Husqvarna Commercial Z560ls Zero-Turn sekačka. Husqvarna sekačka Zero Turn

Husqvarna Commercial Z560ls Zero-Turn sekačka

Mít správný nástroj pro tuto práci může změnit všechny, zejména pokud je přizpůsoben vaší profesi. Pro krajináře vyžadují různé vybavení, které jim pomohou maximalizovat jejich produktivitu a získat nejlepší výsledky pro své klienty. Komerční sekačka Husqvarna Z560LS je ve své třídě nejsilnější značkou a my vás projdeme všemi, co může nabídnout terénní úpravy.

Husqvarna z560ls výkon

Komerční sekačka Husqvarna Z560LS má výkon 38.5 HP. Pros může sekat až 5.8 akrů za hodinu, s rychlostí vpřed až do 12 mph. Tato sekačka na plyn má kapacitu palivové nádrže 12 galonů, což umožňuje více času na sečení mezi výplňky.

EFI EFI Kawasaki FX1000 a pohonový systém ZT-5400 také poskytuje vysokou rychlostí čepele, i když jsou zatíženy. Na horním konci nám Husqvarna říká, že tato sekačka získává rychlosti čepele až 18 500 fpm.

Design Husqvarna z560ls

Tato sekačka Husqvarna má 60 palcovou ocelovou řezací palubu, která poskytuje krajinářským profesionálům velkou kapacitu sečení. Je vybaven trojnásobným designem, který poskytuje rovnoměrný řez přes celou palubu a rovnoměrně rozptyluje výstřižky.

Systém nastavení výšky paluby s podporou jara také umožňuje nastavit výšky řezání z 1 palce na 5 palců, s 16 kroky mezi nimi.

Když chcete použít automatickou parkovací brzdu této sekačky, je to stejně jednoduché jako pohyb páky volantu ven. Chcete.li deaktivovat parkovací brzdu, přiveďte páky volantu zpět na své původní pozice.

Mezi další funkce patří LED palivový měřidlo, aby sledoval hladiny paliva, a systém ochrany před převrácením, který poskytuje zvláštní ochranu při práci a může být snížen v oblastech bez řádného vůle.

Cena Husqvarna z560ls

Tato sekačka na trávu prodává za 14 799. Husqvarna podporuje váš nákup dvouletou komerční zárukou, která zahrnuje neomezené hodiny. Produkt si můžete zaregistrovat zde nebo kliknutím na tlačítko níže a najdete prodejce.

HUSQVARNA XCITE NULOR-TORN REVIEW

I když na trhu není nedostatek sekaček na trávu, existují ty modely, které možná svítí trochu jasnější než ostatní. Myslíme si, že se jedná o sérii seriálu Husqvarna Xcite Zero-Turn sekačka.

Měli jsme šanci vzít oba modely na točení a tady jsou to s sebou z naší zkušenosti.

Získejte ještě více informací s našimi nejlepšími doporučeními sekačky pro tento rok!

HUSQVARNA XCITE NULOR-OCNICKÝ PŘEDPIS

Okamžitě je jednou z prvních věcí, které si všimnete, elektronické tlačítko Start/Stop na levé liště a tlačítko pro zapojení čepele vpravo. To znamená, že můžete sledovat oči přímo dopředu.

Na ovládacím panelu není žádný klíč vpravo, ale škrticí klapku motoru je na boku, stejně jako sekundární tlačítko Start/Stop.

Tyto sekačky používají motory Kohler převážně kvůli pokročilému palivovému systému a automatickým chorobám. Díky tomu je dobrý zápas pro zapalovací systém namontovaný na baru.

Porovnání modelu

V době, kdy píšeme, existují dva modely, které se spustí Husqvarna s linií Xcite.

XCITE Z350XCITE Z380
Motor Série 24HP Kohler 7000 26 HP Kohler 7000 Pro Series
Plná kapacita 4 galony 4 galony
Přenos Tuff Torq TZ-350 Parker HTE10
Rychlost (FWD/Rev) 7 mph/3.5 mph 9 mph/4 mph
Paluba 54-palcový vyrobený 10-měřid 54-palcový vyrobený 10-měřid
Výška řezání 1.5. 4.5 palců 1.5. 4.5 palců
Sedadlo 15palcový řezaný šit 18palcový řezaný šití s ​​paží zbytky
Pneumatiky (f/r) 13 x 6.5-6 / 20 x 10-8.5 13 x 6.5-6 / 22 x 11-10

Počínaje z hlediska výkonu jsou tyto sekačky mocnými řezačkami, ale přenos Parkera na Z380 má několik bonusových výhod. Na tomto modelu páry přenosových čerpadel s většími motory kol, což eliminuje potřebu redukčních ozubených kola spolu s kňučením, které často pochází z hydro přenosu. To znamená větší rychlost a lepší kontrolu a účinnost paliva.

Oba sekačky vám dávají pohodlnou jízdu, ale pokud si musíte vybrat jednu ze dvou, sedadlo Z380 a celková jízda vyhraje.

Husqvarna xcite nulové otočení Poznámky sekačky

Suspenze

Se čtyřmi linkami a schopnostmi přizpůsobení se systém odpružení velký rozdíl v kvalitě jízdy. Na rozdíl od jiných sekaček existují dva nastavovací body se čtyřmi nastaveními, takže 16 celkových kombinací je vytočit.

Úpravy jsou na levé a pravé straně a upravují celé odpružení, nejen na straně, na které je. Chcete-li provést změnu, vytáhněte pružinový špendlík ven, zasuňte jej do požadované polohy a nechte kolík spadnout zpět dovnitř.

Pětileté pobyt ostré čepele

Další skvělou funkcí na sekačkách Husqvarna Xcite Zero-Turn jsou jejich durasharp samostatné čepele, které mohou zůstat v špičce pořadí řezání po dobu 5 let. Toto číslo se samozřejmě bude lišit v závislosti na podmínkách řezání.

Digitální řídicí panel

Digitální ovládací panel poskytuje pěkný pohled na informace, jako je hladina paliva, statistika motoru/sekačky a připomenutí služeb.

Nastavení výšky paluby

Stejně jako mnoho zts, Husqvarna Xcite Zt sekačka vám dává nohu asistenci při zvednutí a snižování paluby. Upravit čepel kdekoli od 1.5 až 4.5 palců, na levé straně sedadla je 12-polohový číselník.

Výběr nastavení je snadné. S balíčkem v poloze cestování otočte číselník do požadované výšky a uvolněte palubu nožním pedálem.

Další hlavní body

 • LED světlomety rozsvítí nízko a lehké provozní podmínky
 • Nenaplácená ložiska nevyžadují údržbu uživatele
 • Parkovací brzda provozovaná nohou
 • Více bodů s vazbou zvyšuje přenos přívěsu bezpečnější
 • Zadní stráž motoru
 • Držitel poháru
 • Kódy QR kolem sekačky vás rychle dostanou k konkrétním informacím
 • Premium All-Terrain Pneumatiky udržují trakci v různých podmínkách řezání

Husqvarna xcite nula-turn Cena sekačky

Husqvarna Xcite Z350 je 5499 a Z380 je 6999. Sekačky přicházejí s tříletou zárukou plus čtyřletou zárukou na elektronické komponenty SmartControl. Zjistěte se s místním prodejcem Husqvarna, pokud jde o dostupnost a demo příležitosti.

Sečteno a podtrženo

Husqvarna Xcite Zero-Turn sekačky uspokojí tuto střední půdu mezi profesionály a majiteli domů. Celkově tyto sekačky zahrnují pěknou kombinaci kvality, pohodlí a výkonu.

Husqvarna nula-otočte sekačky

Sekačky na trávu s nulovým otočením jsou konečným mocí a pohodlí. Jsou postaveny z vysoce kvalitních materiálů a výkonných motorů, díky čemuž jsou ideální pro velké pozemky s kopci nebo nerovnoměrným terénem. A protože mohou zapnout desetník, je téměř nemožné uvíznout nebo zavěsit v rohu vašeho dvora, když používáte jeden z těchto strojů.

Sekačky s nulovým otočením jsou také skvělé pro lidi, kteří mají omezenou mobilitu, protože se nemusíte při jízdě naklánět tolik (i když se stále čas od času musíte ohýbat).

Jak funguje sekačka na trávu s nulem

V sekačce na trávu s nulovým otočením jsou přední a zadní kola nastavena spíše pod úhlem, než aby byla rovnoběžná, jako jsou v tradiční jezdecké sekačce. Výsledkem je, že se stroj může otočit pouze pomocí jednoho kola, namísto dvou jako v běžném traktoru trávníku.

Sekačky na poloměr nulového otočení se také nazývají „Go Karts on Grass“ nebo „Curb Huggers“, protože se můžete rychle obejít a přitom si stále udržovat dobrou kontrolu nad strojem.

Jak řídit sekačku na trávu s nulovým otočením

Když nasměrujete sekačku na trávu s nulovým otočením, přední kola se otočí ve směru, kterým chcete jít. To vám usnadňuje manévrování kolem překážek a zatáčky.

Kdo by si měl koupit sekačku na trávu s nulovým otočením?

Pokud byste: měli byste zvážit nákup sekačky na trávu s nulovým otočením, pokud:

 • Mít hodně půdy na sekání
 • Chcete ušetřit čas a peníze na péči o trávník (odhaduje se, že použití nulového otočení ušetří asi 50% nákladů na palivo)
 • Chcete zlepšit péči o trávník

Sekačka s nulovým otočením je na rozdíl od jiných

Sekačka s nulovým otočením je na rozdíl od jiného typu zařízení na trávu. Místo toho, abyste to museli posunout dopředu, jednoduše otočíte volant, který pohybuje celý stroj na místě. To usnadňuje rychlé pokrytí velkých ploch a umožňuje přísnější manévrování kolem stromů, keřů a květinových záhonů. Tento druh stroje má také větší palubu než většina ostatních modelů, což znamená. Sekačky s nulovým otočením jsou prospěšné, protože mohou být provozovány při vyšších rychlostech-mohou být dokonce schopni jít do kopců nebo projít písčitým půdou, aniž by se dostali dolů-a nevyžadují tolik úsilí jako tlačné sekačky, protože nenesou. t na každé straně má kola, která je třeba tlačit proti gravitaci a také na jakýkoli povrch, který se snažíte přesunout (i.E., tráva).

Což je nejlepší sekačka Husqvarna Zero Turn? Recenze a průvodce (2023)

Pokud si něco koupíte prostřednictvím našich příspěvků, můžeme získat malou provizi. Přečtěte si více zde.

Pokud jde o nulové sekačky, značka Husqvarna je přední titan v oboru. Udělejte však vysoko, které velí, které skutečně slibují kvalitu pro konkurenty, nebo budete zklamáni velmi drahou chybou? Naši odborníci na terénní úpravy odpoví na to s několika recenzemi sekačky Husqvarna Zero Turn.

27hp Briggs Endurance Engine 11-měřicí taška na řezací palubu, mulč nebo výstřižky z vysokého zadkuného sedadla

27hp Briggs Endurance Engine 11-měřicí taška na řezací palubu, mulč nebo výstřižky z vysokého zadkuného sedadla

husqvarna, commercial, z560ls, zero-turn, sekačka, turn

Recenze horních sekaček Husqvarna Zero Turn

Husqvarna Z254

Sekačka Husqvarna Z254 Zero Turn je poháněna 26hp kohlerovým motorem a může dosáhnout 6.Maximální rychlost 5 mph, takže můžete práci rychle dokončit. Rychlost je jedna věc, ale sekačka na trávu se také snadno ovládá, takže se nemusíte starat o ztrátu kontroly. Parkovací brzda čekající na patent je aktivována a deaktivována pohybem pák volantu.

Husqvarna Z254 je obdařena technologií sečení pokročilé indukce vzduchu, která vezme vzduch z horní i dolní části řezací paluby pro mnohem lepší řez než konkurenti.

Co se nám líbí

 • 6.Nejvyšší rychlost 5 mph
 • 26hp Kohler Engine
 • Poloměr nulového otáčení
 • 54palcová paluba
 • Technologie indukce vzduchu
 • Patentovaný parkovací brzdový systém
 • Vyztužená řezací paluba z oceli
 • Mulčování, taška nebo výstřižky
 • Bez údržby bez údržby
husqvarna, commercial, z560ls, zero-turn, sekačka, turn

Husqvarna Mz61

Náš tým miloval MZ61, který je dodáván s motorem 27hp Briggs Stratton pro pohodlí, který poskytuje. MZ61 má vysoké zadní sedadlo, které nelze říci pro mnoho dalších modelů na našem seznamu. Pokud chcete sekat na dlouhé hodiny, jedná se o produkt výběru.

Husqvarna MZ61 má také velmi velkou řezací balíček, což vám pomůže rychleji udělat práci. Ocelová paluba odolného vyztuženého 11-měřidlem má vysoký výborná zvedací systém, který je snadno nastavitelný přímo od vašeho sedadla.

Sekačka MZ61 ZERO OND vám umožňuje mulčování, tašku nebo vypouštět výstřižky, ačkoli mulčující sada se prodává samostatně.

Co se nám líbí

 • Vysoká zadní židle
 • 27hp Briggs Stratton Engine
 • Má loketní opěrky
 • Polstrované pěnové rukojeti
 • Rozptýlit výstřižky 3 způsoby
 • Vyrobená ocelová paluba o 11 měřicích
 • Má držitele poháru
 • Hodinový metr s připomenutím služby
 • Nejlepší sekačky na nulové otočení pro pohodlí
 • Vibrační tlumiče

Husqvarna Mz61 24HP

Husqvarna MZ61 24HP je menší sekačka na trávu s nulovou zatáčkou, která má další bezpečnostní prvky ve srovnání s jeho větším protějškem výše. Motor Kawasaki 24 hp poskytuje rychlé a spolehlivé startupy a rychlé rychlosti.

Tato konkrétní sekačka na trávu s nulovou otočením je mezi nejbezpečnějšími, protože je dodávána s ROP (Systém ochrany před role), díky kterému je vhodná pro provoz ve všech povětrnostních podmínkách.

Má také velmi velkou vysoce kvalitní vyrobenou ocelovou řezací palubu a má veškeré pohodlí, kterou druhá sekačka na nulové zatáčce MZ61 poskytuje, včetně vysoce zadkundového křesla a loketního opěrky.

Co se nám líbí

 • Engine 24hp Kawasaki
 • Rychlé a spolehlivé
 • Systém ochrany role
 • HIGH-BOCK židle s opěrkami
 • Pěnové ruční rukojeti
 • Vibrační tlumiče
 • Vypořádat se s výstřižky 3 způsoby
 • 11-měřicí ocelová paluba
 • Nulová otočná sekačka na trávu

Husqvarna Mz54f

Pro sílu s mírně menší řezací palubou nabízejí naše krajiny Husqvarna Mz54F. Tato konkrétní sekačka má stále působivý motor o 24 hodin Kawasaki, o kterém je známo, že je spolehlivý a preferovanou možností pro odvětví péče o trávník.

Řezací paluba 54 palců může být pro sekačku s poloměrem nulového obratu o něco větší, ale sekačka na trávu s nulovou zatáčkou je vynikající pro výměru. Má auto parkovací brzdu a vysoce výkonné čepele dobře fungují s výkonným motorem, díky kterému bude řezací tráva hračkou.

K dispozici je oblast sedadel s vysokým obsahem zpětného sezení s opěrkami, pěnovými podložkami a vibračními tlumiči, díky nimž je to pohodlnější než jiné sekačky na trávu.

Co se nám líbí

 • Engine 24hp Kawasaki
 • Spolehlivé startupy
 • Jezdící sekačka na nulu
 • Paluba Clearcut
 • pohodlné než jiné jezdecké sekačky
 • Snadný výtah trávy
 • Pohodlné sedadlo s opěrkami
 • Polstrované rukojeti
 • Anti-vibrační tlumiče

Husqvarna z254f

Pro trávníky s nižším údržbou, které nepotřebují velké sekačky Husqvarna trávu, je Husqvarna Z254F vynikající volbou. Stále má slušnou velikost řezací paluby s technologií Clearcut a hydrostatickou konstrukční převodovkou, která je bez údržby a je vhodná pro hrubý terén.

Podobně jako model sekačky Husqvarna Z246i. Má 23hp kawasaki motor, který pohání trávu. Máte také na výběr vypouštění, pytlování nebo mulčování výstřižků. Na palubě je také ergonomický ovládací panel s pohodlným sedadlem a protiskluzovou nohou.

Můžete dostat až 6.Rychlost země 5 mph, která je rychlá a dělá vaši řeznou práci zábavnou a rychlou.

husqvarna, commercial, z560ls, zero-turn, sekačka, turn

Co se nám líbí

 • 23HP Kawasaki Engine
 • Rychlá rychlost země
 • Hydrostatický přenos designu
 • Funkce nulové zatáčky
 • Výstřižky mohou být propuštěny, mulčeny nebo zabaleny
 • Pohodlné sedadlo
 • Ergonomický ovládací panel
 • Protiskluzová oblast pro nohy
 • Deep Clearcut balíček

Husqvarna z248f

Je to trochu drahé, ale Husqvarna Z248F stojí za to s 21.5HP motor z Kawasaki s nejvyšší rychlostí, která odpovídá naší nejlepší volbě. Přenos hydrostatického stylu je starostí a bez údržby, což činí spíše zábavný úkol trávníku než fuška.

Paluba Clearcut má hlubší design než jiné sekačky na trávu s nulovým otočení. Ovládací prvky na sekačce s nulovou otočení jsou vysoce intuitivní a existuje protiskluzová podložka, která se ujistí, že během sečení máte vždy bezpečné oporu.

Co se nám líbí

 • Poloměr otáčení nuly
 • Výstřižky z trávy lze řešit 3 způsoby
 • Paluba Clearcut
 • 21.5HP motor od Kawasaki
 • Lepší proudění vzduchu
 • Vynikající čepele
 • Hydrostatická převodovka
 • Protiskluzová podložka nohou
 • Intuitivní ovládací prvky

Husqvarna Zero Turn sekačka kupujícího průvodce

Recenze sekačky Husqvarna Zero Turn našeho týmu trvala hodně času, ale chtěli jsme zvážit vše, co by spotřebitel ocenil v jízdní sekačky, jako jsou řezací čepele, řezací paluba, šířka řezání a dokonce i trakce zadních kol. Sledujte seznam prioritních funkcí odborníků na péči o krajiny a péče o trávník, které můžete hledat.

Velikost a design

Existují různé velikosti sekaček na nulové otočení a které z nich byste měli získat závislé na velikosti trávníku. Bude rezidenční sekačka dělat práci za vás, nebo potřebujete něco komerčního, protože jste na ploše nebo na zemědělské půdě? Společné velikosti paluby jsou 51, 54 a 61 palců.

Chcete.li se na to jednoduše podívat, větší řezací balíček vám pomůže dosáhnout práce rychle. V takových případech by náš tým doporučil jít na menší velikost.

Existují 2 různé typy sekaček na nulové otočení. 2 a 3 možnosti funkcí. To je velmi důležité, protože většina Husqvarna Zero Turn Travní sekačky jsou 3 funkce. Nejlepší sekačka pro nulovou zatáčku pro vás musí jen vyhovět vašim potřebám.

Varianta s 2-funkcí umožní uživatelům buď mulčovat a zabalit výstřižky nebo mulč a vypouštět. Tento typ sekačky má obvykle menší čepele, protože na trávě dělají několik průchodů, aby ji zkrátily. Může to znít jako únavná volba, ale je to vlastně lepší volba pro péči o trávník.

Pokud jdete na dvoufunkční sekačku, všimnete si, že váš trávník vypadá zdravěji. To však není možnost, kterou by náš tým doporučil pro vysokou trávu. Takže pokud máte na své zemi typy vysoké trávy nebo často jako řezání trávy, pak se vydejte na možnost 3-funkcí.

3-funkční sekačka s možností nulového poloměru zatáčky může bez problémů řešit vysokou trávu. Uživatelé mohou mulč, tašky a vypouštět výstřižky, které si všimnete, že mohou udělat všechny sekačky Husqvarna Zero. Toto je nejlepší typ sekačky pro nulové otočení pro velké množství trávy.

Chcete sekačku s nulovou zatáčkou s světlomety a dokonce i ocasní světla? Je to menší problém, pokud vždy provozujete sekačku Husqvarna Zero Turn během dne. Pro ty, kteří chtějí možnost používat sekačku kdykoli během dne bez omezení, je to funkce, kterou je třeba hledat.

Řezné výkon

Není žádným překvapením, že řezací výkon sekačky s nulovým otočením je nejvyšší. Šířka a výška řezání jsou nejdůležitější. Šířka je často v korelaci s velikostí řezací paluby, přičemž výběr střední velikosti je kolem 45 až 50 palců, zatímco větší, které jsou vhodné pro větší vlastnosti, se pohybují mezi 50 až 65, ale také existují extra velké, které zasáhly kolem 70.

Potřebujete tak velký balíček? Jak jsme zmínili, naše recenze sekačky Husqvarna Zero Turn ukázala, že váš čas opravdu zkrátí na polovinu, ale pokud půjdete na něco příliš velkého, manévrovatelnost se sníží. Větší jednotky jsou určitě lepší pro vysokou a silnou trávu, ale může to být nadměrné, pokud máte menší trávník.

Problém s menšími sekačkami na nulové zatáčky je ve skutečnosti stabilita. To však obvykle není problém pro pravidelné úlohy sekačky. Protože náš tým měl luxus práce s menšími sekačkami Husqvarna Zero Turn, které byly blíže k 50 palcům a těm, které byly 61, mohli bychom opravdu cítit rozdíl.

Menší jsou výrazně méně stabilní. To neznamená, že nebyli vyváženi, ale ti větší právě poskytli stabilnější operaci. Menší měli také více problémů s trakcí, což bylo opravdu patrné na velké ploše. 50 palců je považováno za sekačky na zatáčku střední velikosti, takže všechny tyto prvky nebyly tak patrné, jako by byly na 34 palcích.

Typ terénu bude mít také dopad na řezací výkon vaší jízdní sekačky. Pokud máte šikmé oblasti nebo písečnou půdu, budou mít sekačky na menší nulové zatáčky více potíží.

Všechno, co bylo řečeno, náš tým se ujistil, že si vybere nulové zatáčky, které se pohybují v rozmezí 50 až 61 palců, což vše funguje výjimečně na různých terénech a v různých podmínkách.

Jedna věc, kterou naši členové týmu budou zdůraznit, je mít sekačku Husqvarna Zero Turn schopnou úpravy výšky. Bez tohoto se sekačky s nulovým otočením splní svůj zápas, když směřují s hustou trávou a těmi určitou délkou.

Pro pravidelné sekačky na spuštění spuštění řetězce spuštění řetězce čeká většina z nás, až se tráva dostane do určité výšky před sečením. Ale pokud máte sekačku s nulovou zatáčkou s nastavitelnými výškami, můžete přesunout čepele nahoru nebo dolů a najít potřebné nastavení pro řezání v pravé délce. Běžné úpravy jsou obvykle nastaveny na přírůstky čtvrt nebo půl palce.

Výkon motoru

Motory v nule zatáčky jako Husqvarna Z242F mají hodnocení výkonu (HP) [1], podobně jako automobily. Čím vyšší je číslo, tím silnější je motor. Pro velikosti sekaček nulových otočení na našem seznamu jsou nejběžnější hodnocení 24 až 27 hp.

Čím rychleji je motor, tím efektivnější bude sekačka na trávu Husqvarna Nuro Turn. Naši odborníci opět říkají, že to všechno záleží na po ruce. Pokud vlastníte terénní úpravu jako mnoho našeho týmu, pak rozhodně potřebujete sekačku Husqvarna na koni se spoustou moci.

Pro ty, kteří se chtějí jen rychle projít vlastním majetkem nebo obvykle působí na malé vlastnosti, pak to udělá nižší koňská síla.

Existují sekačky na trávu Husqvarna Nuro Turn s motory Kawasaki, Kohler a Briggs Stratton. Podívejme se blíže, jaké výhody mohou pro jezdce přinést.

Briggs Stratton se pyšní spolehlivým začátkem, efektivním palivem a více energie. Jejich motory se obvykle velmi dobře odolávají teplotě a začínají stisknutím tlačítka nebo otočením klíče. Tento systém zcela eliminuje sytič a začíná, když chcete.

Některé z jejich motorů také poskytují lepší ochranu motoru s antivibračním systémem, který pracuje na zvýšení životnosti a účinnosti motoru.

Kohler Engine má komerční funkce pro těžkopádné použití. Návrhy motorů Kohler mají litinové válcové vložky, konzistentní řezací technologii, která vyhlazuje vysokou a silnou trávu a technologii inteligentního hlavy. Motory EFI z Kohleru nabízejí více energie pro menší palivo pro optimalizaci účinnosti.

Existuje celá řada motorů Kohler pro péči o trávník, ale všechny mají společnou jednu věc, což je dlouhověkost.

Kawasaki je dalším běžným motorem pro sekačku na trávu Husqvarna Zero. Motory Kawasaki byly prvními, které byly certifikovány SAE, a samozřejmě mají také řadu různých motorů, které mohou pohánět sekačky na trávu.

Série FR a FD se často vyskytují v sekačkách s nulovým otočením a dodávají hladké výkony.

Což je nejlepší volba motoru? Všechny jsou to vynikající možnosti, ale co je nejdůležitější, je HP. Náš tým říká, že jezdci musí nejprve definovat své úkoly, aby zjistili nejlepší HP.

Pro velké komerční vlastnosti a použití naši odborníci navrhují jít na vyšší HP. Pro větší rezidenční používání nebo v malém měřítku by stačily nižší HP v rozmezí 20 až 25.

Bezpečnostní funkce

Bezpečnostní prvky na sekaně Husqvarna Zero Mond zahrnují ROPS, hlava a ocasní světla, mazání motoru, bezpečnostní pás, brzdový systém a automatický systém sytiče mimo jiné.

husqvarna, commercial, z560ls, zero-turn, sekačka, turn

Začněme s ROPS nebo Systém over-over ochrany. Ne každá sekačka Husqvarna Zero Turn bude mít ROPS, ale obvykle se vyskytují na menších modelech z důvodů, které jsme zmínili výše.

Menší jezdecké sekačky jsou obvykle méně stabilní než větší, a proto jsou na těchto modelech lépe využívány ROPS. Při používání naše krajiny zdůrazňují, že je důležité udržovat ROP ve zvýšené poloze. Pokud tak učiníte, odstraní šance, že jezdec připnut pod strojem v případě převrácení.

Ne všichni Husqvarna Zero Turn Funkce sekačky budou přicházet s bezpečnostními pásy, ale pokud to vaše nulová zatáčka udělá, nezapomeňte jej vždy nosit. Držitel poháru vypadá jako další bonus, ale náš tým má pocit, že jej lze klasifikovat jako držitel poháru. Proč? Protože většina členů našeho týmu trvá hodinu, aby sekala skrz své vlastnosti a obvykle se to dělá ráno.

Je příjemné si užít na své sekačky na trávu a cítit silný motor skrz vyztuženou řezací palubu. Jak si pravděpodobně dokážete představit, otravný nebo náraz na drsný terén může stříkat horkou tekutinu všude kolem vás, což také může způsobit, že se slíbíte. Přítomnost držáku poháru, nenáročné funkce, může tuto možnost odstranit.

Anti-vibrační systémy mohou být také vybaveny v nulových zatáčkách. Tato funkce bude sekačka stabilnější a jezdce pohodlnější, ale také prodlužuje životnost motoru.

Brzdový systém je důležitý v jakémkoli vozidle a zůstává pravdivý pro sekačku na trávníku. Pravá sekačka s nulovou zatáčkou bude mít intuitivní ovládací prvky, které jsou snadno srozumitelné, včetně brzdného systému. Mnoho modelů sekačky Husqvarna Zero Turn má automatickou parkovací brzdu, která aktivuje a deaktivuje přesunutím pák.

Pak je tu automatický systém sytiče, který je zodpovědný za regulaci vzduchu a paliva na palubě vašich nulových zatáček. Během spuštění, kdy se motor oteplová, se systém automatického sytiče nakopává do regulace procenta vzduchu a paliva ke správnému poměru. To udržuje motor ve tvaru špičky ve všech podmínkách.

Při výběru sekačky s novým nulovým otočením zkontrolujte, zda má stráž zadního motoru. Zadní stráž motoru poskytne vaší sekačce další ochranu před jakýmkoli dopadem nebo troskami, díky čemuž je sekačka také mnohem odolnější.

Pokud máte na palubě systém s mazáním plného tlaku, usnadňuje to doplňování doplňování. Stroje a motory mohou v průběhu času poškodit, pokud jsou nuceny běžet až do poslední vteřiny bez paliva. S mazacím systémem budete trvat mnohem méně času doplňování a motory a ozubená kola zůstanou dobře naolejované.

Nejlepší sekačka na nulové otočení bude mít také světlomety nebo ocasní světla. pro ty, kteří nechtějí žádná provozní omezení. Musíte vidět, kam jdete, a to je dané při provozu jakéhokoli vozidla. Pokud během dne děláte většinu svého sečení, pak to není velký problém.

Avšak pro spotřebitele, kteří chtějí, aby se flexibilita kdykoli sekali nebo nechtěli dělat spěchanou práci, protože nebe ztmavne v zimních měsících v některých částech světa, hledejte hlavu a ocasní světla. Je to také užitečné pro pozorování malých tvorů, kteří se po celém majetku vyhýbají.