Bosch bezdrátová recenze brusky. Grinder Tool bezdrátový

Pracujte s lehkostí a pohodlí s nejlepším bezdrátovým mlýnkem úhlu

Když si většina kluků workshopu myslí o brusky, představují si ruční mlýnek na úhel úhlu. Tento multifunkční energetický nástroj lze použít pro mnoho úkolů, včetně řezání železných trubek k opravě poškozeného ventilu, vyřezávání dřeva k výrobě nábytku, řezání dlaždic pro backsplash a čištění injektáže mezi dlaždicemi.

S technologickým pokrokem se využití profesionálního energetického nástroje rychle přesouvá na bezdrátovou sílu a v důsledku toho se bezdrátové úhlové brusky se stávají populárnějšími. Schopnost autonomně pracovat ze stálého zdroje energie je velmi žádoucí. To znamená, že nejste vázáni na dráty nebo napájecí kabely a snadno přístup k obtížně přístupným pracovištěm. Ať už pracujete s dřevem, kovem nebo kamenem, kolo mlýnku na úhlu usnadní váš život.

Pokud jste připraveni přidat tento všestranný nástroj do své sady nástrojů, zkontrolovali jsme a zkompilovali seznam kvalitních bezdrátových úhlu pro rok 2023, abychom vám pomohli získat požadované výsledky.

Nalezení vaší další bezdrátové mlýnky na úhlu: Průvodce kupujícím

Pokud jde o nákup bezdrátové mlýnky, má každý odlišné požadavky. Někteří lidé dávají přednost tomu, aby jejich brusky jsou co nejsilnější pro těžkopádnou práci, zatímco jiní preferují, aby byli ergonomické a pohodlné pracovat po delší dobu. Budete muset zvážit tyto věci, abyste zjistili, která mlýnka je pro vás ideální. Zde je tedy několik funkcí bezdrátové mlýnky a jak ovlivňují výkon.

Velikost disku

Úhlové brusky jsou k dispozici v různých velikostech, z nichž každá je identifikována číslem představujícím největší průměr broušení nebo kola, který dokáže spravovat. A 4, 4.5 nebo 5palcový disk bude fungovat pro většinu. Protože větší disky mohou být těžkopádné nebo časově náročné, pro projekty pro kutily jsou vhodnější menší velikosti a váhy.

V průmyslovém prostředí profesionálové obvykle používají větší disky (až devět palců), když proříznou tlusté kousky materiálu. Disky větší průměr vyžadují brusky, které vydrží větší řezací síly. To znamená, že budete používat těžší nástroj, který se bude nosit na rukou rychleji než mlýnek na kompaktní úhel.

Rychlost

RPM úhlové brusky je standardem pro popis jeho rychlosti (RPM). Některé výkonné brusky mohou dosáhnout rychlosti 12 000 ot / min, zatímco většina pracuje v nižším rozsahu 5 000 až 10 000 ot / min. Číslo RPM je však za podmínek „bez zatížení“, což znamená. Když disk začne řezat nebo brousit, rychlost dramaticky klesne.

Vyšší otáčky naznačuje, že nástroj je schopný může roztomilý materiál s větší lehkostí a rychlostí, ale existuje zvýšené riziko zranění v důsledku protržení disku, když se zahřívá rychleji. Věnujte pozornost maximální podporované rychlosti disku a použijte příslušný disk pro úlohu. Například, pokud spustíte disk, který má vydržet pouze 7 500 ot / min rychlejší rychlostí, může se rozbít a posílat kousky letícího kola brusky.

Napětí/proud

Výkonový potenciál úhlových brusek se měří ve voltech (V) a ampérech (A) (AMPS). Výkon baterie bezdrátového úhlu Grinder se měří ve voltech. Většina bezdrátových modelů má 18-voltové nebo 20-voltové baterie, ale některé mají 7.5-V nebo dokonce 24 V baterie. Většina bezdrátových elektráren má „magické číslo“ 18 až 20 voltů, což je nejlepší kombinace ceny a užitečnosti.

Handguard

Strážce úhlu Grinder je velmi důležitá bezpečnostní funkce pokrývající polovinu disku. Jeho úkolem je chránit ruce uživatele tím, že zastaví jiskry a další trosky, aby na ně létali. Také brání poškození povrchů při práci v těsných prostorech.

Stráže na některých úhlech brusky jsou pohyblivé, zatímco u ostatních je trvale připojeno. Nastavitelný model je výhodnější, protože může uživatele chránit před projektily v obou směrech a je použitelný oběma rukou. Ale pokud šrouby nejsou zajištěny, mohl by se uvolnit odnímatelný strážce. Na rozdíl od odnímatelných stráží jsou pevné stráže bezpečnější a nespadnou pomocí brusky.

Jemný začátek

Úhlové brusky by se mohly mírně porazit při spuštění, protože se jedná o rychlé a silné nástroje. To platí zejména, pokud je kolo velké a těžké. Voření motoru může způsobit, že úhel mlýnky skočí do rukou uživatele, což vede k možnému vážnému zranění. Technologie soft-start snižuje výstupní výkon na motor zpočátku a postupně stoupá, dokud mlýnek není plně funkční. Tato regulace výkonu snižuje náraz na ruce a zápěstí uživatele a zabrání mlýnku před odvrácením během spuštění, což zlepšuje bezpečnost.

Bosch bezdrátová recenze brusky

Pokud jde o bezdrátové brusky, spotřebitel má spoustu možností, z nichž. Všechny většinu hlavních a bez názvu výrobci nástrojů mají ve své sestavě mlýnek. Jako cokoli jiného na tomto světě máme značky, kterým milujeme, a značky, kterým se chceme vyhnout. Pro mě mám dvě hlavní značky, na které se držím, pokud jde o brusky, Metabo a Bosch. V průběhu let jsem je vlastnil a jsou to dva, kteří se zdá, že se vždy postaví ke zneužívání. Takže s tím řekl, pojďme skočit do recenze bezdrátového brusky Bosch, model GWS18V-45CN a uvidíme, zda tato bruska platí.

Přehled recenze ubrusu Bosch bezdrátového

Během posledních několika let se bezdrátové brusky způsobily obrovské skoky vpřed. Před pár lety by se mlýnek velmi snadno zastavil, když uživatel vyvíjí jakýkoli tlak na nástroj. S dnešními brusky, jsou mnohem hovězí a mohou provést další práci bez omezení nebo vypnutí.

I když stále musíte být opatrní s nákupy mlýnek, větší značky mají lepší sortiment brusky, které lze použít v jakékoli aplikaci, může být použit mlýnek na šňůru.

Funkce recenze bosch bezdrátového mlýna

Bosch navrhl mlýnek kolem bezkartáčového motoru. GWS18V-45CN je mlýnek na 4-1/2 ″, což je jedním z nejběžnějších mletků na trhu.

Některé z nejdůležitějších funkcí jsou funkce, které nevidíte, jako je ochrana pro uživatele. Grinder má kontrolu zpětného rázu, aby se snížilo nebezpečí, pokud se brusič váže. K dispozici je také kontrola drop, která uzavře mlýnek, pokud jej upustíte na podlahu. Grinder má také ochranu restartu a měkké starty.

Zde je to, co je na této brusky v pohodě. Tato mlýnka je navržena s použitím nové baterie Bosch Core. Pokud nejste obeznámeni s jádrovou baterií Bosch, navrhl bych zkontrolovat náš článek o jádru Bosch. Nová baterie není trik, je to skutečný průlom pro svět energetických nástrojů a trh s bezdrátou energií nástrojů. Pokud používáte základní baterii, získáte o 110% prodloužení doby běhu pro baterii

Zadní strana rukojeti má pěkný design a je štíhlý, který to dává dobrý pocit a dělá ji ergonomičtější pro delší dobu použití.

Rubber Overmold má určitou texturu, takže i s rukavicemi nebo nečistotami na rukojeti byste neměli mít problém s ovládáním nebo sklouznutím nástroje.

Gosch Grinder používá spínač posuvného přepínače. Spínač snímku lze posunout dopředu, aby se za zapnul mlýnek. Pokud chcete zamknout mlýnek, musíte klouzat dopředu a poté zatlačit dolů. Design stále umožňuje uživateli rychle vypnout mlýnek a usnadňuje jej.

Hlava brusky je mnohem menší, než bych očekával na mlýnek této velikosti a síly. Díky tomu je skvělé pro přísnější místa.

Můžete také vidět zámek Arbor umístěný na horní části nástroje. Zámek Arbor je snadno přístupný a není příliš nepříjemný při změně příslušenství na brusky.

Boční rukojeť je poměrně pohodlná a lze ji použít na levé nebo pravé straně. Líbí se mi, jak Bosch navrhl, bude to mírný úhel pro boční rukojeť. Některé společnosti se rozhodly jít s rovnou postranní rukojetí 90 stupňů, ale je to mnohem pohodlnější.

bosch, bezdrátová, recenze, brusky, grinder

Vztah nebo úpravy úhlu stráže je snadné a nevyžaduje nástroj. Stačí stisknout tlačítko a můžete otočit stráž na správné místo.

Jak víte, když broušíte nebo řezáte, vytvoříte malé kovové částice. Bosch má obrazovku pro ochranu přívodu vzduchu pro motor. Ty lze odstranit pro snadné čištění. Jsem rád, že jsem viděl, že obrazovky jsou zahrnuty, protože pomáhá chránit nástroj pro delší životnost.

Jednou z skvělých rysů této brusky je schopnost jej používat pro Bluetooth. Bosch prodává soupravu (GCY30-4), což je modul nástroje Bluetooth. V budoucnu to pokryjeme, ale prozatím si o tom můžete přečíst více na webových stránkách Bosch. Pokud používáte tento doplněk pomocí aplikace Bosch Toolbox, získáte větší kontrolu nad brusky.

Bosch bezdrátový výkon mlýnek

Tato mlýnka je speciálně navržena tak, aby vytěžila co nejlépe z baterií Bosch Core. Od té doby, co jsme testovali baterie, E používal tuto brusku pro širokou škálu aplikací. Snažili jsme se to dostat do Bog Down a na jednu věc to nezachytí jako mnoho jiných brusky, které jsme testovali. Když jsme se brousili, mohli byste nesmírně tvrdě a stále nedostali nástroj k vystřihnutí. Takže to je obrovské plus.

Prořízli jsme nějaké výztuže, kovové trubky a kovové sázky. Opět se nástroj prováděl tak, jak je inzerován. Jak je rychlejší než jiné brusky, které jsme testovali, ne nutně nutně. Ale čím více jsme tento nástroj použili, tím více jsme viděli, že se běh zvýšil. Nezkoušeli jsme to proti jiným brusky pro běh, protože to je něco, co v budoucnu uděláme.

Hodnota recenze mlýnek na bosch

Grinder poběží asi 179 jako holý nástroj na Amazonu. Pokud chcete mlýnek s jádrovými bateriemi, budete muset svou knihu otevřít trochu širší a rozvětvit 250. Nyní, pokud je vaše mlýnka jedním z vašich hlavních nástrojů, pak to stojí za to.

Můžete získat nějaké brusky za méně, ale když spojíte tuto brusku s baterií Bosch, získáte nástroj, který řeší více pracovních míst než většina jiných nástrojů na trhu.

Konečné myšlenky bosch bezdrátové mlýnky

Celkově se jedná o skvělý mlýnek. I když si přeji, aby tam bylo méně vibrací, miluji skutečnost, že to není zašpiněno jako jiné brusky, které jsme testovali. Spojte tuto mlýnku s baterií Bosch Core a uvidíte vylepšení běhu nad ostatními 18V brusky na trhu.

V průběhu let Bosch vyrobil některé z mých oblíbených brusky. Jsou tvrdí a postaveni tak, aby vydrželi. Přidání GWS18V-45CN je další dobře vytvořený nástroj, který má bezkartáčový motor a možnost pro Bluetooth.

Výkonná volba: Stejně silné jako 1 500 Watt Plug-In nástroje

Brzda: Disk lze v nouzi zastavit během několika sekund.

  • Po uvolnění přepínače mrtvého muže se nástroj okamžitě vypne a elektronická brzda zastaví disk v rámci 1.5 sekund.

Silná volba: nejbezpečnější v jejich třídě.

Anti-Vibrační systém: Méně vibrací-delší provozní doba.

Auto-balancer kompenzuje nerovnováhu při řezání a broušení disků. Boční rukojeť metabo vibratech (MVT) dále snižuje vibrace.

Silná volba: nejbezpečnější v jejich třídě.

Bezpečnostní spojka: Minimální zpětný ráz. Maximální kontrola.

  • Backback je snížen na nejnižší úroveň na trhu díky kombinaci mechanické metabo-automatické bezpečnostní spojky a vypnutí elektronické bezpečnosti.

Silná volba: nejbezpečnější v jejich třídě.

Ochrana restartu: Bezpečný a měkký start-up.

  • Ochrana restartu zabraňuje nečekaně spuštění stroje, když je stále zapnutý, například po vložení nové baterie.

Silná volba: nejbezpečnější v jejich třídě.

  • Zařízení pro bezpečnost nástroje může být připojeno k příslušenství DS, aby se nástroj zachytil v případě pádu z velké výšky.

Silná volba: nejbezpečnější v jejich třídě.

Bearless Angle: Název vysvětlení mlýnek

bosch, bezdrátová, recenze, brusky, grinder

Bearless Angle Grinder: Autobalancer

Bezdrátový úhel mlýnek: Mechanická bezpečnostní spojka S-automatická

Bearless Angle Grinder: Ochrana pádu

Bearless Angle Grinder: Restartujte ochranu

Grumbrička bezdrátového úhlu: Rychlá brzda

Bezdrátové úhlové brusky

Bezdrátové řezání a mletí do průměru 230 mm

Po celém světě se profesionálové z obchodu a průmyslu spoléhají na mlýnky Metabo bezdrátového úhlu. Broušení napájené baterií se staly životně důležité v každodenní práci. Nezávisle na energetické mřížce, lze je použít kdekoli. Díky moderní technologii baterií doručují plnou sílu jako nástroj pro síť. K dispozici je celá řada průměrů: 115 mm, 125 mm, 150 mm, 180 mm a dokonce 230 mm! Velká 230 mm bezdrátová mlýnka je prvním bezdrátovým nástrojem na světě v této třídě. Je k dispozici ve 2 verzích: jeden běží s baterií 36 V, druhá se stejným napájením a se dvěma 18 V baterie, které lze také použít ve všech ostatních 18 v strojích. 77 mm hloubka řezání a silné odstranění materiálu při broušení mluvit za sebe. Jeho síla 2400 W. Mlýnek na úhel baterie o rozloze 180 mm s beztasátovým motorem ji přináší do srovnatelné hloubky řezání jako velkého mlýnku úhlu sítě. Je však výrazně lehčí, a tedy například ideální pro řezání operací na střeše.

Maximální výkon s dokonalou manipulací

Slim Design beztaskořených bezdrátových úhlu do průměru kola 180 mm způsobuje, že zařízení obzvláště užitečné. To umožňuje práci s nízkou úchvadou také v úzkých komponentách nebo režii. Vyrovnány rychlým systémem, řezací a broušení lze vyměnit s dotykem tlačítka bez nástrojů. Stejně jako The Guard: Lze jej upravit bez nástrojů a je naprosto odolný. V případě potřeby lze baterii otočit podle pracovní situace. Pro řezání a broušení s bezdrátovými úhlovými brusky. Maximální buněčná energie zaručuje dlouhé běhové časy při neustále nejvyšším výkonu. To znamená, že jsou vyžadovány méně přestávek na nabíjení a pracovního cíle je dosaženo rychleji.

S metabo bezdrátový úhel na bezpečné straně

Práce s mlýnek na úhlu není bez nebezpečí, je to fakt. S našimi bezpečnostními funkcemi bychom chtěli zabránit a umožnit bezpečné práci. Nehody jsou často způsobeny ztrátou kontroly, toto je náš výchozí bod. U modelů s pádlovým přepínačem a funkcí mrtvého člověka (P v označení) je bezdrátový úhel mlýnek vypnutý ihned po uvolnění přepínače. Pokud je integrován další brzdový systém (B do označení), disk se zastaví do 2 sekund po vypnutí. Když disk zasekává, může točivý moment zpětného momentu zasáhnout uživatele plnou silou. Tento zpětný back je velmi snížen díky vypnutí elektronické bezpečnosti. Další bezpečnostní funkce jsou integrovanou ochranou restartu proti neúmyslnému startu a měkkým startem pro hladký start-up.

Hilti bezdrátová recenze brusky

Broušení se silně používají v betonových i kovových říších. Jsou to neuvěřitelně všestranné nástroje, s širokou škálou aplikací z řezacích materiálů, vyhlazovacích povrchů a ještě mnohem více. Dokonce i zpracování dřeva se vyvinulo tak, aby zahrnovalo stále více a více využití pro brusky. Hilti je značka známá ve světě profesionálních nástrojů pro jejich výkon a služby. Dnes od nich diskutujeme o nástroji, AG 4S-A22 v recenzi Hilti bezdrátové mlýnky.

Hilti bezdrátová recenze brusky

Hilti je už po dlouhou dobu, specializující se na výrobu neuvěřitelně efektivních nástrojů, které se těžce naklánějí k betonové aréně. Dalším zaměřením pro Hilti je na jejich průmyslové konstrukční frontě a vyrábí nástroje s neuvěřitelnými případy myšlení a použití, které jsou přizpůsobeny řešení problémů na pracovišti, které ostatní značky mají tendenci přehlížet.

Dalším podpisem jména Hilti je jejich služba. Hilti nabízí bezkonkurenční systém, který poskytuje svým uživatelům zákaznický servis, který nelze porovnat. Jejich záruka s názvem Záruka 2-20-1 je solidní opatření, která nejen zaručuje životnost nástrojů, ale také udržuje pracovní místa v provozu s minimálním prostojům.

Zatímco jsem v den Hilti Innovation Day 2019, měl jsem šanci podívat se na tuto mlýnek a také spoustu dalších nových startů od Hilti a mají velkou sestavu nových startů, které přicházejí v tomto roce!

Hilti bezdrátová recenze brusky

Hilti AG 4S-A22 má bezhrubě motor a běží na plošině baterie 22V Hilti.

Hilti zahrnovala 6 rychlostních stupňů na této brusky, bez zatížení RPM od 3400 do 8500 poskytovalo uživateli významnou kontrolu.

Pomocná rukojeť umožňuje snadné montáž pro operace na levé i pravé straně.

Tato mlýnka je kompatibilní s většinou standardních 4.Disky 5 palců.

Rychlý zámek Hilti přidává velký bonus za rychlé a snadné změny disku.

ATC nebo aktivní ovládání točivého momentu přidává další bezpečnostní opatření, aby se zabránilo točení, pokud se disk zablokuje. Horní tlačítko zámku disků umožňuje bezpečné odstranění disků.

Nastavitelný strážce se snadno manévruje na základě aplikace.

Hilti zahrnuje jejich 20-2-1 slibnou 20letou omezenou záruku, dvouletou záruku na opotřebení a jednodenní otočení na opravách.

Hilti bezdrátová recenze brusky

Hilti bezdrátový mlýnek přichází na 179 holý nástroj na webových stránkách Hilti a 8.0 baterií prodává pro 199.00. Abych byl upřímný, Hiltiho cena s jejich základními nástroji se v posledních dvou letech stala mnohem konkurenceschopnější. S jejich zárukou bude většina uživatelů pocit, že tento nástroj je vynikající hodnotou.

Hilti bezdrátová recenze brusky

Opravdu jsem si užil příležitost vyzkoušet si bezdrátovou brusku Hilti. Všechny nástroje Hilti, které jsem v průběhu let vlastnil. Jedním z cílů, který mám pro tento rok, je naučit se svařování a udělat tento nástroj něco, co nepochybuji, brzy uvidí více než použití než kdy předtím. Broušení obecně však poskytují hodně všestrannosti, zejména v posledních letech jsme viděli stále více a více způsobů, jak používat tyto nástroje, což je činí cennější než kdy jindy.

Z hlediska ergonomie a celkového pohodlí je mlýnek dobře vyvážený a pohodlný. S 8.0 baterie nabízející pevný kus hmotnosti na zadní konec nástroje, od prvního doteku se týkalo, ale byl rychle odstraněn jednou použitý. Je to velmi pohodlné a neměly žádné skutečné problémy s ergonomicky, jakmile se dostanete.

Jedna věc, na kterou jsem byl na tento nástroj celkově ohromen, byla schopnost udržet si svůj výkon po celou dobu životnosti baterie. Navíc, kde se těžké aplikační nástroje zahřívají, tato bručka byla úžasná v tom, že zůstala v pohodě, navzdory neustálému používání v nejvyšším nastavení. To říká hodně o tom, jak Hilti navrhl vnitřní fungování této mlýnky, od bezhrubého motoru po větrací otvory, je navržen tak, aby vystupoval bez zpomalení, i když je tlačen.

Skvělou vlastností, kterou nemůžu přehlédnout, je spojovací prvek Quik-Lock. Jde o jednoduchost. Je to rychlé, snadné a neohrožuje zabezpečení disku. Strážce se snadno přizpůsobí a lze jej přizpůsobit tomu, na čem pracujete. Řeknu, že s tlustšími chlopněmi disky nebo řezbářskými disky to může trvat trochu, než se postavení dostane doprava, ale jakmile to dostanete dolů, jste v dobré kondici.

Mnoho brusky, které byly nedávno propuštěny, mají spouštěče pálčky, něco, o čem jsem si původně myslel. Abych byl upřímný, netrvalo to dlouho, než jsem byl rád, že tento sčítání přeskočili. Obzvláště když používáte nástroj po delší dobu, bylo hezké mít během používání o jednu méně věc. Bylo to jednoduché zapnuté a vypínání a bylo jsi dobré jít.

Tato mlýnka je přesně to, co bych od Hilti očekával. Funguje to dobře, má dokonalou kvalitu sestavení a zaměřuje se na uživatele, kteří potřebují solidní výkon a dlouhověkost ze svých nástrojů. Odvedli výjimečnou práci z hlediska výstavby nástrojů a tomuto nástroji se podaří zůstat cenově konkurenceschopnou na srovnatelné modely. Všechno zvažovalo, tento nástroj je domácí běh pro Hilti.