Honda vybavení. Honda Commercial Walk za sekačky

Honda sekačky na trávu

Jedno z nejznámějších jmen v odvětví vybavení si Honda udržovala pověst excelence po celá desetiletí a aplikovala svou přední automobilovou technologii na design a výrobu svých trávníků a dalších strojů. V rezidenčních prostředích nabízí Honda majitele majitelů domů spolehlivé, snadno nastavitelné sekačky na trávu, které zjednodušují úklid dvorek nebo trávníku, zatímco komerční krajiny vidí Hondu jako značku, které mohou věřit, aby každá práce byla provedena správně.

Ať už jste majitel domu, který hledá lepší způsob, jak udržovat svůj dvorek nebo majitele firmy, který potřebuje novou flotilu, najděte vysoce kvalitní výběr trávníků Honda na stroji Moen Machinery. Slouží k větším Portlandu nebo oblasti, náš přátelský a dobře informovaný tým stojí, aby vám pomohl vybrat správný kus vybavení pro vaše potřeby a preference.

Naše sestava sekaček Honda Lawn

Honda sekačky na trávníku s odolnými motory, nadřazenou energií a palivovou účinností a palivovou účinností jsou na úkolu péče o exteriér vašeho domova nebo podnikání. Ve společnosti Moen Machinery, náš inventář hrdě obsahuje následující:

Obytné sekačky na trávu Honda

Od zabránění trávy před příliš vysokou přípravou trávníku na letní bazén nebo grilování je Moen Machinery domovem četných obytných sekaček na trávníku Honda, které se neklí

 • Nastavitelné výšky řezání pro přizpůsobení vzhledu a pocitu vaší trávy
 • Snadná travní tašky se zvýšenou kapacitou, což způsobuje méně zastávek při sečení
 • Kola s vysokou trakcí, abyste zabránili skluzu a zvýšili se při sevření nad hrbolatým terénem
 • Kliky s rychlým uvolňováním pro nastavení rychlé výšky a úložiště pro úsporu prostoru
 • Obousměrný systém Ratchet, který zvyšuje manévrovatelnost kolem ostrých rohů a těsných prostorů

Mezi obytné modely, které nabízíme na Moen Machinery, patří:

 • Honda HRN216VLA: S ředitelem klipu 3 v 1 pro bezproblémové mulčování, pytlování a vypouštění je tato sekačka s elektrickým startem samohybná s variabilní rychlostní inteligentní jednotkou.
 • Honda HRN216VKA: Tato sekačka s proměnnou rychlostí je s vlastním pohonem a přichází se stejným ředitelem klipy 3 v 1 pro vylepšené schopnosti multitaskingu.
 • Honda HRN216VYA: Představující pohodlný systém Roto-Stop Blade-Stop je tato sekačka o 21 palcových a procházkách vybavena variabilní rychlostní inteligentní jednotkou a stejným ředitelem klipu 3 v 1 3 v 1.
 • Honda HRN216PKA: sekačka typu tlačení, tato možnost obsahuje snadný start motoru a boční výtok, díky čemuž je ideální pro jednodušší projekty a menší yardy.

Komerční sekačky na trávu Honda

Komerční sekačky na trávu, které jsou navrženy tak, aby zvládly větší pracovní místa, splňují požadavky profesionálních krajinářů, služeb pro řezání trávy a další s funkcemi, jako jsou:

 • Osm různých výšek sečení pokaždé pro vlastní řezy
 • Mimořádné, snadné tašky, které zvyšují provozní efektivitu
 • Těžkoprávní průmyslové motory s působivou životností
 • Honda Microcut Twin Blades, které využívají čtyři řezací povrchy pro těžší úlohy a produkují jemné výstřižky, které zvyšují odpad, který se vejde do jedné tašky

Ve společnosti Moen Machinery nabízíme následující komerční modely:

 • Honda HRC216PDA: Tato sekačka poháněná push je navržena tak, aby byla uživatelsky přívětivá a dostatečně robustní, aby odolala projektům pro nadcházející roky.
 • Honda HRC216HDA: Tato sekačka obsahuje snadný start komerční komerční motor GXV160 Honda a komerční převodovkou, která je jak hydrostatický, tak i samohybná.
 • Honda HRC216HXA: Se systémem Roto-Stop Blade-Stop mohou operátoři pozastavit mechanismus otáčení čepelí tohoto modelu bez řezání motoru, což umožňuje rychlé a bezpečné odstranění sáčku a manévrování po skalnatých oblastech.

Najděte si další sekačku Honda Lawn ještě dnes

Majitelé podniků i majitelé domů jsou vítáni k procházení našeho výběru Honda Lawnmowers v našem showroomu v Greshamu nebo. Náš zkušený tým zná výhody a výstupy každého vybavení, které prodáváme, a může vám pomoci určit nejlépe vhodné pro váš domov nebo společnost ve větší oblasti Portlandu. Pro více informací kontaktujte Moen Machinery ještě dnes.

Honda vybavení

Honda sekačky sekačky Honda Nabízejí výjimečný výkon, spolehlivost a funkce. Vyberte si z nejlépe hodnocených obytných sekaček a těžkých komerčních procházek za sekačky.

Generátory

Přenosné generátory Honda poskytují spolehlivou energii pro rekreaci, průmyslové a domácí použití. Od super tichých generátorů střídače po stavební modely má Honda pro vás generátor.

Generátory Honda přenosné generátory poskytují spolehlivou energii pro rekreaci, průmyslové a domácí použití. Od super tichých generátorů střídače po stavební modely má Honda pro vás generátor.

Čerpadla

Honda nabízí odstředivá, ponorná čerpadla membrány. Od malých čerpadel po těžká odpadková čerpadla nabízejí vodní čerpadla Honda vynikající spolehlivost výkonu.

Čerpadla Honda nabízí odstředivá, ponorná čerpadla s membránou. Od malých čerpadel po těžká odpadková čerpadla nabízejí vodní čerpadla Honda vynikající spolehlivost výkonu.

Snowblowers

Vyhoďte bouři s Blowers Honda Snow. Od našeho kompaktního sněhového vrhávače HS720 po těžkou službu HSM1336 Hybrid Snow Blower, je tu sněhová dmychadla Honda, která je pro vás pravá pravá.

Snowblowers fouká bouře s Honda Snow Blowers. Od našeho kompaktního sněhového vrhávače HS720 po těžkou službu HSM1336 Hybrid Snow Blower, je tu sněhová dmychadla Honda, která je pro vás pravá pravá.

Obytadlo

Od mini-tilleru FG110 po zadní obklopu FRC800 má Honda pro vás oje. Od malých květinových záhonů po velké zahrady jsou Honda Tillers ten pravý.

Obytury z mini-tilleru FG110 do zadního obklopu FRC800, Honda má pro vás oje. Od malých květinových záhonů po velké zahrady jsou Honda Tillers ten pravý.

HRC komerční sekačky

Dokonce i největší operace potřebují po ruce sekačku, aby mohla pracovat ve omezených prostorech a kolem překážek, které blokují větší stroje, ale většina malých modelů jsou obytné sekačky, které nedokážou zvládnout komerční požadavky. Pro tento výklenek jsou postaveny Honda’s HRC profesionální sekačky a nabízejí komponenty profesionální kvality v malém balíčku procházky.

Paluba

Všechny verze HRC používají palubu 21 palců vyraženou ze 16 rozchodu oceli s integrovaným předním nárazníkem a okrajovými strážemi. Tato paluba je podporována 9palcovými koly vyrobenými z nexitu, stejná super silná plastová honda používá k výrobě paluby pro některé z jejich obytných sekaček. Tato kola jezdí na uzavřených kuličkových ložiskách, takže se snadno hodí a nevyžadují žádnou údržbu.

Paluba může být použita pro zadní výtok, pytlování nebo mulčování. Honda’s Microcut Design používá čepel s vysokým výtahem a plochou čepel naskládanou na sebe. S každým průchodem tyto čepele dvakrát prořízly, zanechaly za sebou menší výstřižky, snižovaly objem trávy až o 30% a zabránily shlukování na mokré trávě. Palubní sáček drží až 2.5 bušlů výstřižků a paluba má 8 řezných výšek od ¾ palce do 4 palců.

Motory

V těchto sekačkách jsou k dispozici dva motory: GSV160 a GXV160.

honda, vybavení, commercial, walk, sekačky

GSV160 je design strojní vačky založené na rezidenčních motorech GCV Honda, ale používá upgradované komponenty ke zpracování komerční služby. To zahrnuje litinovou vložku válce, silnější ložiska klikového hřídele a dvoustupňový čistič vzduchu. Stále si zachovává nízký hluk, nízké vibrace a snadné zahájení GCV. Tento motor je k dispozici pouze s HRX216PDA.

HDA a HXA jsou poháněny GXV160. Řada komerčních motorů GX v oblasti komerčních motorů ventilu je známá svou spolehlivostí a stala se de facto standardem pro profesionální malé motorové vybavení. Stejně jako GSV má vzduchový filtr s dvojím prvkem. Oba motory jsou vybaveny manuálním uzavřením paliva, aby se zabránilo záplavám karburátoru během tranzitu.

Řízení

Skládací rukojeť je vyrobena z jednoho palcového hadičky, což mu dává sílu a poskytuje širokou oblast přilnavosti, která snižuje únavu rukou. Oblast přilnavosti je nakloněna, aby omezila napětí zápěstí a ovládací prvky rukou používají utěsněné nastavitelné kabely, které nevyžadují žádnou údržbu a při skladování se nezmění rezavé.

Řídit

PDA je sekačka, zatímco HDA ​​a HXA používají hydrostatickou převodovku. Tato jednotka je stejně malá jako konvenční převodovka s převodovkou, ale poskytuje stejnou nekonečnou úpravu rychlosti jeho větších protějšků. Funkce tempomatu vám umožní nastavit rychlost a poté se k ní vrátit stisknutím kauce, i když jste museli vypnout motor. Převodovka se spojuje s klikovým hřídelem pomocí hřídele, takže neexistují žádné opasky.

HRC216HXA také přichází s Roto-Stop. Místo toho, aby montáž čepelí přímo na klikový hřídel, se zasnoubili pomocí spojky. Čepele mohou být zastaveny pro bezpečnost při přesunu od sekačky bez zastavení motoru. To znamená, že po přemístění trosek nebo větví nebudete muset restartovat motor.

Záruka

Oba motory nabízené v řadě HRC mají dvouletou záruku, zatímco zbytek sekačky je pokryt na jeden rok komerčního použití nebo dva roky rezidenčního používání.

Honda Walk-Behind Lawn sekačky

Někdy je jízdní sekačka ten pravý stroj. Když je oblast, kterou seká, na menší straně, sekačka prémiového procházky vám bude dobře sloužit.

Odborníci na péči o trávník na Little’s si udělejte čas, aby se seznámili s vámi a váš trávník. Nejsme o prodeji nejdražšího vybavení, jdeme o to, abychom vám pomohli najít stroj, který vyhovuje vašim potřebám. V Little’s nabízíme několik modelů sekaček Honda-Během, které jsou ideální pro rezidenční použití.

Prozkoumejte náš soupis sekaček Honda Walk-Behind

Kliknutím na produkty níže se dozvíte více.

HRN Series Walk-Behind

Honda HRS Series sekačky

Little’s nese Honda’s HRS řadu vstupních rezidenčních push mewers. Každá sekačka na boční rozlišení má tříletou rezidenční záruku, 21palcovou těžkopádnou ocelovou sekání a motor Honda GCV160. Tento typ motoru je známý tím, že je tichý a lehký, ale je také docela silný.

Specifikace HRS216PKA:

 • Typ push
 • Boční výboj
 • 21palcová těžká ocelová sečení paluby
 • Motor Honda Premium Residential GCV160
 • 3letá rezidenční záruka

Specifikace HRS216SKA:

 • Samohybná, jednorázová rychlost
 • Boční výboj
 • 21palcová těžká ocelová sečení paluby
 • Motor Honda Premium Residential GCV160
 • 3letá rezidenční záruka

Honda HRN Series Walk-Behind sekačky

Série HRN je Honda’s Střední řada rezidenčních push mewers. Little’s nese všechny čtyři modely Honda HRN. Jakýkoli model v řadě HRN je solidní volbou pro majitele domů, kteří nejsou ochotni obětovat klíčové funkce, ale kteří jsou také na rozpočtu. Tyto mocné sekačky na trávu jsou velkým přínosem pro majitele domů během jarních a letních měsíců.

Specifikace HRN216PKA:

 • Typ push
 • Systém ředitele klipu 3-in-1 pro snadné mulčování, pytlení a vypouštění
 • Motor Honda GCV160 se systémem automatického sytiče pro snadné spuštění
 • Systém mikrokut dvojčat pro vynikající mulčování a více výstřih na tašku

Specifikace HRN216VKA:

 • Samoprocelá, variabilní rychlost
 • Systém ředitele klipu 3-in-1 pro snadné mulčování, pytlení a vypouštění
 • Motor Honda GCV160 se systémem automatického sytiče pro snadné spuštění
 • Systém mikrokut dvojčat pro vynikající mulčování a více výstřih na tašku

Specifikace HRN216VYA:

 • Samoprocelá, variabilní rychlost
 • Systém zastavení čepele Roto-Stop-udržujte motor v provozu bez čepelí
 • Systém ředitele klipu 3-in-1 pro snadné mulčování, pytlení a vypouštění
 • Motor Honda GCV160 se systémem automatického sytiče pro snadné spuštění
 • Systém mikrokut dvojčat pro vynikající mulčování a více výstřih na tašku

Specifikace HRN216VLA:

 • Samoobječování, bez námahy elektrický start
 • Samoprocelá, variabilní rychlost
 • Systém ředitele klipu 3-in-1 pro snadné mulčování, pytlení a vypouštění
 • Motor Honda GCV160 se systémem automatického sytiče pro snadné spuštění
 • Systém mikrokut dvojčat pro vynikající mulčování a více výstřih na tašku

Honda HRX Premium Residential Mowers

Série HRX je prémiová řada obytných procházek Honda. Série Honda HRX nabízí spotřebitelům řadu žádaných funkcí, jako je bez námahy elektrický start nebo tempomat. Všechny modely v řadě HRX mají schopnosti mulčování, pytlování a skartování listů. Každá sekačka série HRX je podpořena pětiletou zárukou Honda.

Specifikace HRX217VKA:

 • Self-Colleged, Variable Speed ​​Select Drive /li>
 • Systém ředitele klipu 4-in-1 pro skartování listů, mulčování, pytlení a vypouštění
 • Motor Honda GCV190 se systémem automatického sytiče pro snadné spuštění
 • Systém mikrokut dvojčat pro vynikající mulčování a více výstřih na tašku
 • Dent, rez a korozios-odol nexite balíček s celoživotní zárukou
 • 5letá rezidenční záruka

Specifikace HRX217VLA:

 • Samoobječování, bez námahy elektrický start
 • Self-Colleged, Variable Speed ​​Select Drive /li>
 • Systém ředitele klipu 4-in-1 pro skartování listů, mulčování, pytlení a vypouštění
 • Motor Honda GCV190 se systémem automatického sytiče pro snadné spuštění
 • Systém mikrokut dvojčat pro vynikající mulčování a více výstřih na tašku
 • Dent, rez a korozios-odol nexite balíček s celoživotní zárukou
 • 5letá rezidenční záruka

Specifikace HRX217VYA:

 • Self-Colleged, Variable Speed ​​Select Drive /li>
 • Systém zastavení čepele Roto-Stop-udržujte motor v provozu bez čepelí
 • Systém ředitele klipu 4-in-1 pro skartování listů, mulčování, pytlení a vypouštění
 • Motor Honda GCV190 se systémem automatického sytiče pro snadné spuštění
 • Systém mikrokut dvojčat pro vynikající mulčování a více výstřih na tašku
 • Dent, rez a korozios-odol nexite balíček s celoživotní zárukou
 • 5letá rezidenční záruka

Specifikace HRX217HYA:

 • Samohybné
 • Plně nastavitelné, hydrostatické tempomat
 • Systém zastavení čepele Roto-Stop-udržujte motor v provozu bez čepelí
 • Systém ředitele klipu 4-in-1 pro skartování listů, mulčování, pytlení a vypouštění
 • Motor Honda GCV190 se systémem automatického sytiče pro snadné spuštění
 • Systém mikrokut dvojčat pro vynikající mulčování a více výstřih na tašku
 • Dent, rez a korozios-odol nexite balíček s celoživotní zárukou
 • 5letá rezidenční záruka

Honda vyrábí celou řadu sekaček na trávu. Který model se nejlépe hodí pro vaše potřeby řezání trávy?

Autor: Glenda Taylor | Publikováno 20. června 2022 12:13

Můžeme získat příjmy z produktů dostupných na této stránce a účastnit se přidružených programů.

Nic neříká léto jako zvuk sekaček na trávu. Dlouhodobý rituál udržování trávníků úhledně oříznuté a pěstěné je snazší s kvalitní sekačkou a schopnost předat ostrý a čistý řez na trávě je tajemstvím celkového zdraví trávníku trávníku. Za tímto účelem je sekačky Honda Lawn seznamy mnoha domácích krajin.

Honda Power Equipment vyrábí celou řadu špičkových sekaček na trávu-to vše navrženo tak, aby minimalizovalo čas sečení a nechala trávník vypadat skvěle. Dopředu se dozvíte, co si pamatovat při nakupování nejlepší sekačky na trávu Honda a zjistěte, proč jsou následující modely dobře vhodné pro různé potřeby ozdoby trávníku.

 • Nejlepší celkově: Honda 21 v. Variabilní rychlost nexitu 4-v-1 procházka
 • Nejlepší třesk pro Buck: Honda 21-in. Procházka plynu 3 v 1 proměnná rychlost
 • Nejpohodlnější: Honda s proměnlivou rychlostí plynu procházka s automatickou syticí
 • Nejlepší s tempomatem: Honda 21-in. Hydrostatické tempomat nexitu
 • Nejlepší elektrický start: Honda HRX217VLA 21-in 4-in-1 Versamow samoprotel
 • Zvažte také: Honda Power HRC216PDA sekačka na trávu

Co je třeba zvážit při výběru nejlepší sekačky Honda

Mezi dnešními populárnějšími značkami sekačky najdete sekačky na trávu Honda v mnoha obchodech s zlepšením domácí. Honda’s Walk-Behind sekačky jsou postaveny tak, aby vydržely, a zatímco všechny jeho modely jsou relativně jednoduché stroje, uživatelé mají několik faktorů, které je třeba zvážit.

Push vs. Samohybné

Většina, ale ne všechny sekačky na trávu Honda jsou samohybné, což znamená, že jejich zadní kola se otočí dopředu, což pomáhá tlačit sekačku podél. Tato funkce je požehnáním pro sečení na svazích a skrz hlubokou nebo silnou trávu-sítí, které jsou skutečně náročné s modely, které nejsou samohybné. Ale nemýšlejte Honda Push Mowers se staromódními push modely, které obsahovaly čepele typu navijáku a bylo 100 % poháněno uživatelem. Všechny sekačky Honda mají motory, které pohánějí čepele.

Funkce samoprocesu na sekačkách Honda se primárně zapojuje dvěma různými způsoby: prostřednictvím tenkého kovového pruhu uživatel zatáhne a potom drží podél rukojeti sekačky nebo tlačením páky umístěné ve středu držadla. Posledně jmenovaná metoda se nachází na sekačkách Honda, které přicházejí s schopností inteligentního pohonu, a pěkná věc na inteligentní jednotce je, že uživatelé mohou snadno upravit rychlost pohonu tak, aby odpovídala jejich potřebám.

Nejlepší sekačka Honda Push však má stále své místo. Velká část energie motoru směřuje směrem k pohonu zadních kol; Sekačky pouze pro tlaky mohou využít veškerou energii k napájení řezacích čepelí. Navíc někteří uživatelé dávají přednost sekačce pouze pro tlačení, protože existuje méně mechanických částí, které by mohly mít problémy.

Plyn vs. baterie

Přestože jsou některé moderní sekačky ovládány, Honda v současné době vyrábí sekačky na trávu s plynem. Jak se lithium-iontové baterie stávají silnějšími, mohou se to změnit, ale od nynějška musí ti, kteří chtějí oomph modelu Honda.

Když už mluvíme o motorech poháněných plynem, stojí za zmínku, že zatímco všechny sekačky Honda mají motory Honda, jiné značky někdy používají plynové motory Honda ve svých sekačkách také. Nakupující na trhu pro skutečnou sekačku na trávu Honda by měli pečlivě prozkoumat podrobnosti stroje. Další výrobci mohou zahrnovat název „Honda“ do názvu sekačky, ale jedinou součástí Honda na modelu může být jeho plynový motor.

Snížení výšky a šířky

Honda vyrábí sekačky na trávu, které prořízly 21palcové řády trávníkem. Někteří výrobci nabízejí širší škrty a jiné nabízejí užší ty, ale Honda se drží na šířce jediného řezu 21 palců. Jedná se o průměr pro sekačku na chodu a je vhodná pro většinu obytných trávníků. Zatímco širší řez odstraňuje více trávy v jednom průchodu, vyžaduje také více energie motoru a-pokud se nejedná o sekačku s vlastním pohonem-fyzickou sílu.

Stejně jako jiné sekačky pro chůze, modely Honda umožňují uživatelům upravit výšku řezání tak, aby vyhovovala typu trávy. Uživatelé se mohou rozhodnout snížit trávník až 0.75 palců nebo vysokých 4 palců. Většina chladných sezonních tráv, jako je vysoká fólie nebo bluegrass, jsou udržovány ve 2.Vysoký 5 až 4 palce. Trávy v teplé sezóně, včetně Bermudy a Zoysia Grass, jsou dobře, když jsou udržovány na vysoké úrovni 1 až 3 palce. Pokud existují pochybnosti, rychlé volání do místního okresního prodlužovacího úřadu obvykle vyřeší nejlepší výšku pro různé typy a regiony trávy.

Mulčování, pytlování a boční výtok

Honda vyrábí sekačky, které vypouštějí výstřižky na stranu nebo dozadu a některé modely také přicházejí s funkcí mulčování. Různé možnosti mohou ovlivnit způsob, jakým uživatelé seká a zdraví trávníku.

 • Boční výboj: S touto možností jsou výstřižky trávy vyloučeny ze strany sekačky na trávník. Boční skluz může být blokován se sklopným strážcem, pokud se používají zadní výboj nebo mulčování.
 • Zadní výboj: Tato funkce má být použita ve spojení s vaku se zadní sběr. Když je taška na místě, drží otevřený zadní skluz, který umožňuje foukání výstřižků do vaku. Když je taška odstraněna, skluz se zavře a tráva buď vystřelí boční skluz nebo kapky pod sekačkou.
 • Mulching: Funkce mulčování na Honda Mowers nasměruje výstřižky dolů na trávník. Toto je ekologická možnost, protože výstřižky biodegradují a působí jako mírné hnojivo. Honda sekačky zahrnují rozřezaný systém s dvojitou čepelí (nazývaný Microcut), který rozřezává výstřižky na malé kousky, takže se rychle rozkládají.

Honda Series

Honda dělá sortiment sekaček ve čtyřech kategoriích: HRS, HRN, HRX a HRC. Ne všechny modely se prodávají na všech místech, ale lze je zakoupit u prodejce Honda.

 • HRS: Série Honda HRS obsahuje sekačky na trávu s postranním výkupem s 21palcovými řezy a velká 8palcová kola pro manévrovatelnost. Kupující si mohou vybrat z modelů typu typu nebo samohybnutí.
 • HRN: Tato série obsahuje některé z nejpopulárnějších obytných sekaček Honda a přicházejí s výkonnými motory Honda, snadným startovým rekologickým šňůrám a systémem Twin-Blade Microcut Honda, který produkuje jemnější výstřižky z trávy. K dispozici v modelech push nebo s vlastním pohonem.
 • HRX: Toto je špičková série sekačky Honda. Sekačky v řadě HRX patří mezi nejlepší možnosti sekačky Honda. a nejkrásnější. Modely v této sérii jsou samohybné a mají možnosti, jako je režim skartování listů, ovládání rychlosti s proměnnou a na některých tempotechnických řízeních.
 • HRC: Sekačky v sérii HRC jsou navrženy pro velké nebo časté používání odborníky na komerční terén. Jedná se o komerční stroje s palubami z nerezové oceli a vyztuženými strážemi a nárazníky. Kupující si mohou vybrat z modelů s push nebo s vlastním pohonem.

Kromě písmen série Honda, pokud číslo modelu končí v PDA nebo PKA, znamená to, že sekačka je model push, není s vlastním pohonem.

Další funkce

Vysoce kvalitní sekačky Honda jsou určeny pro trvanlivost a pro zajištění optimálního zážitku z řezání trávy. V rámci čtyř sérií modelů najdete několik dalších funkcí.

 • Elektrický start: Není třeba vytáhnout kabel zpětného rázu, když je k dispozici elektrický start. Většina modelů Honda však nepřichází s elektrickým startem. V současné době pouze několik modelů v řadě HRX má elektrický start schopnost, která zahrnuje použití klíče (stejně jako v autě) pro spuštění motoru sekačky.
 • Nastavitelná poloha rukojeti: Úchyty na mnoha sekačkách Honda jsou nastavitelné na délku, aby vyhovovaly potřebám jednotlivých uživatelů.
 • Rychlá Blade Stop: Volaná Roto-Stop na Honda sekačkách umožňuje tato funkce uživatelům uvolnit čepele, aniž by sekačku vypnuly. Toto pohodlí umožňuje uživatelům zastavit a vykládat výstřižky bez restartování stroje.
 • Hydrostatická převodovka: To znamená přenos naplněný tekutinou, která je obecně tišší pro provoz a vede k menšímu poškození tření pohyblivých částí. Pouze několik modelů Honda s vlastním pohonem v řadě HRX v současné době má hydrostatickou převodovku.
 • Paluba Nexite: Kdo nemusel převrátit sekačku a odtrhnout se při ztužených, přilepených travních výstřižkách? S podlahovým projektem Honda Nexite-potaženým underdeckem se tráva nelepí a paluby Nexitu jsou také navrženy tak, aby odolávaly rezavě a korozi.

Naše nejlepší tipy

Honda sekačky patří mezi nejlepší možnosti v průmyslu sekačky na trávu a následující modely obsahují řadu možností, které jsou dobře vhodné pro různé potřeby sečení. Vybrán pro vysoký výkon a schopnost zkrátit dobu sečení, kterýkoli z výběrů v této sestavě je vrcholnými v jejich kategoriích.

Honda 21 in. Variabilní rychlost nexitu 4-v-1 procházka

Lidé se mohou ve skutečnosti těšit na péči o trávník s trávníkem Honda HRX217VKA sekačkou. Náš nejlepší celkový výběr pochází z horní řady sekaček Honda HRX a je navržen tak, aby rozřezával trávu rychlé a efektivní.

Stejně jako všechny sekačky Honda Walk-Behind, HRX217VKA má šířku řezu 21 palců. Tento model se také může pochlubit ošetřeným podnožním nexitem, který zabrání lepení trávy, takže není třeba převrátit sekačku a odtrhnout se při zatvrzených ložiscích.

Sekačka s vlastním pohonem přichází s plynovým motorem Honda GCV200 (5.6 hp) To pohání rovnoměrnou hustou, vysokou trávu. Je vybaven snadným šňůrou pro zpětný ráz, nastavitelnou výšku řezání a možnosti pytlů a mulčování. Má také možnost skartování listů, která mění suché podzimní listy na malé kousky vhodné pro mulčování jako alternativa k hrabáním padlých listů.

Specifikace produktu

 • Motor: 5.Plynový motor 6 HP GCV200
 • Výška řezání: 0.75 až 4 palce
 • Tlačení nebo samohybné: samohybné
 • Není nutné tlačit
 • Easy Start Engine
 • Velká 9palcová kola pro manévrovatelnost
 • Dvojčata pro jemné výstřižky

Získejte sekačku na trávu Honda HRX217VKA v Home Depot nebo od místního prodejce Honda.

Honda 21-in. Procházka plynu 3 v 1 proměnná rychlost

Sekačky Honda jsou vysoce kvalitní stroje, takže modely špinavých letáků nejsou k dispozici-ale lidé stále mohou vlastnit sekačku Honda bez rozbití banky. Sekačka na trávu Honda HRN216VKA přichází s motorem Honda GCV170 (4.8 hp) To je dostatečně silné, aby pohánělo sekačku při řezání, takže všichni uživatelé to je řídit.

Výška řezání trávy může být upravena z 1 do 4 palců tak, aby vyhovovala většině typů trávníku, a sekačka je dodávána s snadno tajným kabelem zpětného rázu. Tento model také umožňuje uživatelům regulovat rychlost pohonu. Honda’s Microcut Twin Blades nakrájejí trávu na jemné výstřižky, které jsou dobře vhodné pro pytlování nebo mulčování. To vše může být pro poměrně atraktivní cenu.

Specifikace produktu

 • Motor: 4.Plynový motor 8 HP GCV170
 • Výška řezání: 1 až 4 palce
 • Tlačení nebo samohybné: samohybné
 • Sekačka se pohání sama
 • Levnější než jiné modely Honda
 • Nastavitelná výška řezání
 • Nastavitelná rychlost pohonu

Získejte sekačku na trávu Honda HRN216VKA v Home Depot nebo od místního prodejce Honda.

Honda Variabilní rychlost plyn chodí s automatickou syticí

Sekačka na trávu Honda HRN216VYA je v provozu podobná našemu nejlepšímu třesku pro vybírání Buck. Jedním z primárních rozdílů je jeho systém Roto-Stop Blade, který umožňuje uživateli uvolnit čepele a ponechat motor běh. Díky tomu je užitečné vyhodit výstřižky nebo něco přesunout z cesty sekačky, aniž byste museli stroj vypnout a znovu ho spustit.

Tento upgradovaný model je dodáván s motorem Honda GCV170 (4.8 hp) a uživatelé mohou upravit výšku řezu na 7 pozic v rozmezí od minimálně 1.8 palců na maximálně 4 palce. HRN216VYA také obsahuje dvojčata, které produkují malé výstřižky z trávy, které jsou dobře vhodné pro pytlování nebo mulčování.

Specifikace produktu

 • Motor: 4.Plynový motor 8 HP GCV170
 • Výška řezání: 1.8 až 4 palce
 • Tlačení nebo samohybné: samohybné
 • Schopnost uvolnit čepele bez vypnutí sekačky
 • Snadnoho nastartovatelný motor
 • Produkuje jemné výstřižky z trávy

Získejte sekačku na trávu Honda HRN216VYA v Home Depot nebo od místního prodejce Honda.

Honda 21-in. Hydrostatické tempomat nexitu

Ze série HRX s nejvyšší řadou výrobce přichází sekačka Honda HRX217HYA, model navržený pro konečný výkon a uživatelsky přívětivý zážitek. Je vybaven výkonným plynový motor Honda GCV200 (5.6 hp) Poskytnout dostatek energie pro sečení i hustou trávou bez závěsu. Tento model zahrnuje startér pro snadné pulcové zpětné kabely a poddobení nexitu, který odolává rzi a zabrání tomu.

HRX217HYA se může pochlubit tempomatem, takže uživatelé si mohou vybrat přesnou rychlost pohonu, která jim nejlépe vyhovuje. (Ostatní sekačky Honda mají přednastavené rychlosti, což může být příliš rychlé nebo příliš pomalé pro uživatele uživatele.) Mezi další výhody patří lopatky Roto-Stop, které mohou být uvolněny bez vypnutí sekačky a nastavitelnosti výšky s řezáním trávy z 0.75 až 4 palce. Uživatelé mohou sbalit výstřižky nebo používat funkci mulčování. K dispozici je možnost shreddingu listů.

Specifikace produktu

 • Motor: 5.Plynový motor 6 HP GCV200
 • Výška řezání: 0.75 až 4 palce
 • Tlačení nebo samohybné: samohybné
 • Cruise Control pro zamknutí preference rychlosti
 • Velká 9palcová kola pro manévrovatelnost
 • Funkce shreddingu listů
 • Easy Start Recoil Cord

Získejte sekačku na trávu Honda HRX217Hya v Home Depot nebo od místního prodejce Honda.

Honda HRX217VLA 21-in 4-in-1 Versamow se samohybná

Ti, kteří hledají sekačku na procházce, která opravdu jde na další kilometr, aby zjednodušila práci na dvoře. Přichází s mocným 5.Motor 6-HP GCV200, samoproběť, schopnost tažení nebo mulčování výstřižků na trávu a podnožku nexitu, aby se zabránilo hromadění trávy. Dalším prodejním bodem tohoto modelu Honda je jeho klíčový elektrický start, který eliminuje potřebu vytáhnout kabel zpětného rázu (v případě ztracení klíče je zahrnuta záložní rekopník).

S výjimkou bonusu za elektrický start je tento model podobný ostatním sekačkám Honda v řadě HRX: Uživatelé mohou upravit výšku řezu z 0.75 až 4 palce, vyberte si z různých úrovní rychlosti a v případě potřeby použijte funkci shredu listů. Kupodivu, tento dobře nabitý model HRX nemá listy Roto-Stop. Honda, ahoj?!

Specifikace produktu

 • Motor: 5.Plynový motor 6 HP GCV200
 • Výška řezání: 0.75 až 4 palce
 • Tlačení nebo samohybné: samohybné
 • Elektrický start
 • Nastavitelná výška řezání
 • Nastavitelná rukojeť
 • Dvojčata pro jemnější výstřižky z trávy

Získejte sekačku na trávu Honda HRX217VLA na Maxtoolu nebo od místního prodejce Honda.

Honda Power HRC216PDA sekačka na trávu

Honda HRC216PDA vyžaduje, aby fungovala jediná sekačka typu tlačení v naší sestavě. Přesto jeho drsná paluba a konstrukce těla vydrží časté používání profesionálních krajin. Přichází s Honda GCV160 (4.4 hp) plynový motor, který dodává dostatek energie, aby prošel vysokou a hustou trávou. Mějte na paměti, že zatímco tento motor je méně výkonný než některé modely, není vynakládána žádná síla při pohánění sekačky, takže veškerá energie jde do řezání trávy.

HRC216PDA má nastavitelné výšky řezu mezi 0.75 palců a 4 palce, aby vyhovovaly většině druhů trávníků trávníku. Má základní startér pro zpětné zákony, ale na této sekačce je posíleno prakticky všechno ostatní, včetně těžké ocelové paluby a nárazníku přední oceli. Dokonce i rukojeť přichází s větším průměrem pro pohodlnější uchopení. A má Honda standardní možnosti sekačky, mulčování nebo tašky, stejně jako dvojče pro jemnější výstřižky.

Specifikace produktu

 • Motor: 4.Plynový motor 4 HP GCV160
 • Výška řezání: 0.75 až 4 palce
 • Push nebo samohybné: Push
honda, vybavení, commercial, walk, sekačky

Získejte sekačku na trávu Honda HRC216PDA v Brothers Powersports nebo od místního prodejce Honda.

Náš verdikt

Honda sekačky na trávu jsou postaveny tak, aby vydržely, a kterýkoli z výběrů v této sestavě je nejlepší možnosti řezání trávy. Náš nejlepší celkový výběr, Honda Nexite Variable Speed ​​4-in-1 Plyn procházka za sebou, zaškrtne všechny krabice: je to samohybné, přichází s nastavitelnou výškou a má nepřekonanou palubu spodní stranu. Náš nejlepší třesk pro vybírání buck, Honda 21-in. Procházka plynu 3 v 1 proměnná rychlost má mnoho standardních funkcí Honda za atraktivní cenu.

Jak jsme si vybrali nejlepší sekačky na trávu Honda

Nákup sekačky na trávu je investice do péče a údržby vašeho trávníku, takže je užitečné trvat nějakou dobu a zvážit, která sekačka nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Honda Mowers patří mezi nejlepší možnosti na trhu dnes. bez dobrého důvodu. Mají výkonné motory a mají řadu uživatelsky přívětivých funkcí. Při výběru modelů v této sestavě jsme se zaměřili na představení různých modelů z různých série Honda Mower. Vybrali jsme pouze jeden model typu push, protože mnoho lidí oceňuje funkci samoprostředního sekačky. Profesionální krajináře však mohou upřednostňovat jednoduchost modelu typu push, věří, že tito základní pracovní koně mají méně pravděpodobné, že budou mít funkční frailties.

Nakonec jsme skončili s více modely ze série HRZ, protože nabízejí více uživatelsky přívětivějších možností. Přesto Honda ve všech svých modelech používá stejnou péči a spolehlivý motor, takže si uživatelé měli vybrat na základě svých individuálních potřeb.

Časté časté

Nákup nové sekačky na trávu je investice. Několik otázek je pravděpodobné pro ty, kteří hledají nejlepší sekačku s vlastním pohonem Honda nebo dokonce model typu push.

Q. Jsou sekačky na trávu Honda?

Ano, považujeme je za kvalitní sekačky-a nejsme sami. Ve zprávě spotřebitelské zprávy mezi Honda a Torem Honda vzala Honda na první místo.

Q. Jak dlouho vydrží sekačky na trávu Honda?

Vše záleží na tom, jak často jsou používány a jak dobře jsou udržovány. Sekačka Honda, která je pravidelně obsluhována (zkontrolujte pokyny majitele) a správně uložená může trvat 10 až 20 let nebo déle.

Q. Může Honda sekačka na trávu?

Většina sekaček Honda přichází s funkcí mulčování, což znamená, že výstřižky mohou být na trávníku ponechány na biodegradu.

Q. Jaký je rozdíl mezi sekačkou na trávu Honda a samohybnou sekačkou?

Push sekačka musí být fyzicky tlačena ručně. Zadní kola na sekačce s vlastním pohonem se otočí a pohánějí sekačku dopředu.

Q. Jak zastavím sekačku?

Chcete.li zastavit většinu sekaček na trávu Honda, jednoduše uvolněte sekundární řídítka, kterou držíte proti primární rukojeti při sečení, a sekačka se vypne.

Q. Záleží na tom, jakým směrem sekat?

Pro nejlépe vypadající trávník a nejmodernější výsledky zkuste střídat pokaždé, když sečtete.