Střední motobloky s hřídelem pro výběr výkonu

Top-10 nejlepších bloků motorů s těžkou třídou: hodnocení 2020-2021 a jak vybrat zařízení s hřídelem pro výběr výkonu

Jednotný traktor s těžkou třídou je na farmě nepostradatelným inventářem.

Moderní jednotky mají vysoce kvalitní, praktičnost, multifunkčnost a bezpečnost.

Jsou schopni se rychle vyrovnat s velkým množstvím práce: od orby půdy k přepravě objemných nákladu.

Tato technika je velmi populární mezi majiteli osobních pozemků.

Abychom neztráceli čas studiem sortimentu, stojí za zvážení vlastností techniky a charakteristiky populárních modelů.

Jak bylo hodnocení sestaveno

VYBRANU VELKÉ NEJLEPŠÍ MOTOBKY PRO NAŠE Hodnocení jsme vyhodnotili modely podle několika kritérií, z nichž každá měla určitou prioritu.

Pojďme přebývat na našem přístupu, abychom byli jasné, co se můžete na tento seznam spolehnout.

 • Recenze majitelů technologií. Za prvé, hodnocení a názory těch, kteří již v praxi testovali zařízení, ovlivnily volbu. Je to spolehlivý způsob, ale nové na modelu modelu jsou stále mimo dohled zákazníků, takže jsme se na tento způsob neomezili.
 • Specifikace. Studie parametrů strojů umožnila identifikovat slibné nové položky, kterým se dosud nepodařilo získat popularitu. Zvažovali pouze ti výrobci, kteří dříve získali uznání uživatelů.
 • Poměr funkčnosti a nákladů. Kritérium se používá k čarodějnici drahých modelů se standardní sadou schopností jako nepraktické. Díky tomu bylo naše hodnocení užitečné pro široký okruh kupujících.
 • Dostupnost. Všechny motobloky zahrnuté v hodnocení lze zakoupit v Rusku.

Zobble MTB-400

Možná to není nejchladnější agregát na světě, ale mnozí dávají přednost unoickému traktoru s napájecí šachtou a s výhodou v Rusku. Zde je jeden z nich, vybavený výkonným 4-lůžkovým motorem, který vás po dlouhou dobu nezklame. Díky tomu můžete připojit téměř jakékoli vybavení, sněhuláka, sekačku nebo štětce. Převodovka je čtyřstupňová, pouze 1 rychlostní stupeň je zpět, ale bude stačit, aby se dostal ze špíny nebo se otočil. Má mnoho výhod, například velká 40-cassantiová kola, taková bude vybrána z jakékoli situace, a dokonce i se silným běhounem. Přirozeně ne bez nastavení volantu, vyztuženého rámu a litinového převodovky. Proto se nemusíte ptát, který z nich je lepší koupit pro vesnici, před vámi je jedním z vynikajících modelů.

Hodnocení nejlepších 10 nejlepších modelů

Motobobes s benzínovými motory se používají hlavně ke zpracování malých osobních a letních chalup. Vyznačují se malými velikostmi, nízkou cenou a malou váhou. Stroje jsou dodávány s výkonem až 10 koňských sil. Chcete.li vybrat nejvhodnější možnost, stojí za zvážení hodnocení populárních modelů.

Patriot Victory (440 10 7212)

Ke zpracování starých půd se používá mini-traktor se čtyřtaktním benzínovým motorem. Model se vyznačuje manévrovatelností a multifunkčností.

Vybaveno dvěma předními a jedním zadním zařízením.

K úpravě rychlosti je poskytnuta pohodlná páka.

Je možné použít v kombinaci s vozíkem, sekačkou, sněhovou lištou a dalším vybavením. Motor je chráněn před přehřátím chladicího systému.

Stejný traktor založený na kovovém pouzdře s vysokou silnou délkou, který mu poskytuje dlouhou životnost.

 • Šířka zpracování. 100 cm;
 • Objem motoru. 198 metrů krychlových. Cm;
 • Výkon motoru. 7 l.S.;;
 • Palivová nádrž. 3.6 l;
 • Hmotnost. 78 kg.

Patriot Nevada 9

Zemědělský stroj je vhodný pro zpracování sekcí velké plochy. Spolehlivá a vysoce kvalitní práce je způsobena přítomností síly motoru a redukcí ozubeného kola.

Řezačky jsou vyrobeny ve formě šavle, kvůli které úspěšně vyrovnávají s orbou panenských zemí.

Model se vyznačuje vynikající průchodností v jakékoli půdě.

Champion BC1193

Univerzální zařízení vyrobené v praktickém pouzdře z kovové slitiny. Se liší v pohodlném řízení a efektivní práci spolu s dalším vybavením.

Při jízdě až 10 km/h zachycuje pás 110 cm a pluhne místo do hloubky 30 cm.

Současně vydává během provozu minimální hluk.

Dotknutá benzín AI-92. Díky velké palivové nádrži není při práci vyžadováno doplňování doplňování.

 • Šířka zpracování.110 cm;
 • Hloubka orby. 30 cm;
 • Výkon motoru. 9 l.S.;;
 • Objem motoru. 270 metrů krychlových. Cm;
 • Palivová nádrž. 6 l;
 • Rozměry. 180x80x110 cm;
 • Hmotnost. 132 kg;
 • Hluk. 78 dB.

Patriot Nevada

Spolehlivý stroj pro rychlé zpracování středních a velkých sekcí. Vzhledem k sevření 100 cm pro průchod se rychle vyrovná se svým úkolem a požaduje minimální akce operátora.

Může nastavit pouze směr a ten traktor založený na založené.

Při práci s pluhem můžete zlepšit kvalitu zpracování a zkrátit dobu trvání práce.

Můžete upravit hloubku orby od 20 do 30 cm.

Vilitary NMB-901

Jeden.axle traktor s šachtou výběru kapacity od spolehlivého výrobce zemědělského vybavení. Používá se v oblastech s velkou plochou jako nezávislé vybavení, spolu s pluhem a dalšími komponenty.

Liší se ve vysoké účinnosti a rychlém zpracování v důsledku zachycení až 113 cm půdy na průchod.

Vzhledem k regulaci hloubky orby je vhodná pro země různých typů.

 • Šířka zpracování –72-113 cm;
 • Hloubka orby. 30 cm;
 • Výkon motoru. 9 l.S.;;
 • Objem motoru. 270 metrů krychlových. Cm;
 • Spotřeba paliva. 374 g/kWh;
 • Palivová nádrž. 3,6 l;
 • Rozměry. 136x780x100cm;
 • Hmotnost. 123 kg;
 • Hluk. 92 dB.

Nevíte, co si vybrat?

Pokud potřebujete pomoc při výběru, odpovězte na několik otázek. vybereme pro vás nejlepší možnost.

Kontaktujte nás

Aplikace jsou přijímány uvedeným telefonním číslem od 9:00 do 21:00 sedm dní v týdnu. Call-WE odpoví na všechny vaše otázky, vyberte nejlepší možnost pro vás nebo zanechat požadavek na webu vyplněním jednoduchého online formuláře-zavolá vám zpět po zpracování zprávy (to je zdarma a nezavazuje vás k ničemu

střední, motobloky, hřídelem, výběr, výkonu

Funkce traktoru procházky.Behind s VOM

Hlavním úkolem VOM na traktu procházky je nastavit talená nebo zavěšená zařízení. V jednoduchých mechanismech je točivý moment z motoru přenášen pomocí převodovky k pásu, který je pro rychlé opotřebení. Spojení pomocí štěrbiny zvyšuje spolehlivost a trvanlivost struktury a zvyšuje maximální přípustné zatížení.

Podle typu motoru lze motobloky s VAO rozdělit do dvou velkých skupin:

Benzín

Zařízení pro domácnost jsou vhodná pro práci v Dacha nebo v malém osobním spiknutí. Se liší v malých rozměrech, nízké ceně a nízké hmotnosti. Benzínové motobloky mohou být vybaveny dvěma motorů. S.

Diesel

Takové jednotky používají majitelé velkých osobních pozemků a farem. Výkonné motobloky s hřídelem pro výběr výkonu jsou charakterizovány spolehlivostí a dobrými schopnostmi kříže. Zařízení jsou vhodná po mnoho hodin. Síla motoru modelů nafty zpravidla kolísá do 8–12 litrů. S.

Kultivátoři s VOM se mohou lišit mezi typem motoru a hmotnosti, výkonu, zpracováním šířky a řadou dalších charakteristik.

střední, motobloky, hřídelem, výběr, výkonu

Profesionální motobloky s VOM

A konečně bych rád zmínil malou, ale zaslouženou pozornost třídy motorových motobloků s Vom a se zadní frézovací řezačkou. Takové modely lze již zvážit pro komunální a farmy místo běžných motobloků.

Profesionálové. Vzhledem k úplně jinému inženýrskému řešení je práce s takovým traktorem pro chůze mnohem snazší a pohodlnější, navzdory jeho hmotnosti až 200 kg. Ve skutečnosti se jedná o jediný minitátor. Pro obyčejného uživatele jsou takové možnosti obvykle nadbytečné a nepohodlné kvůli jejich rozměrům. A cena je poměrně velká. Je třeba také mít na paměti, že tyto modely se prodávají zpočátku bez frézování, a pokud je plánována práce s zemí, musíte položit rozpočet na náklady na řezačku.

Protože v takových modelech není mnoho, zmíníme se o nich:

 • Motobobiloki Mobiles na G85 Ighepard. Toto je pravděpodobně nejvhodnější motobloky pro obyčejného uživatele. Ne tak velké a celkově, ale vlastnit všechny výhody motobloků s VOM. Žádné pásy, pohodlná kontrola, spousta různých závěsů. Mírná cena této třídy.
 • Série Caiman Motobloks Pro a Atletico. V zásadě analog Motolle K Motornote blokuje se všemi jejich výhodami kromě ceny. „Nativní“ italské shromáždění a cena odpovídající Evropě.
 • Motobloky „Bělorus“. Nejoblíbenější motobloky v Rusku těch, které jsou vyrobeny s Vom. Pro obyčejného uživatele na 6-10 akrů to bude nepohodlné, ale zajímavé pro ty, kteří mají velkou ekonomiku a potřebují provádět mnoho různých operací, a není dost peněz na plnohodnotný traktor.
 • „Falcon“, „Motor Sich“, „Grasshoper“. Toto je stejný. časový traktor ukrajinské výroby motorové rostliny, ale protože se v Rusku spadá do sankcí, je přiveden křivku. samostatně přenos, samostatně motory a shromažďování v Bělorusku nebo Rusku do jednoho s jedním s jedním s jedním Schildik Grasshopper nebo „Falcon“ a T.D. Toto je stejná třída těžkého traktoru procházky s VOM, jako je Bělorusko, ale kvůli všem těmto problémům s importem do Ruska se to odráží v ceně a v zásadě se v zásadě v zásadě odráží. Nemluvě o ní náhradní díly.

Doufáme, že vám náš článek pomohl zjistit a rozhodnout se správně. Jsou vždy připraveni odpovědět na otázky a uvést vyčerpávající konzultaci v obchodě na polárním 33A a telefonicky 8 (495) 540-54-79.

střední, motobloky, hřídelem, výběr, výkonu