Poulan Pro PP24VH54 Jízda. Poulan jezdící sekačka na trávu

Poulan Pro PP24VH54 Jízda

Pokud vlastníte hodně půdy, nebo máte velký dvůr, je pravděpodobné, že máte (nebo opravdu potřebujete) jezdeckou sekačku. Pokud jste jako my, jste nemocní z řízení starého traktoru trávníku děda z roku 1985, který se vždy rozpadne a nikdy neřeší úroveň. Práce na dvoře může být zábava, ale vyžaduje správné vybavení.

To je místo, kde vstoupí do sekačky Poulan Pro PP24VH54. Obsahuje výkonný motor 24 HP Briggs Stratton se systémem Start Start Ready Start, 54 in. Vyztužená ventilovaná paluba, automatická hydrostatická převodovka, nastavení výšky 6 pro více možností sečení a oscilační přední náprava. tato jezdecká sekačka má do značné míry vše.

Nedávno jsme strávili měsíc testováním PP24VH54 sami. Testovali jsme to v dešti, na strmých kopcích a nad hrbolatým terénem. Po nápoji testování, které dnes hodilo více než 35 hodin snižování. Takže, bez dalšího adieu, jdeme tady.

Brejle:

 • Engine 24hp Briggs Stratton
 • 2.5 galonní plynná nádrž
 • Hydrostatická převodovka
 • 54 palcová řezací paluba
 • Šest výšek řezání
 • Hmotnost: 488 liber
 • Rozměry: 69 ″ x 59 ″ x 51 ″
 • Poloměr otáčení: 6 palců

Design:

Stejně jako čmelák hledající nektar je Poulan Pro PP24VH54 nejen černá a žlutá, ale je také rychlá a svižná také. Tato sekačka na koni vypadá sportovně a má velmi atraktivní linie. Opravdu se nám líbí kopečka kapuce, světlomety a grilovací výřezy. Sekačka se příliš nepodobuje závodnímu autu, aby tuto práci dokončil, ale určitě to vypadá úžasně sedět ve vaší garáži, zvláště když sousedé procházejí kolem.

Kromě jeho hezkých linií, tato sekačka na koni přichází standardně se spoustou funkcí, které opravdu milujeme. Jedním z nejlepších je 54 palcová řezací paluba. Pokud neznáte velikosti paluby 54 palců, je obrovské! Tento balíček způsobuje, že se váš trávník rychle rozřezává. Doporučuje se pro větší trávníky (1 akr nebo větší), tato tříbodová řezací balíček čepele dostane hodně práce rychle. Trvalo nám nějakou dobu, než jsme si zvykli na velkou palubu, ale po několika průchodech jsme snižovali trávník za asi 40% méně času než u našeho starého 42 palcového paluby.

Měli bychom také zmínit místo. Toto sedadlo je velké a pohodlné. Žádný syndrom znecitlivění zadku ze sečení trávníku s tímto jezdcem.

Další funkcí, která se nám opravdu líbila, byl vestavěný držák poháru. Obvykle mi to trvá asi 1.5 hodin na sekání trávníku. Mít poblíž nápoje je nutností. Tip pro tip: Držák poháru je pěkný, ale nezabrání tomu, aby se váš nápoj skákal a rozlil se, zatímco se rozřezáváte přes drsný terén. Důrazně doporučujeme dát vám pití do krytého poháru. Hrnek Yeti Rambler a Bubba jsou perfektní možnosti.

Ještě jedna funkce designu, která je úžasná, je indikátor nastavení paluby. Tato jednoduchá malá posuvná karta vám umožňuje připomenout sobě a ostatním, jaká je vaše preferovaná výška řezání. V létě jsme se snížili vysoko, abychom udrželi naši trávu zdravou, zejména když je suchá. Pro nás je nastavení 5 nebo 6 perfektní.

Jo, a než zapomenu, měl bych také zmínit systém rychlé změny oleje. Na tomto motoru Briggs Stratton, který dělají, je velmi snadné vypustit olej. Jednoduše sundejte žlutý plastový olejový uzávěr poblíž dna motoru, připojte (zahrnuto) čistou plastovou trubici a poté otočte rychlý uvolňovací ventil a olej začne vyřadit. Čistá plastová trubice umožňuje nasměrovat použitý olej do nádoby. Většina motorů sekačky na koni, které jsme někdy změnili olej. Není tomu tak s touto jízdní sekačkou.

Úkon:

Zahájení PP24VH54 je opravdu jednoduché. S levou nohou tlačí do pedálu spojky a poté zatlačte páku škrticí klapky do polohy „sytiče“ (označené sněhovou vločkou) a klíčem otočte až do počáteční pozice a wha-la! Když pustíte páku škrticí klapky!

Jakmile sekačka běží, můžete jít vpřed a dozadu pomocí pravé nohy na plynovém pedálu. Stiskněte prsty na nohou, abyste šli dopředu nebo použili své uzdravení k návratu. Ovládací prvky jsou velmi intuitivní a snadno se učí. Propuštění plynu automaticky zastaví váš pohyb. Pokud jste zvyklí na provoz starších sekaček, možná jste museli tlačit spojku, aby se zastavili pokaždé, když potřebujete zpomalit nebo zastavit. S touto sekačkou, která je minulostí!

Pro spuštění řezací paluby je jedno tlačítko (žádné páky!) a je to super jednoduché. Vytáhněte na tlačítko řezací paluby a zapojte řezací čepele. Uslyšíte volnoběh motoru a v tomto okamžiku jste připraveni začít sekat. Chcete.li zastavit řezací palubu, jednoduše stiskněte tlačítko řezací paluby zpět dolů. Pokud jste zvyklí na jezdeckou sekačku se systémem páky pro zapojení paluby, toto tlačítko bude trvat několik sezení řezání trávníku, aby se seznámil, ale stane se druhou přirozeností poměrně rychle.

Jedna věc, kterou tato sekačka chybí, se zdá být docela běžná v jiných jezdeckých sekačkách, je nastavení tempomatu. To nemusí být na vašem seznamu velké úkoly, ale pokud máte velmi velkou tempomat na trávu, je pro vás pěkná úleva. Jak jsem řekl, ne obrovský obchod, ale něco, co stojí za poukázat na.

Bezpečnostní funkce:

Jak byste mohli očekávat, Poulan Pro PP24VH54 přichází standardně s několika bezpečnostními prvky. Nejchytřejší bezpečnostní funkcí je sedadlo aktivované jezdcem. Pokud na sedadle není nikdo, sekačka nezačne. A pokud jste na sekačce a skočte, automaticky se vypne. Sekačka se také nezapne, když budou čepele zapojeny. Pokud chcete sekat obráceně, musíte otočit klíč k reverznímu operačnímu systému. To vám dává čas přemýšlet o vašem okolí. Reverse je také velmi pomalý. Parkovací brzda je také pěknou bezpečnostní funkcí pro přepravu sekačky. Bezpečnost je velký problém a Poulan to bere vážně, což je hezké vidět.

Výkon:

Během naší doby testování této jezdecké sekačky jsme byli opravdu ohromeni tímto výkonem. Motor Briggs Stratton s 24 hp je opravdu výkonný a jeden z největších ve své třídě. PP24VH54 je schopen snadno zvládnout vysokou trávu (6. 8 palců). Také tato věc je rychlá! Chcete.li efektivně snížit trávník, budete muset sekat pomalejším tempem, ale pokud používáte tento traktor pro šipnutí kolem trávníku a děláte domácí práce, je to skvělé.

Testování této jezdecké sekačky proti podobnému modelu s 42 palcovou palubou bylo směšné. 54 palcová paluba PP24VH54 je opravdu úžasná. Pěkně mulčuje a vypouští oříznutí asi 4. 5 stop. Protože vypouštění jde tak daleko, nedostanete žádné shlukování trávy. Každý má své vlastní teorie o pytlení vs. mulčování. Jsem v týmu Mulching. S touto sekačkou jsme nikdy neměli problémy s shlukováním a naše tráva vypadá dobře jako vždy.

Manévrovatelnost:

Poloměr otáčení na těchto sekačkách je také vynikající. Nejedná se o nulovou otočení, ale jeho poloměr 6 palců je skvělý pro rychlé zatáčky a řezání blízko stromů a jiných objektů.

Hodnota:

K dispozici právě teď na Amazonu za 1 999.99 (bez doprava zdarma pro členy Prime!) Tato sekačka je opravdu dobrá hodnota. Má veškerou sílu, kterou budete kdy potřebovat, obrovský řezací balíček, pěkný poloměr otáčení a držák na šálky! Nikdy pod odhadu síly držáku poháru.

Pokud jste na trhu s novou jezdeckou sekačkou, která se práce provádí efektivně, má několik zvonků a píšťalek a také vypadá zatraceně dobře. Důrazně doporučujeme zkontrolovat sami Poulan Pro PP24VH54. Viděli jsme je doma, zastavte se a podívejte se na sebe.

Cenově dostupná, odolná a vážně silná, Poulan Pro PP24VH54 je skvělá jezdecká sekačka. Pokud jste na trhu s novou jízdní sekačkou, vřele doporučujeme tuto.

Recenze kompilace na koni trávu Poulan Pro jezdená recenze 2023

Dobrý den, znovu od Paula na Lawn Mewer Recenze a tentokrát jsem zkontroloval řadu sekaček na trávu Poulan Pro Tractor, které byste určitě měli zkontrolovat, zda si v nadcházejících dnech uvažujete o koupi jednoho. Cílem tohoto přezkumu bude nastínit všechny hlavní rysy, které si musíte být vědomi plus všech výhod a nevýhod a také o tom, jak se všichni porovnávají z hlediska kvality, hodnocení, funkčnosti a ceny.

Pokud je cena jedním z vašich hlavních důvodů, proč sem přijde, nastíním také možnost nízké ceny, se kterou jsem narazil na a které je velmi těžké porazit, což vám může také ušetřit spoustu peněz, takže bez dalšího zpoždění, pojďme Uvízněte se do této recenze.

Přehled jezdeckých sekaček. Možnosti Poulan Pro 4

Možnost 1 Poulan Pro 42 palcová jezdecká sekačka Přehled

 • Umožňuje poloměr otáčení 16 palců na pomoc kolem těsných rohů nebo květinových záhonů
 • Má schopnost sekat opačně, což umožňuje nepřetržité sečení
 • vhodný pro trávníky až do velikosti přibližně 1 hektaru
 • Řezací paluba je 42 palců a váží 393 IBS
 • 17.5hp 6 rychlostní jízda motoru na plyn na sekačce 500 cc
 • Zvládnout kopcovitý, plochý nebo nerovný terén
 • 6 různých úrovní rychlosti
 • Maximální úroveň rychlosti 5.1 mph
 • Výtah paluby je asistován s 6 samostatnými výškami sekačky
 • Zahrnuty jsou světlomety, které umožňují sekání v tmavších podmínkách.
 • Držák pro poháry je součástí vysokého zadního sedadla
 • Omezená záruka 2 roky
 • 2 Bin Bagger a Mulch čepele lze zakoupit samostatně
 • Rozměry velikosti jsou 72.9 x 34.5 x 45.5 palců

Možnost 2, Poulan Pro 46 palcová jezdecká sekačka Přehled

 • Jednoduchá operace pedálu pro zpětný nebo dopředu
 • Má schopnost sekat opačně, což umožňuje nepřetržité sečení
 • Anti.Skalp palubní kola, aby se zabránilo skalpování trávníku při provozu nerovného terénu
 • Zahrnuje indukční řezací palubu vzduchu, která umožňuje vstup vzduchu z vrcholu
 • Pedál provozoval automatickou hydrostatickou převodovku
 • Řezací paluba je 46 palců a je vyrobena z 13 měřidla zesílené oceli
 • 17.5 HP pedál ovládaný automatický přední motor
 • Briggs a Stratton s jedním válcovým motorem se snadno servisním filtrem
 • 6 různých úrovní rychlosti a přední náprava je vyrobena z litiny
 • Maximální úroveň rychlosti 5.1 mph
 • Výtah paluby je nápomocen na pomoc při změně výšek sekaček
 • Zahrnuty jsou světlomety
 • Omezená záruka 2 roky
 • Mulch čepele / 2 bin bagger lze zakoupit samostatně
 • Rozměry velikosti jsou 42 x 55 x 67.88 palců

Možnost 3, Poulan Pro 24 palcová jezdecká sekačka Automatická jízda

 • Jedná se o automatickou sekačku motoru s automatickým pohonným plynem
 • Snadná montáž a demontáž ze sekačky se svým širokým krokem
 • Má schopnost sekat opačně, takže čepele jsou neustále zapojeny.
 • Twin válce Briggs a Stratton Engine 20 HP
 • Zahrnuje kola proti pokožce hlavy, aby se zabránilo skalpování trávníku nerovnými povrchy.
 • Připraven start automatické sytičské systémy
 • Jednoduchá operace pedálu CVT Automatická převodovka znamená, že není třeba přestat změnit rychlost
 • Úroveň rychlosti může jít na 8 mph
 • Řezací paluba je široká 42 palců a je vyrobena z vyztužené oceli
 • Přední náprava je vyrobena z litiny pro větší odolnost
 • Řezací paluba indukce vzduchu umožňuje vzduchu vstoupit na palubu z vrcholu, aby poskytla lepší kvalitu řezu.
 • Výtah na palubě je nápomocen na jaro, aby pomohl upravit různé výšky sekání, které potřebujete.
 • Čepel mulč a 2 bin bagger lze zakoupit samostatně (není součástí)

Často kladené otázky týkající se sekaček Poulan Pro…

Q. Je zahrnut zadní travní chytač? A. Ne, ale lze jej zakoupit samostatně podle čísla modelu 960730023 Q. Kolik shromáždění je vyžadováno při dodání? A. V závislosti na tom, kde si koupíte, budete pravděpodobně muset upravit/ připojit volant, připojit skluz, spojit bezpečnost sedadla a přidat palivo a plyn. Q. Musím přestat změnit rychlostní stupeň? A. Ano, budete muset přestat změnit rychlostní stupeň, ale můžete zvýšit rychlost pomocí páky q škrticí klapky. Do přední nebo zadní části této jízdní sekačky mohou být přidány příslušenství? A. Ano, můžete přidat sněhové lopatky, rozmetače, srovnávače, malé přívěsy atd. Q. Je volant obtížné použít? A. Ne, je to velmi podobné ovládání volantu vašeho auta. Q. Může být paluba zvednuta při cestování po štěrku? A. Ano, může být zvýšena a také uvolněna při přechodu přes štěrk q. Jaká je dostupná záruka? A. Poulan Pro poskytuje dvouletou omezenou záruku Q. Kdo dělá tuto jezdeckou sekačku na trávu? A. Vyrábí se Husqvarna

Pros / výhody pro jezdecké sekačky Poulan Pro…

 • Některé z nich se velmi dobře porovnávají s jinými sekačkami a dostanete profesionální jezdeckou sekačku pod značkou, které lze důvěřovat.
 • S těmito jízdou na sekačkách je k dispozici hodně energie a dělá sečení větších yardů vánek
 • Pokud se vaše tráva vymkla kontrole s délkou nebo tloušťkou, tyto sekačky projdou jako rozpuštěné máslo.
 • Funkce úpravy rychlosti tak rychleji nebo pomalejšího v pohybu poskytuje spoustu flexibility.
 • Bonusová funkce sečení v opačném případě je také významnou výhodou
 • Ačkoli to není tak rychlá jako sekačka na nulové otočení, stále může mít velké trávníky seká, což vám rychle ušetří hodně času.
 • Tyto jízdy na sekačkách jsou vážně tvrdý stroj se spoustou vytrvalosti a dávají vám pocit uspokojení pro dobře odvedenou práci.
 • Skvělá hodnota za množství peněz, které utratíte. Poulan Pro dělá vše, co může, aby vám poskytl vrchol sekačky na koni bez vysokých výdajů spojených s některými jezdeckými sekačkami dostupnými na trhu.
 • Tento stroj s lehkostí seká silní vysokou trávu a nechá vás perfektně vypadající trávník.
 • Snadné opravy a v případě potřeby získejte díly, protože jsou založeny přímo po celé zemi.

Nevýhody / nevýhody pro jezdecké sekačky Poulan Pro…

 • Průměrný výkon kolem přísnějších míst, když se porovnáte s sekačkami s nulovým otočením a dostupnost zásob může být nižší, než se očekávalo
 • Žádný chytač trávy není zahrnut a je třeba jej zakoupit samostatně, což je další výdaj.
 • Některé drobné problémy byly vzneseny s pásem, olejovým těsněním, těsněním zadní nápravy a výměnou plastu, které byly nyní vyřešeny.
 • Plynový pedál by mohl být o něco větší, aby pojal větší lidi.
 • Bude se snažit vylézt na strmé kopce, až se trávník stane blátivým nebo tráva je velmi mokrá a kluzká
 • Nutností držet nohu na pedálu neustále může být únavné v závislosti na modelu.
 • Náklady na údržbu, které probíhají, mohou být trochu na vysoké straně a vyžadují další práci na vašem konci.
 • Získání konkrétních částí v případě potřeby může být drahé v závislosti na povaze problému a pak je zde také přidané náklady na práci, která může být také nákladná.

Nakonec bych vám rád upřímně poděkoval za návštěvu mého webu. doufám, že máte úžasný týden před námi a dejte mi prosím vědět své vlastní zkušenosti s jezdeckými sekačkami ponecháním níže

Porovnejte další značky?

Pokud se potřebujete podívat na jiné značkové sekačky, nezapomeňte si prohlédnout 2 populární možnosti uvedené níže, než učiníte své konečné rozhodnutí následovně.

Sekačka na jezdectví Poulan Pro se nezačne

Mám poulan pro jezdící sekačka na trávu. Měl jsem to sedět déle než rok a funguje to skvěle před skladem. Vzal jsem to z úložiště a pokusil se vystřelit, ale ne. Takže jsem vyčistil karburátor, změnil zástrčku a vyměnil baterii.

Nyní se to vůbec nepřestává. Když otočím klíč, nedostanu absolutně nic. Zkontroloval jsem pojistky a má v sobě dobrý plyn. Jakákoli pomoc by byla oceněna. dík.

Odpovědi

Mechanik na trávu mi ukázal malý trik, který mi zachránil mnoho výletů do obchodu. Na mé sekačce zvedl „kapuci“ a ručně otočil motor, dokud neprošel kompresní mrtvicí nebo horní mrtvou střed. Stačí položte ruce na obou stranách obrazovky a otočte. Pokud to nefunguje, můžete zkusit odstranit panel, který pokrývá kontaktní body, a jemně klepněte na ně něco jako rukojeť šroubováku. Na mé sekačce to bylo těsně pod volantem, poblíž místa, kde by moje prsty na nohou byly při sečení. Doufám, že jeden z nich pomůže.

otázek

Zeptejte se zde na otázky, na které jsou položené členy komunity. Přečtěte si dále a podívejte se na odpovědi poskytnuté komunitou Thriftyfun nebo položte novou otázku.

Otázka: Poulan pro 42 palců se neobrátí?

Mám 42 palcovou sekačku Poulan Pro, která se ani neobrátí. Baterie je plně nabitá a slyším kliknutí, ale pak se nic nestane. Vypadá to, že elektrický předkrm může být špatný, ale nejsem si jistý. Nějaké návrhy?

Odpovědi

Mám Johna Deere, ale věřím, že motory v obou jednotkách mají briggs a Stratton Engines. Mám také stejný proplem. Dva prodejci JD mi řekli, že chyba je Briggs a Stratton Engine. Zdá se, že hodnoty se velmi snadno dostanou z vyrovnání a musí být resetovány. Ale jeden prodejce mi řekl, abych několikrát otočil vzduchový otvor na horní část motoru.

Někdy musím otočit větrací otvor opačným směrem. Je to bolest, ale jediný způsob, jak spustit motor. V průběhu času byste to museli hodně vzít k prodejci, aby se ventily resetovaly. Není to baterie. Doufám, že to má nějakou pomoc.

Možná pomůže lepší vysvětlení mé situace. Koupil jsem si zbrusu nový John Deere La120. Po několika použitích by to nezačalo, nebo bych dostal zvuk kliknutí, nebo by se to jen jednou nebo dvakrát otočilo. Myslel jsem, že to byla baterie nebo otevřená půda způsobující problém.

Novější baterie s vysokým zesilovačem nemusí nic změnit. Opatrně jsem zkontroloval veškerou kabeláž. Nic. Zeptal jsem se prodejce. Řekl, že to byly ventily z zarovnání. Myslel jsem, že je blázen. Zkontroloval jsem se druhým prodejcem a on řekl to samé. Řekl, že mohou upravit ventily, ale příští rok bych se vrátil se stejným problémem.

Jeho návrhem bylo otáčet proti směru hodinových ručiček, který seděl na horní části motoru, dokud jsem se necítil odpor, pak by to mělo začít. Otočil jsem přívod vzduchu, jak navrhl, a cítil jsem odpor a uslyšel se pohybující se válce a ventily. Pak to začalo hned. Tak to je to, jak musím pokaždé začít.

Někdy musím otočit přívod vzduchu ve směru hodinových ručiček. Čistič vzduchu je disk na obrazovce, který sedí na horní části motoru a otáčí se, když je motor spuštěn.

Otázka: Poulan pro sekačka se nezačne?

Moje sekačka Poulan Pro se neobrátí, nic. Nahradil jsem baterii; pojistka je dobrá. Jak otestuji startér?

Odpovědi

Zkuste stříkat WD-40 v karburátoru. Fungovalo to pro mě. Snad to pomůže.

Zkuste vyzkoušet video solenoid video o tom, jak www.Youtube.com/hodinky?v = msvjmnpqbas

Můžete také mít vadný bezpečnostní přepínač. Doufám, že to pomůže.

Otázka: Poulanová sekačka se nezačne?

Moje sekačka Poulan Pro se nezačne. Solenoid a startér jsou v pořádku. Mulené kolo se několikrát otočí, ale nezačne. Vzal jsem zástrčku, abych zkontroloval jiskru a mušky se otočí dobře.

Odpovědi

Zde je několik věcí, které můžete zkontrolovat:

  Podívejte se pod sedadlo a zjistěte, zda existuje bezpečnostní spínač. Mnohokrát je to pryč a je třeba jej resetovat. Navíc na těchto typech sekaček musíte sedět na sedadle, abyste je mohli začít.

Otázka: Poulan pro jezdecká sekačka se nezačne?

Mám Poulan Pro, který mi byl dán. Použil jsem to k sekání trávníku, ale když ho po vyčištění vypnu, nezačne to, žádné kliknutí, nic, nic. Musím nabít baterii, abych mohl začít. Myslím, že to může být něco elektrického, ale nemám žádné metry pro kontrolu elektrických problémů. Zkontroloval jsem a baterie nedržela nabíjení a teď musím počkat, až získám novou baterii. Omlouvám se, pokud je to tak dlouhé. Prostě nemůžu zkontrolovat elektrický systém, abych zjistil, v čem je problém.

Odpovědi

Pod sedadlem je bezpečnostní přepínač. Zajišťuje, že sekačka neběží, pokud na ní někdo nesedí. Pokud je deaktivován nebo zlomený, sekačka nebude běžet, i když na něm někdo sedí. Nejprve bych to zkontroloval.

OTÁZKA: Poulan Pro jezdecká sekačka se nezačne?

Máme 2004 Poulan Pro 18.5 HP, 42 palců řez. Dostal jsem to, abych začal sečení a nezačne to. Startér se zapojí, ale nebude klikat. Když vložíme skokový kabel do startéru, točí se. Má někdo nějaké nápady, jaký může být můj problém? Velmi bych to ocenil. Je mi 67, žiji na mé malé kontrole a nezaměstnanosti bez práce v dohledu. Díky mockrát.

Odpovědi

Měli jsme potíže s naší sekačkou, ukázalo se, že je plyn, vložili jsme plyn, který měl v něm ethanol!Vyčerpal nádrž a vložil do nového plynu bez ethanolu, funguje krásně.

Otázka: Jezdící sekačka se nezačne?

Mám poulan pro jezdící sekačka na trávu. Otočí se, ale nezačne. Zkontrolovali jsme pojistky a má v sobě plyn. Jakákoli pomoc by byla oceněna. dík.

Odpovědi

Navrhoval bych novou zapalovací svíčku a čerstvý plyn. Můžete také vzít naši zapalovací svíčku, nastříkat nějakou tekutinu startéru, vložit zástrčku zpět a zkusit znovu začít.

Otázka: Poulanová sekačka se nezačne?

Mám Poulan PB195H42LT a nemohu ho přimět k otočení. Neexistuje žádné kliknutí ani žádný jiný hluk. Baterie je plně nabitá a běží dobře předchozí den. Zkontroloval jsem uživatelskou příručku a navrhl to, že by to mohla být pojistka, ale nebyl jsem schopen ji najít.

Příručka uvedla, že byla umístěna na sedadle s bezpečnostním přepínačem, ale sedadlo jsme úplně a my jsme ho nemohli najít. Existuje nějaké jiné místo, na které bychom se mohli podívat? Také, pokud je přepínač bezpečnosti sedadla odpojen, začne sekačka?

Odpovědi

Odpověď jsem našel na jednu z mých otázek. Pojistka je umístěna pod solenoidem, připnutá na rám. Do něj je vstupující červený vodič a jeden z něj vychází. Pojistka je dobrá a stále se nebude obrátit.

Otázka: Jezdící sekačka se nezačne?

Mám Poulan Pro 18.5 HP Rideon Mower s motorem Briggs a Stratton. Benzín unikl do oleje a motor nezačne. Co je příčinou a jak problém vyřešit?

Odpovědi

To se děje hodně se všemi typy sekaček nejlepší věc, kterou musíte udělat, je dát vypnutí ventilu na váš plynový potrubí pocházející z plynové nádrže.

Otázka: Poulan pro jezdecká sekačka se nezačne?

Nahradil jsem všechny potřebné věci na údržbě na této sekačce, baterii, filtrech, zástrčkách atd. A stále to nezačne. Kliší to v pořádku, ale nezačne. Krmil jsem palivo v carb a začne a běží, dokud nedojde palivo v carb. Může mi někdo pomoci zjistit, proč to nezačne a běží, aniž by došlo k krmení paliva do carb?

Odpovědi

Zní to jako hladovění paliva. Musí existovat blokování paliva, kde mezi plynovou nádrží a carb. Mohlo by to být cokoli od zalomeného palivového potrubí po blokované palivové potrubí.

Otázka: Jezdící sekačka se nezačne?

Moje poulanská sekačka kliky, ale nezačne. Je to model #27147 s 13.5 Briggs Engine. Je to starší sekačka, kterou mi dal soused, ale neexistuje žádná příručka.