Rohový mlýnek Bosch 125 s revolucemi

Rohový mlýnek 125 s nastavením rychlosti a hladkým spuštěním 10 nejlepších nejlepších

Málokdo se bude moci bez rohové mlýnky. jeho jedinečnost je, že můžete nejen řezat, a nejen kov, ale čistý, broušený a polský beton, kámen, cihel, plast, někdy dřevo a keramika. Pro tyto práce je úhlová mlýnka 125 perfektní.

S ohledem na různé charakteristiky zpracovaného materiálu je vyžadována různá frekvence výboje. nastavení rychlosti.

Místo-aeg ws 13-125 xe: charakteristiky a cena

Zasloužené dvacáté čtvrté místo je obsazeno modelem AEG WS 13-125 XE, který je zvýrazněn ve vysoce kvalitním sestavě, dlouhém kabelu a také snadným provozem.

Spotřeba energie 1300 wattů
Max. Frekvence rotace disku 11500 ot / min
Max. Průměr disku 125 mm
Váha 2.4 kg
Cena 7 600 ₽

AEG WS 13-125 XE: Výhody a nevýhody

Postavená.v ochraně proti přetížení;

Hladká funkce spuštění;

Úspěšné modelování modelu;

Snadnost provozu;

Hodnota za peníze;

Přítomnost dlouhého kabelu;

Je možné nastavení rychlosti;

Vysoká rychlost;

Samotné materiály a montáž s vysokou kvalitou;

Rychlá matice;

Dlouhý kabel;

Obrovské množství pozitivních recenzí majitelů;

Která společnost je lepší koupit rohovou brusku za 125 mm?

Nadšenci a pánové považují značku za nejdůležitější kritérium při výběru stavebního vybavení. To není nepřiměřené, protože ochranná známka označuje zemi výroby, kategorii cen, sféru provozu. Před zahájením přehledu o úhlové brusky 125 mm budeme charakterizovat populární výrobce, jejichž vybavení lze nalézt v prodeji ve většině ruských internetových obchodů.

 • Metabo. Německá značka produkuje dobrý energetický nástroj, který je oceněn mezi profesionály. Sortiment obsahuje velký výběr rohového broušení, takže si můžete zakoupit levné vybavení od osvědčeného výrobce.
 • Hitachi (Hikoki). Produkty společnosti přežívající společnost mají dobré dostupné hodnoty: díky tomu již japonská společnost již není spojena s vysokými náklady. Úroveň kvality zůstává hodná pro provoz domácnosti.
 • Bison. Jedna z vzácných ruských společností zaměřila nejen doma, ale také komerční segment. Společnost produkuje jak kompaktní nástroje, tak velké modely 2.Bulgarians pro 2.1 KW.
 • Interskol. Značka je známá v Rusku a CIS kvůli vysokým technickým charakteristikám a přiměřené úrovni shromáždění. Výrobky společnosti jsou považovány za hodnou volbu pro nepravidelné využití v zemi i doma. Model této společnosti upadl do našeho hodnocení úhlové brusky 125 segmentu rozpočtu v důsledku poměru levné a kvality provedení.
 • Elitech. Produkty ruské značky s čínskou výrobou jsou dobrou volbou pro provádění potřeb domácnosti: řezání posílení, broušení atd.D. Prozkoumaná kvalita materiálů je kompenzována nízkou cenou.
 • Dewalt. Značka ze Spojených států se specializuje na výrobu profesionálních technologií. Rohová mlýnka společnosti je výrazně dražší než ruské analogy, ale jsou spolehlivější a často vybaveny dalšími funkcemi. Naše hodnocení se věnuje 125 mm modelům, ale v katalogu americké společnosti najdete produktivní analogy pro 2000 wattů.
 • Makita. Výrobce jednoho z nejlepších elektrických nářadí poloprofesionálního a profesionálního segmentu produkuje nehodu a vysoce kvalitní rohovou brusku, který najde použití v domácí dílně a na staveništi.
 • Sturm. Výběr rohové brusky 125 mm a který je lepší pro domov nebo chalupu, kupující se často obrací k produktům této společnosti: je docela spolehlivě sestavena, má promyšlený a stylový design, je vybaven možnostmi, jako je hladké startovací a elektronické úpravy rychlosti.
 • AEG. Ochranná známka z Německa, která produkuje dobré brusné stroje pro práci. Modely značky jsou drahé, ale zároveň výkonné, odolné a pohodlné v podmínkách dlouhodobého provozu.
 • Bosch. Světová společnost.v katalogu, jejíž bylo místo pro síť i na nástroj pro baterii a nástroj pro baterii. Pod německou značkou se vytvoří dobrý rohový mlýnek profesionální třídy, jejíž síla začíná na 750 wattů.

Čipy na výběr

Hlavní věcí je určit cíle a materiály, pro které se koupí úhlová mlýnka s revolucemi. Klíč. Průběžné provádění různých operací, protože stabilní řezání kovů tuto funkci nevyžaduje a platba bude vyžadovat další peníze. Pokud jsou režim a materiály často nahrazeny, je optimální zvolit si univerzální model.

Pro práci v terénu je lepší si vybrat malé auto.

Hlavní doporučení pro výběr lze uvést:

 • Průměr kruhu: Část pro řezání. ne více než ¼ průměr kruhu, nutně ne více než rohový broušení mletí povolené strukturou, ale v souladu se svalovou silou pána (práce v kruhu 230 mm, Celá posun může být velmi únavná);
 • Ochranné pouzdro: Schopnost instalace na různých pozicích a instalaci bez klíče výrazně zvýší rychlost práce;
 • Síťová nebo baterie napájení: Závisí na požadavcích na mobilitu nebo na vybavení dílny;
 • Příprava pouzdra na držení: Pogumované povrchy pod pažemi, vykopávky pod prsty, notons na knoflících, anti.vibrační materiály dalších a hlavních držadel.

Důležitá je blízkost autorizované služby pro opravy v rámci záruky. Čím rychleji bude odpověď a oprava, tím méně bude muset být provedeno neznámé co. Pokud tedy musíte jít na 300 km, abyste nahradili kartáče nebo plánovanou inspekci, je lepší si vybrat jinou značku.