RYOBI 40-VOLT BRESTERSES RY40180 Recenze. Ryobi Electric Lawn Meghter 40V

Ryobi 40V Battery 21 ″ Recenze sekačky na trávu

Recenze Ryobi Battery Lawn Mewn Revied je sponzorována společností Ryobi Tools. Dostal jsem produkt. Všechny nápady a názory jsou moje vlastní. Tento příspěvek obsahuje některé přidružené odkazy pro vaše pohodlí. Kliknutím sem si přečtěte mé úplné zveřejnění zásady.

Konečně to začíná vypadat jako jaro tady v Utahu. Někdy jsme škádlili s teplým počasím a pak další den zasáhne sněhová bouře. Ha ha matka příroda nás udržuje poskakování.

Jak jaro přináší dobré počasí, přináší s tím spoustu práce!

Nevím o tobě, ale když dělám práci na zahradě, chci jen, aby moje vybavení fungovalo, abych to mohl udělat. Nesnáším pohrávám se s tažnými strunami, karburátory, smíšeným plynem a pravidelným plynem. Když jsem byl dítě, čekal jsem, až se táta vrátí na oběd, aby zahájil jedlík plevelů nikdy jsem nemohl začít sám. Oh a oje, dobře to byla vždy výzva.

Jak se vyvinulo vybavení trávníku poháněné baterií, vždycky jsem se k němu přitahoval. Žádné zmatení s motory, stačí zapojit baterii a pracovat!

Ryobi 40V baterie poháněná 21 ″ sekačka na trávu

Tato sekačka na trávu je úžasná. Běží lépe než všechny naše předchozí plynové sekačky a navíc je mnohem tišší.

Co přichází v balíčku.

 • Ryobi 21 ″ sekačka na trávu
 • 7.5 ah 40 volt baterie
 • 40 V nabíječka baterie
 • Výstřižky
 • Mulčská zástrčka

Jak funguje sekačka na trávníku Ryobi 21 ″

Tato sekačka je tak snadno použitelná, ale nejprve věci nejprve Nabijte baterii.

Jakmile je baterie nabitá, stačí otevřete víko a zasuňte baterii na místo. K dispozici je také palubní úložné místo pro druhou baterii.

Chcete.li zahájit sekačku, zatáhněte černou tyč zpět.

Poté stiskněte zelené tlačítko na popisování. To je ono, nyní se motor vrhá a taška na výstřižky se naplní vzduchem.

Můžete se rozhodnout tlačit sekačku, ale pokud byste chtěli pomoc (a proč byste to ne), existují zelené úchyty pro zapojení režimu vlastního potíže. Rychlost vlastního potíže je upravena posuvníkem ve středu tlačné rukojeti.

Min je pěkná klidná rychlost chůze a Max je pro někoho s mnohem delší nohy než já ;-).

A stejně jako to jsme sekačka na trávu jsme připraveni pracovat!

Další úpravy

Výška čepele je velmi vhodná pro upravit, vytáhnout spoušť a zvednout nebo spustit rukojeť na levé straně sekačky.

Výška rukojeti sekačky/tlačení sekačky na trávu může být upravena pro výšku operátorů. Nižší nastavení je pro mě perfektní, jsem 5’5 ″ ish.

Úložný prostor

Jednou z mých nejoblíbenějších funkcí této sekačky je skutečnost, že může být uložena správně!

Jsme vždy pevně na garážovém prostoru a skutečnost, že tato sekačka na trávu Ryobi může být uložena, takže je kompaktně úžasné!

Testování sekačky

 • Jak jsem již zmínil, sekačka na trávu Ryobi bez kartáčovače 40V má spoustu energie. Motor nedošlo k žádnému bažiny, zdá se, že to opravdu běží, stejně jako plynová sekačka.
 • Životnost baterie. můj dvůr je těsně pod 0.4 akr akr a mít výšku čepele sekačky na druhém nejnižším nastavení. Mohu udělat přes polovinu svého dvora se 7.5 ah baterie. Mít 2 baterie by pro mě bylo perfektní. Kdybych nastavil čepel výše, mohl bych získat delší dobu běh.

Celkové myšlenky

 • Na chvíli bych neváhal doporučit tuto sekačku na trávu.
 • Má veškerou sílu potřebnou k řezání silné trávy.
 • Sekačka má mnoho promyšlených funkcí, snadné nastavení výšky čepele/sekačky, snadný začátek, snadné přizpůsobení samostatně, ergonomické nastavení rukojeti atd.
 • Je tišší než sekačka na plyn.
 • Vak s výstřižky je velkorysá a snadno se odstraní a nahradí.
 • Tato sekačka na dortu je kompaktní úložiště, člověče, který miluji tuto funkci!

Mějte více terénních projektů, podívejte se na další venkovní nástroje Ryobi zde.

Příbuzný

Pozor: Jakýkoli projekt do-it-yourself zahrnuje nějaké riziko nějakého druhu. Vaše nástroje, materiály a dovednosti se budou lišit, stejně jako podmínky na vašem pracovním místě. Hertoolbelt LLC nepřebírá žádnou odpovědnost ani odpovědnost za škody nebo ztráty utrpěné nebo vzniklé v průběhu vašeho projektu nebo při použití položky, kterou vytvoříte. Vždy postupujte podle pokynů výrobce při používání nástrojů, zkontrolujte a sledujte místní stavební předpisy a sledujte všechna běžně přijímaná bezpečnostní opatření.

Ryobi 20palcová sekačka na trávu bez kartáčovače je lehká a manévrovatelná a je pro životní prostředí lepší než sekačka na trávu s plynem, která uvolňuje škodlivé emise.

Verdikt nejlepších deset recenzí

Sekačka na trávníku Ryobi je všestranný stroj, který dokáže manipulovat s vysokou trávou a jeho baterie lze použít k napájení jiného vybavení trávníku Ryobi.

Klady

 • Jeho dobíjecí lithium-iontová baterie lze použít k napájení vašeho dalšího kompatibilního vybavení bezdrátového trávníku Ryobi
 • Baterie trvá až 40 minut

Nevýhody

Proč můžete důvěřovat top deseti recenzím

Naši odborní recenzenti tráví hodiny testováním a porovnáváním produktů a služeb, abyste si mohli vybrat to nejlepší pro vás. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Ryobi 20palcová sekačka na trávu bez kartáčovače je lehká a manévrovatelná a je pro životní prostředí lepší než sekačka na trávu s plynem, která uvolňuje škodlivé emise. Kromě sečení musíte s největší pravděpodobností nahradit trávu, oříznout keře a řezat větve stromů.

Pro další modely, které jsme zkontrolovali, podívejte se na naše úplné kolo všech Nejlepší sekačky na elektrické trávníky, nebo pokud nechcete elektrický model, vydejte se do Nejlepší sekačky na trávu s plynem.

Kromě toho, že je kompatibilní s jinými strojními stroji, trvá lithium-iontová baterie této sekačky až 40 minut na úplné nabití. Pokud je váš trávník dobře udržovaný, dává vám to dostatek času na sekání vašeho dvora, než budete potřebovat dobití baterii. Sekačka může ubytovat až dvě baterie. To vám umožní sekat po delší dobu, zejména pokud máte větší trávník. Když sekáte dlouhou nebo silnou trávou, možná najdete baterie rychleji. Naštěstí se baterie Ryobi dobíjí rychleji než ostatní. baterii můžete nabít na plnou kapacitu za 90 minut.

RYOBI 40-V STRESSSESS RY40180: Co potřebujete vědět

Sekačka Ryobi 40 V se sekačkou je nejlepší pro trávníky, které mají o půl akru nebo méně. Sekačka má 20palcovou řezací cestu a sedm pozic výšky řezu, v rozmezí od 1.5 až 3.75 palců. Výšku můžete snadno upravit pomocí páky umístěné na levé straně sekačky.

Když dokončíte sečení, držadla se sklopí dolů, což usnadňuje ukládání sekačky. To je velmi užitečné, pokud máte v garáži nebo přístřešku omezený prostor.

Ryobi 40-volty bez kartáčovače RY40180: Funkce představení

Na rozdíl od plynových sekaček se 40-volt Ryobi začíná okamžitě stisknutím tlačítka a běží tiše, aniž by rušil vaše sousedy nebo vyzařoval škodlivé výpary. Není to však samohybné, takže musíte dát nějakou práci do pohybu kolem.

To je dobrá elektrická sekačka na trávu, pokud má být váš cíl být šetrný k životnímu prostředí. Dodává se s možností mulčování, která rozdrví výstřižky trávy, takže je můžete znovu použít pro zahradničení místo toho, abyste je odhodili pryč. Také vás osvobodí z roční údržby a paliva a oleje, které tradiční sekačky vyžadují.

Tato sekačka váží pouhých 55 liber s nainstalovanou baterií. Protože je to lehké, je to o něco jednodušší na zádech a kolenou. Přesto může být pro některé obtížné manévrovat na kopcích nebo strmých známkách, protože to není samohybné. Tento rybi také nemá boční výboj. Dodává se se zadní sáčkem, který shromažďuje výstřižky trávy při sekání.

Nákupní průvodce

Ryobi 40-volt bezkartáčová recenze sekačky

Linnea Covington je spisovatelkou a recenzentkou produktu pro Spruce. Má více než 10 let psaní zkušeností, přispívá k Westwordu, Village Voice a další. Často přezkoumává povlečení, dětské výrobky a další náležitosti domácí výzdoby.

Ryobi 40-voltová bezkartáčová sekačka

Ryobi 40-voltová sekačka bez kartáčovače je překvapivě mocný stroj, který vyžaduje malé tlačení.

Ryobi 40-voltová bezkartáčová sekačka

Koupili jsme Ryobiho 40-voltovou sekačku bez kartáčovače, aby ji náš spisovatel mohl vyzkoušet na svém vlastním dvoře. Čtěte pro naši úplnou recenzi produktů.

Jen málo lidí si užívá sečení svého trávníku, ale je to práce, která musí udělat. Zatímco sekačky na plyn jsou již dlouho stavem quo, elektrické možnosti se nyní objevují na trhu a slibují uživatelům stejně moc a žádný plyn nebo olej se mění. Zatímco jsme zpočátku váhali s přechodem, rozhodli jsme se vyzkoušet sekačku s vlastním smyslením Ryobi 40-V. Přečtěte si dále a zjistěte, jak to zvládlo náš dvůr.

Proces nastavení: Super jednoduchý

Sekačka Ryobi 40-volty přichází s hustou instruktážní příručkou, ale většina lidí by neměla potíže se spojit kusy dohromady zrakem na samotě. Sekačka lodí se téměř úplně sestavila, ale stále budete chtít zkontrolovat seznam balení, abyste se ujistili, že máte vše, co potřebujete. Sekačka je dodávána s lithium-iontovou nabíječkou a nabíječkou baterie 40V, startovací klíč, tašku a rám trávy, mulčováním a příručkou pro majitele.

Abychom dokončili montáž, museli jsme jen vytáhnout sekačku z krabice, rozvinout nastavitelné rukojeti, připojit travní chytač, nastavit výšku čepele do naší požadované výšky, vložte baterii dovnitř a poté vložte startovací klíč. Celý proces je super snadný a protože není zapojen žádný plyn nebo olej, je bezpoznak.

Design: Neon Green s světlomety

Smasová sekačka bez kartáčovače má odolné černé plastové tělo a silnou a robustní rukojeť, která vypadá jako pracovní kůň. Jedna věc, která předvádí oddanou přírodu této sekačky, je funkce s vlastním pohonem, nastavení založené na kontrole plavby, které umožňuje zařízení a stříhá trávu, aniž byste ji tlačili. Funguje to, pouze pokud jsou vaše ruce na rukojeti a vytahují páku nahoru, takže se nemusíte starat o to, že sekačka bez vás uteče.

Pokud jde o fyzický design, tato sekačka vypadá jako jakákoli jiná trávník provozovaná na baterii, i když černé tělo má neonově zelené zvýraznění, které způsobují, že se objeví ne tak pevným způsobem (pokud samozřejmě neonově zelená není vaše oblíbená barva). Alespoň když se pohybuje kolem dvora, zelená se mísí do skvrn slunečního světla, což pomáhá učinit vizuálně přitažlivější, zejména když sledujete z hranic proutěné židle, zatímco někdo jiný dělá veškerou práci.

Bez ohledu na to, kdo tlačí sekačku, upraví se rukojeť tak, aby se přizpůsobila vaší výšce a zámku na místo. Tato funkce pomáhá jednomu manévrovat stroj, zejména když je v režimu s vlastním pohonem. Můžete také upravit délku trávy, podobně jako zastřihovače vlasů. Pokud hledáte vojenský bzučení nebo si přejete udržet to déle, je to všechno na vašich preferencích.

Jedna funkce, která způsobuje, že tato sekačka vyniká, i když nejsme zcela přesvědčeni, že je to nutné, jsou LED světlomety. Když sekačka jde, tato světla s očima se osvětlí, ale pokud se nespíte ve tmě nebo za soumraku, nevidíme pro ně moc důvodu. Také si neumíme představit, že mnoho lidí cítí potřebu oříznout trávu, když je měsíc venku, ale alespoň pokud chcete udělat nějakou noční péči o trávník, máte tuto možnost, protože paprsky se rozsvítí kolem nohy mimo sekačku.

Další věc, kterou je třeba poznamenat, je, že tato sekačka je provozována baterie. To znamená, že je to lepší pro životní prostředí, protože baterie je dobíjecí, a stroj nespaluje palivo a olej. Musíte se ujistit, že je baterie nabitá, než se dostanete, což může být nevýhodou pro ty, kteří nemají rádi plánování. Ale protože to také znamená, že sečení trávníku voní lépe, spíše jako čerstvě řezaná tráva než malý návěs, domníváme se.

Ryobi také snižuje znečištění hluku. Tolik, když jsme to naposledy vytáhli, soused se všemi nástroji byl ohromen tím, jak tichý je ve srovnání s jinými trávníky.

Výkon: sekačka, která se řídí

Když jsme nikdy předtím nesmívali trávník, rozhodli jsme se dát tomuto monstruonu, jen abychom to převzali kontrolu nad pohon a rychle se pohybovali po dvoře každou cestou. Ano, funkce s vlastním pohonem dokazuje, že je mocná. Nastavení tlačítkem pro ovládání tempomat pomohlo přizpůsobit se našim schopnostem a nabídl více kontroly, aby se rovnoměrně prořízl po celém dvoře. Pomáhá to, že pokud se pustíte z rukojeti, vypne se, takže i když se cítil příliš silný, nebyl strach z toho.

Druhý pokus, snadno jsme šli po dvoře v řadách a ořízli jsme pozdní trávu po pozdní léčbě bez rozbití potu. Nemusíte zapojit funkci s vlastním pohonem; To je aktivní pouze tehdy, když páky vytáhnete k rukojeti. Jinak můžete použít sílu těla k tlačení stroje.

Nejtěžší část o používání sekačky přichází při řezání rohů, doslova. Je opravdu těžké se otočit a musíte stroj zvednout a posunout ho, aby se to rozběhlo opačným směrem. Naštěstí je to lehké, tak to, i když je trochu trapné, se ukáže zcela proveditelné. Jakmile se vám podaří, očekávejte trávník oříznut do kterékoli výšky, kterou si přejete, existuje sedm možností od blízkého potoku po dlouhou a lehce divokou. Bez ohledu na to, jakou délku trávy si vyberete, nebudou existovat žádné odlišné linie trávníku, kde jste sekačku otočili kolem.

Pokud jde o to, jak to ořízne trávu, dobře, to se prořezává, ale stonky vypadaly více žvýkaně než úhledně nakrájené. Chyťte potuťové čepele ve velkém travnici a nechte je létat v malých, dvojitých bitách díky zátce mulčování. Má pohodlnou možnost mulčování a pytlů 2 v 1, takže je na vás, abyste se rozhodli, co chcete dělat s výřezy. Je hezké mít na výběr a zjistili jsme, že další řezání trávy, které zůstalo na konci sezóny, pomohlo izolovat trávník pro zeleň příštího roku.

Životnost baterie: Dost dlouho pro skromný dvůr

Základní sekačka s vlastním pohonem Ryobi přichází s jednou 40-voltovou lithium-iontovou baterií, ale má dvě místa, která ji vloží. Tímto způsobem, pokud máte velkou nemovitost k oříznutí, získáte zdvojnásobení síly. Použili jsme sekačku k krajině přibližně o 3 500 čtverečních stop trávníku a o 30 minut později se baterie ponořila na těsně pod poloviční plnou, což znamená, že trvala déle než promítané 35minutové časové rámec nárokovaných informací o produktu. Úroveň výkonu může být zkontrolována vestavěným napájecím panelem při vložení baterie do nabíječky, která je dodávána se sekačkou.

Sekačka má pěkný kryt baterie, který chrání zdroj energie před vlhkostí a létajícími zbytky. Je to také skvělé místo pro udržení další baterie pro případ, že chcete zálohu. Můžete si také udržet lithium.iontovou baterii na nabíječce, když se nepoužívá, a pokud ji potřebujete šťáva, trvá to asi 3.5 hodin, abyste se dostali zcela zesílení.

Péče a skladování: Zpracování složení pro snadné uložení

Chcete-li sekačku uložit, složte rukojeť dolů a přes tělo, abyste vytvořili úhledný obdélník přibližně 12 palců o 30 palců. Pak je snadné ukládat pod pracovním stolem, v rohu, nebo kdekoli je vhodné se strčit až do příště, až budete muset ostříhat trávu. Jen se ujistěte, že je na suchém, čistém místě a mimo dosah dětí a buď ve svislé nebo vodorovné poloze s bateriovou komorou nahoře.

Ale než to odložíte, ujistěte se, že sundejte chytač trávy zvednutím rukojeti a vyprázdněním jakékoli zeleně z ní. Je dobré také oprášit mulčování zástrčky, pokud jste ji použili, takže uvnitř nejsou žádné stopy uvnitř. Poté vyměňte sáček před skládáním a uložením.

Při otírání tohoto stroje nepoužívejte žádná rozpouštědla. Protože je vyroben z plastu, i když těžkých plastů, mnoho komerčních čisticích prostředků může poškodit tělo. Místo toho si vezměte čistý, suchý hadřík a otřete veškeré nečistoty, tuk nebo prach. Zkontrolujte také šrouby, abyste se ujistili, že je vše těsné a připravené na další dobrodružství sečení.

Cena: Cena správně

Ve 400 by se to mohlo zdát drahé, ale při porovnání sekačky s vlastním pohonem Ryobi s jinými moderními sekačkami napájenými na baterii zůstává náklady podobné. Stojí to za to pro tichý, lehký, snadno použitelný a spolehlivý stroj. V tomto cenovém rozpětí nebudete mnohem lepší, ani nepotřebujete mnohem víc, pokud chcete oříznout skromný dvůr.

Ryobi 40-voltová bezkartáčová sekačka vs. Ego 56-V LITHIUM-ION bez kartáčovače

Při porovnání bok po boku s ego 56-voltovou lithium-iontovou bezkartáčkou je obě cena stejná. Ryobi je však outgunend. Ego je silnější s 56 voltovým motorem a nabíjí se rychleji. Dvě hlavní věci, které má Ryobi nad egem, je to, že má lehčí hmotnost a má rozpoznávání značky. Do jejího názvu bychom nedali příliš mnoho akcií, protože Ego podporuje svůj produkt pětiletou zárukou. Ryobi jde jen tak daleko, aby nabídl tříletou záruku na své sekačky.

Získejte to pro efektivitu s vlastním pohonem.

40-voltová sekačka Ryobi 40-volty bez kartáčovače má cenu za vysoce výkonný pracovní kůň, který tuto práci vykonává s účinností, skvělými dalšími funkcemi a dobíjecí baterií, která vydrží dostatečně dlouho pro dokončení úlohy.

RYOBI 40V CHREBLESS MOWER RY40180 Recenze

Na konci dne můžete získat úroveň vyšší v kategorii Performance s vyleštěnějším přizpůsobením a dokončením tím, že jdete s něčím jako sekačka Ego, ale zaplatíte o pár set dolarů více, abyste se tam dostali.

Zdá se divné říkat, že na trhu existuje spousta lithium-iontových trávníkových sekaček. Nejsou to přesně létající auta, ale sekáme naše trávníky. sečení. s baterií. Většinu hlavních hráčů jsme představili před několika lety v naší bateriové sekačce. Ryobi dal svůj model upgrade s Ryobi 40V bezkartáčovou sekačkou, která udržovala některé z nejlepších funkcí a zlepšovalo ostatní.

Na papíře existuje jen několik klíčových rozdílů, kromě čísla modelu (to je Ryobi Ry40180, pokud vedete skóre). Pro začátek nyní získáte 5.0 ampérová hodinová baterie místo dvou 2.4. Cena také klesla o 100 z našeho testování před několika lety.

Některé věci jsou lépe ponechány samy a tato verze sekačky Ryobi stále sportuje bezkartáčový motor a 20palcový balíček.

Top 5 funkcí

Shromáždění

Shromáždění obvykle neudělá můj seznam 5 nejlepších funkcí, ale pokyny sestavy spočívají pouze v otevření krabice a vyřazení. to je velká vítězství. Vše, co musíte udělat, je mít několik hodin na to, aby se baterie nabila, nastavila výšku paluby a rozhodl se, zda chcete zasunout mulčovací zástrčku nebo nalepit tašku.

Taška je neuvěřitelně jednoduchá nainstalovat. V podstatě to nastavujete na zádech, což trvá asi 15 sekund, než se dostanete poprvé.

Mulching zástrčka je o něco méně intuitivní, ale jakmile uvidíte, jak se hodí, dává to smysl.

Bezkartáčový motor

Pokud budete mít úspěšnou sekačku na trávu na baterii, začíná to motorem a musíte jít bez kartáčovství. Je to jediný způsob, jak zajistit dostatek energie při maximalizaci běhu. Jako bonus na další bonus, elektronické ovládací prvky potřebné pro bezkartáčový motor také dávají sekačce schopnost běžet tvrději v husté trávě a ustoupit tam, kde je tenčí.

Snadná nastavení výšky

K dispozici je pěkná škála výšek, které si můžete vybrat z začátku až 1-1/2 palce a stoupat až 3-3/4 palce. Raději sekám na 3 palce, abych dal trávě šanci natolik, aby se dostatečně udusil, aby se dusila plevele.

Nastavení výšky řezání je snadné. Jedna páka pohybuje všemi čtyřmi koly nahoru nebo dolů s menším úsilím, než jsem čekal. Také se pevně zamkne na místě. něco, co byste měli očekávat, ale ještě před nákupem zkontrolujte.

Skládací úložiště

Když jsme poprvé zkontrolovali sekačku Ego 56V, jednou z jeho standoutů byla schopnost složit se do velikosti úspory prostoru. Ryobi je na palubě s podobným designem. Rukojeť dalekohledů dolů a složí se přes horní část sekačky. Odtud to jednoduše postavte na zadní straně a postavte jej do rohu nebo zdi vaší kůlny. Zabírá mnohem méně prostoru než plynová sekačka, kterou nelze nastavit na konci.

Teleskopická rukojeť vám také dává možnost zamknout ve výšce téměř pro každého uživatele místo jen několika přednastavených detentů.

Jedna věc, kterou si musíte poznamenat, je, že budete muset posunout nastavení výšky až dolů, abyste se dostali do pevného zamknutí. Vyšší pozice se dostanou do cesty. Naštěstí je nastavení výšky stejně snadné, takže je to jen dráždivá.

Tichý, údržba bez údržby

Velký remíza s lithium-iontovými sekačkami a jiným OPE je to, že neexistují žádné problémy s plynovými motory. Žádné karburátory, které by se daly, žádné palivo a olej pro míchání, žádné emise a tišší provoz. Sekačka Ryobi 40V má všechny výhody, ale pro nové uživatele je pravděpodobně nejpříjemnějším překvapením, jak je to opravdu tiché.

Při sečení trávníku jsem byl schopen telefonovat s manželkou. Ne prostřednictvím náhlavní soupravy nebo sluchátka, ale pouze konverzace na uchování bez špatných účinků. Je to ještě tišší než vysávání vašeho domu. Pokud samozřejmě nemáte bezdrátové vakuum Hoover.

Výkon

Všechny tyto funkce jsou skvělé. Ale nemyslíte dřep, pokud to ve skutečnosti nemůže střihnout trávu. Bohužel, střední Florida je v suchu, takže svěží zelený trávník je spíše zahradou plevelů s spící trávou. Přesto jsme přeskočili zimu úplně, strávili jsme na jaře zhruba 4 dny a skočili přímo do letní sečení. a to bylo v březnu zpět.

Řezání

Kromě plevelů je v mém trávníku kombinace bahiagrass a bermudské trávy. Pěkná věc je, že se obě vracejí poměrně rychle, když začne déšť a bahiagrass je obzvláště vydatný. Většina trávníku nevyžadovala od sekačky bez kartáčovače velké úsilí. Jen to oralo a zanechal docela dokonce i řez.

Kolem přední části, kde se tráva vede lépe díky stínu ze stromů, byly věci trochu silnější. Ovládací prvky motor slyšitelně zvedly sílu, když prořízl hustší trávu.

Jedna věc, kterou si můžete dávat pozor na každou sekačku, je rychlost čepele. Čím pomalejší čepel, tím častěji ji musíte zaostřit, abyste mohli efektivně řezat a plynové sekačky jsou obvykle schopny udržet rychlost lepší. Rozhodně to vypadá, jako by sekačka Ryobi 40V bez kartáčovače je v oblasti rychlosti čepele trochu pomale. V hustých oblastech to však bylo mnohem lépe.

Runtime

Ryobi tvrdí, že můžete získat až 45 minut řezání na 1 poplatek s jejich 5.Batterie 0 amp a já jsem byl strašně blízko ve 44:30.

Když se baterie dostala na jeden tyč, sekačka začala odříznout. Okamžitě by se restartovalo po propuštění baru a zasáhlo se znovu a nezdálo se, že by to byl tepelný problém (i když bych to neobviňoval s 95.titulní dny zde již!). Začalo to asi 38 minut a po 42 minutách se stal velmi častým.

Realisticky se díváte někde kolem 40 minut běhu, než se přerušení skutečně začnou bránit své produktivitě.

Aktualizace: Poté, co strávil více času pomocí sekačky, přerušované vypnutí rozhodně není tepelné a je to docela náhodné. Někdy je to časté, jindy, ne tolik. Ale stává se to pokaždé, když jsem sekal. Jednoduše restartujte sekačku a jste zpět na trať. V této fázi je to jen podráždění, ale je to dráždivé. Zdá se, že problém je s Microswitchem napravo. Budu na tom pracovat a vrátit se pro další aktualizaci.

Sečteno a podtrženo

299 je přesvědčivá cena za 20palcovou kartáčovanou sekačku, která je dodávána s baterií a nabíječkou. Představení je pro většinu trávníků dost dobré a dělá se lépe, když je tráva dostatečně hustá, aby mohla být pro čepel dobrý odpor, aby pracoval.

Existuje spousta profesionálů, které kompenzují nevýhody na tomto modelu. Skládací design a cena jsou rozhodně standouty spolu s úpravou snadné výšky. Líbí se mi skutečnost, že máte možnost mulčování. kterou primárně používám. a tašky, ale rád bych viděl také boční propuštění. Jedinou hlavní stížností, kterou mám, je výkon koktání, jak se baterie přibližuje. Získáte však asi 40 minut nepřetržitého běhu.

Ryobi 40V Classless sekačka je dobrým výběrem pro trávníky až do 1/4 akru, pokud neplánujete vyzvednout druhou baterii. Na konci dne můžete získat úroveň vyšší v kategorii Performance s vyleštěnějším přizpůsobením a dokončením tím, že jdete s něčím jako ego nebo odolnější sestavení s ozvěnou, ale zaplatíte další sto dolarů nebo více se tam dostat.

Specifikace sekačky Ryobi 40V Specifikace sekačky

Ryobi Self Pohonled Electric Lawn Meghter Review

Už vás nebaví tlačit tu těžkou, páchnoucí sekačku na trávu s plynem? Elektrická sekačka na trávu Ryobi Self je řezána tráva téměř relaxační! Má veškerou sílu plynové sekačky a bez námahy se táhne, takže neporušíte pot. Nejlepší ze všeho je, že se skládá ploché a stojí svisle pro super kompaktní úložiště!

Tento příspěvek sponzoruje Ryobi Outdoor a obsahuje pro vaše pohodlí přidružené odkazy. Nákupy provedené prostřednictvím těchto odkazů mi mohou vydělat malou provizi bez dalších nákladů. Další informace o tom, jak tento web vydělává peníze na mé stránce zveřejnění.

Když jsme si koupili náš dům před několika lety, neměli jsme žádné venkovní nástroje. Můj první nákup byla levná, malá, bateriová sekačka na trávu, která snížila náš dvůr plné pampelišky (dům seděl několik měsíců).

Bojoval s hustou trávou a baterie se rozběhla, než jsem dokončil náš malý dvůr. Sousedé říkali, že to vypadalo, že jsem kolem sekačky na trávu a to bylo tak malé! Ale bylo to ticho a to bylo dokončeno (nakonec).

Takže jsem byl opravdu nadšený, když se Ryobi natáhl a zeptal se, jestli bych chtěl zkontrolovat jejich 20 palcovou sekačku na trávu s baterií! Je to docela upgrade přes malý 13 palcový model, který jsem dříve používal!

Jak nastavit elektrickou sekačku Ryobi Electric

Ryobiho samostatná elektrická sekačka na trávu na mě zapůsobila od okamžiku, kdy jsem otevřel krabici. Není nutné žádné shromáždění, protože sekačka je složená a připravená k sekání! Stačí otočit knoflíky, natáhněte rukojeť a je dobré jít!

Podívejte se na video níže a zjistěte, jak rychlá a snadná je používat sekačka poháněná baterií Ryobi!

Vložte baterii 40V

40V baterie je zahrnuta a snadno vklouzne do štěrbiny. K dispozici je také místo pro uložení další baterie, takže je můžete přepnout za běhu, ale jeden stačí na náš malý dvůr s nábojem.

Odemkněte a natáhněte rukojeť

Můj manžel a já jsme vysoký a rukojeť staré sekačky byla příliš nízká na to, aby se pohodlně tlačil. Teskopická rukojeť sekačky na trávu Ryobi je dostatečně vysoká, aby nás oba použili, aniž bychom se dostali zpět!

Chcete.li rukojeť ze složené polohy vyřadit, vytáhněte knoflíky na obou stranách a otočte je o 90 stupňů. Otočte rukojeť tak, aby je za sekačkou, a pak otočte knoflíky dozadu, aby se pohybovaly kolem mříží.

Rozšiřte rukojeť do plné výšky odemknutím zelených klapků na obou stranách. Pak jej můžete vytáhnout do požadované výšky a zamknout ji na místo.

Upravte výšku čepele

Výšku čepele můžete upravit jednoduchým posunem knoflíku, od 1 ½ „až do 4“ dlouhé trávy. Měli byste si trávu snížit pouze o ⅓ pokaždé, když sekáte, takže toto úpravy usnadňuje udržení zdravého trávníku!

Jak spustit sekačku na trávníku Ryobi

Na rozdíl od plynové sekačky s touto obávanou pull šňůrou je sekačka na trávu s baterií poháněnou baterií Ryobi velmi snadné začít! Ujistěte se, že postupujete kroky, pokud máte potíže s tím, aby se to začalo.

Vložte bezpečnostní klíč

Po jeho nastavení vložte bezpečnostní klíč. Pokud vaše sekačka na trávníku Ryobi nezačne, zkontrolujte, zda je na místě startovací klíč. Sekačka se nezapne bez klíče, což je důležitá bezpečnostní funkce, když máte zvědavé děti kolem!

Vytáhněte tyč a stiskněte tlačítko

Tento diagram ukazuje kroky k zahájení sekačky Ryobi Push. Jakmile to uděláte několikrát, stane se to druhou přirozeností!

Stáhněte bar a držte ji na místě proti řídítům. Když se pustíte, sekačka se automaticky vypne.

S jednou rukou stisknutím tyče stiskněte tlačítko uprostřed a spusťte motor. Možná budete muset několik sekund podržet tlačítko.

Upravte rychlost

Funkce vlastního pohánění je docela silná, takže budete chtít začít v nejnižším nastavení. Nechte to na dolním prostředí pro plochou půdu a zvyšujte rychlost, když jdete do kopce. Opravdu to dělá sečení vašeho trávníku méně tréninku!

Pokud nemáte v plánu zaběhnout za sekačkou na trávu (nedoporučuje se!), budete muset použít nejvyšší nastavení, pokud máte opravdu strmý kopec. Rychlost můžete upravit při sekání, abyste mohli rozbít sílu, když narazíte na sklon a neporušit potu!

Vyčistit a ukládat

Můžete se rozhodnout zabalit své výstřižky na trávník nebo nechat je mulčovat a vyplivnout je zpět. Byl jsem ohromen tím, jak dobře taška shromažďuje všechno. Musel jsem to několikrát vyprázdnit, zatímco jsem sekal dvorek, protože je to tak dlouho, co bylo naposledy hotovo.

Až budete hotovi, zhroutí rukojeť a složte ji dolů na sekačku. Ukládá svisle, takže si ji můžete udržet v rohu garáže nebo kůlny, aniž byste zabrali tunu místa!

Recenze sekačky na trávu s baterií Ryobi

Jak můžete vidět z výše uvedených fotografií, náš trávník právě teď není úplně svěží, zelený koberec trávy. Navzdory zvěsti, které jste možná slyšeli o tom, že Seattle je deštivý, máme každé léto období sucha! Naše tráva jde spící a hnědá, dokud se na podzim neotáčí dešťový faucet. Bylo to poprvé, co jsem sekal trávník za více než měsíc, kromě snižování pampelišky!

Počáteční dojmy

Sekačka na trávu Ryobi zvládla kombinaci suché a nové trávy jako šampion. Motor má technologii zatížení zatížení, která mu umožňuje detekovat a dodávat energii potřebnou k udržení optimální řezné rychlosti. Suchá, hnědá tráva. Méně síly. Nová, silnější tráva. víc energie.

Jeden tip, pokud jste nikdy nepoužili sekačku na trávu: Když chcete sekačku otočit, pusťte ze zelených úchytů. Tím se deaktivuje funkci pro vylepšení a umožní vám ji ručně otočit. Trvalo mi trochu, než jsem si na to zvykl, a skoro jsem nasekl zahradní postel, než jsem na to přišel!

O dva roky později

Poté, co jsem tuto bezdrátovou sekačku rozsáhle testoval za poslední dva roky, mohu ji ještě z celého srdce doporučit! Zde jsou věci, které jsem se naučil:

 • Snadno se zachází s čerstvou jarní trávou, ale spustí baterii rychleji. Když je tráva mokrá, musím vyměnit baterii, protože řezání vyžaduje více energie.
 • Myslel jsem, že světlomety jsou zpočátku hloupé, ale je to užitečné při sečení pod keři a keři.
 • Funkce s vlastním pohonem můžete použít bez zapnuté čepele! Musíme tlačit sekačku na malý kopec, abychom šli z zadního dvora na přední dvorek, a je hezké získat trochu posílení z motoru, aniž bychom kopali skály.
 • Dělá skvělou práci, která shromažďuje výstřižky v tašce, ale po plném tašku zanechá stezku. Pokud nechcete, aby si čerstvě řezaná tráva přilepila na boty, sledujte tašku!
 • Pokud je taška opravdu plná, může být složité vyprázdnit ji, aniž by na chodníku zanechal hromadu výstřižků. Snažím se to vyprázdnit, než bude příliš plná, takže nemusím tolik čistit.

Celkově mě opravdu zapůsobilo všechny rysy elektrické sekačky na trávu Ryobi Self. Je to určitě upgrade z mé staré sekačky, která se ocitla na obrubníku s „volným“ nápisem, jakmile jsem vytáhl Ryobi na točení!

Podívejte se na tyto další návody pro terénní úpravy!