Příklepová vrtačka Bosch 32 jak poznat padělek

Šel jsem včera do Leroy železářství, na parkovišti byl osloven typ 40-50 let, vypadá jako typický obyvatel budov, a nabídl za tři tisíce koupit jeho mocný peorator Bosch kladivo vrtačka 32, který ukradl ze stavby, kde pracoval (Komplex vlády MO) okamžitě ukázal kontrolu, která říká, že stojí 11800, chlap se choval jako typický opilec a neustále mumlal, že nutně potřebuje dopovat. Jsem zkušený laik, který vyrostl ve velkoměstě a byl od dětství zvyklý podobné „libůstky“ ignorovat, ale postupem let se na jedné straně objevují životně důležité zkušenosti, které jsou schopné pomoci vyhnout se podvodům, a na druhé straně jako důsledek nebo doplněk těchto životně důležitých zkušeností přichází otevřenost všemu novému a touha přijít na kloub.

Zajímalo mě, co se děje, nejprve jsem pochyboval, že výrobek funguje, chlapík navrhl, abychom šli do vedlejšího obchodu, kde byla zásuvka hned u vchodu a zdálo se, že peorator funguje. V tu chvíli přišel hlídač a dožadoval se, aby se tu ten opilec nikdy neukázal s baterkou, samozřejmě jsem se hlídače zeptal, jak často ten chlap chodí kontrolovat baterku, hlídač neochotně a opatrně řekl, že tam chodí každý den, ale pokaždé jinak.

Dále jsem požádal bubáka, aby se podíval (mimochodem během této doby jsem se na bubáka podíval zblízka a uvědomil jsem si, že sice vypadá jako alkoholik, ale zjevně tak nevypadá, dal mi velký kus papíru vytištěný na tiskárně s razítkem Mir Power Tools LTD (prodejní doklad), pokladní doklad připnutý byl velmi reálný na termopapíru, ale po bližším pohledu se ukázalo, že všechny tyto kecy jsou napsány pro motorovou pilu. Běžel jsem kretén, řekl, že je zmatený, pak vytáhl účtenku za baterku a slíbil, že pokud si ji vezmu za 20 minut za 5500 r. přinese i motorovou pilu)))

Dostal jsem se na net přes telefon a zadal název společnosti v indexu, ale nic se objevilo, pak jsem zadal název výrobku v indexu, ale nic se objevilo, pokusy rychle najít katalog Bosch nástrojů stejně neúspěšný. Nevím, zda existuje takový model v Bosch Nebyl jsem si jistý, že tento peoratora hovno, ale byl jsem si jistý, že tento podvod z jednoho důvodu, přes ulici byl stavební trh, kde by chumps rádi chytit normální nula peorator, ani za čtvrtinu toho, jak tento podvodník nabídl a za polovinu své skutečné ceny.

Začal jsem lehké vymývání mozku tím, že jsem řekl, že účtenka je blbost a moje kancelář ji nepřijme a není falešná, na což odpověděl, že účtenka není falešná, že ji vyzvedl u účtárny. Pak jsem řekl, že se mi nelíbí pečeť OOO Mir elektrokultura, vypadalo to jako padělek, ale odpověděl, že tato společnost je na trhu v Mitinu))))

Nakonec jsem mu řekl, ať mi přinese pilu, a až ji přinese i s baterkou, tak mu ji vezmu, muž začal nespokojeně naříkat, že si mám nejdřív vzít baterku a pak pilu, a byl surově poslán pryč.

Doma v hlubinách Yandexu se podařilo vykopat zmínky o podvodu a ujistit se, že Bosch nemá žádný takový model.

Doma, v hlubinách Yandexu, najdete mentor, úhlovou brusku, motorovou pilu nebo cokoli jiného, co byste se mohli pokusit ukrást z nedalekého staveniště, a dostanete účtenku a nejrůznější argumenty. Můžete těm parchantům klidně dát pěstí do obličeje.

Bosch GBH 2-24 D: o něco rychlejší

Optimální volbou pro ty, kteří chtějí rychlejší zařízení, by bylo zakoupení peorátoru Bosch GBH 2-24 D v Brjansku. Až o 50 otáček za minutu více při volnoběžných otáčkách a o 700 úderů za minutu více (4 700 oproti 4 000 u modelu PRT800C).

Bosch GBH 2-24 D je také vybavena přetěžovací spojkou, která chrání motor před přetížením, pokud se vrták během vrtání zasekne, a zvyšuje tak odolnost a spolehlivost přístroje. Vhodné také pro vrtání dutých jader do průměru 68 mm. Průměr vrtacího kladiva do betonu max. 24 mm.

Příklepová vrtačka Bosch 32 jak poznat padělek

TEHNODOKA.TECHNICKÁ DOKUMENTACE tyto webové stránky byly navrženy tak, aby vám pomohly najít dokumentaci k různým domácím a průmyslovým výrobkům
home workshop host kontakty
Elektrické nářadí, vrtačky, úhlové brusky, rotační brusky atd.д. Vlastnosti

Příklepová vrtačka Bosch-32 s příklepem

Demontáž peoratora a hledání chyb, kontrola zjistila, že motor běží, ale když zastavíte vrták zastaví kuželový pastorek.

Při další demontáži a vyřazení převodovky je problém v červených „podložkách“.

Tyto „podložky“ ztratily přilnavost, došlo k opotřebení, dostala se tam nějaká mastnota, a proto klouzaly. Poté peator znovu sestavte a zkontrolujte jeho funkčnost.

Vyčistíme je, otřeme je od mastnoty, znovu sestavíme jednotku a utáhneme matici.

Na webových stránkách najdete také následující informace:
REKLAMA:

# Návštěva inzerátů. Děkujete tvůrcům webu 🙂

Nejprve se podívejme na elektrickou skříň původního modelu Bosch. Na obou stranách pouzdra je vylisovaný nápis Bosch.

Falešný Bosch má na elektrické skříňce nálepku, kterou lze snadno odlepit. Ani na jedné, ani na druhé straně elektrické skříně není žádný odlitek z falešného materiálu.

Bezkartáčová příklepová vrtačka Milwaukee M18 2704-20 FUEL. Akumulátorová příklepová vrtačka z Ameriky

Dobrý den! Pokračování Santa Barbary, v hlavní roli Milka!

Tentokrát mluvíme o akumulátorové příklepové vrtačce Milwaukee. Vybral jsem přesně toto: M18 FUEL impact function, from the site of Ebay from America

Fotografie, video, dojmy a několik tipů, jak ji koupit pod vláknem

Zdravím všechny návštěvníky webových stránek Mysku!

Krátká zpráva o nákupu dobrého nářadí Milwaukee na Ebay z Ameriky, konkrétně o nákupu akumulátorové příklepové vrtačky z Ameriky na Ebay (USA). Dnes si povíme o vrtačce od společnosti Milwaukee, model M18 2704-20 FUEL.

Zde na webu již byly takové recenze (z populárních, recenze vrtací soupravy a oscilátoru od kiricha).

Zopakuji sestavu Milwaukee: Existuje několik řad: M12, M18 a M28. Liší se napětím a výkonem akumulátoru. Také v rámci některých řad, jako je M18, existuje řada modelů s vychytávkami: M18 FUEL (s bezkomutátorovým motorem) a ONE KEY (s blackjack bluetooth). M18 FUEL je specifikován jako bezjiskrové nářadí, ale ve skutečnosti je o něco lepší než běžné nářadí se sběrnými motory. JEDEN KLÍČ. nepříliš potřebné pomůcky, ale velmi drahé. Mimochodem, šňůrové nářadí American Milk je 110V. Takže je lepší vzít bezdrátový a nabíječku. upravit nebo vzít přizpůsobené 100. 240В.

Zpočátku ve srovnání s příklepovou vrtačkou, kterou zde máme. DeWolt, Makita a další. Cena za běžnou příklepovou vrtačku je 10-12 tisíc, za akumulátorovou asi 20 tisíc. Nejlevnější čínská verze (např. Elitch, Dexter) stojí asi 8 tisíc Kč.

Ruský prodejce Milka má depresivní a depresivní ceny A pokud je úlovek s úhlovou bruskou v palcových velikostech kotoučů a matic, zde Vrtačka je vrtačka.

 • – Indikátor stavu nabití baterie v přihrádce na baterie.
 • – LED osvětlení pracovního prostoru
 • – Kovová spona na opasek pro rychlé upevnění a držák bitů.

Provádíme vyhledávání klíčových slov na ebay: Příklepová vrtačka Milwaukee M18 FUEL. Můžete vybrat možnost New, US only. Máme zájem o FUEL, nový, může být i bez sady (case/acb/cu). levnější. Bez aukce lze koupit za přibližně 200 eur. One Key modely budou stát ještě dražší 280-300 Zde je příklad použité šarže v dobrém stavu 2606-20. Zde je pozemek pro nový FUEL M18. Jen pozor, existují některé s dopravou zdarma a někteří chamtiví prodejci, kteří si účtují až 30 za dopravu. Průměrně asi 10 přeprav, v závislosti na regionu USA. Zde je příklad šarže s bezplatnou přepravou. Toto je pouze holý nástroj, bez baterie. Baterie lze zakoupit samostatně nebo čínské duplikáty. Stejně jako u nabíječky baterií.

Technické údaje: Značka: Milwaukee Model: M18 2704-20 FUEL 1/2″ bezkartáčový vrtací šroubovák Napětí: 18 V Sklíčidlo: 13 mm (1/2″) Kovové sklíčidlo 13 mm, umožňuje rychlou výměnu bitů Max. krouticí moment: 135 Nm (1 200 in-lbs) Počet úderů za minutu (BPM): 32 000 ot/min: 0-550/0-2 000 Soft-start: ano Typ akumulátoru: M18 REDLITHIUM Typ motoru: Akumulátorový Funkce: M18 REDLITHIUM: POWERSTATE, REDLINK PLUS, REDLITHIUM Max. průměr vrtání do dřeva (mm) 45 Max. průměr vrtání do oceli (mm) 13 Max. Průměr vrtání do zdiva (mm) 13 Délka: 20 cm Hmotnost: 1,5 kg

Přišel v krabici, krabice je velká, protože jsem opět popadl spoustu nepotřebných věcí navíc :). Celá krabice je polepena maskovací páskou

Rukojeť ráčny je demontovaná a prodává se s demontovanou rukojetí. Rukojeť je ve skutečnosti nutná pouze při práci s vrtačkou v režimu příklepu

Expediční obaly. lepenka a roztoči. Jemně zabalené uvnitř ve fólii. Nástroj je nový.

Nářadí Milwaukee 2704-20 M18 FUEL, rozbalené)))))

upřímně řečeno, je obtížné uložit nástroj tímto způsobem. Odstranil jsem rukojeť, budu ji používat pouze při aktivním „sekání“.

Upevnění rukojeti je poměrně bezpečné. Levá rukojeť je volná, pravá rukojeť je se závitem. Otáčením rukojeti se svorka uzamkne.

Na rukojeti je také logo Milka

Svorky rukojeti kovové, ozubené.

Mléko na rukojeti. Samostatně dodává, že nástroj je zcela nový a.

Více o samotném vrtáku. Tradičně se v blízkosti sklíčidla nachází nastavení krouticího momentu. kroužek s označením. Je přítomno 24 režimů, které se projeví jasným a slyšitelným kliknutím na přepínač.

Na převodovce je také volič rychlosti. První rychlost 0-550 ot/min.

Druhá rychlost 0-2 000 otáček za minutu

Přepínač režimů pro vrtání-vrtání-šroubování-rotační aplikace. Podobně jasné zamykání.

Vzhled vrtačky Milwaukee M18 2704-20 FUEL. Vezměte prosím na vědomí, že výrobce instaluje různé drobnosti, jako je spona na opasek nebo držák bitů. Podvodníci na Ebayi je zkroutí a prodávají je samostatně.

Tělo vrtačky je krátké (což je samo o sobě praktické), má obrovské logo Milka. Pogumovaná rukojeť. Na fotografii je vidět zpětný klíč a spoušť. Obrácený chod na druhé straně. Motor je nastaven jako bezkomutátorový. není třeba měnit kartáče. Hřídel motoru je vybavena ventilačním oběžným kolem.

Do krytu je integrováno také logo Milka.

Na druhé straně krytu je umístěn štítek s označením modelu a hlavními funkcemi.

Vrtačka má kovové sklíčidlo s kapacitou 13 mm a maximální stopkou vloženého vrtáku 13 mm.

Kryt je osvětlený. Jedná se o LED diodu s rozptylnou čočkou a zpožděním vypnutí (velmi pohodlné). Svítí ne jako bod, ale širokým paprskem.

Baterie M18 REDLITHIUM, 18V s indikátorem nabití. Abych ušetřil náklady, koupil jsem duplikáty.

Nabíječka baterií pro M18

Svorky baterie v rukojeti.

O sponě na opasek jsem již mluvil, zde je detailní fotografie. Pokud překáží, lze je odstranit. A na druhé straně je trochu držáku. Abych byl upřímný, nářadí na opasek nevěším, ale nainstaloval bych druhý držák. Prodávají se samostatně na eBay

Vrtačka bez baterie váží až 1,5 kg. Proto ten masivní otloukač.

Zde je obrázek nářadí v ruce se zapnutou baterií a světlem

Pro srovnání fotografie s kostrou úhlové brusky.

Krátký videotest. Na začátku jsem se trochu rozptýlil a zašrouboval šroub o centimetr hlouběji, než bylo nutné. Točivý moment a vlastní hmotnost. Zkoušel jsem to na červených cihlách na 6 cm (pod normální hmoždinkou) s 6 mm vrtákem do betonu. Funguje svižně.

Závěr testu: Není příliš pohodlné držet pouze rukojeť a vrtat v režimu sekáče, unavuje to ruku. Potřebuje rukojeť. Snadné vrtání. V porovnání s jinými příklepovými vrtačkami není Milka těžká. V porovnání s menšími 12voltovými šroubováky je Milka těžší, ale mnohem výkonnější (krouticí moment je několikanásobně vyšší než u menších šroubováků, 135 Nm oproti 28 Nm).

Více informací o prodejci, kterého jsem použil, a o procesu přepravy Webové stránky Banderolka Zaregistrujte se, získejte adresu, vložte adresu do svého účtu Ebay. Nákup na vlastní jméno, ale do skladu Bandarolka. Po obdržení zkontrolujte ve své osobní skříni

Požádal jsem, aby vše zkontroloval a vyfotil (dodatečné pojištění proti podvodu) Dále byl problém odebrat baterie. požádal jsem o vyzvednutí zařízení a odeslání s nainstalovanou baterií společně Pak konsolidujte zásilku a požadavky, jako je „zabalené v kartonu zvlášť (můžete kartonový obal)“ Na peníze: Cena kalkulačka, v průměru asi 20 liber za kg, pokud si objednáte velký pak se ukáže trochu levnější (asi 12/kg) Plus materiály pro balení, sám použil kupón na 7% slevu (první zásilka, platí do konce listopadu) QW328400E59EFA5770A93E017BF492E0D9 předal nejlevnější logistiku Economy, doba trvala 22 dní (z toho pouze 3 dny v mém městě)

Rychlé shrnutí: stálo to něco přes 100 (70 za kostru), zejména se slevovým poukazem. Je pravda, že jsem nekoupil jen to, bylo toho mnohem víc))))). Nástroj je velmi dobrý. O to víc jsem hledal kombinaci: akumulátorovou vrtačku. Milka má také bateriový peorátor )))). Vřele doporučuji Milku, zejména pokud ji můžete sehnat levněji. Ne nutně tento model. všechny nástroje Milka jsou dobré a zajímavé.

Pokud potřebujete pracovat delší dobu, je lepší si vzít pár baterií nebo jednu velkou na 9 hodin.0Ah. O konkrétní době běhu přidat o něco později, při testování. Ale řeknu, že se všemi drobnými individuálními úkoly si Milka poradí hurá!

Děkujeme za vaši laskavou pozornost!

Varování, falešné!

Na trzích, u východů z metra a na ulici můžete velmi často potkat lidi, kteří stojí se zeleným nebo modrým kufříkem s nápisem Bosch a nabízejí kolemjdoucím, že si za nízkou cenu koupí údajně pravého Bosche. Na otázku, proč je tak levný, se obvykle odpovídá: „zabavený“, „koupený, ale nikdy nepotřebný“, „zděděný po babičce“ atd.д. Ale buďte opatrní!! O jakékoliv záruce a tím spíše o kvalitě takového nástroje nemůže být samozřejmě řeč. Nízká cena takového „nástroje“ se pak může proměnit v problémy při provozu a při neustálém používání může být pro mistra jednoduše nebezpečná!

Záruční list má 16místné číslo, obsahuje označení nářadí, objednací kód a adresy servisních středisek Bosch a autorizovaných servisů.

A nyní něco více o falešném elektrickém nářadí Bosch, se kterým se můžete setkat:

Falešná svítilna Bosch zakoupená na trhu v Moskvě. Označení na elektrickém nářadí není reliéfní, písmena jsou jednoduše nalepena na těle nářadí. Označení neodpovídá žádnému z nástrojů v programu.

Hodnotící štítek je tenká, průhledná, snadno odnímatelná plastová destička. Nemá na sobě žádné informace o zemi výroby a desetimístný objednací kód neodpovídá štítku a neodpovídá ani žádnému z kódů v programu, jsou na něm hieroglyfy.

Pouzdro je v podivné světle modré barvě (ne v původní barvě Bosch), logo Bosch je pouze nalepené. Balení neobsahuje návod k použití v ruštině a originální záruční list. Kabel elektrického nářadí má charakteristický gumový zápach.

Přepínač režimů podobný třírežimovým úhlovým bruskám Bosch GBH 2-26 DRE/DFR. Označení na nástroji je však. GBH 2-26 E.

Další oblíbená napodobenina, takzvaný „HAMMERDRILL“. 32″. Tvar těla velmi podobný Bosch GBH 4 DFE.

A existuje ještě několik dalších variant na toto téma:

Velmi „originální a oblíbená“ sada, v níž uživatel za relativně málo peněz získá úhlovou brusku, přímočarou pilu, vrtačku a další brusku v jednom kufříku. Sada samozřejmě nemá nic společného s elektrickým nářadím Bosch.

„Novinky na trhu s padělky. GBH 11 DE falešný těžký peorátor. Níže si můžete prohlédnout několik fotografií a stručně popsat rozdíl mezi padělkem a originálním stabulátorem:

Značky nástrojů nejsou vyraženy, písmena jsou nalepena

Tato část rukojeti pravého nářadí Bosch je modrá, nikoli černá jako u napodobeniny

CELOSVĚTOVÁ INVAZE „PIRÁTŮ“. VÝROBCI ELEKTRICKÉHO A BENZINOVÉHO NÁŘADÍ BIJÍ NA POPLACH !

Výrobci pirátských (padělaných) výrobků ohrožují nejen známé společnosti ztrátou příjmů a poškozením dobrého jména. Padělky jsou nebezpečné i pro zákazníka, protože jsou nejen velmi nespolehlivé při své práci, ale často jsou i zdraví nebezpečné.

PROSTÁ PRAVDA. Jaká je obecně hrozba setkání s padělky?? To, že může být kvalitativně stejný nebo lepší než originál, se hned odmítá. Protože pak samotná myšlenka zemře: nikdo nebude pracovat se ztrátou a nemá smysl předražovat, protože je levnější koupit originál v obchodě. Hrozba spočívá především v nedostatečné spolehlivosti a bezpečnostních zárukách. výrobce, který vám dal ELEKTRONICKÝ NÁSTROJ do rukou, je odpovědný za poruchy, které jste nezpůsobili. I když je za poškození odpovědný majitel, může být opraveno v servisním středisku. Kdo je zodpovědný za prodané padělky?? Úspory na materiálu a provizorní montáž mohou vést k předčasným poruchám, selhání ELEKTRONICKÉHO NÁSTROJE.

Ale to je ve srovnání s širším obrazem nepodstatné. elektrická bezpečnost. Důležitost této otázky není třeba rozvádět, vše je samozřejmé. Mimochodem, existují příklady, kdy byl nic netušící veřejnosti prodán falešný motor s kotvou, která nemá dvojitou izolaci, což by v případě poškození motoru mohlo vést k úrazu elektrickým proudem. Ani padělky nejsou pro výrobce ziskové. Vždyť jde o jejich pověst a případně i finanční zisk. Nekvalitní plasty, špatně aplikované štítky, kartáče, které je třeba měnit dvakrát častěji, vůle. to vše vede k závěru, že ve vašich rukou není PROFESIONÁLNÍ ELEKTRONICKÝ NÁSTROJ, ale levná hračka. Nabízí se otázka: na co jsou peníze??! Mimochodem, nesuďte značku podle výrobku, který výrobce nevyrobil. Je spravedlivé říci, že se vyskytly případy, kdy padělek majitele zcela uspokojil a on se o padělku dozvěděl až v CENTRU SLUŽEB. Ale toto. poměrně kvalitní padělky.

VÝJIMKA, KTERÁ POTVRZUJE PRAVIDLO. Existují však příklady, jejichž kvalita není horší než kvalita originálu. Ve skutečnosti mluvíme o původních INSTRUMENTECH. S jedním „ale“: byly dovezeny nelegálně. Asi byste se jich neměli bát, ale je lepší si s nimi nezahrávat. Odkud pochází?? Stejný model ELEKTROINSTRUMENTU se totiž dodává do několika regionů (Rusko, Asie atd.) najednou.д.), a proto se jim přizpůsobil. Například napětí v síti není ve všech zemích stejné. Výsledkem je, že zákazník dostane dobrý výrobek, jen ne certifikovaný pro Rusko. Žádná značka PCT. Mohou pracovat, ale opravit SERVISNÍ CENTRUM v rámci záruky nebude fungovat. Mohou dokonce odmítnout zaplatit za opravu.

WHO? KDE:? PROČ? Abyste se nedostali do rukou podvodníků, musíte znát příznaky padělaných peněz. Riziko však lze snížit ještě před kontrolou výrobku tím, že dáte přednost renomovaným maloobchodním prodejnám. Nejprve však musíte zjistit, kde se prodávají ELEKTRONICKÉ PŘÍSTROJE obecně.

Stavební stánky a malé obchody.

Dobrá živná půda pro padělky. Takové prodejny fungují metodou zpětného odkupu: nakupují na jednom místě za jednu cenu a prodávají tam za jinou. tento mechanismus je velmi jasný a léty prověřený. Existuje však nějaká záruka, že výrobek byl vyroben například v továrně Makita v Anglii, a ne někde na Ukrajině?? Je to jen prodejce, nikoli oficiální dealer. Prodej padělků na takových místech je logicky velmi výnosný. Lidé často přicházejí na trh neznalí výroby nářadí. Takže ani zjevné známky padělání jistě nevzbudí podezření všech.

Panuje názor, že se zde „z definice“ prodává nekvalitní zboží. Pokud však hypermarket oficiálně spolupracuje s určitou společností, není důvod jí nevěřit. Pověsti se však liší. Byly zaznamenány případy prodeje padělaného zboží na parkovišti hypermarketu. No, reklamní slogan „Je tu IKEA. existuje myšlenka“ je stoprocentně pravdivá, ale tentokrát se vtělila nežádoucím způsobem.

Stejně jako v předchozím případě je to jednoduché. Pokud takovou prodejnu doporučí zastupitelský úřad, může být upřednostněna. Seznam těchto obchodů a jejich adresy najdete na ruskojazyčných stránkách značky. Pokud jde o zástupce, ti často neprodávají ELEKTRONICKÉ INSTRUMENTY a mohou je pouze poslat do nejbližší oficiální prodejny.

Nejdemokratičtější způsob. Není třeba nikam chodit. Doprava je často zdarma. Je pravda, že to, za co platíte, nemůžete držet v ruce a nemůžete posoudit kvalitu konkrétního zboží. A to je klíčové kritérium, podle kterého lze padělek rozpoznat. Závěr: pokud se odvážíte využít celosvětovou síť, hledejte štěstí v důvěryhodném obchodě, ne se honit za nízkou cenou. Prodej padělků na internetu je snadný.

Přesněji řečeno. od cizích lidí za nízkou cenu. Takové ELEKTRONICKÉ NÁSTROJE se lidově nazývají CHUGGANTOOLS. protože je často nabízejí cikáni nebo lidé kavkazské národnosti. Ve skutečnosti není pochyb o tom, zda se jedná o skutečný Bosch nebo Makita. Záleží na tom, zda existuje alespoň procentuální šance, že vám není nabízen padělek nebo jiný druh trestného činu. Sami si najdou kupce. Někdy nabízejí jediný model. celou sadu. Místa konání těchto charitativních akcí jsou zvolena moudře. na stejných parkovištích hypermarketů, na stavebních trzích. Ale nejen to. Někdy stojí u železničních přejezdů. Tento obrázek často vídáme podél dálnic. Obecně platí, že je lepší se nákupu takového výrobku najednou vyhnout. Příliš vysoké riziko, abyste se dostali ke kradenému nářadí z druhé ruky. Mimochodem, ochotně kradou profesionální elektrické nářadí. Není náhodou, že někteří výrobci dokonce vybavují své modely podobnými imobilizéry (například systém Metabo Code).

Stručně řečeno, známí výrobci nabízejí tyto oblíbené produkty. Jiná věc je, kterou z nich byste měli považovat za slavnou. Aniž bychom snižovali popularitu značek, jako je FESTOOL. Metabo nebo MILWAUKEE (a další známé značky) jsou nejčastěji napodobovány firmami Bosch a Makita. Jedná se o elektrickou úhlovou brusku HR2450. úhlová bruska (úhlová bruska) 9069. OKRUŽNÍ PILA 5704R. Makita ; GBH 2-26 DÍLY ELEKTRICKÝCH MOTORŮ. GBH 11 DE a HAMMERDRILL-32 od firmy Bosch (ačkoli firma Bosch nemá takový model oficiálně ve svém sortimentu). Existují padělky strojů HILTI: ELEKTRICKÉ STŘÍKAČKY TE 76-ATS. TE 56-ATS a úhlová bruska DS 230-S (úhlová bruska). V poslední době byly nejoblíbenější benzínové pily švédského koncernu Husqvarna a německého STIHL. Na trhu je spousta „skutečných“ strojů: 365XP. 5200. 373XP atd. д. Jak vidíte, křováci mají prioritu. ELEKTRICKÉ SILOVÉ PLYNÁRNY. Co se týče značek DeWALT nebo KRESS. v jejich prodejnách nejsou žádné stížnosti na padělky. Z levných výrobků upoutaly pozornost tajných řemeslníků zejména ELEKTRICKÁ VRTAČKA „Interskol“ D-350ER a ELEKTROBUSICKÁ pila „FOLENT“ MP4-700E. To se týká elektrického nářadí. Existují však i padělky! Například padělané brusné kotouče „Luzhskie“ pro úhlové brusky (BOLGARO) a pilové kotouče pro lopaty Bosch. Proč si s těmito produkty nepohrávejte, není těžké uhodnout, protože nekvalitní BOTTOM CROWN může létat ve dvou účtech.

Otázka zůstává nezodpovězená: jak rozpoznat padělek? V závislosti na kvalitě výroby. Rozebereme si to popořadě.

Pamětní deska. Odznak. štítek na krytu NÁSTROJE, na kterém jsou uvedeny technické údaje NÁSTROJE, místo výroby a další znaky. Pokud je obráceně, uvolněný nebo nešikovně vyrobený (například vytištěný na tiskárně). toto jsou poznávací znaky padělku. Pokud však na výrobním štítku není uvedeno místo a rok výroby ELEKTRONICKÉHO NÁSTROJE, nedělejte ukvapené závěry. Většina modelů DeWALT tuto informaci vůbec nemá. Jediný zeměpisný nápis, který můžete vidět, je „IDSTEN, GERMANY“. ale nemá nic společného s místem shromáždění.

Kód výrobku (na výrobním štítku). Pokud není k dispozici nebo ELEKTROINSTRUMENT s tímto kódem není v sortimentu výrobce, je pravděpodobné, že máte v ruce padělek. Přítomnost hieroglyfů by měla být také varovná.

Značky CE a PCT na výrobním štítku. Musí být. jejich neexistence znamená, že přinejmenším TOOL není certifikován pro použití v Rusku. Nejvýše. hádáte správně.

příklepová, vrtačka, bosch, poznat, padělek

Žádný existující název. Děje se tak proto, aby se prodávaly padělky neexistujících NÁSTROJŮ. Například otevřením katalogu Bosch. je snadné zjistit, že modely Bosch HAMMER DRILL ELEKTROLER. 32 není k dispozici. Křováci mají vlastní sortiment výrobků.

Způsob tisku jména řidiče. Například slovo Bosch na originálním INSTRUMENTu od společnosti je napsáno zvýšeným písmem; na padělku nebo pouzdru. jen nálepka. Další vnější znaky. Může to být nekvalitní plast s otřepy (kdo držel v rukou originální model, na první pohled rychle pozná, že jde o padělek) nebo podezřelá barva pouzdra ELEKTROINSTRUMENTU. Obecně platí, že pokud existují pochybnosti a ne o bytu soudruha Špaka, má smysl se pojistit. Stejný padělek Bosch je k dispozici v modrém i černém odstínu. Netradiční design a tvar krytu. „Fantastické“ modely, jako je ELEKTRICKÉ VŘÍDLO v podobě obdélníkové jednotky s rukojetí. nejsou vůbec halucinace, ale spíše zábavné podvrhy. Pokud však jde o jména jako SKIL. Neobvyklý vzhled by neměl být zavádějící. Neoriginální případ. Každý případ by měl být řešen samostatně. Například u modelu HILTI má pouzdro vyvýšená žebra a velkými písmeny vyrytý název výrobce. Musíte to však vědět předem, jinak padělek nepoznáte podle nestandardní velikosti, písma nápisu nebo chybějících žeber. RUDÉ INSTRUKCE nebo originální záruční list. Must-haves! sady. Zejména sada ve tvaru úhlové brusky (úhlová bruska). Elektrický šroubovák Bosch a elektrickou vrtačku můžete ihned vyřadit. Společnost Bosch tyto sady oficiálně neprodává.

Podezřelé místo montáže. Například modely Makita. sestavené v Rusku. Není o čem přemýšlet. padělky! Přesněji řečeno, samotné NÁŘADÍ je sice montováno v Rusku, ale nesouvisí s oficiálním sortimentem Makita. Společnost Bosch v Rusku montuje pouze elektrickou příklepovou vrtačku GSB 13 RE a elektrické nůžky GST 75 BE.

Podezřelé komponenty. Zejména jedna z padělaných verzí vrtacího šroubováku Makita HR2450 ELECTRIC POWERDriver má nepochopitelný nástavec na zástrčce a gumový kryt na krytu, který vůbec není krytem, ale pouze lakovaným plastem. Výjimka. Někdy lze originál rozeznat také podle nestandardního zbarvení. Například nedávná série ELEKTRICKÝCH DRILLS společnosti Interskol ve zlatém odstínu. Nebo bruska na beton Bosch GSH 27 se žlutým tělem.

Výše je uveden seznam vnějších znaků. Uvnitř je však stejně mnoho rozdílů, které hrají mnohem důležitější roli. Abyste je však mohli rozpoznat, musíte: a) rozebrat ELEKTRONICKÝ přístroj. b) vědět, jak by měly věci vypadat na původním stroji. Některé věci uvidí pouze SERVISNÍ STŘEDISKO, ale existují i zjevnější příznaky. Patří mezi ně:

Hrubé a nerovnoměrné vyvážení kotvy motoru. O tom se můžete přesvědčit sami. Padělky jsou také rozpoznány podle nestandardního umístění vyvažovacích obrub. Zde bychom však měli odkázat na bod „b“ předchozího odstavce.

Barva izolace vodiče. Například jeden z padělků ELEKTRICKÝCH POROTORŮ Makita HR2450 má stejnou barvu (bílou) vodičů od spínací jednotky ke statoru a k rotoru. Ty jsou v originále vícebarevné. To může zahrnovat nestandardní přepínač.

ZÁVĚRY A DOPORUČENÍ: Padělky i levné ELEKTRONICKÉ PŘÍSTROJE, obvykle známých značek. Nejčastěji se „kopírují“ ELEKTRICKÉ KUSY. SERVISNÍ STŘEDISKO může odmítnout opravu padělku, a to i za poplatek, protože vám neposkytne záruku elektrické bezpečnosti. Padělané výrobky lze identifikovat! Pokud nechcete přijít do styku s padělkem, je lepší zajet do nejbližšího obchodu nebo hypermarketu. ELEKTRONICKÉ NÁSTROJE byste neměli kupovat z podezřelého zdroje. Můžete se cítit podvedeni? Chcete-li diskutovat s prodejci padělaného elektrického nářadí o jejich kvalitě? Prosím! Ale není na škodu mít důkaz. Obraťte se na autorizované servisní středisko výrobce. kde sepíší zprávu, že s výrobkem bylo manipulováno.

Online obchod s elektrickým nářadím

Na trhu se objevuje stále více padělků profesionálního elektrického nářadí Bosch. Samozřejmě nemůžeme mluvit o žádné kvalitě a záruce. A nízká cena takového nástroje se může pro uživatele změnit v bolest hlavy. Abyste se takové situaci vyhnuli, doporučujeme zakoupit elektrické nářadí Bosch u partnera Bosch BSS nebo u autorizovaného prodejce Bosch.

Přední strana

Záruční list musí být vystaven při nákupu originálního nářadí Bosch u prodejce, který je oficiálním prodejcem společnosti Robert Bosch Sp. z o.o.

Záruční list musí obsahovat desetimístný kód výrobku, výrobní číslo, datum prodeje, jméno a podpis prodávajícího, název obchodní organizace prodávající výrobek, razítko obchodní organizace, podpis kupujícího.

Zadní strana

Obrázek vlevo ukazuje nový typ záručních kupónů. Kupony starého typu (formát A4, růžové, s vodoznakem) jsou stále platné a budou ještě nějakou dobu v oběhu.

Nyní více informací o padělcích:

Jedná se o falešnou svítilnu Bosch, koupenou z ruky na trhu.

Označení nástroje není vyraženo, písmena jsou nalepena. Identifikace nástroje neodpovídá žádnému z nástrojů v sortimentu.

Jmenovka je tenká, průhledná a snadno odnímatelná plastová destička. Výrobní štítek neobsahuje informace o místě výroby, desetimístné objednací číslo neodpovídá označení a neshoduje se s žádným z čísel v softwaru a jsou na něm hieroglyfy.

Kufřík. světle modrý (ne originální barva Bosch), s připevněným logem.Není přiložen manuál v ruštině. Bez originálního záručního listu. Kabel nářadí s výrazným gumovým zápachem.

Přepínač režimů podobně jako GBH 2-26 DRE/DFR. Označení, které se aplikuje na nástroj. GBH 2-26 E.

Další oblíbenou imitací je model t.н. VRTACÍ KLADIVO. 32. Tvar pouzdra je velmi podobný tvaru pouzdra GBH 4 DFE.

Další poměrně běžná sada: úhlová bruska, přímočará pila, vrtačka a bruska v jednom kufru. Tato sada samozřejmě nemá nic společného s elektrickým nářadím Bosch.

„Novinka na trhu s padělky. Falešné GBH 11 DE. Zde je několik obrázků s krátkým popisem, jak rozeznat padělek od pravého peorátoru.

Značení nástrojů není vyraženo, písmena jsou nalepena

Pozor, padělek Bosch je vizuálně téměř k nerozeznání od originálního nářadí Bosch

Tato část rukojeti pravého nářadí Bosch je modrá, nikoli černá jako u padělků

Ložisko nářadí Bosch vypadá jinak

Elektrický modul elektrického nářadí Bosch je odlišný a má jiné kabely

Elektrické nářadí Bosch nemá na svorkách druhou svorku

Startovací motor pro elektrické nářadí Bosch nemá stejný vzhled

Vyvažovací zářezy na rotoru nejsou stejné jako vyvažovací zářezy na pravých rotorech Bosch

U skutečného nářadí Bosch jsou měděné výstupky pečlivě zakřivené, nikoli zatlačené

2) Как отличить подделку от оригинала Bosch GBH 2 26 DFR, GBH 2 26 DRE / Немного про смазки

Skutečné nářadí Bosch (na obrázku vlevo) nemá kolem otvoru kruhový práh. Viditelně odlišná barva krytu

VAROVÁNÍ! Používání padělaných výrobků je nebezpečné pro vaše zdraví. Výroba a distribuce padělaných výrobků podléhá správnímu a trestnímu stíhání.

Jak rozeznat padělek od originálních svítilen Bosch

Ruští uživatelé se o spolehlivosti svítilen Bosch nedozvěděli z doslechu. Uživatelé na různých stavebních fórech uvádějí dobré vlastnosti výrobků, provozní spolehlivost a pohodlí hořáků Bosch.

Rotační šroubováky Bosch jsou vybaveny systémem odsávání prachu, systémem vyrovnávání hřídele, vodítkem hloubky vrtání, systémem pozvolného rozběhu, regulátorem otáček, antivibračním zařízením a ochranou proti přehřátí. Vše se týká původní konstrukce hořáků Bosch 2-20, 2-24, 2-26.

Ne každý však ví, že existují padělky stejně jako originály. To platí v plné míře i pro hořáky Bosch. A jak rozeznat pravou vrtačku od padělku nebo nástroje čínské výroby??

Několik slov o slavné značce čínských řečníků. Čínské rotační nářadí vyráběné v licenci nebo v čínských továrnách vlastněných společností Bosch (Dremel, Rotozip, Skil) se kvalitou nijak neliší od rotačního nářadí Bosch vyráběného v Německu.

V poslední době se západní výrobci snaží umístit svou výrobu do Číny. Rozdíl mezi čínským a značkovým piorátorem spočívá v systému přejímky hotového výrobku. Rotační nářadí Bosch vyráběné v Číně pro západní Evropu prochází dvěma stupni kontroly kvality: konečnou přejímkou a přejímkou ve vaší zemi. Čínské přepravní prostředky odesílané do západní Evropy podléhají konečné přejímce a po příjezdu do země zákazníka jsou zde rovněž kontrolovány prostřednictvím vstupní kontroly zboží. Zbytek peorátorů, které neprojdou tovární kontrolou v čínských továrnách, je odeslán do třetích zemí. Jsou však vyrobeny ze stejných dílů, na stejných linkách a stejnými dělníky. A stojí 45krát méně. V kvalitě není žádný rozdíl.

Při nákupu jakéhokoli nářadí věnujte pozornost především jeho vzhledu.

Zlaté pravidlo: Pokud se vzhled pouzdra nebo svítilny Bosch liší od originálu, nemůže být uvnitř nářadí značky Bosch.

Velmi často se na trzích, u východů z metra nebo jen tak na ulici můžete setkat s lidmi, kteří stojí se zeleným nebo modrým kufříkem s nápisem Bosch a nabízejí kolemjdoucím, aby si za nízkou cenu koupili údajně pravý Bosch. Na otázku, proč je tak levný, se obvykle odpovídá: „zabavený“, „koupený, ale nepotřebný“, „zděděný po babičce“.д. Ale pozor! O kvalitě takového nástroje samozřejmě nemůže být řeč. Nízká cena takového „nástroje“ se může později proměnit v provozní problémy a při neustálém používání může být pro řemeslníka jednoduše nebezpečná!

A existuje ještě několik dalších variant na toto téma:

Velmi „originální“ a rozšířená sada, uživatel za relativně malé peníze obdrží v jednom kufru úhlovou brusku, přímočarou pilu, vrtačku a další brusku. Sada nářadí samozřejmě nemá nic společného s elektrickým nářadím Bosch.

„Novinka“ na trhu s padělky. Falešný těžký. Níže je uvedeno několik obrázků se stručným popisem rozdílu mezi padělkem a originálním peoratorem:

Označení nástroje není vyraženo, písmena jsou nalepena

Pozor, padělek Bosch je prakticky k nerozeznání od pravého nářadí Bosch

Tato část rukojeti skutečného nářadí Bosch je modrá, nikoli černá jako u napodobeniny

Ložisko na nářadí Bosch vypadá jinak

Elektrická skříňka elektrického nářadí Bosch se liší a má jiné zapojení

Výrobky uváděné na trh pod značkou Bosch se vždy vyznačují vysokou kvalitou montážních a konstrukčních materiálů, odolností a vysokou úrovní bezpečnosti obsluhy při práci. A proto stojí řádově více, ne-li více, než jeho nekvalitní protějšky. V důsledku moderního trhu se samozřejmě na trhu objevuje stále více takzvaných „replik“, jinými slovy padělků tohoto nástroje. Společnost Budprokat nejen půjčuje elektrické nářadí, ale je také oficiálním prodejcem společnosti Bosch. Zde si můžete koupit pouze originální nástroj se značkovou zárukou a jak rozeznat padělek od originálu, vám rádi řekneme.

Hlavní rozdíly, na které je třeba si dát pozor, jsou

1) Při výběru výrobku s ochrannou známkou Bosch věnujte pozornost barvě krytu a pouzdra nářadí. Barva pouzdra a těla profesionálního nářadí. modrá, a pro kutily a zahradní nářadí. zelená. Logo Bosch na pouzdře a krytu. je reliéfní a má výraznou červenou barvu. Padělky mají obvykle logo vyvedeno nalepenými písmeny.

2) Pouzdro skutečného profesionálního nástroje. modročerná, falešná je šedomodrá. Pouzdro má několik nerovností způsobených špatným zpracováním padělku. „Odlévání otřepů, vůlí a velkých mezer.

3) Informační štítek na padělaném výrobku je vyroben z tenké fólie nebo plastu. Na tomto štítku není uvedena země výroby, ale je na něm hieroglyfický nápis. Kód výrobku (desetimístné číslo) neodpovídá kódu výrobku v katalogu Bosch. Barva na spínači je rozmazaná a není čistá. Skutečný nástroj musí mít tlačítko. Pokud se pokoušíte prodat sadu nářadí Bosch a máte uzamykací mechanismus, nemusí být součástí padělané sady.

4) Věnujte pozornost záruce a uživatelské příručce. Záruční list originálního nástroje musí být formátu A4, povinně růžové barvy a opatřen vodoznakem. Na záručním listu je uvedeno 16místné číslo, kódové číslo nářadí, adresa servisního střediska Bosch. Příručka by měla mít ruský překlad. Buďte opatrní a dejte si pozor na padělky!

5) Pokud se vám někdo pokusí prodat sadu nářadí Bosch s vrtačkou a bruskou nebo přímočarou pilou.NECHTĚJÍ POMÁHAT! Jedná se o ministerstvo obrany. Společnost Bosch tyto sady nevyrábí.

Vložky SDS a SDS MAX pro vrtací a bourací kladiva se liší

při výběru vrtacího a bouracího kladiva mnozí často nechápou, že existují 2 druhy sklíčidel, která přímo upevňují vrták, vrták nebo rýč v nástroji. Spotřební materiál, který máte po ruce, není vždy ten správný.

Ruští uživatelé se o spolehlivosti svítilen Bosch nedozvěděli z doslechu. Na různých stavebních fórech se píše o vysokém výkonu hořáků Bosch, jejich robustnosti a komfortu, který nabízejí.

Rotační oscilátory Bosch jsou vybaveny systémem odsávání prachu, zařízením pro vyrovnávání hřídele, vodítkem hloubky vrtání, systémem pozvolného rozběhu, regulátorem otáček, antivibračním zařízením a zařízením na ochranu proti přehřátí. To platí pro původní konstrukci hořáků Bosch 2-20, 2-24, 2-26.

Ne každý však ví, že originální výrobky mohou být stejně dobré jako napodobeniny. To platí v plné míře pro rotační stolové pily Bosch. Jak rozeznáte pravý peorator od padělku nebo nástroje čínské výroby??

Jen několik slov o čínských značkových peorátorech. Čínské rotační nářadí vyráběné v licenci nebo v čínských továrnách vlastněných společností Bosch (Dremel, Rotozip, Skil) se kvalitou nijak neliší od rotačního nářadí Bosch vyráběného v Německu.

V posledních letech západní výrobci spíše umísťují svou výrobu do Číny. Rozdíl mezi čínskými a značkovými hořáky je v systému výstupní kontroly. U rotačního nářadí Bosch vyráběného v Číně pro západní Evropu existují dvě úrovně kontroly kvality: konečná přejímka a přejímka v zemi kupujícího. Děrovačky čínské značky dodávané do západní Evropy podléhají konečné přejímce a po příjezdu do země zákazníka jsou tam rovněž kontrolovány prostřednictvím vstupní kontroly. Ostatní peorátory, které nejsou testovány v Číně, jsou odesílány do třetích zemí. Jsou však vyrobeny ze stejných dílů, na stejných linkách a stejnými dělníky. A stojí 4-5krát méně. Kvalita se neliší.

první věc, na kterou se při koupi jakéhokoli nástroje zaměřujete, je jeho vzhled.

Zlaté pravidlo: Pokud se vzhled kufříku nebo svítilny Bosch liší od originálu, nemůže se uvnitř nacházet značkové nářadí Bosch.

Konstrukce svítilny Bosch

Hlavními součástmi tohoto nástroje jsou elektrické a mechanické díly.

 • motoru;
 • Ovládací skříňka motoru (někdy v kombinaci se spínačem);
 • Kvalita se příliš neliší od kvality přepínače;
 • Nabíječka baterií nemá obsahovat žádné součásti, které by mohly potlačit rušení;
 • napájecí kabel.

Nářadí lze dodat s různým příslušenstvím v podobě vrtáku, bitů, vysavače a dalších dílů.

Přehled bezkartáčové příklepové vrtačky Milwaukee M18 2704-20 FUEL

Pokračování sdílení zkušeností s nákupem profesionálního elektrického nářadí v Americe.

příklepová, vrtačka, bosch, poznat, padělek

Tentokrát je to akumulátorová příklepová vrtačka Milwaukee.

Vybral konkrétně funkci příklepové vrtačky M18 FUEL, z webu Ebay z Ameriky

Dnes budu mluvit o akumulátorové příklepové vrtačky z Milwaukee, model M18 2704-20 FUEL, koupil na místě na Ebay (USA).

 • Běžný model M18 2606-20 (sběrný motor, bez příklepu);
 • M18 Fuel verze 2607-22 (sběrná verze s funkcí kopání)
 • M18 Palivová verze 2701-20 (bezsběrový motor, bez tlumiče);
 • Verze M18 2704-20 (bezkartáčová s funkcí úderu)
 • M18 verze 2706-20 ONE KEY (bezbateriový s funkcí nárazu, bluetooth)

Nabídka Milwaukee je samozřejmě mnohem širší. existují sady s uvedeným nářadím v kufru, s bateriemi, ssu, příslušenstvím, párovými sadami atd.п. Za cenu: 100 až 180 za nový, například, CPOOutlets je dobrý obchod. 149 za tělo M18 2704-20. ale v aukcích je můžete získat levněji.

Pozor, nedoporučuji ke koupi nářadí se záhybem americké značky Milka, které je určeno pro 110 V. Lepší je koupit akumulátorové (M12, M18, M28 atd.).п.), a nabíječka. upravte ji nebo si pořiďte nabíječku přizpůsobenou pro 100. 240В.

U ruských prodejců je cena, mírně řečeno, nelidská. Citace z popisu příklepové vrtačky Milwaukee:

O aukcích jsem již mluvil. Zde je vyhledávání klíčových slov na ebay: Milwaukee M18 FUEL Hammer drill. Nové, pouze pro USA. Doporučuji získat jen FUEL, nový, může být bez sady (kufr / akb / cm). tak levnější. Z možností. můžete si pořídit kombinované sady, jako je příklepová vrtačka, a můžete se podívat směrem k One Key, který bude stát o něco více.

Zde je příklad nové série FUEL M18, kterou jsem si koupil za 70. Zohledněte místní náklady na dopravu.

Pozor, recenze se týká nářadí zakoupeného bez baterií (pouze holé nářadí, bez baterie), tj. „kostry“. Baterie a Csu lze zakoupit samostatně.

Vlastnosti: Značka: Milwaukee Model: M18 2704-20 FUEL 1/2″ bezkartáčový vrtací šroubovák Napětí: 18 V Sklíčidlo: 13 mm (1/2″) Kovové sklíčidlo 13 mm, umožňuje rychlou výměnu bitů Maximální točivý moment: 135 Nm (1 200 in-lbs) Počet úderů za minutu (BPM): 32 000 Otáčky za minutu: 0-550/0-2 000 Měkký rozběh: ano Typ akumulátoru: M18 REDLITHIUM Typ motoru: Akumulátorový Vlastnosti: POWERSTATE, REDLINK PLUS, REDLITHIUM Max. průměr vrtání do dřeva (mm) 45 Max. průměr vrtáku do oceli (mm) 13 max. Průměr vrtání do zdiva (mm) 13 Délka: 20 cm Hmotnost: 1,5 kg

Několik slov o nástroji a dodávce.

Objednávka přišla ve velké přepravní krabici (požádal jsem o lepší balení, protože to byla dlouhá cesta). Požádal jsem o speciální pásku, která ukáže, zda byla zásilka otevřena na poště.

Karton a bublinková fólie. požádal jsem o zabalení nástroje, aby nedošlo k jeho poškození. Plus dárky od prodejce. Příklepová vrtačka od Milky, pečlivě zabalená ve fólii. Zde je obrázek aku šroubováku Milwaukee 2704-20 M18 FUEL zakoupeného v Americe.

Kompletně namontovaná příklepová vrtačka připravená k použití. Rukojeť lze nainstalovat na obě strany. Nasazuje se otáčením rukojeti, dokud speciální svorky nezapadnou na místo na těle. Jak vidíte, příloha je bezpečná. Logo na rukojeti.

Kovový držák rukojeti. Převodovka s kroužkem pro volbu pracovního režimu (vrtání, šroubování, příklepový režim). Má také přepínač směru otáčení. První poloha přepínače „1“: 0-550 otáček za minutu. Druhá poloha přepínače „2“: 0-2.1000 otáček za minutu

Obrázek kroužku s volbou vypínacího momentu ve šroubovém režimu. Celkem 12 pozic označených sudými čísly (2, 4). 24). Vzhled nářadí Milwaukee M18 2704-20 FUEL. Výrobní štítek a specifikace modelu. Tlačítko pro volbu směru otáčení. Pogumovaná rukojeť. Pohodlné tlačítko pro zapnutí a vypnutí.Bezkartáčový motor. Fotografie ukazuje chladicí oběžné kolo na zadní straně skříně.

Čelní část nástroje. Kovové sklíčidlo s maximálním průměrem stopky 13 mm, osvětlený pracovní prostor. Odlišnost od ostatních nástrojů, zpoždění podsvícení (cca 30 sekund). Samostatnou výhodou je rozptylná čočka. Svítí širokým paprskem, který zvýrazní pracovní oblast.

Akumulátor M18 REDLITHIUM (originální řada). Na obrázku je 18V lithiový dvouvodič. Zakoupeno samostatně od nástroje. Doporučujeme používat originální baterie.

Milka má dva „čipy“. klip na opasek a držák na bity. Obojí lze odstranit, pokud chcete. Fotografie držáku bitů. Vážení jatečně upraveného těla: téměř 1,6 kg.

Nástroj se velmi pohodlně drží v ruce, což je důsledek profesionálního zaměření značky Milka. Obrázek vrtáku spolu s úhlovou bruskou pláště. Nástroj je načtený a připravený k použití. Kontrola videa.

S nástrojem se velmi dobře pracuje. V režimu kladiva je nejlepší používat rukojeť, protože zpětný ráz rychle unaví ruku a tah je poněkud jiný. Při šroubování nebo vrtání je Milka lepší volbou než jiné stroje, protože její krouticí moment je mnohem vyšší než u čínských vrtaček (135 Nm oproti 28 Nm).

Proces nákupu je velmi jednoduchý: získáte adresu od prodejce a přidáte ji do svého profilu na Ebay nebo jiném americkém obchodě. Pokladna, čekání na doručení zásilky do skladu. Zkontrolováno (vyfotografováno), přebaleno. Je lepší si všechny balíčky na Ebay vyfotit, abyste se vyhnuli podvodům a před vyplněním prohlášení si zboží ověřili. Byl jsem požádán o kontrolu zařízení spolu s bateriemi, pak balení (kartonový obal) a odeslání na mou adresu.

Za peníze: Cenová kalkulačka, v průměru asi 20 liber za kg, pokud si objednáte hodně, pak se dostanete o něco levněji (asi 12/kg).

K dispozici je kupón na 7% slevu (pro první zásilku, platný do konce listopadu) QW328400E59EFA5770A93E017BF492E0D9 Přepravní vybral Economy, doba asi 20 dnů (z nich pouze 3-4 dny v mém městě)

Závěry: náklady na nástroj vyšel 70 v mém případě, plus doprava (1,5 kg). Pokud vezmete v úvahu baterii, je o něco dražší. Celkem s kuponem na slevu vyšlo asi 100.

Skvělý nástroj, zejména pro ty, kteří hledají akumulátorovou vrtačku combo. Vřele doporučuji Milku, zejména pokud si ji můžete koupit levněji. Ne nutně tento model. všechny nástroje Milka jsou dobré a zajímavé.

 • Při nákupu zboží na Ebay. pečlivě si přečtěte popis: zda je nové nebo použité, verze FUEL nebo běžná, podívejte se na stav na fotografiích a v balení (nemusí obsahovat položky jako držák bitů).
 • Americké nabíječky, stejně jako šňůrové nářadí, jsou určeny pro provoz na 110 V, což nám může způsobit určité problémy. předem si to promyslete.
 • Nové produkty pro vrtání a pohánění M18 FUEL nastavují referenční hodnoty v oboru

Pokud byste si chtěli zopakovat mé zkušenosti s nakupováním v Americe nebo máte nějaké dotazy, neváhejte se zeptat v komentářích.

Opravy Bosch Peorator a jeho speciální funkce

Peorátor je stavební nástroj používaný k sekání a vrtání. Díky speciálnímu mechanismu dokáže jádrová vrtačka rychle a efektivně vrtat do různých materiálů. Lze jej použít na beton, cihly, kov, dřevo a kámen. Hořáky Bosch jsou mezi staviteli i širokou veřejností velmi oblíbené, proto je důležité vědět, jak je opravit, pokud se porouchají.

Je důležité hledat originální modely! Existuje padělek příklepové vrtačky Bosch 32. Pozor na napodobeniny!

Produkt Hammer se ukázal jako padělek Co dělat po nákupu?

Často kupujeme výrobky na základě konkrétní značky, například Hammer, protože důvěřujeme kvalitě zpracování, designu nebo jiným parametrům.

Výrobek můžete téměř vždy vrátit!

Hlavní je vědět, jak postupovat, a správně používat zákony.

Získejte bezplatné informace od našich právníků prostřednictvím chatu (vpravo dole ↘️)

Moderní průzkumy trhu však ukazují, že podíl padělaného zboží v jednotlivých odvětvích dosahuje až 90 %.

Nikdo tedy není v bezpečí před nákupem padělku značky Hammer

Výrobek můžete téměř vždy vrátit!

Hlavní je znát postup a správně používat zákon.

Získejte bezplatné informace od našich právníků v naší chatovací místnosti (vpravo dole ↘️)

V tomto článku se dozvíte, co dělat, pokud si koupíte padělek.