Sjeďte hřebík do betonové zdi bez vrtáku

Jak skóre hřebík do zdi bez nápovědy

Proces je složitý, má nuance. Chcete.li správně řídit hřebík do betonové zdi bez elektrického cvičení, musíte použít radu odborníků:

 • Plakát místo s tužkou. Vezměte střed, položte tip na pravý bod.
 • Vyhledejte kolmo ke zdi. Řídit šok 3-4 na klobouk s kladivem.
 • Poté by měl hřebík proniknout na povrch na ¼ jeho délce.
 • Pokud potřebujete jezdit hlouběji, měli byste několikrát zasáhnout. Klobouk a část nohy zůstanou venku.

Pozornost! Pokud uděláte chybu, prut se ohýbá. Tato situace vzniká, když byly nehty vyrobeny z nízko kvalitního materiálu.

Video obsahuje zajímavé informace o tom, jak pracovat se zdí bez peorátoru:

Jak skóre věžce GVO v betonové zdi

Potřeba skóre nehtu do zdi se objeví nejen tam, kde je opravána. Může být nutné řídit hřebík pro upevňovací zrcátka, obrazy, fotografie v rámci připevňování nábytku, elektrických spotřebičů, vybavení atd.D.

Jakýkoli standardní držák zahrnuje přítomnost dvou prvků: plastový šroub pro sebe a kovový vlastní. Bez ohledu na účel upevňovacích prvků jsou oba prvky důležité, protože se navzájem dobře doplňují: v hmoždinách nemá smysl bez šroubů s vlastním kapcí a samosprávný šroub bez hmoždinek jednoduše odletěl z pevné základny, protože to tam nebude udržovat. Self.cutting je zkroucený do měkkého plastu a takové spojovací prvky jsou spolehlivé a odolné.

Před odjezdem hřebíku do betonové zdi bez vrtáku nebo pomocí speciálního nástroje je nutné přesně označit zeď. Chcete.li to provést, vyberte si vhodné místo, dejte kříž s tužkou. Hromady musí být vyrobeny z listu silného papíru, připevněte jej ke zdi několik centimetrů pod značkou maskovací páskou. takový jednoduchý design bude chránit před rozložením prachu v celé místnosti.

Dále je nutné vyvrtat díru ve zdi s pivovarem s vrtákem požadované velikosti. Pro cihlovou zeď je lepší si vybrat silnou vrták. Nástroj je nainstalován přísně kolmo k základně, otvor požadované hloubky je vyvrtán tak, že hmoždinka je zcela utopena v materiálu. Pokud to nestačí na kapání, hmoždinka vyčnívá, pokud silně může plast omezit nebo selhat při ucpávání.

hřebík, betonové, vrtáku

Poté, co jste obdrželi otvor požadovaného průměru, měli byste pečlivě řídit hmoždinku do stěny propláchnutím povrchem, poté zašroubujte šroub samostatně a ponechejte požadovanou délku, abyste mohli použít spojovací prvky.

Jak můžete řídit masivní hřebík do vnitřního oddílu vyrobeného ze sádrokartonu

Sádrokartony. měkký materiál. Je důležité zajistit spolehlivé spojení. Pro opravu světelných objektů se pro tento materiál používají upevňovací prvky. Pracovní postup se skládá ze tří fází:

 • Značka je použita značka.
 • Vyvrtáte otvor požadovaného průměru.
 • Vložte montážní prvek. Lepidlo se používá pro spolehlivost.

Speciální spojovací prvek pro profil kartonu sádry

Šroubové zařízení

Strukturálně je šroub kovovou tyč s vláknem stejných nebo různých výšek. Produkt má také tajnou hlavu se zářezem zevnitř.

Montážní prvek je vyroben z oceli s vysokou silně a pokrytý speciálními sloučeninami, které chrání před korozí a poškozením během šroubování. Vyrábějí se žluté a bílé heavery, ale jejich spotřebitelské vlastnosti nezávisí na barvě. Typ kovu je ovlivněn barvou, se kterou bylo provedeno průchod. Shurups, kteří nevyžadují předběžné vrtání, mají vždy plochou hlavu, která vám umožní snadno ji zamaskovat ve zdi nebo na stropě.

Spodní část methyse má vzhled kužele s zářezem. Tento design poskytuje silný a spolehlivý držák: šroub nevypadne ze zdi, protože zářezy to nedovolí, a beton se při šroubování nepraskne.

Na montážním produktu je křížový výklenk na hlavě upevňovacího prvku, takže může být zašroubován šroubovákem. Na celém povrchu vlákna jsou zářezy. Jejich úkolem je zajistit spolehlivou adhezi na povrch. Samotné vlákno je nerovnoměrné a toto je také vysvětlení: vosk je vhodný pro práci s porézní (buněčný) beton a dalšími podobnými materiály.

Scooped Metiz není dostatečně chráněn, takže jej nezkazí do materiálu podléhající vlhkosti. Nagel s měděným povlakem netoleruje změny teploty a další klimatické změny, a proto je určena pro použití uvnitř. Galled Products lze použít kdekoli.

Odrůda (nesmí být zaměněna s sortimentem!) reprezentováno mnoha modely. Při výběru je třeba mít na paměti, že v betonových šroubcích se velikosti liší v několika rozměrech:

 • Výška hlavy. od 2,8 do 3,2 mm;
 • Klobouk. od 10,8 do 11,8 v průměru;
 • Hloubka. od 2,3 do 2,8 mm;
 • Délka. od 50 do 185 mm;
 • Vnitřní Sich od 5,1 do 5,5 mm;
 • Externí sich od 7,3 do 7,7 mm;
 • Průměr (vnější). od 6,3 do 6,7 mm;
 • Krok vlákna. od 2,5 do 2,8 mm;
 • Průměr vrtáku. 6 mm.

Hlavním úkolem Shurupu je odolat nákladům. Toto kritérium je při výběru považováno za nejvýznamnější. Podle výpočtů inženýrů, aby metiz vydržel zatížení 1 střed, neměl být kratší než 150 mm. Pro upevňovací předměty vážící až 10 kg včetně, stačí použít šrouby 7 cm dlouhé. Při montáži je vždy nutné vzít v úvahu doporučený krok mezi sousedními nages, který drží společný objekt.

V závislosti na rozměrech nákladu, jakož i na materiálu, ze kterého je zeď vyrobena, je doporučeným krokem upevnění od 3 do 10 cm.

Při nákupu šroubů je důležité zvážit rozsah použití. Takže pro syrové pokoje nemusíte stejné upevňovací prvky jako pro suché. Provozní charakteristiky závisí na typu povlaku, ačkoli to neovlivňuje vypočítané zatížení a životnost za správných podmínek. Pokud jsou tedy jádro a hanebné šrouby navrženy pro 50 nebo 40 let provozu, vydrží tolik, ale za předpokladu, že provozní podmínky (mimo místnost, uvnitř, v sýru nebo suchém materiálu budou pozorovány).

Při instalaci dřevěných, kovových a plastových výrobků se často používají betonové šrouby. S jejich pomocí jsou nainstalována plastová okna, namontovány betonové krabice, k cihlům a betonovým prvkům budov je připojen hliníkový profil.

Práce začíná skutečností, že malá díra se vyrábí ve speciálním vrtáku ve speciálním cvičení. Z okraje zdi nebo z rohu by mělo nejméně 60 mm ustoupit. Mezi sousedními metrizacemi je taková vzdálenost ponechána, která se doporučuje pro produkty s těmito parametry.

Při instalaci euro.všech a plastových oken je vzdálenost od stojanů k úhlu rámu 10 cm a mezi sousedními šrouby. ne více než 70 cm. První označení, poté postupně zašroubujte každý prvek. Vosk je velmi pečlivě zkroucený, vyhýbá se žetonů a uvolňuje zeď. Při šroubování do porézních materiálů je nutná zvýšená opatrnost, například u pemzy nebo buněčného betonu. Nemůžete to dát na nag, můžete jej pouze otáčet.

Povrch je v případě potřeby důkladně vyčištěn, zarovnán. Všimněte si míst, kde budou díry umístěny. Po nanesení značek začnou otvory odpovídající délky vrtat. Vzhledem k tomu, že vrták je během provozu velmi horký, čas od času je spuštěn na olej nebo studenou vodu, aby se kov ochladil. Pokud je délka vrtáku nedostatečná, vložte kolík a otočte jej, dokud nebude získána otvor požadované délky.

Když je díra připravena, struktura je pevná, skrze kterou bude metiz zašroubován. Zářezy na něm poskytují spolehlivou spojku s materiálem na zeď. Šroubování šroubu samostatně si musíte pamatovat jeho křehkost. Pokud začnete utahovat nebo povolit přehřátí, šroub se zlomí.

Je vhodné zašroubovat upevňovací prvky do betonu pomocí šroubováku, ale musíte s ním pečlivě pracovat. Ve velkých revolucích je prut velmi horký, díra se může rozšířit a v důsledku toho prut vypadne. Déle, ale spolehlivější pracovat s běžným šroubovákem. Pokud se po všechna vyvinutém úsilí, nebylo možné zašroubovat šroub, můžete zkusit použít kladivo. Klepání na hlavu by mělo být pečlivě a samotná metoda může být použita pouze v případech, kdy upevňovací prvky nejsou vystaveny vysokému zatížení.

Při práci s volným betonem obvykle cvičíte šrouby bez vrtání bez vrtání. Nejprve se musíte ujistit, že materiál podlehne, a šroubový šroub šroubování nevypadne.

Jak skóre hřebík do cihly nebo betonové zdi. katalog článků na webu. Domstroy

Ucpané nehty nemusí být tak jednoduché, pokud betonové nebo cihlové. Takové stěny jsou velmi odolné, hřebík pod údery kladiva ohybů, jeho špička pouze poškrábají základnu nebo ji drobí.

Jak skóre nehtu do silné zdi snadné a rychlé? A co je nejdůležitější, spolehlivé, aby se ve zdi nerozbije a nevypadne z toho? Koneckonců, nehty jsou nejběžnějšími spojovacími prostředky, které neustále pomáhají domácímu pánovi.

Samozřejmě, hřebík v cihlu nebo betonu je pouze skóre a zároveň je nepravděpodobné, že to bude fungovat. základ bude odolat. Bude muset hledat nějaké triky, způsob, který to umožní.

Nahraďte hřebík za hmoždinu. pokud je to možné

Abychom se mohli vyrovnat s tímto úkolem, v důsledku toho, že v důsledku toho je účinek na maximum (silný držák pro polici, zrcadlo, obrazy, PR.), nejjednodušší způsob, jak nahradit hřebík plastovými hmoždinkami. To ve skutečnosti není tak obtížné, i když nemáte žádné zkušenosti s opravou a navíc stavební práce. A hmoždinka je dobrá náhrada za hřebík, v mnoha případech je dokonce lepší ji použít.

Chcete.li zašroubovat hmoždinku do zdi (stejný beton, cihla), budete muset nejprve vyvrtat díru, která odpovídá hloubce a průměru s délkou a průměrem plastové membrány hmoždinek. Abychom vám pomohli cvičit. Když je díra připravena, je do ní vložena zeď a toto je nejvíce plastová skořápka. Zbývá do něj zašroubovat šrouby a spojovací prvky jsou připraveny.

Jak skóre hřebík se choptem

Někdy se objevují situace, když je však nutné řídit hřebík do zdi. V tomto případě vytvořte spojovací prvky na obrázku a podobě hmoždinek. Místo plastové skořápky. elementární dřevěný Chopic. COP ve skutečnosti lze nazvat klasickým spojovacím prostředkem, který byl nahrazen věnovacími hmotami teprve nedávno. V případě potřeby však tuto metodu můžete kdykoli použít.

Takže, takže upevňovací prvky jsou nejen silné, ale také čisté, nejprve stojí za to pečlivě odříznout tapetu křížového. To vám umožní vrátit vše v budoucnu a vyhnout se děrům v dekoraci. Bude nutné rozmazat rohy „okvětních lístků“ lepidlem tapety a zavřít je „slot“. Mimochodem, v případě použití hmoždinek je povrch připraven stejným způsobem.

Dále vyvrtáme poměrně velkou díru v průměru, do kterého umístíme a pevně se chopíme Chopic. Co je to kotleta? Elementární zařízení, malé polotovary postavené z kusu dřeva. Co se stalo, když jste to skórovali v díře? Nahradili jste kus pevné zdi měkkým stromem.

A spojovací prvky jakéhokoli druhu jsou snadno ucpané nebo zašroubovány do stromu: hřebíky, samosprávy a šrouby, PR. Kromě toho, v SCO, pokud je poměrně velký, může být hřebík poháněn v úhlu, aby se spolehlivost držáku zvyšovala. Úkol „Jak získat nehty do zdi“ je tedy vyřešen.

Jak skóre hřebík do zdi

Při používání konvenčních vrtáků musíte použít decerátora. V sovětských dobách byli prodáni pro nové osadníky. V zásadě bylo možné vyrazit díru ve zdi s jedním zesnulým, ale s elektrickým vrtákem s vítězným nebo diamantovým vrtákem je to přesnější. Bez zemřelého se vrták někdy někdy zahřívá, na oranžovou záři.

Potom se do zpomalení, dřevěné nebo lepší ze složeného drátu s izolací vloží hmoždinka. A šroub se vstříkne.

Pokud se jedná o hmoždinku. hřebík, pak může být skórován do zdi pomocí speciální konstrukční pistole. Jiným způsobem, ve zdi přijímané pomocí továrního formování, žádná síla nehtu neznamená, a to je ověřeno. Dříve, během vývoje hromadného hmotnosti, byly podlahy zasety vložkou z nečinnosti „mělčiny“, Jen z takových stavebních pistolí, které podle samotného klobouku a také přes přibitou část nebo část přijíždějí tak silné nehty.

Ale pokud je zeď domácí, to znamená, že beton se nalije do zdi vlastními rukama a má nízkou hustotu a vysokou porozitu, pak silný vyhřívaný hřebík, a spíše znovu, věžce. hřebík může být stále skórován do zdi. A to je opět zkontrolováno, ale tady je nutné porazit malý kladivo na klobouku velmi zaměřené a velmi z celého měřítka, abyste nehnili hřebík, a tak, abyste nemilovali okraje díry.

Nějak jsem viděl, jak byl hřebík ucpaný do betonové zdi. Nejprve tam musíte vrtat díru, pak něco udělat ze stromu ve formě korku, aby mohl vylézt do této díry a pak tam řídit hřebík, aby neexistovaly žádné otvory a praskliny, které by mohly být viditelné tam, kde byl hřebík strčeno jako omítnutí. Místo nehtu můžete řídit a hmoždinka.

Další otázky o vašem tématu:

Stavitelský slovník :: Opravné otázky :: Kalkulačky :: Zvláštní vybavení :: Různé

2017 © Uživatelská dohoda :: Komunikace s správou webu Max@Remotn.Ru

Kov

Kovová hmoždinka se také nazývá kotva nebo kotva. Rozdíl není tak velký: obě upevňovací prvky mají rukáv / rukáv vyrobený z kovu a mají 3 „okvětní lístky“, které jsou odhaleny a působí jako kotva ve zdi. Prstvý prvek je buď pravidelný šroub, nebo speciální, s obsazením nebo odnímatelným kuželem. jedná se o nejběžnější možnosti.

Rozdíl je hlavně v tom, že hmoždinky se drží celé dlouhé, hroty, knír, atd. Str. Po celé délce rukávu a kotva se obvykle nazývá hladký rukáv s úvodním koncem.

Jak odstranit nejjednodušší věžci jiskry:

 • Vyrazit nebo otočit šroub nebo šroub.
 • Zavěsit hranu kleštěmi, kleštěmi nebo t. Str.
 • Chcete.li si odpočinout nástroj na zeď, a pokud je povlak křehký, například dlaždice, ve stojanu (obvykle mistři berou kladivo).
 • Swinging, vytáhněte.

Molly

Kovové hmoždinky Molly jsou stlačeny šroubem nebo speciálními klíšťaty tak, aby střed je zploštělý a rozložen ve formě okvětních lístků. To vám umožní co nejvíce distribuovat zatížení a zvýšit sílu spojovacích prvků na dutých stěnách (například na duté cihly, na falešných stěnách vyrobených ze sádrokartonu), ale to znemožňuje demontáž. Když se šroub uvolní a „okvětní lístky“ jsou tlačeny, nevyrovnávají se úplně a jsou roztrhany na polovinu.

Extrahujte hmoždinku pro stavební pistoli

Když se podíváte na upevnění sovětských časů, pak se tam téměř jistě používají hmoždinky, připomínající hřebík s pukem přivařeným. Jsou nainstalovány dnes, stavební pistolí, ale pouze na místech, kde se nepředpokládá jejich demontáž. Žádné dveře, žádná okna, baterie ani instalatérství by neměly být vybaveny takovými: dnes se považují všechny tyto prvky situace.

Nicméně. Jak odstranit takovou hmoždinku? Používají se tři přístupy:

 • Zasáhněte hlavu 2-4krát se střednou silou (jedná se o věžčku z místa z místa a ztratí houževnatou.
 • Zahřejte spojovací prvky hořákem a nechte je vychladnout (rozšíří se a rozprostřel beton, poté se vrátí do předchozích rozměrů) a natáhněte.
 • Zadejte vrták 6 co nejblíže k hmoždině a poté stiskněte úzký nástroj („fomka“ nebo t. Str.) pod kloboukem a vyřaďte špendlík do sousedního slotu.

Pomocí výkonných hmoždinek

Začátečníci se musí naučit, jak řídit vosk do betonové základny pomocí vrtáku. Za tímto účelem by mělo být umístění hřebíku nastíněno kladivem nebo klepnutím. Po vrtání udeřte požadovanou díru.

Pozornost! Průměr vrtáku musí odpovídat průměru hmoždinky. Jinak nevstoupí do díry ani do ní nespadne.

Místo pedátoru můžete aplikovat vrták. Odstraňte prach pomocí vysavače.

Obrovský sortiment hmoždinek

Recenze druhů

Vývoj rozpěrkových hmoždinek vedl k několika jejich typům. Vybíráme ty vyvinuté pro instalaci v cihlové zdi.

Můžete je klasifikovat podle několika kritérií:

 • Rozměry (délka a průměr);
 • Aplikace (konstrukce, fasáda, univerzální);
 • Podle typu cihel, pro které se používají (plně zdobená nebo dutina);
 • Metodou upevnění;
 • Podle materiálu.

Jak vidíte, rozmanitost spotřebního materiálu může být velmi velká. Zkusme je klasifikovat podle typu, protože se to děje ve stavebním obchodě.