Motoboblock TM 360 SS Deska sestavy

TM-360 vozík pro traktor procházky

Tabulka T-360 přívěs na motorové bloky s kapacitou alespoň 3.5 KW, určené pro přepravu různých zemědělských, stavebních materiálů a jiného zboží na osobních farmách, v zahradách a zahradách kolektivního a individuálního používání, na hospodářských farmách, v sklenících a veřejných službách.

Tabulka T-360 přívěs na motorové bloky s kapacitou alespoň 3.5 KW, určené pro přepravu různých zemědělských, stavebních materiálů a jiného zboží na osobních farmách, v zahradách a zahradách kolektivního a individuálního používání, na hospodářských farmách, v sklenících a veřejných službách. Motoblock vozík, přívěs

 • Převážná kapacita, KG: No : 360
 • Pracovní rychlost, KM/H: No : 10
 • Rozměrové rozměry, mm (délka, šířka, výška): 290015001050
 • Velikost těla je vnitřní, mm (délka, šířka, výška): 15001120275
 • Odbavení silnic, MM: ne méně: 360
 • Trať kol, MM: 1380
 • Úhel náklonu těla, stupeň: alespoň: 30
 • Pneumatiky: 4.00-10
 • Tlak pneumatik, MPA (KGF/SQ.SV): 0.2 (2)
 • Mass, KG: Už ne: 100

Vážení kupující, v závislosti na různých večírcích se zařízení a barva zboží mohou lišit od fotografie na webu. Od našich manažerů můžete požádat o všechny potřebné velikosti a fotografie.

Typy přívěsů

Před zahájením práce stojí za zvážení, že rozměry budoucího designu budou přímo záviset na síle samotného traktoru procházky. Podmíněně jsou všechna sledovaná zařízení rozdělena do 3 skupin:

 • Světlé vozíky s jedním osivem (vhodnější pro procházky.série, které mají energii v 5 litrech.S.), s rozměry 1 x 1 m nebo mírně větší, vydrží až 300 kg hmotnosti.
 • Přívěsy střední nosné kapacity (vybrány pro motoby s kapacitou od 5 do 10 litrů.S.). Zde již můžete poskytnout rozměry až 1 m na 1,5 m, protože odolávají nákladu až 500 kg.
 • Těžké přívěsy kombinované se silnějšími jednotkami. Nejčastěji přicházejí se dvěma osy (t.E., na čtyřech kolech) a rozměry lze vybrat v respektive do 1,2 na 2 m.

Poté, co je vybrána velikost přívěsu pro procházku.Behind Tract, měli byste přemýšlet o materiálech a základních uzlech používaných budoucím mozkem.

Recenze majitelů

Mnoho různých témat je diskutována na fórech věnovaných NEV. Včetně toho existuje dostatek diskusí o přívěsech. Zde je několik recenzí o nich.

„Přívěs je hlavním závěsným zařízením, které používám při sklizni. Zabývám se pěstováním brambor ve velkých oblastech, takže pro mě je hlavní faktor zvedání, protože brambory jsou velmi těžké. A nechci, aby se dno někde vyrazilo na cestě. Proto jsem si koupil přívěs VHMSHNY. Třetí rok to nyní používám bez problémů “

„Udělal jsem si přívěs sám, protože nevidím žádný důvod přeplatit za připravené návrhy.“. Můj kov byl v garáži víc než dost. Po několika týdnech práce byl model připraven. Výsledkem je, že se ukázal takový zázrak “

Tipy na montáž

Stojí za to začít s analytikou příkladů kreseb, které lze vidět v různých zdrojích. Dále na základě prohlížených a těch prvků, které jsou na skladě, je nutné vytvořit vaši skici.

Čím více podrobností bude všechny spojovací prvky popsány v něm, tím méně potíží v praxi. Optimální velikost přívěsu pro trakt procházky musí být vypracována. Pro sestavení designu je důležitá schopnost používat svařovací stroj.

Stojí za zmínku, že je to jeden z klíčových faktorů pro získání kvalitativního výsledku výstupu. V přívěsu mohou být dvě kola nebo 4. Kolik bude určeno navrhovaným zatížením. Ale přesto je základem, který vytáhne celou strukturu, je rám.

Nejspolehlivější pro použití, pokud představuje design obsazení, kde je místo pro kola již distribuována.

Nejjednodušší přívěs

Pokud jde o kola, je to případ, kdy je první použití pro návrh ještě praktičtější, protože mají nejoptimálnější rozbočovače.

Přívěs pro Motobobok TM-360-SP (Cheboksary)

Současně upozorňujeme na skutečnost, že web představuje informace o veškerém dostupném zboží ve všech prodejnách a ve skladu. To znamená, že celý dostupný sortiment lze vidět pouze na webu a v každém maloobchodním obchodě je uvedena pouze část jeho pouze části.

Zboží prezentované na webu, ale v současné době není k dispozici status „nepřítomný“. Můžete je předem objednat a my vás budeme informovat, až se objeví. Zboží, pro které bylo vydáno předběžné objednávky, doručíme Irkutsku zdarma spolu s nejbližší dodávkou. Zálohová od kupujícího není nutná.

Výjimkou jsou produkty s vlajkou „pouze na objednávku“. Pro jejich doručení je vyžadována záloha od 10 do 100%. Manažer vás při zadávání objednávky informuje o přesné částce.

Ceny uvedené na místě pro zboží jsou „na skladě“ jsou vždy relevantní. Pro chybějící zboží je uvedena poslední platná cena (nemusí být relevantní). Ve druhém případě můžete zjistit přesnou cenu tím, že se pro vás vhodným způsobem kontaktujete správců obchodů.

Ceny v maloobchodních prodejnách se mohou lišit od cen uvedených na webu. Chcete.li koupit na internetu, musíte zadat objednávku na web nebo telefonicky.

O produktech Stihl a Viking

Prodej přes internet původní techniky značek Stihl a Viking je zakázán v souladu s politikou STIHL, ale můžete zanechat žádost o model, o který máte zájem. Naši manažeři vás budou kontaktovat a informovat o získávání těchto produktů.

S vyzvednutím můžete získat produkt přímo v den zadání objednávky (pokud existuje). Po zadání objednávky vás náš manažer kontaktuje a řekne vám přesně, kde si můžete zachytit nákup. Pokud si chcete vyzvednout objednávku v jiném obchodě, pak to lze provést další pracovní den.

Obchody v Irkutsku, ve kterých si můžete vyzvednout nákup:

Dodávka kurýrů se provádí od pondělí do soboty večer. Při zadávání objednávky do 17:00 bude doručení provedeno v den objednávky. Vezměte prosím na vědomí, že kurýrní doručování mimo město Irkutsk je prováděno pouze zálohováním.

 • Irkutsk, Dzerzhinsk, Malá pec, Mammons, Brewerikh, Southern. 300, při objednávání od 50 000. zdarma;
 • Emerald, Karluk, Maximovshchina, Markov, Molodezhny, Plishkino, Smolensk, Urik, UST-SEE-450;
 • Baclash, Gronovshchina, MGGE, Khomutovo, Shetekhov. 600;
 • Velká louka, horký klíč, onek, ook, olha, kazety, čisté klíče, Shiryaeva. 1000
 • Náklady na doručení kurýrů do jiných osad určují při objednávce.

Doručení si můžete objednat pomocí přepravy společnosti. Doručení do terminálu v Irkutsku je vždy zdarma. Všechny odjezdy prostřednictvím kódu práce jsou vždy pojištěny, v případě potřeby se používá další obaly (karton, polyethylen, dřevěná bedna), což zaručuje bezpečnost nákladu. Upozorňujeme vás na skutečnost, že dodávka dopravní společností je prováděna pouze se 100% předplacením. Odeslání objednávky se provádí v den, kdy je předplacení přijato nebo další pracovní den (pokud existuje produkt). Na vaši žádost lze doručení provádět do terminálu ve vašem městě nebo do dveří.

Doporučujeme, aby služby TC Energy pro levné a spolehlivé doručení nákupů v oblasti Irkutsk a Yakutia. Například náklady na dodání řetězové pily do Usolye-Sibirsky jsou pouze 150 ! A dodávka kultivujícího motoru do UST-Ilimsk je pouze 480 !

Je uvedena indikativní hodnota. Při zadávání objednávky najdete přesné náklady na doručení.

S vyzvednutím nebo kurýrním doručením můžete za nákup zaplatit v době jeho přijetí, v hotovosti nebo bankovní kartě. Mobilní terminál pro přijímání plateb na kartách je ve všech obchodech, stejně jako náš kurýr. Při placení bankovní kartou není provize účtována.

Za zboží můžete platit online pomocí bankovní karty. Komise není účtována z této metody platby. Chcete-li zaplatit online, zadejte objednávku kliknutím na tlačítko „V košíku“ a postupujte podle pokynů na obrazovce nebo nám zavolejte telefonicky 8 (3952) 925-920 a náš manažer vám pošle účet za platbu poštou. Upouštíme vaši pozornost na skutečnost, že předplacení na zboží, které není k dispozici.

POZORNOST. Z technických důvodů není tento typ platby dočasně k dispozici. V tuto chvíli můžete za nákup online zaplatit pouze pomocí převodu na kartu. Číslo karty je poskytováno při objednávce. Omlouváme se za způsobené nepříjemnosti.

Za nákup můžete zaplatit pomocí půjčky od Alfa Bank. Zjistěte náklady na úvěr, vyberte si termín půjčky a také pošlete žádost při zadávání objednávky na webu nebo telefonicky. Žádost o podání žádosti nebude trvat déle než 10 minut a výsledek najdete do 3. Nákup na úvěr vám bude k dispozici, i když žijete mimo Irkutsk. Podrobné informace můžete získat kliknutím na tlačítko „koupit na kreditu“ na produktové kartě nebo od správců obchodů.

Vlastní manipulace brzd

Bude velmi snadné vyrobit domácí brzdy na přívěsu motorového bloku, pokud je pán přesvědčen před všemi potřebnými materiály, stejně jako nástroje. Je třeba mít na paměti, že pro efektivní brzdění se důrazně doporučuje nainstalovat brzdy na každém kola. To vám umožní rychle se zastavit i při pohybu vysokou rychlostí a také se vyhnout otočení přívěsu.

Nezbytné nástroje a materiály

Při plánování vytvořit domácí brzdy na vozík motoru musíte připravit materiály a nástroje. Jako základ pro budoucí brzdy je nejlepší použít následující části motocyklu:

Během procesu montáže bude Master muset použít standardní sadu nástrojů, jakož i svařovací stroj, díky kterému bude všechna spojení struktur silných a spolehlivých.

Pro správný provoz brzd bude nutné provést náplast disků. Takové manipulace jsou nejlépe svěřeny profesionálům, protože pro takovou práci mají potřebnou kvalifikaci a vybavení.

Pro úspěšnou práci se důrazně doporučuje používat výkresy brzdového systému vybraného modelu, který se používá jako základ pro domácí design. Vzhledem k tomu, že systém zahrnuje mnoho částí, měli byste být velmi opatrní a nainstalovat uzel v plném souladu se schématem, jinak existuje velká pravděpodobnost jejich nesprávné práce nebo rychlého zhroucení.

Na každém kole musí být nainstalovány brzdy

Postup pro sestavování brzd

Poté, co byly všechny podrobnosti náležitě připraveny, je vhodné pokračovat přímo na shromáždění domácích brzd. Chcete.li to provést, budete muset demontovat tah a kabely z disků, nastavit je a přilepejte na další algoritmus akcí:

 • Nasaďte nasazené bubny na náboje, opravte je.
 • Vytvořená mezera mezi disky musí být uzavřena pomocí odolného kovového drátu.
 • Nainstalujte disk na osu upevněním rukávem. Měli byste se ujistit, že disk je namontován a absence pravděpodobnosti jeho posunutí během provozu zařízení.
 • Přivařejte roh nebo kus potrubí na osu pro lepší opravu disku.
 • Připevněte kabely k bubny a poté je natáhněte do kontrolního systému.

Nezapomeňte si přečíst: Kupte si japonský traktor

Řízení brzdy se provádí pomocí speciálního mechanismu, který lze vzít z ruční brzdy automobilu. Můžete to udělat sami z improvizovaných materiálů.

Například to mohou být kabely, s nimiž se doporučuje používat prvky s minimálním stupněm opotřebení při sestavování.

Když jste přišli na to, jak udělat brzdy na vozíku na procházku.Behind Tractor pomocí vlastních rukou, můžete dokončit design pro větší pohodlí při používání. Nejviditelnějším zlepšením je instalace pružiny, která vrací páku do obráceného stavu, který brzdy změní bez značného úsilí. Podobný prvek lze umístit nejen na brzdový mechanismus, ale také na kabel, stejně jako na dalších uzlech struktury, což umožňuje každému vybrat nejlepší možnost.

Pokud se pro montáž používají brzdy automobilu, měli byste vzít v úvahu přítomnost prvku v jejich návrhu, který vypne ovládací lampu. Navzdory skutečnosti, že v autě je to důležité, pro přívěs je naprosto zbytečný, takže se doporučuje demontovat, aby se strukturu zjednodušila.

Sestavení přívěsu motorového bloku TM 600, MP 600.

Koupil jsem si motorový blokový přívěs MP 600, začal jsem sbírat, nemohu se vypořádat s brzdovým systémem. Máte službu pro sestavení přívěsu procházky s odchodem mechaniky na místo?

Ano, taková služba existuje, žádost o odchod mechaniky může být vydána telefonicky. Možná vám pomůže pokyny k sestavení přívěsu 600 s krokem.to.

Technologický proces sestavení motorkového bloku přívěsu MP 600 je jednoduchý a nebude vám trvat moc času. Je důležité sledovat správný postup sestavení.

Otočíme přívěs a nastavíme rozbočovače, upozorňujeme, že náboje jsou odlišné, ne zaměnitelné.

Důraz na brzdový kabel by měl být nasměrován na přední stranu přívěsu.

Nastavte drawbar přívěsu, je připevněn na dvou místech s prsty.

Nainstalujte brzdovou pásku na náboje obou kol, připevněte ji dvěma šrouby.

V jednom z nábojů doplňujeme brzdový kabel.

Věnujeme pozornost tomu, jak být plastové rukávy a pouzdro.

Jaro by měla tlačit brzdovou pásku.

Procházíme brzdovým kabelem skrz blok brzdného tahu.

Vytáhneme kabel a opravíme ho svorkou, konečně upravte brzdy po instalaci kol.

Je pohodlnější stáhnout brzdový kabel dohromady.

Na vnější straně disku je drážka pro těsnicí kroužek, nainstalujte gumový prsten.

Na vnitřní straně kola je brzdová beran.

Nainstalujeme kolo s brzdovým bubnem dovnitř, udělejte to opatrně, aby nedošlo k poškození brzdových pásek.

Připevňujeme kola do náboje, položíme puk, rytec, ořech, svorku.

Otočíme přívěs, nainstalujeme křídla. Křídla jsou připevněna na dvou místech k rámu těla.