Ocelový disk pro koncovou pilu

Chardální disky

Tvrdá slitina. Toto je jedna z nejtěžších a opotřebovacích kovových slitin a používá se k práci s nejobtížnějšími materiály, jako je vysoká uhlík, nerezová ocel, hliník, měděná mosaz atd.Str.

Karaulární výrobky mohou mít nejrůznější tvar, v závislosti na tom, na který produkt budou připojeni.

Tvrdé slitiny se skládají hlavně z karbidu wolframu, který tvoří pevnou fázi v části 70 až 97% a kobalt, který slouží jako pořadatelský materiál v poměru 3 až 27%, se také používá v malém množství karbidů titanu, tantalum karbid se používá nebo karbid niobium.

Karaulární pily mají dlouhou životnost se správným použitím a nemusí být jednou skryté.

Na rozdíl od abrazivních kruhů TST mají disky rovnoměrnější a nenechávají ve vyšetřování stopy rány a otřepů, není třeba dále zpracovávat obrobku.

Disky TST produkují mnoho Makita, Dewalt, Evolution, Freud a mnoho dalších. Obzvláště jsem si ale chtěl poznamenat jednu z nejpokročilejších této technologie, toto je Messer Japan a Bosch Itálie. Data společnosti byla vyráběna již mnoho let a má své vlastní rostliny, které se specializují na solidní technologie. Zejména Bosch produkuje nejen karbidová kola, ale také lobby a šavle s karbidovými wolframovými zuby pro řezání nerezové oceli.

Stojí za to věnovat pozornost skutečnosti, že mnoho TS, zejména pro kov, je omezeno v revolucích v různých průměrech. Různé revoluce se používají například TCT disk v oceli s průměrem 355 mm maximální revoluce 1400 za minutu a a Dřevo pohon stejného průměru 5300 revolucí za minutu. To znamená, že pro karbidové disky pro kov je vyžadován vhodný řezací stroj s vhodnými rychlostmi, například Messer DRC 355.

Rovněž stojí za to věnovat pozornost umístění obrobků ve řezacím stroji, nejedná se o nedůležitý faktor, když je obrobku nesprávně stisknuté zdroj disku je výrazně snížen.

Pokud potřebujete podrobnější konzultace, prosím, vždy vám pomozte. Můžeme si koupit disky od nás, právnických subjektů a jednotlivců. Ceny jsou označeny DPH.

Hlavní parametry stojí za to věnovat pozornost při výběru

To jsou vlastnosti, s nedodržením nedodržení, se kterým disk jednoduše nehodí konkrétní nástroj.

Vnější průměr

Na stacionárním oběžním, zejména řemeslné výrobě, lze použít disky s velkým rozdílem v průměru. Malé pro řezání tenkých polotovarů, velké pro objemné dřevo. Zároveň je žádoucí mít sadu různých disků.

Inteligence velkého průměru do pilovaného dřeva je iracionální a nepohodlné-nepotřebné zatížení v důsledku velké páky disku, příliš silného pití, velké římsy disku přes obrobku, což snižuje bezpečnost řezání.

Maximální průměr na stacionárním kruhovém cirkusu je omezen na velikost štěrbiny pod disku nebo pláštěm, pokud existuje jeden.

Minimum. dostatečný výčnělek na ploše.

Na manuálním kruhovém cirkusu neexistuje žádný takový rozptyl. používá se disk se stejným průměrem, který byl nainstalován v továrně. Ve výjimečných případech lze přistupovat disk s menší 3-5 mm velikosti, ale důležitá charakteristika se změní-hloubka řezu. Příliš mnoho disku se jednoduše nehodí nebo se bude držet pláště.

Průměr přistání

Ve dnech SSSR byly poskytnuty pouze dva průměry přistání na stacionární oběžníky a konce. 32 mm a 56 mm. Dnes výrobci po celém světě vyrábějí přistávací šachty a disky různých velikostí 18 mm, 20 mm, 30 mm atd.D.

Standardy jsou však zachovány, i když jich je více. A to je pochopitelné. zde není žádná vůle nepřijatelné. Disk by měl pevně sedět na hřídeli, jinak nebude jednoduše nemožné pracovat. Příliš malý průměr výsadby neumožní dát disk na šachtu, příliš velké způsobují posunutí, bití a vibrace neslučitelné s prací.

Někdy pro kompatibilitu různých průměrů se používají přechodné kroužky nebo podložky. Například pomocí podložky s vnitřním průměrem 32 mm a vnějším 56 mm můžete nainstalovat disk s průměrem přistání 56 mm pro přistávací hřídel 32 mm s průměrem.

Tho.Thick přechodné kroužek 1 mm umožňuje používat pohon s přistáním 32 mm v šachtě s průměrem 30 mm a t.D.

disk, koncovou, pilu

Tloušťka

Parametr záleží. Tenké disky mají řadu výhod a nevýhod oproti silnějším. Výhody:

Posledně jmenovaný, obzvláště důležitý při řezání drahého dřeva. Někdy pouze 2-3 mm určují, kolik z nich například bary opustí desku-5-6 s pilou s tenkým diskem nebo 4-5 se silnou pilinou.

Tenký disk vytváří šířku 2-3 mm. Tlustý-3-4 mm. Někdy může velký disk se širokým rozvodem zubů vydělat nápoj 5-6 mm široký.

 • Náchylný k ohybům, takže někdy může být nápoj zvlněný,
 • Mohou se rychle přehřát, někdy i do té míry „otáčení“, který může disk zcela deaktivovat. Přehřáté disky začínají „vrkat“ s jinou amplitudou, někdy až 10 mm nebo více.

Silnější a masivní disky fungují pomaleji, ale stabilnější.

Odrůda

Používají se dva zásadně různé typy disků:

První patří k odchozímu typu. Široce se používá v době, kdy neexistovaly žádné technologie přesného a silného útoku karbidu. Za monolitickými disky však byla zachována řada výhod:

 • Velmi dlouhá životnost, je omezena pouze skutečností, že v průběhu času po mnoha ostření se průměr disku snižuje na kritickou velikosti,
 • Jednoduchost ostření a úpravy zubů,
 • Možnost změny tvaru a úhlů ostření zubů,
 • Nedostatek pájení, integrální síla zubů.

Nevýhody. vyžadují pravidelné úpravy, oostřování a dilataci, protože mají nižší sílu na zuby pevných slitin.

Bylo to drahé, protože nejen zuby, ale celé pole je vyrobeno ze speciální instrumentální oceli.

Aby bylo možné nést a držet řezání zubů z tvrdých slitin, aniž by se vrhlo, ne přehřátí, jiné, levnější oceli jsou vhodné. Používají se dnes na discích s napadenými zuby.

Kvalita takového disku z velké části závisí na složení pevných slitin. Většina výrobců udržuje své kompozice tajně. Je však dobře známo, že nejodolnější byly staré sovětské disky s „vítěznými“ zuby.

Dnes se slitina používá v wolframovém, kobaltu a dalších prvcích z karbidu z slitiny. Jednoduché, domácí disky se neliší v konkrétní trvanlivosti: jsou malované, odrazové příděly, rychle vymazány na nulu po několika ostření kvůli malé velikosti. Profesionální drahé disky od značek s dobrou pověstí však mohou sloužit po dlouhou dobu a méně často vyžadují ostření.

Počet zubů

Čistota řezu závisí nejprve na počtu zubů. Je důležité, aby se nejen počet zubů lišil, například o 10 cm kruhu, ale hlavní věc je jejich velikost. Pokud existuje spousta zubů, mají malé velikosti. Malé zuby viděly pomaleji a čistší, snížily se materiál.

Rozdíly v provozu disku s malým počtem velkých zubů a velkých. malé jsou velmi významné.

 • Při práci s velkým nohou je menší než tření, motor je snazší.
 • Disk je méně horký.
 • Vytváří se velké vzácné piliny.
 • Disk pily rychleji.
 • Na výstupu může velký zub roztrhat kousky materiálu, zejména na překližce, dřevěné desce atd.D.
 • Kruhové pruhy, stopy zubů mohou zůstat na řezu.

Disk s malými zuby a jejich velká množství tvoří malé piliny.

 • V důsledku tření se zahřívá silnější, dřevo může hořet.
 • Vyžaduje napájení motoru, protože disk může zpomalit tření.
 • Malý zub při vysokých rychlostech méně trhá materiál na výstupu.
 • Řez při vysokých rychlostech se ukáže bez pruhů, čisté, podobné leštěnému.

Pro jednoduché rychlé pily jsou kola se vzácnými velkými zuby vhodnější. Pro lepší pilu, pro řezání diagonálně a přes vlákna, je lépe vhodná zub s mnoha malými zuby.

Geometrie zubu

Na všech moderních discích se používají dvě formy zubů:

Forma první možnosti je dobře ověřena, ověřena a navržena. Řezací špička zubu hodena dopředu vyvolá piliny. Mezera pod zubem karbidu nevytváří tření, usnadňuje průběh disku, snižuje topení. Takové disky se úspěšně používají pro podélné, diagonální a příčné řez.

Diamantové disky

Pokud je nutné snížit kov, který je obtížné vidět u karbidových disků, může v této věci pomoci diamantový řezací disk na kovu.

Malé diamanty se používají jako řezací materiál, jehož použití vám umožní řezat poměrně pevné kovy, například vyztužení v vyztuženém betonu. Například pro řezání oceli můžete použít disky, ve kterých se používá levnější materiál. Corundum.

Často se používá nástroj s mokrou reza, ve kterém je metro zavlažováno vodou. Zpravidla se to používá ve strojích, které jsou instalovány stacionární, s přívodem vody.

disk, koncovou, pilu

Takové disky lze použít jak na rohovém brusky, tak na koncových pilách.

Řezání diamantového disku pro řezání různých materiálů, včetně kovu, pro úhlovou brusku

Navíc, jak již bylo uvedeno dříve, nemohou být univerzální, pro každý nástroj jejich disky. Vaše zdraví a bezpečnost nástroje závisí na souladu s tímto pravidlem. Ano, a přistávací díra je vidět. Pro úhlové brusky je 22, 2 mm.

Diamantový disk pro řezání kovů se používá pro koncové pily

Můžete si koupit kovový disk s diamantem za rohovou brusku za cenu 750 za disk s průměrem 125 mm, například Hilberg od 750, výroba Číny je vhodná pro suché i mokré řezání. Takové disky mají zvláštní otvory pro odstranění tepla. Disk od korejského výrobce Messer, průměr 125 mm, poměrně známý výrobce od 1 500, je navržen tak, aby snižoval tenký kov.

Pro koncové pily můžete nabídnout společnost FIT HQ Disc Company pro 3081, výrobce China, Korea, výrobce Messer z 4500, Dewalt, s vnějším průměrem 355 mm z 9500, je považována za nejlepší, soudě podle recenzí je považováno.

Společnosti, které naznačují, že jejich disky jsou univerzální, tj. Pro úhlové mlýnky a pro elektrické pily prodávají své zboží za cenu o něco vyšší než u úhlové brusky, ale nižší než pouze pro koncové pily.

Ruský výrobce zastupuje společnosti jako Bison, Praxe.

Universal Disk od společnosti Bison

Výhoda těchto disků oproti kargidenům jako samotný řez, rychlost práce, ticho práce, dlouhá životnost. No, samozřejmě, jejich cena je vyšší. Nákup jak ve výstavbě, tak v internetovém obchodě Diamond Metal Disk pro rohový mlýnek je mnohem snazší než pro koncové pily. Pro pilu jsou také větší výběr karbidových disků a výrobců.

Mnoho takových složek je vyráběno praxí ruského výrobce, nástroj čínského výrobce je v kvalitě a ceně blízko k němu v kvalitě a ceně.

Produkty Bosch a Makita jsou samozřejmě poměrně drahé, ale jejich kvalita je mnohem lepší. Chtěl bych poznamenat, že existují společnosti, které tyto disky ostředí a obnovují.

Řezání disku pro kov na konci pila

Můžete stříhat kov jak úhlové mlýnky, tak i koncové pily. Je třeba poznamenat, že takový nástroj pro osobní spotřebu se zřídka koupí, hlavně profesionální nástroj. Používá se k vytvoření přesného řezu v přímém nebo nakloněném úhlu. Obvykle se jedná o pilu pro práci se dřevem, pro práci s kovem se vyrábí samostatný typ nástroje, i když při používání speciálního disku můžete řezat mezery z nezerového kovu, stejně jako tenký zmrzlý černý kov.

Přirozeně k tomu potřebujete pilu vhodné síly a úhlovou rychlost.

Disk musí být vhodný, s vložkami karbidu. Při výběru disku je třeba se řídit rozměry uvedenými v pasu. Stejně jako v rohové brusky, průměr závisí na návrhu ochranného pouzdra, síly a úhlové rychlosti. Například řezání disků pro kov má takové velikosti v závislosti na rychlosti rotace:

D 200. 150 mm. úhlová rychlost 3000. 4000 revolucí za minutu;

D 200. 250 mm. úhlová rychlost 2000.3000 revolucí za minutu;

D 300. 350 mm. úhlová rychlost 1300. 1800 revolucí za minutu;

Používáte.li solidní disk solidní oddělení pro kov, je cena za něj o něco nižší než u vložek karbidu. wolfram. Ale rychle se opotřebovává, i když je vyrobena ze speciální oceli ošetřené teplem. Přinejmenším je lze řezat jako různé nevolné kov, zejména to může být hliník, stejně jako jeho slitiny.

Počet zubů může být od 24 do 100 kusů, pro řezání kovu vybereme ze 64 zubů. Čím větší je počet zubů, řezání bude rychlejší.

Disk karbidu pro řezání kovů.

Všechny nezbytné vlastnosti, rozsah je na disku vyznačen gravírováním nebo leptáním. Pokud je text aplikován barvou, takový disk je obvykle levný falešný a neměli byste si ho koupit.

Na discích od zahraničních výrobců jsou pokyny pro použití označeny ve formě výkresů.

Disk z Makity, který je považován za nejvyšší kvalitu a odolný

Kovové pily disky

Porcelánové kameniny. velmi populární stavební materiál. Jeho hlavními výhodami jsou tvrdost a vynikající odpor opotřebení, díky kterému je velmi rád používat jako podlahu v místech s vysokým provozem. Při vrtání porcelánových dlaždic však existuje mnoho nuancí, o kterých budeme hovořit v dnešním článku.

 • Průměr přistávací díry, mm 20
 • Průměr disku, mm 190
 • Počet zubů, počítače 40
 • Průměr přistávací díry, mm 16
 • Průměr disku, mm 165
 • Počet zubů, PC 30
 • Průměr přistávací díry, mm 30
 • Průměr disku, mm 185
 • Počet zubů, počítače 64
 • Průměr přistávací díry, mm 30
 • Průměr disku, mm 185
 • Počet zubů, počítače 70
 • Průměr přistávací díry, mm 25.4
 • Průměr disku, mm 305
 • Počet zubů, PC 30
 • Průměr přistávací díry, mm 25/32
 • Průměr disku, mm 136
 • Počet zubů, PC 30
 • Průměr přistávací díry, mm 25.4
 • Průměr disku, mm 305
 • Počet zubů, počítače 60
 • Průměr přistávací díry, mm 25.4
 • Průměr disku, mm 305
 • Počet zubů, PC 80
 • Průměr přistávací díry, mm 25.4
 • Průměr disku, mm 305
 • Počet zubů, počítače 60
 • Průměr přistávací díry, mm 20
 • Průměr disku, mm 160
 • Počet zubů, PC 30
 • Průměr přistávací díry, mm 25.4
 • Průměr disku, mm 355
 • Počet zubů, PC 90
 • Průměr přistávací díry, mm 25.4
 • Průměr disku, mm 355
 • Počet zubů, PC 90
 • Průměr přistávací díry, mm 25.4
 • Průměr disku, mm 305
 • Počet zubů, počítače 60
 • Průměr přistávací díry, mm 30
 • Průměr disku, mm 255
 • Počet zubů, PC 80
 • Průměr přistávací díry, mm 25.4
 • Průměr disku, mm 305
 • Počet zubů, PC 78
 • Průměr přistávací díry, mm 30
 • Průměr disku, mm 305
 • Počet zubů, PC 96
 • Průměr přistávací díry, mm 30
 • Průměr disku, mm 210
 • Počet zubů, PC 36
 • Průměr přistávací díry, mm 25.4
 • Průměr disku, mm 305
 • Počet zubů, počítače 60
 • Průměr přistávací díry, mm 30
 • Průměr disku, mm 210
 • Počet zubů, PC 48
 • Průměr přistávací díry, mm 25.4
 • Průměr disku, mm 355
 • Počet zubů, počítače 70
 • Průměr přistávací díry, mm 25.4
 • Průměr disku, mm 305
 • Počet zubů, PC 80
 • Průměr přistávací díry, mm 30
 • Průměr disku, mm 235
 • Počet zubů, počítače 50

Karbidové disky pro řezání kovů různých typů jsou vyrobeny z vysokých karbonových molybdenových ocelí s aditivami chromu a niklu. To poskytuje jejich sílu, stejně jako přesnost a vysoký výkon.

Kvalita pily a životnost nástroje závisí na správném výběru zařízení pro pilu. Jaké disky jsou nejvhodnější pro řezání kovu? Použijte naše tipy.

Počet zubů pily vám řekne nejlepší způsob jeho účelu. Malý počet zubů má disky určené pro řezání dřeva různých hustoty a drsné řezání čipů. Disky s průměrným počtem útoků mají více možností využití a kromě vysoce kvalitní příčné a podélné řezání dřeva lze použít pro hrubé zpracování měkkých kovů. Disky s velkým počtem řezáků se používají pro řezání desek, plastu, laminátu, příčných řezů v pevném dřevě a kovovém řezání. Nezapomeňte, že takové disky vyžadují výkonnou jednotku.

Geometrie ostření disku ovlivňuje také kvalitu a výkon práce. V současné době jsou oblíbené tři metody ostření: plochý, střídavý sklon a lichoběžník (přímý zub). Parametr formování pohledu je úhel tvořený částí poloměru disku a přední řez zubu.

Kovové disky pro koncovou pilu. 680 zboží.680 Zboží

Průměr disku: 254 mm, průměr přistání: 30 mm, počet zubů: 96 ks., Tloušťka disku: 2.20 mm, šířka řezu: 3 mm, maximální rychlost: 6000 ot / min, karbid, zpracovatelský materiál: kov, plast

Typ: Saw Saw; Vnější průměr: 305 mm; Průměr přistání: 25.4 mm; Tloušťka: 2.3 mm; Počet zubů: 78; Kompatibilita: pro plynové nádrže; Černé kovy: železné kovy

Přesná geometrie pro nejlepší nejlepší produktivitu je menší než hluk a vibrace během provozu bezpečnosti: neexistují žádné jiskry, chladicí kapalina není potřeba, obrobí zůstává studená purmotelní zuby. Poskytovat dlouhou životnost disku je vyrobeno s P.

Průměr disku: 165 mm, průměr přistání: 20 mm, počet zubů: 40 ks., Disk tlustý: 1 mm, viděl to: 1.60 mm, maximální počet revolucí: 4770 ot / min, karbid, typ řezu: čistý, zpracovatelský materiál: dřevo

Velmi široká škála používání při zpracování dřeva. Pro čisté oříznutí s podélným a příčným řešením v měkkém a tvrdém dřevě. Vhodné pro celé a nafouklé dřevo, panely surového dřeva, povlak nebo překližka, deska na dřevo.vlákno.

Circle Circle Cool Metabo HW/CT 216x30WZ 628060000 Funkce: velmi široká škála používání při zpracování dřeva pro velmi vysokou kvalitu, čisté řezy s podélným a paralelním pilem měkkého a pevného dřeva je pro pevné látky perfektní a od.

Standard řezného disku pro kov poskytuje sebevědomé řezání pro kov. Disky odloučení Bosch odpovídají nejvyšší bezpečnostní požadavky EN 12413. Vhodné pro rohové brusné stroje

Průměr disku: 200 mm, průměr přistání: 30 mm, počet zubů: 24 ks., Disk tlustý: 2 mm, viděl to: 2.80 mm, maximální počet revolucí: 7500 ot / min, karbid, typ řezu: rychlý, zpracovatelský materiál: dřevo

Průměr disku: 305 mm, průměr přistání: 30 mm, počet zubů: 56 ks., Tloušťka disku: 1.60 mm, šířka nápoje: 2.40 mm, maximální počet revolucí: 7000 ot / min, karbid, typ řezu: podélný, čistý, příčný, zpracovatelský materiál: dřevo

Průměr disku: 210 mm, průměr přistání na disku: 30 mm, počet zubů: 48 ks., Tloušťka: 1.60 mm, šířka řezu: 2 mm, maximální počet revolucí: 2300 ot / min, karbid, typ řezu: čistý, zpracovatelský materiál: kov

Kruhový kruh 3613-230-2.5 Výroba společnosti Luga se obvykle používá na koncových pilách pro řezání kovových polotovarů. Kruh s průměrem 230 mm se vyrábí pomocí pletiva ze skleněných vláken se vyztuženým vazem pro vysokou pevnost

Typ: Perettita značení, průměr disku: 210 mm, napájení (BT): 1200, hloubka řezu (90 °): 55 mm, šířka řezu (90 °): 120 mm, napájení: ze sítě, návrhové funkce: blokování vřetena, vřeteno, vřeteno, vřeteno, vřeteno, vřeteno, vřeteno, vřeteno: Možnost připojení vysavače, vysavač, hmotnost: 9 kg

Typ: konec, průměr disku: 305 mm, napájení (W.): 2000, hloubka řezu (90 °): 90 mm, šířka řezu (90 °): 340 mm, napájení: ze sítě, počet rychlostí: 1, Hmotnost: 28 kg

Standard řezného disku pro Inox Rapido poskytuje spolehlivý provoz nerezové oceli. Neexistují žádné plniva glandulárních, síry a chloridu. Disky odloučení Bosch odpovídají nejvyšší bezpečnostní požadavky EN 12413

Více kola karbidu mění úhlový broušený stroj na univerzální nástroj. Použití řezné hrany pokryté strouhaním karbidové drobky pomocí metody tání laseru poskytuje disk spolehlivou a bezpečnou práci s různými materiály. Jemný.

Výrobce: Makita Průměr disku: Průměr přistání 305 mm: 25.4 mm

Průměr disku: 85 mm, průměr přistání: 15 mm, počet zubů: 24 ks., Disk tlustý: 0.70 mm, šířka řezu: 1 mm, maximální počet revolucí: 2240 ot / min, karbid, typ řezu: podélný, čistý, příčný, zpracovatelský materiál: dřevo

Průměr disku: 210 mm, průměr přistání disku: 20 mm, počet zubů: 48 ks., Šířka zahalená: 2.60 mm, maximální rychlost: 7000 ot / min, karbid, zpracovatelský materiál: dřevo

Průměr disku: 305 mm, průměr přistání: 25.40 mm, počet zubů: 60 ks., Disk tlustý: 2 mm, viděl to: 2.40 mm, typ řezu: rychlý, čistý, zpracovatelský materiál: kov

Typ: konec, průměr disku: 210 mm, napájení (W): 1400, hloubka řezu (90 °): 55 mm, šířka řezu (90 °): 120 mm, napájení: ze sítě, funkce návrhu: Možnost připojení: možnost připojení Vysavač, vysavač, váha: 6.30 kg

Průměr disku: 305 mm, průměr přistání: 30 mm, počet zubů: 48 ks., Disk tlustý: 2 mm, maximální počet revolucí: 4800 ot / min, karbid, zpracovatelský materiál: dřevo

Čistě. pilový disk pro přesné a čisté řezání všech typů dřeva. Používá se pro řezání pevných a měkkých druhů stromů, adhezivních desek, desek nesoucích dřevo a destičky dřevěných vláken (včetně lemované přírodní dýhy, melaminovým filmem, papírem, plastem atd.).

Disky na pilové bary jsou navrženy pro manuální kruhové pily a světelné stroje. Během výroby barů se používá pevná slitina VK6, která po dlouhou dobu pod vlivem vysokých teplot. Další legir.

Zpracování materiálu: Kovový maximální rychlost 13300 ot / min pro suché řezání

Průměr disku: 216 mm, průměr přistání: 30 mm, počet zubů: 58 ks., Tloušťka disku: 1.80 mm, šířka nápoje: 2.20 mm, maximální rychlost: 7000 ot / min, karbid, zpracovatelský materiál: kov

KGS 216 m (619260000) částečně.line pilafunkce pro široké obrobky světel, která lze přenést jednou rukou struktury pevnosti díky tlakovému případu pod tlakem za nejobtížnější podmínky ER.

Rychlá.cut je pilanka, která je ideální pro rychlou podélnou a příčnou pilu jakéhokoli druhu dřeva. Používá se pro řezání dřeva z měkkého a tvrdého dřeva, destičky nesoucí dřevo, deska dřevěných vláken a překližky. Vybaven řezači karbidu značky VK8C. Automatizovaná výsost.

Průměr disku: 190 mm, průměr přistání: 30 mm, počet zubů: 32 ks., Tloušťka disku: 1.30 mm, šířka řezu: 2 mm, maximální počet revolucí: 7000 ot / min, karbid, typ řezu: podélný, čistý, příčný, zpracovatelský materiál: dřevo

Kovové disky pro koncovou pilu

Průměr disku: 254 mm, průměr přistání: 30 mm, počet zubů: 96 ks., Tloušťka disku: 2.20 mm, šířka řezu: 3 mm, maximální rychlost: 6000 ot / min, karbid, zpracovatelský materiál: kov, plast

Pile Disc Bosch Eco Aluminium 2608644395 254X30 mm

Velmi široká škála používání při zpracování dřeva. Pro čisté oříznutí s podélným a příčným řešením v měkkém a tvrdém dřevě. Vhodné pro celé a nafouklé dřevo, panely surového dřeva, povlak nebo překližka, deska na dřevo.vlákno.

Pilepis Metabo 628656000 254X30 mm

Typ: Saw Saw; Vnější průměr: 305 mm; Průměr přistání: 25.4 mm; Tloušťka: 2.3 mm; Počet zubů: 78; Kompatibilita: pro plynové nádrže; Černé kovy: železné kovy

Disk viděl Makita B-29418, pro měkkou ocel

Silent Disc 230x3x22.23 standard Bosch pro kov 2608603168

Přesná geometrie pro nejlepší nejlepší produktivitu je menší než hluk a vibrace během provozu bezpečnosti: neexistují žádné jiskry, chladicí kapalina není potřeba, obrobí zůstává studená purmotelní zuby. Poskytovat dlouhou životnost disku je vyrobeno s P.

Disk pro kruhové pily pro kovové (1ks) Milwaukee F 135 x 20 x 30 mm

Průměr disku: 165 mm, průměr přistání: 20 mm, počet zubů: 40 ks., Disk tlustý: 1 mm, viděl to: 1.60 mm, maximální počet revolucí: 4770 ot / min, karbid, typ řezu: čistý, zpracovatelský materiál: dřevo

Pile Disk Makita Specialized B-31164 165×20 mm

Průměr disku: 305 mm, průměr přistání: 30 mm, počet zubů: 56 ks., Tloušťka disku: 1.60 mm, šířka nápoje: 2.40 mm, maximální počet revolucí: 7000 ot / min, karbid, typ řezu: podélný, čistý, příčný, zpracovatelský materiál: dřevo

Pile Disk Metabo 628064000 305×30 mm

Standard řezného disku pro kov poskytuje sebevědomé řezání pro kov. Disky odloučení Bosch odpovídají nejvyšší bezpečnostní požadavky EN 12413. Vhodné pro rohové brusné stroje

Tichý disk 125×1.6×22.23 standard Bosch pro kov 2608603165

Circle Circle Cool Metabo HW/CT 216x30WZ 628060000 Funkce: velmi široká škála používání při zpracování dřeva pro velmi vysokou kvalitu, čisté řezy s podélným a paralelním pilem měkkého a pevného dřeva je pro pevné látky perfektní a od.

Pile Disk Metabo 628060000 216×30 mm

Více kola karbidu mění úhlový broušený stroj na univerzální nástroj. Použití řezné hrany pokryté strouhaním karbidové drobky pomocí metody tání laseru poskytuje disk spolehlivou a bezpečnou práci s různými materiály. Jemný.

Silent Disc 125x1x22.23 Bosch Multi Wheel 2608623013

Pile Disk pro kov 305×2.3×25.4 MTCG 78T Makita B-29418

Standard řezného disku pro Inox Rapido poskytuje spolehlivý provoz nerezové oceli. Neexistují žádné plniva glandulárních, síry a chloridu. Disky odloučení Bosch odpovídají nejvyšší bezpečnostní požadavky EN 12413

Silent Disc 125x1x22.23 standard Bosch pro inox. Rapido 2608603171

Disk diamantový kovový disk pro instalační pily Makita D-46501

Kruh louky na louce je 3613-400-4.0, používá se na koncových elektrických pilách během řezání kovových struktur a polotovarů. Vícevrstvé posílení bakelitního vazu s polyamidovými sítěmi zajišťuje sílu kruhu a bezpečnost v práci. Vyrobeno.

Luga 400×4.0x32 mm, abrazivní, kruh řezacího kovu pro koncové pily 3613-400-4.0

Na co se při výběru zaměřit?

Kromě vizuálního zkoumání disku pro nesrovnalosti a drsnosti, které zvyšují vytápění a zhoršení jeho vyrovnávání, byste měli při výběru věnovat pozornost technickým charakteristikám produktu:

 • Typ vybavení.Monolitické modely jsou levné, ale vyžadují pravidelné ostření a zapojení zubů. Karbidové disky nejsou vyžadovány časté údržby, zaručují slušné snížení kvality při vysokých rychlostech a obecně jsou spolehlivější.
 • Vnější průměr.Vnější průměr zařízení je spojen s vnitřními rozměry použitého nástroje. Kromě toho, čím větší je disk, tím větší je hloubka řezu. Pro ruční pily jsou doporučovány spotřební materiály 13-25 cm, disky s větším průměrem jsou obvykle navrženy pro stacionární jednotky.
 • Počet zubů.Počet řezacích prvků je určen specifikami úkolu. Pro příčné řezy se doporučují disky s 80 nebo více zuby. Dlouhodobé řezání se provádí pomocí vybavení s 60 nebo méně řeznými prvky.
 • Průměr přistání.Kompatibilita rozměrů přistání disku a nástroje zaručuje těsnou fixaci zařízení, nedostatek rytmů a zabezpečení operátora. Typické pro kruhy pily jsou vnitřní průměry 16, 20, 22, 30 a 32 mm.
 • Rychlost otáčení.V závislosti na úkolu jsou disky SAW vysoké nebo nízké rychlosti. První z nich je vhodný pro práci s kovem, hustým a pevným dřevem. Druhým je lepší se vyrovnat s plastovým, měkkým nebo viskózním dřevem a jeho deriváty.

Jak si vybrat disk karbidu pro kov?

Aby po zakoupení disku pily, nemělo být zklamáno ve svém zdroji a jako řez, měli byste věnovat pozornost následujícím charakteristikám:

disk, koncovou, pilu
 • Čištění, zda je disk vhodný v průměru vaší pily;
 • Chytit počet maximálních revolucí;
 • Čištění, zda je disk vhodný pro řezání materiálu.

Pojďme krátce analyzovat první položku, disky mají různé průměry a zde musíte vědět, jaký průměr disku je pro vaši pilu vhodný, nejoblíbenější průměry jsou 305 a 355 mm kola.

Druhý bod, do kterého musíte vzít velmi pozorný, to je, jakou rychlost vaše pila funguje, protože většina TC je omezená rychlostí. Například v karbidu Saw viděl 355×25,4 mm nejčastěji maximální rychlost 1600 revolucí za minutu a podobný abrazivní disk 4400 ot / min.

Z toho vyplývá, že disky nejsou zaměnitelné a například v takových pilách jako:

Disky TC nelze nainstalovat v těchto pilech rychlosti rotace vřetena 3800 ot / min.

Třetí bod by měl být také pozorně nejen k počtu zubů, ale také ke zpracovanému materiálu.

Vezměme si jako základ TST Disk s průměrem 355 mm 80 zubů pro řezání oceli, takový disk je určen pro řezání tenké oceli t.E. Mezery s tloušťkou nejvýše 3. 3,5 mm, například profilové potrubí s tloušťkou stěny 1,5 2 a 2,5 mm kulatými trubkami s tloušťkou stěny až 3,5 mm, ale tento disk nelze řezat nerezový a vysoký. vysoký. vysoký. vysoký. vysoký. vysoký. vysoký. vysoký. vysoký. vysoký. vysoký. vysoký. vysoký. vysoký. vysoký. vysoký. Uhlíkové oceli. A například TST disk 355 mm se 60 zuby je vhodný pro řezání oceli o tloušťce více než 3,5 mm, například tyče čtverců a jiných podobných polotovarů jsou tam, kde je tloušťka více než 3,5 mm.

Vždy existují informace o vysoce kvalitních discích karbidu:

 • Průměr;
 • Tloušťka řezu;
 • Tloušťka disku;
 • Průměr přistání;
 • Počet zubů;
 • Maximální rychlost;
 • Zpracovatelský materiál.

Na obrázku níže vidíme, jak se aplikuje značení na disku pilu

 • Průměr disku 305 mm;
 • Tloušťka řezacího řezu 2,2 mm;
 • Disk tlustý 1,8 mm;
 • Průměr přistání 25,4 mm;
 • Počet zubů karbidu 80;
 • Maximální obrat za minutu 1600;
 • Disk se vyrábí v Japonsku;
 • Materiál zpracování z nerezové oceli.

Na obrázku níže vidíme, jak je připojen zub karbidu wolframu

Zub je kvalitativně připojen a ostření na nejvyšší úrovni, což znamená, že takovému disku lze důvěřovat.

 • Musíte si vybrat disk pro konkrétní zpracovaný materiál;
 • Nezapomeňte věnovat pozornost počtu maximálních revolucí;
 • Věnujte pozornost počtu zubů, na 305 disk 60 zubů nám řekněte, že řezá polotovary s tloušťkou stěny více než 4 mm a 80 zubů menších než 4 mm.

V příštím článku ukážeme rozdíl, jak se abrazivní disk sníží a jak snižuje disk karbidu.

Pokud máte technické dotazy, můžete nás kontaktovat telefonicky 7 (495) 762-99-43