8 Nejběžnější Echo CS 590 Problémy a řešení. Řetězová pila CS 590

Top 05 Nejlepší řetězec pro Echo CS-590- Podrobné informace!

S výkonnou Echo CS590 není pochyb o tom, že byste se zbavili potíží s čištění dvora, ale v průběhu času by se používaly žádné správné úložiště ani nízká údržba, které by mohlo způsobit opotřebení řetězce, zkorodovaného nebo vytvořeného zrezivělého.

Naše skvělé tipy pro vás.

 • Echo originální řetězec 20 ″ pila (pravý pro ozvěnu CS-)
 • Řetězec řetězové pily Oregon D70 (nejprodávanější)
 • Oregon 20 ″ nejnovější řetězec pro sekáče (Fit Model Edge delší)
 • Oregon E70 20-palcový řetězec řetězové pily (skvělá cena)
 • Řetězec řetězové pily Oregon E66 (Runner-up)

V takovém případě byste požadovali nový řetězec, který nahradí sestavení továrny, ale pro který se má rozhodnout? Na trhu je více řetězců a výběr správného se zdá být jednodušší, pokud jste si vědomi řetězových faktorů. Podívejme se tedy, co jsme pro vás přinesli pod nejlepším řetězcem pro Echo CS-590.

nejběžnější, echo, problémy, řešení, řetězová, pila

Výběr správných řetězců se zdá být časově náročný a mohl by vést k nesprávnému výběru, takže náš praktický průvodce přinesl vysoce zkoumané a nejlepší řetězce pro vaše ozvěny CS 590, které nabízejí nejlepší zážitek z řezání, ještě lepší než tovární verze.

Nejčastěji by někteří uživatelé mohli vyžadovat těžké funkční řetězce a nahrazení továrních těch našich zařazených ty, které vás netrpí; spíše na vás čeká nejlepší volba!

Top 05 Nejlepší řetězec pro Echo CS-590

Oregon D70 Advance Cut řetězová řetězec

Chcete-li získat nejdostupnější, ale účinnější a efektivnější řetězec CS 590 pro 20-palcový bar, rozhodněte se pro jediný a jediný oregonský řetězový řetěze. Nabízí nejlepší příležitost pro majitele domů, profesionální dřevorytéky a pracovníky na zahradě, aby dosáhli vynikajícího výkonu s řetězovým pilem na řetězec Oregon D70.

Funkce

Pro majitele domů, dřevorubců a krajinářů zvažující vysoce sofistikovaný navržený 20palcový nebo 50 cm pro-třídní řetěze. Pro lepší snižování přesnosti, tepelně ošetřený řetězec semiselící pila zajišťuje hladké a máslové řezání zajišťující vyšší toleranci pro cizí zbytky.

Tovární řetězy jsou náchylné k korozi a korozi nebo by mohly být pod opotřebením, ale není tomu tak u řetězce Oregon D70. Jeho těžká povaha a dlouhodobé tělo vnější vrstvy Chrome snižují další opotřebení s minimální korozí, zatímco tvrzené nýty zajišťují lepší úpravy řetězce a pracovní operace, když se přizpůsobí na řetězové pily. I když máte 20palcový Poulan Pro 5020, zdá se, že tento řetězec je ideálním řetězem motorové pily.

Řetězec Oregon D70 se stává skvělou volbou, jak se hodit několik modelů značky, včetně;

Echo-CS-590, CS-452, CS-600P, CS-550EVL, CS-620P, CS-680, CS-670, CS-750, CS-8000 a CS-6700

nejběžnější, echo, problémy, řešení, řetězová, pila

Homelite. Super XL, XL 12 a Super Xlao.

McCulloch-Pro Mac 610, 10-10A, Pro 650 a Pro Mac 700.

Poulan. 3450, 330, 3700, 3400, 5200 a PP5020.

Klady

 • Vestavěná technologie LUBRI-TEC
 • Vyrobeno v u.S.A
 • Omezená doživotní záruka
 • Nabízí nízkou vibraci
 • Řezačky sekáče zkosení s nízkým zákonem

Oregon 20 ″ nejnovější řetězec pro sekáče

Váš nejlepší řetězec plynové řetězové pily nemůže rychle řezat protokoly, takže co bude dál? Přinesli jsme vám nejnovější Oregon Power Cut 70 Exl Professional Chain se 70 propojenými smyčkami, které se hodí k většině modelů Echo, včetně Eco CS590 CS600 CS 620 a že s řetězcem D-70 nebo E-70. Řetězec obvykle zahrnuje ozvěnu 20palcové bary s plným výkonem zajišťujícím rozteč 03 o 03, 70 odkazů na pohon a asi 0.Rozchod 5 0 palců.

Funkce

Oregon vždy poskytuje svým zákazníkům to nejlepší s nejlepšími dostupnými řetězci, které se zdají mnohem lepší než řetězec akcií, který CS 590 poskytuje. Timber Wolf CS 590 je těžká pila vyžadující odolný řetězec. Přesto, během let byste zjistili, že řetězec byl opotřebovaný, takže nejjednodušší opravou by bylo získat nejlepší řetězec, jako je Oregonův nejnovější energeticky řez 70 EXL, aniž by kompromitoval jeho účinnost.

Tento řetězec se naopak snadno instaluje a poskytuje delší období běhu, řezání těžkých protokolů a stromů na vašem dvoře nebo pro profesionální práci. Zákazníci jsou tímto spokojeni, ale problémy s sklizněmi týkajícími se přizpůsobení mohou být pro ty, kteří se musí naučit, jak uvést řetězec. Nejprve tedy zkontrolujte průvodce řetězcem, než se rozhodnete pro nejlepší řetězec.

Vždy porovnejte model s řetězem, abyste zajistili, že máte ten správný, protože Oregonův nejnovější napájení 70 EXL přichází ve všestranném na základě množství, které nabízí, což z něj činí jediný nebo třídílný řetěze.

Klady

 • Vysoký výkonný řetězec plného dlátu
 • Oblečení Echo Models CS 590
 • 70 odkazů na jednotku
 • Hodí se 20 palců Echo CS-590, CS-600P, CS-620P
 • Hodnota za peníze

Oregon E70 20palcová řetězová pila

Oregon je renomovaná značka řetězových pilovačů a dalšího řezacího vybavení a poskytuje nejlepší řetězy pro více značek. Zejména v našem případě snadno vyhovuje CS950 a dalším modelům ozvěny, které nabízejí odolné, ostré a vysoce výkonné řezání bez potíží.

Funkce

Chcete-li se rozhodnout pro ty nejlepší řetězy, které se hodí k vašim řetězovým pilám ozvěny a McCulloch. Protože dosud uvolnil mnoho uživatelů as několika pozitivními recenzemi týkajícími se ostrosti řetězce, řezání zkušeností a dlouhověkosti je prostě úžasné.

20palcový řetězec Oregon E70 se postaví pod přední světový výrobce řetězce pila- Oregon, jak je popsáno a vyhovuje modelům vyžadujícím rozteč 3/8 ″, velikost měřidla 0.050 ″ a 70 pohonů. Kromě toho, modely řetězového obleku zaznamenaly velikost 50-100 cm; Pokud váš pokles v kategorii, považujte to za perfektní fit.

A konečně, řetězec má vestavěnou technologii Lubritec, zajišťuje odpovídající olej a snižuje tření a napětí, aby se zajistilo, že řetězec zůstane déle a efektivnější.

Na rozdíl od akciových řetězců je to koroze a bez rzi kvůli správnému ochrannému povlaku na blued řezacích, a když se rozhodne pro řezání širokých stromů, nástroj se vyskytuje jako řezání másla. Příliš mnoho ostrých a hladkých!

Řetězec také přichází s indikátory podání horní desky, aby byl zajištěn přesný a ostrý zážitek z řezání. Pokud jste profesionální řezačka ze dřeva, pak by se zvážení tohoto typu řetězce pro váš echo CS590 bylo jednou z nejlepších možností, protože by to nabídlo lepší řezání s menším úsilím.

Kromě Echo CS-590 mají řetězy faktor kompatibility při ozvěnu CS-600p, Echo CS-620P a CS-680. Over, McCulloch, Pro Mac 610, 10-10a a dřevěný medvěd jsou lepší možnosti, jak se řetězec přizpůsobit.

Klady

 • Odolný a snadno instalovatelný řetězec
 • Cenově dostupné
 • Bez koroze
 • Přesné, ostré řezání

Oregon E66 18-palcový řetězec řetězové pily

Mít řetězovou pilu v rozmezí 50-100 ccm běžící 3/8 palce, vyžadující 0.Rozchod 05 palců, s 66 odkazy na pohon? Poté zvažte, zda se rozhodnete pro těžký vysoce výkonný řetězec řetězové pily E66 E66 18-palcový powercut, který nabízí odolné řezání podobné butte s dlouhou životnost.

Funkce

Ti, kteří hledají nejlepší řetězec, aby odpovídal značce řetězové pily, včetně Stihl, Echo Poulan a McCulloch, pro lepší dlouhověkost a cenově dostupné řezání, pak bít Oregon není v rukou jiných místních značek. Všestranná řada montáže a snadného řezání činí CS 590 užitečnějším a výkonnějším nástrojem.

S řetězcem powercut řetězce Oregon E66 se doba řezání zkrátí na polovinu, takže není to jen čas, který ušetříte, ale s pěkným a dokonalým řezem již model získává srdce více klientů. Řezačka má modrou technologii, která chrání před rzí a korozí.

Skladové řetězce jsou obvykle jen odolné pro několik, protože nabízejí vysoké vibrace a způsobují únavu, ale ne v případě Oregon E66. Jeho odolná funkce nahromadění, nízkoickback a anti-vibrační řetěze.

Vyzkoušejte tento vysoce výkonný řetězec na modelech jako;

Echo: CS-590, CS-451, CS-500EVL, CS-452, CS-501EVL a CS-60.

STIHL: 024, 028, 036, 026, 026P, 306a, MS 260, MS 391, MS 290, MS 311 a MS 462.

Homelite: 350, 35SL a 330.

Klady

 • Vestavěný automatický olejový systém (LUBRI-TEC)
 • Méně prostojů
 • Nízká údržba
 • Nejlepší pro 50-100 cc vidělo velikost
 • Nízký výkop

Echo origine 72lpx70cq 20 ″ řetězová smyčka

Navzdory trvanlivosti Echo CS 59, úžasných funkcích a vysokého výkonu by mohla být nutná potřeba nového řetězce, protože pokračující použití může způsobit opotřebení řetězce, tak proč se rozhodnout pro odolný a spolehlivý řetězec pro CS590? Vyzkoušejte opravdovou echo pravou 72lpx70cq 20 ″ řetězovou smyčku jako alternativu k vašemu skladovému řetězci, abyste nesmírně řezali stromy, protokoly a dřevo bez potíží.

Funkce

Řetězová pila je profesionální, ale s naším vysoce výkonným řetězcem, profesionálními loggery, lesními pracovníky nebo dokonce snižováním těžkých stromů ve vašich dvorech se nakonec stanou snadnými a bezpečnými. Řetězec řídí sílu pily a ozvěna skutečně podporuje sílu a úžasně zajišťuje řezy energie a účinnost výkonu.

Řetězec přichází s vylepšeným řezacím povlakem, který zajišťuje, že řetězec je chráněn před korodem v průběhu času nebo zabránění tvorbě rzi. Tato výhoda není k dispozici s akciovými řetězci, takže vzhledem k tomu, že echo pravá by byla nejlepší alternativa. Udržujte svůj tyč řetězové pily vybavený nejnovějším řetězcem a udržujte jej v provozu na svém vysokém maximálním výkonu.

Tento řetězec nejlépe vyhovuje echorům v modelech, včetně 20d0ps3870c a 20D0AS3780C.

Vhodné s echo a shindaiwa pravou část OEM, Echo CS-590, Shindaiwa 20 ″ řetězec, CS-600p, CS-680, CS-620P, CS-800p, CS-620P/PW, CS-670, CS-800P a CS-8000. S výjimkou modelů Echo je řetěz vhodný pouze pro některé značky. Než se rozhodnete pro ozvěnu 72lpx70cq 20 ″ řetězu, zkontrolujte tedy svůj model a značku řetězové pily.

Klady

 • Těžký řetězec pro tvrdé řezy
 • Oblečení Echo Models CS 590
 • Prevence bočních stěn prostřednictvím měřidel pro posun
 • Koroze řetězce a korozita bez rezice

Časté časté

Co když se váš řetězec Echo CS 590 vynoří váš továrně? Žádné starosti, protože nejlepším řetězcem pro model je řetězec řetězové pily Oregon D70, s vysokými recenzemi a pozitivními reakcemi zákazníka. Přes je doprovázen vynikajícími funkcemi, které zajišťují hladké řezání, bezpečnost uživatelů, dlouhověkost řetězu a snadná instalace, hodí se k různým modelům a poskytuje mazání řetězce ve vestavěné technologii Lubri-Tech. Řetěny zahrnují řetězovou pilu použitelnou v yardech, lesích a mnoha dalších místech pro řezání stromů s ránou.

Před zakoupením řetězu pro řetězovou pilu zvažte její značku a kompatibilitu s pilou. Ne všechny řetězce by se vešly každému modelu ozvěny. Oregon 18 palců se hodí CS 590, ale pro CS 540 je to špatná volba. V takovém případě se zdá, že jít s náhradou H72 nebo Q72 se zdá být lepší volbou. Podívejte se na délku baru a další části, abyste se ujistili, že řetězy přiměřenost zapadají do pily.

Chcete.li vybrat řetězec pro Echo CS 590, nejprve se podívejte na kontrolu produktu, zda je řetězec kompatibilní nebo ne; Přesto jděte na přezkoumání požadovaného rozchodu, hřiště a počtu odkazů na pohon a najdete perfektní shodu. Podívejte se na nejlepších 05 nejlepších řetězců pro Echo CS 590 v sekci Reviewing Products.

Horner Mattox je kvalifikovaný a zkušený profesionál v oblasti správy volně žijících živočichů a řezání dřeva. S dlouholetými zkušenostmi s používáním motorových pilovačů a jiných pily. Přestože také využívá další nástroje pro zlepšení domova, Horner se primárně soustředí na využití svých dovedností řetězové pily pro řezání padlých stromů a údržbu dvorku.

Nejběžnější řešení Echo CS 590 Problémy

CS-590, jinak známý jako The Timber Wolf, je profesionální řetězová pila, která bije konkurenci s touto Hefty 59.8cc motor a řada uživatelsky přívětivých funkcí, díky nimž je efektivně a pohodlně pro nejlepší možný uživatelský zážitek.

Být vysoce kvalitním nástrojem je to také s docela cenovkou. Jako takový byste očekávali, že bude spolehlivý a odolný.

Mnoho uživatelů však uvedlo, že se s jejich Echo CS 590 nachází s problémy, o kterých by si každý potenciální kupující měl být vědom předem, takže si můžete být jisti produktem, který kupujete a co můžete očekávat, pokud jde o řešení problémů a údržbu.

Nejběžnější problémy s Echo CS 590

CS 590 je bezpochyby jednou z nejúčinnějších řetězových pilach pro zpracování dřeva. Ať už řezání dřeva v profesionálním prostředí nebo udržování vašeho osobního důvodu, toto zvíře bude vše zvládnout s lehkostí.

Je snadné ovládat a udržovat díky své duální post-řetězové brzdě, filtračnímu systému přístupu k toollesům a rychle vyměnitelným nárazníkovým hrotkám nárazníku.

Stejně jako každá řetězová pila se však nevyhnutelně setká s některými problémy a vyžaduje určité opravy a údržbu, aby ji udržela v dobrém stavu. Takže jsme prohledali internet, abychom našli nejčastější problémy, do kterých se uživatelé hlásili, a budeme se podělit o to, jak je můžete rychle a snadno vyřešit sami.

Vzduchový filtr se zablokuje

Toto je pravděpodobně nejběžnější složka, která způsobí problémy, pokud nebude správně udržováno. Vzduchový filtr zastaví prach, zbytky a další věci, aby se dostali do motoru a poškodili ho.

A i když v tom dělá vynikající práci, filtr se postupem času může zablokovat, že omezuje proudění vzduchu do motoru, což zase způsobuje špatný výkon.

Naštěstí je to pěkná a snadná oprava díky CS 590s Toolless Access Air Filter System. Můžete to nechat vyčistit za pár minut.

 • Nejprve byste měli kontrolovat tento vzduchový filtr před každým použitím. Vím, že to zní nepříjemně, ale trvá to jen pár sekund.
 • Začněte uzavřením sytiče.
 • Odstraňte zátoku čističe vzduchu, což pak odhaluje odnímatelný vzduchový filtr.
 • Lehce čistěte vzduchový filtr. Echo samozřejmě doporučuje používat stlačený vzduch. Ale vždy na to můžete vyhodit a ujistit se, že jsou odstraněny všechny trosky.
 • Přeinstalujte vzduchový filtr a zavřete kryt a je dobré jít!

Startér zpětného rázu je poškozen

Pro klikový hřídel je rozhodující pro převrácení motoru, který je kritický. Je to tahový akord, který musíte rozšířit, který otáčí řemenicí, a tak spusťte motor.

Je zřejmé, že pokud to vyvine problém, nebudete moci spustit motor Echo Chainsaw Engine.

Začněte odstraněním startovací montáže, abyste mohli zkontrolovat startér zpětného rázu. Poté zkontrolujte, zda jsou karty dostatečně utaženy. Pokud tomu tak není, znovu je proviňujte a poté vytáhněte startovací lano, abyste zjistili, zda se zmenšují karty a začne motor.

Pokud to nefunguje, může být poškozen startér zpětného rázu, což bude nutné vyměnit.

Neúspěšná zapalovací svíčka

Zapalovací svíčka je zodpovědná za generování malé elektrické jiskry, která zapálí plyn, a tak spustí motor. Tyto malé komponenty však rychle selhávají a často je třeba je nahradit.

Nebojte se. Jsou velmi levné na nákup a snadno se nahradí. Zjistíte, že to potřebujete také s jinými značkami řetězové pily.

Na CS 590 můžete snadno přistupovat ke zapalovací svíčce odstraněním krytu čištění vzduchu, který odhaluje zapalovací svíčku. Jednoduše odstraňte starý a nahraďte jej novým.

Můžete také zkontrolovat mezeru zapalovací svíčky, abyste se ujistili, že je v rámci specifikace (0.65 mm). Pokud je větší nebo menší než toto, upravte jej.

Zlomená zapalovací cívka

Stejně důležitá jako zapalovací svíčka je zapalovací cívka. To je to, co přenáší elektrický signál na zapalovací svíčku. Takže když to nefunguje, motor se nezačne.

Pokud je zapalovací cívka rozbitá, je třeba ji vyměnit, ale mějte na paměti, že je také nesmírně běžné, aby zlomená zapalovací cívka rozbila zapalovací svíčku. Pokud tedy nahrazujete zapalovací cívku, nechte si ruku zapalovací svíčku, jak budete pravděpodobně potřebovat.

Karburátor je blokován

Když je karburátor zablokován, nedostanete tu směs vzduchu a paliva, která umožňuje motor fungovat. Jen díky přirozenému použití vlčího časovače se to postupem času zablokuje.

Použijte čistič karburátoru a sledujte proces, jak je uvedeno v uživatelské příručce, abyste to vyčistili.

Zatčení jiskry je ucpané

Doufejme, že už vidíte vzor. Většina problémů, s nimiž se zabývá CS 590, souvisí s tím, že se komponenty stávají blokovanými přirozeným využitím, a jejich jednoduše jejich čištění může problém vyřešit.

Pokud se obrazovka zatčení jiskry ucpala, můžete ji jemně vyčistit štětcem, abyste odstranili zbytky. Pokud si však všimnete jakýchkoli znatelných otvorů nebo slz v síti, vyměňte je, protože nebudete chtít riskovat, že větší položky se dostanou dovnitř.

Opotřebované podložky spojky

Položky spojky se oddělují, když je motor používán odstředivou silou, a když se vrátí do kontaktu s bubnem, mohou řetězové řetězové kolo zapojit tření.

Takže když jsou tyto polštářky zlomené, opotřebované nebo vadné, i když se buben otáčí, nebudou se s ním zapojit, což by mělo za následek, že řetězec nefunguje adekvátně.

Pokud jsou podložky spojky spáleny, budete je muset vyměnit nebo možná znovu nainstalovat sestavu spojky.

Motor je zaplaven

To je často více chyby uživatele než něco mechanicky špatného na stroji, ale je to něco, o čem si musíte být vědomi během operace.

Pokud sytik necháte dlouhou dobu otevřenou, je snadné zaplavit motor palivem, který vyhodí poměr paliva k vzduchu a vážně brzdí provoz řetězové pily.

Chcete-li to vyřešit, nastavte řetězovou pilu Echo po dobu 15-20 minut, aby se zaplavené palivo odpalovalo z motoru. Pak by to mělo fungovat.

Echo CS 590 Problémy: Jsou to obchodník s dohodou?

Protože téměř každý problém, který uživatelé hlásili, se setkávají s CS 590, se vztahuje k obecné údržbě a údržbě, neviděli jsme žádné důkazy o nic vadného s konstrukcí nebo kvalitou Wolf Timera Wolf. Každý problém, který se s tímto modelem vynoří, se pravděpodobně představí i v jiných modelech a značkách řetězových pila.

Z tohoto důvodu nemáme žádné problémy doporučující tento produkt. Je to vysoce kvalitní, pochází z respektované společnosti a za předpokladu, že se o to dobře staráte a budete držet krok s požadavky na údržbu, bude vám dobře sloužit po mnoho dalších let!

Echo CS-590 Chain 72lpx70cq 20“oem

Platební metody

SKU: 72LPX70CQ-A UPC: MPN: 72LPX70CQ Stav: Nová dostupnost: lodě (opouští náš sklad) do příštího pracovního dne, pokud je na skladě

Echo 72LPX70CQ CS-590 řetězec

Skutečný výměnný řetězec Echo CS-590 72LPX70CQ je certifikovaný produkt OEM postavený tak, aby přežil jeho konkurenci s velkým výkonem. Pokud chcete koupit zbrusu nový řetězec pro vaši ozvěnou řetězovou pilu CS-590, nevypadejte dále. Tento řetězec pro Echo CS-590 je velmi kvalitní a máme ho za vynikající cenu!

Hodí se k CS-1001, CS-450, CS-450P, CS-451, CS-452, CS-490, CS-500EVL, CS-500P, CS-501EVL, CS-510EVL, CS-530, CS-550, CS-550EVL, CS-550P, CS-590, CS-60, CS-600P, CS-601, CS-602, CS-60S, CS-610T, CS-620P, CS-620PW, CS-650, CS- 650evl, CS-660, CS-670, CS-6700, CS-680, CS-701, CS-702, CS-706, CS-750, CS-750EVL, CS-8000, CS-800p, CS-900, CST-610.

Tento design výměny řetězce ozvěny Echo poskytuje nízké vibrace a nízký zpětný ráz, a to díky plně řezačům dláta. To vytváří bezpečné prostředí pro profesionálního uživatele a umožňuje lepší výkon.

Máme širokou škálu náhradních částí outdoorového zařízení Echo, přináší také rychlou přepravu a vynikající zákaznický servis.

Katalog s rychlým pohyblivým dílem ozvěny můžete zkontrolovat. Tam najdete výběr nejlepších částí. Nabízíme také echo barová a řetězová komba! Pokud potřebujete pomoc, kontaktujte nás.

Řetězec pro specifikace Echo CS-590

Část #: 72lpx70cq

Řetězové hřiště: 3/8 in

Rozchod:.050 in

Odkazy na jednotku: 70

Kompatibilní s těmito ozvěny: 20D0PS3870C, 20D0AS3870C

Typ: Výměna výměny PowerCut

Velikost: 20 palců

Výměnný řetězec Echo CS-590 72LPX70CQ FITS FITS

CS-590 S/N: C25812001001. C25812999999Guide Bar, řezačský řetězec, Kick Guard

CS-590 S/N: C25913001001. C25913999999Guide Bar, řezaný řetězec, Kick Guard CS-590 S/N: C69015001001. C69015999999Chain, vodicí lišta CS-600p S/N: C22312001001. C22312999999Chain, vodicí lišta CS-600P S/N: C22413001001. C22413999999Chain, vodicí lišta CS-620P S/N: C26712001001. C26712999999Guide Bar, řezaný řetězec, Kick Guard CS-620P S/N: C26813001001. C26813999999Guide Bar, řezaný řetězec, Kick Guard CS-620P S/N: C69215001001. C69215999999Chain, průvodce BARCS-620PW S/N: C26912001001. C26912999999Guide Bar, řezaný řetězec, Kick Guardcs-620pw S/N: C27013001001. C27013999999Guide Bar, řezaný řetězec, Kick Guardcs-620pw S/N: C69315001001. C69315999999Chain, Guide BARCS-680 S/N: C68615001001. C68615999999Chain, průvodce BARCS-8000 S/N: 001001. 999999 Type1-Echain, Guide BARCS-8000 S/N: 03001001. 039999999Chain, Guide BARCS-8000 S/N: C48003001001. C48003999999Chain, Guide BARCS-800P S/N: C30812001001-C3081299999Cain, Guide BARCS-800P S/N: C30913001001-C30913999999Cain, Průvodce-800p S/N: C68715001001. C68715999999Chain, vodicí lišta

Echo CS-590 vs Stihl MS 362: Jak se porovnávají?

Řetězové pily Echo jsou známé svou spolehlivostí, zatímco Stihl v posledních letech přidal do svých pily některé působivé moderní funkce. Takže jsem si nebyl jistý a přemýšlel, která by pro mě byla nejlepší volba z Echo CS-590 a Stihl MS 362.

Našel jsem určité rozdíly mezi těmito dvěma pilami, zejména v jejich výkonu, palivové kapacitě, vzduchovém filtru a hmotnosti. Jejich také se liší o více než 350, což je zjevně velký rozdíl.

V článku analyzuji, na který produkt stojí za to utratit vaše těžce vydělané peníze a proč.

Začněme bez dalšího zpoždění.

Funkce Echo CS-590 a STIHL MS 362

Chtěl bych začít zvýrazněním nejvýznamnějších funkcí každé řetězové pily.

Motor

Řetězová pila Echo běží na 59.8 cc motor. Poskytuje dostatek energie i pro nejtěžší úkoly řezání stromů.

 • Je relativně snazší začít.
 • Dvoutaktní motory jsou častěji lehké.
 • Náklady na údržbu jsou nízké.

Vzduchový filtr

S tímto produktem získáte na trhu jeden z nejlepších vzduchových filtrů řetězové pily. Má přístup bez nástrojů. Vzhledem k tomu, že filtr má odolat těžkým zatížením, přináší špičkovou filtraci vzduchu i pod tlakem.

Snad nejlepším rysem filtru je jeho technologie před čištění vzduchu G-Force. Prodlužuje život filtru tím, že je čistý i po rozsáhlém použití.

Olej na poháněný spojkou

Oiler řízený spojkou je další vzrušující rys jednotky. Jakmile se řetěz začne válet, nastavitelný oiler se spustí.

Je zodpovědný za zajištění co nejúčinnějšího běhu pily. V důsledku toho si všimnete podstatného zlepšení spotřeby paliva s touto řetězovou pilou ve srovnání s ostatními.

Lehká váha

362 má váhu powerhead 12.3 liber, což je výrazně lehčí než několik dalších populárních řetězových pila. I s lehkým váhou můžete stále zažít výhody výkonného 59 cc motoru.

To vám umožní provádět úkoly řezání stromů, aniž byste se nosili.

Účinnost paliva

Před zakoupením řetězových pilovačů je důležité zvážit spotřebu paliva. Mnoho elektrických nástrojů má vysokou spotřebu paliva, i když se používá pouze na krátkou dobu.

MS 362 není jedním z nich díky vysoké účinnosti paliva. S tímto modelem můžete ušetřit náklady na palivo a nebudete se muset starat o neustálé vyplňování nádrže.

Dekompresní ventil

Unavený z toho, že lano je tak tvrdě, jak jen můžete, ale pila stále nezačne? To je, když se do hry dostane dekompresní ventil.

Snižuje tlak spalování a umožňuje vám spustit nástroj jemným tahem lana.

Rozdíly mezi Echo CS-590 a STIHL MS 362

Zde přichází okamžik, kdy toužíte nejvíce. Pojďme prozkoumat pět nejvýznamnějších rozdílů mezi těmito řetězovými pilami.

Hmotnost

Vždy je dobré si vybrat lehké řetězové pily, protože při práci dlouhé hodiny nezpůsobují únavu rukou. Stejně tak je lehká pila pohodlnější k přesunu z jednoho místa na druhé.

S hmotností 12.3 liber, Stihl MS 362 je lehčí možností zde. CS-590 však lze jen stěží nazvat těžkým, protože váží 13.2 liber.

Pouze asi 1 libru tyto nástroje odděluje na základě hmotnosti.

Vítěz: Stihl

Plná kapacita

Jsem obeznámen s frustrací z vyčerpání paliva uprostřed úkolu, který musí být rychle dokončen. To je přesně důvod, proč raději mám prostornou nádrž, abych zajistil, že mi nikdy nedojde palivo.

Velké 21.8 oz tank z 590 pily vám umožní ukládat spoustu paliva na jednom. STIHL nabízí menší kapacitu s motorovou pilou ve 20.3 oz.

Je tu však jeden úlovek. Překvapivě má ​​362 větší nádrž na řetězový olej 11 oz, ve srovnání s 10 Echo.2 oz.

Napájení

Možná jedna oblast s nejmenším rozdílem mezi Stihl a Echo je moc.

Power Tool Stihl obsahuje 59.0 cc motor, zatímco řetězová pila Echo přichází s 59.8 cc motor.

Pokud to chcete využít.8 cc echo, určitě, jděte na to. Jen mějte na paměti, že nebude drastický rozdíl.

Vítěz: Echo

Řetěz

Pokud jste obeznámeni s řetězci SAW, budete si vědomi toho, jak vysoce výkonný je řetězec STIHL RS3. Bez ohledu na to, jaké množství vypálení provádíte, nebudou ovlivněny ani agresivní zuby, ani jejich ostrost.

Kromě toho existuje jen velmi malé riziko provize s touto možností.

Bohužel, řetězec na echo řetězové pile není vysoce kvalitní, alespoň ne ve stejné lize jako RS3. Dokonce bych navrhl upgrade na lepší řetězec, pokud se rozhodnete získat jednotku Echo.

Vítěz: Stihl

Vzduchový filtr

Čím lepší je vzduchový filtr, tím více zbytků zastaví vstupu do karburátoru.

Vzduchový filtr Echo překročí vaše očekávání kvůli jeho výjimečné filtraci. S přístupem bez nástrojů jste osvobozeni od potíží s používáním nástrojů.

Poté, co to bylo řečeno, pravděpodobně nebudete muset přistupovat k filtru, protože by měl zůstat většinu času čistý, díky technologii předem čištění motoru G-Force.

Proto můžete investovat svůj drahocenný čas jinde, jako je řezání některých protokolů, místo toho, abyste je utratili za údržbu filtru.

Air filtr STIHL je také slušný, zejména když je spárován se systémem filtrace vzduchu před oddílem. Filtr na řetězové pile Echo však nabízí více funkčnosti a je jednodušší udržovat.

Vítěz: Echo

STIHL MS 362 nebo Echo CS-590: Který je lepší řetězová pila?

Funkce a výkon těchto řetězových pilach jsou pozoruhodně podobné. Echo má vynikající vzduchový filtr a lepší sílu, zatímco Stihl svítí za lehký a mít jeden z nejlepších řetězců.

I když by se mohlo zdát obtížné si vybrat mezi nimi, pravděpodobně bych si vybral Echo CS-590 nad MS 362. Přestože je téměř stejná řetězová pila, stojí to pouze 440.

Na druhou stranu je nepravděpodobné, že najdete 362 za méně než 800.

Abych to shrnul

Doufám, že jsem pokryl všechny aspekty, jak se liší echo CS-590 a Stihl MS 362. Přestože pocházejí ze dvou různých značek, mají mnoho podobných charakteristik kromě hmotnosti, výkonu a kapacity paliva.

Toto srovnání bylo zábavné, nemyslel jsi si? Zde je další, který porovnává STIHL 362 a 462 vedle sebe.

Ahoj, jsem Jose Wilson. Jsem vášnivý kutilský dřevo. Rád vyzkouším nové nástroje pro zpracování dřeva. Za více než 25 let jsem vyzkoušel několik nástrojů pro zpracování dřeva, včetně řetězových pilach, kruhových pily, stolních pily a příloh mezi ostatními. Také jsem se dozvěděl, že mnoho lidí zcela nechápalo, jak tyto nástroje používat. Chci pomoci lidem naučit se používání, výhody a jak tyto nástroje pro zpracování dřeva fungují. Vytvořil jsem řadu pracovních toolů, vytvořených webových stránek a vyvinuté stránky sociálních médií. Sledujte mě na mých sociálních médiích.

Echo Timber Wolf CS-590 recenze řetězové pily

Timber Wolf Echo CS-590 našel sladké místo mezi jednoduchou funkčností, inteligentním designem a vynikající hodnotou. Uživatelé budou příjemně překvapeni kvalitou této komerční úrovně řetězové pily.

Když jsem byl požádán, abych si prohlédl řetězovou pilu Echo Timber Wolf CS-590 jako těžkopádnou pilu, připustím, že jsem byl trochu skeptický. Jsem zvyklý na některé další velké jméno komerční pily a Echo prostě není značka, která se tradičně zmiňuje v tomto mixu. Když jsem se však na tuto řetězovou pilu začal podívat, přešel jsem z příjemně překvapení kvalitou, abych byl ohromen inteligencí designu.

První věc, kterou jsem si všiml, když jsem si vzal tuto pilu. Je to mnohem lehčí než řetězová pila Echo CS-400, kterou mám také po ruce, kterou používám pro projekty. Spotřebitelské značky často vytvářejí lehkou váhu, která se cítí dostatečně hbitá, aby průměrný člověk mohl použít kolem domova, ale nedostatek hmotnosti přenáší veškerou pracovní zátěž do zbraní uživatele. Dobře vážená pila, jako je tato, vyvažuje tuto váhu pracovat s uživatelem.

Poznámka editora: Podívejte se na náš článek s přestřelkou 36V bezdrátové řetězové pily, pro pohled na to, co mohou bezdrátové řetězové pily dosáhnout.

Funkce design

Když jsem se blíže podíval na řetězovou pilu Echo Timber Wolf CS-590, bylo mi velmi jasné, že někdo skutečně mluvil s uživateli řetězové pily a použil to, co našli, aby navrhli pilu. Viděl jsem, jak se mnoho společností snaží proniknout na komerční stránku průmyslu a pokusit se přidat něco, co ostatní společnosti nemají. Většinu času je přidání buď zbytečné, nebo ve skutečnosti škodlivé pro tento nástroj. Echo se této chybě vyhnul a přestože tam není vlastnost, která by ji vynikla od ostatních hlavních komerčních značek, odvedli skvělou práci s několika malými věcmi, které dělají rozdíl.

Skvělým příkladem inteligentní jednoduchosti je přístup filtru. Jednoduše odšroubujte jednu matici na zádech, která je připevněna, takže ji nemůžete ztratit, a je tu filtr. Neexistuje nic jiného, ​​co by se odšroubovalo, stačí ho odnést, vyčistit nebo vyměnit, utáhněte matici a je dobré jít. Místo použití nylonového lana, aby se zabránilo uzávěrům paliva a oleje, Echo jej připojila s plastu. To se může zdát menší, ale není tu nylonová šňůra, kterou jsem vlastnil, který přežil užitečnost nástroje. Plast, na druhé straně, se nebude roztřídit a v průběhu času se rozřezat.

Na většině řetězových pilach, pokud se podíváte pod ni. Odstranění baru odhalí, že kus je ve skutečnosti dvě talíře a pomáhá nasměrovat olej do řetězce, kam potřebuje. Vyrobeno z plastu a žijícího vedle rychle se pohybujícího a naostřeného řetězce znamená, že se dostává k ničemu, a nakonec ztratí konkrétní design, který původně měl. Inženýři dřeva Wolf navrhli tyto talíře tak, aby byli kov, a bude to trvat mnohem déle a přitom bude udržovat záměr designu.

Echo Timber Wolf CS-590 Testování řetězové pily

Testovali jsme řetězovou pilu Echo Timber Wolf CS-590 na několika pařezech, které jsme potřebovali odstranit, než ji použili k strčení pólové stodoly. Začalo to velmi snadno a bez váhání. Určitě byste doufali, že tomu tak bude s novou pilou, ale bylo to stejně snadné pokaždé, když jsme to od té doby začali.

Potřebovali jsme ozvěnu, abychom provedli řezy do paprsků, zatímco my, ve skutečném redneckovém stylu, jemně zatáhneme na stodolu s těžkým lanem připevněným k F-250, abychom nasměrovali pád struktury. 59.8 cc motor provádí rychlou práci paprsků, hladce se stříhá s lehkostí, kterou jsem upřímně neočekával, že zažijete. Byl tam více než dost točivého momentu a vůbec žádný zpětný moment. Jak jsem již zmínil dříve, rovnováha a váha se mnou fungovaly spíše než proti mně nebo nutily ruce, aby vyvinuly většinu úsilí při provádění každého řezu. Jeden po druhém jsme přerušili každý strukturální paprsek, dokud jsme nedostali uspokojivé zasténání, protože budova ustoupila gravitaci a F-250.

Realisticky může Echo CS-590 více než držet své vlastní proti mým ostatním řetězovým pivům, které používám pro těžkou práci. Z tohoto důvodu jsem si musel připomenout, že jsem držel ozvěnu a ne můj milovaný Stihl.

Závěr

Navzdory mému počátečnímu skepticismu jsem důkladně ohromen Echo CS-590 Timber Wolf. I když to nevyčnívá nad a nad jinými komerčními řetězovými pilami, měl by být absolutně zahrnut do diskuse o výkonu s nimi. Kdybych to mohl zabalit jediným prohlášením, bylo by to, že tato řetězová pila prostě funguje a myslím to jako kompliment.

Inteligence a zjevná pozornost na funkčnost ve svém designu mi připomínají nástroje Echo, které jsem si koupil před 20 lety, které stále běží. Jednoduchost designu zajišťuje, že jakékoli části, které se zlomí, se snadno nahradí, i když se zdá, že to bude docela čas, než k tomu dojde.

Pointa pro mě je, že pokud Echo nadále produkuje tento druh kvality ve svých elektrických nářadích, koupím je. Při MSRP 399 se tato pila drží kroku s ostatními, za které jsem zaplatil téměř dvakrát tuto částku, takže také získává vynikající známky za hodnotu. Doporučil bych dřeva Wolfa bez váhání a povzbuzujte vás, abyste mu vážně zvážili, pokud hledáte komerční řetězovou pilu, která se má přidat do přístřešku nástroje.

Echo Timber Wolf CS-590 Specifikace řetězové pily

 • Přemístění motoru: 59.8 cc
 • Palivová kapacita: 21.8 fl. unce
 • Kapacita oleje: 10.1 fl. unce
 • Suchá hmotnost (bez baru a řetězce): 13.3 libry
 • Možnosti délky baru: 18 nebo 20 palců
 • Systém oleje: Auto/nastavitelný/řízený spojkou
 • Záruka: 1 rok komerční/5letý spotřebitel
 • MSRP: 399