6 věcí, které byste měli vědět o pruhování trávníku. Těžký válec pro trávník

Ukažte skutečné pruhy svého trávníku s touto čerstvou technikou sečení.

Manasa Reddigari a Bob Vila | Aktualizováno 13. dubna 2021 11:24

Můžeme získat příjmy z produktů dostupných na této stránce a účastnit se přidružených programů.

Přemýšlel jsem někdy, jak se ty nápadní pruhy ukončily na trávníku vašeho oblíbeného parku nebo golfového hřiště? Nejedná se o práci na trávníku nebo exotickým druhem trávy, ale spíše techniku ​​sečení zvané stripování trávníku. Čepele trávy jsou ohnuty v opačných směrech pomocí trávníku připojeného k sekačce. Jak tráva odráží sluneční světlo, tyto části čepelí se ohýbají směrem k vám vypadají tmavě zeleně, zatímco ty, které se ohýbají pryč, vypadají světle zeleně. Vedle sebe produkují vizuální efekt střídavých světla a tmavých pruhů, které mohou být docela ostré.

Ale pruhování trávníku není jednoduše pro velké ligy. Může to zlepšit přitažlivost vaší nemovitosti a dokonce prospívat zdraví vašeho vlastního trávníku. poskytnute se nejprve se naučíte vstupy a výstupy techniky. Než si svlékáte trávník.

Strupci trávníku vyžaduje jednoduchý doplněk k vaší sekačce.

Chcete-li aplikovat hmotnost potřebná k ohýbání trávy a dosažení střídavého efektu světla, budete potřebovat trávník-těžký, válcový kovový nebo plastový zahradní nástroj. Nejpohodlnější trávníkové válečky se připojují k zadní části sekačky na trávu, jmenovitě tažné válce (začínající na 148 od značek, jako je Agri-Fab na Amazonu) a soupravy pro svlékání trávníku včetně trávníku a montážního hardwaru (počínaje 93 od značek jako je značky jako Trávník Stryper na Amazonu). Nezapomeňte získat váleč nebo pruhovací soupravu označenou jako kompatibilní s velikostí vaší sekačky. Kromě toho může být buben válečku naplněn vodou nebo pískem před připojením, v závislosti na modelu.

Najděte ve vaší místní oblasti profesionály na trávníku a terénní úpravy a dnes získejte bezplatné odhady, které nejsou bezplatné.

Stripting trávníku poskytuje spoustu vzhledů.

Svůj trávník můžete narušit v různých vzorcích, jako jsou pruhy, šachovnice nebo diagonálně.

věcí, které, byste, měli, pruhování
 • U základního vzoru pruhu, který se pohybuje buď na sever-jih nebo na východ, začněte sečením hranice kolem obvodu trávníku. Poté, pracující z jakékoli strany trávníku, sekáte po celé délce trávníku v jednom směru a v přímé linii rovnoběžnou s okrajem trávníku. Když se dostanete na druhý konec trávníku, zvedněte sekačku, aby se sekačku otočilo, aby čelila opačným směrem, a posekejte nový pruh sousedící s předchozím. Opakujte, dokud nevytváříte celý trávník.
 • Pro efekt šachovnice nejprve vytvořte základní vzor pruhu, jak je uvedeno výše. Potom znovu sečte stejný vzorec, tentokrát kolmý na pruhy (E.G. Mow East-West, pokud stávající pruhy běží na sever-jih).
 • U diagonálního vzoru vytvořte vzorec pruhu, ale místo sečení paralelně s okrajem trávníku sečtete diagonálně od okraje.

Stripování trávníku podporuje zdravý růst trávy.

Sekání trávníku v jednom směru vytváří drážky, koleje (stopy), otvory nebo nízkorostoucí skvrny, které vedou k skvrnitému a nerovnému trávníku. Na nerovných trávnících se vyšší trávníky ohýbají po kratších čepelích jako baldachýn a blokují přístup ke slunci, dokud nakonec nezemřou. Na druhou stranu, sečení trávníku ve dvou směrech pro pruhovaný účinek zabraňuje deformitám trávníku a nízkým skvrnám a poskytuje nedotčené a jednotné trávník, ve kterém všechny trávníky získají rovný přístup ke slunci a vše prospívá a vše prospívá a vše prospívá a vše prospívá a vše prospívá a vše prospívá a vše se daří.

Strupci trávníku ztrácí intenzitu, pokud trávu příliš krátce odříznete.

Čím vyšší je tráva, tím snadněji se ohýbá pod hmotností válce. To vede k většímu povrchu čepele odrážející sluneční světlo a přirozeně k výraznějšímu efektu stripování trávníku. Pruhy trávníku vypadají nejintenzivnější, když je výška trávy mezi 2.5 a 4 palce, takže se vyhýbejte řezání trávy mnohem kratší než to. jiná tráva se moc neohýbá, a proto nebude odrážet světlo dostatečně dobře, aby vytvořilo účinek ostrých pruhů.

Strupci trávníku by se neměly opakovat ve stejném vzoru při každé relaci sečení.

Sekat tak často, jak je potřeba k udržení toho 2.Výška trávy 5 až 4 palce, která by mohla být kdekoli od každého od každého do dvou týdnů v létě do každé dva až pět týdnů od podzimu do zimy. Nechcete však znovu narušit trávník ve stejném vzoru a směru více než každé dva týdny-nositel tak může vést k trávě, která trvale leží plochá. Pro dosažení nejlepších výsledků střídejte vzor po každé dva týdny. Například, pokud jste sekali na severojižní pruhy poslední sečení, sekačka na východ nebo diagonálně.

Strupci trávníku není vhodné pro všechny druhy travních druhů.

Trávy v chladné sezóně (e.G. Vysoké a jemné fescues). ty, které vzkvétá brzy na jaře a na začátku podzimu při teplotách v rozmezí 65 do 80 stupňů Fahrenheita. jsou nejlepšími kandidáty na pruhování. Jejich delší, flexibilnější čepele se snadno ohýbají pod tlakem válce na trávu.

Travy v teplé sezóně (e.G. Bermuda, st. Augustine), na druhé straně, mají kratší a tuhé čepele, které se snadno neohýbají. I když se vám podaří pruh trávy v regionech s teplotami středového jednání v rozmezí 75 až 90 stupňů Fahrenheita, tyto čepele je větší pravděpodobnost, že se vrátí zpět, takže neočekávejte, že drží také své pruhy také.

Některé pracovní místa jsou lepší na profesionálech. Získejte bezplatný odhad bez námi od licencovaných odborníků na trávu ve vašem okolí.

Může sekačka na nulu zatáhnout na trávník?

Použití trávníků by mohlo být užitečným řešením, pokud chcete vyrovnat půdu a vyhladit vzhled trávníku. Protože se jedná o nástroj typu válce v těžké váze, jeho tahání ručně je problematické a únavné. V tomto ohledu můžete použít sekačku na trávu nebo sekačku na nulo. Nejprve jsem měl pochybnosti: „Může sekačka na nulu vytáhnout trávník“?

Naštěstí je odpověď ano. Sekačky na nulové otočení mohou snadno vytáhnout trávníky na vyrovnání trávníku. Ale ujistěte se, že jste si vybrali správnou velikost, váhu, materiál a co je nejdůležitější, správný způsob vyrovnání trávníku.

Jak si můžete vybrat a použít nejlepší trávník pro své sekačky? Jen si vezměte šálek čaje, užijte si ho a zůstaňte se mnou. Pomůžu vám při rozhodování správného.

Co je to trávník?

Tlusový buben na trubku na trávu na trávu ATV trávník trávníky provzdušňovací válec s šířkou 36 palců a držákem vody 24 galonů, 78 hrotů

Safstar 17 Gal Lawn Roller, Lawn Rollers TIG za vodou naplněný písek naplněný, loděnice push tah za sebou, trávníkový půdní válečky, travní válečkový válec pro zahradní trávník yard terasa (36 palců/ 17 gal)

Válce na trávu jsou těžké válce, které se často používají pro nasednutí nového trávníku. Může zatlačit semeno do ornice a zlepšit proces klíčení. Kromě toho válce pomáhají sekačům projíždět rány a vyrovnat je spíše než je rozkročit.

Může sekačka na nula zatáhnout na trávníku?

Sekačky na nulové otočení jsou velmi výkonné stroje, které mohou snadno vytáhnout vybavení jako válečky na trávu. Hlavním bodem je, že nikdy nepřekročíte jeho kapacitu.

Sekačky na nulové otočení přicházejí s kapacitou tažné hmotnosti mezi 290 liber a 580 liber. Ujistěte se, že jste si vybrali ten pravý trávník podle vaší kapacity sekačky.

Obecným pravidlem pro odtahování sekačky na nulovou otočení je vytáhnout polovinu sekačky na váhu sekačky.

Předpokládejme, že máte 600 liber sekačky na nulové otočení; Pak byste neměli připojit válec na trávu přesahující 300 liber.

Jak nyní funguje sekačka na nulu s válcem trávníku pro vyrovnání trávníku?

Když se sekačka nulové otočení začne pohybovat, vytáhne válec na trávu. Válec na trávu je těžký válec, který vyvíjí sílu nad povrchem trávníku.

Jak se sekačka pohybuje, pohybuje se také válec nebo trávník. Tlačí povrch, který vyrovnává mezery nebo díry v půdě.

Co byste měli zvážit při výběru trávníku pro sekačky?

Pro nejlepší výkon trávníku za sekanou za nulovou zatáčku musíte zvážit následující věci; Jinak nebude vaše zkušenost uspokojivá.

Zde je seznam čtyř významných aspektů, které musíte zkontrolovat při výběru trávníku pro sekačku na nulovou zatáčku.

Materiál

Nepochybně je materiál významným faktorem pro každé vybavení; Při výběru válce na trávu si musíte vybrat z oceli nebo polyuretanu.

Ocelové válečky na trávu jsou odolné, ale těžké a tahání sekačky na nulové zatáčky nemusí být snadné.

Na druhé straně jsou polyuretanové válce lehké, ale také odolné, ale méně odolné než ocel.

Oba jsou zevnitř duté a můžete je naplnit vodou nebo pískem, abyste získali požadovanou váhu, ale ocelový válec se může naplnit pouze vodou. Poly válce jsou také levnější, takže jsou lepší než ocel.

Styl

Tlačení nebo záhyby za nimi dva populární styly. Odtažení za válci na trávníky je lepší a snadno použitelné než trávník ve stylu push.

Velikost válce

Velikost válce na trávu je nezbytným faktorem, který je třeba zvážit. Pro hladké vyrovnávání a pohon si vyberte velikost válce trávníku, která by neměla být mnohem širší než šířka sekačky.

Menší velikost může být snadné vytáhnout, ale pokrytí povrchu trvá více času. Obecně si vyberte velikost mezi 24 až 60 ”palci nebo 6 až 12 palců širší než velikost sekačky.

Hmotnost

Zkontrolujte kapacitu sekačky s nulovou otočením; Pokud není možné, jednoduše si vyberte polovinu velikosti sekačky.

Jak připojit trávník válce k nulovým sekačkám?

Jakmile máte pro své sekačky na nulové otočení ten pravý trávník, další důležitou věcí je připojit válec k sekačkám s nulovým otočením.

Zde jsou kroky k připojení válce na trávník k nulové sekačce.

Krok 1- Přivařjte příspěvek za sekačkou

Některé ze sekaček na nulové otočení mají příspěvek k tažení zařízení. Ale pokud vidíte svou sekačku, nemáte první připojený příspěvek, který vytáhne válec na trávu. K tažení válce na trávu můžete použít jakékoli malé kovové kousky malé velikosti kopáním díry na boku.

Budete potřebovat svařovací stroj, řezací a vrtací stroj. Nakrájejte kovový kus, nakopte díru na boku a poté na zadní straně svařte sloup se sekačkami na zádech.

Je v pořádku přivařit pouze příspěvek, ale pro větší dokonalost můžete také zašroubovat šrouby. Budete muset vyvrtat otvory a poté pomocí šroubovacího hřídele zašroubujte šrouby.

věcí, které, byste, měli, pruhování

Krok 2- Odtažení trávníku sekačkou s nulovou zatáčkou

Nyní máte příspěvek, který odtáhne sekačku na trávu. Je to velmi lehké; Vezměte si na trávu za sekač. Ujistěte se, že je ve správné rovnováze a rozvržení by mělo být dobré.

Připojte svou dlouhou tyč s sloupkem pomocí velkého kovového špendlíku. Jakmile jste vložili kolík, ujistěte se, že je v pořádku a správně připojen, není žádný volný konec.

Krok 3- Naplňte válec na trávu vodou nebo pískem

Budete muset naplnit dutý povrch trávníku vodou nebo pískem, abyste získali požadovanou váhu, abyste získali hladkou úroveň trávníku.

Záleží na vás na jakoukoli možnost, kterou si vyberete. Naplnění trávníku vodou je snazší než písek.

Jakmile jej vyplníte, správně zavřete víko a zajistěte žádný únik. Zásadní věcí, kterou je třeba zvážit, je to, že přidání vody nebo písku nepřekročí hmotnost, více než odtahovací kapacita sekačky s nulovou zatáčkou.

Krok 4- úroveň povrchu sekačky na trávu

Nyní je váš válec na trávu připraven vyrovnat povrch trávníku. Proveďte je požadovanými prostory, ale vždy jeďte rovnoměrně. Být konzistentní; Nejezděte příliš rychle nebo příliš pomalu; Udržujte mírnou rychlost, abyste získali správnou rovnováhu.

Jakmile jste povrch vyrovnali, proveďte dvojitou kontrolu. Pokud potřebuje opakovat proces vyrovnávání, dokud nedostanete požadovaný hladký povrch.

Krok 5- Uložte trávník

Posledním krokem je uložení trávníku; Jakmile provedete svou práci, odstraňte vodu nebo písek. Neukládejte trávník na trávu naplněný vodou nebo pískem; Jinak zažijete korozi, zejména u ocelových válců.

Po odstranění materiálu vezměte trávník do obchodu, oddělit jej od příspěvku a uložte jej a uložte jej. Svou práci jste odvedli se sekačkou s nulovou otočením.

Často kladené otázky (FAQ):

Může sekačka John Deere Zero Turn vytáhnout na trávníku?

Ano, sekačky John Deere Zero Morse mohou obecně vytáhnout až 400 liber. Hmotnost o 400 liber stačí k vyhlazení povrchů trávníku.

Můžete si odtáhnout trávník za sekanou vážně nulovou zatáčku?

Ano, sekačka vážně nulové otočení může vytáhnout 300 liber. Svůj trávník můžete snadno vyrovnat tahem na trávníku za sekačku vážně nulové zatáčky.

Je sekačka Toro Zero Turn schopná vytáhnout trávník?

Může vám to být možné, ale není to doporučená. Jeho kapacita není více než 80 liber.80 liber může být proveditelné pro mokré povrchy, ale není to lepší volba pro suché prostory. Odborníci navrhují vyhnout se použití sekaček Toro Zero otočení pro vyrovnávací práce trávníku.

Konečný verdikt

Vyrovnání trávníků není mnohem složitější úkol; Můžete to udělat tažením trávníku za sekačky.

Ale ujistěte se, že nepoužíváte váhu a velikost více než kapacita sekačky. Zkontrolujte příručku sekačky na nulové otočení a najděte ten pravý válec na trávu pro vyrovnání trávníku.

S:

Jak těžký by měl být trávník?

Válec na trávu by měl vážit 300 liber, aby byl váš dvůr bezpečně vyrovnán a povzbudil kontakt na sodňování. Tuto váhu můžete dosáhnout vyplněním svého válečního válce o jednu čtvrtinu plnou pískem nebo vodou. Přestože některé válečky na trávu mohou vážit až 1 000 liber, není to nutné pro rezidenční yardy. 300 liber stačí pro standardní úkoly v péči o půdu a trávník.

Můžete použít prázdný válec na trávu?

Prázdný válec na trávu není dostatečně těžký, aby byl užitečný pro péči o trávník. Protože prázdný válec na trávu váží pouze asi 40 liber, převrácení nad trávníkem nepomůže vyrovnat Zemi, adekvátně komprimovat nedávno obdělávanou půdu nebo pomůže ležet na plochém. Pokud máte trávník, který lze vyplnit pro přidání váhy, nepoužívejte jej, když je prázdný.

Měli byste naplnit svůj trávník pískem nebo vodou?

Ať už naplníte trávník na trávu volným pískem nebo vodou, závisí na osobních preferencích a vodních předpisech ve vaší oblasti. Pokud zažíváte místní sucho a užívání vody je omezeno, použijte místo vody písek místo vody. Tím se sníží dopad na životní prostředí při použití vašeho válce na trávu.

 • Pokud vaše oblast zažívá sucho, použijte písek k naplnění trávníku na trávu.
 • Voda je dobrá volba pro plnění válců na trávu, pokud nejste v podmínkách sucha.
 • Vodě naplněné trávníky musí být po použití vyprázdněny.
 • Po jeho použití nemusíte vyprázdnit válec naplněný pískem.
 • Použití písku k naplnění válce na trávu může být časově náročnější než použití vody.

Naplnění trávníku vodou je často pohodlnější než použití písku. Můžete vyplnit válec na trávu vodou z hadice a poté jej snadno vyprázdnit před dlouhodobým skladováním. Na rozdíl od trávníků naplněných vodou nemusí být trávníky naplněné pískem vyprázdněny. Pokud jednou vyplníte trávník pískem, bude připraven k použití, kdykoli jej budete potřebovat.

Kolik vody byste měli dát do svého trávníku?

Naplňte svůj trávník 32 galonů vody. Tím se zvýší hmotnost válce na asi 300 liber. Pokud nechcete sledovat počet galonů vody, kterou používáte. Abyste dosáhli správné váhy.

Kolik písku byste měli dát do svého trávníku?

Vyplňte trávník na trávu 2.5 až 3 kubické stopy písku, aby se zvýšila hmotnost válce na 300 liber. V mnoha případech si můžete zakoupit písek v krychlech od dodavatele. Pokud však máte k dispozici volný písek, vyplňte svůj trávník o jednu čtvrtinu plnou. To způsobí, že bude vážit natolik, aby byl užitečný ve vašem dvoře.

Jak vložíte vodu do svého trávníku?

Chcete.li vyplnit válec na trávu vodou, jednoduše postupujte podle těchto kroků:

 • Přesuňte prázdný válec do otevřené oblasti, kde jej můžete snadno začít používat, jakmile je vyplněn.
 • Roll tento trávník válce vpřed, dokud není doplňková zástrčka nahoře.
 • Odšroubujte zástrčku výplně.
 • Vložte zahradní hadici do plnicího otvoru.
 • Spusťte vodu do válce na trávu, dokud není plná jedna čtvrtina.
 • Vyjměte hadici, zašroubujte zástrčku na místo a začněte používat trávník.

Jakmile budete hotovi pomocí svého trávníku, jednoduše odšroubujte zástrčku a vytáhněte válec na trávu vpřed. Voda začne vypouštět. Jakmile je voda provedena vypouštěním, zašroubujte zástrčku zpět na místo pro skladování. Před skladem musí být vyprázdněny trávníky naplněné vodou, aby se zabránilo poškození válce na trávu způsobené zamrznutím a tání.

Rolling na trávu: Co to je a měli byste to udělat

Barbara Gillette je mistrovský zahradník, bylinkář, včelař a novinářka. Má 30 let zkušeností s šířením a pěstováním ovoce, zeleniny, bylin a ozdoby.

Amanda Rose Newton je specialista na škůdci a přezkoumává obsah kontroly škůdců pro revizní desku Spruce pro čištění. Je entomologem certifikovanou radou a dobrovolníky pro Farmář pro zemědělce v USAIDS pro zemědělský program. V současné době je profesorkou zahradnictví, specialista na vzdělávání a specialista na škůdci.

Válcování velkého bubnu po trávníku a vytvoření hladké a atraktivní rozlohy je teoreticky skvělý nápad, ale nemusí dodávat výsledky, které máte na mysli. Praxe začala v Evropě, aby udržovala obrovské trávníky velkých domů, než byly k dispozici moderní nástroje. Dnes pokročilé znalosti o správě půdy a trávníku poskytují alternativy pro udržení atraktivního trávníku. Válcování se stále běžně používá k vyrovnání s vysokou údržbou, profesionálním hraním povrchů, jako jsou golfová zelená a fotbalová pole. Ale zda je to dobré pro váš trávník, závisí na několika faktorech.

Co je to lemování trávníku?

Roling na trávu je technika údržby vyvinutá pro zploštění horního až dvou palců půdních povrchů, což je činí hladkými a úrovní. Ocelové nebo polyuretanové bubny nebo válce, naplněné vodou nebo pískem, jsou vytaženy rukou nebo odtahovány, aby se vyrovnaly nepravidelnosti způsobené zmrzliny nebo vyhlazením oblastí s vysokým provozem.

Hmotnost je nastavitelná pro oba typy v závislosti na tom, kolik vody nebo písku se do válce přidá. Buben se pak převádí přes trávník v průchodcích jako při sečení. Pro většinu domácích trávníků se doporučuje jeden průchod s lehkým válcem.

Je dobré hodit trávník?

Než investujete do válce na trávu, zvažte, co způsobuje, že se trávník stane nerovnoměrným. Když jsou součástí terénu přirozeně zvednuté oblasti nebo nízké, mělké poklesy, válcování trávníku tyto problémy opraví.

Pokud jsou viníci napadení grub, krtky a další tunelování nebo kopání hlodavců, válcování trávníku tyto problémy nevyřeší ani tyto problémy. Škůdci budou i nadále vykopat a kopat, pokud nebudou eradikovány a přirozené nepravidelnosti musí být nejprve opraveny přidáním nebo odstraněním půdy. Když cyklus zmrazení/tání nebo nadměrný pěší provoz ponechá na trávníku vysoké nebo nízké skvrny, s větší pravděpodobností poskytne požadovaný výsledek. Světelný průchod s válečkem po sezení nebo pokládání SOD zlepšuje kontakt a retenci půdy.

Válcování příliš často nebo opakovaně kompaktuje půdu, což je další důležitá úvaha. To poškozuje strukturu půdy a poráží úsilí o růst trávy trávníku. Znáte svůj typ půdy, ať už má písčitý, hlinitý nebo těžký hlínový složení. Půda typu jílu je snadno zhutněna válcováním a vytváří potřebu rozsáhlé opravy. Trávy v chladném období s hlubokými kořeny stojí lépe na válcování než typy teplého počasí, které se šíří přes oddenky.

Pokud se rozhodnete převrátit trávník, vyberte pro své potřeby ten správný typ vybavení a zjistěte se o limity hmotnosti pro váš typ půdy a trávy.

Výhody a nevýhody na válcování trávníku

 • Bezpečnější oblasti s vysokým provozem
 • Úrovně hraní pole
 • Pomáhá nastavit SOD
 • Zlepšete kontakt a retenci osiva/půdy
 • Opravuje mrazu
 • Nesprávné použití může zabíjet trávníky, které se šíří přes oddenku.
 • Žádná dlouhodobá oprava poškození hlodavců
 • Nebude opravit zamoření grub
 • Nepravuje tvrdé hrboly, otvory nebo přírodní nízké oblasti
 • Kompaktní hliněné půdy
 • Nesprávná hmotnost poškozuje půdu

Kdy hodit trávník

Při válcování trávníku je třeba vzít v úvahu roční období, teplota, hladinu vlhkosti a typ trávy. Zde je několik tipů, kdy začít.

 • Roll Během jara poté, co všechno mráz prošel.
 • Roll, když je počasí přibližně 50 stupňů Fahrenheita, když se poprvé vynoří tráva z dormance.
 • Roll, když je půda vlhká, ale ne mokrá.
 • Roll před začátkem sečení sezóny.
 • Po položení sodu se hodí ke zvýšení kontaktu v půdě.
 • Po očkování se hodí ke zlepšení kontaktu a udržení semen.
 • Válcování bude nejlepší na chladných trávnících trávníků s hlubokými kořeny 6 až 8 palců.

Jak hodit trávník

Výběr správného vybavení a používání správné hmotnosti způsobuje rozdíl mezi zlepšením nebo poškozením trávníku.

 • Začněte s prázdným lehkým válečkem, který přidává váhu pouze v případě potřeby.
 • Projděte se za válcem normálním tempem.
 • Vyvarujte se tlaku dolů na kliky, což umožňuje válci dělat práci.
 • Volit se tam a zpět nebo nahoru a dolů v jednotlivých průchodech a vyhýbejte se překrývání.
 • Rozdělte velký trávník a označte oddíly, pokud je potřeba diferenciál hmotnosti.
 • Poté, co mráz prošel, použijte válec na trávu.
 • Jednou před začátkem sečení válte trávník jednou, ročně.

Když je správně provedeno, válcování trávníku může přinést dobré výsledky při pokládání sodu, nasednutí nového trávníku a vyrovnávání mrazu se zvedá.

Válcování trávníku na jaře poté, co mráz prošel, může vyhladit mráz. Hrbě hromadný trávník způsobený poškozením hlodavců, poškozením grub nebo přirozeně vysokými a nízkými oblastmi nelze vylepšit válcováním trávníku, dokud není eliminován základní problém.

věcí, které, byste, měli, pruhování

Trávit se nalezne na nejvyšší 1 až 2 palce povrchu půdy, takže je rovnoměrnější a úroveň. Je to nejvýhodnější při pokládání sodu nebo očkování ke zlepšení kontaktu sOD a semen s půdou a nejvíce se používá pro udržování profesionálních hracích povrchů.

Smrk používá pouze vysoce kvalitní zdroje, včetně recenzovaných studií, k podpoře skutečností v našich článcích. Přečtěte si náš redakční proces, abyste se dozvěděli více o tom, jak kontrolujeme fakticky a udržujte náš obsah přesný, spolehlivý a důvěryhodný.