Rohový mlýnek Bosch 125 s revolucemi

Rohový mlýnek 125 s nastavením rychlosti a hladkým spuštěním 10 nejlepších nejlepších

Málokdo se bude moci bez rohové mlýnky. jeho jedinečnost je, že můžete nejen řezat, a nejen kov, ale čistý, broušený a polský beton, kámen, cihel, plast, někdy dřevo a keramika. Pro tyto práce je úhlová mlýnka 125 perfektní.

S ohledem na různé charakteristiky zpracovaného materiálu je vyžadována různá frekvence výboje. nastavení rychlosti.

Místo-aeg ws 13-125 xe: charakteristiky a cena

Zasloužené dvacáté čtvrté místo je obsazeno modelem AEG WS 13-125 XE, který je zvýrazněn ve vysoce kvalitním sestavě, dlouhém kabelu a také snadným provozem.

Spotřeba energie 1300 wattů
Max. Frekvence rotace disku 11500 ot / min
Max. Průměr disku 125 mm
Váha 2.4 kg
Cena 7 600 ₽

AEG WS 13-125 XE: Výhody a nevýhody

Postavená.v ochraně proti přetížení;

Hladká funkce spuštění;

Úspěšné modelování modelu;

Snadnost provozu;

Hodnota za peníze;

Přítomnost dlouhého kabelu;

Je možné nastavení rychlosti;

Vysoká rychlost;

Samotné materiály a montáž s vysokou kvalitou;

Rychlá matice;

Dlouhý kabel;

Obrovské množství pozitivních recenzí majitelů;

Která společnost je lepší koupit rohovou brusku za 125 mm?

Nadšenci a pánové považují značku za nejdůležitější kritérium při výběru stavebního vybavení. To není nepřiměřené, protože ochranná známka označuje zemi výroby, kategorii cen, sféru provozu. Před zahájením přehledu o úhlové brusky 125 mm budeme charakterizovat populární výrobce, jejichž vybavení lze nalézt v prodeji ve většině ruských internetových obchodů.

 • Metabo. Německá značka produkuje dobrý energetický nástroj, který je oceněn mezi profesionály. Sortiment obsahuje velký výběr rohového broušení, takže si můžete zakoupit levné vybavení od osvědčeného výrobce.
 • Hitachi (Hikoki). Produkty společnosti přežívající společnost mají dobré dostupné hodnoty: díky tomu již japonská společnost již není spojena s vysokými náklady. Úroveň kvality zůstává hodná pro provoz domácnosti.
 • Bison. Jedna z vzácných ruských společností zaměřila nejen doma, ale také komerční segment. Společnost produkuje jak kompaktní nástroje, tak velké modely 2.Bulgarians pro 2.1 KW.
 • Interskol. Značka je známá v Rusku a CIS kvůli vysokým technickým charakteristikám a přiměřené úrovni shromáždění. Výrobky společnosti jsou považovány za hodnou volbu pro nepravidelné využití v zemi i doma. Model této společnosti upadl do našeho hodnocení úhlové brusky 125 segmentu rozpočtu v důsledku poměru levné a kvality provedení.
 • Elitech. Produkty ruské značky s čínskou výrobou jsou dobrou volbou pro provádění potřeb domácnosti: řezání posílení, broušení atd.D. Prozkoumaná kvalita materiálů je kompenzována nízkou cenou.
 • Dewalt. Značka ze Spojených států se specializuje na výrobu profesionálních technologií. Rohová mlýnka společnosti je výrazně dražší než ruské analogy, ale jsou spolehlivější a často vybaveny dalšími funkcemi. Naše hodnocení se věnuje 125 mm modelům, ale v katalogu americké společnosti najdete produktivní analogy pro 2000 wattů.
 • Makita. Výrobce jednoho z nejlepších elektrických nářadí poloprofesionálního a profesionálního segmentu produkuje nehodu a vysoce kvalitní rohovou brusku, který najde použití v domácí dílně a na staveništi.
 • Sturm. Výběr rohové brusky 125 mm a který je lepší pro domov nebo chalupu, kupující se často obrací k produktům této společnosti: je docela spolehlivě sestavena, má promyšlený a stylový design, je vybaven možnostmi, jako je hladké startovací a elektronické úpravy rychlosti.
 • AEG. Ochranná známka z Německa, která produkuje dobré brusné stroje pro práci. Modely značky jsou drahé, ale zároveň výkonné, odolné a pohodlné v podmínkách dlouhodobého provozu.
 • Bosch. Světová společnost.v katalogu, jejíž bylo místo pro síť i na nástroj pro baterii a nástroj pro baterii. Pod německou značkou se vytvoří dobrý rohový mlýnek profesionální třídy, jejíž síla začíná na 750 wattů.
READ  Bosch verocup 100 nelze vytáhnout varnou jednotku

Čipy na výběr

Hlavní věcí je určit cíle a materiály, pro které se koupí úhlová mlýnka s revolucemi. Klíč. Průběžné provádění různých operací, protože stabilní řezání kovů tuto funkci nevyžaduje a platba bude vyžadovat další peníze. Pokud jsou režim a materiály často nahrazeny, je optimální zvolit si univerzální model.

Pro práci v terénu je lepší si vybrat malé auto.

Hlavní doporučení pro výběr lze uvést:

 • Průměr kruhu: Část pro řezání. ne více než ¼ průměr kruhu, nutně ne více než rohový broušení mletí povolené strukturou, ale v souladu se svalovou silou pána (práce v kruhu 230 mm, Celá posun může být velmi únavná);
 • Ochranné pouzdro: Schopnost instalace na různých pozicích a instalaci bez klíče výrazně zvýší rychlost práce;
 • Síťová nebo baterie napájení: Závisí na požadavcích na mobilitu nebo na vybavení dílny;
 • Příprava pouzdra na držení: Pogumované povrchy pod pažemi, vykopávky pod prsty, notons na knoflících, anti.vibrační materiály dalších a hlavních držadel.

Důležitá je blízkost autorizované služby pro opravy v rámci záruky. Čím rychleji bude odpověď a oprava, tím méně bude muset být provedeno neznámé co. Pokud tedy musíte jít na 300 km, abyste nahradili kartáče nebo plánovanou inspekci, je lepší si vybrat jinou značku.