Cut-off Wheels and Die Groundders-nebezpečná kombinace. Milwaukee Die Grinder přílohy

Cut-off Wheels and Die Groundders-nebezpečná kombinace

Jaký je rozdíl mezi mezním nástrojem a mlýnkem? Jednoduché-Cut-off Nástroje jsou vybaveny strážcem a správnými montážními přírubami určenými pro odříznutá kola a rychlost je kompatibilní s odříznutým kolečkem. Na druhou stranu zemřít brusky používají příslušenství vřetena a sklíčidla, jako jsou nástroje pro odbourání karbidu, namontované body, malé leštící nástroje a malá potažená abraziva se záložními podložkami. Zatímco zemnící brusky mohou vypadat podobně jako mezní nástroje, nejsou. Jsou to nestřežené nástroje bez přírub a neměly by být nikdy používány s odřezanými koly. Je snadné si pamatovat: Pokud nástroj nemá strážce, nepoužívejte mezní kolo.

Níže uvedené fotografie ukazují správně namontovaný a hlídaný odříznuté kolo ve srovnání s mlýnkem.

Obrázek 1. Správně střežený a namontovaný odřezový kotouč na uzávěrce Obrázek 2. Zemřít mlýn s namontovanými body a potaženou záložní podložkou

Cut-off kolo na obrázku vlevo je namontováno na mlýnku na zemnící šroub, dva pravidelné podložky, podložku zámku a ořech. Tato mlýnek na zemníci nemá strážce kol, správné montážní vybavení a může mít rychlost, která přesahuje bezpečnou provozní rychlost označenou na volantu. Nikdy nepoužívejte mezní kolo na takovém stroji.

Pamatujte, že vaše bezpečnost je vaší odpovědností. Pouze vy se to může stát. Vždy to hrajte bezpečně za volantem.

Obrázek 3 (vlevo). Zneužití mezního kola na mlýnku

Další informace o tomto tématu nebo pokud potřebujete jakékoli jiné informace o bezpečnosti abrazivních abrazivních bezpečnosti, naleznete prosím. Můžete se obrátit na oddělení Saint-Gobain Product Safety na (508) 795-2317, Fax (508) 795-5120 nebo se obrátit na svého zástupce Abrasives Saint-Gobain s jakýmikoli otázkami souvisejícími s bezpečností.

Montáž více kol: Znáte pravidla

V některých broušeních je běžné používat více kol na jednom vřetenu. Naučte se, jak bezpečně namontovat broušení kola používaná v sadách, aby se zabránilo zlomení kol a zraněním.

Doporučený postup pro kola poškozený při používání

Může to být děsivé, když jsou abrazivní kola poškozena při používání, ale tyto pokyny pomohou s tím, jak postupovat, pokud k tomu dojde.

Odříznutí rozbití kol. Příčiny a léky

Naučte se mnoho důvodů, proč by se kolo mohlo proniknout a jak můžete zabránit rozbití kola.

Die Groundders: Co je mlýnek na zem, používá typy

Jeden z více všestrannějších, ale často podceňovaných nástrojů je mlýnek na zemřít. Pokud s těmito nástroji nejste obeznámeni, nebojte se, protože si představuji, že v tomto ohledu nejste sami. I když lidé o jménu slyšeli, myslím si, že mnoho lidí vlastně neví, co tyto nástroje dělají.

V této příručce vám chci říct všechno, co byste mohli potřebovat vědět o tomto praktickém, všestranném malém nástroji.

Co je to mlýnka?

Grinder Die je malý, ruční energetický nástroj, který má rotující vřeteno, kde kolej drží řez. Broušený bit, který se otáčí velmi vysokou rychlostí, se používá pro odstranění materiálu z dílny. Vypadají podobně jako rotační nástroje a jsou obvykle poháněny stlačeným vzduchem nebo elektřinou.

Když jsou v kombinaci se správným připojením, jsou brusci Die schopni provádět širokou škálu různých úkolů. Mrchátka zemí mají primárně pracovat s kovem (konkrétně pro výrobu nástrojů a zemřít). Ale lze je také použít na jiných, citlivějších materiálech, jako je plast a dřevo.

Zemřít mlýn s namontovaným broušením a karbidovým otřepem.

S mlýnkem a správným připojením na konci můžete vyleštěte, písek, řezání, broušení nebo zdokonalování různých materiálů. Je zřejmé, že to činí zemřít mlýn užitečným za mnoha různých okolností, jak vám ukážu později v průvodci. Podobně také vysvětlím, jak je zemnící mlýnka, stejně jako mnoho jiných ručních nástrojů, rozdělena na dva různé druhy na základě jejich zdroje energie.

Zemřít Grinder používá

Dobře, proto vám pomůže pochopit, proč je tento konkrétní nástroj užitečný, proč neilustruji některé scénáře, kde můžete použít mlýnek na zemřít? V této části projdu některý z běžnějších použití mlýnku na zemřít.

Přepracování zemře

Přemýšlel jsem někdy, proč se tomu říká mlýnek? Grinder Die získal svůj název z původního účelu, pro který byl vyvinut. To znamená brousit zemřelé v nástrojích. Patří mezi ně kovová razítka, plastové formy, umírání z odcizení, kování zemřel atd.

Před příjezdem vysoce přesných strojů, jako je frézování CNC, EDM Spark Erosion a EDM Wirecut, bylo běžné, že výrobci smrti ručně broušeni a odpovídají profilům páření ručně. Jak víte, je těžké odstranit materiál z tvrzeného nástroje oceli s konvenčním nástrojem ruky, jako je soubor. Grinder Die je nejlepším nástrojem pro tuto práci, protože jsou malé a má manévrovat.

Tvůrci nástrojů dnes používají mlýnek na zemřít pro deburing, zkosení, leštění, broušení a odpovídání svařovaného povrchu atd.

Leštění kovu

Kov, zejména nerezová ocel, vždy vypadá lépe, když je leštěn. Bez ohledu na samotný objekt, cokoli kovu nakonec vypadá lépe poté, co jste mu dal důkladné leštění. Ale pokud je dotyčný objekt obrovský, pak je to snadnější řečeno než hotovo. Například leštění automobilu, i když je to možné, může být opravdu dlouhý a únavný proces. S mlýnek na zemnící mlýnek může být leštění i obrovské povrchy velmi snadné.

Vzhledem k tomu, že rotační leštící kousky jsou kulaté v průřezu, jsou ideální pro leštící otvory a zakřivené povrchy. Pravidelně používám namontované kousky leštění bodu k čištění a vyleštění profilů smrti.

Grinder Die však není ideálním nástrojem pro leštění plochých povrchů, zejména pokud je důležitá rovina práce.

Vyhlazení povrchů

Po dokončení něčeho jako dřevozpracující projekt musíte často vyhladit konečný produkt. To může být přinejmenším složité. Také riskujete, že náhodně zničíte cokoli, na čem jste pracovali, pokud to nevyhladíte správně. Se správným připojením lze zemřít mlýnek k vyhlazení široké škály různých materiálů. Můžete jej použít pro vyhlazení kovu, tvrzené oceli, dřeva a dalších.

Svařovací místa: Pokud provádíte kovoobrábění, pak víte, jak otravné svary mohou být. Mlýnek na matrici může snadno odstranit přebytečné svary pro hladší a čistší vyhlížející kovovou práci. Toto je určitě nezbytný nástroj, pokud uděláte hodně svařování nebo kovového zpracování jakéhokoli druhu.

Proč nepoužívat úhel mlýnku místo mlýnku? Protože zemnící brusky jsou přesnější a máte lepší kontrolu nad nástrojem. Úhel mlýnky je velký nástroj, který se používá k rychlému odstranění přebytečného množství materiálu. Mělo by se s nimi zacházet opatrně a není ideální pro přesné práce. Kromě toho, úhlové brusky nejsou vhodné pro broušení uvnitř malých otvorů. Další vysvětlení viz porovnání mlýnek vs. úhlu.

Odstranění rzi

Rzi je smrtící a obtížně odstranit. Nezáleží na tom, co infikuje rzi; nakonec to zničí. Zatímco stará rzi může být obtížné odstranit z kovu, není to nemožné, zvláště pokud zachytíte rez brzy. Mlýnek na matrici může být užitečný pro zbavení tvrdohlavé, přilepené rzi. Udělá to velmi rychle, což může být užitečné, pokud máte hodně rzi, kterou potřebujete odstranit.

Ostření čepelí

Mnoho zemních bruslích může být vybaveno upevněním ostření čepele; To vám umožní zaostřit širokou škálu čepelí. Můžete je použít pro nože, sekery, osy a další druhy čepele, na které můžete myslet. Jsou skvělé pro ty, kteří nevlastní správný brusné kámen, ale kteří stále chtějí udržet své čepele pěkné a ostré.

Je dremel a zemřít mlýn?

Jedna věc, s níž se můžete setkat při hledání zemních brusky říkají online nebo na webových stránkách obchodu, je něco, co se nazývá „Dremel.„To může být zpočátku matoucí, protože není zřejmé, zda je Dremel jeho vlastním samostatným nástrojem nebo jen další jméno pro zemřít mlýn.

Odpověď je trochu složitá. Podívejte se, Dremel je obchodní značka, ale značka je tak dominantní, že většina lidí odkazuje na nástroj značky. Dremel je jen rotační nástroj. Jsou podobné zemním brusky, pokud jde o to, na co se tento nástroj používá, a proto se zdá, že je tolik lidí považuje za zaměnitelné. Oba zemnící brusky i nástroje Dremel se používají pro věci, jako je mletí materiálu, vyhlazování materiálu, ostření věcí, leštící předměty atd.

Existují však určité rozdíly, které je třeba mít na paměti. Za prvé, nástroje Dremel jsou obecně menší než zemnící brusky. Nástroje Dremel jsou mnohem snazší držet v ruce a mnohem snazší je používat pouze jednou rukou. Zemnící brusky jsou objemnější, větší a vyžadují, abyste na ně udrželi mnohem pevnější přilnavost, nebo byste mohli skončit ztrátou kontrolu.

Mírany zemřely také silnější a schopné se rychleji brousit, pokud chcete, aby to bylo. Na druhé straně jsou nástroje Dremel slabší, ale také mnohem rychlejší. Pokud se chystáte rychle udělat další dotykovou práci, pak může nástroj Dremel skončit vaší nejlepší volbou kvůli tomu, jak rychle se rozdrtí.

Dalším významným rozdílem je, kolik variace existuje. Nástroje Dremel přicházejí pouze v jedné verzi, což je kapesní elektrický model. Jak půjdu do hloubky, později, zemřít brusky přicházejí ve dvou typech, elektrické a pneumatické. Pokud tedy již máte ve vaší garáži nastavený vzduchový kompresor, pak si koupí mlýnky na zemní. Pro rotační nástroje Dremel neexistují pneumatické možnosti.

Typy zemních brusky

Jak jsem již zmínil několikrát, tam jsou různé druhy zemních brusců. V této části chci projít různými typy, které najdete při nakupování.

Rovné zemnící brusky

Rovné zemnící brusky jsou jen pravidelné zemské brusky. Jsou zcela rovné a téměř se podobají jakémukoli velkému šroubováku.

Pravý úhel zemnící brusky

Broušení v pravém úhlu funguje stejně jako rovné zemnící brusky, s výjimkou skutečnosti, že bit na pravém úhlu je mlýnek na tělo kolmé k tělu.

Rovný vs. pravý úhel mlýnek: Což je lepší?

Ve skutečnosti neexistují žádné výhody ani nevýhody pro typ mlýnky, které si vyberete. Rovné zemnící brusky a pravý úhel zemřelé brusky fungují přesně stejně. Takže to jde na druh práce, kterou děláte.

K čemu je mlýnek na pravý úhel, pro které se používá? K práci v těsných prostorech se používá mlýnek na pravý úhel. Přímá verze nástroje spolu s řezným bitím může být příliš dlouhá na to, aby fungovala uvnitř strojů a automobilových částí.

Zde je příklad, který je třeba ilustrovat. Na obrázku.1, můžete vidět, že je nemožné brousit díru přímým brusky.

Obr.1 Přímá mlýnka nemůže dosáhnout díry, protože mezera mezi deskami je menší než délka těla nástroje.

V takových situacích je mlýnek na pravý úhel velmi užitečný. Může být obtížné dosáhnout míst. Viz ilustrace níže.

Po většinu mé práce používám přímý mlýnek, protože je to pohodlnější. Pokud zjistíte, že pro svou práci je pohodlnější mlýnek na pravý úhel, pak místo toho jděte na tento druh.

Zdroje energie

Mrchátka jsou napájeny jedním ze dvou způsobů, buď tlak elektřiny nebo vzduchu.

Elektrické zemnící brusky

Elektrické zemnící brusky musí být zapojeny do práce. Obvykle jsou méně silné než jejich pneumatické protějšky, ale také mají tendenci být lehčí a mnohem rychlejší. Většina odborníků, o kterých vím, že dává přednost použití elektrických zemních mlýnek pro menší úlohy, které vyžadují přesnost a práci v těsných prostorech, kde může být vzduchová nádoba trochu těžkopádná. Je třeba také poznamenat, že protože jsou o něco méně silné, mohou elektrické mletí zemní.

Existují dvě verze elektrických brusky; Corded a bezdrátový. Jak můžete hádat, bezdrátová verze běží na dobíjecích bateriích. Nejsem velkým fanouškem bezdrátové verze tohoto nástroje. Baterie přidávají k nástroji nežádoucí hromadu.

To znamená, že nemůžu popřít skutečnost, že nic nemůže porazit bezdrátové zemské brusky, pokud jde o přenositelnost. Pokud je pro vás přenositelnost důležitější, pak je bezdrátový nástroj váš nejlepší přítel.

Pneumatické zemnící brusky

Pokud chcete syrový točivý moment, pak je pro vás lepší volbou pneumatické mlýnky. Jsou mocní mocní, protože využívají sílu stlačeného vzduchu. Pokud máte velmi velkou práci, kterou je třeba řešit, pak může být pneumatická zemní mlýnek. Také proto, že pneumatické zemnící brusky jsou tak běžné, mají tendenci být docela levný. Pokud tedy máte rozpočet a již vlastníte vzduchový kompresor, je to pro vás nejlepší volba.

Existují však určité nevýhody pneumatických zemních zemí. Pro začátečníky, skutečnost, že musíte procházet vzduchový kompresor a vše, co s ním přichází (hadice, tank, atd.) Při použití nástroje je velmi těžkopádné použití, zejména pokud jste v těsném prostoru. Stejně tak, pokud již nevlastníte vzduchový kompresor, pak získání také kompatibilního s vaším nástrojem může být drahé i potíže.

A konečně, kvůli tomu, jak silní jsou, pneumatické zemnící brusky pravděpodobně nejsou nejlepší volbou pro úlohy, které vyžadují hodně přesnosti a měkké dotek.

Die Grinder Bits

Před ukončením tohoto článku se chci podívat na některé ze speciálních bitů a kol, které můžete použít na mlýnek na zemní.

Díky mlýnku na matrici můžete použít:

Toto je jen vzorek různých příloh, které můžete použít pomocí mlýnku na zemní. Jak vidíte, jedná se o velmi všestranný nástroj. Používám pouze zlomek těchto příloh a stále mám spoustu použití z mé mlýnky. Takže i když nebudete používat všechny příslušenství, je to stále užitečný nástroj.

 • Co je to mlýnka?
 • Zemřít Grinder používá
 • 1. Přepracování zemře
 • 2. Leštění kovu
 • 3. Vyhlazení povrchů
 • 4. Odstranění rzi
 • 5. Ostření čepelí
 • Rovné zemnící brusky
 • Pravý úhel zemnící brusky
 • Zdroje energie
 • Die Grinder Bits

Zvyšte své zpracování dřeva s nejlepšími zemními brusky

Pokud je jedna věc jistě, oblíbené nástroje údržby jsou ty, které zaujímají minimální prostor a nabízejí maximální hodnotu. Takové multifunkční nástroje se hodí pro různé úkoly a jsou kompatibilní na více površích. Míračkou je perfektním příkladem toho, což z něj dělá všestranný nástroj pro handery, fandy i diyers.

Mají různá využití, která vylučují možnost lhát v sadě nástrojů sběr prachu. Ať už chcete vymyslet kovové nebo polské a vyřezávané dřevo, přijde se mlýnek ve všech případech hodí.

Výběr mlýnek na zemníci však může být skličující úkol, pokud si nevíte o specifikacích produktu. Pro zjednodušení vyhledávání jsme v roce 2023 zkontrolovali naše oblíbené brusky pro zemní.

Nalezení další mlýnky na zemřít: Průvodce kupujícím

Nákup mlýnky na zemníci není snadný úkol, hlavně pokud jste si ji nikdy předtím nekoupili a je to vaše první zkušenost. Přítomnost tolika modelů s různými specifikacemi také ztěžuje práci.

Nyní, když jste prošli našimi nejlepšími hodnocenými tipy, sestavili jsme podrobný průvodce nákupem se všemi informacemi, které potřebujete, abyste si vybrali nejlepší nástroj pro vaše použití.

Jaké jsou výhody nákupu mlýnku na zemní?

Mrchátka zemřování jsou silné ruční nástroje, které se rozsáhle používají při leštění, broušení a ukončení různých materiálů od plastu, dřeva a dokonce i kovu. Jsou to základní součásti sad nástrojů pro profesionální a domácí použití kvůli různým výhodám a účelům.

Leštící povrchy

Ruční broušení povrchů je utrpení, které nejen vede k únavě, ale je také nedostatečné pro těsné a uzavřené prostory. Die Groundders nabízejí pohodlný způsob leštění a broušení, s lehkostí dosahují uzavřené a zúžené prostory. Ať už se jedná o dokončení dřevozpracujících povrchů nebo lešticích kovových povrchů, přicházejí se držitele zemí.

Odstranění rzi

Rusting kovových povrchů vystavených životnímu prostředí je běžným jevem. Proces zbavení rzi však není o nic méně než noční můra. Die Groundders nabízejí pohodlný způsob odstranění rzi z exponovaných povrchů.

Typy mlýnek

Míry zemních jsou primárně rozděleny na typ zdroje energie. Níže jsou uvedeny typy zemních brusců dostupných na trhu.

Pneumatická mlýnka na matrici

Jak je navrženo názvem, pneumaticky poháněné zemníky jsou poháněny vzduchovým kompresorem. Pneumatické zemské brusky jsou nástroje pro velké a lze je rozsáhle používat pro profesionální účely. Tyto stroje však mají tendenci vytvářet mnoho znečištění hlukem.

Kromě svých nevýhod má tato variace tendenci být vhodnější s rozpočtem.

Mlýnek na elektrickou matrici

Elektrické drtiče pro zemníci jsou provazované varianty, které jsou dodávány napájením prostřednictvím neustále se připojeného kabelu. Ve srovnání s pneumatickými jsou pohodlnější, protože neexistuje žádný požadavek na vzduchové kompresory.

Konstantní zdroj napájení může být pro manévrování náročný. Jakmile je stanoveno, existuje nepřetržitá dodávka energie bez přerušení.

Jedna nevýhodou je, že elektrické zemské brusky bývají drahé.

Mrdička poháněná baterií

Zatímco některé broušení poháněné baterií vyžadují šňůru, některé jsou bezdrátové varianty vybavené dobíjecí baterií. Ačkoli jsou skvělé z hlediska přenositelnosti, baterie může dojít rychleji, než se očekávalo a způsobit přerušení provozu.

Faktory, které je třeba zvážit při nákupu mlýnky?

Výběr nástrojů je složitá práce a rozpočet není jediným faktorem, který je třeba zvážit při rozhodování o nákupu jednoho. Několik faktorů, které stojí za zvážení při nákupu mlýnek na zem, zahrnuje následující.

Velikost colletu

Velikost koleje mlýnku na koleji určuje přílohy pro nástroje a je silně ovlivněna účelem použití mlýnku na matrici. Zatímco je k dispozici mnoho různých velikostí kolelů, velikost kolel ¼ palce je obecně nejčastěji získanou velikostí Colletu, protože pracuje na rozšíření užitečnosti nástroje.

Úhel koleje

Na základě úhlu existují dva hlavní typy zemních brusců: mlýnek na pravý úhel a lineární mlýnek na zemní. Pravé úhly mají sbírku umístěny na 90 stupňů, zatímco lineární mají úhlu 0 stupňů.

Zatímco volba je opravdu věcí osobních preferencí, které jsou držitele pravého úhlu relativně populární kvůli jejich schopnosti dosáhnout zúžených prostorů.

Velikost mlýnky

Důležitá je také velikost mlýnky. Velká mlýnka na matrici je obtížné ovládat a těžko ji nosit po dlouhou dobu. Kompaktní mlýnka na matrici je proveditelnější volbou.

Nastavitelná rychlost

Je běžné, že se uživatelé rozhodnou pro mlýnek na zemřít s nejvyšší rychlostí a výkonem. Nastavitelná rychlost je však lepší rysem, protože umožňuje ovládat a měnit rychlost mlýnky na založenou na povrchu a materiálu. Použití stejné rychlosti na kovových a překližkových površích by vedlo k pozitivním výsledkům, ale pro překližku to bude nadměrné.

Nastavitelná rychlost je tedy velmi žádoucím prvkem.

Ergonomický design

Grinder Die je ruční nástroj, díky čemuž je důležité, aby byl ergonomický. Pogumovaný povlak může pomoci usnadnit uchopení mlýnek na snižování dopadu provozu mlýnky na matrici.

Záruka

Mrchátky jsou spíše jako investice do vaší sady nástrojů a přiměřená doba záruky nabízí bezpečnost na vaši investici. Zatímco roční záruka je lukrativní, rozšířená záruka je vždy lepší volbou.

Bezpečnostní prvky v mlýnku na matrici

Jak platí u většiny těžkých produktů, přicházejí zemnící brusky s smysluplným rizikem použití. Při jednání s broušeními smrti tedy existují přísné pokyny týkající se bezpečnosti.

Existuje několik funkcí, které vytvářejí provoz mlýnek a zajistit, aby byl váš nástroj bezpečný pro použití, je důležité pro tyto funkce křížovou kontrolu pro tyto funkce.

Vzduchové otvory

Otevřené otvory na mlýnku na zemníci, zejména ty, které jsou navrženy tak, aby odvrátily prach od uživatele, jsou skvělé pro bezpečnost, protože pomáhají udržovat jasné pole.

Bezpečnostní zámek

Funkce bezpečnostního zámku zabraňuje automatickému spuštění zemních brusky. Zatímco toto vybavení může způsobit, že operace je nepohodlná, zvyšuje bezpečnostní faktor a zajišťuje, že mlýnek na použití je bezpečným pro použití i v přítomnosti dětí.

Nastavení teploty

Některá mlýnka umírá tendenci generovat hodně tepla během provozu, nepříznivě ovlivňující proces a dlouhověkost mlýnek na matrici. Míračmán s funkcí rozptylu tepla je tedy mnohem bezpečnější.

Mlýnek na matrici, která se přehřívá.

Milwaukee Die Grinder přílohy

Nové v obchodě a zvědavé na brusky nebo příslušenství pro brusky, ale nechcete se vystavit jako dum-dum tím, že požádá někoho více informovaného? Zahájení projektu pro kutily, ale nejste si jisti, zda je mlýnek pro vás ten správný nástroj? Jen vás náhodou fascinuje spinny, grindcy věci? No, nehledejte nic jiného než tato splátka série „Training the Apprentice“ zde v ShoptoolReviews.com!

Jako rezident Greenhorn na zaměstnanci jsem nebyl schopen nikoho oklamat o limity mého znalosti mlýnek. Měl jsem tedy pověřen zkoumáním a učením odpovědí na některé základní otázky týkající se brusky a jejich použití. A pokud jsem se již na toto téma vydal jako ignoramus, není důvod, abyste to udělali totéž; jen pokračujte ve čtení a využívejte ovoce mé práce!

V první části této série o příslušenství Grinder se budu snažit představit stručný přehled o brusky. Podíváme se na několik možností příslušenství a různé aplikace brusky. I když informace pravděpodobně nebudou vyčerpávající, může to pomoci informovat další nováčky, jako jsem já.

Zvažte ušlechtilý a majestátní mlýnek

Před skokem do různých možností příslušenství a jejich příslušných aplikací by mohlo být užitečné podívat se na to, co je mlýnek a co dělá.

V zásadě je mlýnek jakýkoli nástroj, který funguje tím, že otáčí rotující hlavou, která drží abrazivní připevnění. Obecně platí, že k tomuto točení dochází rychle a s nízkým točivým momentem. Měřeno v revolucích za minutu, existují brusky, které mohou dosáhnout rychlosti až 30 000 ot / min. Broušení přicházejí v několika odrůdách, ale ta dva, o které se dnes zajímáme, jsou kapesní odrůdy: mlýnek na zemní.

Grinderová mlýnka je vysokorychlostní, ruční rotační nástroj, který drží broušení malého průměru. Jedním z příkladů je nedávná recenze videa Milwaukee bezdrátové mlýnky M18 M18. Může vypadat a fungovat podobně jako vrták, i když tyto dva nástroje budou utahovány a poháněny mnohem jinak (mlýnek na matrici bude mít mnohem vyšší otáčky, ale mnohem nižší množství točivého momentu). Mrchátka mohou být použity v různých aplikacích, jako je broušení, honění, broušení, leštění, de-burring nebo obrábění. Obvykle se používají při zpracování kovu, tyto brusky mohou být aplikovány také na plast a dřevo.

Úhel mlýnky, známá také jako boční mlýnek, funguje jako mlýnek na zem, ale rotující hlava je držena v pravém úhlu k motoru. Obvykle bude k plnění různých úkolů použity mlýnek na úhlu a mlýnek na zemní. Úhlové brusky obecně používají větší doplňky mlýnek a mohou řešit broušení, řezání, čištění, leštění a ostření aplikací.

Množství příslušenství mlýnek

Aplikace, pro kterou můžete použít mlýnek, samozřejmě závisí na dostupném příslušenství. V tomto okamžiku existuje celá řada možností. Od řezání kol po leštěná kola, broušení disků po disky s klapky, drátěné koly a šálky, funkce brusky závisí na disku nebo kola, ke kterému je připojeno.

Například drátěné kolo dobře funguje pro aplikace pro čištění kovů. Kartáč s drátěným šálkem bude svléknout rez a odlupování z širokých plochů opravdu dobře, zatímco drátěné kolo se snadněji vejde do štěrbin a rohů.

Broušení mohou proříznout kovové šrouby, plech, nerezové oceli nebo dokonce výztuž. Kovová mezní kola jsou relativně levná. Tato mezní kola mohou přicházet v různých materiálech, od oxidu hliníku po diamantové pokovování až po keramické abrasivy. Některá z těchto nových diamantových kol jsme na testování v recenzi Lenox MetalMax Cutoff Wheel Review.

Diamantová pokovená kola jsou také účinná pro bodování nebo proříznutí kamenných a keramických dlaždic. Můžete se dostat do některých odsuzujících aplikací s mlýnkem na zemní. Obecný broušený disk může pomoci s obnovením řezných hran, jako jsou sekačky.

Poháry broušení pomáhají tvarovat a vyhladit beton a kamenné práce. Broušení mohou dobře fungovat i v aplikacích s tahem. Kola diamantových broušení mohou odstranit starou maltu bez poškození cihel.

Toto je jen několik příkladů toho, čeho lze dosáhnout pomocí brusky. Die Groundders a úhlové brusky jsou schopné více, ale aplikace zůstávají závislé na tom, na jaké přílohy můžete dostat své ruce na ruce. Můžete si procházet místní hardwarový obchod, abyste získali představu o tom, jaké další přílohy jsou k dispozici.

Bezpečnost především

Samozřejmě, stejně jako u jakéhokoli energetického nástroje, měli byste při provozování brusky praktikovat správná bezpečnostní opatření. Trvá jedno rychlé vyhledávání obrázků Google na „nehodu broušení kola“ (prostě si za to vezměte mé slovo; výsledky obrázku jsou pronásledovány), abyste viděli zásluhy při nošení ochranného obličejového štítu a rukavic.

Jiskry a hořlavé věci se nemíchají, takže pokud plánujete pracovat s kovem, moudrost diktuje, že provozujete mlýnek daleko od vašich plynových hadrů.

Upnutí své práce před tím, než na to přilepím mlýnek, je obecně dobrý nápad, protože byste pravděpodobně raději neposílili svou práci, která se točí do vzduchu, divoký a svobodný.

A samozřejmě tyto věci vyrábějí lepší nástroje než hračky. Mějte tedy na paměti, jak dostupné uděláte mlýnku všem dětem.

Co má přijít

Vypadá to jako dobré místo k prozatím. Pokryli jsme některé ze základních funkcí kapesního mlýnku a také některé z dostupných příslušenství pro brusky. Dokonce jsme se dotkli některých bezpečnostních opatření. V další splátce řady „Poznejte se s mlýnem“ se podrobněji zaměříme na některé konkrétní aplikace a příslušenství. Hledejte to v následujících týdnech. Doufejme, že na konci série budete mít slušné teoretické znalosti o tom, jak používat mlýnek pro různé úkoly. A s trochou štěstí se budete moci vyhnout vypadat jako největší dum-dum na pracovišti.

Chris Boll

Chris najdete v zákulisí na recenzích nástrojů Shop. Když sám nemá ruce na nástrojích, je to často muž za objektivem kamery, takže zbytek týmu vypadá dobře. Ve svém volném čase možná najdete Chrisa s nosem zaseknutým v knize, nebo roztrhnout jeho zbývající vlasy při sledování Liverpoolu FC. Má rád svou víru, rodinu, přátele a Oxfordskou čárku.

Milwaukee M18 Palivová bezdrátová mlýnka: 2023 Modely

Pokud jde o zemřít brusky, existuje několik značek, které nabízejí bezdrátová řešení na rozdíl od pneumatických a bezdrátových verzí, které stále mají svá místa v obchodech a na pracovištích. Milwaukee již má k dispozici několik bezdrátových zemních mlýnků, a to jak v systémech M12, tak M18. Značka však do sestavy přidala dvě nové možnosti mlýnku na palivo M18 a hledáme se podrobněji, abychom zjistili, jak se na minulých modelech vylepšují.

Milwaukee M18 Milwaukee M18 Fuel Die Grinder: The Big Deal

Pro 2023 přidává Milwaukee na palivovou platformu M18 další dva bezdrátové modely mlýnek. Poskytují stejný výkon jako kabelové nástroje 11A, ale bez potíží s hadicemi, šňůry nebo kompresory. Milwaukee přidal do sestavy v roce 2017 mlýnek na palivo M18 1/4 palce, takže tyto nové modely jsou dlouhodobě aktualizací při výrobě.

Oba modely mají Milwaukee’s Rapidstop Branging System, který většinu kol zastaví za méně než dvě sekundy pro větší bezpečnost.

Většina rozdílů mezi dvěma novými modely leží v přepínačích napájení, i když se nástroje liší také jejich schopnostmi a výkonem. Jeden má přepínač ve stylu pádla a druhý má přepínač s blokovacím návrhem.

Je zřejmé, že každý profesionál má své vlastní preference, takže projdeme oba modely podrobněji.

Milwaukee Paddle Switch Die Grinder 2984-20

Milwaukee 2984-20 Die Grinder má design pádla, který vám umožní snadno ovládat množství materiálu, který odstraníte. Je vybaven variabilní rychlostní číselníkem s pěti nastaveními (8 000, 11 000, 14 000, 17 000 a 20 000 ot / min), takže můžete přizpůsobit rychlost dané aplikaci.

Milwaukee nám říká, že můžete odhalit až 35 potrubí na poplatek, když používáte M18 Redlithium XC5.0 baterie a LED světlo vám pomůže pracovat v oblastech se slabým osvětlením.

Tento nástroj je také kompatibilní s až 2palcovým příslušenstvím pro řezání kol a 3palcovým příslušenstvím pro broušení. Je vybaven zámkem vřetena pro změnu jednoho nástroje.

Dalším losováním k tomuto nástroji je jeho kompatibilita jednoráče. Tato platforma pro připojení poskytuje možnost sledovat výstrahy, dokončit správu zásob a sledovat svůj nástroj prostřednictvím aplikace s jedním klíčem.

Specifikace 2984-20

 • Model: Milwaukee 2984-20
 • Návrh přepínače: Pázový přepínač
 • Délka: 16.2 in
 • Šířka: 3.0 in
 • Výška: 3.3 in
 • Hmotnost: 3.1 liber
 • Kompatibilita broušení příslušenství: 3 in
 • Kompatibilita příslušenství pro řezání kol: 2 in
 • Maximální rychlost: 20 000 ot / min
 • Variabilní rychlost: Ano

Milwaukee Slide Switch Die Grinder 2939-20

Grinder Switch Die Die má maximální rychlost bez zatížení 27 000 ot / min, ale nemá rychlostní číselník. Jeho přepínač snímku pomáhá stroji zůstat na dobu neurčitou, maximalizovat produktivitu a minimalizovat únavu rukou během provozu.

Má kapacitu odstranit až 12 palců svařovací korálky na poplatek, když jej spárujete s M18 Redlithium XC5.0 baterie. Stejně jako model Paddle Switch je mlýnek na 2939-20 kompatibilní s až 2palcovým příslušenstvím pro broušení i řezání aplikací.

Specifikace 2939-20

 • Model: Milwaukee 2939-20
 • Návrh přepínače: Slide Switch
 • Délka: 15.5 in
 • Šířka: 3.1 in
 • Výška: 3.3 in
 • Hmotnost: 2.9 liber
 • Kompatibilita broušení příslušenství: 2 in
 • Kompatibilita příslušenství pro řezání kol: 2 in
 • Maximální rychlost: 27 000
 • Variabilní rychlost: Ne

MILWAUKEE M18 PALIVA PALIVA PRO MOŽENÁ

Pázový přepínač Die Grinder (2984-20) prodává za 299 pro holý nástroj a model Slide Switch (2939-20) se prodává za 249 holý. V době psaní nejsou k dispozici žádné možnosti sady. Oba nástroje najdete od ledna 2023 u vašeho oblíbeného prodejce Milwaukee. Milwaukee podporuje váš nákup s pětiletou zárukou.