Nejlepší stojan na sekačkách v roce 2022: Komerční a rezidenční. Postavte se na jezdeckou sekačku

Nejlepší stojan na sekačkách v roce 2022: Komerční a rezidenční

Je působivé, jak moc naše technologie postupovala s časem, zejména pokud jde o nepokojné sekačky.

Od všech rukou na palubě až po sotva zvednutí prstu, aby provedl stejný úkol.

Ale nezastaví se však sekat trávníkem, aby byl únavný, zvláště pokud máte příliš málo času nebo příliš málo energie na to, aby se tráva ořízla dolů.

Jak však bylo uvedeno výše, s tím, kolik technologie postupovalo, musí být pro vás vytvořeny nové způsoby, jak poněkud příjemné sečení.

V tomto výběru některých z nejlepších komerčních sekaček dostupných na trhu to můžete vidět!

Nejlepší sekačky na trávu v roce 2022

Sekačka Cub Cadet Pro X 654

Dobře, takže se předtím, než se ponoříte přímo do revize tohoto nádherného kusu užitečnosti. Nejviditelnější věc, kterou mají nad nulovými sekačkami, je způsob, jakým lze majitel ovládat stand-on. Jak?

Pojďme se tedy podívat na Pro x 654. Osobně se domnívám, že se jedná o jeden z nejlepších a nejnovějších návrhů v kategorii Stand-On Mejers. Přestože určené pro komerční platformy, které sekání na zemích, které jsou plné překážek, používá 24.4 HP Kawasaki (R) 852cc motor.

Její dokonalý vysoký výkon je díky hydro-Gear PK 12cc čerpadla a parkerů TL 240cc motory, které nabízejí hladký provoz ze všech důvodů.

Nepodavatelná sekačka je jedna zavěšení a je také nastavitelná podle vaší hmotnosti, takže při jízdě při vysokých rychlostech se na zatáčkách nebo svazích nevyvážíte. Můžete na to snadno naskočit a dostat se k tomu rychleji a efektivněji. To zajišťuje, že se kolem cesty vyčistíte.

Maximální rychlost vpřed je 10 mph a naopak může jít 5 mph. Šířka řezání paluby je 54 palců, pracuje na 7.5 galonů.

Sekačka na multiforce Toro

Jak název napovídá, může kromě konvenčního sečení provádět více pracovních míst pro péči.

Práce na palivové kapacitě 10.5 galonů s 26.5 HP Kohler Command EFI 747cc motor, nabízí rychlost přepravy a sečení 10 mph. Čepel je hustá tepelně ošetřená ocel, která má šířku řezání 52 palců.

Může řezat trávu se měnící výškou 1.5 až 5 palců. Je navržen tak, aby kolem sebe měl lepší viditelnost a dávejte pozor na překážky nebo trosky poseté kolem. Má stojany zavěšení, které mají nízký těžiště, a to je to, co usnadňuje jízdu na svazích, aniž by se obával pádu.

Provedení přívěsu usnadnilo skládací platformu. Řezací paluba turbo síly je věc snů, protože hladce seká natáhne dlouhými a tlustými trávami. Čepele jsou navrženy tak, aby váš trávník poskytli plochý ostrý ostrý řez, aniž by poškodil zem a kořeny.

John Deere 652e Quicktrak /H3>

Jste v sekací firmě nováčkem? Plánování získávání práce rychleji a efektivněji? Pak byste se možná mohli podívat na nepodstatné sekačky od QuickTrak!

Nejprve se jedná o komerční sekačku na trávníku. To neznamená, že jej nelze použít pro domácí účely. Ale protože tyto sekačky jsou poměrně drahé, nemá smysl je používat na menších zemích; Jejich produktivita je nejlépe získávána na velkých traktech, dokonce i na svazích!

Když mluvíme o QuickTrak, tato sekačka má 52 palců řezací čepele se 7 měřidlem, 0.179 palců ocel pro pevnou sekačku. To chrání sekačku i jezdce před létajícími troskami a dalšími létajícími předměty, které by je jinak mohly zasáhnout.

Pro pohodlné jízdy po jízdě na stojaté platformě jsou nakloněné panely a provozní a ovládací systémy jsou snadno dosažitelné pro jezdce. Dokonce i hydrostatický přenosový systém pro pohyb sekačky je navržen tak, aby se s ním snadno manipuloval pro efektivní pohyb a manévrovatelnost. Udržování to není tak tvrdý úkol a lze jej provádět bez velkého potíže.

S výkonem motoru 22 hp je jeho kapacita palivové nádrže 5.6 amerických galonů s rychlostmi v rozmezí od 0 do 9.5 mph.

SCAG Power Equipment V-Ride II

Už vás nebaví ty sekačky, kde se zdá, že celý den prostě prochází s vámi, lezím a vzpínají se dovnitř a naopak? No, pak přejděte na mnohem efektivnější a méně časově náročnější sekačky, jako je V- Ride II od Scag Power Equipment.

Za prvé, je to jeden z nejužitečnějších sekaček, které byste na trhu našli. Jeho úžasně pohodlná stálá platforma pro jezdce s prvotřídním zavěšením nejen umožňuje vaše nohy relaxovat, ale také umožňuje snadný přístup k ovládacímu balíčku. Cestování určitou rychlostí vidíte něco na zemi, kterou musíte podat a zlikvidovat.

Stejným dechem můžete snížit rychlost, vyzvednout nepříjemnou částici a snadno se vrátit. Platforma zavěšení je nastavitelná a lze ji přesunout dopředu nebo dozadu, aby se udržela rovnováha. Může být také rozšířena nebo zúžena v závislosti na výběru jezdce.

Dual Hydro Gear 12cc a Parker Wheel Motors 14ci mohou řídit sekačku až do 10 mph. Používá známou rychlost plus čepele, které poskytují ostré, elegantní, dokonce i řezy, které se pohybují mezi 48 palci, 52 palců a 61 palců. Výšku řezačky můžete nastavit pomocí páky s podporou jara.

Jste otevřeni výběru z výkonných účinných motorů, jako je Kawasaki, Briggs Vanguard atd.

Dewalt X548 sekačka

Když už mluvíme o sekačkách, toto je možná jeden ze sekaček, které mají docela hodně síly. Provozování s motorem Kawasaki FPI s 24 hp z něj činí jeden z nejnovějších na trhu. I přes moc je však palivová kapacita 5 galonů a které nemusí stačit pro všechny.

Proč? Protože na průměrné půdě, pokud sezujete průměrnou rychlostí, viděli byste používat 1 galon za hodinu. Technicky vám tedy může 5 galonů vydržet 5 až 5 ½ hodin, což, pokud jste v komerčních kancelářích, nemusí stačit na pokrytí vaší pracovní doby! To, co chybí na palivu, je tvořen designem.

Přední pneumatiky jsou zázraky, které lze snadno manévrovat. A zadní pneumatiky jsou docela hovězí, což nejen přispívá k síle stroje, ale také k jeho trvanlivosti, protože by se to stalo významným při jízdě a sečení v kopcovitých svazích. Celkově je ovládací panel uživatelsky přívětivý a sekačku můžete zapojit a nasměrovat stejně, stejně jako vy.

Dokonce i stálá platforma pro jezdce je pohodlná se širokým nakloněným povrchem, který lze použít téměř vše bez ohledu na výšku. To umožňuje vašim nohám relaxovat a snižuje fyzický napětí místo toho, aby celý den stojí rovně.

Ferris SRS Z3x Soft Ride Stand-on Mewers

SpecificationsFerris SRS Z3x Soft Ride Stand-on Meghter

Jako jediná série Ferrisa se dokážete představit, jak velká pozornost byla nalita do zdokonalení této linie.

Zde uvidíme, jestli je Ferris dokázal zdokonalovat.

Sekačky na měkké jízdy (SRS) zajišťují vaše pohodlí na stejné úrovni jako Ferrisova kvalita snižování díky technologii zavěšení podpisu.

Můžete to vidět z SRS Z3X.

Jako jeden z největších a jeden z nejlépe stojících sekaček má Z3x šířku paluby 61 palců, ideální pro yardy, které měří až pět akrů!

Spolu s touto významnou šířkou je výška řezání, kterou můžete upravit od 1.75 palců až 5 palců.

Když už mluvíme o úpravách, můžete udělat to samé na jeho kontrole rychlosti kvůli jeho snadnému uzamčení do jakékoli rychlosti, kterou si vyberete bez jakýchkoli nástrojů!

A jakýkoli povrch, na který budete řídit, můžete se spolehnout na to, že z3x vám rychle manévruje kvůli jejímu patentovanému otočné přední nápravě, která prochází podél hrbolků nebo děr, žádný problém!

Navzdory tomu však může být obtížné získat přístup kvůli tomu, že se bary dostanou do cesty. Pod ní budete muset manévrovat ruku, abyste otočili klíč zapalování nebo tlačítka na ovládacím panelu, což je obtížné.

Vrátíme-li se ke svým funkcím, je Z3x poháněn motorem s dvojitým válcem s hydrostatickou převodovkou provozovanou působivou 37 koňskou silou.

Nyní tento dvouválcový motor není jen žádný dvouválcový motor venku: to je vyrobeno pomocí motorů Vanguard, který má systém oleje pro udržení 500hodinové změny oleje mezi intervaly.

Tímto způsobem nemusíte provádět údržbu hned po poprvé sečení!

Díky své velikosti má Z3x velkou palivovou kapacitu, která snadno zakrývá ten od Snapper s jeho velkorysým 11-galonovým nádrží nejlépe pro dlouhé jízdy.

No, můžete jen doufat, že to nekonzumuje mnoho plynu, protože to nebudete moci oční bulvy, když je měřidlo plynu daleko hluboko uvnitř ovládacího panelu.

Přesto však existuje čtyřletá omezená záruka, pokud s ní najdete nějaké vady z továrny.

Husqvarna komerční sekačka

SpecificationHusqvarna komerční sekačka

Husqvarna se již připojil k verzi komerční sekačky na trhu s trávou, která se již na trhu trávu.

Jak můžete říci, že je to komerční?

No, hned od netopýra, má těžkopádnou konstrukci, která měla odolat prodlouženým posunům na trávníku, podpořená 2-tipalcovým trubkovým ocelovým rámem průmyslové síly, která zaručuje dlouhodobé použití, profesionální nebo jinak jinak.

Chcete.li být v krátké době produktivnější, můžete si vybrat mezi 48 nebo 54 palci pro šířku řezání, což vám již dává dvě až tři akry!

Motor s dvojitým válcem pro tento běží na 24.5 koňských sil vás tlačit ve své sečení.

A co víc, můžete si přizpůsobit funkčnost sekačky!

Chcete-li to udělat, otočte platformu, kde byste měli stát tak, kromě stálé sekačky, může to také fungovat jako procházka!

To je však místo, kde končí intuitivní design.

Existují páky, které můžete tlačit a vytáhnout, jak můžete vidět ze strany. To je standardní design, správně?

Nyní by to fungovalo dobře, kdyby tyto uvedené páky nebyly zveřejněny pouze na jedné straně!

Pokud to nestačí, musíte se zdvojnásobit na linii trávy, kterou jste řezali, protože z nějakého zvláštního důvodu musí být vynechána skvrny.

A další, mnohem naléhavější, je jeho komponenty.

Husqvarna inzeruje svůj „rychlý přístup“ k motoru, ale jak můžete opravit cokoli, když jeho vnitřky nemají smysl pro osobní prostor?

Chcete změnit svůj olej? Vše, co musíte udělat, je narazit na sousední části, abyste se k tomu dostali!

Uvnitř je příliš kompaktní, že to nebude překvapivé, pokud jste ho náhodou poškodili.

Doufejme, že pětiletá komerční záruka, se kterou přichází.

Jak jste si všimli, Z1 se příliš neliší od Z3x, protože to také sportuje systém odpružení, který přichází s tím, že je součástí řady SRS a jeho omezenou čtyřletou zárukou.

Ačkoli je menší, existuje několik dalších rozdílů, které má.

Například systém kontroly rychlosti. Místo toho, abyste měli čtyři, můžete se podívat pouze na tři pozice.

Další rozdíl je naklánět se více jako problém.

Pás má tendenci nosit se po hodinách používání, takže za to budete muset vyčlenit náhradu pro případ, že by uprostřed sečení zaskočil.

Kromě výšky řezání můžete dokonce upravit platformu odpružení, která je nová!

Kromě napodobování a licholení Z3x, SS200 také dělá totéž s Z1.

Má stejné nastavení kontroly rychlosti 3 polohy a inovativním řezným systémem ICD.

Problém je však jedinečný.

Navzdory svému řezacímu systému není dobré sekat trávník po dešti, když to používáte, protože tráva se staví a shlukuje se dohromady uvnitř paluby místo toho, aby byla vystřelena.

Takže se musíte zastavit od sečení, abyste je všechny nabrali sami sebe, než pokračoval, což je ztráta času.

Přesto, pokud vás to neobtěžuje, je ve vašem arzenálu čtyřletá omezená záruka, když najdete SS200 s vadami.

Věci, které je třeba zvážit před zakoupením stojaté sekačky

Potte to ven!

To platí především proto, že má nejvyšší význam před zvážením nestatné rezidenční sekačky:

Nebo přesněji, jaké jsou vaše klouby?

Není tak těžké přijít na to, proč musíte mít své tělo ve tvaru špičky, zejména při použití malé sekačky.

Jednoduše vstávání nemusí znít příliš mnoho práce, ale věřte mi, bude to mnohem náročnější udržet si to, pokud máte akry půdy, musíte mít tendenci mít tendenci.

Je pravda, že vám to dává méně tréninku než tlačení sekačky. Musíte být masochista, pokud se rozhodnete to použít na akru dvora!

Ale ve srovnání s sezením na svém sedadle po dobu půl hodiny, stálá sekačka zní lépe než kolíky a jehly, které jste povinni získat z jízdní sekačky.

Naštěstí pro vás, všichni tady mají pohodlný polštář, o který se můžete opřít, když se opotřebováte.

A co víc, odpružení platformy udržují vaše nohy vynikající a vyvýšené, takže se nemusíte starat o bolavé podrážky, když jste na drsné jízdě!

Hladká plachtění

Bylo by moudré vědět, jaký druh krajiny má váš dvůr.

Je to prosté a ploché? Je to nerovnoměrné, s otvory a poklesy? Má kopce nebo svahy?

Musíte si být o tom všem vědom, abyste při sečení zažili pocit klidu.

Nyní, pokud váš dvůr spadá do kategorie „nerovnoměrné“, máte štěstí!

Ferris navrhl Z3x, aby měl otočení předních náprav, aby se pohyboval všemi čtyřmi koly s nerovností země místo toho, aby proti němu šel.

Z tohoto důvodu se sekačka příliš nezvrta z nestabilního prostředí a způsobí, že se jedna z jeho komponent rozbije pod stresem a dá vám hladkou jízdu.

Zapálení!

Motor je klíčem k tomu, aby vaše sekačka fungovala.

A mít to nejlepší, protože váš motor zajišťuje pohodlí, které jste hledali při sekání!

Motor s dvojitým válcem je způsob, jak jít, protože mít duální válce v motoru může rovnoměrně distribuovat napájení v jeho komponentách.

Pomáhám této distribuci energie je hydrostatická převodovka, která má úkol ochladit vnitřní práci, aby se zabránilo přehřátí.

Naštěstí mají všechny standartní sekačky v tomto výběru tyto dvě funkce, takže si vyberete a užijte si jízdu!

Závěrečná slova

Někdy, nebo možná i mnohokrát, je těžké najít jakoukoli energii k dokončení úkolu, zejména se vším, co se nyní děje v roce 2022.

Použití dobrých sekaček s nejlepšími funkcemi však může pravděpodobně pomoci pro sebe usnadnit.

Jednoduchá sekačka na procházce neudělá, pokud máte velký dvůr.

A pomocí jízdní sekačky by mohlo způsobit, že získáte všechny mravence a zároveň mít špendlíky a jehly po celém nohou, abyste seděli příliš dlouho; Totéž platí pro sekačky.

Stand-on sekačka je úžasná rovnováha mezi udržováním na nohou (mrknutí, mrknutí), protože se může rychle pohybovat přes překážky a všechny.

V tomto případě to přispívá k investici do bobtnání, nemyslíte si?

Postavte se na jezdeckou sekačku

Jezdecká sekačka je samohybná vozidlo provozované osobou v sedací nebo stálé poloze. Je určen pro řezání travnatých ploch, jako jsou obytné trávníky, golfová hřiště, hřbitovy a parky.

Jezdící sekačky se liší od zemědělských a průmyslových traktorů, které „jsou navrženy jako nástroje pro více použití s ​​různými nástroji a připoutanostmi.“(Stát Kalifornie ministerstvo průmyslových vztahů). Ochrana pro zemědělské traktory je pokryta standardy OSHA v oddíle 1928 Hlava C, Ochranné struktury převrácení.

S drsné je „emivovatelná koncová sedadla nebo stand-on platforma s kolami nebo smyčkami určenými k přepravě operátora při ovládání samohybného, ​​chodce s kontrolou pro chodce.“(Zdroj: ANSI/OPEI B71.4-2012, strana 5). Tato webová stránka není určena k aplikaci na sekačky s připojenými sulkies. Pracovníci a zaměstnavatelé by měli vidět další pokyny, jako je ANSI/OPEI B71.4-2012, oddíly 10.5 a 20.7.

Incidenty

srpna 2004 se pozemníka na misi v Santa Barbara v Kalifornii sekání poblíž horního okraje opěrné zdi, když jeho jezdecká sekačka zasáhla skálu a přešla přes římsu. Sekačka padla tři stopy a přistála na vrcholu pozemku a okamžitě ho zabila.

Dne 7. května 2012 sekala pozemky pro Service National Park Service (NPS) podél Blue Ridge Parkway při výhledu poblíž Asheville v Severní Karolíně. Provozoval sekačku s nulovým radiusem, která byla vybavena ochrannou strukturou. Když manévroval sekačku za odpadky v úzké části terénu, jeho sekačka přešla přes nábřeží a padla nejméně 100 stop a zabil pracovníka.

Bezpečnostní úvahy pro používání jezdeckých sekaček

Pracovníci provozující sekačky čelí vážným bezpečnostním problémům. Jejich zaměstnavatelé se musí ujistit, že používané zařízení je navrženo a udržováno s ohledem na bezpečnost. Zaměstnavatelé se musí ujistit, že pracovníci jsou vyškoleni, aby se vyhnuli nebezpečnému prostředí. Konečně musí zaměstnavatelé zajistit, aby se sekyly byly prováděny bezpečně.

nejlepší, stojan, sekačkách, roce, 2022, komerční

Níže uvedené pokyny jsou založeny na bezpečnostních zásadách vydaných kalifornským ministerstvem průmyslových vztahů, které zahrnuje CAL/OSHA; Kanadské centrum pro zdraví a bezpečnost práce; a Institut Outdoor Power Equipment Institute (OPEI).

Zaměstnavatelé musí zajistit bezpečnost vybavení

Používejte a udržujte veškeré dostupné bezpečnostní vybavení. Věnujte zvláštní pozornost následujícím bodům:

 • Některé jezdecké sekačky jsou navrženy jejich výrobcem tak, aby byl vybaven ochrannou strukturou (ROP). ROPS může být standardní nebo volitelné vybavení. Podívejte se na poznámky pod čarou v části „použitelné standardy konsensu“ této výstrahy na riziko pro odkazy na standardy konsensu Upravující, které sekačky musí být vybaveny ROPS.
 • Pokud sekačka použije pracovník, nemá ROPS, hledejte nevyužité otvory nebo držáky šroubů poblíž sedadla nebo rámu, abyste zjistili, zda by sekačka měla být vybavena ROPS. Neovládejte žádnou sekačku, která měla být vybavena ROPS bez jeho ROPS. V mnoha případech jsou k dispozici retrofity. Kontaktujte výrobce a zjistěte, zda existuje souprava pro sekačku, kterou budete používat.
 • Sekačky s ROPS by měly být také vybaveny bezpečnostním pásem. Poskytněte a používejte schválené sestavy bezpečnostních pásů na všech jezdeckých sekačkách, na nichž byla nainstalována ROPS.
 • Tam, kde vertikální vůle neumožňuje, aby ROP byly ve zvýšené (aktivní) poloze, mohou být ROP dočasně umístěny do snížené (neaktivní) polohy. Pracovníci by také neměli nosit bezpečnostní pás při provozu jezdecké sekačky s ROPS ve snížené poloze. Vraťte ROPS do zvýšené polohy, jakmile je jízdní sekačka v oblasti, kde svislá vůle umožňuje jeho použití a znovu připojte bezpečnostní pás.
 • Vybavte sekačky na koni pomocí systému řízení přítomnosti operátora, který vypne čepele, když operátor sesedne stroj nebo zvedne ze sedadla.
 • Vybavte sekačky na koni zámky, které zajišťují, že motor nemůže začít, když je sekačka na převodovce, nebo pokud je čepel zapojen. Zkontrolujte sekačky a ujistěte se, že systémy přítomnosti operátora a všechny bezpečnostní prvky jsou vždy zavedeny a funkční.
 • Pokračujte v sekačkách na koni v dobrém provozním stavu a pravidelně je kontrolujte pro nejistě nebo nesprávně připojené ROPS nebo bezpečnostní pás.
 • Provozovatelé sekaček by měli před použitím použít standardní kontrolní seznam. Například kontrolní seznam by měl zahrnovat kontrolu tlaku v pneumatikách a kontrolu na chybějící nebo poškozené stráže atd.
 • Zkušený personál služeb by měl zkontrolovat sekačky na koni pro nezbytné bezpečnostní prvky a celkovou údržbu alespoň ročně. Pouze kvalifikovaný personál by měl obsluhovat a opravovat sekačky.

I když je nezbytné mít správné bezpečnostní vybavení na místě na sekačkách, měli byste si myslet na tento krok jako na začátek vašeho bezpečnostního programu.

Stanovení bezpečnosti okolí

Zaměstnavatelé by měli být obeznámeni s podmínkami terénu, na kterém se používají jejich sekačky. Měli by zajistit, aby jejich pracovníci přijali následující opatření:

 • Neprovozujte sekačky na svazích, které překračují hranice úhlu určené výrobcem. Vyhledejte štítek na sekačce s těmito informacemi.
 • Pokud pokyny výrobce nejsou k dispozici nebo nespecifikují limity úhlu pro provoz na svažitých površích, vyhodnoťte podmínky terénu a svahu, aby se zajistilo, že sekačka je provozována bezpečným způsobem. Vyvarujte se sekání na svazích s úhlem více než 15 stupňů, pokud nejsou k dispozici žádné další informace.
 • Pokud potřebujete, použijte indikátor svahu, také známý jako klinometr nebo inklinometr. Používají se ke stanovení úhlů svahu, inklinometry jsou zařízení, která se připojují k vybavení; aplikace pro mobilní zařízení; nebo tisknutelné verze, které lze stáhnout online. Na této webové stránce naleznete v části „Další zdroje pro zaměstnavatele a pracovníky“ a níže uvedený obrázek 1 (ukazatel svahu). Kliknutím na indikátory otevře samostatné tisknutelné dokumenty.
 • Při opouštění sekačky vždy odstraňte klíč, ale nikdy nenechávejte sekačky bez dozoru na svahu. Po vypnutí sekačky by měl jezdec/operátor nastavit brzdu, odstranit klíč a počkat, až se všechny pohyblivé části zastaví před odjezdem. Jezdec nemůže předpokládat, že pohyblivé části se zastaví.
 • Neovládejte sekačky v oblastech, kde jsou hnací kola do pěti stop, měřena od vnějšího okraje kola, nechráněných okrajů opěrných stěn, nábřeží, hrází, příkopů, propustků, vykopávkách nebo podobných míst.Corent Hazard. Místo toho použijte zastřihovač řetězce nebo tlačné sekačky.
 • Je.li nutné provozovat jezdecké sekačky poblíž rybníků, potoků, nádrží, kanálů, Slough, jezera, nebezpečí vody v golfovém hřišti a podobné vodní útvary, vyhodnotit terén a jakékoli podmínky svahu. Vytvořit bezpečnostní zónu, která zajistí, že sekačka bude provozována v bezpečné vzdálenosti od takových nebezpečí. Někdy stačí vzdálenost dvou sekaček.

Školení pro pracovníky

Zaměstnavatelé jsou zodpovědní za poskytování školení pracovníků, než mohou ovládat jakékoli vybavení ohledně trávníku. Školení zajišťuje, že každý operátor je kompetentní pro bezpečné provozování sekačky. Školení musí být zajištěno v jazyce a slovní zásobě, kterému pracovníci rozumějí. Školení by mělo zahrnovat témata o bezpečném provozu konkrétních jezdeckých sekaček a dalších zařízení, které pracovníci používají. Tato témata zahrnují:

 • Přezkum všech bezpečnostních zařízení, která zajistí, že ROP, stráže, bezpečnostní pásy a štíty jsou bezpečně na místě a správně používány.
 • Důležitost průzkumu terénu pro nebezpečí před sečením.
 • Jak identifikovat překážky v sečení, jako jsou velké horniny, lidská rizika, jako jsou známky a koše, pařezy, měkké nebo mokré skvrny a oblasti, kde je zakázáno používání sekaček.
 • Čtení a pochopení operací, údržby, omezení a varovných částí příručky k vybavení.
 • Řízení rychlosti, řízení a manévrování, jako jsou:
 • Snižte rychlost, když sekačka cestuje po svazích nebo kolem ostrých rohů, aby se zabránilo tipu.
 • Být obzvláště ostražitý při zálohování nebo při provozu v podmínkách nízkých osvětlení.
 • Při operačních sekačkách na nerovnosti nebo skloněné půdě nesekejte ze strany na stranu. Vždy seká svahy ve směru nahoru a dolů.
 • Používejte všechny požadované osobní ochranné prostředky (PPE) za všech okolností: ochrana sluchu a hlavy, bezpečnostní brýle, pracovní boty atd. Vyvarujte se nošení šperků a volného oděvu, který se může snadno zapletený s pohyblivými částmi.
 • Nikdy nesete cestující. Jezdecké sekačky jsou stroje pro jednu osobu.
 • Vždy začněte sekačku ze sedadla řidiče. Nikdy nezačněte stroj, když stojíte vedle něj. Udržujte obě nohy na stroji za všech okolností, zatímco to běží.
 • Nikdy neumístěte sekačku do pohybu, dokud nebude pracovník připraven. Neochvějné uvedení sekačky do zařízení by mohlo bez varování trhnout dopředu.
 • Nikdy nepřipevněte ani neodsedejte sekačku, když běží, protože může existovat dostatek prostoru pro prsty operátora, aby procházely pod krytem sekačky a byly zasaženy čepelí. Předsedou proveďte správné postupy vypnutí.
 • Nikdy se nezastavte ani nezasažte na jezdeckou sekačku, když jde do kopce nebo z kopce. Vyhněte se všem náhlým startům, zastavením nebo otáčení.

Kromě toho agilita a rychlost nezajišťuje neporazitelnost. Například sekačka zapojená do incidentu v Severní Karolíně byla sekačkou s nulovým radiusem.

Konečně, bezpečný provoz jezdecké sekačky je podobný bezpečnému provozu motorového vozidla. řídit defenzivně a očekávat neočekávané. Zaměstnavatelé by měli školit pracovníky, aby provozovali sekačku, jako by neexistovala žádná ochranná struktura (ROP) na místě. Ochranná struktura není ve své schopnosti chránit operátora neomezená, jak naznačuje incident v Severní Karolíně popsaný výše.

Rekvalifikace a hodnocení je nezbytné k zajištění toho, aby pracovníci udržovali svou kompetence, aby bezpečně provozovali sekačku na koni. Poskytněte pracovníkům občerstvení, když:

 • Operátor byl pozorován provozování sekačky nebezpečným způsobem.
 • Provozovatel utrpěl zranění nebo byl zapojen do incidentu téměř chybějící.
 • Provozovatel obdrží nové přiřazení práce, která zahrnuje provozování sekačky nebo strojního zařízení, se kterým je operátor neznámý.
 • Operátor obdrží nové přiřazení práce, která zahrnuje sečení na terénu nebo povrchu, které představují nebezpečí neznámá operátorovi.

Jak jeden zaměstnavatel reagoval na incident

Tato webová stránka začala popisy dvou incidentů, z nichž jedna se objevila na místě národního parku v Severní Karolíně. Tento web NPS pokrýval krajinu 30 000 akrů podél 500 mil dlouhé dálnice. Po incidentu NPS pozastavil všechny své sečení a provedl posouzení webu, aby zjistil, které zařízení je vhodné pro použití v různých typech terénu, které musí pracovníci sekat. Hodnocení stránek je pro zaměstnavatele dobrým praxí před nákupem vybavení a počáteční operace, protože existují různé typy vybavení, s některými určenými pro použití pouze v konkrétním terénu nebo na určitých svazích.

NPS vyhodnotila krajinářský výměru a geograficky ji zlomil. Pro každou oblast, která vyžadovala sečení, ať už pokryté zastřihovači strun, sekačky, traktory s přítokovými sekačkami, traktory s bočním, hydraulicky poháněným, srpkovým barovým sekačům nebo jezdeckými sekačkami, provedli úředníci posouzení místa, aby viděli Které zařízení bylo vhodné. (Existují traktory, na kterých jsou sekačky na konci hydraulicky umístěného rozmachu namontovány, ale tento zaměstnavatel neměl žádný z nich.) Struptory a push sekačky lze použít v jakémkoli terénu. Za nimi je výběr přípustného vybavení založen na svahu terénu. Limity svahu 15 a 22 stupňů jsou založeny na pokynech poskytovaných výrobci.

 • Sklon 0 až 15 stupňů.- Pro tyto oblasti jsou schváleny sekačky na koni nebo sekačky.
 • Sklon 15 až 22 stupňů.- Pro tyto oblasti jsou schváleny sekačky traktorů.
 • 22-stupňový a nahoru svah.- Tyto oblasti jsou posekány zastřihovači strunami, sekačkami nebo specializovaným vybavením. Specializované vybavení může být jízdní sekačky určené pro použití na svazích; i.E., Slope Chowers. Zaměstnavatel měl asi půl tuctu až tucet sekaček s takovými schopnostmi.
 • Do 5 stop od poklesu.- je udržována zóna vyrovnávací paměti. V této zóně lze použít pouze oříznutí a push sekačky.

Další informace o provádění posouzení rizik naleznete v řízení rizik a posouzení rizik při práci. Přístup k 18. prosinci 2020.

Příslušné standardy konsensu

Být připraven. Informace a šablony o nastavení plánu prevence zranění a nemocí najdete na tomto webu:

Tři standardy konsensu pokrývají jezdecké sekačky:

 • ANSI Standard B71.1-2012 obsahuje bezpečnostní specifikace, které „jsou určeny k tomu, aby se vztahovaly na produkty speciálně zamýšlené jako spotřební výrobky pro osobní použití spotřebitele kolem domu. Účelem těchto specifikací se nevztahuje na komerční produkty, které jsou obvykle používány najatými operátory nebo na produkty určené především pro zemědělský účel. „(1)
 • ANSI/OPEI Standard B71.4-2012 obsahuje specifikace pro „poháněné (a) stroje kontrolované pro chodce, (b) jezdecké stroje a (c) nástroje pro použití s ​​pěšími a jízdními stroji určenými pro marketing jako komerční vybavení pro péči o trávníky a které jsou obvykle Používá se najatými operátory.“(2)
 • ISO 21299: 2009 „Poháněný vybavení pro péči o trávník. Ochranné struktury (ROPS). Zkušební postupy a kritéria pro přijetí, „stanoví testovací postupy pro ochranné struktury převrácení. (3)

Konzultační služby na místě pro zaměstnavatele na místě

Program konzultačního programu OSHA na místě nabízí bezplatné a důvěrné rady malým a středním podnikům ve všech státech po celé zemi, s prioritou s vysokým nebezpečím pracovišť. Konzultační služby na místě jsou oddělené od prosazování a nevedou k pokutám nebo citacím. Konzultanti ze státních agentur nebo univerzit spolupracují se zaměstnavateli na identifikaci rizik na pracovišti, poskytují rady ohledně dodržování standardů OSHA a pomáhají při vytváření programů pro správu bezpečnosti a zdraví. Chcete-li najít nejbližší konzultační programy na místě, zavolejte na číslo 1-800-321-OSHA (6742) nebo navštivte konzultaci OSHA na místě.

Jaká práva mají pracovníci?

Pracovníci mají právo na:

 • Práce v podmínkách, které nepředstavují riziko vážné poškození.
 • Přijímat informace a školení (v jazyce a slovní zásobě, kterým dokážou rozumět) o rizicích na pracovišti, metodách, jak zabránit újmě a standardy OSHA, které se vztahují na jejich pracoviště.
 • Získejte záznamy o zraněních a nemocech souvisejících s prací.
 • Získejte kopie výsledků testů pro nalezení a měření nebezpečí na jejich pracovišti.
 • Podejte stížnost na OSHA a prohlédněte si jejich pracoviště, pokud věří, že existuje vážné riziko nebo že jejich zaměstnavatel nedodržuje standardy OSHA. Po vyžádání se OSHA zachová všechny identity důvěrné.
 • Používejte svá práva podle zákona bez odvetných opatření nebo diskriminace.

Mnoho států provozuje svůj vlastní program bezpečnosti a ochrany zdraví OSHA, s standardy, které se mohou lišit, ale jsou přinejmenším stejně efektivní jako federální standardy OSHA. Další informace naleznete na plánech státu OSHA.

Další zdroje pro zaměstnavatele a pracovníky

Informace o programech regionálního důrazu (REP) a programy místního důrazu (LEPS) najdete na webových stránkách OSHA Místní důraz na programy.

Mimo OSHA jsou k dispozici další zdroje:

Indikátory svahu. Inklinometry. Clinometers

Do této webové stránky je součástí inklinometr/klinometr (indikátor svahu). Lze jej vytisknout jako samostatné, strojově čitelné stránky. Indikátory svahu k tisku najdete na webových stránkách některých výrobců sekaček.

Inklinometry jsou k dispozici jako aplikace pro mobilní zařízení, která provozují operační systémy Apple iOS, Google Android, Palmos, WebOS a Windows 8. Některé jsou zdarma.

Další online zdroje

Americká společnost bezpečnostních inženýrů, „Ride-on Lawnmowers. Nebezpečí převrácení.„Přístup k 18. prosinci 2020.

ANSI B71.1-2012, „Americký národní standard pro vybavení péče o spotřebitele. Sekačky ovládané pro chodce a sekačky. Bezpečnostní specifikace.„Americký národní standardní institut (ANSI), ANSI.org. Přístup k 12. březnu 2013.

ANSI/OPEI B71.4-2012, „Americký národní standard pro vybavení péče o komerční trávník. Bezpečnostní specifikace.„Americký národní standardní institut (ANSI), ANSI.org. Přístup k 12. březnu 2013.

Kalifornské ministerstvo průmyslových vztahů, hlava 8, § 3563, Power Lawn Mowers. Pododdíl (e) pojednává o programu školení pro operátory všech poháněných sekaček. Power Lawn sekačky. Přístup k 12. březnu 2013.

Kanadské centrum pro zdraví a bezpečnost práce, terénní úpravy. Jízda na trávu. Terénní úpravy. Jízda na trávu. Přístup k 12. březnu 2013.

Tréninkové video Exmark, nebo ve španělštině. Oba přístupné 19. března 2013.

Toto je jedna ze série informačních webových stránek zdůrazňujících programy, zásady nebo standardy OSHA. Nepokládá žádné nové požadavky na dodržování předpisů. Komplexní seznam požadavků na dodržování předpisů na standardech nebo předpisech OSHA naleznete v hlavě 29 Kodexu federálních předpisů. Tyto informace budou na vyžádání zpřístupněny smyslové osobě. Hlasový telefon je (202) 693-1999; Číslo teletypewriter (tty): (877) 889-5627.

Pro více informací:

U.S. Ministerstvo Labourwww.OSHA.Gov (800) 321-OSHA (6742)

(1) ANSI B71.1-2012, „Americký národní standard pro vybavení péče o spotřebitele. Pěší. Kontrolované sekačky a sekačky. Bezpečnostní specifikace.„Přístup k 12. březnu 2013.

(2) ANSI/OPEI B71.4-2012, „Americký národní standard pro vybavení péče o komerční trávník. Bezpečnostní specifikace.„Přístup k 12. březnu 2013.

(3) ISO 21299: 2009 „Poháněný vybavení pro péči o trávníky-převrácení ochranných struktur (ROP)-Zkušební postupy a kritéria pro přijetí.„Přístup k 12. březnu 2013.

Stand-on Mewers-je pro vás jedno pravé?

V tomto článku vám chci ukázat různé modely stánku na sekačkách a diskutovat o výhodách/nevýhodách, zda může být pro vás nejlepší volbou statečná sekačka. Popravdové sekačky dramaticky zlepšily způsob sečení trávníků. Před rokem 1995 jsem používal toro Groundsmasters a Jacobson Turf Cats jako své primární sekačky. Močili by hodně trávníku, ale byli velké, těžké a neměli rádi malé prostory nebo kopce. Z tohoto důvodu musely mít sekací posádky 36 až 60 palců sekačky, 21palcové tlačné sekačky a více oříznutí řetězců. Bylo pro mě běžné mít posádky pěti až devět lidí.

Ale to všechno se změnilo na jaře 1997. Můj místní dealer mě přesvědčil, abych demo na trhu na trhu Stand-On Great Dane Surfer a Mid-Deck Exmark Lazer Z Zero Turn. Na konci léta jsem nahradil veškeré své vybavení těmito novými sekačkami, snížil jsem mé posádky na dva nebo tři lidi a dostávali více trávníků posezení! Nové sekačky se rychle zaplatily za snížené náklady na práci a údržbu.

Co je to sekačka?

Stand-on sekačky se narodily z potřeby sekačky, která byla rychlejší a produktivnější než sekačka na procházce, ale lehčí hmotnost a obratnější než sekačky.

Komerční procházka s drsným

První pohotovostní sekačky používaly komerční procházky jako šablonu. Zejména Bill Wright viděl, že dokáže přesunout ovládací prvky nahoru a přes motor a trvale připojit Velke (drsný) k sekačce. Narodila se myšlenka nestabilní sekačky. Asi ve stejnou dobu, další jedinec na Floridě pracoval na stejném nápadu a Dane Scag tam viděl potenciál.

Dane Scag byl první, kdo prodával s „Surfer“, ale Bill Wright byl skutečným vynálezcem/držitelem patentu a strávil další rok inženýrství všechny chyby z „Standera“, než jej na trh uvedl.

1997 Great Dane Surfer s upgradovanými předními kolečkami

Stejně jako u každého odvětví trvalo několik let, než byly zavedené krajiny ochotny přejít z „toho, co věděli“ na nový design pohotovosti. Ale tvrdá práce a odhodlání této myšlence se konečně vyplatila pro MR. Wright a bylo přijato, že pohotovostní sekačky byly mnohem rychlejší než procházky a efektivnější a lehčí než ZTR na trávnících menších a středních velikostí.

Kvůli zájmu o The Wright Stander se mnoho dalších výrobců pokusilo vstoupit do akce a navrhlo několik opravdu podivných sekaček, aby s tím soutěžili. Téměř všechny tyto návrhy zmizely do té míry, že si je ani internet nepamatuje. (Kdokoli si pamatuje Fastcat Excel Hustler?)

Dnes Wright Manufacturing nejen dělá rychlé a agilní stands, které vynikají na malých až středních trávnících, ale také větších a silnějších sekačům, které překonávají mnoho konvenčních sedacích ZTR. Nestatné sekačky se staly tak populárními, že nyní soutěží přes 15 značek.

Níže je uveden seznam výhod a nevýhod, který vám pomůže rozhodnout se, zda je pro vás nejlepší volba nejlepší volba. Poté je seznam 2019 výrobců a odkazů na jejich webové stránky.

Konečně, všechny současné stojan na sekačkách jsou komerční třídy určenou pro drsné použití dodavateli krajiny. Dokonce i nejlevnější model vám vydrží mnoho, mnoho let.

Výhody používání sekaček ve srovnání s traktory trávníků a sekačkami s nulovým obratem

Stručně řečeno, zkušené krajiny, jako jsem já. Po sečení trávníků po celý den všichni uvádíme, že naše záda je méně bolestivá, nejsme tak unavení a děláme mnohem více, než používáme ZTR a trávníky/zahradní traktory.

Čtyři kategorie stand-on mewers

Malé: 32-46 palců Gated Community a další malé trávníky s velmi málo svahů. Tyto sekačky vynikají při sečení složitých krajinných vlastností. Nejsou navrženy pro bermy, příkopy a svahy. Hravě prostance 36fl je dobrým příkladem této třídy.

Střední: 48-60 palců lehký ve srovnání s většinou ostatních sekaček, takže nenechají koleje na měkkém trávníku. Vzhledem k jejich obratnosti se snadno seká na trávník za kratší dobu než konvenční nulové otočení. S malým tréninkem můžete sekat svahy a bermy s těmito sekačkami. Zkušené krajiny mají vždy dva nebo tři z nich, které se používají pro malé a střední rezidenční/obchodní nemovitosti. The Wright Stander B je dobrým příkladem této třídy stojanu na sekačce.

Velké: 48-72 palců Tyto stojan na sekačkách jsou přímými náhradami na komerční sekačky s nulovým otočením. Jsou rychlé, agilní a dokonale sekání při více než 10 mph! Tnus Toro je dobrým příkladem této třídy sekačky.

Produkce: 72 palců Tyto sekačky jsou skutečnými těžkými, velkými rámečky, vysoce produkční sekačky. Těžký rám, motory s velkými otvory EFI. Někteří, stejně jako Wright Stander ZK, dokonce mají duální zadní kola! Výsledkem je nejproduktivnější a nejvšestrannější velká rámová sekačka, která byla kdy postavena. EFI motory s velkým otvorem poskytují energii bez ohrožení účinnosti. Hydraulika s vysokým průtokem pohání vysokou trakci 23 ”nebo 24” pneumatik pro vynikající držení kopce a dvojité palivové nádrže poskytují celodenní čas běhu. Vezměte si příští sezónu s ZK. Je to konečný stojan na sekačce. Doba.

Průvodce výrobcem sekačky

POZNÁMKA! Všechny stojící na sekačkách s výjimkou Bradleyho se prodávají pouze u prodejců. V tuto chvíli je neexistují žádní maloobchodníci s internetem ani obchody s velkými boxy. Z tohoto důvodu doporučuji provést váš výzkum online pro nejlepší model pro vás, ale vyberte několik značek, které mají prodejce, kterým důvěřujete blízko vás.

Bad Boy: Outlaw Stand-on

Bob-Cat: Bob-Cat Quickcat

Briggs Stratton: Snapper Pro

Dixie Chopper: Stryker. Značka Dixie Chopper je oficiálně pryč, ale stále existují prodejci, kteří mohou mít tuto sekačku na skladě.

Výroba exmarku: Staris nový!

Ferris Mowers: SRS Stand-on Meghter

Hravě: Pro-Stonce

Greenworks Commercial: Lithium Z

Havener Enterprises: Bradley Stand-on Compact ZT. Poznámka: Bradley je asi poloviční náklady na všechny ostatní stojan na sekačkách, ale stále je to sekačka komerční třídy schopná poskytnout vám mnoho let služby. Havener Enterprises je v podnikání již 20 let a může tyto sekačky prodávat za méně, protože nemají rozsáhlou síť prodejců a vyrábějí své sekačky v malých dávkách, takže nemají režijní náklady na většinu ostatních výrobců. Pokud provedete vlastní údržbu, je to jeden z nejlepších sekaček na trhu. Pokud potřebujete údržby, vše, co musíte udělat, je zavolat a díly jsou rychle odeslány.

Havener Enterprises: Bradley Stand-on Compact ZT.

Průměrné zelené sekačky: Stalker SK-48 STAST-ON ELECTRIC

Průměrné zelené sekačky: Stalker SK-48 STAST-ON ELECTRIC

SCAG Power Equipment: Scag V-Ride

Společnost Toro: tribuna a tribuna multi-síla

Toro tribuna a tribuna multi-síla

WorldLawn Power Equipment: Venom Encore Rage

WorldLawn Power Equipment: Venom Encore Rage

Wright Manufacturing: Stander and Sport

Wright Manufacturing: Stander

Wright Manufacturing Sport

nejlepší stánek na sekačkách na trhu dnes

Rostoucí počet amerických domů má dnes velké trávníky. Zatímco je žádoucí mít velký trávník, udržování jednoho může být docela skličujícím úkolem pro průměrného domácnosti, zejména bez pomocníky kvalitní sekačky na trávu. To je jeden z důvodů růstu služeb údržby trávníku.

 • Proč používat stojan na sekačce
 • Nejlepší stojan na porovnání sekaček
 • Proč používat stojan na sekačce?
 • Proč jsme si vybrali Bradleyho sekačky jako nejlepší stojan na sekačkách
 • 52 ″ Bradley Stand On Zt Commercial Meghter:- Nejlepší komerční stojan na sekačce
 • 52 ″ Bradley stojí na funkcích
 • Elektrický start série 25HP Briggs a Stratton Commercial Turf Series
 • Je téměř bez údržby
 • 52 ″ řezací paluba
 • Systém hydro-hnací systém s dvojitým hydro-gear s ovládacími prvky nulového otočení
 • Ovládací prvky
 • Někdy na tom záleží
 • Konečný verdikt
 • Možnosti motoru na 48 ″ Bradley Stand-on ZT Commercial Meghter
 • Elektrický startový motor 18 hp Kawasaki
 • 25hp Briggs Stratton Commercial Turf Electric Start Engine
 • 48 ″ široký 7 měřidlo ocelové řezací paluby
 • Trio-Blades
 • Systém hydro-hnací systém s dvojitým hydro-gear s ovládacími prvky nulového otočení
 • Rozsah rychlosti
 • Další funkce
 • Konečný verdikt
 • Elektrický startový motor série 23hp Briggs Stratton Commercial Turf Series
 • 36 ″ šířka Twin Blade Heavy Duty 7 Gauge Steel řezací paluba
 • Systém hydro-hnací systém s dvojitým hydro-gear s ovládacími prvky nulového otočení
 • Další funkce
 • Konečný verdikt
 • Zvíře

Proč používat stojan na sekačce

Postavit se sekačům se stává velmi populárním způsobem, jak se vypořádat s velkým trávníkem mezi rezidenčními uživateli i komerčními uživateli, kteří potřebují něco silnějšího než procházka, ale méně objemná než jezdecká sekačka.

Přestože vynález sekaček na trávu v roce 1830 usnadnil péči o váš trávník, aniž by na něj každý den trávil hodiny, i průměrná procházka za sekanou může vyžadovat velkou investici času, pokud jde o velké obytné trávníky.

Pro uživatele bytových uživatelů s velkými trávníkovými oblastmi a pro komerční uživatele, kteří chtějí skvělý doplněk sekačky, může být stánek na sekačce skvělým způsobem, jak se vypořádat s velkými trávníkovými oblastmi, zejména pokud je terén náročný a pokud je úložný prostor na prémii.

Nejlepší stojan na porovnání sekaček

Nemůžeme ukončit náš průvodce revizí bez srovnávacího grafu 3 sekaček. Podívejte se na tento graf, budete vědět, který z nich je nejlépe vhodné pro vaše potřeby. Upozornění spoileru: Opravdu neuvidíte mnoho rozdílů.

Proč používat stojan na sekačce?

Před výběrem sekačky na trávu je třeba zvážit několik faktorů, které je třeba zvážit. Správná sekačka do značné míry závisí na vašich osobních požadavcích a samozřejmě na velikosti a terénu trávníku.

Je zřejmé, že existují nesčetné množství sekaček, které si můžete vybrat z nulových sekaček na standardní procházku.

Existuje však několik důvodů, proč byste se chtěli rozhodnout pro stojan na sekačce, což není, protože máte stejnou sílu jako jezdecká sekačka, aniž byste zabírali tolik místa a ve většině případů se můžete střídat mezi stojícím na sekačce a za tím chodit. Proto se tyto stroje často nazývají stojan na jezdecké sekačky.

V této recenzi budeme diskutovat o třech z nejlepších stánek na sekačkách na trávníku na trhu, dnes rozděleno podle velikosti paluby.

Před usazením na 3 nejlepších výběrech jsme však zvažovali cenovou značku, kvalitu sestavení a celkový výkon a konečný řez. Toto jsou hlavní tři kritéria, která byste měli vždy použít při zvažování nákupu jakékoli sekačky na trávu. Abychom věci zjednodušili, přidali jsme také srovnávací graf pod sekcí kontroly.

Překvapivě, dokonce i pro nás, naše finální 3 tipy jsou všechny Bradleyho sekačky. Nakonec jsme měli stejného výrobce pro náš top 3 stojan na sekačkách z dobrých důvodů, jak je uvedeno níže.

Proč jsme si vybrali Bradleyho sekačky jako nejlepší stojan na sekačkách

I když mohou být, relativně řečeno, „Nové dítě na bloku“ má Bradley více než 20 let zkušeností s výrobou sekaček na trávu a další venkovní vybavení.

Poskytnutím dobře vytvořeného, ​​vysoce výkonného a venkovního vybavení a současně udržovat své výrobky v cenově dostupném Bradleymu si rychle získalo pověst, aby se rovnala jejich větším soupeřům značky a umožnila společnosti svažovat na tvrdém nadnárodním trhu; Bradley by nebyl schopen přežít, natož prosperovat, na trhu mezi jmény jako Husqvarna, Troy Bilt a Poulan, kdyby nebyli schopni nabídnout něco jedinečného pro kupující.

Ve skutečnosti by ani nedostali oporu na americkém trhu, natož by se mohli po celém světě rozvětvit, kdyby to nebylo pro jejich kvalitní produkty.

Každý výrobce, téměř na všech maloobchodních trzích, se specializuje a vyniká v alespoň jedné oblasti svého vybraného trhu (například Snapper v procházce za sekací řadou). To je skutečně případ Bradleyho sekaček; Podle našeho názoru je Bradley Mowers nejlepší značkou, pokud jde o postavení na sekačkách.

nejlepší stojan na sekačkách podle velikosti

Zde jsou tři nejlepší sekačky, které jsme si vybrali:

 • 52 ″ Stand-on Commercial Zero Turnthe 52 ″ Bradley Zero Turn komerční sekačka 25hp Briggs Stratton Commercial Turf Electric Start Engine.
 • 48 ″ komerční zatáčka.48 ″ Bradley Stand-on Zero Turn Commercial Section 25hp Briggs Stratton Commercial Turf Electric Start Engine.
 • 36 ″ komerční zatáčka.36 ″ Bradley Stand-On Zero Turn Commercial Section 23hp Briggs Stratton Commercial Turf Electric Start Engine.

52 ″ Bradley Stand On Zt Commercial Meghter:- Nejlepší komerční stojan na sekačce

Pokud hledáte sekačku na trávu, která se může s přesností snížit, poskytovat komerční využití, je cenově dostupná a může sekat velký trávník (kolem akru), pak je tato sekačka na trávu pro vás.

52 ″ Bradley stojan na nulové otočení komerční sekačky zabalí vše, co by měla mít skvělá sekačka na trávu. Pokud porovnáte specifikace této sekačky na trávu s jakoukoli jinou komerční sekačkou na trávu, uvidíte, proč je to první volba většina lidí, když vystoupí na nákup.

Jedním z hlavních důvodů, proč je tato sekačka tak obrovským úspěchem, je její nízká cena ve srovnání s konkurenčními stroji s podobnými specifikacemi. Cenovka je podobná sekačkám na kolech, které mají podobné specifikace.

Nenechte však oklamat nízkou cenovou značku, tento powerhouse stroje kompromituje nic.

52 ″ Bradley stojí na funkcích

Hlavní rysy 52 ″ Bradley Stand na ZT Commercial Mewer:

Elektrický start série 25HP Briggs a Stratton Commercial Turf Series

Briggs a Stratton American Built Engines jsou nejoblíbenější motory pro traktor trávníku, protože jsou známé svou silou, trvanlivostí a inovacími.

Tyto motory jsou vybaveny OHV (horní ventil), což znamená, že získáte výkonný výkon, který potřebujete, ale s menší údržbou a nižší spotřebou paliva. OHV navíc přidává k životu motoru, takže tato inovativní technologie také činí motory vysoce odolné.

Nebudete se muset starat o to, že motor vyžaduje pravidelné opravy, protože je to solidní vysoce kvalitní výroba znamená, že bude trvat po celá desetiletí, i když při pravidelném těžkém používání a jeho chytrý design byl vytvořen, aby vážně snížil potřebu údržby.

Samotný design motoru je dobře vyvážený. Díky dvojitému válci V-Twin a ventilu v rámci.

Motor je 25 hp, takže je dostatečně výkonný, aby sekal všechny druhy trávníku, i když je velmi huňatý, má nerovný terén nebo je překážkou napadenou.

V minulosti většina motorů postavených s typem kapacity nezbytné k dodání energie, kterou získáte v řadě stánku Bradley na sekačkách, netrvalo dlouho, ale inovativní nové funkce, jako je mechanický guvernér, litinový rukáv, karburátor plovoucího krmiva a Integrovaný čistič cyklonického vzduchu a dříve zmíněný OHV zajišťuje, že váš motor zůstane v bezpečí před opotřebením a trváním mnohem delší než předchozí verze a tyto nové motory budou trvat po celá desetiletí s pouhou minimální údržbou.

Je téměř bez údržby

Motor je téměř bez údržby. Musíte jen dávat pozor na hladinu oleje, protože nechat jakýkoli motor s nízkým olejem není nikdy dobrý nápad. Změňte olej často (každých 100 hodin používání) a nikdy byste s ním neměli mít problém.

Motory komerčních trávníků mají také vyšší točivý moment než standardní modely, což znamená, že z motoru získáte optimální výkon.

Zjistili jsme také, že schopnost elektrického startu je velmi užitečná. Musíte jen otočit klíč a motor začíná okamžitě za normálních podmínek. Stejně jako jakýkoli motor však může trvat jeden nebo dva pokusy, když se počasí zchladí.

Když byl motor testován na drsném terénu s 6 ″ dlouhou trávou. Řezy byly přesné a stojan na sekačce neměl potíže s vyčištění trávníku, dokonce ani v těsných rozích a drsném terénu. Povrch byl úhledný a uklizený pouze s jedním průchodem.

52 ″ řezací paluba

Pojďme se podívat na 52 ″ šířku 3-Blade Heavy Duty 7 Gauge Steel Střetící paluba.

Klíčovou součástí jakékoli sekačky na trávu je samozřejmě její řezací balíček. Pokud sekačka má všechny „zvonky“ špičkových sekaček, ale řezací paluba a čepele postrádají kvalitu, pak sekačka na trávu nevytváří typ profesionálních odborníků na trávu a zákazníci se očekávají.

Naštěstí to Bradleyho inženýři rozumějí, a proto dostanete ostrý, hladký a přesný řez ze všech strojů přes stojan Bradley na sekačce.

Trio čepele jsou vyrobeny z pevné oceli, což jim umožňuje snížit cokoli, co přichází v jejich cestě, bez problémů.

Složení a kvalita (oceli) také zajišťuje, že čepele vydrží déle než tradiční čepele sekačky.

Přestože tyto čepele budou vyžadovat hodně zneužívání, aby se zajistilo, že z nich získáte maximu.

Jedním z hlavních kroků by bylo naostřit dvakrát ročně, pokud je sekačka používána pro komerční účely, aby udržovala čepele na nejvyšší úrovni funkčnosti.

Vzhledem k tomu, že řezací paluba je složena ze 7 měřidkové oceli, s těžkým vymyšleným ocelovým rámem, nemusíte se obávat problémů s vývojem paluby. Vzhledem ke svému složení může paluba trvat po celý život, pokud se o to dobře staráte-vždy je dobré vyčistit sekačku po použití a udržovat ji v suchém prostředí bez vlhkého prostředí, aby nedošlo k vývoji rzi.

Díky jeho robustnímu designu a složení nemá rám žádné problémy s drsnými a tvrdými terény.

Sekačka je dodávána s nastavitelnou výškou řezání od nízkých 2 palců až po 5 palců, což dává velmi rozmanité výšky řezání.

S velkou 52 ″ šířkou řezací paluby může tento stojan na sekačce sekat akr za méně než 15 minut.

To znamená, že dostanete podobný čas na špičkové jezdecké sekačky, ale bez objemu.

Systém hydro-hnací systém s dvojitým hydro-gear s ovládacími prvky nulového otočení

Hydro-Gear je globálním lídrem v odvětví hnacího systému. Mají patrně nejproduktivnější a nejkvalitnější vybavení trávníků na trhu. Nejvyšší koncovou součástí, která je nainstalována v této sekačce na trávu, je systém pohonu. A špičkové specifikace, které nabízí jednotka, přicházejí za cenu; Pokud by byl nainstalován nižší kvalitu (ale přiměřený) pohonový systém, sekačka by byla mnohem levnější koupit.

Ale proč nainstalovat systém, který je tak drahý, když existují odpovídající alternativy? Jaká je výhoda pro uživatele?

No, pro začátek vyžaduje sekačka na hladký řez a sekání, které by jednoduše nebylo k dispozici na spodním systému pohonu s nižším koncem.

Je zřejmé, že sekačka na trávu je plná 52 ″ těžkých řezacích balíčků, spolu s komerčním motorem Briggs a Stratton Commercial, zhutněná do menší velikosti než standardní jezdecká sekačka, systém pohonu bude muset posunout hodně váhy.

Když přidáte hmotnost velkého 5 galonového plynového nádrže (zejména pokud je naplněna palivem), plus hmotnost ocelového rámu, na vrcholu ostatních dříve zmíněných komponent, získáte velmi těžký stroj. Systém pohonu proto musí být dostatečně výkonný, aby tento 52 ″ za sekanou bylo točivý moment, který potřebuje, a spravedlnost s výkonným motorem, v němž stroj domy. nižší kvalitu může jednoduše držet krok a bezpochyby by měl mnohem kratší mnohem kratší Životní rozpětí, pokud je použito v tomto zvířete stroje.

Použití tradičního pohonného systému by také mělo za následek ztrátu produktivity a energie, ale přidání systému s dvojitou hydro-gear ve skutečnosti poskytuje opravdu pohodlnou jízdu s nejvyšší rychlostí vpřed 6 mph.

Ovládací prvky

Ovládací prvky jsou dodávány s neutrální pákou, parkovací brzdou a schopností zapojení čepele v rámci snadného dosahu.

Jak můžeme samozřejmě zapomenout na manévrovatelnost s nulovou otočením, kterou tato sekačka nabízí?

Ovládací prvky s nulovým otočením vám umožňují řezat/sekat ty nejpřísnější rohy a skvrny (kolem stromů, poblíž stěn), které bez této funkce prostě nemůžete vytáhnout.

Ovládací prvky s nulovým otočením jsou vysoce reagující na pohonný systém a v žádném případě neohrožuje kvalitu řezu ani na nejostřejších zatáčkách.

Někdy na tom záleží

Samozřejmě, že na tom také na tom záleží.

Tato stojící sekačka na trávu sídlí 18 ″ zadních pneumatik, které jsou ideální pro nakloněné terény. A vřetena H-kasací si zaslouží zmínku.

Patentovaný stojan na designu poskytuje pohodlný stálý zážitek v celém sekaně a má velmi užitečnou funkci v tom, že vám umožňuje převést sekačku z sady na sekačku na procházku, kdykoli je to žádoucí.

Díky tomu je tento stojan na řadě sekaček nejen efektivní, ale také usídlení času pro komerční uživatele, kteří mohou použít k výměně tam a zpět mezi jízdou sekačkou za rychlost a sekanou procházku pro dokončení doteků.

Velký, 5 galonový plynový nádrž zajišťuje, že máte dostatek plynu na to, abyste mohli pracovat na jakémkoli trávníku bez ohledu na to, jak velký.

Nemůžeme také ignorovat skutečnost, že řada stánku Bradley na sekačkách pochází z řady doplňků, jako je mulčování a ocelovou soupravu trávy, která je pro vás k dispozici, abyste si mohli koupit samostatně.

Ještě předtím, než zvážíte doplňky, je tato sekačka na trávníku jedním z nejlepších komerčních postojů na sekačkách, které jsme dosud zkontrolovali. Ale co když se něco zlomí nebo poruchy?

Společnost to také zakryla.

Stojan 52 ″ Bradley na komerční sekačce s nulovou zatáčkou přichází s 1 roční komerční zárukou nebo 2letou rezidenční zárukou. Stejně jako u každého nákupu je dobré zkontrolovat záruku, abyste věděli, co je zahrnuto a co to vykresluje. Kliknutím sem zobrazíte Bradleyho záruku.

Měli byste také vědět, jak se starat o trávník sekačku. Každá sekačka na trávu je jedinečná a vyžaduje jedinečnou rutinu údržby. Chcete.li vědět, co pro tento stojan na sekačce nejlépe funguje, měli byste si před prvním použitím přečíst jeho uživatelskou příručku, klikněte sem a projděte ji hned.

Konečný verdikt

Stojan 52 ″ Bradley na komerční sekačce je perfektní sekanou na trávníky pro velké trávníky jednoho akru a vyšší.

Nabízí stejnou sílu a rychlost, jakou nabízí jízdní sekačka, ale bez objemu. Díky tomu je perfektní pro jakékoli komerční podnikání v trávníku.

Zjistíte, že 52 ″ stojan na sekačce nabízí nejen velkou řezací palubu, ale také zabalí docela úder.

Jeho odolný výkon a úžasné funkce z něj činí jeden z nejlepších sekaček na trávu pro komerční použití a podle našeho názoru nejlepším dostupným státem na komerční sekačce.

Protože je to polovina ceny toho, co tradiční komerční sekačka na trávu, je to perfektní sekačka na trávu.

Nevýhodou této sekačky je však to, že není k dispozici na prodej v Kalifornii, pokud si ji objednáte online. Přestože byste mohli najít některé ve vašem okolí (pokud žijete v Kalifornii), může to být problematický problém kontaktovat prodejce/zástupce pro další díly/soupravu nebo dokonce i když potřebujete nárokovat záruku.

Pro všechny ostatní je to neomylný.

48 ″ Bradley stojan na sekačce s nulovou zatáčkou-nejlepší stojan na sekačce pro střední práce

Ne každý potřebuje palubu 52 ″.

Pokud hledáte sekačku na sekačce s nulovým otočením střední třídy, která může fungovat jako nejlepší z větších komerčních monster a nejste ochotni kompromitovat odolnost, funkce a řezání, pak 48 ″ Bradley Stand na sekačce Zero Turn je rozhodně Skvělá volba.

Sekačka nabízí všechny stejné špičkové specifikace jako 52 ″, ale jen s menší řezací palubou.

Možnosti motoru na 48 ″ Bradley Stand-on ZT Commercial Meghter

 • 48 ″ Bradley stojan na sekačce s motorem Kawasaki 18hp OHV.
 • 48 ″ Bradley stojan na sekačce s 25hp Briggs Stratton (American Made) Commercial Turf Engine.

Elektrický startový motor 18 hp Kawasaki

Motor OHV Kawasaki 18HP je certifikován SAE. To znamená, že na rozdíl od mnoha jiných motorů, které sportují vysoký HP, získáte 98% síly, ve které vám byla slíbena, v tomto případě 18 hp.

Je to čtyř cyklus motor, který funguje jako profesionál. S 3 roky záruky Kawasaki a certifikací kritického energie se s tímto motorem opravdu nemůžete pokazit.

Stejně jako všechny motory Kawasaki je tento motor OHV s 18:00 stejně odolný, stejně silný a stejně tvrdý jako jakýkoli jiný vysoce kvalitní komerční motor venku.

S funkcemi, jako je nadzemní V-ventil V-ventil (OHV), tlakový mazací systém, zapalování elektronické jiskry, spolu s automatickým uvolňováním komprese, vnitřně odvzdušňovaným karburátorem, rotující travní obrazovkou, litinovou válcovou vložkou a jednostupňovou vzduchovou filtr, vzduchový filtr, Tento motor vám vydrží po celá desetiletí, aniž byste ztratili velkou energii.

Musíte však mít na paměti, že pravidelná údržba (měnící se olej každých 100 km) je nutnost.

Samozřejmě se nemusíte starat o prach/zbytky, které se nakonec dostanou k motoru. Díky svým vysoce účinným funkcím motor zabraňuje poškození a poskytuje tak minimální pohodlí bez údržby.

Elektrický startovací motor Kawasaki 18hp OHV poskytuje energii, kterou byste očekávali od 18 koňských sil.

Systém elektrického startu je samozřejmě také velmi pohodlný, protože nevyžaduje, abyste mohli vyvíjet velkou sílu pro spuštění motoru a bez tahání počátečních šňůr. Jediné, co musíte udělat, je stisknout tlačítko a motor by měl okamžitě naskočit do života 9krát z 10.

25hp Briggs Stratton Commercial Turf Electric Start Engine

48 ″ model s 25hp Briggs Stratton vystupuje stejně dobře jako 52 ″ model, který není překvapující, protože má stejný motor.

Pokud chcete podrobnou revizi přesunu motoru výše na sekci motoru pod 52 ″ Bradley Stand on Review na této stránce.

nejlepší, stojan, sekačkách, roce, 2022, komerční
 • Je postaven Američan.
 • Sports A OHV (přehnaná hodnota V).
 • Má dvojčata V-Twin válce
 • Má inovativního mechanického guvernéra
 • Má litinový rukáv.
 • Má float krmivo karburátor.
 • Zůstává trosky bez troskách kvůli integrovanému čističi vzduchu v cyklonii.

I když se s jedním z motoru nemůžete pokazit, náš výběr je Briggs Stratton vyrobený z USA pouze z 2 důvodů: je postaven v USA a je to trochu silnější.

48 ″ široký 7 měřidlo ocelové řezací paluby

Jediným rozdílem mezi 48 ″ Stand On a jeho 52 ″ velkým bratrem je šířka řezací paluby.

Oba tyto Bradleyho stojan na komerčních modelech jsou vynikající a výkon je podobný.

48 ″ široká řezací paluba tohoto stojanu za sekanou na trávu poskytuje stejně hladký, ostrý a nejpřesnější řez jako jakákoli jiná sekačka středního rozsahu a to zahrnuje dokonce i nejlepší sekačku s nulovou zatáčkou, kterou jsme dosud zkontrolovali.

Vzhledem ke svému těžce vyrobenému ocelovému rámu a sestavení 7 rozchodu oceli je řezací paluba téměř nezničitelná a bez problémů vydrží drsné a pevné předměty.

Trio-Blades

Trio čepelí je také vyrobeno z oceli vysoce kvalitních, což znamená, že vydrží déle než ty tradiční, které se stále vyskytují v mnoha moderních modelech.

Je to řezání je docela působivé.

Tyto ostré čepele bez námahy snižují rovnoměrnou výšku bez ohledu na délku trávy, nerovný terén nebo dokonce, když sekačka musí procházet překážkami a proříznout odolné plevele podobné keřům, zatímco ponechává jemně řezaná tráva/zbytky za sebou.

Nebudete muset zaostávat své čepele každé 3 měsíce, jak se velmi často doporučuje v uživatelských příručkách sekačky.

Bradley Standons používají čepele složené z nejvyšší kvality oceli-Bradley odmítl kompromis v kvalitě řezu, i když kvalitní ocel je stále drahá, protože čínská touha po oceli pokračuje a probíhají po komoditě.

Přestože tyto čepele nevyžadují žádnou údržbu, vždy doporučujeme péči o každou část vaší sekačky a zahradnické vybavení i.E. jejich mytí, olejování a čištění příslušných částí po použití.

Vezměte si krátkou dobu potřebnou k poskytnutí dobré péče, kterou byste věnovali vašemu osobnímu vozidlu, přidá vaše sekačku na trávu a ve většině případů zajistí to celoživotní použití.

Něco, co by mělo mít prvořadý význam pro komerční uživatele.

Výška řezání může být upravena z 2 palců na 5 palců. Protože mnoho komerčních uživatelů si již bude vědom, že 2 palce je minimální ideální délka trávy pro řezy, protože snížení více, než je to, může způsobit, že váš trávník bude nezdravý a může oslabit kořeny od prohlubování a bude vzácné snížit na 5 ″ délku s výjimkou těžkého používání trávníku Rye Grass nebo podobné.

Šířka 48 ″ řezacího balíčku dělá perfektní práci při sečení akru trávníku za půl hodiny, čímž se rozdrtí čas, který vyžaduje i to nejlepší z procházky za sekačky, a na rozdíl od procházky za sekačkou vyžaduje jen malé nebo žádné úsilí k provozu.

Systém hydro-hnací systém s dvojitým hydro-gear s ovládacími prvky nulového otočení

Jak jsme již dříve uvedli, hydro-gear je globální standardní poskytovatel pohonných systémů.

Pravděpodobně nejlepší soupravou, kterou Bradley nainstaloval na svých sekačkách na trávu, je tento pohonný systém.

Hnací systém hydro-gear hydro-gear je perfektním komplimentem síly vysoce HP motoru, který pohání sekačku.

Instalace takového vysoce kvalitního pohonného systému umožňuje motoru plně provádět.

Točivý moment, který tento pohonný systém poskytuje sekačům na trávu. Ve spojení s motorem je dostatečný tlak na to, aby přenesl váhu sekačky na trávu, plnou 5 galonovou nádrž a řidiče bez dopadnutí kvality řezu a bez ponechání nevzhledných stop na trávníku.

Systém hydro-hnacího systému hydro-gear poskytuje uživateli opravdu pohodlný zážitek, protože systém pohonu je na dotek velmi reagující. Usnadňuje to celý zážitek navzdory velikosti a hmotnosti stroje.

Systém pohonu umožňuje sekačce na trávu běžet rychlostí rychlostí 6 km / h, i když pokud chcete přesný a dokonce i řezat, doporučujeme vám udržet rychlost pod 4 mph, což umožní více jemných řezů trávníku. Mít nejvyšší rychlost 6 mph je však skvělé, když jste ve spěchu.

Rozsah rychlosti

I když můžete stroj maximalizovat při 6 mph běhu stroje při nižší rychlosti, má i další výhody. Umožní vám ušetřit plyn před dlouhými vrstvami používání a stejně jako poskytnutí lepšího řezu je také mnohem bezpečnější provoz.

Sekačka však funguje výjimečně dobře při maximální rychlosti a kvalita řezu je stále lepší než stroje s nižším koncem.

S dalšími funkcemi, jako je parkovací brzda a neutrální páka.

Schopnost zapojení čepele umožňuje ovládat stroj a řídit jej bez řezání, takže se dostanete do své cílové oblasti bez nutnosti dalšího výtahu z jedné oblasti do druhé (věřte tomu nebo ne, stále existují některé stroje, které tuto schopnost nenabízejí).

Kromě toho je schopnost nulové zatáčky velmi užitečná a práce usnadňuje mnohem snazší.

Protože stojan na sekačce zabírá mnohem méně místa než jezdecká sekačka, je mnohem snazší plně využít schopnost nulové zatáčky kolem stěn, stromů, květinových čepelí atd.

Doporučujeme, abyste snížili rychlost (na přibližně 2 mph), když manévrujete na nulovou zatáčku, jinak se sekačka na trávu může vytrhnout do trávy a zvednout shluky z trávníku. Udržujte nízké otáčky a vše bude v pořádku.

Další funkce

Nemůžeme si pomoci, ale zmínit některé z drobných funkcí, které tato sekačka na trávu nabízí. Například 18 ″ zadní pneumatiky jsou velmi užitečné pro zakrytí drsných terénů bez zpomalení. Na druhou stranu, patentovaný stojan na designu je kabriolet-můžete tento stát na sekačce na trávníku do chůze, za pouhé sekundy a 11 ″ přední pneumatiky usnadňují tlačení, když klouže po trávníku.

Samozřejmě, 5 galonová plynná nádrž se také stává užitečným, protože je více než dostačující k zpracování dvou nebo tří akrů sečení bez vyprazdňování.

Nastavitelný systém výšky řezu, snadno použitelný ovládací prvky, řízení nulového otočení, zapojení čepelí, parkovací brzda a neutrální páka, to vše dělá tuto sekačku na trávu shodu pro jakoukoli dostupnou jezdeckou sekačku.

Stejně jako u většiny seček získáte 1 rok komerční záruku a 2letou rezidenční záruku. Je poměrně jednoduché uplatnit nárok, pokud se sekačkou stane něco nešťastného. Ale doporučujeme vám nejprve přečíst příručku záruky, abyste si byli vědomi všeho, co může zrušit záruku.

Chcete.li udržet sekačku na trávu před poruchou, velmi doporučujeme, abyste alespoň jednou prošli jeho uživatelskou příručkou. Údržba sekačky na trávu odpovídajícím způsobem zajišťuje celoživotní použití. Kliknutím sem zobrazíte pokyny pro záruku a zde pro uživatelskou příručku.

Konečný verdikt

Pokud hledáte středně velkou řezací balíček (široký mezi 40-50 palci), na komerčním stroji na nule a chcete něco s více hrabat než komerční procházka za sekačky, ale nechcete většinu jízdní sekačky Pak je to stroj, se kterým budete chtít jít.

48 ″ Bradley stojan na komerční trávníkové sekačce je nabitý výkonným a spolehlivým 18hp Kawasaki Electric Start Engine nebo podle našeho výběru 25hp Briggs Stratton Commercial Turf Engine. To znamená, že z tohoto stánku získáte silný úder.

Úžasná funkce, na kterou je tato sekačka, je perfektní, aby ji udržovala po celá desetiletí.

Když už mluvíme o své nevýhodě, neexistují kromě toho, že to nenajdete v Kalifornii. stejně ne autorizovanými prodejci.

Pro koho je to sekačka na trávu? Je to pro lidi, kteří potřebují sekačku, která může rychle procházet o půl akru trávníku více a trávníky, které jsou pro procházku za sekačky a/nebo které mají spoustu překážek, které vyžadují spoustu překážek.

36 ″ Bradley Stand-on Zero Turn-nejlepší obytný stojan na sekačce

Stejně jako 48 ″ stojan na komerčním modelu, 36 ″ komerční stojan na modelu je almsot identická s 52 ″ Bradley Stand-on Zero Turn komerční sekačka, kterou jsme zkontrolovali výše-vidíte, proč jsou top 3 stojan na sekačkách jsou všechny Bradleys?

Jediné skutečné rozdíly mezi 3 sekačky (s výjimkou možnosti motoru Kawasaki v 48 ″) jsou v síle motoru, šířka řezací paluby a množství čepelí a samozřejmě samozřejmě cena samozřejmě samozřejmě.

Pokud jste si již přečetli výše uvedené recenze 52 ″ a/nebo 48 ″, nemusíte číst následující informace. Pokud jste skočili přímo do této sekce, musíte si jen uvědomit, že výše uvedené modely větší paluby mají podobné specifikace.

Elektrický startový motor série 23hp Briggs Stratton Commercial Turf Series

Briggs a Stratton jsou známí svými kvalitními motory, které nejen postavené americké, ale také poskytují silný úder. Jsou také extrémně odolné a za běžných provozních podmínek (dokonce i pro komerční uživatele) by měly trvat celý život.

Motory řady Briggs a Stratton Commercial Turf Series jsou umístěny technologií OHV (režijních ventilů), která poskytuje lepší spotřebu paliva, větší odolnost a optimální úroveň výkonu (asi 95–98%).

Většina komerčních trávníků je navzájem totožná, ale tento je trochu jedinečný. Tento motor je umístěn s návrhem válce V-Twin, který poskytuje větší rovnováhu motoru a stojan na samotném sekačce.

Z tohoto motoru dostanete černý 23 hp, který je dostatečně výkonný, aby tuto sekačku bez námahy přesunul přes akry trávníku.

Vzhledem k mechanickému guvernérovi jsou integrované cyklonické čistič vzduchu, litinového rukávu a plovákového krmného karburátoru, briggs a Strattonovy motory nejen inovativní, ale jsou spolehlivější a odolnější než jiné tradiční motory, které dnes na trhu pohánějí některé alternativní sekačky na trhu.

Motor na 36 ″ Bradley stojí, stejně jako ty na jeho současných přezkoumaných výše, je téměř bez údržby bez údržby.

Ačkoli mnoho uživatelů provádí vůbec žádnou údržbu na svých motorech Briggs Stratton, doporučujeme vám každých 100 hodin měnit olej (mezník motoru), abyste udrželi motor v optimálním stavu a zabránili opotřebení a roztržení.

Schopnost elektrického startu je velmi pohodlná. Motor začne téměř vždy okamžitě nebo selhává, že by měl začít při druhém pokusu, pokud nevyvinul chybu.

Na hrubém terénu nebo strmém svahu může motor vzít silné zatížení a stále mít za následek pokutu.

36 ″ šířka Twin Blade Heavy Duty 7 Gauge Steel řezací paluba

36 ″ řezací paluba dělá to, co byste očekávali od vysoce kvalitní sekačky na trávu.

Na rozdíl od modelů 52 ″ a 48 ″, které mají trio čepelí, však má 36 ″ pouze 2 čepele. Nastavení dvojitého čepele je více než dost pro profesionální řezy travních žilčí.

Stejně jako větší modely má 36 ″ řezací palubu vyrobenou z vysoce kvalitních ocelových oceli s vysokou ocelovou ocelí. Tato robustní základní struktura zajišťuje, že sekačka funguje dobře na drsných terénech po dlouhou dobu používání. Protože řezací paluba je také těžká a rigidní, řez zůstává hladký a dokonce i při vytváření dokonalých výsledků.

Systém duální čepele není tak dobrý jako trio-čepele, diskutovali jsme výše, ale také to funguje docela dobře. Vzhledem k tomu, že čepele jsou nerezové oceli, nebudete muset tvrdě pracovat, abyste je udrželi, ale trochu péče může jít dlouhou cestu.

Ostření čepele dvakrát ročně a pravidelné čištění čepelí by bylo v pořádku.

Ve skutečnosti můžete umýt čepele pokaždé, když sekáte trávník tak dlouho tím, že je jednoduše otřete vlhkým hadříkem. Protože se skládají z nerezové oceli, můžete je dokonce vyčistit a nemusíte se o ně starat o rezavě.

Zdá se, že čepele proříznou cokoli (dokonce i kameny, nehty atd.), které přicházejí na jejich cestě. Ačkoli se vyhnout nepřiměřenému stresu na čepelích a eliminovat riziko jejich štípání, je vždy vhodné vymazat zřejmé zbytky z vaší cesty před sečením.

Jsme přesvědčeni, že za normálních podmínek by vám řezací balíček měl vydržet po celá desetiletí, nebo dokonce celý život, pokud se o to budete dobře starat.

Řezací paluba má nastavitelnou výšku řezání, která jde od 2 do 5 palců.

Pojďme si promluvit o jiné funkci, díky níž se tato postaví sekačka na trávu stojí za nákup.

Systém hydro-hnací systém s dvojitým hydro-gear s ovládacími prvky nulového otočení

Systém hydro-pohonů není nic nového. Nyní víte, že Hydro-Gear je globální vůdce a dnes dělá jeden z nejlepších systémů pohonu. I když je pohonný systém drahý, ale stále stojí za to mít ve vaší sekačce.

Existuje důvod, proč Bradley nainstaloval na svém stojanu na komerčních sekačkách dvoumotorová systémy hydro-gear hydro-gear. Je to docela jednoduché. Tento systém pohonu je samotným důvodem, proč se vám bude líbit sečení trávníku, protože vám umožní poskytnout úplnou a přesnou kontrolu nad pohyby sekačky na trávu. Budete cítit konečnou manévrovatelnost, se schopností nulové zatáčky a sílou pohybovat sekačkou na trávu spolu s vámi.

Systém pohonu umožňuje spustit sekačku na trávu s maximální rychlostí 6 mph. 4 mph je však doporučená rychlost pro bezpečnost a perfektní řezy. Bez ohledu na to, jak drahá může být sekačka na trávu, nemůže být snížena přesně při vyšších rychlostech (více než 4 mph).

Samozřejmě, protože paluba je menší než ostatní dva stojan na sekačkách, které jsme zkontrolovali výše, trvalo by to trochu déle, než se projít několika akry trávníku, i když jeho nejvyšší rychlost je stejná. I když to může trvat déle než jiné sekačky na seznamu, je stejně snadné použití a poskytuje přesné výsledky. V důsledku toho nenajdete práci jako skličující.

Neutrální páka samozřejmě spolu s parkovací brzdou a zapojení čepele usnadňuje ovládání sekačky.

Ale co další funkce, které jsou k dispozici ve špičkových komerčních sekačkách? Má 36 ”Bradley na ZT Commercial Section také takové funkce?

Odpověď je ano; Zde jsou některé další funkce nalezené v tomto mocném stroji “

Další funkce

Podobně jako u ostatních sekaček na trávu, které jsme zmínili v tomto průvodci recenze, patří funkce 36 ″ Bradleyho stojanu na sekačce: 18 ″ zadní pneumatiky, 11 ″ přední pneumatiky, 5 galonní benzín, vřetena, vřetena, schopnost to Vyměňte mezi stojan a chodit a volitelné soupravy pro mulčování a ocelovou trávu.

S tímto stánkem na trávníku získáte standardní 1 rok komerční záruku a 2letou rezidenční záruku.

Samozřejmě, pokud žijete v Kalifornii, budete mít problém získat některý z těchto postojů na modelech, protože Bradley neprodává své sekačky na trávu ve státě. Pokud si chcete přečíst příručku záruky, klikněte sem.

Podle uživatelské příručky doporučujeme udržovat pravidelnou údržbu sekačky na trávu. Uživatelskou příručku si můžete přečíst kliknutím zde.

Konečný verdikt

36 ″ Bradley stojan na nulové zatáčce komerční sekačky na trávu má všechny vlastnosti špičkového komerčního sekačky na trávu a je to jen menší verze 52 ″ a 48 ″ stojanu na sekačkách. S jen nepatrným rozdílem v síle motoru (23 hp místo 25 hp) z větších modelů tento stroj zabalí skutečný úder.

Velmi slušná 36 ″ řezací paluba a dvojitá čepel může udělat krátkou práci i těch největších trávníků.

To je ideální pro mnoho majitelů, kteří vlastní trávníky a krajiny, které jsou několik akrů nebo méně. Je to také fantastický doplněk k jakékoli komerční flotile, zejména pokud tato flotila již získá větší sekačku pro jízdu na palubě.

Nejlepší stojan na sekačce pro Kalifornii (dodržovat zákony o emisích)

Bohužel kvůli omezením není sekačka v Kalifornii k dispozici, a proto bychom si mysleli, že by bylo užitečné zmínit ji jako alternativu další sekačku na trávu.

Protože Bradley neprodává své produkty v Kalifornii, vybrali jsme jinou značku. zvíře.

Beast 54 in. 22 HP Subaru EH65V Commercial Duty DUAL HYDRO WALK-BEHHIND FINE CET CUT TURF MOWER s plovoucí palubou je perfektní alternativa.

Tato sekačka na trávu je vybavena elektrickým startem Subaru (spolehlivá společnost) 22 HP komerční motor, který tuto práci dělá docela dobře.

Možná to budete chtít zkontrolovat na Amazonu kliknutím na odkaz tady.

Závěr: Nejlepší stánek na sekačkách

Jsme si jisti, že čtením této revizní příručky jste si nyní museli uvědomit, že mezi všemi třemi sekačkami na trávu, které jsme zkontrolovali, není velký rozdíl. Zjistíte také, že mezi každým stojanem na sekačce existuje jen několik set dolarů. To by mělo být mnohem snazší vybrat, která pro vás nejlépe funguje na základě velikosti paluby.

Je zřejmé, že stojan 52 ″ Bradley na komerční sekačce s nulovou zatáčkou je nejlepší hodnotou za peníze mezi třemi stojanmi na sekačkách, ale tato velikost paluby může být příliš velká pro vaše současné potřeby, zejména je komerční uživatelé, kteří potřebují menší velikost paluby sekačka pro vaši flotilu. Menší velikosti paluby nabízejí stejné vynikající výsledky a byly by skvělým doplňkem jakékoli komerční flotily sekačky nebo pro někoho, kdo je založen na úložišti nebo který má jednoduše menší prostor trávníku.

nejlepší, stojan, sekačkách, roce, 2022, komerční

Doufáme, že byste si tuto recenzi užili, a poskytlo vám to všechny informace, příděly, které potřebujete k rozhodnutí, na které sekačce vám nejlépe vyhovuje. Pokud žijete v Kalifornii, kde tyto sekačky nejsou oficiálně dostupné, doporučujeme vám zkontrolovat naše další recenze sekačky na trávu nebo se podívejte na naši alternativní výběr zvíře. na Amazonu.

Poslední příspěvky

V tomto článku přezkoumáme chicagskou elektrickou řetězovou pilu a zdůrazňuje její silné a slabé stránky. Také vám dáváme dvě alternativní elektrické řetězové pily s mírně odlišnými specifikacemi. Chicago.

Sekačky na nulové otočení opravdu usmívají váš trávník neuvěřitelně snadné. Se stovkami modelů na trhu však musíte být selektivní, abyste skutečně získali nejlepší hodnotu za své peníze. V současné době.

O mně

Od té doby, co jsem se představil venkovním a vnitřním zahradnictví jako malé dítě, jsem vášnivý milovník rostlin. Více o mém příběhu si můžete přečíst zde.

Proč je 32 ”standout stand-on sekačka pro dodavatele?

Za posledních šest měsíců jsme zaznamenali obrovský nárůst počtu lidí, kteří si nakupují pohotovostní sekačky. Existují různé sekačky, ale 32 ”je zdaleka nejoblíbenější.

Za náklady, efektivitu a menší únavu je to statečná sekačka volby.

Ve Scag je naše motto: práce chytřejší, ne těžší

Proč byste strávili celý den sečením, kdy byste mohli být provedeni do oběda a stále se dostanete do hospody včas na pultové jídlo a hrnec, nebo pokračovat v práci a generovat větší příjem.

Pokud jste dodavatelem, který chce zvýšit efektivitu, pak by měla být 32 “sekačka vaší volbou číslo jedna.

Náklady na 32 ”sekačku

Jedna otázka, na kterou jsme položili pořád, je: „Proč jsou tak drahé sekačky?“

Je to ta nejdražší věc, kterou si koupíte, ale nejlevnější věc, kterou budete vlastnit.

Průměrná 32 ”stojatá sekačka stojí kolem 14 000. Náklady mohou být trochu šok, ale získáváte hodnotu za peníze. Většina dodavatelů financuje svou sekačku, která může být až 75.00 týdně.

To je pravda, jen si představte, kolik peněz byste mohli vydělat s celou tu dobu na to, abyste sekali další trávníky za to 75.Investice 00 za týden.

Jaké jsou výhody stojaté sekačky 32 ”?

Lepší pro vaše záda

Lidé, kteří pracují dlouhé hodiny chůze za sekanou s push/vlastním poháněním nebo na sedící sekačce, mohou vyvinout špatné problémy se zády. Stojící sekačky jsou mnohem lepší, protože vaše nohy a nohy berou nápor absorpce šoku. Stojící sekačky způsobují mnohem méně únavy a nepohodlí než jiné sekačky.

Kompaktní velikost

32 ”sekačka je docela kompaktní, takže se může dostat přes většinu bran. Popravdové sekačky jsou skvělé v oblastech metra, kde je třeba udržovat menší, krajinářské vlastnosti. Stand-on sekačky mají schopnost manévrovat velmi těsná místa a jsou mnohem kratší než jiné typy sekaček.

Bezpečnost

V případě nouze je snadné vyrobit rychlý útěk z nestatné sekačky. Pokud by se stalo něco nebezpečného, ​​bylo by velmi obtížné vystoupit sedící sekanou se stejným množstvím rychlosti.

Vzhledem k tomu, že stojíte za sekačkou, máte lepší viditelnost toho, co je před námi. Budete moci snadno vidět jakékoli bariéry nebo nebezpečí dříve, než byste se posadili.

Rychlost

Můžete sekat mnohem rychleji na nestabilní sekačce, než můžete s běžnou sekačkou s push/samoobsluhou. Pokud jsou předměty nebo překážky dopředu, můžete rychle skočit ze sekačky, přesunout věci z cesty a znovu skočit zpět. To nelze provést tak rychle na sezení sedící nebo na sekačku.

Proč bych měl koupit scag 32 ”stand-on meč?

Naše 32 ”pohotovostní sekačky jsou oblíbené u prodejců a dodavatelů trávníků, protože prodáváme pouze vysoce kvalitní stroje. Celé sekačky na komerční třídě nabité těžkými komerčními komponenty.

V-ride II 32 ”

Naše V-RIDE II 32 ”je skvělá sekačka. Je to kompaktní a vysoce manévárské. Do přívěsu se můžete namontovat spoustu strojů i s V-ride II kvůli jeho malé velikosti. Tato sekačka má dvojitý motor kola s dvojitým hydraulickým čerpadlem se systémem pohonu nabití čerpadla, takže budete moci bez námahy ostře nasadit. Poskytuje močková paluba

Najdete motor Kawasaki Commercial Grade Engine (FX) ve V-Ride II 32 ”, který nabízí perfektní kombinaci energie a výkonu, který potřebujete. Tato pohotová sekačka je pohodlná a poskytuje hladkou jízdu pro vás, takže dokončíte sečení, aniž byste se cítili unaveni a bolestivé.

Paluba je těžká komerční trifikovaná (téměř půl palce tlustá) horní deska s těžkým stupněm mastných vřeten, rozdělených ocelových kladků s těžkými volnoběžnými rameny a Kevlar Belts hodnocené na minimálně 400 hodin.

Další výhodou sekaček Scag je to, že jsou postaveny tak, aby vydržely a snadno se udržovaly, takže nebudete rozvětvovat hotovost po celou dobu na opravu sekaček. Můžete také nakonfigurovat 32 ”model tak, aby vyhovoval vašim potřebám údržby trávníku.