Změna elektrického šroubováku pro napájení ze sítě 220

Schéma vylučování elektrického šroubováku pro 220

Když se šroubovák šroubováku konečně stal nepoužitelným a není možné vyměnit baterii, zůstává nejoptimálnější a rozpočtové řešení. převést ji na 220 Voltovou síť. Yuri Onishchenko zkoumal, které napájení je potřebné, co spojit a další body se změnou. Všechny potřebné rozhlasové komponenty lze zakoupit levně v tomto čínském obchodě.

Nejlepší volba pro napájení elektrického šroubováku na baterii ze sítě

Co je v našem případě k dispozici pro předělání elektrického šroubováku? Blok potravin pro 15 voltů, 6 ampér. K dispozici je také počítač BP, mírně převedený, závěry jsou vyvozeny, ale v diagramu nedochází k žádné změně.

Napájecí jednotka. Výkon lampy 12 voltů, 50 wattů. K dispozici je nabíječka na automobilové baterie s aktuálním regulátorem.

Bude použit jako zdroj energie a jako samostatný ampérmetr.

Masters nakupují vynálezy v nejlepším čínském internetovém obchodě.

Pojďme tedy dolů. Začněme se připojovat přímo z napájení. Závěry jsou již spojeny. 12 voltů, nečinné. 3 ampér. Maximální rohatka. Jak můžete vidět na zařízení, proud dosáhne 8 ampér.

Vyzkoušejte notebook BP pro patnáct voltů, šest ampér. Nečinný proud 4 ampér. V režimu chrastítka Maximální proud 9 ampér, napětí 14 voltů. Ukazuje se, že napájecí napájení 6 ampers se s tímto úkolem vyrovnává.

Elektronika pro domácí.vyrábějí lidi v čínském obchodě.

Přišla řada počítačové jednotky. Klidně odolává náklad.

Elektrický šroubovák připojený k 90 wattovému transformátoru se může snadno vyrovnat se šroubováním velkých šroubů a vrtání jakýchkoli materiálů.

Po sledování tohoto videa je zřejmé, že nalezení zdroje energie pro elektrický šroubovák, který se stal nepoužitelným, není problematické. Nalezení počítačové jednotky nebude obtížné. Ještě pohodlnější možností je blok z notebooku pro 6 nebo více ampér.

Je vhodné najít zařízení s proudem více než 10 voltů, protože 6-V napětí se čas od času dostane do obrany.

V práci jsou dva elektrické šroubováky, byly zakoupeny a s každodenním použitím baterie ztratily nádobu a je již zbytečné je nabít, velmi rychle se posadí. Pokusili se odstranit baterii, aby znovu oživili, nefungovalo to a muselo vyrobit zdroj energie a pracovat na ní v dílně. Zkontrolujeme tedy, jak se elektrický šroubovák ukáže při práci ze sítě s počítačovým napájením.

Blok ze starého počítače byl považován za základ. Je to 220 voltů. Přinesl drát s konektorem a vložil do šroubováku. Pohodlí je, že zařízení má spínač a indikátor. Napájecí zdroj je dost. 2,5 metry drátu.

Testujeme v práci. Šrouby velmi dobře zašroubují, cvičí otvory.

Alte z bloku trvalo asi 1,5 hodiny. Test ukázal, že výkonová rezerva je dostatečná pro šrouby do borovice, sporák na dřevo. Zkusme vyvrtat díru. Jak jste přesvědčeni, všechno funguje. Neexistují žádná přetížení, kouř atd.Str.

Jak byl elektrický šroubovák přepracován za 12 voltů v síti

Má analog. Toto je čip K 7500.

Byl nalezen vhodný blok, jeho generátor byl vyroben na čipu TL494. Ale před zahájením změny se musíte ujistit, zda je pracovní jednotka. Chcete.li to provést, potřebujete 12.Voltovou žárovku a drátěný svetr. Každý blok má takové konektory. Červený vodič je 5 V, dva černé dráty jsou mínus dráty a žlutý vodič je plus 12 voltů.

Připojujeme světlo automobilu k 12. Napětí. Bude to druh zatížení a indikátor, který říká, že zařízení funguje.

Existuje další konektor. Potřebujeme zelený drát a černou. Musíme je zavřít, abychom zapnuli blok a ujistili se, že to funguje. Uděláme to s drátěným svetrem. Připojte 220 voltů a zavřete zelené a černé dráty. Jak vidíte, ventilátor se otočil, žárovka zapálila. To naznačuje, že jednotka funguje a může být přepracována.

Budeme analyzovat diagram a opakovat připojení čipu TL494, jak je uvedeno v diagramu v časopisovém článku Radio, 200 38. „Počítač napájení. nabíječka.„Tento časopis lze snadno stáhnout na internetu.

Nepotřebujeme celé schéma, ale potřebujeme uzel zodpovědný za připojení mikroúvěru. Změna v našem případě by měla být provedena stejným způsobem jako v této části schématu.

Vytváříme, abychom odstranili veškerou ochranu z bloku a umožnili operaci generátoru tak, aby jednotka fungovala okamžitě a při nakládání se nevypnula.

Po předělávání je proveden komunikaci obvodu, připojte připojení síťového šňůry. A zdroj napájení by měl okamžitě vydělat a 12-voltové světlo se rozsvítilo. Veškerá ochrana je odpojena, generátor je povolen. Poté jsou všechny dráty, které jdou do bloku, pájeny na lince 12 voltů.

To pro nás nestačí pracovat s elektrickým šroubovákem, musíme zvýšit napětí na 16 voltů pro napájení. Na výstupu v obvodu je kondenzátor elektrolytického filtru na 16 voltů.

Musí být pájeno a kondenzátor je 25 voltů, protože zvýšíme napětí na 16 voltů a dříve nainstalovaný kondenzátor nebude odolat.

V obvodu napájení může být odpor k jiným parametrům, ale měli byste dát odpor o 3 kiloomy. Je také nutné vyměnit část obvodu v bloku, který jde na linku 12 voltů.

Dále spojíme multimetr s operačním blokem k řádku a pomocí variabilního odporu zvyšujeme napětí na 16 voltů. Poté může být změna považována za téměř hotovou.

Drát musí být připálen na 12 Volt, můžete zobrazit indikátory, přepínače.

A mám mrtvého profesionála Hitchi. Snažil jsem se odepsat přímo svůj nativní poplatek. je to chytré, bastard, nechce! Nakladač nevidí zatížení správného náboje a je odříznut.

Musel jsem dát mrtvé nativní baterie na východ do vyrovnávací paměti. Výsledek. pracuji nekonečně ze sítě, pak 5 minut na mrtvých kumulátorech. Ne moc mobilní, ale zdarma.

Schéma pro 220 v

Není to tak těžké to udělat. Nejprve musíte zjistit napětí a proud nástroje a vybrat požadovaný režim. Hledáme elektrický šroubovák při hledání vlastností vaší značky a získáme potřebné informace

DIY napájecí jednotka pro elektrický šroubovák: Ready.Made Možnosti a diagram domácího transformátoru BP

Elektrický šroubovák na baterii se používá ve stavebním sektoru

Rozhlasové amatéři našli cestu ven z této situace a nabídli používat improvizované materiály.

Jedním z nich je napájecí zdroj pro elektrický šroubovák 18V s vlastními rukama.

Metody resuscitace elektrického šroubováku

Hlavní výhodou elektrického šroubováku lze nazvat mobilita.

Baterie je dostatečná po dlouhou dobu a navíc si můžete zakoupit další baterii pro tento model, pokud je objem práce velký a lhůty jsou urovnány.

Navzdory skutečnosti, že baterie používá hlavně lithium-ion (velmi vysoce kvalitní typ baterie), existuje možnost selhání napájecího řetězce, stejně jako nejvíce autonomnějšího zdroje.

Vytváří se napájení a dobití elektrického šroubováku ze sítě 220V. Na baterii je napětí asi 14 V nebo 20 V (vše závisí na konkrétním modelu). Baterie vytváří napájecí napětí 12 nebo 18 voltů.

Pokud produkt často nepoužívá, pak je baterie nepoužitelná, ačkoli lithium-iontová baterie je chráněna před opětovným načtením a plnou kategorií, nemá smysl doufat v tuto ochranu. Hlavní řešení problému jsou:

 • Vyměňte baterii dobrým (bude to docela obtížné, i když je to možné).
 • Kupte si nový elektrický šroubovák.
 • Předělat elektrický šroubovák s napájením ze sítě.

Je velmi snadné znovu přepracovat model baterie do sítě (elektrický šroubovák ze sítě 220 voltů). Tato možnost má například výhody:

 • Potřeba neustálého dobíjení baterie zmizí.
 • Práce nástroje bez přetížení kvůli konstantnímu točivému momentu.
 • Můžete vytvořit model, který dobije baterii jakéhokoli typu.
 • Vysoce kvalitní díly budou použity pro napájení, protože uživatel to dělá pro své účely. Nemá smysl být neustále rozptylován opravou elektrické části. to je čas navíc, a pro některé je to ztráta části příjmu).

Při předělávání elektrického šroubováku v síti vlastními rukama jeho mobilita zmizí. To lze opravit předěláním nástroje pro baterii jakéhokoli typu a pro jakýkoli výkon.

Zkontrolujte možnosti

Existuje několik možností pro předělávání elektrického šroubováku a pouze uživatel rozhodne, který z nich si vybrat pro sebe. Hlavní metody:

 • Naneste nabíječku pro notebook (připojte adaptér pro notebook).
 • Použijte jednotku napájení počítačového pulsu (dále jen BP) z osobního počítače.
 • Použijte automobilovou baterii.
 • Vylepšete PSU k napájení halogenových lamp.
 • Sbírejte BP sami.

Body od 1 do 4 prakticky nevyžadují zvláštní dovednosti a jsou vhodné pro většinu lidí. Jejich podstata spočívá v používání připravených zařízení, protože téměř všechny připravené.BP jsou chráněny před zkratem (zkrat), různé druhy přetížení a rušení a baterie automobilu je obecně ideálním zdrojem energie.

Nabíjení notebooku

Velmi jednoduchý způsob, který vyžaduje minimální znalosti v oblasti elektroniky. Pro výrobu napájecího zdroje pro elektrický šroubovák 12V s vlastními rukama je vhodná jakákoli nabíječka pro notebook. Abychom to předělali, je nutné zjistit napájecí napětí elektrického šroubováku a zvolit vhodné nabíjení. Je třeba provést následující akce:

 • Demontujte doprovod baterií a získejte vadnou baterii.
 • Vystřihněte výstupní konektor (nikoli síť. příchozí při nabíjení z notebooku. Je to velmi důležité).
 • Míchejte dráty.
 • Zapněte nabíjení (vodiče by neměly přijít do kontaktu) a zkontrolovat konstantní napětí (pro tyto účely jakýkoli voltmetr s měřicím napětím nad 50 V nebo je vhodný běžný multimetr).
 • Po měření výkonových parametrů je nutné pájet dráty a pozorovat polaritu.
 • Zavřete kompartment baterií umístěním nabíječky do ní a odstraňte napájecí kabel.
 • Zapněte síť a zkontrolujte nástroj.
změna, elektrického, šroubováku, napájení, sítě

Při nákupu nabíječky byste měli věnovat pozornost jejím rozměrům a je lepší vzít si s sebou elektrický šroubovák, protože předtím vytáhl baterii a rozebíral kompartment baterie. Během instalace musíte dodržovat bezpečnostní předpisy, abyste se vyhnuli elektrickému šoku a zabránili selhání nabíjení notebooku.

Počítačové napájení

Další dobrou možností je použití napájení z osobního počítače a nejlépe formu letadla na AT. Ball Parters BP: Power 300.350 W, napětí 12 B a proud nejméně 16 a.

Tato možnost není vhodná pro elektrický šroubovák po dobu 18 palců. Hlavními výhodami jsou přítomnost tlačítka pro zařazení, ochrana proti KZ, přetížení a chladicí systém, který není v továrním modelu elektrického šroubováku.

Pro implementaci této myšlenky je třeba provést následující kroky:

 • Roztočit napájecí zdroj na.
 • Ochrana před zařazením je odstraněna uzavřením zeleného drátu jakoukoli černou z tohoto konektoru (když je napájecí zdroj zapnutý, nezačne, pokud se ochrana neobchotí).
 • Na bílých konektorech, které jsou vloženy do pevného disku nebo jiného pohonu, ponechávají žluté a černé dráty a všechny ostatní je třeba řezat a izolovat.
 • Prodloužte žluté a černé dráty kabelem požadované délky (je vhodné pájet, protože kroucení může oxidovat).
 • .
 • Pro PSU můžete drát používat déle (síťový šňůra). Kromě toho musíte při práci s elektrickými spotřebiči provést pouzdro pro počítačový BP, abyste dodržovali bezpečnostní opatření.

Po všech provedených krocích zahrneme BP do sítě a spustíme nástroj. Pokud je vše provedeno správně, mělo by to fungovat Při nepřítomnosti energie byste se měli ujistit, že vstupní a výstupní napětí.

Obnovení napájení

Pokud je napájecí zdroj ve stavu nepracovního stavu, jsou pro výměnu vhodné vnější zdroje:

Změna napájecího zdrojů z jakýchkoli jiných zařízení spočívá v připojení nízkofrekvenčního kabelu k výstupům nabíjení. Spolehlivý a odolný provoz poskytne napájení s kapacitou 300. 350 wattů.

Nabíječky z notebooků s výstupním napětím od 12 do 19 voltů jsou vhodné pro resuscitaci nástroje. V tomto případě je výstupní zástrčka odstraněna, dráty jsou vyčištěny a připájeny k kabelu požadované délky.

Spolehlivou možností pro dlouhodobé operace bude BP z počítače

Přepracování elektrického šroubováku pro 220 voltů je poměrně jednoduché. Postup nevyžaduje materiální náklady. Převedený nástroj bude trvat déle než jeden rok, za předpokladu, že mistr udělá vše správně.

Je vhodné opakovat elektrický šroubovák v síti pomocí pouzdra ze své baterie. Současně používají jako vnitřní náplň:

Snížení čínského bloku pro 24 V

Číňan.vyrobená PSU s napětím při 24 V (maximální proud 9 A) nebude obtížné koupit v místech prodeje rádiových komponent. Většina šroubováků je navržena tak, aby fungovala od 12 nebo 18 V. Z tohoto důvodu je nutné snížit výstupní napětí čínského produktu na požadovanou hodnotu. Je to snadné to udělat, dokonce i mít mělké znalosti v oblasti rádia a elektrotechniky.

Modernizace zdroje dodávky se provádí následovně:

 • Trvalý rezistor R10 s odporem 2320 ohmů, který je zodpovědný za výstupní napětí;
 • Na jeho místo je pájen nastavitelný rezistor s maximálním odporem 10 Kohm, který předtím nastavil tento parametr na 2300 ohmů, takže oproti postavené.nefunguje, když je zařízení zapnuto;
 • Napájení napájení pro převedený blok;
 • Rotací regulátoru odporu ladění je nastaveno požadované množství výstupního napětí, což ovládá jeho hodnotu pomocí multimetru.
změna, elektrického, šroubováku, napájení, sítě

Chcete.li připojit multimetr, dotkněte se jeho sond k příslušným kontaktům na výstupu redukovaného produktu. V tomto případě musí být přepínač měřicího zařízení nastaven na rozsah konstantního napětí. Pokud je modernizovaný energetický nástroj navržen tak, aby fungoval z 12 V, měli byste se ujistit, že proud s danou hodnotou napětí nepřesáhne maximální hodnotu 9 a. Jinak vytvořené zařízení rychle selže kvůli přetížení.

Domácí postavené.ve zdrojích energie

To bude vyžadovat elektronický transformátor pro 60 wattů, například Taschibra nebo Feron. Není třeba je opakovat. Konečný obvod napájení, který má být sestaven. Je na něm jasně viditelné všechny podrobnosti s jejich značením, stejně jako hlavní parametry.

Transformátor T1 bude muset být proveden sám. K tomu to dělají:

 • Získejte feritový prsten (NM2000), který má rozměry 28169 mm;
 • Rohy jsou na něm přilepeny;
 • Prsten je zabalen izolační páskou.

Poté je sestavená IP nainstalována v případě z baterie.

Vizuální řízení nad provozem zařízení bude prováděno na LED žárovce H1.

Můžete si také připravit.vyrobené díly z lampy s úsporou energie a z jiných zařízení. Ale schémata se pak budou například lišit jako na fotografii. K jejich pájení budou vyžadována určitá znalost rozhlasového inženýrství.

Výše uvedené schéma odpovídá individuálnímu podnikateli s balastovou lampou, jejíž fotografie je uvedena níže ve shromáždění. V tomto případě žárovka provádí funkci podsvícení.

Používání připravených bloků při předělávání

Uvnitř starého pouzdra baterie můžete umístit jakýkoli napájecí zdroj navržený pro 220 V, hlavní věc je, že má vhodné rozměry a požadované napětí na výstupu. PSU s požadovanými charakteristikami se kupuje na rozhlasových trzích nebo v obchodech pro rozhlasové amatéry. Chcete.li nainstalovat zakoupený napájecí zdroj pro elektrický šroubovák, místo baterie přicházejí následovně.

 • Předběžně zakoupit zakoupený produkt.
 • Opětovné to opakujte a modernizujte jej pro své vlastní potřeby. V případě potřeby se prodlouží připojení, samostatný transformátor a mikroúvěsek jsou umístěny samostatně. Pro lepší chlazení desky je vybaven radiátorem.
 • Poté jsou díly namontovány v pouzdru z bloku baterie, ve kterém jsou také vyráběny otvory, skrze které vzduch odstraní teplo během oběhu během oběhu.

Všechny vytvořené.v částech uvnitř pouzdra musí být bezpečně zaznamenány.

Zvláštní pozornost by měla být věnována izolaci vodivých částí mezi sebou. to uvolní zkratky.

Stupeň modernizace získaného PSU u každého jednotlivce závisí na korespondenci jeho počátečních parametrů na požadované hodnoty pro energetický nástroj

Jak opakovat?

Zvažte, jak předělat bateriový elektrický šroubovák v síti pomocí napájení z počítače. Ale než se chystáte rozebrat starý systematický nebo do obchodu, abyste si koupili nový PSU, přečtěte si, co je napsáno v případě elektrického šroubováku. Obvykle je zde uvedeno doporučené napětí, nejčastěji je 12 v. Pro tuto možnost je napájení snazší najít. Pokud je však uvedena větší hodnota, pak mohou některé případy vyhledávání vytáhnout. Jedním slovem, opakujte pouze 12-voltový elektrický šroubovák, aby váš život nekomplikoval.

Na poznámku! Napájecí zdroje notebooku zřídka přicházejí. Obvykle nemají dostatek energie. S touto možností byste tedy neměli počítat.

Odstraňte použité napájecí zdroj 500 wattů ze starého systematického nebo si koupte nejlevnější v jakékoli službě pro opravu obchodu nebo počítače.

Kupte si napájení

.

Naučte se vlastnosti napájení

Pak můžete zahájit změnu. Demontujte své vlastní, ale dokončili práci na baterii a odstraňte z ní všechny živiny.

Demontujte starou baterii

Baterie již nepotřebujeme, ale uložte terminály a terminály

Vyjměte terminátory pečlivě odstraňte terminály

Prodal dráty s průřezem 3 mm ² na terminály. Poté, co jsem to předtím vyčistil.

Ušetřete na terminálech drátu, mělo by se to ukázat

Upevněte terminály na držáku terminálu.

Upevněte terminály na držáku terminálu

Pamatujte, že váš „mínus“ drát je modrý (například). Vložte terminály podle těchto informací a symbolů na pouzdro baterie v samotném případě.

Vložte terminály do těla

Držte držák terminálu uvnitř, vyvrtejte tělo bývalé baterie v horní části 3 mm desetníkem.

Udělejte díru v tomto případě

Vyjměte větší vrták tak, aby šrouby 3 mm byly snadno prolity v plastu (jeho klobouk by neměl fungovat).

Odstraňte zkosení a zašroubujte šroub

Utáhněte šroub. Opravíte tedy terminály a drát se uvnitř pouzdra z baterie.

Opravte držáky hodin uvnitř pouzdra šroubem

Rada! Doporučuje se nainstalovat kondenzátor na 16 nebo 25 V a kapacitu asi 10 000 mf paralelně s terminály. Tato část pomůže snížit zátěž napájení.

V případě z baterie vyvrtejte ještě jednu díru, abyste z ní odstranili vodič potravin.

Udělejte druhou díru v krytu baterie

Doporučujeme opravit vodič uvnitř pouzdra, aby nevytáhl terminály, když během provozu vytáhl šňůru. Chcete.li to provést, v určité vzdálenosti na výstupu drátu z pouzdra zabalte několik vrstev izolace. Nedovolí, aby se drát vystoupil z díry na více, než potřebujete vzdálenost.

Ostrov pomůže opravit drát

Shromážděte tělo baterie zpět a otočte všechny detaily. Bunker baterie se schopností připojit elektrický šroubovák k síti je připraven.

Sbírejte tělo baterie

Ale to není všechno. Nyní musíte připojit naši zástrčku k napájení. Podívejte se na informační nálepku znovu: bude to znamenat, jakou barvu dráty dávají napětí pro 12 voltů. Tady je to žluté a černé a žluté dráty.

Podívejte se na barvy vodičů

Kombinujte jeden černý a žlutý drát paralelně a také dva černé („Země“). Pokud máte pouze jednu rybářskou linii pro 12 V zaříznutí, pak si vezměte pouze dva žluté dráty a dvě černé.

Tímto způsobem by to mělo být paralelně s požadovanými dráty

Prodal dráty konektoru síly XT60.

Prodal dráty XT60

Uložte drát přicházející z baterie do jiné části konektoru.

Také drát z baterie, pájecí by to mělo fungovat

Chcete.li spustit napájení z počítače bez systému, zavřel zelený drát na černou. na zem. To lze provést s propojením z obvyklého papíru.

Možnosti napájení napájení napájení

Existuje několik možností, jak převést šroubovák na práci z sítě. Úkolem je zapsat elektrický motor zařízení pomocí přechodného zdroje.

Používáme nabíjení z notebooku

Můžete vytvořit napájení 12 V pro šroubovák vlastními rukama, aniž byste měli technické znalosti. Měli byste najít pouze zbytečnou nabíječku z notebooku, která má technické vlastnosti podobné parametrům pro napájení šroubováku. Hlavní věc je, že výstupní napětí odpovídá požadovanému (12-14 voltů).

Chcete.li dosáhnout daného cíle, musíte nejprve rozebrat baterii a odstranit vadné prvky odtamtud. Pak takové manipulace následují:

 • Vezměte nabíječku z notebooku.
 • Vystřihněte výstupní konektor, vystavte a proveďte konec konce drátů.
 • Uložte vyčištěné vodiče na vstupní dráty baterie.
 • Izolujte příděly, abyste se vyhnuli zkratu.
 • Vyrábíme díru v pouzdru, abychom nevytlačovali drát, a sestavíme strukturu.

Základní. napájení z počítače

Pro výrobu takového zařízení budete potřebovat blok z osobního počítače formátu a. T. Zjištění je snadné, jedná se o starý model napájecího zařízení, který se snadno koupí na jakémkoli trhu s rozhlasovými komponenty. Je důležité vědět, že můžete použít 300-350 wattů s proudem v napájecím obvodu 12 v nejméně 16 a.

Takové parametry odpovídají blokům bloku, které odpovídají. Tlačítko napájení je umístěno na krytu tohoto zařízení, což je velmi výhodné při práci. Uvnitř je nainstalován chladicí ventilátor a je namontován ochranný obvod před přetížením.

Postup pro rekonstrukci bloku:

 • Odstraňte víko případu B. Str. Uvnitř uvidíme poplatek s mnoha dráty, které chodí do konektorů, stejně jako fanoušek.
 • Dalším krokem je vypnout ochranu před zapnutím. Najdeme zelený drát na čtvercovém velkém konektoru.
 • Tento drát spojujeme černou ze stejného konektoru. Můžete vyrobit svetr z jiného kusu drátu, nebo jej můžete jen krátce řezat a odejít v případě.

Poté ve výstupním paprsku najdeme menší konektor (Molex) a provedeme s ním následující operace:

 • Opouštíme černé a žluté dráty a další dva krátce řezujte.
 • Pro pohodlí umístění BP při práci jsme pájeli k prodlužovacímu kabelu Black and Yellow Wires.
 • Druhý konec prodlužovacího kabelu je připojen k kontaktům prázdné baterie. Musíte to udělat pájení, můžete udělat dobrý zvrat, i když je nutné přísně dodržovat polaritu.
 • V tomto případě vyrábíme díru, abychom při sestavování nevytlačovali drát. Zařízení je připraveno.

Pokud existuje touha obklopit váš design, t. E. Skrýt to do jiného pouzdra, vyvrtejte otvory pro tok vzduchu, abyste vylučovali přehřátí.

Napájení nabíječky automobilu

Po nabíjení baterii automobilu je docela snadné vyrobit šroub pro napájení. Chcete.li provést změnu, musíte pouze propojit výkonové terminály výstupu nabíječky s výkonem elektrického motoru.

Pokud existuje poplatek za nabíjení s hladkým nastavením výstupního napětí, lze jej použít jako jednotka napájení 18 V pro šroubovák.

Možnosti zdroje energie

Jakýkoli elektrický šroubovák vyžaduje mnohem méně napětí než pravidelné problémy. Proto pro dobití budete určitě potřebovat speciální převodník, na jehož výstupu bude získáno potřebné napětí. Všechny zdroje energie jsou rozděleny do dvou velkých skupin: impuls a transformátor. Zvažte každou z nich samostatně.

Impuls

Princip provozu pulzních systémů je to, že napětí je nejprve narovnáno a poté převedeno na speciální pulzní signál. Zároveň je důležité dosáhnout stabilního napětí. Transformátorové vinutí nebo rezistory to mohou pomoci.

Impulzní zdroje energie jsou poměrně efektivní a lze je použít v různých podmínkách. Navíc mají vysokou úroveň ochrany před zkratem a podobné účinky. Pulzní systémy však jasně ztratí transformátor. Kromě toho jsou takové bloky velmi náladové pro vstupní napětí. Pokud je pod instalovaným, pak prvek jednoduše nefunguje.

Transformátor

Běžnější zdroje energie, které prokázaly jejich spolehlivost a účinnost v mnoha oblastech. Zařízení se skládá ze snižujícího se transformátoru a usměrňovače, kterým prochází nízké napětí. Usměrňovače se mohou lišit v závislosti na počtu použitých diod.

Takové prvky lze snadno vyrobit, levné a spolehlivé. Proto je často pro ně, že upřednostňují. Poskytují stabilní napětí bez rušení s vysokým maximálním výkonem. Ale existuje několik nevýhod. Hlavní nevýhoda je těžkopádná, s mnohem menší účinností než ve zdrojích impulsů. Tato skutečnost vyžaduje výběr napájení pro elektrický šroubovák s napájecím výkonem, než je nezbytný nástroj. Protože část kapacit půjde na boční procesy.

Sestavení obslužné baterie dvou, která ztratila kapacitu

Z obou vadných zařízení lze shromažďovat jeden vhodný pro provoz.

Důležité! Po připojení napájecí jednotky do vadného pouzdra baterie poskytne druhá opravená mobilita při provádění malých objemu práce.

Hledejte vadné prvky

Baterie je sestavena z jednotlivých prvků. Nepodaří se současně, ale i jeden vadný prvek zhoršuje práci celé baterie.

K určení částí, které ztratily kapacitu, je nutné:

 • Nabijte baterii;
 • Pracovat na ztrátě moci;
 • Demontujte baterii;
 • Změřte napětí na každém prvku samostatně.

Baterie, na nichž bude napětí znatelně menší než ostatní nebo vůbec, je nutné vyměnit.

Oprava baterie

Po určení a odstranění vadných částí je zařízení vhodné pro další provoz ze zbývajících částí. Spojení se provádí pájení, s dráty s průřezem 1,5 mm² nebo pruhem podobným tomu, ke kterému byly podrobnosti připojeny dříve.

S nedostatečným množstvím pracovních prvků kupujeme chybějící nebo opakování nástroje pro síťovou síť 220 voltů.

Vědět, jak opakovat elektrický šroubovák baterie v síti vlastními rukama, pomůže ušetřit peníze a nekoupit si nové zařízení.