Recenze recenze Drill Makita Makita

nejlepší šokové drony

Popularita opilců s ránou neustále roste. víceúčelový a cenově dostupný nástroj je schopen provádět mnoho různých úkolů a je užitečný, jako v malých opravách a konstrukci. Mistři všech regionů zahrnují cvičení ve specifikaci: ve výrobě, při zpracování dřeva a kovu, pro instalaci oken a výrobního nábytku, v oblasti opravy a servisní automobily. Pro každého z amatérských mistrů a profesionálů připravili naši editoři nezávislé hodnocení nejlepších šokových cvičení, které jsou vynikající ve všech základních charakteristikách: dobrá kvalita, pevná shromáždění, funkčnost a promyšlená technická část.

Nápoje jsou vyráběny téměř všechny společnosti související s elektrickým nářadím nebo vybavením. Mezi nimi jsou spolehlivé společnosti, nové trhy, které ještě nejsou známé široké veřejnosti, stejně jako známé značky nonome pochybné kvality.

Ze stovek výrobců do hodnosti nejlepších, odborníci přinesli pět, uznali uživatelé:

 • Bosch. Německá společnost je známá stabilní kvalitou a lepší ergonomií. Elektrické nástroje jsou spolehlivé, produktivní a nejpohodlnější k použití. Bosch. Trvalá volba profesionálů má společnost široké sestavy různých modelů a rozsáhlou síť servisních center.
 • Makita. Nástroje japonského výrobce se shromažďují v několika továrnách v Evropě a v Číně. Tato technika se rozlišuje podle vytrvalosti, reproduktivity. Stejně jako jiné významné značky i Makita pravidelně aktualizuje sestavu a představuje technologie nejnovější generace technologie.
 • Dewalt. Americká společnost je v Rusku široce populární, odolné profesionální nástroje se rozlišují mírnými cenami a vysokou kvalitou montáže, použité komponenty.
 • AEG. Značka pochází z Německa, ale velmi žádaná mezi zkušenými mistry na ruském trhu. Navzdory dostupným cenám mají elektrárny velký pracovní zdroj a snadno se vypořádat s dlouhými zatíženími. Toto je jedna z mála společností, o nichž je obtížné najít negativní recenze.
 • Elitech. Jeden z nejlepších domácích výrobců má pro konkurenty podřadnou slávu, ale daleko je obchází ve spotřebitelských vlastnostech produktů. Zařízení se vyrábí v továrnách Číny a Běloruské republiky, většina pracovních komponent, hotových výrobků a částí z Itálie. Pod citlivým vedením experimentálního distributora „LIT Trading“ byly vytvořeny linie všech požadovaných elektrických nástrojů, které kombinovaly optimální náklady a dobrou kvalitu výroby.

Objasněte přesné vlastnosti od prodejce.

Vrták jako vrták. Jsem s tím potěšen! Vrtání a všechno, nepočítalo, kolik otvorů v oceli a vytvořilo strom. Určitě několik tisíc. Použil jsem oba pro otvory 2-3 mm a pro 16 mm (zámky dveří). V recenzích píšou o nočních můrách, nevšimli si to. I když by při vložení zámků všiml, kdyby toto přehřátí bylo. Koupil jsem to vůbec. Za 2000 rublů :), kolik toho přede mnou pracovala. Neznámý.

Vrta pro nízkou intenzitu práce. To znamená, že vyvrtal díru. šel jedl, spal a poté vyvrtal dále. A to všechno proto, že tělo na vrtačku je velmi zahřívané. Z ventilace je vůně pálení. Spalování zcela nového vrtačku není zahrnuto do mých plánů, není to levné. Tyto podmínky musí být pozorovány. pracujeme po dobu 1 minuty, ochlazujeme se půl hodiny. O Makitě byl lepší názor. I když je to první makita se mnou))). Ona a poslední.

Sotva chápu, proč je tato malá věc vůbec potřeba. A ano, v životě bych sám nekoupil. Dárek, sakra, od otce.v.sakra, takže je zdravý. Existuje pouze jedna rychlost, není žádná síla, vrták maximálně 10, což je s takovým motorem pochopitelné. Pokoušíte se vrtat ocel-6th! Zahřívá tak, aby se zdálo, že se roztaví. Tenký vrták. jeho maximum! A nejchudší věc je, že otec.in.Law dal typ na opravu v zemi. A zjevně očekává, že s tímto nedorozuměním budu pracovat. Noční můra.

Tento vrták lze použít pouze v domácím životě, s častými a dlouhými loděmi. Kdybych to věděl dříve, pak bych to nebral. Ale, sakra, výrobci napsali alespoň v pokynech, že není určen pro trvalé zatížení déle než 3 minuty. O dva měsíce jsem spálil o dva měsíce později, když vrtací otvory do dřevěných polotovarů s tloušťkou 70 mm (když je zapnuto tlačítko vypnutí). Než jsem se pokusil použít jako elektrický šroubovák (při zašroubování šroubů do podlahy), nic z toho nepřišlo, příliš nízký točivý moment.

Makita cvičení. Recenze

Dobré cvičení pro garážové práce. Zahrnuto je prostorné pouzdro, nebudou mít žádné problémy s ukládáním vrtáku a malých věcí.

Síla se v některých situacích mírně nedostane, stane se to vrtání vrtáků při malých rychlostech a na konci vrtací těsnění nemá dostatek energie na klikání. No, stejně jako všechny cvičení, s nimiž jsem pracoval jako problém s regulátorem rychlosti klíčové rychlosti: chodí.

Vhodný pro garážové práce, za svou cenu je získána docela dobrá kombinace „cenové kvality“.

 • Výživa ze sítě
 • Příklepová vrtačka
 • Klíčová kazeta 1.5. 13 mm
 • Počet rychlosti: 1
 • Zvrátit
 • Nastavení elektronické frekvence rotace
 • Zahrnuto případ
 • Hmotnost 2.1 kg

Dobře, pro domácí účely jen zbraň! Síla je slyšet zvukem jako celý nástroj Makita, rohová bruska a hala a peorator, elektrický šroubovák jsou k dispozici. Skvělé zboží a značka. Vzal jsem se na cvičení v procesu revolucí se nehýbají z otáčení moci a jeho dodávka. Nepozoroval jsem žádné rytmy a výtahy. Nástroj s jistotou vykonává svou práci.

 • Nestresovaný vrták
 • Power 450 watts
 • Výživa ze sítě
 • Hmotnost 1.3 kg
 • Nalatá kazeta
 • Průměr kazety 1.5. 10 mm

Stroj je jen hurikán. Výkonný motor, rychlost. Odložení betonu se zavede do lehkého a nezastaví se jako nůž v hodinách.Pracuji s diamantovými korunami s mikro.Hledal jsem slušný a bez problematického aparátu po dlouhou dobu a můj sen se splnil a dokonce ani čistý Japonec není Čína.

Kazeta není vysoce kvalitní. Utahovací klíč je někdy posouván (špatně namontovaný). Vrták se utratí rychle (pokud existuje odpor). Kazeta se nakonec zhroutila, než vrták zbarví. Teď se to nepřetočí. V kufru je kompartment pro šrouby. Nevyhovující. Neexistuje žádná hloubka.

Zřídka používám vrták. V tuto chvíli (rozpad), vyvrtáno ne více než 100 otvorů. A i když se mi líbí Makita, doporučil bych si vybrat další vrták

Kazeta se rychle zhoršila, ačkoli se na ní chlupy Makita chvěly. Kazeta je čistá, ale začala se otočit velmi pevně, mazání se pod náhradou nezbavilo.

 • Nestresovaný vrták
 • Power 230 watts
 • Výživa ze sítě
 • Váha 0.9 kg
 • Klíčová kazeta
 • Průměr kazety 0.5. 6.5 mm

Ideální zařízení je nejvyššího stupně kvality vyrobené v Japonu. Vrták sám o sobě velikosti. Polovina standardních velikostí v rodině. Pohodlné, světlo. Kazeta. Kov.

 • Příklepová vrtačka
 • Power 710 Watts
 • Výživa ze sítě
 • Hmotnost 1.9 kg
 • Nalatá kazeta
 • Průměr kazety 1.5. 13 mm

Co říct o prvním dojmu. Věc, jako zbytek nástrojů této společnosti. Kombinace ergonomie a vysoce kvalitního plastu, hladkého startu a energie. 700 W stačí na cvičení této třídy pro oči, ne hlučné. Před nákupem jsem četl výše uvedené recenze a první věc, kterou jsem se rozhodl narazit na cihly a betonu. Cihla s vrtacím bizonem (daleko od nového) o 8 mm. 12 sekund do hloubky 10 cm. V betonu však uvízl. Čas šel téměř dvakrát tolik. Ale cvičení 4 mm. 9 sekund. Vlastně jsem se pokusil vyvrtat beton výhradně kvůli zájmu, proto je tu peorátor. Cihla i beton. Mimochodem také sovětská produkce. Nezkoušel jsem železo, ale pracuji s tím velmi zřídka. Vzhledem k kovovému pouzdru převodovky je vzpírání mírně posunuté dopředu, ale rychle si na to zvyknete. Není těžké. 2 kg ze všech, ruce netahují. Závěr: Přečtěte si pokyny, kde se jasně říká, že při vrtání úderem není nutné tvrdě stisknout vrták. A zkazit nástroj rychle a trávit více času. Z menších nevýhod. Vůně (plast nebo mazivo, není jasný) a zjevné jiskření štětců, doufám, že to s časem projde. Není dostatek regulátoru revolucí, ale už hledám chybu. Podle standardů Makitov se jedná o třídu rozpočtu, chcete více. Plaťte podle toho. Lidé také napsali, že kazeta je časem ucpaná a je obtížné odšroubovat, ale samoobslužné kazety musí být pravidelně vyčištěny, není to mínus vrtačky, spíše mínus designu kazety. No, udělali by další pobroušení. Bylo by to velmi dobré. )) Obecně se vrták očekávání nekrývá. Pro dům nejvíce.

Výběr šroubu makita s točivým momentem přes 61 nm

Pokračujeme v porovnávání šroubováků Makita s hledáním rozdílů mezi dvěma, na první pohled, identickými zařízeními. Oba patří do profesionální třídy, takže se mohou pochlubit vysokou kvalitou a ergonomitou případu. Prezentovaná zařízení ušetří čas ve výstavbě a při plnění velkého množství úkolů.

Modelka Napětí baterie (c) Max točivý moment (NM) Počet fází točivého momentu Průměr maximálního vrtání, dřevo / kov (mm) Přítomnost rány Váha (kg) Průměrná cena v Rusku (.)
Makita DDF481RF osmnáct 115 211 76/13 Ne 2.4 20 590
Makita DDF481RTE osmnáct 115 211 76/13 Ne 2.6 41 469

Makita DDF481RF

Profesionální energetický nástroj je navržen tak, aby vytvářel široké otvory ve dřevě. Indikátor s vysokým točivým momentem vám umožní nainstalovat velké zařízení na toto zařízení.

 • Rotační další rukojeť, což výrazně usnadňuje udržení nástroje při vysokém zatížení.
 • Při výběru, jaký druh elektrického šroubováku Makita, který věnuje pozornost snadné údržbě, odporu vůči přehřátí a vysokému výkonu, se na toto zařízení blíže podívejte: je vybaven elektrickým motorem Bronnial Electric.
 • Kovová konzola vám umožňuje opravit energetický nástroj na pracovním pásu, který dočasně uvolní ruku.
 • Vysoký výkon umožňuje používat zařízení k vyřešení nejsložitějších problémů.
 • Přítomnost elektronické brzdy motoru.

Makita DDF481RTE

Síla tohoto zařízení je skvělý motor

 • Nejvýkonnější elektrický šroubovák Makita má bronzový motor, který zaručuje odolnost proti přehřátí a zvýšenou spolehlivost.
 • Indikátor točivého momentu, kvůli kterému se nástroj nemá rovnat v úkolech vyžadujících vysoký výkon.
 • Existuje náznak náboje, díky kterému bude uživatel schopen sledovat, jak brzy bude blok baterie vyžadovat výměnu.
 • V procesu vrtání a kroucení je automaticky aktivována baterka LED automaticky. Tento prvek usnadňuje práci ve tmě.
recenze, drill, makita

Recenze charakteristických nejlepších modelů

Proč je výhodné koupit šokový vrták Makita HP1620? Model je síť, což znamená, že bude nutné použít stabilizátor napětí. Ale je to snazší než baterie a levnější, používá 650 w/hodinu energie. Šestiúhelníková kazeta je zabalena do speciálního klíče, takový nárazník zajišťuje bezpečnost. Výkonný šokový vrták Makita není navržen tak, aby šrouby šrouby, a při stejné rychlosti provádí vrtání nebo vrtání s úderem s revolucemi x/x 2800 ot/min.

Rychlost rotace je regulována tlakovou silou na spouště a lze ji opravit v jedné poloze. Použití speciálního reverzního režimu rozšiřuje provoz grafitových kartáčů motoru. To umožnilo zvýšit pracovní zdroj uhelných kartáčů.

Při práci s obzvláště pevnými materiály, karbide-wolframa. Existuje omezovač hloubky vrtání děr. Profesionálové se často doporučují síťové cvičení.

Popis a technické charakteristiky cvičení Makita 6413 nejsou ponechány na pochybách o výběru nástroje. Zařízení váží pouze 1,2 kg produkované ve vlasti značky a stojí levněji než na čínském webu. Účel cvičení je univerzální, funguje s jakýmkoli materiálem. Nový model získal slávu z mnoha důvodů:

 • Power. 450 wattů;
 • Idle. 3000 ot / min;
 • Rychle znějící kazeta-1-10 mm;
 • Průměr vrtání kovu/ betonu/ dřeva. 10/14/25 mm;
 • Obrácení. tam;
 • Záruka. 1 rok.

Navzdory malé velikosti, vrták provádí práci ve velkém objemu. Cena odpovídá kvalitě produktu.

Vysoká rychlost vám umožní vrtat dřevo hluboko a tenké. Obrácení přispívá k odstranění nástroje. Vrták se používá pro šroubování upevňovacích prvků, tj. Univerzální nástroj. Rychlá.nesouhlasná kazeta zrychluje změnu zařízení.

Zmínit se s vrtáním baterie s elektrickým šroubovákem Makita 6271DWPE začne pouzdrem. Toto je systém podpory života nástroje. V plastové krabici byla usazena náhradní baterie a nabíječka, spotřební materiál a další malé věci. Hmotnost baterie je pouze hloupý model hmotnosti, váží 1,5 kg. Nejlepší, lithium-iontové zdroje energie s dobíváním se používají po hodinu. Pouzdro je vyrobeno ze speciálního odolného plastu, rukojeť je pogumována. Navzdory nízké rychlosti volnoběhu, pouze 1300 ot / min, elektrický vrták Makita podporuje vrtací funkci. To je usnadněno vřetenem s vysokou rychlostí, přítomností 2 rychlostí. Rychlá kazeta může pracovat s cvičením 1-10 mm. V pracovní oblasti je podsvícení s LED.

Vrták baterie Makita pro ochranu před náhodným zapnutím je blokování tlačítka spuštění. Bezpečnost je zajištěna pro instalaci rychlé kazety a při uložení nástroje v případě.

Lithium-iontové baterie výrazně zvýší náklady na produkt. Pro amatérské použití můžete použít zdroje energie nikl-kadmium nebo nikl-metallogid.

Makita 6408 Drill patří k klasickému typu nástroje. Univerzální jednoduchý nástroj bez funkce šoku a nepodporuje režim šroubováku. Rychlost volnoběhu je vysoká. 2500 ot / min, s hmotností 1,5 kg a výkonem 530 W, takový nástroj není vhodný pro kroucení ořechů. Vrták je však ve správě kompaktní a poslušný, můžete pracovat blízko. Hladké obrysy, dobrá vyvážení, pohodlná rukojeť. vše vyžaduje výběr výběru na tomto nástroji.

Poznání s modely slavné společnosti může pokračovat sledováním odpovídajícího videa.

Nápoje, šrouby makita bdf453she

Nápoje, Makita BDF453She Screwdrivers má hodnocení 5.0 5 Recenze uživatele.

Nabízíme vám, abyste se seznámili s plusy a minusy cvičení, šrouby Makita BDF453She, které uživatelé napsali ve svých recenzích.

recenze, drill, makita

Světlá, pohodlná velmi výkonná, vysoce kvalitní rychlá kazeta, lithiová baterie. Velmi dobrý kufr.

Akum by mohl být položen na 3 ampéry, i když by to bylo dražší po dobu 400 g, ale bylo by to téměř dvakrát tak dlouho. Ačkoli na trhu Rosia, verze s 3 amprere Akum a na Ukrajině a 1.3a se hodí

recenze, drill, makita

18V li-ion, spolehlivá, kovová převodovka, dobrý točivý moment 42 nm.

Relativně velká váha, pravděpodobně drahá.

Relativně velká hmotnost pravděpodobně není nevýhoda, t. Na. Hmotnost je indikátor spolehlivosti. Dokonale vyvážené. Existuje Bosch GSR 10.8 (a zcela celý řádek 10.8 V. Nástroje), točivý moment se moc neliší, ale německý výrobce, jako hračka, ve srovnání s Makitou, váha bez baterie 800 gramů. A 1200 g. Makita (t. E. Téměř půl libry kovu více). Vzhled rozhodně není jako ostatní němečtí výrobci, ale to pravděpodobně není nutné pro pracovní nástroj, t. Na. Pak se stanou stejnými. Špinavý a ošuntělý. Koupeno pro stavbu domu (plot, lesy atd. D.), všechno otočí, ani neodolá, jakémukoli pracovnímu koňskému koňskému koňskému. Někdy to dokonce chci použít místo kladiva, tento nástroj je tak nenáročný a univerzální. Sada 2 baterií, netopýra, nabíječky, pouzdra. Pokud se baterie nezakoupí od úředníků, pak je cena za ně jednoduše směšná, opět ve srovnání s německým výrobcem. Líbila se mi univerzální nabíječka pro lithium 7.2-18V (to je jen obrovský dárek), kovový hydrid, ne jako německý výrobce, pro každou linii, a navíc se neustále zlomí. Rozebírat baterii, nabíječku. Velmi elegantní obvody (samozřejmě relativně), je poskytováno vyrovnávání prvků, takže baterie bude fungovat po velmi dlouhou dobu. Mám první makitu, ale zdá se, že daleko od poslední. Japonci respektovali.

Vynikající točivý moment, ergonomie, dobře vyvážený.

Skvělý elektrický šroubovák. Koupeno před 5 lety. Cenovka byla asi 7 tisíc. Ale náklady na sebe plně odůvodněné. Vyzvednete a máte pocit, že je to věc! Dvě baterie 1.5a samozřejmě nestačí, ale jsou účtovány do 20 minut, takže prostoje nejsou vytvořeny. A to, co se stále charakterizuje docela živé a energické baterie, je to po 5 letech vážného provozu. Elektrický šroubovák byl provozován v plném rozsahu a v ocasu a v hřívě. Zdálo se, že to bylo nezničitelné, ale pokud to velmi zkusíte, je vše možné. Na příští podzim se případ rozdělil ze 4 metrů, ale všechno ostatní zůstalo živě. Zjistil jsem, že si můžete objednat jakoukoli náhradní část. Což je pro tyto baterie velmi důležité a nabíjení celé řady nástrojů bylo vyvinuto. Broušení, skládačka, sešívačka, hřebíček, odpadky. Prodávají se bez nabíjení a baterií., Pokud někdo pochybuje, pak marně. Musíme vzít! Velmi spokojen.