Průměrný zelený stojan SK-48 Stalker na sekačce. Průměrná zelená sekačka na trávu

Průměrný zelený stojan SK-48 Stalker na sekačce

Průměrná zelený stojan SK-48 na sekačce je vynikající, vysoce kvalitní sekačka ovládaná baterií. 48palcová sekačka přichází se všemi standardními prvky Green s několika speciálními doplňky. Tato sekačka je jednou z prvních, která vytvořila komerční stojan na tom, že je to všechno baterie.

Ať se vám to líbí nebo ne, tato sekačka je budoucností. Je to inovativní krok správným směrem. Rozhodně to nemusí být nejlepší sekačka nebo nejlepší cena za komerční sekačku. Ale je to krok k inovací, že mohu a vydat.

Pojďme se podívat na podrobnosti této sekačky.

Životnost baterie

Průměrný zelený stojan SK-48 Stalker na sekačce je poháněn pomocí lithiových energetických baterií. Chcete.li používat sekačku, musíte baterie nabít předem a odpojit model, než ji vezmete na trávník.

Pokud jde o výdrž baterie, máte dvě možnosti. V závislosti na vašem rozpočtu můžete tuto sekačku získat s balíčkem Estate (LEM4870) nebo s dodavatelem (LEM48112). První přichází s jednou baterií, která může běžet až tři a půl hodiny najednou.

Pokud to nestačí pro vaše potřeby sečení, můžete si vybrat mírně drahý balíček dodavatelů, který je dodáván s 2 bateriemi. Obě baterie běží rovnoběžně s sebou, takže můžete získat asi 7 hodin běhu.

Trvanlivost

S ocelovým podvozkem a palubou o 7 měřicích má průměrný zelený stojan SK-48 Stalker na sekačce v komerční sekačce takový druh výkonného rámu, který chcete. Blesk a pečlivý navržený rámec způsobují, že tělo je extrémně lehké. Protože sekačka váží mezi 730 až 846 liber, můžete tento model snadno vyvážit a ovládat v drsném terénu nebo kolem překážek.

Navíc, protože se jedná o elektrickou sekačku, neexistují vřetena, pásy, kladky nebo oleje, které by ji zvážily nebo zaplnily palubu. To snižuje těžiště, takže je jedna z nejlepších možností sekání kopcovitých oblastí nebo nerovnoměrného terénu. Celkově je SK-48 velmi odolný a dlouhodobý. Jednotlivé části se snadno získávají a nahrazují také.

Funkce

Průměrná zelená SK-48 je plná funkcí. Kromě toho, že je jednou z prvních stojanů poháněných baterií na sekačkách, má také několik dalších věcí, díky nimž je vyniká.

 • Až 7 hodinová výdrž baterie (s 2 bateriemi)
 • 3 Light System, který zajistí správnou rychlost sečení pro kvalitu řezu a dobrou výdrž baterie
 • Lehká sekačka při pouhých 730. 845 liber
 • nízká rychlost při 5 mph a vysoká rychlost při 8 mph
 • Ekvivalentní síla 24 HP
 • Ploché přední přední pneumatiky
 • Volitelné příslušenství, jako je port USB, chytač trávy, paluba mulčování zadního výboje a dmychadlo QTXN

Možnosti rychlosti

Ve stojanu na stalkeru SK-48 na sekačce jsou dvě možnosti rychlosti. Chcete.li vybrat mezi nimi, jednoduše přesunete knoflík na palubní desce z nízké na vysokou. Obecně je nízká možnost pro řezání, zatímco vysoká možnost je pro řízení sekačky na nebo z webu.

Jedná se však o uvážení uživatele a můžete svou sekačku řídit preferovanou rychlostí. Systém jednoduše knoflíku usnadňuje provedení změny tolikrát, kolikrát chcete.

Nastavení výšky

Průměrný zelený stojan SK-48 Stalker na sekačce vám dává pevný rozsah patnácti možností výšky, od 1.25 palců až 5 palců. Během pravidelné práce je výška sekačky uzamčena v režimu v závěsu. Chcete.li toto nastavení změnit, můžete zrušit bezpečnostní zámek a přesunout páku do jiného nastavení.

Přál bych si, aby byl kolík nastavení výšky na lepším místě. Je trochu obtížné dosáhnout bez ohýbání nebo vystoupení z sekačky. Raději mám výšku úpravy řezu poblíž ovládacího panelu na stojanu na sekačkách.

Odolné přední pneumatiky

Průměrná zelená SK-48 přichází s pneumatikami bez plochých volných. Protože neexistují žádné trubice, nemusíte se starat o doplnění. Získáte však stejné výsledky jako pneumatiky naplněné vzduchem, zejména pokud dostanete průměrné odpružení pro jízdu.

Kvalita řezu

Řezací čepele jsou připojeny k elektrickému motoru, který je zase připojen k ovladači, který můžete použít ke změně rychlosti. Pokud vaše sekačka zpomalí, tento ovladač jednoduše pošle více energie motoru, aby jej urychlil.

Toto je speciální funkce ve střední zelené SK-48 Stalker Stand na sekačce, která ji odlišuje od ostatních sekaček na trhu. Kvůli tomuto nastavení systém samoreguluje řezací čepele, takže si můžete udržovat nejvyšší rychlost pro tenkou nebo silnou trávu.

Celkově získáte přesný řez a kvalita je konzistentní bez ohledu na terén nebo typ trávy. Když sekáte silnou trávou, sekačka ztrácí méně než 5 % účinnost. Tato minimální ztráta není viditelně patrná.

Možnosti vypouštění

Pokud jde o vypouštění řezané trávy, průměrný zelený stojan SK-48 Stalker na sekačce přichází se dvěma možnostmi. Pro obecné použití existuje boční vypouštěcí balíček vpravo od řezacího balíčku. Zde můžete připojit chytač trávy a zabránit tomu, aby se odpadní tráva rozlévala.

Alternativně sekačka také přichází s možností přepnutí na zadní vypouštěcí palubu. Pokud jdete touto metodou, tráva je vyhozena zezadu. Můžete si dokonce zakoupit příslušenství nebo další přílohy jako volitelný front.end dmychadlo.

Kvalita zvuku

Nejen, že Green SK-48 Stalker je nulový, ekologicky šetrný model, je také velmi tichý. Jednou z největších stížností na stížnosti zákazníků je slyšet, že jejich sekačka vydává hodně hluku, který narušuje obyvatele, sousedy a kohokoli v okruhu 50 stop.

Nejlepší věc na Green SK-48 je to, že vydává velmi malý hluk, méně než 76 dba. Pokud jste od sekačky 30 stop, neslyšíte ji. To může být velmi atraktivní bod pro přitahování potenciálních zákazníků, zejména v obytných oblastech nebo poblíž nemocnice nebo školy.

Dlouhodobé úspory

Pokud jste profesionál, který bude používat vaši sekačku denní a den, musíte se podívat na více než jen počáteční náklady na sekačku. U možností plynu potřebujete palivo, olej, čištění a údržbu, to vše vyžaduje značný rozpočet na týdenní bázi.

Průměrný zelený stojan SK-48 Stalker na sekačce nemá žádnou z těchto potřeb. Ve skutečnosti, když vezmete v úvahu dlouhodobé náklady, zjistíte, že nákup této sekačky vám ve skutečnosti ušetří 7 dolarů za hodinu, pokud jde o náklady na běh a údržbu.

průměrný, zelený, stojan, sk-48, stalker

Záruka

Když kupujete komerční sekačku, záruka je důležitým faktorem v rozhodovacím procesu. S průměrnou zelenou SK-48 získáte dvouletou záruku sekačky. Získáte však také tříletou záruku na baterii s rezidenčním i komerčním použitím.

Cena

Existují dva různé balíčky pro průměrný zelený stalker, balíček Estate (1 baterie) a balíček dodavatelů (2 baterie.) Balíček nemovitostí začíná kolem 14 000 a balíček dodavatele začíná kolem 18 000.

Cena je rozhodně vysoká ve srovnání se srovnatelným stánkem poháněným plynem, ale toto je příběh pro téměř každou elektrickou komerční sekačku na trhu. Jsou to vyšší počáteční náklady, ale jsou nižší náklady na provoz.

Recenze Wright Stander B

Wright to udělal znovu s novým Wright Stander b. Vytvořili novou kategorii na trhu se sekačkou. Stander B je komerční stojan na vstupní úrovni na sekačce. Takže, pro koho je tato sekačka? Pokud potřebujete menší balíček, ale potřebujete pouze pro pár čtení.

Vážně pro postoj na recenzi

Vážně pro postoj sekačka získala nadšené recenze z dalekého okolí a důvod to není daleko přitažlivý. Dobrá věc na této jednotce je, že je to nejen snadné na očích, ale také operátor. Se speciálně navrženým motorem, rafinovanou palubou a lepší provozní účinností pro spuštění, toto čtení.

Kubota SZ Stand On Mower Review

Kubota SZ je solidní stojan na sekačce, která byla poprvé představena na GIE Expo v roce 2018. Úroveň kvality, která se dostala do toho, je vysoká a stojí za cenu, kterou za to nakonec zaplatíte. Kromě toho je to vlastně jedna z cenově dostupnějších možností, přečtěte si.

Roundup produktu: Michelin Tweel do dodávky průměrné linie zelené elektrické sekačky

Foto: Průměrné zelené sekačky

Michelin říká, že jeho řada x Tweel je nyní k dispozici na vybraných průměrných zelených sekačkách.

Michelin říká, že průměrný zelený stalker model ZTR bude vybaven hnacími koly Michelin X Tweel Tweel Tweel Tweel, a CXR-60 Ride-on ZTR bude vybavena 24palcovými koly Michelin X Tweel Turf 24-palcové hnací kola.

„V roce 2008 jsme se rozhodli, že existuje lepší způsob, jak vybudovat sekačku s nulovým otočení. „Navrhli jsme elektrickou sekačku, která je mnohem tišší, produkuje nulové emise, má minimální rutinní údržbu a demonstruje úspory paliva. Naše spolupráce s Michelinem pokračuje v naší environmentální cestě.“

Společnost navíc říká, že 24palcový x Tweel Turf je také k dispozici jako náhrada za průměrné zelené 52palcové a 60palcové sekačky, nahrazující standardní pneumatiku 24x12x12. Společnost dodává, že 13palcové radiální pneumatiky Caster Airless jsou k dispozici pro front.

„Při práci s průměrným týmem Green jsme jim mohli pomoci při podpoře jejich inovací a udržitelnosti komerčních elektrických sekaček,“ řekl Olivier Brauen, viceprezident společnosti Michelin Tweel Technologies.

Michelin říká, že X Tweel Turf bez vzdušná radiální pneumatika má konzistentní výšku náboje, což společnost říká, že pomůže zajistit, aby sekačka vytvořila rovnoměrné řez. Společnost říká, že paprsky poly-rezin v plné šířce poskytují vynikající postranní stabilitu pro výkonnost strana, zatímco design paprsků pomáhá tlumit jízdu.

John Deere upgraduje velké série GREM G

John Deere říká, že vylepšil své velké smyčkové vozovky a kompaktní nakladače tracků s přidáním balíčku EH Boom Performance.

Tato funkce, říká společnost, je k dispozici jako možnost nainstalovaná na továrně na 330g a 332 g smykových volach a 331g a 333 g kompaktních nakladačů skladby.

Foto: John Deere

„Nastavili jsme naše stroje řady G s ohledem na reakci zákazníka a jsme odhodláni neustálé používání této neocenitelné zpětné vazby,“ řekl Gregg Zupancic, manažer marketingu produktu, John Deere Construction Forestry. „Náš výkonový balíček EH Boom Automatizuje opakované úkoly a zlepšuje efektivitu a bezpečnost na místě zaměstnání. S touto novou technologií se mohou operátoři cítit sebevědomější a produktivnější než kdy předtím.“

John Deere říká, že balíček výkonnostního výkonu EH nabízí několik funkcí, které pomáhají oříznout doba cyklu, zrychlit produkci a zlepšit povědomí o pracovišti automatizací opakovaných funkcí.

Společnost říká, že funkce elektronického selfvel (ESL) automaticky udržuje úroveň kbelíku, palety vidlice nebo připojení, takže operátor nemusí provádět úpravy při zvyšování nebo snižování rozmachu, aby se zabránilo úniku materiálu.

John Deere říká, že balíček výkonnostního výkonu EH zahrnuje také aktualizované joysticks s vestavěnými zadržovacími pozicemi, které aktivují operátor programovatelné funkce a kbelíku. Společnost dodává, že funkce návratu k DIG (RTD) umožňuje operátorovi automaticky resetovat kbelík nebo připojení do pozice připravené k práci.

Funkce návratu k přenosu (RTC), říká John Deere, umožňuje operátorovi automaticky resetovat rozmach a kbelík do pozice připravené k přepravě materiálů navrženou operátorem. Společnost říká, že funkce výšky výšky boomu (BHKO) umožňuje operátorům nastavit výšku výložníku na základě nízkého stropu v kryté aplikaci nebo výšce nad kamionem nebo násypkou.

Cub Cadet oznamuje produkty Gieexpo

Cub Cadet říká, že jeho Pro Z 972 SD je postaven pro maximální výkon a minimální prostoje. Společnost tvrdí, že přináší bezkonkurenční důvěru na svahy a umožňuje operátorům sekat přímku, provést zatáčky s nulovým stupněm a provozovat na kopci až do svahu 25 stupňů až 25 stupňů.

Foto: Cub Cadet

S nadměrnými dvojitými zadními koly společnost říká, že poskytují vyšší úroveň stability a přesnosti pro dokonalý pruh a jeho pohonní systém s řízením čtyř kol poskytuje konečnou kontrolu. Stroj je také vybaven ocelovou řezací palubou trojitého měřidla a 7-měřicí raštovou skořápku s horní a spodní výztuží 7-měřidlem.

Cub Cadet také ukazuje svou sekačku pro HW, což společnost uvádí, že obsahuje inovativní technologii řízení. Společnost dodává, že optimální rozložení hmotnosti a větší pneumatiky maximalizují stabilitu na svazích a svazích, zatímco ovládání řízení rukou pákového řízení používá k řízení sekačky menší sílu.

S přímým nastavitelným sledováním Cub Cadet říká, že sekačka může provádět úpravy rovných linek s přeložením knoflíku. Společnost říká, že ocelovou raštovou plášť s 10 měřidlem s 7-měřidlem a 7-měřicí spodní výztuží zajišťují, že tento řezací balíček může bít, zatímco bez údržby utěsněné vřetena maximalizují výkon a sníží prostoje.

Exmark představuje novou pohotovostní sekačku

Exmark říká, že na Gieexpo 2018 zavede novou komerční sekačku.

Foto: Exmark

Společnost říká, že nový stroj přináší výkon komerční třídy, trvanlivost, ergonomii a snadné profesionály v oblasti služeb v oblasti maximalizace produktivity a ziskovosti.

Exmark říká, že inovativní, nízký design těbiny optimalizuje rozdělení hmotnosti pro zvýšenou stabilitu a trakci. Společnost říká, že je k dispozici v široké škále šířky řezu, včetně kompaktního 32palcového modelu navrženého tak, aby se vešly přes brány, jak úzké jako 36 palců, je k dispozici v široké škále šířky řezu, včetně kompaktní.

Na jejich stánku č. 7080 Letos Letos Exmark říká, že rozdává jeden z nových modelů ve čtvrtek, říjen. 18 při 4 str.m. Společnost přijme položky ve stánku ve středu od 3-7 p.m. a čtvrtek od 9 a.m 3:30 s.m. Účastníci musí být přítomni, aby vyhráli.

Spider se vrací do Gieexpo

Český výrobce pavouka dálkově kontrolovaných sekaček All-Terrain se vrací do Gieexpo v Louisville v Kentucky v stánku č. 7188.

Foto: Spider

Společnost říká, že tyto kompaktní sekačky All-Terrain mají výkonné plynové motory, nízké těžiště, jsou vysoce manévrovatelné a jsou produktivní. Společnost, která je dálkově ovládána, říká, že stroje negourují jakékoli problémy se zdravotním a bezpečnosti spojené s provozovateli sekání strmých břehů.

S šířkou řezání 32 palců společnost říká, že pavouk ILD01 má nastavitelnou výšku řezu od 1 palce do 3 palců a váží 613 liber.

Společnost říká, že pavouk ILD02 je produktivnější s šířkou řezů 48.5 palců, nastavitelná výška řezání od 2.8 palců až 5.5 palců a váží 809 liber.

Spider říká, že jedinečným rysem těchto strojů je to, že jsou jedinými sekači, kteří mohou pracovat na svazích až o 55 stupňů, a v případě pavouka ILD02 a Spider 2SG na neuvěřitelných 60 stupňů.

Konečný stroj na stánku, říká Spider, je pavouk 3rider. Společnost říká 24.9 Koňská síla Kubota Diesel Engine Powers Unique Out-Front Back s operátorem sedícího na sekačce jako jakýkoli standardní stroj. Spider říká, že když terén přesáhne 15 stupňů, operátor vylezl ze stroje a nadále jej nadále ovládá z bezpečné polohy od stroje.

Ergodyne oznamuje expanzi pracovního převodovky N-Ferno

Ergodyne nedávno oznámila rozšíření své n-ferno linie houževnatého pracovního vybavení. Přídavky zahrnují:

Foto: Ergodyne

6812 žebrované pletené beanie

 • Pohodlný, roztažitelný žebrovaný pletený klobouk
 • Populární styl pro pracovní den a víkend
 • Tři barevné možnosti: Černá, HV vápna, HV Orange

6838 Solární aktivovaná Balaclava

 • Solární aktivovaná technologie používá sluneční paprsky k zesílení oteplování
 • Lehký design s duální vrstvou obličejovou maskou pro více podnebí

6819bt být houževnatou beanie

 • Přiléhavý střih
 • Měkká, vložka v coolmax z odtržení vlhkosti
 • Dodává se ve dvou barvách, šedá a šedá uhlí

6802Z Trapper

 • Patentované design ZIPS Otevřeno tak, aby se fit 8945 Universal Bump Cap Insert
 • Klasické teplé tepla a odolnost proti počasí

6802 Trapper, rozšířené velikosti

„Extrémy minulé zimy opravdu tlačily pracovní posádky a jejich výstroj na hranici,“ řekla Alsie Nelson, vedoucí produkta, Ergodyne. „Tato nová řešení byla do značné míry poháněna zpětnou vazbou a poptávkou pracovníků.“

Společnost říká, že 6838 solární aktivovaný Balaclava dává pracovníkům řadu možností, jak se přizpůsobit změně prognóz a osobní preference. Ergodyne říká, že technologie Heaterexu používá sluneční paprsky k vytvoření exotermické reakce na oteplování a zesiluje oteplovací účinek materiálu do 15 ° F (10 ° C). Výsledek, jak říká společnost, je více teplo a méně hromadný.

„Být produktivní v zimních měsících není o tvrzení,“ řekl Tom Votel, prezident a generální ředitel, Ergodyne. „Jde o plánování dopředu, pravidelné přestávky, abyste se zahřáli a vrstvili se na správném zařízení.“. Příprava je klíčová a naším posláním je zajistit, aby pracovníci mají to, co musí být připraveni na to, co má tato zima v obchodě.“

Profesionální krajináře se zdráhají zapojit se do elektrických sekaček kvůli nákladům

Austin Acocella, spolumajitel Acocella Landscaping ve Westchester County, N.Y., se drží svých sekaček poháněných plynem. Říká, že elektrická jízda jsou příliš drahé na to, aby se právě teď přepnul. Matthew Schuerman skrýt titulek

Austin Acocella, spolumajitel Acocella Landscaping ve Westchester County, N.Y., se drží svých sekaček poháněných plynem. Říká, že elektrická jízda jsou příliš drahé na to, aby se právě teď přepnul.

Scarsdale, n.Y Elektrické sekačky na trávu vzali u.S. spotřebitelský trh bouří v posledních několika letech. A udělali to tiše. v některých případech tiše asi 20 decibelů.

Jakmile se omezí na trávníky ne větší než délka prodlužovacího kabelu, sekačky na trhu dnes běží na lithium-iontových bateriích, které mohou trvat 45 minut nebo více bez nabíjení a náklady na to, jak je to plynové verze. A v roce 2021, podle společnosti FactMR společnosti Market Research, tvořili elektrické sekačky na trávu 37% veškerého prodeje.

Ale profesionální krajináře, které musí běžet své stroje celý den, den co den, musí se k trendu ve velkém počtu připojit k trendu. Elektrická těžká opatření sekačky tvoří pouhých 11% z celkového trhu pro všechny sekačky s těžkými věcmi.

„Pro majitele domů mám pocit, že je to skvělé,“ řekl Austin Acocella, spolumajitel Acocella Landssaping v Scarsdale, N.Y. „Baterie prostě netrvá dlouho, zejména pro věci, které dělám.“

Zkontroloval sekačky komerční třídy s bateriemi, které mohou trvat šest nebo více hodin, ale nechtěl platit předem náklady. Model pro jízdu na 52 palcích, soupeř z průměrných zelených sekaček, začíná na téměř 30 000. To je více než třikrát srovnatelný stroj na plyn-ačkoli výrobce říká.

„V budoucnu bych si je rád koupil, ale hned na tuto sekundu prostě nemůžu kvůli inflaci a jen všechno, co se děje,“ říká Acocella. „Ještě to nemůžu houpat.“

Acocella a jeho zaměstnanci začali používat ruční elektrická zařízení-listové dmychadla, plevele a živé oříznutí-minulý rok, kdy to vyžadoval jeden z jeho klientů, město Larchmont. Začal je používat také na jiných vlastnostech, protože jsou lehčí, mnohem tišší a ne emitují znečišťující látky. Ale s výjimkou zastřihovače zajišťování, říká, že potřebují časté změny baterie a nejsou tak výkonní.

„Potřebuji něco, co vydrží dlouho nebo něco, co je snadné,“ říká Austin. „Jako bych měl plynovou plechovku, je to na kamionu, které jsem jen poháněl a jdu. Kolik baterií musím mít, abych se dostal přes den?“

Mes Green Mewers, desetiletá společnost Electric Lawn Meghter Company se sídlem v Ohiu, prodává komerční sekačky na trávníku s dlouhotrvajícími bateriemi. Jen Stroker (vlevo), manažer regionálního rozvoje pro společnost, a Raymond Rocco, spolumajitel C.R. Power, která prodává produkty, předvedla konkurenční model v Port Chester, n.Y., Park nedávno. Matthew Schuerman skrýt titulek

Mes Green Mewers, desetiletá společnost Electric Lawn Meghter Company se sídlem v Ohiu, prodává komerční sekačky na trávníku s dlouhotrvajícími bateriemi. Jen Stroker (vlevo), manažer regionálního rozvoje pro společnost, a Raymond Rocco, spolumajitel C.R. Power, která prodává produkty, předvedla konkurenční model v Port Chester, n.Y., Park nedávno.

ZÁKLADY NA PLAVY PŘIPOJENÉ

Přesto jsou krajinářské stránky tlačeny ke změně. někdy i klienty a někdy vládami. Loni na podzim, kalifornský zákonodárce schválil zákon vyžadující, aby veškeré nové terénní vybavení prodané ve státě bylo bez emisí začátkem ledna. 1, 2024.

Státní a národní asociace krajinářství protestovaly a tvrdily, že elektrická zařízení nebyla dostatečně pokročilá na to, aby fungovala po dlouhou dobu, a v některých případech nefungovalo stejně jako plynové vybavení. Jako důkaz citovali studii z Kalifornské státní univerzity v Fullertonu, aby ukázali, že mezi profesionály nezachytilo nulové emisní vybavení. Studie zjistila, že méně než 6% zařízení používaného krajinářemi byly nulové emise, ve srovnání s více než 50% zařízení používaného majiteli domů.

Shromáždění Marc Berman, autor návrhu zákona, však zpochybňuje charakterizaci zařízení pro nulové emise v tomto odvětví.

„Toto vybavení je dnes připraveno,“ řekl Berman, demokrat z Palo Alto. „Existuje nejméně osm značek, které vyrábějí nulové emisní vybavení v každé hlavní kategorii zařízení pro komerční vybavení.“

Poté, co byl tento návrh zákona schválen, New York State Sen. Pete Harckham představil podobný účet v Albany. Ačkoli to neprošlo v pravidelném zasedání, Harckham řekl NPR, že ji plánuje znovu představit, ale nerozhodl se, kdy by mandát vstoupil v platnost.

Kalifornská legislativa i návrh v New Yorku se zabývají pouze prodejem nového vybavení, což znamená, že krajiny a majitelé domů mohou pokračovat v používání svých stávajících plynových nástrojů.

Četná města a města po celé zemi šla dále a omezila použití-na rozdíl od pouhého nákupu-plynových poháněných listových dmychadlí. A tento měsíc dvě obce v Marin County v KaliforniiFairfax a Sausalito-Zakázalo používání jiných plynových zařízení, včetně sekaček, v průběhu příštích 18 měsíců.

Smíšený dopad na životní prostředí

Elektrické sekačky na trávu nepomohou, pokud jde o emise měnící klima-lidé prostě nesmívají trávníky téměř tolik, jak řídí. Například Kalifornská deska Air Resources Board odhaduje, že postupné postupy trávníku poháněné benzínem ušetří v průměru 0.66 milionů metrických tun CO2 ročně, zatímco stát v roce 2019 produkoval 418 milionů tun. údaje o loňském roce byly k dispozici.

Agentura však zjistila, že benzínové motory vytvářejí značné množství jiných znečišťujících látek, jako je oxid dusíku, což může vést k respiračním potížím a smogu. Kromě toho vědci vyvolali obavy z dopadu hluku a vibrací zařízení na zdraví operátorů.

Velké vybavení komerční třídy se používá na významné části zelených prostorů po celé zemi-nejen veřejné nemovitosti a kancelářské parky. Průzkum Kalifornské státní univerzity například zjistil, že polovina obyvatel státu s trávníky najala krajiny, aby se o ně postaraly, ať už částečně nebo plně.

Nevýhody mandátů

Přesto i někteří příznivci zelených terénních úpravy jsou proti nařízení elektrického vybavení a tvrdí, že to může způsobit malé krajiny-důležitého zaměstnavatele přistěhovalců a pracovníků s omezenou dovedností-přejít z podnikání.

„Pokud pouze zakazujete používání vybavení, opravdu dáváte celé břemeno na krajiny, aby přišli s penězi, které potřebují k nákupu vybavení,“ řekl Jamie Banks, zakladatel a generální ředitel neziskové tiché Komunity, vč. „Nejedná se pouze o nákup nástroje, ale také nákup dostatek baterií a dostatek nabíječek, že mohou vyhovět potřebám výroby práce.“

A některé z těchto baterií jsou drahé-až 1 500 pro batoh ve stylu batohu pohánějící listový dmychadlo. Kalifornie zákonodárci dosud přidělili 30 milionů na dotace na kompenzaci vyšších krajinářů budou muset platit za nové elektrické vybavení. Národní asociace odborníků na krajinu však uvedla, že částka se rozpadne na pouhých 15 za každý kus plynového vybavení, které musí krajiny ve státě nahradit.

Berman, státní zákonodárce, uvedl, že doufá, že na nadcházející rok získá další dotace v rozpočtu.

Klidná společenství a další nezisková organizace, American Green Zone Alliance, spolupracují s městy, školními obvody a dalšími subjekty na přijetí vybavení pro nulové emise pro své vlastní nemovitosti, ale aby tak učinily dobrovolně. Doposud říkají, že najali asi 20 míst a institucí po celé zemi, aby se zúčastnili jejich programu.

„Myslím, že psaní je na zdi,“ řekl Banks. „Je to jen, jak se tam dostaneme způsobem, který je, víte, spravedlivý, nejúčinnější atd.“