Oleo-Mac tr 61 Náhradní pilový list

Vyžínač trávy Oleo-Mac TR 1300 E

oleo-mac, náhradní, list

Vyžínač trávy Oleo-Mac TR 61E více na http://electromotor.com.ua/video/gard. Výrobce Oleo-Mac Napájecí zdroj.

2 999 грн.Strunová sekačka Oleo-Mac TR 111 E (elektro-moto strunová sekačka) je jedinečný výrobek, který změní váš pohled na těžkou a všední práci. Oleo-Mac tr 92e elektrický vyžínač trávy. Podívejte se na. Pro elektrickou strunovou sekačku Oleo-Mac tr 92e

Plnicí linky v žací hlavě Oleo-Mac na sm-tools.com.ua

Vyžínač trávy Oleo-Mac TR 92 E

Oleo-Mac TR 92 E. Výkonný elektrický zahradní vyžínač na trávu (0.9kW). Bylo by to skvělé řešení pro práci na malých pozemcích, v přítomnosti stálých zdrojů napětí.

Oleo-mac TR 92 E Vyžínač trávy Katalog dílů STÁHNOUT Výkon (W) 900 Hmotnost (kg) 3,5 Rozměr trubky (mm) 22 Ramenní popruh Elektrický vyžínač trávy pro domácí použití.

Oleo-Mac TR 92 E Elektrická strunová sekačka: 5,875rub. Elektrická strunová sekačka je určena pro. ELEKTRICKÝ PLYNOVÝ STROJ Oleo-Mac tr 92e. O stránkách. Pro elektrickou sekačku a vyžínač Oleo-Mac tr 92e

TATO SPARTA. Oleo-Mac SPARTA 25 kotoučová sekačka na trávu pro všechny druhy trávy

Oleo-Mac TR 92 E

Hledáte pozitivní a negativní recenze na Oleo-Mac TR 92 E?

Shromáždili jsme 31 negativních, negativních a pozitivních referencí z 11 zdrojů.

Ukážeme vám všechny výhody a nevýhody Oleo-Mac TR 92 E, jak je zjistili uživatelé. Nic neskrýváme a zobrazujeme všechny pozitivní i negativní recenze poctivých zákazníků na Oleo-Mac TR 92 E, stejně jako na alternativní produkty podobné kvality. Vyplatí se ji koupit. Rozhodnutí je na vás!

Oleo-Mac TR 92 E

Sergej Isajev

Klady: Nízká hmotnost strunové sekačky pro dobrý výkon. Spolehlivé pro dlouhodobé používání. Na cestách od jara do podzimu už téměř 7 let. Koupím si stejný (u prvního nakonec vyhořela cívka motoru)

Komentář: Nenašel jsem lepší strunovou sekačku na trávu.

Valerij Levašov

UnSa

Komentáře: Pracoval bych dál, kdybych neměl větší hlavu. Po 2 letech se příliš zahřál a vyhořel. Ale je dobrý a spolehlivý. Ochrana proti přehřátí se spustí při přetížení, nedostatečný výkon. Jednou za čas si musíte dát šluka. běží naprázdno, aby se provětralo vinutí. Nebudete tak muset tak často vypínat. Moje žena seká, vypnula to za 5 až 10 minut a já to zvládl za 30 minut.

Informace v popisu modelu jsou pouze orientační. Před nákupem si vždy ověřte specifikace a vybavení zboží u manažera vybraného internetového obchodu.

Nejlepší elektrické vyžínače pro trávu Farmář bez potíží

Péče o trávník v létě je starostí většiny zahrádkářů. Zpravidla se k vypořádání se s bujnou vegetací používá kosa. Pokrok však pokračuje a k sekání trávy se stále častěji používají elektrické vyžínače. Dnes vám nabízíme seznámit se s hodnocením nejoblíbenějších a nejefektivnějších modelů techniky. Díky němu se můžete informovaně rozhodnout a koupit si ten správný stroj s dobrou funkčností a za přijatelnou cenu.

Vyžínač trávy Bosch ART 26 COMBITRIM Popis

Jedna strunová sekačka na trávu. Dvě cívky. Tisíce možností. Pro rychlé sekání v obtížných nebo těžko přístupných místech nebo pro úpravu okrajů trávníku. Speciální konstrukce cívky zabraňuje zamotání vlasce. V případě trsů vytrvalé nebo divoké trávy použijte druhou cívku s vlascem o vyšší pevnosti (prům. 2.6 mm), který je umístěn pod rukojetí a snadno se instaluje. Poskytuje vysoký výkon sečení. Pro sekání trávy kolem okrajů a hran je žací hlava otočná o 90° z vodorovné polohy do svislé.Snadný kombinovaný systém se dvěma cívkami pro normální a divoký porostDodatečný držák pro druhou cívku na rukojetiVertikální sečení a vyžínání okrajů ve směru jízdy strunové sekačkyLehká a ergonomická manipulace díky dokonale vyvážené konstrukci těla a 115 cm teleskopické hřídeli s nastavením délky 35 cmProměnný sklon výložníku a sečení pod keři a lavičkamiNová funkce Odnímatelné válce pro snadné zastřihování okrajů a snadnější práci se spuštěným výložníkemSnadná výměna cívekSnadný ochranný držák umožňuje dodržet požadovanou vzdálenost od zdí a živých plotů a chrání rostliny před poškozením

strunová sekačka na trávu

Pro kvalitní sekání trávy na pozemku, ve dvoře domu, firmy nebo instituce potřebujete nástroj, který takový úkol zvládne rychle a efektivně. Za nejlepší zařízení je právem považována sekačka na trávu, jejíž cena je pro naše zákazníky udržována na nejnižší úrovni na Ukrajině.

Typy a použití

Než si koupíte sekačku na trávu s pojezdem, musíte vědět, o jaký stroj se jedná. V závislosti na použití se tyto stroje dělí na dva typy:

 • Průmyslové jednotky s motorem o výkonu nad 1,8 kW, tloušťkou struny větší než 2,4 mm, vybavené kromě struny i kovovými noži pro řezání křovin a malých stromků;
 • domácí méně výkonné nástroje s tloušťkou čáry až 2,4 mm. K dispozici také s kovovými čepelemi.
 • Pro sekání trávy na zahradě nebo na dvoře je ideální sekačka pro domácnost, jejíž cena je mnohem nižší než cena průmyslové sekačky.

Sekačka na trávu je kvalitní a spolehlivý pomocník zahrádkáře při práci s řezáním vegetace na pozemku nebo na dvoře. Tento nástroj pracuje na vestavěném benzinovém motoru a není závislý na vnějších faktorech. Říká se mu také benzínový trimmer. Výhodou benzinové verze je vždy vyšší výkon, vysoká výdrž při prořezávání náročných ploch, autonomie závislá pouze na množství benzinu, dlouhá životnost.

Nevýhodou je potřeba údržby a náhradních dílů, dražší startovací náklady, potřeba paliva pro práci, vysoká hmotnost konstrukce.

Elektrická sekačka na trávu (elektrická strunová sekačka) má stejné výhody jako její benzínový příbuzný. Je však napájen ze sítě 220, což přináší určité nevýhody. Musíte vyhledat blízkou elektrickou zásuvku a vytáhnout z ní prodlužovací kabel. Není to tak pohodlné, ale je to mnohonásobně lepší než pracovat dlouho a tvrdě se zahradnickými nůžkami.

Výhodou tohoto typu zařízení je jeho nízká cena, snadné použití a jednoduchá konstrukce.

Nevýhodou je, že výkon je vždy nižší, což je mnohem horší pro drsné pracovní podmínky. Ideální pro domácí použití, ale lepší volbou by byl profesionální model poháněný olejem.

Akumulátorový kobylkový koník má všechny výhody svých příbuzných. Je také lehký a bezúdržbový a rychle se dobíjí z elektrické sítě, často pomocí vyměnitelných baterií. Nejste závislí na elektřině nebo benzínu. Stačí nabít baterii a můžete začít sekat trávu nebo plevel kdekoli a kdykoli chcete, bez ohledu na vnější vlivy.

Nevyžaduje žádné dráty ani palivo. Díky své velikosti se snadno přenáší a jeho hmotnost nebrání dlouhému používání. Jedná se o poloprofesionální verzi, která je dostatečně dobrá pro jakékoli venkovské použití, ale nemusí být dostatečně dobrá pro intenzivní profesionální použití.

Nevýhodou akumulátorových vyžínačů trávy je, že jsou poměrně drahé, a pokud dojde k poruše akumulátoru, jeho výměna stojí pěkný peníz. Obvyklá životnost baterie je 5 až 8 let.

Proč kupovat takové stroje

Poskytují lepší sekací výkon než sekačky na trávu. Jsou všestranné a nejsou závislé na krajině.

Mohou snadno sekat trávu bez ohledu na její výšku, hustotu nebo vlhkost. Problémem by nebylo ani zastřihávání náročnějších, zanedbaných ploch s plevelem, keři nebo trávou. Se správným sekacím nástavcem lze snadno posekat i velmi tenké kmeny stromů. S takovým nástrojem se snadno dostanete i do těch nejhůře přístupných míst, kam se sekačka nedostane. Je například mnohem snazší posekat veškerou zeleň kolem stromu ruční sekačkou než sekačkou na trávu. To je hlavní výhoda.

Použití:

Tyto stroje se kupují pro použití na venkově, ke zpracování vegetace na zahradě, k čištění trávy u domu, na poli k sekání trávy pro dobytek, k čištění trávy na zahradě.

Pro firemní použití. Například pro výrobu sena, práci na velkých plochách, pro komunální služby, údržbu parků, sekání trávy u silnice.

Pro první případ se nejlépe hodí akumulátorové modely s nízkým výkonem, ale druhý model s vysoce výkonnými akumulátorovými modely a kvalitními benzínovými modely se nevyplatí kupovat.

Zkušenosti ukazují, že levná sekačka nebo levná strunová sekačka se hodí pro domácnost, ale ne pro velké a rozsáhlé práce. Naopak nemá smysl kupovat si domů kvalitní vyžínače a vyžínače s pojezdem, protože je nebudete využívat naplno. je možné ušetřit peníze a koupit levný nástroj. Zde nám čínští výrobci pomáhají.

Pokud však potřebujete kvalitní jednotku, podívejte se na evropské výrobce, včetně Itálie, České republiky, Německa atd.

Výhody sekačky MotoGrid jsou následující:

 • Dostatečně výkonný na to, aby vyčistil trávu a plevel v přilehlých oblastech;
 • nízká hmotnost díky tomu, že práce s takovým nástrojem po dlouhou dobu nezpůsobuje únavu;
 • jednoduchost nevyžaduje složitou a časově náročnou údržbu;
 • Autonomie spalovacího motoru umožňuje používat křovinořez bez ohledu na zdroj energie;
 • cena mezi mnoha modely, pro každého kupujícího je vždy k dispozici vyžínač za cenu, kterou si může dovolit.

Co nabízíme

Náš internetový obchod nabízí širokou škálu těchto zařízení. V této kategorii si můžete koupit křovinořez na Ukrajině libovolného výkonu, vyrobený předními světovými výrobci zemědělských a domácích spotřebičů.

V našem obchodě se každý kupující může spolehnout na:

 • vyžínače trávy, jejichž kvalita je zaručena výrobcem;
 • Můžete si koupit vyžínače na trávu jakéhokoli výkonu a vybavení;
 • Doručení je možné na vámi zadanou adresu;
 • Správná cena křovinořezů závisí na modelu, výrobci, výkonu a vybavení. Velký výběr však umožňuje vybrat stroj, který bude vyhovovat finančním možnostem každého zákazníka.

Další nespornou výhodou našeho obchodu je otevřenost a snadné získání veškerých informací týkajících se plánovaného nákupu. Naši manažeři vám rádi poradí s technickými parametry zařízení, způsobem a formou platby a dodací lhůtou.

Takové zařízení si můžete prohlédnout, vyzkoušet a zakoupit v prodejně SEVAT Instrument. která se nachází v Kyjevě, na ulici Lysogorska 8 v Hološívské čtvrti.

Cena na webových stránkách je aktuální, některé modely mají dopravu zdarma a propagační akce. Recenze si můžete přečíst u konkrétního modelu. Uživatelé často zanechávají recenze u nejoblíbenějších modelů. Cena doručení závisí na zvoleném dopravci. Zboží můžeme také zaslat naším kurýrem v Kyjevě a Kyjevské oblasti.

Řada Oleo-Mac

Vyžínače trávy Oleo-Mac jsou k dispozici v několika řadách. Nejoblíbenější řadou je Sparta.

Sekačka na trávu Oleo-MacSparta 25

Tato sekačka na trávu se stala jednou z nejoblíbenějších z řady benzínových sekaček a křovinořezů Oleo-Mac. Po klasické verzi představili vývojáři další dvě varianty: Oleo-MacSparta 25TR, Oleo-MacSparta 25 EcoAluminium s vylepšeným výkonem a designem.

Zařízení jsou určena pro dlouhodobé použití ve středně velkých až velkých prostorách. Jako řezný prvek lze použít jak vlasec, tak i čepel. Díky této funkci je vyžínač ideální pro sekání trávy, plevele a malých keřů.

Pro pohodlí zařízení výrobce zahrnul primer, izolaci vibrací a možnost mazání převodovky.

Oleo-MacSparta 37

Výkonnější benzínová sekačka na trávu určená do náročného terénu. Největší rozdíly jsou: větší ruční kolo, převodovka z hliníku. Tyto funkce snižují riziko přehřátí motoru sekačky na trávu.

Oproti svému předchůdci má Oleo-MacSparta 37 větší objem motoru 1,8 l.с.

Sekačka na trávu Oleo-MacSparta 38

Pohodlná, ergonomická, robustní a úsporná sekačka na trávu. Hlavním rozdílem je větší průměr hřídele, díky němuž je robustnější. Objem palivové nádrže je 0,87 l. Dostatečná doba provozu 25 až 30 minut.

Oleo-Mac Sparta 44

Výkonná poloprofesionální sekačka na trávu. Oleo-MacSparta 44 byla navržena jako náhrada za 42. Model byl navržen s ohledem na zpětnou vazbu od uživatelů. Mezi hlavní vylepšení patří: technická specifikace, design a žací hlava.

Objem palivové nádrže 0,87 litru umožňuje dlouhodobý provoz na velkých plochách. Z celé řady sekaček Oleo-Mac Sparta 44 je nejprodávanější sekačkou.

Oleo-Mac BC 22 T

Oproti svým předchůdcům se jedná o mladý model určený pro dlouhodobé používání na venkově. Výrobce označil sekačku jako nástroj pro domácí použití. Jednou z výjimečných vlastností této sekačky je její kombinovaný žací systém: nůž a žací ústrojí. Ochrana proti vibracím a chlazení vzduchem. Objem palivové nádrže: 0,4 l, objem 1,1 l.с.

Oleo-Mac BC 24 T

Výkonnější sekačka určená pro zahradní a terénní úpravy jakékoliv náročnosti. Jedná se o poloprofesionální třídu sekaček. Výkon motoru: 1,22 litru.с. Díky ergonomickému designu a dobrému vyvážení rozkládá zátěž na obsluhu a usnadňuje práci. Objem palivové nádrže je stejný jako u předchozího modelu.

Sekačka na trávu Oleo-Mac BC 300 T

Nový Oleo-Mac BC 300 T má dlouhý dosah na venkov a velké plochy trávníků a zahrad. Výkon motoru se zvyšuje na 1,5 HP. Objem palivové nádrže je 0,58 litru. Oleo-Mac BC 300 T je vybaven systémem Alwayson Easy Starter, který zajišťuje dlouhou životnost a rychlé startování motoru.

Jedná se o patentovaný vývoj společnosti Oleo-Mac. Přídavná dioda, která zabraňuje vniknutí oleje a palivové kapaliny do filtru, zajišťuje dlouhou životnost filtru. Nová generace hlavice linky LoadGo. Šířka sečení 25 cm.

Oleo-Mac BC 350 T

Vylepšená verze předchozí sekačky. Mezi změny patří:

Sekačka na trávu Oleo-Mac BC 360 4T

Profesionální sekačka na trávu s o něco nižším výkonem než její předchůdce. Sekačka na trávu je vybavena samostatným mazacím systémem a vydrží dlouhou pracovní dobu. Design modelu byl oproti předchůdci vylepšen. Jednou z variant tohoto modelu je Oleo-Mac BC 260 4S, který je vybaven čtyřtaktním motorem o výkonu 1 HP.с. Palivová nádrž snížena na 550 ml.

Oleo-Mac BC 430 T

Vyžínač trávy Oleo-Mac BC 430 T je profesionální zařízení s motorem o objemu 2,5 litru.с. Šířka sečení až 42 cm. Původně byl tento model určen pro náročné pracovní podmínky. Variabilní rychlost a rukojeti s tlumiči vibrací z něj dělají vyžínač trávy pro nejlepší výkon za všech podmínek.

Varianta Oleo-Mac BC 430 TL, která má drobné konstrukční rozdíly.

Sekačka na trávu Oleo-Mac 740T

Vyžínač domácí třídy, ideální pro sekání trávy, plevele a malých keřů. Výkon motoru 1,8 litru.с. Objem palivové nádrže 0,9 l.) je určen pro nepřetržitý provoz. Pracovní šířka 42 cm. Tento model je jedním z vlajkových modelů, ale na ruském trhu je obtížné ho sehnat, protože ho společnost již nevyrábí.

Oleo-Mac 741

Poloprofesionální vyžínač trávy Oleo-Mac s motorem o objemu 2,5 l.с. a objem palivové nádrže 750 ml.

Sekačka na trávu Oleo-Mac 753T

Profesionální sekačka určená pro nepřetržitý provoz. Výkon motoru: 2,8 litru.с., objem palivové nádrže. 1,5 l. Při výběru této strunové sekačky stojí za zvážení také model Oleo-Mac 755 Master. Vylepšený model s vylepšenou funkčností a designem.

sekačka na trávu Oleo-Mac 446 BP

Tato strunová sekačka je k dispozici ve dvou verzích: Oleo-Mac 446 BP a Oleo-Mac 446BP Ergo. Poloprofesionální vyžínač trávy určený pro náročné nepřetržité použití. Pracovní šířka 40 cm. Objem palivové nádrže 1,5 litru. Hlavním rozdílem je zakřivený, měkký typ výložníku.

s nimiž se češe zelená tráva?

K tomuto účelu jsou k dispozici dvě různá elektrická nářadí: sekačky na trávu a vyžínače trávy. Rozdíl mezi nimi je zásadní.

Elektrické sekačky na trávu. čtyřkolový nebo dvoukolový vozík se žacím ústrojím a sběrným vakem na posečenou trávu. Vyžínač trávy vypadá spíše jako tradiční kosa.

Двигатель/Мотор для триммера Олеомак /Oleo-Mac TR 61E,92E,111E (ПО ОПТОВОЙ ЦЕНЕ)

Žací jednotka sekačky může být bubnová nebo rotační. První typ lopatek je umístěn přímo na ose kola. Vyhrne trávu, poseká ji a odhodí dozadu.

List rotoru vypadá jako vrtule letadla umístěná v kruhovém krytu. Funguje jednoduše: ostré nože, které se otáčejí vysokou rychlostí, rychle a čistě posečou trávu a proud vzduchu ji odvede do zásobníku.

Některé modely jsou vybaveny nastavovacím mechanismem pro nastavení výšky řezu. Jsou také vybaveny mulčovací jednotkou pro sekání trávy. Po posečení se může použít jako organické hnojivo nebo se může posypat mezi řádky k hubení plevele.

Kromě sběru do sáčku mohou některé elektrické rotační sekačky posečenou trávu vyhazovat, čímž se majitel zbaví nutnosti pravidelně čistit sběrný koš.

Elektrické sekačky se dělí na ruční a samojízdné. První z nich jsou tlačeny operátorem. Elektrická sekačka na trávu s pojezdem se naopak řídí sama, což vám ušetří námahu. Větší modely mají obvykle pohon kol, který může být poměrně obtížný pro pohyb po vlastní ose.

A nyní se podívejme, jak funguje elektrická strunová sekačka na trávu. Jeho konstrukce je realizována v jedné ze dvou variant: s dolní nebo horní polohou motoru otáčejícího řezací jednotkou.

Je zřejmé, že první způsob není tak pohodlný jako druhý: poměrně těžký motor „visící“ na konci nářadí je při dlouhodobé práci únavný. Naproti tomu je horní motor elektrické sekačky z hlediska hmotnosti lépe vyvážen se žacím ústrojím. To usnadňuje sekání trávy. Velký rozdíl je také v kapacitě. modely umístěné dole bývají slabší než modely umístěné nahoře.

Elektrickou sekačkou lze vybavit pouze jeden typ sekačky. Elektrická kobylka je naproti tomu univerzálnějším nástrojem. Kromě kapronové řezací šňůry lze pracovat s plochým tříčepelovým nožem z kalené oceli. V případě měkké trávy se pracuje s vlascem, ale v případě suché trávy nebo keřů se používá nůž. Upozorňujeme, že toto „privilegium“ je k dispozici pouze u výkonných modelů (s motorem umístěným nahoře).