v koupelně je nutné zajistit dobrou větrání, aby se zabránilo tvorbě ve formě. Mezi krabicí a plátnem jsou mezery zvláště vleženy. Dobré větrání je také poskytováno pro prostory, ve kterých se nachází plynová zařízení.

Proto je v každém případě důležité vědět, jak provádět výpočty, připravit potřebné materiály a sestavit krabici pro dveře s vlastními rukama v místnosti.

Shromáždění rámu dveří po schodech

Po přípravě krabice přejdeme do jeho sestavy.

Umístěte připravené části krabice na podlahu. Připojte rohové klouby krabice pomocí samostatných šroubů, dva vlastní šrouby v každém rohu. Ve zvoncích skartovaných pod 90 ° jsou šrouby zašroubovány v pravém úhlu (fotografie vlevo nahoře). Ve zvoncích odříznutých při 45 ° jsou šrouby zašroubovány pod úhlem 45 ° (fotografie vpravo nahoře). Krabice je „téměř shromažďována“.

Abychom udrželi paralelismus svislých stojanů a náhoda vzdálenosti mezi nimi ve velikosti dveřního listu, položte dveřní list na „téměř sestavené“ krabici, protože to bude v otvoru. Opravte mezeru mezi plátno a krabici a do mezery vložte stejné kousky orgánu nebo klínu.

Fixace plátna v krabici pro správnou sestavu

Nyní je třeba v této pozici opravit krabici. Můžete to udělat několika způsoby.

Způsoby, jak opravit rám dveří, ve správné poloze, před instalací

Opravte rám dveří pomocí nesmírných regálů. Raiki libra kolmo na stojany, tenké nehty v samém okraji svislých stojanů. Měly by existovat dvě rošty: uprostřed a ve spodní části.

Posílejte klouby krabicových tyčí budoucí krabice. Přidejte široké a tuhé rohy výkonu s otvory pro upevnění šroubů, zašroubujte rohy napájení a přísně kontrolujte kolmové a svislé a vodorovné paprsky. Ale doporučuji vám přidat další upevňovací zábradlí dolů po krabici.

Sestava rámu dveří je u konce, odstraňte plátno z krabice. Shromážděná pole je připravena k instalaci.

Jak správně sestavit rám dveří

Dnes vás naučím, jak kompetentně a správně sestavte krabici dveří.

Proces montáže nelze nazvat složitý a je docela možné to udělat sami, aniž byste se uchýlili k pomoci mistrů.

Dveře nejsou jen tesařským produktem, je to také nezávislá dekorace interiéru, která do vašeho domu přinese estetiku, teplo a pohodlí. Budeme mluvit o vnitřních dveřích, jejichž přítomnost vám umožní odejít do důchodu a snížit úroveň hluku. A aby si dveře mohly udržet jejich funkční zatížení co nejdéle, potřebují kvalitativně sestavenou krabici dveří.

Hlavní chyby během montáže mohou být nesprávně odstraněny velikosti, porušení úhlů se opilo. Je důležité pochopit, že takové „jambs“ nelze napravit. budete muset utratit peníze za nákup dalších dílů. Praskliny a drobné vady mohou být samozřejmě pokryty voskovou tužkou nebo jiným speciálním. Prostředí, ale kvůli zkreslením bude zátěž v rámu dveří distribuována nerovnoměrně, což povede k významnému snížení životnosti listu dveří.

Práce na montáži zvonku by měly být prováděny se zvláštní péčí a pozorností. Je nutné přísně pozorovat rozměry mezer a nezapomeňte nechat příspěvky na šířku řezu.

No, „Přinesl jsem hrůzu“. teď budeš nosit peníze odborníkům 🙂 Ve skutečnosti není všechno tak děsivé. sledujte mé rady a uspějete! [Spoiler title = „články:“]

Složené části rámu dveří

Nejprve byste se měli seznámit se zařízením vnitřního rámu dveří:

 • Dřevo smyčky je část, do které se smyčky havarují a dveře jsou zavěšeny
 • Konkrétní paprsek je část, která se zavírá se dveřmi. Zpětná část hradu do něj narazila.
 • Pocta. Horní „strop“ paprsek
 • Prahová hodnota. nižší

Chcete.li sestavit rám dveří, musíte správně připojit všechny jeho části. Před zahájením však musíte rozhodnout o velikosti a vybrat správný materiál. Dveře by měly vypadat esteticky esteticky a snadno se umývat.

Vyberte materiál

Zde nemám jednoznačnou odpověď, protože volba závisí na vašich preferencích a rozpočtu. Uvedu příklady nejběžnějších materiálů používaných pro zvonky.

Deska dřevěných vláken je dřevěná deska. Dveře jsou levné, ale zároveň vypadají dobře. Mezi výhody patří lehkost a přátelskost životního prostředí. Nevýhody je snížená odolnost vůči dopadu, špatná zvuková izolace a krátká životnost.

Tyto dveře nejsou vyrobeny z celého dřeva, ale přilepené pod vysokým tlakem částí. Prakticky na nich nejsou žádné klouby. Dveře jsou docela odolné a jsou o něco dražší než deska dřeva.vláda. Cena a kvalita přijatelná.

Celé dřevěné dveře

Dveře řádu o velikosti dražší než lepené. Odolný a odolný. Nevýhodou je nesprávné zpracování výrobce, v důsledku toho je strom příliš zahříván vlhkostí.

Dřevo-vláknité nebo dřevěné desky. Tyto dveře jsou velmi levné, protože jsou vyrobeny ze zbytků materiálu. Výhodou těchto dveří je dobrá mechanická síla a docela dobrá izolace zvuku a hluku. Nevýhodou je nízká odolnost vůči vlhkosti a přítomnost těkavé látky v paprsku, která nepříznivě ovlivňuje zdraví. Dalším aspektem je složitost instalace, protože šrouby v takových dveřích jsou špatně drženy.

Kromě popsaných existují také plastové, sklo, hliník, dýhovanou. Dveře s plnivem buněk, laminované a další.

Výběr materiálu závisí na vás, ale měl by být vhodný a praktický.

Nářadí

Potřebujeme nástroj pro sestavení rámu dveří:

 • Ostrá tužka
 • Stavební ruleta
 • Úroveň budovy
 • Konstrukční roh
 • Šroubovák nebo elektrický šroubovák
 • Porotsovova pošta nebo klepání pomocí hackerské kresby pro kov nebo „mělký“

Kompetentně odstraněná velikost. klíč k úspěchu!

Standardní rozměry dveřních listů jsou

Všechny ostatní velikosti, které přesahují, jsou obvykle na míru. (Mám na mysli jednotlivé plátna, ne houpání)

Je nutné přidat 70 mm k velikosti plátna. toto je standardní šířka rámu dveří. Pokud jsou velikosti rámu dveří odlišné, velikost se přirozeně změní ve větší nebo menší. A také přidáváme 6 mm. toto je technologická mezera mezi plátno a krabičkou dveří.

Nyní je nutné zkontrolovat, jak se ve dveřích stává krabice dveří. Pokud to potřebujete rozšířit, pak nezasahujeme, abychom vše najeli najednou. Středně vyhodnoťte situaci. možná budete muset posílit otvor pomocí skokanů. Pokud potřebujete snížit otevření, položíme jej cihlou, nebo „ušíme“ tyče. vše záleží na situaci.

Abychom pochopili velikost dveří, musíme vidět Coca, pak se podíváme na vzorec:

Velikost velikosti listů dveří je 6 mm z nich. Mezera 60 mm (každá 30 mm pro každou stranu pro montáž pěny a klínů, které budou potřebné při instalaci krabice)

Obvykle jsou velikost dveří ovládána ve stavebnictví, ale ve starých soukromých domech (jako je moje) jsou „tvrdé“ nesrovnalosti.

Další důležitou velikostí je mezera od podlahy k listu dveří. Před výpočtem musíte zkontrolovat úroveň podlah pro šířku dveří „pluh“.

Na bočních stěnách otvoru jsme nastavili známky na stejné úrovni. Změřte vzdálenost od každé značky k podlahové rovině. Rozdíl, který získáte při měření, by měl být přidán do minimální výšky stojanů, takže při otevírání dveří nespočívá na podlaze. Pokud tento okamžik stále „blikáte“, můžete jej odstranit pouze řezáním listu dveří, a to je také „manipulace“ 🙁

montáž, rámu, dveří

Použití laserové úrovně

Pokud jste šťastným vlastníkem laserové úrovně, pak je vše velmi zjednodušeno. Nastavili jsme úroveň a pomocí stavebního náměstí určujeme zakřivení pohlaví. Při nastavování velikosti bereme v úvahu získané hodnoty

Minimální mezera je provedena 10. 15 mm, v závislosti na tom, která podlahová krytina je plánována. Je však lepší okamžitě položit linoleum, koberec nebo laminát a poté provést instalaci.

Podívejte se na tabulku dodržování dveřních bloků a otvorů.

A tady je tabulka typických velikostí zvonu

Sestavení rámu dveří bez prahu

Zvažte sestavu rámu dveří s vlastními rukama na příkladu krabice desky dřeva.vlákna. Horní části jsou připojeny pod 45 °, protože je to nejestetický způsob.

Materiál rámu dveří

Krabice podává nejen rámování listu dveří, ale také na základě ložiska. Síla celé struktury a její trvanlivost závisí na kvalitě materiálu a instalaci produktu. Výběr materiálu závisí na účelu dveří a materiálu samotného plátna. Kovové.plastické a kovové dveře jsou obvykle dodávány v plné konfiguraci, takže uvažujeme pouze o případech, kdy musí být výroba rámu dveří prováděna samostatně. V tomto případě zpravidla mluvíme o dvou typech materiálu: deska dřeva a dřeva.vlákna.

 • Přírodní dřevo má odlišnou hustotu a je tříděno na měkké a tvrdé. Nejlevnější a nejoblíbenější produkt je borovice, ale pokud mluvíme o instalaci předních dveří, měli byste se zaměřit na pevnější a dražší rozmanitost dřeva, například dub. Zajistí trvanlivost, sílu a spolehlivost designu.
 • Dřevěná deska se používá výhradně pro vnitřní dveře. Pokud musíte sestavit krabici tohoto materiálu, měli byste zpracovat všechny řezané hrany s Nitrolakem, abyste zajistili ochranu před vlhkostí.

Funkce montáže krabic pro dřevěné koupele

Dřevo. vynikající stavební materiály, které se liší od ostatních, ne příliš příjemných majitelů se schopností usadit se po výstavbě. Otvory v koupelích a domech z protokolů nebo dřeva by neměly být vůbec vybaveny v příštích několika letech po výstavbě korun. Navíc musíte určitě zjistit, jak správně nainstalovat rám dveří do hnědého nebo protokolu.

 • Pokud šířka otevření otvoru vytvořeného v procesu výstavby odpovídá návrhu, nakonec se drážky na konci uprostřed a pak paprsek do něj ucpává. Je to na tomto baru, že můžete krabici přibít, je to nemožné přímo ke stěnám, protože po smrštění se i nadále trochu usadí “.
 • Pokud není otevření vytvořeno, musíte proříznout díru pro průchod s šířkou, méně než design pro dvě tloušťky jakéhokoli druhu hřebene. V takových případech je vyrobeno s drážkou.

V obou verzích slouží prvky krabice současně jako konektor korun. Během smršťování je vždy ponechána mezera, která chrání před deformací.

Jaké jsou způsoby, jak použít krabici k použití majitele k rozhodování. Hodně závisí na specifikách provozu a na vlastnostech stavebních materiálů. S nejvýznamnějšími okamžiky a jemnosti, na které byste neměli zapomenout, jsme se pokusili seznámit se.

Opravní škola. Film také nemůžete odříznout, ale jemně se odloupněte s vysoušečem účesu, řezaný, vrátí film na místo a již odřízl film pod 45 ° napodobováním řezu pod 45, t.Na. Platband ne vždy úplně skrývá zeď pod 90 °.

Jsem šokován! ? Líbí se mi

Pokud budou peníze, pak, kdo bude plátno a dveřní letadla samostatně nakupujte? Rozpočet je rozpočet. Co se tedy obtěžovat vzalo na pilou s malým zubem šroubovákem, administrativní nožem vrtací koruny pro zámek a pěnivá pistole. Řezat a vložit všechny dveře. S hradem je víc. Pokud ruce nejsou z zadku, pak se ukáže normálně bez. Mimochodem, smyčky dávají motýly bez vložky. Super téma. Ruka by otřásla tím, kdo je vynalezl.

Instalace vnitřních dveří

Nainstalujte do dveří dveřní rám. Pomocí klínů nastavte krabici na úrovni. Zatím přibližně přibližně.

Připravujeme těsnění s tloušťkou 3 mm (lze vyrobit z improvizovaných prostředků nebo koupit továrnu. z plastu) a nainstalovat je mezi dveřní list a krabici. Před tlumením tedy opravíme mezeru.

Poté s pomocí klínů zarovnáváme dveře podle úrovně, zkontrolujeme mezery a nutně. odlehlost listu dveří k krabici. Umístěte mezery.

Nakonec zůstává pouze instalovat inhibity a platebandy. Nainstalujte kliky dveří a další prvky.

Podrobnosti o tom, jak nainstalovat vnitřní dveře bez vnější pomoci, podívejte se na video níže. Autor YouTube „Max Molotkof“ sdílel svou zkušenost.