Přehled řetězové pily Yamaha 560 Super Pro

Testujte Yamaha XT1200Z Super Tenere

Yamaha XT1200Z Super Tenere: Turist Enduro, 2010., 1199 cm³, 110 l.S., 261 kg, 650 000. 680 000

Yamaha XT1200Z Super Tenere: Turist Enduro, 2010., 1199 cm³, 110 l.S., 261 kg, 650 000. 680 000

Bezprostředně po objevení oficiálních fotografií nové Super Teneere se za jeho „záda“ objevily dvě „stíny“. Jedna z minulosti, druhá z současnosti, která je v zásadě přirozená. Název novinky označuje příbuzenství s předchůdcem modelu z roku 1989 a externí data a TTX. s hlavním soupeřem současnosti. The Eminent Bavarz. Další věc je překvapivá: někteří chtěli vidět v nové reinkarnaci XT1200Z starého „bojového vozidla Petransel“, „ale jen lepší“, zatímco jiní se těšili na „pasáka“, aby zavřel „husí“ pás. Bylo dokonce trochu smutné podívat se na to, jak moc byli oba zklamaní. Co je opravdu nový Super Tenere s jehlou?

Ve skutečnosti Super Tenere vypadá poněkud masivněji než na fotografiích. To však nelze připsat mínusům. Na první pohled je jasné, že přede mnou plnohodnotný turistický enduro bez náznaků univerzálnosti. Abyste tomu pochopili, nemusíte nikam chodit. „Pimp“.klasický dlouhý.zpravodaj vše Nejedná se o „italský“, který se zdá být jako svátek a na světě, ale ve skutečnosti mírně „roztrhaný“ sportovní kolo. Neudělal jsem rezervační zařízení-toto zařízení, protože obecně a všechny ostatní spolužáci se v terénu budou cítit o něco lépe než jiný sportovní turista nebo klasika: mše se pocítí, bez ohledu na to, jak zubatý guma, Bez ohledu na to, jak zvyšujete povolení a tažení jatečně upraveného těla z roztříštěné koleje pod tři sta kilo.

Navzdory endurální podstatě vyvolává problémy s rozložením aparátu. Za prvé, olejový filtr vyčnívající před motorem je podivně umístěn „primární sexuální“. Na mé kopii z první série vydání byla v továrně nainstalována pevná ochrana hliníku klikové skříně, která se uzavírá od protivenství a filtru, ale od příštího roku se tento detail pro Enduro stane možností. A v žádném případě levné. Za druhé, umístění radiátorů chladicího systému. Boční rozložení nepochybně ponechalo motor posunout motor dopředu a zlepšit hmotnost přístroje, ale jakýkoli, dokonce i ten nejškodlivější pád hrozí, že se změní na nemrznoucí tok, a bez něj nebudete daleko. Takové schéma je například odůvodněné na Honda VFR, ale výchozí nastavení je vždy v dosahu odtahového vozu, protože se narodilo na asfaltu, a pokud aplikujete žádost v africké savaně nebo na horské cestě Kavkaz? Obecně se zde důrazně ptají ochranné oblouky. Myslím, že potřeba dokončit zařízení souborem a peněženka se to moc nebude líbit. Přestože znám současnou morálku, jsem si téměř jistý, že většina „seowers“ prodaných dále z asfaltu nikdy neodejde a zařízení musí být stále upraveno při vážných kampaních. Vyjde to tedy Yamaha vydala další SUV? Nebo snížit náklady na přístroje v důsledku zbytečných možností?

Podívejte se na krátkou recenzi videa na Saw Hitachi CS33EB. vzhled, funkce designu a technické specifikace:

Hyundai x 360. 9990

Poté, co jsem byl jako základ vzato období nezerového provozu skupiny pístů (300 matek) vyhlášených společností Hyundai x 360, a s ohledem na údajnou přední stranu práce, můžete samostatně vypočítat provozní dobu před prvním hlavním přepracováním. A to navzdory skutečnosti, že stávající dodávka energie vám umožňuje nahradit standardní pneumatiku 36 centimetrů originálním 40-centimetrem, bez ztráty účinnosti práce.

 • Spolehlivý membránový karburátor,
 • Elektronické zapalování,
 • Světelný start,
 • Anti.vibrační systém,
 • Ergonomický případ,
 • Promyšlené provedení brzdy Quapi.

S výhradou správné údržby, taková kombinace funkcí zajišťuje pohodlný provoz, výkon nástroje pro domácnost po dlouhou dobu.

Charakteristiky hodnoty
Váha (kg 4.7
Síla, l.S. / kw 2.2/1.6
Délka pneumatiky, cm 36
Objem nádrže, b benzín / olej 0.31/0.21
Vývoj / výroba Korea /Korea, Čína
Cena, 9990

Podívejte se na video o tom, co v práci pil Hyundai X 360. Video sekvence z fotoaparátu nainstalovaného na pomocné popisování nástroje:

Daewoo Power Products DACS 5218. 9990

Korejci, kteří používají v motorech, technologie pro pokrytí některých prvků skupiny pístů s super.rezistentní hliníkovou slitinou „Nikil“, zajistila, že jejich levné řetězové pily byly profesionály vysoce oceněny. A konsolidovat pozitivní dojem, zejména model Daewoo Power Products DACS 5218, implementovaný:

 • Anti.vibrační systém, kvůli struktuře bloku nástroje, pružin a litých elastických vložek, což snižuje dynamické zatížení na rukou operátora;
 • Plně naplněný bezpečnostní komplex. inerciální brzda, zachycení řetězce, promyšlená ochrana před náhodným začleněním, možnost okamžitého zastavení motoru;
 • Další nápady v poptávce uživatele. důraz na ozubené zařízení, začátek světla, pohodlný přístup (k filtru a světlo zapalování), schopnost upravit napětí řetězu bez pomocného nástroje.

Že po přímém seznámení s řetězovou pilou je schopen ovlivnit i názor uživatele vzdáleného od protokolování.

Charakteristiky hodnoty
Váha (kg 5.Patnáct
Síla, l.S. / kw 3.5/2.6
Délka pneumatiky, cm 45
Objem nádrže, b benzín / olej 0.55/0.31
Vývoj / výroba Yu. Korea / y. Korea, Čína
Cena, 9990

Podívejte se na krátkou recenzi ukazující funkční rysy DACS 5218:

Husqvarna 236. 10990

Věnujete pozornost schopnostem slavné „Švédské“ Husqvarna 236, chápete, že v mezích vašeho osobního pozemku prostě neexistuje. A jde zde nejen v sběrnici s 40 centimetrůmi a přijatelným výkonem. Plastové systémy zahrnuté v návrhu této řetězové pily

 • Zvyšování energie postavené na jedinečných vlastnostech odstraňování horkých toků na úrovni skupiny pístů (X-TORQ). Což zase zaručuje přítomnost nejen ekonomického, ale také environmentálního účinku úplného spalování paliva;
 • Čištění příchozího proudu vzduchu. Což zabraňuje rychlému znečištění odpovídajícího filtru;
 • Chůze vibrací z pracovního motoru (LowVib), který je zodpovědný za vaše pohodlí během dlouhodobé práce,
 • Pruhové brzdy (obhajoba provozovatele před poškozením obráceným zpětným šokem části pily),
 • Nucené čerpací palivo (ovlivňováním dobře umístěného palivového čerpadla),

Profesionální řetězové pily

Lidé, kteří chtějí koupit profesionální třídu profesionální třídy. Na soukromých a farmách je nesmírně obtížné implementovat schopnosti výkonného a produktivního nástroje.

přehled, řetězové, pily, yamaha

Rozsah využití technologie profesionální řetězové pily zahrnuje:

Charakteristický rys profesionálních řetězových pilovačů:

 • Velká rezerva výkonu motoru a rotační moment;
 • Spolehlivost komponent a systémů;
 • Vysoká úroveň vybavení;
 • Zvýšená autonomie a stabilita teplotního režimu motoru během dlouhodobého provozu při vysokých rychlostech.

Husqvarna 372 XP 18 ″

Lehké, výkonné a produktivní v práci je nástroj zaměřen na použití v podmínkách velkého provozního zatížení. Pila vážící 6,1 kg je aktivována karburátorem benzomotorem s pracovní kapacitou válce 70,7 cm3 a kapacitou 5,3 litru.S.

Husqvarna Series 372 XP 18 ″ je vybavena proprietární sadou s vysokým výkonem s vodicí pneumatikou až 70 cm dlouhou a opotřebovací pilovou řetězec.

Mezi hlavní výhody tohoto modelu patří:

 • Pohodlné, pokud jde o hluk a vibrační podmínky práce operátora;
 • Stabilita trakčních charakteristik pohonu benzínu bez ohledu na vnější faktory;
 • Umístění hlavních a sekundárních řídících těl, která je vhodná pro práci.

Ceny dovolené pro tento model se liší v rozmezí 40 000, podle odborníků je poměr nákladů a kvality v této kategorii napájení optimální.

Hitachi CS 40 El

Profesionální nástroj pro třídu je nejlepším asistentem při provádění řezání a mělké práce. Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů pily s kapacitou až 2,86 litrů.S. Liší se od stejného vývoje jiných výrobců se všestranností použití, zvýšeným zdrojem motocyklů, odporem vůči pracovním vytížení.

Prut z plynu.rezistentního pohonu s provozní kapacitou válce 43 cm3 a rezervou točivého momentu CS 40 El řetězová pila zaručuje efektivní provoz pilové jednotky s délkou 16 palců.

Seznam výhod nástroje:

 • Cenově dostupné;
 • Malá hmotnost do 4 kg;
 • Moderní design a vyvážení;
 • Stabilita pracovních charakteristik;
 • Doplnění systému světla spuštění motoru dekompresním ventilem.

Hyundai x 560

Tento model dobře známé jihokorejské značky lze snadno odlišit od stejného vývoje kombinací demokratické hodnoty s vysoce výkonnými technickými a provozními schopnostmi.

Tento nástroj má sadu základních zařízení doplněných exkluzivními návrhovými řešeními.

V výhodách tohoto modelu:

 • Vybaven ekonomickým karburátorem Valbro 49.3 Cube 3-signovaný plyn-rezistentní pohon se zvýšeným motorovým zdrojem;
 • Značkové vibro.gaming;
 • Přizpůsobeno obtížným klimatickým podmínkám systému spuštění motoru.
přehled, řetězové, pily, yamaha

Patriot PT 6220

Profesionální série řetězové pily Patriot PT 6220 ve své energetické kategorii za cenu odkazuje na řadu rozpočtových nástrojů, její průměr

Model PT 6220 využívá výhody spolehlivého a snadno udržovatelného motoru s karburátorem dvou stromů s pracovním objemem 62 cm3. Parametry trakční jednotky výkonové jednotky 4-koňské síly poskytují 20palcovou náhlavní soupravu se značkovými komponenty značky Oregon.

Seznam výhod nástroje je třeba zejména poznamenat:

přehled, řetězové, pily, yamaha
 • Minimální dočasný interval pro provoz inerciální brzdy nouzové zastávky;
 • Modifikované schéma automatického mazání mechanismu pily;
 • Efektivní provoz vibračního vybavení, vynikající vyvážení a ergonomická pila jako celek.

STIHL MS 361

Výše uvedený přehled řetězové pily profesionální třídy dokončí model slavné série značky MS 361 STIHL. Pro tuto řetězovou pilu vážící pouze 4 kg byl vyvinut 43-kubický společnost s kapacitou až 2,86 litrů.S. Nástroj může být provozován se sadami dlouhých 38 až 46 mm.

Charakteristické vlastnosti modelu STIHL MS 361:

 • Optimální kombinace hmotnostních a výkonových parametrů;
 • Slitina magnium, lehká kliková skříň;
 • Přítomnost provozního startovacího zařízení doplněného dekompresním ventilem.

Jak si vybrat řetězovou pilu

Co pochopit, jak si vybrat řetězovou pilu, obrátit se na radu odborníků. Dobré zařízení by nemělo mít vždy velkou cenu, můžete si vybrat nejvýkonnější nástroj s minimálními náklady. Výrobci a prodejci doporučují vybrat nejlepší řetězové pily, které splňují řadu kritérií.

 • Silná práce. U spotřebičů pro domácnost není indikátor výkonu více než 2 kW. Pokud chce spotřebitel koupit výkonnou řetězovou pilu, měl by to být 3-7 kW. Čím větší je indikátor napájení v řetězové pile, tím větší je tloušťka protokolu nebo větve, kterou je třeba řezat.
 • Váha. Mělo by to být malé nebo střední, aby bylo pro uživatele vhodné přijímat a používat model pro řezání stromů. Je třeba mít na paměti, že profesionální zařízení mají jen velkou váhu, ale provádějí velkou škálu práce.
 • Indikátor zdroje. Zahrnuje počet stromů a větví, které mohou vysoce kvalitní řetězové pily snížit za 40-50 minut. Profesionální zařízení mohou pracovat až 10 hodin v řadě. Tento parametr je vždy označen na obalu, nelze jej překročit, protože zařízení přehřívá, stane se nepoužitelným.

Dalším kritériem je cena. Zařízení s dobrou kvalitou nemůže mít nízké náklady. Ale vždy si můžete zakoupit levné modely s vysokým výkonem a silou.

0 nejlepších profesionálních řetězových pilí

Takže jsme se dostali k „těžkému dělostřelectvu“! Níže. řetězové pily pro pány jejich řemesla. Nástroje, které jsou navrženy pro dlouhé pracovní relace a nejzávažnější provozní podmínky. Ne každý s nimi bude moci zvládnout a náklady se výrazně liší od cenovky k základním modelům, ale výsledek se ospravedlňuje.

V naší vrcholu. nejlepší řetězové benzínové pily pro profesionální použití. Vybrali jsme možnosti s různými hodnotami výkonu, délkou pneumatik a objemem motoru, takže pro vás bylo snazší najít nástroj pod vaší oblastí aktivity.

Modelka Síla, W) Krok řetězu (palec) Délka pneumatiky (cm) Objem motoru (cm 3) Váha (kg) Průměrná cena v Rusku (.)
STIHL MS 361-16 3400 3/8 (0.375) 40 59 5.6 49 990
Husqvarna 372 XP 18 3900 3/8 (0.375) 45 70.7 6.Jeden 53 990
STIHL MS 880 6400 0.404 119 121.6 devět.Osm 111 990
Oleo-MAC GS 720-20 3970 3/8 (0.375) 51 70.Osm 6.Osm 69 990
Hitachi CS 40 El 2100 0.325 40 43 4 24 070
Makita DCS7301-60 4200 3/8 (0.375) 60 72.6 6.3 36 910
Echo CS-620SX-18 3320 3/8 (0.375) 45 59.Osm 6.2 52 100
Hyundai x 560 2200 0.325 padesátka 49.3 5.2 10 680
Husqvarna 395xp 4900 3/8 (0.375) 60 94 7.Devět 74 990
Krüger GCSK 35-45 3310 0.325 45 52 6 8 400

STIHL MS 361-16

Otevírá nejlepší řetězové pily profesionální třídy Stihl MS 361-16-model německé značky produkované v USA. Tento nástroj je považován za jeden z nejlepších pro prodlouženou práci, kterého bylo dosaženo díky výkonnému motoru. Navrženo pro výstavbu a protokolování.

 • Boční napětí řetězce je dobrou volbou pro bezpečné údržbu řezacího prvku.
 • Obaly pro doplňování doplňování jsou odšroubovány rychle a snadno, bez použití dalších zařízení.
 • Vysoká účinnost, která je zajištěna jedinečnou čtyřkanálovou technologií.
 • Režimy řízení jedné páky.
 • Ochrana proti vibraci, která zabraňuje odbornému zranění.

Husqvarna 372 XP 18

Tato pila je vhodná pro intenzivní pracovní podmínky. Bezpečnost zdraví operátora je zajištěna skutečností, že Husqvarna 372 XP 18 má ochranu před expozicí vibrací. Pohodlná dlouhodobá práce je také usnadněna malá hmotnost zařízení.

 • Pohodlí řízení.
 • Efektivní práce při vysokém zatížení.
 • Dobrá navigace vibrací.
 • Primer, zrychlení začátku motoru po dlouhých prostojích.

STIHL MS 880

Mezi 10 nejlepších nejlepších profesionálních řetězových pilach vyniká tento model STIHL s nejdelší pneumatikou-až 119 cm. STIHL MS 880 je nejlepší volbou pro práci na lesnictví, protože nástroj se bude vyrovnat s největšími plantážemi.

 • Délka pneumatiky poskytuje pohodlnou roli stromů s tlustým barelem.
 • Emamatická technologie, rovnoměrně dodávající dobré vyvážené množství mazání na řetěz.
 • Nejlepší řetězová pila, pokud jde o výkon a objem motoru.
 • Krok řetězce 0.404 palců je jedním z nejlepších řešení pro zajištění vysoké účinnosti řezání.
 • Rychlý start motoru.

Oleo-MAC GS 720-20

Nejlepší volba pro intenzivní protokolování: Výkon a délka pneumatiky vám umožní vyrovnat se s kufry velkého průměru. Vzhledem k vysoké kvalitě komponent a sestavení pily Oleo-Mac GS 720-20 vydrží těžké zatížení.

 • Karburátor poskytuje ekonomickou spotřebu paliva.
 • Existují spojovací prvky, které absorbují vibrace.
 • Klikový hřídel vyrobený z kované oceli.

Hitachi CS 40 El

Navzdory ukazateli vysokého výkonu je Hitachi CS 40 El charakterizován relativně mírným hlukem a vibracemi. Díky tomu je dlouhá operace co nejpohodlnější. Nástroj benzinu je vhodný pro zpracování velkých protokolů.

Makita DCS7301-60

Při kompilaci recenze řetězových pilovačů jsme se nemohli obejít bez jiné jednotky z modré značky z Japonska. Makita DCS7301-60 se správným provozem vám vydrží po dlouhou dobu a její náklady příjemně překvapí.

 • Cenovka je docela demokratická pro zařízení profesionální třídy.
 • Technologie filtrování leteckého vzduchu.
 • Malost.
 • Nízké vibrační hodnoty.
 • Je vybaven dlouhým autobusem.
 • Kvalitní sestava.

Echo CS-620SX-18

Model je určen k provozu během plné pracovní směny. Výkonný motor vydrží vysoké zatížení a pneumatika 45 cm pomůže majiteli Echo CS-620SX-18 vyrovnat se s úkoly různé složitosti.