Stejný traktor pracuje s přerušením jaký je důvod

Proč je ten traktor oxin pracující s přerušením videa. Oprava: Proč se stal ten.oxický traktor při zatížení, střílí do tlumiče, pracuje s přerušením a další důvod, proč motorový motor funguje ve vlnách

Téměř každý inženýr traktoru procházky.Behind, bez ohledu na značku a model zemědělské jednotky, narazil na problém, ve kterém se spustí stejný traktor a po 5 minutách práce se zastaví a zastaví se po 5 minutách práce. Hlavní příčiny tohoto zhroucení spočívají v problémech s dodávkou paliva a rozpadem zapalovacího systému stroje.

Jak ukazuje praxe, pokud se při práci zastaví Unoic Tractor, měl by jeho majitel okamžitě zkontrolovat podrobnosti systému dodávky paliva. Nejprve se objevte a podívejte se na svíčku. pokud je zcela suchá, naznačuje to, že palivo nespadá do válce motoru. Poté se musíte ujistit, že v palivové nádrži je přítomno dostatečné množství paliva. Pokud existuje benzín a stačí na práci. zkontrolujte palivový ventil. je možné, že je v uzavřené poloze. Chcete.li spustit traktor procházky.Behind, stačí otevřít palivový ventil a pokračovat ve spolupráci s jednotkou.

Dalším důvodem, proč se spustí stejný traktor a po 5 minutách práce se zastaví, je rozbít systém zapalování. Abychom určili, že jednotka je z tohoto důvodu vadná, je poměrně jednoduchá. podívejte se na svíčky. pokud jsou mokré, pak se poruchy objevily přesně v zapalovacím systému procházky. Behind Tract. Nejlepší cesta z této situace je znovu regulovat zapalovací systém jednotky. V tomto pořadí musí být provedeny všechny akce současně:

stejný, traktor, pracuje, přerušením, jaký, důvod
 • Odstraňte kryt, který slouží prvkům zapalovacího systému;
 • Otočte setrvačník motoru, dokud kontakty nevyjdou v Magnetu;
 • Pomocí speciální sondy změřte mezeru mezi „kovadlinou“ a „kladivem“ zapalovacího systému motorového bloku;
 • Poté otočte setrvačník až do okamžiku, kdy píst procházky V tomto případě musí ten druhý dosáhnout svého horního bodu;
 • Vezměte setrvačník znovu až do okamžiku, kdy uslyšíte charakteristické klepání. to znamená, že předjíždějící vazba fungovala;
 • Poté otočte setrvačník v opačném směru tak, aby se štítek na něm shodoval se štítkem na těle traktoru procházky;
 • Nainstalujte mezeru mezi kontaktem s přerušením a pěstí. mělo by to být 0,3 mm;
 • Nakonec opravte vačkou šroubem umístěným nad součástí a nainstalujte ochranný kryt zpět do těla bloku motoru.

Po výše uvedených akcích se stejný traktor založí pod zatížením. Hlavní věcí v případě takových problémů v budoucnu je pokusit se rychle eliminovat rozpad, aby nedošlo k hlavnímu mechanismům procházky.vznešeného traktoru, který se má zvýšit na opotřebení a opotřebení.

Je to také často domácí jednotka, když se nakloní. To ukazuje na nedostatečné množství paliva v palivové nádrži. Pokud jednotku vložíte do vodorovné polohy, vytáhněte kabel startu.

Udělej si sám

Blog o domácích řemeslech, řemeslech, programování na skriptu Java a Imacros, psaní vlastních programů a výdělcích na internetu. Stejně jako některé jemnosti a nastavení prohlížeče Mozilla a dalších programů.

Proč pracuje traktor Neva UNOA v nečinném trhnutí. vadná řada Motoblocks Neva MB23

Přímý dotaz na vyhledávání, který jsem vzal ze svých statistik na svůj blog. „Proč UNOA traktor Neva pracuje v háku při nečinnosti“. Protože jsem psal článek o mém jednotném traktoru Nevě a proč to funguje s trhnutími, lidé pocházejí z hledání podobných problémů. Ujišťuji vás, že existuje spousta takových lidí, kteří si koupili jeden čas traktoru Neva. Jde o to, že začali shromažďovat Motoblocks. Zdá se, že do roku 2016 (to je přibližně. rozhodně nemůžu říci, protože já sám jsem v roce 2016 koupil traktor UNO.Ears Neva a tento problém se dostal při 1 roce používání), ale soudě podle válců na YouTube. mnoho Modely MB2 Neva pracují 10kam roky a nevím problémy. Nenechte se znepokojeni, pokud je váš nový traktor založený s největší pravděpodobností bude muset odstranit karburátor. Nebudu psát o čištění vzduchového filtru, svíček, špatného benzínu. všichni musíte být provedni nejprve a pokud to nepomůže, odstraňte karburátor. Pro nejistého uživatele to samozřejmě není snadné. V tomto případě může být lepší pozvat informovaného přítele. Já sám jsem si nejprve koupil jediný traktor a dostal jsem se k tomuto problému. Na nové procházce. Behind Tractor EX27 (no, nebo ex17. žádný rozdíl) pracuje s trhnutími po dobu 2 let používání. Jak to. Nový.oxický traktor a běh.v běhu nebyl ve skutečnosti!! Jak je to možné. Nyní vysvětlím všechno a řeknu hlavní problém. Hledejte kanál DVigatel při hledání YouTube a najdete hodně videa o traktoru Neva UNOA, karburátoru a čištění. 3 roky jsem zastřelil karburátor, dokonce jsem střílel více-4-5krát, abych ho čistil a opláchl. Zaveden a přibližně sezónu (jaro. podzim) pracoval pro mě víceméně normálně. Hluboký podzim, když se teplota asi 510 stupňů objevila malé popy v tlumiči a malé trhnutí a podzhazokovi, a příští jaro toto. A znovu jsem musel odstranit karburátor. Zpočátku jsem opravdu nalil ne docela dobrý benzín. tolik řekl, a samozřejmě jsem si myslel, že karburátor skóroval. proto jsem se umyl. Ale byl jsem překvapen, když se znovu opakovala nestabilní práce Neva Motoboblock. Sundal karburátor. a tam je všechno čisté, nebylo to zvlášť znatelné nečistoty, protože před rokem pouze vyčistil, a dokonce dal palivový filtr. Karburátor nemůže tak rychle ucpat. Mimochodem. umýt knír. byl jsem vůbec marný umyl karburátor, i když jsem nebyl docela dobrý benzín. A co je nejdůležitější. nalil čistý benzín, bez odpadu. To znamená, že karburátor uvnitř byl trochu ve žluté pryskyřici, ale ne v odpadu a pravděpodobně s jiným benzínem by se pryskyřice pak rozpustila. Později začal plnit dobrý další benzín. ale situace se stále opakovala. A filtr stojí a karburátor je čistý. co jiného potřebuje?

Všechno je velmi jednoduché. na vině je papír ležet pod karburátorem. Zjevně je to v průběhu času z různých teplot, úniky vzduchu jsou stlačeny a. Pokud rozšíříte tlumič vzduchu, pak motor funguje o něco lépe, velmi znatelné trhnutí zmizí, ale trochu znatelné. To je všechno. úniky vzduchu. A provinile. položení papíru. A dokonce konkrétně říkají. na vině mají sběratelé. A jsou viny za ty, kteří klesli na 3 body na těsnění nějakého druhu lepidla, které ztuhlo a zkazilo. V souladu s tím proto, že taháním ořechů pevněji stiskne těsnění! A pokud to pomůže, pak dočasně. pak se to stane znovu. Jediným roztokem je odstranit karburátor, odtrhnout papír s položením a čištění povrchu z lepidla. pro rozložení tenké vrstvy automobilu na povrch motoru a karburátorem nechte karburátor zaschnout a položit karbur a postavit karbur. Na místě. Nebudou mít žádné další problémy. No, nebo kdo se nelíbí používat tmel, můžete si koupit pogumované těsnění, pokud existují. Nebo nový papír a rozmazání tenkou vrstvou tmelu je také dobrá volba. Použil jsem tmel bez těsnění. ukázalo se to velmi cool. Nyní druhý rok funguje traktor UNOA Neva bez problémů. jasně a hladce! Nezapomeňte se přihlásit k odběru kanálu DVigatel na YouTube, pokud jste byli užitečné!

Není žádoucí pracovat s takovými trhnutími a svahy. motor není ve prospěch. Udělejte to jednou a nebudou žádné problémy! V extrémních případech, pokud se nejedná o pokládání, opláchněte karburátor speciální kapalinou pro mytí karburátorů. Vy sami si musíte představit svou situaci. jaký benzín vyplňujete. může být kvůli tomuto benzínu ucpaný nečistotami nebo ne! Pokud ne, pak je případ těsnění. Zdá se, že řada takových vadných Motoblles Neva odešla od roku 2016. Doufám, že se vývojáři zabalí na knír. není třeba kapat lepidlo na těsnění. A není třeba dávat papírovou podložku!

4 komentáře:

Jak kousnout dovednost pro 5. Třídu a začít rozdělit list do odstavců a udělat ústup z červené čáry, pak bude alespoň čitelný. Vaše 3 odstavce pro celý text jsou jako návrh

Nesnažím se zvlášť. tak jsem přenesl linku jako odstavec a všechno. Hlavně píšu, abych přišel z hledání. a tam to není nutné.

Proč se zatíží?

Problém je, když stejný traktor založené na založeném na založeném na založeném pracuje s periodickými vlaštovkami a nevyvíjí rychlost. téměř nejčastější mezi benzínovými a naftovými jednotkami. Pokud se spustí a zastaví se a zastaví se hlavní příčiny tohoto jevu v palivovém a zápalném systému, jehož poruchy mohou nastat po 5 minutách práce.

Pokud se Unoic traktor nevyvíjí zatáčky a spontánně se zastaví, musíte zkontrolovat:

 • Aerofilter. Když je ucpaný, je vyčištěn jeho povrchem, omyl nebo foukán vysavačem.
 • Kvalita paliva doplňování tankování;
 • Zápalný systém. jeho diagnóza začíná svíčkou, jehož vnějším stavem soudí funkčnost zapalování.

Kromě svíčky jsou další poruchy zapalování:

 • Nepravidelná mezera mezi elektrodami;
 • Mechanické poškození elektrocopu;
 • Nevyřešený úhel mezi magnetickou částí a navijákem.
stejný, traktor, pracuje, přerušením, jaký, důvod

Do.it.to.yourself oprava je povolena, pokud je poskytnuta pokyny uživatele pro konkrétní motorový model;

 • MILTER. Motor se zastaví v práci a nevyvíjí dynamiku kvůli zavinění ucpaného tlumiče. Aby se osvobodil od spalovacích produktů, je namočen ve vodě s detergenty a po promytí. je sušen;
 • Karburátor, jehož konfigurace může být nesprávná;
 • Cylindrické detaily, kvůli kterým se motor nevyvíjí rychlost při zatížení. To lze zkontrolovat pouze kompresomerem.

Stává se také, že kultivátor se prudce zastaví, když je nakloněn v obou směrech nebo vlevo nebo vpravo. Nejčastěji k tomu dochází v důsledku poruchy nedostatečné hladiny oleje. V době sklonu lze spustit senzor zbytku maziva v klikové skříni, což automaticky blokuje motor.

Proč je jednorázový traktor pracující s přerušením?

Mezi jiné typické poruchy traktoru procházky.lze také rozlišit řadu takových poruch:

 • Agregovaný motor zasáhne návrat. to ukazuje na použití špatného kvalitního paliva pro tankování jednotky. V tomto případě budete muset nejen vyměnit palivo, ale také důkladně opláchnout palivové čerpadlo a přívodní hadice paliva;
 • Stejný traktor založené na založeném s trhnutí. Nezapomeňte utopit motor, počkejte, až úplně vychladne, a znovu spusťte motor, což mu dá nejméně 10 minut na plné vytápění;
 • Motor blok se znatelně netahuje, napájení motoru se snížilo. v tomto případě musíte zkontrolovat a v případě potřeby vyčistit filtr vzduchu a paliva. Dalším důvodem tohoto zhroucení spočívá ve opotřebení hořčíku magneto. Nejlepší je okamžitě nahradit část, aniž by se ji pokusila obnovit.

Majitel benzínu a nafty Motoblock je stejně často čelí tomuto druhu poruchy. V každém případě musíte okamžitě přestat pracovat se strojem a co nejdříve eliminovat jeho rozpad.

Co dělat, když se spustí řetězová pila a zastaví se. hledejte důvody

Majitelé řetězových pilovačů někdy musí čelit skutečnosti, že pila bez zjevného důvodu přestává normálně fungovat. Zjistím, proč se řetězové pily zastaví v různých provozních režimech a také popisují, jak lze diagnostikovat poruchu, zkusíme v našem článku.

Zkušený elektrikář unikl do sítě tajemství, jak zaplatit za elektřinu polovinu, legální způsob Přečíst více

Proč se řetězová pila zastaví, když se zahřívá

Situace, kdy jsou řetězové pily spuštěny, a v procesu vytápění se může zastavit, je známá mnoha, kteří s nimi jedná. Hlavní důvody tohoto chování pily jsou následující.

 • Igniční modul je vadný (cívka). Poruchu můžete určit nejprve kontrolou Spark na studeném motoru a poté na horkém. Pokud na horkém motoru není jiskra, stojí za to pokusit se eliminovat poruchu nahrazením cívky zapalování.
 • Karburátor řetězové pily má špatné ladění (nalije svíčku na horké). Problém můžete určit pomocí pily začínající na chladu. Pokud pro začátek za studena není nutné uzavřít tlumič vzduchu a motor je spuštěn bez předběžného záblesku, pak je palivová směs vytvořena nesprávně a po zahřátí motoru palivo letí svíčku a znemožňuje startu o nemožné startu. Problém je eliminován úpravou karburátoru.
 • Zapalovací svíčka je vadná. V takové situaci, podobně jako vadná zapalovací cívka, jiskra zmizí, když je motor zahříván. Stojí za to pokusit se nahradit svíčku novou, a pokud to nepomohlo, musíte zkontrolovat zapalovací cívku a mezeru mezi ní a setrvačníkem.

Proč je stánek řetězové pily pod zatížením

V některých případech nejsou řetězové pily schopny normálně pracovat se zatížením a jen zastavit. Běžnou příčinou tohoto chování je nesprávné nastavení karburátoru nebo úniky vzduchu přes olejové těsnění klikového hřídele nebo položení karburátoru karburátoru. A takové chování může také nastat v důsledku úniku karburátoru.

Pila neschopná pracovat pod zatížením také nejistě udrží rychlost nečinnosti. Budou „plavat“. Diagnostika začíná ověřením těsnosti klikové skříně a karburátoru. Pokud jsou úniky vzduchu nalezeny přes olejové těsnění klikového hřídele, musí být vyměněny. Pokud je v karburátoru detekován únik vzduchu, je možné příčinu odstranit instalací opravy těsnění.

Teprve po výše uvedených akcích nedal výsledek a kliková skříňka motoru s karburátorem je zapečetěna, můžete k karburátoru pokračovat.

Důvodem tohoto algoritmu je následující, pokud vzduchové čerpadlo z klikové skříně není vyloučeno, ale karburátor byl jednoduše upraven na normální provoz motoru, pak palivová směs obsahuje větší množství paliva, než je požadováno těsná kliková skříň, která zase výrazně zvýší průtok. S největší pravděpodobností se také objeví Soar v motoru, který také nepříznivě ovlivní další práci řetězové pily.

V některých modelech řetězových pilovačů, aby byla zajištěna provoz palivového čerpadla, jsou nainstalovány speciální hadice, které přenášejí vzduchový puls z klikové skříně motoru na palivové čerpadlo karburátoru. Pokud je tato hadice ohromená, pila bude fungovat nerovnoměrně na volnoběhu a nebude fungovat vůbec pod zátěží.

Proč řetězová pila nezískává dynamiku a stání

Pokud řetězové pily na minutu po startu nejsou schopny získat dynamiku nebo stánky při stisknutí spouštěcího plynu, s největší pravděpodobností je karburátor nebo motorová kliková skříňka netěsná. Stejně jako v předchozím případě lze problém vyřešit kontrolou těsnosti a úpravou karburátoru.

Pokud řetězová pila nezíská hybnost a stánky poté, co fungovala normálně po dobu asi 5 minut, může důvod spočívat v vadné palivové nádrži SAEP.

Vakuum vytvořené v palivové nádrži během provozu nástroje neumožňuje motoru přijímat požadované množství paliva pro jeho normální provoz, a z tohoto důvodu nebude schopen získat dynamiku nebo stání.

Zároveň, pokud zastavíte nástroj, otevřete a zavřete víko palivové nádrže a opět spustíte řetězovou pilu, nástroj bude znovu fungovat normálně asi pět minut, po kterém přestane nabývat hybnosti nebo stalleru.

Důvod, proč řetězové pily nezískávají hybnost, může být nadměrným incidentem v tlumiče, což komplikuje výrobu výfukových plynů, čímž se snižuje rychlost energie a motoru.

V případě potřeby je třeba zkontrolovat těsnost klikové skříně, ale absence speciálního nástroje můžete použít následující metodiku ověření.

Algoritmus testování Carter pro těsnost

 • Vyjměte boční kryt a pneumatiku z řetězové pily.
 • Odšroubujte zapalovací svíčku a položte krajku uzly do válce skrz otvoru svíčky, čímž se stagujete pohyb pístu a klikového hřídele.
 • Jako krajka s uzly můžete použít starou šňůru ze startéru a po 3-5 cm ukládat uzly po 3-5 cm.
 • Roztočit vedoucí hvězdu řetězové pily.
 • Odstraňte víko olejového čerpadla a samotného čerpadla.
 • Vyjměte startér z řetězové pily.
 • Otočte se a odstraňte setrvačník.
 • Odstraňte karburátor.
 • Pomocí stříkačky, skrz díru pod karburátorem ve válci, nalijte benzín do klikové skříně a sledujte olejové těsnění klikového hřídele. Pokud je prosakuje benzín, pak jsou těsnění nepoužitelné a musí být nahrazeny novým.
 • Je lepší svěřit instalaci ropných těsnění profesionálům.

Proč se spustí řetězová pila a okamžitě se zastaví

Řetězová pila je spuštěna a okamžitě se zastaví, důvod tohoto chování může být skrytý v karburátoru. Porucha palivového čerpadla nebo porušení hlavní trysky paliva může způsobit tuto pilu tohoto chování. Nemožnost řetězové pily po spuštění vyžaduje úplnou diagnózu v servisním centru.

Jak spustit jeden traktor

K tomuto problému se nejčastěji vyskytuje v důsledku poruch při provozu motoru. Srdce traktoru procházky.z nich může „zastavit“ z mnoha důvodů. Je důležité určit, v jaké fázi došlo k problému. Například MB může zastavit pouze při zatížení nebo vypnout několik minut po spuštění. Poté se „diagnóza“ výrazně liší od případů, kdy technika ztichne okamžitě po zahájení. Algoritmus, jak spustit jeden.xický traktor Neva, další. Před každým použitím jednotky je nutné zkontrolovat hladinu oleje v motoru, s nedostatečným množstvím, které můžete za krátkou dobu přinést jako neobvyklé nejdražší část kultivátoru. Pokud byl olej zaplaven velmi dlouhou dobu, může se zhoršit a také vést k rozpadu motoru.

Dalším krokem je nalévání paliva, jehož pohled by měl být vyjasněn z pokynů pro provoz konkrétního modelu kultivátoru.

Dále byste měli prohlédnout jednotku ze všech stran a zkontrolovat upevnění hlavních mechanismů. Tyto akční akce lze považovat za přípravnou fázi při založení jakéhokoli kultivátora bez výjimky. Nyní můžete přejít na přímé spuštění motoru.

A zde začínají rozdíly v akcích a vše bude záviset na tom, jaký druh paliva funguje motorový stroj:

 • Na benzín. Měli byste nainstalovat palivovou páku na polohu „Start/Launch“, otevřít kohoutek a vypnout zapalování. Několikrát musíte pracovat s manuálním startérem, poté zapněte zapalování a vytáhněte startér. Motor začíná, zatímco poloha páky by měla být přenesena do režimu „práce“. Některé modely kultivátorů jsou vybaveny elektrickým startérem. pro spuštění motoru musíte pouze zapnout zapalování a spustit zařízení.
 • Na motoru nafty. Vzhledem k vlastnostem tohoto typu paliva nejprve zamrznete v chladném počasí, jednotka by měla být zahřátá. Při používání motorového městského měřítka byste měli poprvé po akvizici několikrát škubat startér nebo odšroubovat ventil paliva a každý mechanismus pro svůj zdroj. Při otevření kohoutek počkejte, až se palivo vyčerpá, otočte jej zpět a přejděte k dalšímu spojení, dokud se nedostanete do trysky. Můžete otevřít všechny kohoutky a dát páku do střední polohy. Dále si vezměte dekompresor, stiskněte jej a několikrát jej pumpujte. Poté se musíte pustit a znovu ji vytáhnout, dokud se nevrátí do svého původního stavu. Zbývá kliknout na dekompresor a na startér. Po takových jednoduchých akcích začne motor.
stejný, traktor, pracuje, přerušením, jaký, důvod

Viz „Nejjednodušší způsob, jak vyrobit rám spojky na jednom traktoru s vlastními rukama

Při nákupu traktoru procházky by měl konzultant prodeje podrobně vysvětlit, jak spustit vybranou jednotku. Před použitím zařízení na vašem webu opatrně prostudujte pokyny pro provoz traktoru procházky. Pokud dodržujete všechna doporučení výrobce, bude jednotka trvat dlouho.

Někteří řemeslníci jsou schopni spustit jednorázový traktor bez startéru (používá se, když selhal). Chcete.li to provést, je to odstraněno, pak v díře Corolly umístěné za ní, měli byste na konci projít hustým lanem s uzlem a navinout ho čtyřikrát kolem dané části traktoru procházky.Behind Tractor. Dále byste měli vytáhnout výsledný píst a vypnout dekompresor.

Jemnosti používání traktoru procházky po zimním přestávce:

 • Nejprve musíte zkontrolovat plynovou nádrž. Při správném zimním skladování by měla být nádrž zcela naplněna benzínem, který se sloučí na jaře, a poté se nalije čerstvé palivo.
 • Pokud nádrž zůstane prázdná po celou zimu, pak pravděpodobnost vytvoření nečistot a rzi v ní, pro odstranění, jehož obsah nádrže se sloučí, samotná nádrž je odstraněna, je omytá a vrácena na své dřívější místo.
 • Vzduchový filtr. Musí být odstraněno a vyčištěno v souladu s provozními pokyny.
 • Karburátor. Odšroubovací odtokové zátky, ze kterých by mělo zbývající palivo proudit. Po dokončení odtoku zabalíme Corks.
 • Stejný postup musí být proveden s palivovým jeřábem. Pokud vidíte, že benzín jde k těmto mechanismům, měli byste eliminovat únik.
 • Olejová sonda v motoru. Měl by být vytáhnut a otřen hadrem, po kterém musíte sondu vrátit zpět a znovu odšroubovat. Musí určit přítomnost oleje, která by neměla být na sondě o nic méně než horní značka. Pokud je hladina oleje nižší, měla by být přidána požadovaná částka. Kromě hladiny oleje v motoru je nutné vyhodnotit jeho kvalitu. Pokud to vypadá jako černá kaše a má poměrně nepříjemnou vůni Garyho, měl by být úplně vyčerpaný a nový.
 • Další. Jak vytáhnout pás na procházku. Behind Tractor. Měli byste jít na hnací pás, konkrétně k jeho napětí. Jeho napětí musí být zkontrolováno tímto způsobem: nejprve uvolněte ovládací páku (video by mělo být také vydáno, zatímco nemusíte stisknout pás) a poté natáhnout páku (video vytáhne pás). V případě nesprávného napětí válce by měla být touha hozena přes spojení seřizovacího řetězce.
 • Další další v řadě je hlavní převodovka, ve které by měla být hladina oleje zkontrolována spuštěním pravidelného drátu do něj. Množství oleje by mělo být uvedeno v pokynech pro traktor procházky.
 • Kola a řezačky. Studujte své zastavení. se špatnou kvalitou by měly být změněny.

Viz „Nejoblíbenější modely čínského motobloku bizonu

Nyní začíná motor, zatímco by měl být dobře zařazen, zahřejte jej po dobu 3-5 minut. A tady mohou nastat nějaké problémy.

Měli byste přijít na to, co dělat, když ten traktor začne špatně. Dalším problémem, s nímž se můžete setkat při používání traktoru procházky, je pokles energie, který může být způsoben dlouhou dobou skladování, pokud existuje mokrý karburátor.

Viz »Porovnání běloruských chodníků Pecheneg PMB-950 nebo 900

S tím se můžete vyrovnat, pokud s motorem motoru bude stejný traktor založený bez akce (když je motor volnoběh). Měli byste se bát, zda se motor zahřívá. V tomto případě musíte pozorovat, zda zařízení střílí, zda k návratu dojde, když je výfuk, zda se při provozu motoru objeví přerušení. Problémy se objevují, pokud je odpad v tlumiči, karburátoru, palivové hadice, která by měla být vyčištěna.

Proč jeden.osudový traktor střílí v tlumiči?

V případě poruch motorového systému často se unoický traktor nejen nevyvíjí zatáčky, ale také zřejmé, že zvuky řezání sluchu vycházejí z tlumiče. Poté kouří a zastaví, což způsobuje zjevné uživatele obavy.

Důvodem tohoto problému může být:

 • Nadměrný tok oleje do benzínu nebo nafty, kvůli kterému je jeho spalování doprovázeno uvolňováním nepřirozeně žíravého kouře. V tomto případě je oprava snížena pouze při čištění palivového systému a doplňování doplňování vysoce kvalitních hořlavých;
 • Selhání úpravy zapalování nebo selhání jeho složek. nejprve věnujte pozornost mezeře mezi elektrodami a v případě potřeby ji vložte do v souladu s provozními pokyny;
 • Neúplné spalování paliva ve válci motoru. V tomto případě začíná oprava motoru motorového bloku demontáží celé skupiny válce.piston, která je vyčištěna a zkontrolována z hlediska vad. Je třeba si uvědomit, že po takových manipulacích nebude zbytečné překonfigurovat karburátor.

Proč je jednorázový traktor spuštěn a stal se?

Pokud tato technika spustí a okamžitě se zastaví, může to naznačovat následující problémy:

 • Mezi elektrodami může být velká vzdálenost, problémy s kontakty v elektronice, zapalovací svíčka je kontaminována. Chcete.li začít, svíčka je vyčištěna. Po kontrole integrity vodičů. Normální vzdálenost mezi elektrodami je nastavena;
 • Karburátor může být znečištěn, přichází příliš málo paliva. Někdy je nutné vyměnit palivo a snížit množství oleje. Karburátor je demontován, rozebrán a důkladně vyčištěn;
 • Pokud jednotka nezíská hybnost, naznačuje to nedostatek paliva. Benzín se může jednoduše rozlévat. Vada musí být odstraněna nebo nahrazena palivovou nádrží;
 • Stejný traktor založené na založeném na základě rozpadu převodovky. To je naznačeno přítomností zvuku třetího partu z převodovky. Porucha je eliminována nahrazením oleje, který namazává uzly.

Reverzní výstup motoru motorového bloku Agro

Nějak jsem šel na pole. Na zadní straně drahý jsem založil traktor s jedním.oprávnění, jel asi 30 metrů a unoický traktor se náhle zastavil bavlnou. Když se to pokusil získat, vytáhl z jeho rukou šňůru, když opakované pokusy začít znovu vytáhnout šňůru z jeho rukou a táhl se k roztržení startéru tím. Po opravě startéru jsem nějak začal a pomalu na velký plyn a snížený program se dostal domů, protože jsem přestal držet zátěž a po celou dobu se snažil neustále zastavit.

Jakmile se traktor UNOA vrátil domů tak ostře zastavil (jako bych měl pocit, že dorazili). Vyčistil jsem karburátor, nějaká hliněná hmota se tam neustále usazuje. Nepomohl, nezačne to. Když se snažíte začít, dává silný návrat zpět, vytáhne šňůru z rukou někdy bavlnou.

Misha86 napsal: Co by se mohlo stát s traktorem procházky?

Vypadá to jako časné zapalování. Co se vlastně stalo, aby ukázala pitvu. Musíte začít se zapálením, dobře, musíte benzín. Může změnit čerpací stanici. Může umýt nádrž.

Pavel003 napsal: Vypadá to jako časné zapalování.

Připojím se ke všem příznakům včasného zapalování. Podívejte se na to, jak dobře je setrvačník na KV, budete to muset odstranit.

Někdy střílí z karburátoru, nejen z tlumiče. Zda může být zapalovací jednotka vadná? Tepelné mezery ventilů jsou normální. Buchta na setrvačníku je na místě, Magdino na místě, nic se neposunulo.

Misha86 napsal: Někdy střílí z karburátoru, nejen z tlumiče. Zda může být zapalovací jednotka vadná?

Možná všechno. Ale důvod, proč bych mě měl hledat, abych přinesl Magneto M151 na UD 25. Fungovalo to skrz palubu. Dal jsem to na svůj UD 25. Zobrazení se ukázalo jako takový, že jsem si myslel. Díky bohu, že byl důvod a důvod byl v rozbitém drátu na kondenzátoru, to znamená, že není kontakt. Noha přišla v okamžiku, kdy se kontakt objevil.

Vyměněno: Spínač, vysoká napěťová cívka, svíčka. Nepomohl, nic se nezměnilo. Bylo by to kvůli ventilům?

Misha86 napsal: Může to být kvůli ventilům?

Jako podle mého názoru, spíše, senzorová cívka správně nevydává Impulse Manager přepínače. Ale to je jako možnost.

Misha86 napsal: nahrazeno: přepínač, vysoká napěťová cívka, svíčka. Nepomohl, nic se nezměnilo. Bylo by to kvůli ventilům?

Misha86. Myslím, že pokud jsou mezery normální. zkontrolujte kompresi, abyste hned neodstranili hlavu

Shilov napsal: Myslím, že pokud jsou mezery normální

Řekni mi, jak by to mohlo být. To znamená, že může ovlivnit ventil pro návrat (časný oheň směsi).

Pavel003. Ano, chová se, jako by se fáze načasování posunuly. Pokud je vačkový hřídel správný (a na tom je normálně), pak je to snad kvůli nadměrnému opotřebení vaček. Ale to všechno je teorie, nic takového se nestalo mému procházce.ruku, že něco podobného bylo na čtyřech, když jsem dal surový vačkový hřídel (změnil jsem je na 3 na rok). Ale protože Gorshkov tam je 4, začalo to stejně, i když pevně. Pod 2500 revolucí to obecně zastavilo, přes 3000 přestalo střílet na karburátor

Shilov napsal: Pavel003. Ano, chová se, jako by se fáze načasování posunuly. Pokud je vačkový hřídel správný (a na tom je normálně), pak je to snad kvůli nadměrnému opotřebení vaček. Ale to všechno je teorie, nic takového se nestalo mému procházce.ruku, že něco podobného bylo na čtyřech, když jsem dal surový vačkový hřídel (změnil jsem je na 3 na rok). Ale protože Gorshkov tam je 4, začalo to stejně, i když pevně. Pod 2500 revolucí to bylo obecně zastaveno, přes 3000 přestalo střílet na karburátor

Shilov. Už jsem zde napsal, ud 25 na mé noze mě zasáhl, takže jsem si myslel, že moje nohy nebudou. Důvod byl jednoduchý, protože dveře byly. Drát z kondenzátoru, kde byl přilepen k odchodu svého kondenzátoru. Noha právě získala v době velmi raného kontaktu tohoto drátu.

Stále to stojí za to a nezačne. Myslím, že změní motor, nebo je lepší vzít lehký traktor.a to je předáno do šrotu kovu.

Misha86, no tak. Jak starý je traktor procházky. A co se změnilo.

Misha86. Nejprve = notoricky známý návrat, pravděpodobně jen jen lapový startér prostě není úplně v pořádku.Zbytek je z jiných důvodů.Výzva Pleler.

Misha86 napsal: Stále to stojí za to a nezačne.

Jdeme po standardní cestě. 1 otočte svíčku, sledujte kompresi. Alespoň jen zavřete otvor svíčky prstem. Jeden.1 komprese je. Jeden.Jeden.1 Zkontrolujeme soulad štítku pro instalaci zapalování a polohu pístu ve VMT. (Otočte svíčku s drátem, určete zvedání pístu, podívejte se na značku instalace zapalování). Nesouhlasí.

Buď byl zkontrolován setrvačník, nebo se ohýbací tyč ohýbal. Jeden.Jeden.2 Dejte značku shody. Zkontrolujeme okamžik tvorby jiskry ve VMT pístu (vložení svíčky do čepice, otočíme motor, podíváme se na jiskru). Zkontrolujeme se značkou. Pokud se neodpovídá, buď visí senzor pulsu, nebo je spínač samo o sobě vzrušený, nebo senzor drát na hmotu otřen na hmotu.

Pokud je senzor poháněn samostatným mechanismem, mechanismem CM pro ověření a útlak. Jeden.2 komprese č. 1.2.1 Zkontrolujte mezery ventilu. Pokud je jeden z ventilů uzavřen. Zkontrolovat znovu. Jeden.2.2 Když je odstraněno víko ventilu, zkontrolujte konec taktu uvolnění.

Moje myšlenky kopají jen v mé hlavě. Eh vezme roj do chalupy, ano na víkend.