Trimmer for Grass nezískává zastání dynamiky

Benzínový zastřihovač pro trávu se přehří a stáje. Proč sekačka na trávu není spuštěna. eliminujeme problémy

Benzínový zastřihovač pro trávu je užitečným nástrojem pro čištění z zbytečné trávy území domácností a trávníků velké plochy. Návrh této techniky je proto docela komplikovaný, pokud se zařízení rozbije, může existovat několik důvodů. Nejpravděpodobnější faktory, které zachytily zhroucení, jsou obvykle popsány v uživatelské příručce. Vědět, proč zastřihovač pro stánky trávy, můžete se pokusit samostatně eliminovat vadu. Nejběžnější poruchy vyvolávající zastávky motocyklu a schopnost je opravit vlastními rukama je v materiálu dále.

Nastavení a konfigurace karburátoru

Maximální a minimální rychlost motoru, dokonce i nečinnost, je regulován karburátorem. Stabilní provoz sekačky na trávu závisí na množství palivové směsi a vzduchu. Sekačka na trávu není zahájena narušeným nastavením karburátoru. Postup pro nastavení zařízení pro dodávání paliva při nízkých rychlostech (L), vysokých rychlostech (H) a volnoběžním (T) je regulován stejnými ročníky:

 • Řetězová pila by měla fungovat nejméně 10 minut, protože úpravy se provádějí v horké.
 • Šroub N je hladce zaplaven na maximální rychlost, poté zapnutí ¼, proti směru hodinových ručiček, čímž se sníží rychlost rotace hřídele motoru.
 • Nečinný zdvih je regulován šroubem T, což zajišťuje, že se cop pro trávu neotáčí.
 • Šroub L je regulován, nejprve otevírá škrticí klapku co nejvíce a pak hladce snižuje rychlost na stabilní minimum.

Po nastavení by měl správný karburátor s vyčištěnými filtry zajistit provoz motoru. V případě poruchy karburátoru po jeho opravě bude muset před zahájením sekačky opět nakonfigurovat systém dodávky.

Vzácné poruchy, které zabraňují provozu sekačky na trávu, mohou být:

No, i když po takové šikaně se váš zastřihovač nezačne pro trávu, nemůžete se obejít bez rozebírání karburátoru. Je to velmi dobře, že za shromáždění jehly v ní je vše na vině. Stane se v nečinnosti. Когда нагреется ее тример для травы сразу глохнет почему глохнет. Proč je hot zastavení ? Ve skutečnosti, pokud si vezmete horký pro horkého zastřihovače pro trávu? Hitachi. V každém případě by demontáž a mytí tohoto rozmarného mechanismu určitě neublížilo.

Obecně platí, že když zastřihovač pro trávu začal být vrtošivý a stánek, je vhodné provést úplnou prevenci: zcela změnit směs paliva, zkuste další olej a také povinnou změnu svíčky. Praxe ukazuje, že v mnoha případech je to na vině přesně levné nízko kvalitní svíčky.

Zkoumali jsme nejtypičtější důvody, proč se zastřihovač nezačal pro trávu. Pokud je záležitost něco „exotičtějšího“, neproveďte kampaň v servisním centru. Pravděpodobně najdete menší a zjevné poruchy sami sebe.

Příčiny poruchy a jejich eliminace

Abyste nejvíce přesně určili příčinu poruchy zastřihovače pro trávu jakékoli značky (například Echo) a zjistit možnost ji odstranit, musíte při provádění akce nainstalovat, při provádění akce zařízení. Motor se může vypnout jak při volnoběhu, tak při vysokých rychlostech, zahříván pod zatížením nebo bezprostředně po spuštění a t.D.

Pokud jste se zastavili po dodávce plynu

Majitelé benzínových copánků často zmiňují, že sekačka na trávu se zastaví, když stisknete plyn. K takovému zhroucení obvykle dochází v důsledku problémů v karburátoru. Selhání v jeho práci může nastat v důsledku dlouhodobého skladování, použití v obtížných podmínkách, významné přetížení motoru. Příznakem takového rozpadu budou během provozu vibrační pohyby zařízení.

Na poznámku! Uživatelé, kteří jsou obeznámeni s opravou karburátoru automobilu. Jinak bude správným rozhodnutím vyhledat pomoc od zástupců servisního střediska.

Někdy zastřihovač pro stánky trávy, když dáváte plyn, protože palivový ventil je ucpaný. To narušuje dodávku benzínu. Aby se problém odstranil, stačí uvolnit ventil. Proto bude obnoveno normální dodávka paliva karburátoru.

Dalším možným důvodem, proč se sekačka na trávu, když je dodáván plyn, je znečištění Soundress (Check Valve). Tento detail zabraňuje vzhledu vakua v benzínové nádrži. Pokud je ucpaný, vzduch neprotéká, což znamená, že palivo nejde do karburátoru. Pro odstranění problému je nutné tento prvek vyčistit.

Pokud se zastavilo vysokou rychlostí

Pokud se karburátor zastaví při vysokých rychlostech, znamená to, že v nečinnosti a malém je dostatek příchozího paliva a práce na vysoké úrovni není dost. Pak je nutné zkontrolovat obslužnost následujících uzlů zastřihovače pro trávu.

 • Palivová hadice. jeho integrita by mohla být porušena v důsledku praskání. V tomto případě musíte část vyměnit. Nebo možná stačí utáhnout svorky.
 • Filtrační síť mezi karburátorem a hadicí pro dodávku benzínové směsi-to by mohla ucpat. V této situaci je nutné vyčistit detail.
 • Ventil na krytu plynové nádrže. mohl se držet nebo ucpat s odpadky. Je také nutné čištění.
 • Karburátor. možná v důsledku neustálých vibrací byl vyřešen. To je obvykle charakteristické pro levné čínské detaily. Pro odstranění problému je nutné nastavit podle pokynů. V některých případech stačí pouze oslabit zpřísnění pouzdra karburátoru. Pokud není nastavení možné, je nutné nainstalovat nový prvek.
 • Kromě toho zkontrolujte vzduchový filtr. Možná to bude muset být umýt a vyčistit nebo nahradit novou, protože by mohl ucpat špínou a částicemi trávy, když se nakloněná technologie, když se uživatel poseká na tvrdých.dotření míst.

Pokud jste se během práce zastavili

Pokud sekačka na trávu zastaví, pracuje nečinný, může existovat několik faktorů.

 • Nejprve musíte zkontrolovat připravený roztok paliva, pokud jde o čtyřtaktní zařízkávač pracující na směsi benzínového oleje. Existuje šance, že je vyrobena nesprávně. proporce nejsou vydrženy. Z tohoto důvodu se převodovka zahřívá a revoluce na bubnu snižují.
 • Další pravděpodobnou příčinou je zablokování prvků, jako je škrticí klapku, vzduchový filtr nebo karburátor. Musíte vyčistit uvedené podrobnosti.
 • Dalším možným faktorem je vyřešit nebo nesprávně provést nastavení karburátoru. Musíte upravit nastavení podle pokynů.
 • Sledujte tento problém mono a při otevírání vzduchového tlumiče. V této situaci dochází k nedostatku paliva pro zastřihovač trávy poruchou proudu vzduchu.

Pokud zařízení nemá dostatek paliva, funguje to správně při vysokých rychlostech nebo když se zvyšuje, ale zastaví se na nečinnosti. Pokud kořen problému spočívá v karburátoru, sekačka na trávu bude odpojena jak studeným startem, tak horkým.

Pokud jste se po startu zastavili

Pokud se tato technika spustí a stane se bezprostředně po spuštění, označuje to nesprávná nastavení nebo odečtení zařízení. V důsledku toho palivo vstupuje do motoru nerovnoměrně, což vede k významným vibracím a odpojení zastřihovače pro trávu. Pro opravu rozpadu je nutné znovu nakonfigurovat zařízení podle správy uživatelů.

Dalším pravděpodobným problémem je zablokování ventilu dodávajícího benzínovou směs. Musí být vyčištěno.

Na poznámku! Pokud zastřihovač trávy začne, ale okamžitě se zastaví, může to také znamenat, že se palivo pohybuje s karburátorem s obtížemi. Oslabení ventilu pomůže eliminovat problém. to poskytne jednotný a volný oběh paliva v zařízení.

Dalším možným důvodem je poškozená hadice paliva. Vzduch může proniknout trhlinami a otvory do systému. Chcete.li problém vyřešit, musíte zvýšit rychlost motoru, abyste se zbavili vzduchových bublin, které pronikli zařízením.

Pokud jste se při otevírání tlumiče zastavili

Pokud tato technika funguje správně při volnoběhu, ale při otevírání vzduchového tlumiče se zastaví, toto hlásí o průniku vzduchu do systému prostřednictvím trhlin v hadici napájení paliva nebo poškozených olejových těsnění. Pro opravu rozpadu a vytvoření práce nástroje bez hnacího vzduchu z atmosféry je nutné vyměnit poškozené díly.

Dalším možným důvodem rozpadu je porucha systému dávkování karburátoru. Pro odstranění tohoto problému je lepší kontaktovat profesionály.

Pokud jste se při zahřívání zastavili

Sekačka na trávu se při zahřívání často zastaví. Vypadá to takto. nástroj začíná, funguje „trhnutí“ (ne hladce) a rychle se zastaví. K této situaci dochází v důsledku vaření paliva v karburátoru nebo nesprávně vybraným tlumičem, který by neměl být disk, ale otočný. V druhém případě, pokud je detekována chyba, musí být část nahrazena.

Nastavení a konfigurace karburátoru

Maximální a minimální rychlost motoru, dokonce i nečinnost, je regulován karburátorem. Stabilní provoz sekačky na trávu závisí na množství palivové směsi a vzduchu. Sekačka na trávu není zahájena narušeným nastavením karburátoru. Postup pro nastavení zařízení pro dodávání paliva při nízkých rychlostech (L), vysokých rychlostech (H) a volnoběžním (T) je regulován stejnými ročníky:

 • Řetězová pila by měla fungovat nejméně 10 minut, protože úpravy se provádějí v horké.
 • Šroub n je hladce zaplaven na maximální rychlost, poté zapnutí ¼, proti směru hodinových ručiček, čímž se sníží rychlost rotace hřídele motoru.
 • Nečinný zdvih je regulován šroubem T, což zajišťuje, že se cop pro trávu neotáčí.
 • Šroub L je regulován, nejprve otevírá škrticí klapku co nejvíce a pak hladce snižuje rychlost na stabilní minimum.

Po nastavení by měl správný karburátor s vyčištěnými filtry zajistit provoz motoru. V případě poruchy karburátoru po jeho opravě bude muset před zahájením sekačky opět nakonfigurovat systém dodávky.

Vzácné poruchy, které zabraňují provozu sekačky na trávu, mohou být:

Nejdůležitější poruchou, jejíž eliminace je spojena s výměnou motoru, může být selhání skupiny pístů motoru. Náklady na opravu budou stát asi 70% nákladů na produkt. Chcete.li zjistit důvody, proč se sekačka na trávu nepomůže

Blok: 4/24 | Letní postavy: 1562

Preventivní opatření a provozní pravidla

Aby sekačka na trávu nefungovala a při spuštění se nestane, musí být správně uložena a provozována. Dodržování následujících jednoduchých doporučení zapomene na problémy.

 • Při žebrání trávy musíte sledovat stav chladicího systému. Je také nutné pravidelně čistit kanály v případě a žebra startéru.
 • K vyčištění nástroje byste měli používat petrolej, rozpouštědlo nebo jiné mycí nástroje.
 • Nelze vyčistit horký nástroj. musí se před praním vychladnout.
 • Je důležité pozorovat doporučený pracovní režim. tomu zabrání přehřátí motoru.

Chcete.li tento nástroj uložit za chladného počasí, potřebujete:

 • Úplně vypusťte palivo;
 • Demontujte sekačku na trávu, umyjte a vyčistěte všechny dostupné komponenty;
 • Zkontrolujte stav částí a eliminujte všechny vady, které lze opravit;
 • Nalijte požadované množství oleje do převodovky;
 • Vyčistěte vzduchový filtr;
 • Proveďte částečnou demontáž motoru, omyjte všechny pohyblivé části, důkladně vyfukujte a namažte;
 • Chcete.li namazat píst, odšroubujte svíčku a poté zvedněte píst na horní mrtvý bod startérem, nalijte malé množství oleje do díry pro svíčku a několikrát proveďte klikový hřídel.

Důležité! Pokud neexistuje způsob, jak uložit zastřihovač pro trávu v teplém suchém pokoji, musíte nejprve zabalit motor rozpačitým hadrem.

Pouze pozorováním těchto pravidel si můžete být jisti, že sekačka na trávu bude fungovat správně a nebude se zastavit po řadu sezón.

Jak vidíte, zastavení práce zastřihovače pro trávu může být způsobeno mnoha důvody. Většina z nich lze opravit samostatně pomocí pokynů pro uživatele. V případech, kdy nedochází k sebevědomí, je vybavení doporučeno připsat opravám. Je třeba si uvědomit, že nesprávné akce mohou způsobit ještě větší újmu na oříznutí. Výsledkem je, že oprava Motokos bude stát mnohem větší částku, než by to bylo původně, a v nejhorším případě může být nutné koupit novou jednotku.

Při otevírání vzduchového tlumiče

Stává se, že jednotka se při otevírání vzduchového tlumiče při otevírání a normálně pracuje na volnoběhu. Je to způsobeno únikem vzduchu systému způsobeného přítomností Praskliny palivové hadice

Nebo problémy s těsněním. Systém dávkování karburátoru může také fungovat, zatímco sekačka na trávu se po otevření tlumiče zastaví.

Všechny možné důvody, proč se sekačka na trávu a metody jejich eliminace jsou obsaženy v dalším videu

Existuje mnoho důvodů pro zastavení Motokosu, ale nejčastěji se vyskytuje v práci související s jeho karburátorem. Mohou nastat v každém případě. Nejproblematičtější možností je, když dojde k vážnému zhroucení a budete muset zakoupit nové díly nebo změnit sekačku na trávu.

Aby zastřihovač trávy pracoval normálně po dlouhou dobu, měli byste přísně dodržovat požadavky operačních pokynů. Je nutné doplňovat jednotku vhodnou pro ni ve složení s palivovou směsí, zařízení by mělo fungovat s mírným zatížením.

Zastřihovač pro stánky trávy. jak problém eliminovat

Benzínový zastřihovač pro trávu je užitečným nástrojem pro čištění z zbytečné trávy území domácností a trávníků velké plochy. Návrh této techniky je proto docela komplikovaný, pokud se zařízení rozbije, může existovat několik důvodů. Nejpravděpodobnější faktory, které zachytily zhroucení, jsou obvykle popsány v uživatelské příručce. Vědět, proč zastřihovač pro stánky trávy, můžete se pokusit samostatně eliminovat vadu. Nejběžnější poruchy vyvolávající zastávky motocyklu a schopnost je opravit vlastními rukama je v materiálu dále.

Pokud jste se zastavili po dodávce plynu

Majitelé benzínových copánků často zmiňují, že sekačka na trávu se zastaví, když stisknete plyn. K takovému zhroucení obvykle dochází v důsledku problémů v karburátoru. Selhání v jeho práci může nastat v důsledku dlouhodobého skladování, použití v obtížných podmínkách, významné přetížení motoru. Příznakem takového rozpadu budou během provozu vibrační pohyby zařízení.

Na poznámku! Uživatelé, kteří jsou obeznámeni s opravou karburátoru automobilu. Jinak bude správným rozhodnutím vyhledat pomoc od zástupců servisního střediska.

Někdy zastřihovač pro stánky trávy, když dáváte plyn, protože palivový ventil je ucpaný. To narušuje dodávku benzínu. Aby se problém odstranil, stačí uvolnit ventil. Proto bude obnoveno normální dodávka paliva karburátoru.

Přečtěte si Snoiller z tramvadla pro trávu pomocí vlastních rukou

Dalším možným důvodem, proč se sekačka na trávu, když je dodáván plyn, je znečištění Soundress (Check Valve). Tento detail zabraňuje vzhledu vakua v benzínové nádrži. Pokud je ucpaný, vzduch neprotéká, což znamená, že palivo nejde do karburátoru. Pro odstranění problému je nutné tento prvek vyčistit.

Jak správně vyměnit zapalovací svíčku?

Jak vidíte, v tomto postupu není nic velmi velmi velmi.

Nová zapalovací svíčka pro dvoustrokeový spalovací motor benzínového copu pro trávu je nainstalován na oplátku pro starý detail, který selhal