Craftsman, Troy-Bilt Riding Lawn sekačky vzpomínané kvůli nebezpečí havárie. Sekačka na koni Troy Bilt

Craftsman, Troy-Bilt Riding Lawn sekačky vzpomínané kvůli nebezpečí havárie

Webové stránky a příspěvky na sociálních sítích špičkových tříd používají odkazy přidružených. Pokud provedete nákup pomocí takových odkazů, můžeme obdržet provizi, ale nebude to mít za následek žádné další poplatky. Další informace naleznete v informaci.

Řemeslník Troy-Bilt Lawn Meghter Přehled:

MTD Products Inc. vzpomněl na řemeslníka 30 ”Mini a Troy-Bail TB30 jezdící sekačky, které mohou představovat nebezpečí s nízkou rychlostí po neúspěchu brzdit.

Vzpomínané řemeslníky a troy-bilt jezdecké sekačky se mohou dostat k úplnému zastávce, když je pedál spojky/brzdy plně depresivní a pokračuje v pohybu asi jedné míle za hodinu. Od APR nebyla hlášena žádná související zranění ani incidenty. 14 Připomeňme.

U.S. Číslo stahování bezpečnosti spotřebitelských produktů je 22-119.

Připomeňme se ovlivnit 6 200 řemeslníků, jezdeckých sekaček na koni na koni

Vzpomínky ovlivňují asi 6 200 sekaček na trávu prodávané Home Depot, Lowe’s a Hardware Stores po celé zemi od července 2021 do ledna 2022 za asi 1 600.

Vzpomínané sekačky na trávu jsou červené a černé s „Troy-Bilt“ nebo „Craftsman“ vytištěnými na předních sloupcích. Vzpomínané sekačky nejsou označeny zelenou x.

Sekačky byly vyrobeny od 20. července 2021 do DEC. 17, 2022, a mají sériová čísla 1G20MB20001 až 1L17MB20228. První dopis v sériovém čísle představuje měsíc výroby od ledna do L jako prosince. Datum výroby je zastoupeno jako třetí a čtvrté znaky sériového čísla produktu.

Měsíc a rok výroby produktu najdete na štítku modelových desek pod nadpisem „DOM“ (datum výroby). Datum výroby, sériového čísla a následující čísla modelu nebo SKU najdete na štítku modelových desek na spodní části sedadla.

 • 13B726JD023
 • 13AC26JD023
 • 13AC26JD066
 • SKU: 1004822873
 • SKU: 1006771776

Spotřebitelé by měli přestat používat vzpomínané řemeslníka, jezdecké sekačky na koni Troy

Spotřebitelé s vzpomínanou sekačkou na trávu by měli přestat používat produkt a kontaktovat řemeslník nebo Troy-Bilt. Zástupci společnosti nasměrují spotřebitele do místní opravy, aby nahradili hnací pás sekačky bez nákladů pro spotřebitele. V případě potřeby lze vyzvednutí a doručení také uspořádat pro spotřebitele bez nákladů.

Řemeslníka lze dosáhnout bezplatného na 866-864-2949 od 8:30 a.m. do 5 p.m. ET od pondělí do pátku a 9 a.m. do 6 s.m. ET v sobotu nebo online na https: // www.řemeslník.com/podpora/bezpečnost-recalls/cmxgram1130035.

Troy-Bilt lze kontaktovat bezplatné na 888-848-6038 od 8:30 a.m. do 5 p.m. ET od pondělí do pátku a 9 a.m. do 6 s.m. v sobotu nebo online na https: // www.Troybilt.com/en_us/stažení-mini-jízda-mower-2022.html.

Have you experienced an issue with your Craftsman or Troy-Bilt riding lawn mower? Watch this space for potential Craftsman or Troy-Bilt class action lawsuits!

Nenechte si ujít!

Podívejte se na náš seznam soudních sporů o třídní žaloby a vypořádání s hromadou akcí, které se můžete kvalifikovat, abyste se mohli připojit!

Přečtěte si o soudních sporech pro třídní žalobu na dohody o třídě:

 • Společnost GE připomíná volně stojící francouzské chladničky dveří nad rizikem pádu
 • Než 180 tisíc nástěnných postelí vzpomnělo si poté, co žena zemřela, 60 zraněno
 • Ferrero si vzpomíná na Kinder Chocolate Products kvůli možné kontaminaci salmonel
 • Stokke si vzpomíná než 800 židlí Clikk po 6 sedadlech, 2 děti bolí

Jak řešit potíže s jezdeckým trávníkem na koni

I když je vaše jízda na trávení na koni na koni na koni kvalitní stroj, můžete s ním stále občasné problémy. Může být nesmírně frustrující zjistit, že vaše sekačka nezačne, nebo že se odřízne, jakmile začnete sekat. Než zavoláte na profesionála, nebo jej uděláte k opravě, můžete podniknout několik kroků k odstranění sekačky. Nezapomeňte se podívat na svou uživatelskou příručku pro konkrétní pokyny a diagram vašeho konkrétního modelu sekačky.

Co dělat, když se motor neobrátí

Zkontrolujte, zda je řezací balíček uvolněn, že je nastavena vaše parkovací brzda a že bezpečnostní spínač není zapnutý.

Podívejte se na baterii, abyste se ujistili, že je správně nainstalována, a použijte voltmetr, abyste zajistili, že je baterie plně nabitá.

Zkontrolujte políčko pojistky a všechna připojení a zkontrolujte, zda jsou spáleny pojistky a je třeba je vyměnit. Také se ujistěte, že zemnící drát je neporušený; Toto je černý drát, který přechází z vašeho motoru do rámu sekačky.

Co dělat, když se váš motor otočí, ale nezačne

Prohlédněte si sytič škrticí klapky motoru a ujistěte se, že je správně umístěn.

Ujistěte se, že máte ve svém nádrži benzín; Zkontrolujte také, zda se ujistěte, že palivový potrubí a palivový filtr nejsou ucpané nečistotami nebo zbytky. Pokud si nejste jisti, vyměňte palivový filtr.

Podívejte se, abyste se ujistili, že se vodič zapalovací svíčky neodpovídá; Nahraďte zapalovací svíčku dalším.

Co dělat, když váš motor vibruje nebo emituje kouř

Prohlédněte si čepel a ujistěte se, že není ohnutá. Pokud ano, způsobí to vibrovat na trávu.

Zkontrolujte pás, který otočí čepel, abyste se ujistili, že není poškozen.

Utáhněte nebo vyměňte montážní šroub na čepel.

Nejlepší jezdecké sekačky: Troy-Bilt, Toro a další srovnávací

Na up letní hru na péči o trávník s jízdou sekačkou, která umožňuje rychlejší a ekologičtější zážitek se sečením.

Taylor Clemons je technický spisovatel a recenzent se sídlem poblíž Clevelandu, OH. Po ukončení studia Tiffin University v roce 2011 strávili několik let v výrobě trávníku a zahrady, než pracovali na svém vlastním (nyní zaniklém) recenzi hry, Steam lopata.

Sean Jackson je kreativní copywriter žijící na Floridě. Měl publikované práce s CNET, realitní kanceláří.com, Thescore, ESPN a San Francisco Chronicle.

Taylor Clemons je technický spisovatel a recenzent se sídlem poblíž Clevelandu, OH. Po ukončení studia Tiffin University v roce 2011 strávili několik let v výrobě trávníku a zahrady, než pracovali na svém vlastním (nyní zaniklém) recenzi hry, Steam lopata.

Sean Jackson je kreativní copywriter žijící na Floridě. Měl publikované práce s CNET, realitní kanceláří.com, Thescore, ESPN a San Francisco Chronicle.

Jezdící sekačky jsou pro majitele domů oblíbenou volbou sekačky, zejména pokud máte velkou nemovitost, kterou můžete udržovat každé léto. Mají řezací paluby měřící od 42 do 72 palců, takže můžete provádět krátkou práci všeho od typických trávníků po velké vlastnosti, jako jsou sportovní komplexy a golfová hřiště.

Na rozdíl od jejich protějšků sekačky mají jezdecké sekačky více funkcí, aby bylo možné zvážit, aby našli správné přizpůsobení pro váš dvůr. Můžete si vybrat buď manuální nebo hydrostatickou převodovku, takže můžete „nastavit a zapomenout“ svou rychlost nebo ovládat sekačku jako auto. Pro lepší trakci můžete dokonce dostat jezdecké sekačky s tempomatem nebo pohonem všech kol.

Zatímco plynové motory jsou mezi jízdními sekačkami mnohem běžnější, existuje široký výběr modelů napájených z baterií, pokud hledáte ekologičtější řešení pro péči o trávník. Abych vám pomohl najít perfektní fit pro váš dvůr a dílnu, zaokrouhlil jsem pět z nejlepších jezdeckých sekaček, které si můžete koupit. Zrušil jsem jejich šířky řezání, typy přenosu, zdroje energie a další funkce, jakož i jejich cenové body, které vám pomohou rozhodnout se, který z nich nejlépe odpovídá vašim potřebám a vašemu rozpočtu.

Troy-Bilt Super Bronco XP

Celkově nejlepší sekačka

 • 24hp motor
 • 54palcová řezací paluba
 • Automatická převodovka
 • Dostupné přílohy a příslušenství

Troy-Bilt Super Bronco XP Tech Specifikace: Engine: 24hp Kohler | Řezací šířka: 54 palců | Přenos: hydrostatický/automatický | Maximální velikost yardů: 4 akry

Jezdící sekačka Super Bronco XP je vynikající volbou pro různé trávníky. Je postaven s motorem Kohler s 24 hp a 54palcovým řezacím balíčkem, který vám umožní manipulovat s náklonností a nástroji pro hrubý terén nebo přetažení, mulč a zalévací půdu kolem vašeho majetku.

Hydrostatická automatická převodovka způsobuje, že provoz je podobný typickému vozu, takže můžete strávit více času ve skutečnosti snižováním trávy a méně času učením, jak řídit sekačku. S nádrží na 3 galony budete moci sekat až 4 akry najednou.

Ryobi 80V Elektrická jízda na trávníku

Nejlepší elektrická jezdecká sekačka

 • 2.5 akrů Max rozsah
 • Rychlé nabíjecí baterie
 • Displej LCD Heads-Up
 • USB nabíjecí porty

Ryobi 80V Electric Lawn tractor Tech Specifikace: Engine: 80V bez kartáčovače | Řezací šířka: 46 palců | Přenos: hydrostatický/automatický | Maximální velikost yardů: 2.5 akrů

Elektrické jezdecké sekačky se v posledních letech staly populárnějšími, protože majitelé domů a terénní odborníci hledají způsoby, jak učinit péči o trávník ekologičtější. Elektrický traktor trávníku Ryobi 80V má 46palcový řezací balíček a dostatek energie, aby vás mohl sekat až 2.5 hektarů na jeden náboj a můžete dobít baterie sekačky za pouhých 2.5 hodin.

To znamená, že se můžete postarat o další úkoly, jako je plevel nebo terénní úpravy, zatímco čekáte na dobití sekačky. Obrazovka LCD vám poskytne zobrazení doby běhu, úrovně baterie a připomenutí pro kontrolu a zaostření nože na sekačku. Má dokonce dva porty USB pro nabíjení telefonu, zatímco jste sekali.

Toro Titan Max

Nejlepší jezdecká sekačka

 • Pokyny až 7 akrů najednou
 • Vysoce manévrovatelné
 • Ocelová konstrukce o rozměrech 10
 • Air filtry bez nástrojů

Toro Titan Max Tech Specs: Engine: 26hp Kohler 7000 | Řezací šířka: 60 palců | Přenos: Duální hydrostatický/automatický | Maximální velikost yardů: 7 akrů

Jezdící sekačky s nulovým oblamem jsou oblíbené u majitelů domů, kteří mají větší vlastnosti nebo spoustu překážek, jako jsou stromy nebo specializované terénní úpravy. Výjimečná manévrovatelnost a větší řezací paluby Toro Titan Max rychle pracují na dvorcích až do velikosti 7 hektarů, zatímco motor 26hp Kohler 7000 používá duální hydrostatický pohon pro hladký a intuitivní provoz.

Toro také také provedl pravidelnou údržbu trochu efektivnější se vzduchovými filtry bez nástrojů. Tělo paluby a sekačky jsou vyrobeny z tvrdé oceli s 10 měřidlem, aby se postavily na dings, skály, run-ins a cokoli jiného, ​​co na to může váš trávník hodit.

Cub Cadet CC30E

Nejlepší kompaktní sekačka

 • Baterie napájeno
 • Skvělé pro yardy až do 1 akru
 • Kompaktní design Skvělý pro malé úložné prostory a úzké prostory
 • Klamata pro tlačítko

Cub Cadet CC30E Tech Specifikace: Engine: 56V Electric | Řezací šířka: 30 palců | Přenos: hydrostatický/automatický | Maximální velikost yardů: 1 akr

Kompaktní jezdecké sekačky jako Cub Caded CC30E jsou skvělé pro příměstské trávníky na menší straně. CC30E má menší design, který je ideální pro skladování ve víceúčelových přístřešcích a garážích nebo manévrováních přes brány a úzké prostory. 30palcová řezací paluba a 56 V baterie vám umožní sekat až 1 akr (nebo jednu hodinu) najednou.

Používá hydrostatický pohon pro hladkou a intuitivní jízdu, zatímco poloměr otočení 18 palců vám umožní snadno sekat kolem stromů a dalších překážek. Je dokonce vybaven řízením tlačítka tlačítka, takže můžete „nastavit“ rychlost vpřed a soustředit se na sečení kolem překážek a také zůstat si vědom svého okolí.

Dewalt Z160 Commercial

Nejlepší jezdecká sekačka pro velké vlastnosti

 • Sekat až 10 hektarů
 • 5.5 galonní plynná nádrž
 • Duální hydrostatický pohon
 • Skvělé pro kopce a sklony

Dewalt Z160 Komerční technologie Specifikace: Engine: 24hp Kawasaki V-Twin | Řezací šířka: 60 palců | Přenos: Duální hydrostatický/automatický | Maximální velikost yardů: 10 akrů

Komerční sekačka na komerční nulové otočení Dewalt Z160 je navržena od základu, aby zvládla velké vlastnosti. 60-palcový řezací paluba a motoru Kawasaki V-Twin s 24 hp vám umožňují sekat až 10 akrů najednou, což z něj činí téměř perfektní volbu pro venkovské nemovitosti nebo terénní odborníky. Duální hydrostatický pohon způsobuje, že provoz plynulejší, i když dvojitý řízení vede k nějakému zvyknutí.

S 22palcovými zadními koly můžete snadno přijmout sklony a válcovací kopce, které mohou být na vašem majetku. A 5.Palivová nádrž 5-galon znamená, že budete trávit více času vlastně sečením a méně času doplňováním. A pokud se rozhodnete pro přílohu Bagger, budete moci shromáždit až 11 bušlů výstřižků, než budete potřebovat vyprázdnit.

Jaká je nejlepší jezdecká sekačka?

Jako nejlepší jezdeckou sekačku, kterou si můžete koupit, jsem si vybral Super Bronco XP Troy Bronco. Je vybaven 54palcovou řezací palubou a 3-galonovou palivovou nádrží, která vám umožní sekat až 4 akry na jednom. Engine 24 koňských sil vám také umožňuje převzít strmější svazy a hrubé terén nebo tažné nástroje a zahradnické potřeby kolem vašeho majetku. Hydrostatický pohon způsobuje provoz podobný typickému automobilu, zatímco displej LED vám poskytuje přesné hodiny využití pro efektivní údržbu.

Nejlepší jezdecká sekačka

Šířka řezání

Typ přenosu

Ryobi 80V Elektrická jízda na trávníku

Což je pro vás pravou jízdní sekač?

Kromě vašeho rozpočtu existuje mnoho funkcí a scénářů, které musíte zvážit při nakupování nové jezdecké sekačky. Velikost vašeho dvora určí, jak široký by měl být řezací paluba, i když buď 42 nebo 46palcová verze bude pro většinu yardů více než dost.

Můžete si vybrat buď manuální nebo hydrostatickou převodovku. Manuální model vám umožňuje „nastavit a zapomenout“ na vaši rychlost, abyste se mohli zaostřit, zatímco hydrostatické modely fungují spíše jako auta, čím rychleji jdete stisknout pedál. Díky tomu jsou intuitivnější pro provoz, ale také dražší.

Sekačky s nulovým otočením jsou navrženy pro sečení v podivně tvarovaných oblastech nebo kolem mnoha překážek, jako jsou stromy, sloupky lampy a ozdoby na trávníku. Říká se to „nulové otočení“, protože mají poloměr otočení nulové palce; Otočíte se kolem obou zadních kol pro ultra těsné otáčení.

Koupit tuto nejlepší jízdní sekačku.

Pokud potřebuješ.

Dobře zaoblená jezdecká sekačka. 54palcová řezací paluba a 24hp motor vám umožní sekat až 4 akry najednou.

Ryobi 80V Elektrická jízda na trávníku

Sekačka na celé elektrické jízdy. Elektrický motor vyžaduje menší údržbu než plynové modely, díky čemuž je vaše rutina péče o trávník ekologičtější.

Vynikající sekačka na koni s nulovým otočením. Přesné manévrování vám umožní sekat kolem stromů, terénní úpravy a další překážky.

Kompaktní jezdecká sekačka. 30palcová paluba a menší sestava dělají z této jezdecké sekačky ideální pro menší příměstské trávníky.

Sekačka, která zvládne větší vlastnosti. Tato komerční sekačka s nulovým otočením vám umožní rozřezat na 10 hektarů najednou.

Jak jsme si vybrali tyto jezdecké sekačky?

Pracoval jsem pro produkty MTD (nyní ve vlastnictví BlackDecker), které sestavují různé sekačky na trávu, sněhové dmychadla a další poháněné trávníkové vybavení. Pomocí odbornosti a znalostí, které jsem tam získal během svého času, jsem hledal jezdecké sekačky s těmito vlastnostmi:

 • Velikost motoru: Budete chtít jezdit sekač s alespoň 10hp motorem, aby vám poskytl dostatek energie pro zvládnutí drobných svazků a trávníků až do půl akru. Větší sekačky, jako je John Deere Z530m.
 • Šířka řezání: Mnoho jezdeckých sekaček má buď 42 nebo 46palcový řezací balíček, což je skvělé pro trávníky mezi.5 a 1.5 akrů. Pokud však máte velkou nemovitost s více akry, budete si chtít vybrat větší řezací balíček. Mnoho značek má možnosti mezi 50 a 72palcovými řezacími palubami.
 • Typ přenosu: Levnější jezdecké sekačky budou mít manuální převodovku 6 nebo 7 stupňů. To znamená, že použijete vyhrazenou páku k nastavení vpřed a zpětné rychlosti motoru, s jediným brzdovým pedálem pro ovládání zastavení. Dražší modely mají hydrostatický pohon, který funguje podobně jako automatická převodovka v typickém automobilu nebo nákladním vozidle.
 • Příslušenství: péče o trávník jde nad rámec pravidelného sečení. Vybral jsem si jezdecké sekačky, které mají schopnost nasekat malé přívěsy nebo vozy pro tažné nástroje, mulč nebo zalévací půdu. Také jsem si vybral sekačky od značek, které vytvářejí doplňky po trhu, jako jsou jednotky pro sběr výstřižků na trávu, mulčování souprav pro opětovné krmení trávníků a sněhové pluhy pro celoroční použití.

Jak se rozhodnete, která jezdecká sekačka koupit?

Za předpokladu, že máte na mysli rozpočet, první věc, kterou musíte udělat, je zjistit, jak velký je váš trávník. Pokud jste si koupili svůj dům, můžete buď najít svou velikost šarže na svých memorandských skutcích, nebo si můžete prohlédnout, zda můžete požádat o měření šarže, pokud si pronajímáte. Pokud vaše šarže měří o akru, budete moci bez problémů používat 30 nebo 42palcový řezací balíček. Pro trávníky až do dvou hektarů je ideální 42 nebo 46palcová paluba. A pokud je vaše šarže přes dva hektary, můžete získat sekačku s 72palcovou řezací palubou, abyste zvládli větší plochy.

Typ přenosu je také důležitý. Mnoho novějších modelů má to, co se nazývá hydrostatický pohon. To znamená, že fungují podobně jako to, jak jezdí auto: tlačíte pedál a pohybuje se dopředu nebo dozadu. A čím těžší tlačíte, tím rychleji jdete. To usnadňuje naučit se řídit, ale to také zdokonaluje sekačku dražší. Svléknuté modely mají variabilní rychlostní převodovky, které vám umožňují „nastavit a zapomenout“, takže se můžete soustředit na pozornost překážkám a lidem, kteří mohou být poblíž.

A konečně budete chtít zvážit zdroj energie pro vaši novou sekačku. Benzínové motory jsou mnohem běžnější, ale nyní existuje širší škála modelů napájených z baterií. Výhody plynového motoru jsou, že dostanete časy běhu téměř nekonečných (pokud máte dostatek paliva, abyste udrželi motor v chodu) a trochu více energie pro manipulaci s strmým svazkem a drsným terénem. Nevýhody se zabývají emisemi a údržbou výfukových plynů, které mohou být potopením času a peněz. Elektrické modely nepotřebují údržbu motoru, takže z dlouhodobého hlediska ušetříte trochu peněz. Obvykle však mají maximální dobu běhu asi hodinu, což znamená, že možná budete muset plánovat sečení po několik dní, pokud máte větší dvůr.

Jak velký dvorek potřebuji pro jízdní sekačku?

Jezdecké sekačky jsou nejvhodnější pro yardy měřící jeden akr nebo větší. Model s 42palcovou řezací palubou je skvělý pro sečení až do dvou hektarů, takže pokud máte více půdy, budete chtít na jaře za 46, 54, 60 nebo 72 palcový řezací paluba.

Pokud máte pravdu na prahu, můžete získat to, co se nazývá „Mini Rider.„Obvykle mají kompaktní těla pro snadnější skladování a 30palcové řezací paluby, aby byly krátké práce trávníků, které jsou jen dotek příliš velké pro tlačnou sekačku.

Jak dlouho by měla jezdecká sekačka vydržet?

Bez ohledu na to, zda si vyberete sekačku na koni plyn nebo na baterii, je klíčem k prodloužení životnosti sekačky správná údržba. U plynových motorů byste měli změnit olej a filtry, vyčistit zapalovací svíčky a naostřit čepele před poprvé na jaře poprvé. A měli byste používat ošetření paliva, jako je sta-bil, abyste zabránili plynu v nádrži nebo na extra plechovkách z Jerryho z toho, aby se zkazilo z kontaminace vlhkosti. To zabraňuje nahromadění gunk, který může zničit váš motor, zlepšit výkon motoru a poskytne vám čistší řez pro zdravější trávník.

Elektrické sekačky nepotřebují údržbu motoru, ale měli byste provádět důkladné kontroly na začátku sezóny sečení, abyste zkontrolovali poškození baterie, korozi na kontakty baterií, poškození krytu baterie a také zaostření čepelí. Pokud provádíte pravidelnou údržbu, ušetříte nejen peníze tím, že se vyhnete velkým opravám z opotřebovaných částí, ale můžete také očekávat, že vaše sekačka bude trvat 10 nebo více let.- což je skvělá zpráva, protože mohou být drahá investice.

Jaká je nejlevnější jezdecká sekačka?

Bohužel, jezdecké sekačky nikdy nejsou ve skutečnosti to, co považujeme za „přátelské k rozpočtu.„Existují však modely, jako je Murray MT100, které prodávají za méně než 2000, aniž by obětovaly sílu nebo šířku řezání.

Existují alternativní jezdecké sekačky, které stojí za zvážení?

Ať už nakupujete v obchodě s velkým jménem DIY, jako je Lowe’s, místní hardwarový obchod nebo autorizovaný prodejce značky, existuje spousta možností pro novou jízdní sekačku. Můžete si vybrat buď plynové nebo baterie napájené modely, šířky paluby od malých 30 palců do širokého jako šest stop.

Zde je krátký seznam dalších jezdeckých sekaček, o kterých jsem si myslel, že jsou skvělé volby:

John Deere Z530M. Runner-up nejlepší sekačka s nulovým otočením

John Deere Z530M má 60-palcový řezací balíček pro rychlou práci s velkými vlastnostmi. Výjimečná manévrovatelnost vám umožní sekat kolem stromů, výzdoby trávníku a další překážky.

Husqvarna yth1942. Skvělé pro větší příměstské trávníky

Husqvarna YTH1942 má aktualizovaný, 19 koňských motorů a 42palcového řezacího balíčku, aby nastoupil na sklon a vytahoval nečistoty, mulč a zahradnické vybavení.

Murray MT100. Nejlepší jezdecká sekačka přátelská k rozpočtu

Za méně než 2000 získáte 13.5 koňských sil, 42palcová řezací paluba a šestistupňová manuální převodovka s Murray MT100.

Recenze sekačky Troy Bilt Lawn Recenze: Která z těchto čtyř je nejlepší?

Pokud uvažujete o koupi sekačky na trávu Troy Bilt, tato recenze vám pomůže vyřešit podrobnosti, výhody a nevýhody čtyř populárních produktů vytvořených touto společností. Sekačky v této recenzi jsou všechny modely procházky a žádný z nich není sekačka na trávu Troy Bilt nebo sekačka Troy Bilt Zero Turn.

S Troy Bilt Mowers je kvalita nejvyšší prioritou a všichni tito trávníku jsou vysoce kvalitní, ale pouze jeden je pro vás a váš dvůr to pravé. Čtěte dále a také zjistíte, který z nich jsme si vybrali jako vítěz, je z každé ze čtyř kategorií funkcí produktů.

Rychlý graf srovnání produktů

Model produktu Typ jednotky Šířka řezání Hmotnost Speciální funkce
Model 12AVU2V2766

Recenze Troy Bilt Lawn Mewers

– Troy Bilt Self Pohonská sekačka na trávu 12avu2v2766

 • XP série
 • Ukládá se ve vzpřímené poloze pro úsporu prostoru
 • Pohon předních kol pro snadnou manévrovatelnost
 • OHV motor s automatickým chokem pro snadný start
 • Jednostupňová jednotka s vlastním pohonem

Pokud chcete základní sekačku na trávu, tento model stojí za zvážení. Tato sekačka má základní prvky potřebné k oříznutí trávy bez zbytečného úsilí bez zbytečných funkcí při manipulaci s typickými podmínkami sečení.

– Easy Start Engine

Motor v tomto modelu má dostatek energie pro průměrné úkoly sečení trávníku 149 ccm na tomto modelu. Funkce spuštění automatického choku navíc eliminuje potřebu manuálního úpravy sytiče před tažením kabelu zpětného rázu, šetření času a frustrace, aby se stroj dostal do akce.

-Funkce s vlastním pohonem

Chcete.li zahájit tuto sekačku, stáhněte se na lištu přítomnosti operátora na řídnici a vytáhněte kabel zpětného rázu. Jakmile motor běží, přilnavost páky na řídítce aktivuje samotvoření. Zaměňuje se stroj vpřed jednou rychlostí. Pusťte páku pro sebe a ručně vytáhněte na trávu dozadu, aby se obrátili.

Funkce samo Prodlusu na tomto stroji je elementární, což je prospěšné pro každého s průměrným trávníkem a snižováním, kteří na trávu nepotřebují fantastické rysy.

– Pohon předních kol

Tato sekačka má pohon předních kol. Přitávání sekací sekačky na čelním kolech se sekání kolem sečení kolem krabic na sezení nebo vedle budov se mimořádně snadno manévruje. Tato funkce je výhodná na trávnících s několika překážkami a strukturami pro navigaci.

– Pohodlné úložiště

Jedinečnou vlastností této sekačky je to, že ji můžete uložit na konci a snížit skladovací podlahový prostor o polovinu. Zadní část stroje má inovativní vestavěnou konzolu, která udržuje zařízení stabilní a zabezpečené, když je uloženo ve vzpřímené poloze.

Kromě toho je motor navržen tak, aby při skladování v této poloze neunikl olej nebo plyn. Vzpřímený úložiště je určitou výhodou pro každého s omezeným úložným prostorem.

– Kola a řezací paluba

Všechna čtyři kola mají průměr osm palců. a šířka řezání je 21 palců, pomocí jedné čepele. Malá kola na této sekačce dělají v průměrných trávnících dobře, ale nejsou tak dobří na strmém nebo nerovnoměrném půdě. Kola a velikost paluby této sekačky jsou prospěšné pro lidi s malými a středními yardy s většinou plochým terénem.

– Sečteno a podtrženo

Tento model je pevně postaveným vlastním moweem pro malé a střední yardy. Nemá žádné fantastické funkce, což je ideální pro jednoduché úkoly sečení.

Pohon předních kol usnadňuje navigaci objektů na trávníku. Tato sekačka funguje nejlépe v průměrných podmínkách sečení a rovného půdy.

-Troy Bilt Push Mower Model 11A-A2SD766

 • 3-in-1 sáčky, mulče a boční výboje
 • Šest nastavení výšky polohy paluby
 • Manuální push disk
 • Ocelový rám a paluba z slitiny
 • Plynový motor

Pokud chcete robustní trávník s manuálním systémem pohonu, má tento model Troy Bilt všechny základní funkce. Provozovatel používá svalovou sílu k manévrování stroje a pevný opěračský motor o vývoji 140 ccm otočí řezací čepele pod palubou pro upravenou lemování. Tato sekačka je pevně konstruována pro malé yardy.

– Snadné spuštění modulu OHV

Motor v této sekačce je relativně malý pro sekačku na plyn. Jednou z výhod je však lepší palivová účinnost a nižší náklady na plyn. Hlavní ventily běží chladně a udržují motor v horním tvaru s minimální potřebou oprav.

Palivová nádrž drží 1.3 litry, udržování této sekačky bzučení bez nutnosti doplňování při sečení typické rezidenční trávníkové oblasti.

– Pevná ocelová paluba

Pevná ocelová paluba se neohýbá ani se neohýbá, když projdete nárazy nebo nízké místo v zemi. Je také rezistentní na rezistenci kvůli speciálnímu povlaku. Paluba však nemá vymývací port, takže musíte sekačku otočit na své straně, abyste po každém použití vyčistili spodní stranu.

– Snadná nastavení výšky řezání

Šířka řezání 21 palců vám umožní průměrný trávník přehnat a rychle dokončit práci. Kromě toho se paluba přizpůsobí šesti výškám řezné od 1 ¼ palce na 3 ¾ palce, která vám umožní zvolit optimální výšku čerstvě oříznuté trávy.

Kromě toho má paluba mechanismus nastavení výšky dvou pák, takže nemusíte každé kolo upravovat nezávisle, abyste zvýšili nebo snížili výšku řezání. Všechna čtyři kola mají průměr osm palců a jsou vyrobeny z drsného plastu s hlubokými běhouny pro vynikající trakci.

-Tri-Action Action Cutting Blades

Systém pro řezání tri-akcí zvyšuje tok trávy skrz čepele tím, že je tahne nahoru před řezáním, což má za následek jemně mulčené kousky trávy, které si na trávníku jen stěží všimnete.

Tento řezací systém také eliminuje shluky trávy, které způsobují, že nově řezaný trávník vypadá hrozně a zastíní části trávy. Ale nebudete mít tento problém se systémem Tri-Action Cutting Blade na této sekačce.

-Funkce 3 v 1

I když se jedná o tlačnou sekačku, stále má funkce 3 v 1, které vám umožní vybrat si tašku. mulč, nebo boční vypouštění řezané trávy. Kromě toho přichází s robustní 1.9-bushel sběrný sáček, který se připojuje k zadní části stroje.

Tato sekačka však nemá brzdu čepele, takže když přestanete vyprázdnit tašku, motor se vypne a po návratu je musíte restartovat.

– Nastavitelná řídítka

Další pěknou funkcí této sekačky je nastavitelná rukojeť, která vám umožní přesunout ji do tří pozic tak, aby odpovídala výšce operátora.

Tato funkce je významným plusem na push sekačce, která umožňuje různým uživatelům ovládat stroj a upravit jej pro jejich pohodlí.

– Sečteno a podtrženo

Pokud máte malý trávník a chcete se během sekání, tato sekačka má výhodu funkcí 3-v-1, řezání tri-akcí pro upravený vzhled a malý, ale robustní a palivový motor.

-Model sekačky TB130 XP

 • 163cc Honda Engine
 • Velká zadní kola
 • Manuální push disk
 • Funkce 3-in-1
 • Ocelová paluba odolná proti rezistvu

Model TB130 XP Troy-Bilt je výkonná sekačka založená na plynu. Pokud máte středně velký trávník se vzestupy a pády nebo drsným terénem a při sečení chcete cvičit, má tento stroj více funkcí, které usnadní vaši práci.

– Robustní motor

Motor Honda na této sekačce s těžkými výhodami 163cc může snadno zvládnout náročné úkoly, jako je hackování vysokým plevelem a zarostlou trávou. Stroj má auto-choke pro spolehlivý a rychlý startup tím, že vytáhne kabel zpětného rázu na řídnici, zatímco držíte lištu přítomnosti operátora současně.

Motory Honda patří mezi nejspolehlivější malé motory pro zařízení Power Yard, takže s touto sekačkou můžete očekávat mnoho sezón používání. Samozřejmě, stejně jako všechny plynové motory, vyžaduje nějakou příležitostnou údržbu, jako je čištění vzduchového filtru, výměna zapalovací svíčky a změna oleje.

-Tri-Action Action Cutting Blades

Tato sekačka je také vybavena tri-akční řezací čepele a palubou pro jemné sekání travních čepelí pod palubou, což má za následek čistý řez. Kromě toho se výška čepele snadno upravuje v šesti pozicích pomocí jedné páky na každé straně paluby, takže můžete trávu nakrájet na přesnou délku, kterou chcete.

– Velká zadní kola

Pokud váš dvůr obsahuje hrubý terén, významnou výhodou této sekačky jsou zadní kola 11 palců. Velká zadní kola vám poskytují větší mechanickou výhodu při tlačení sekačky. Také usnadňují navigace po nerovnoměrné půdě a na kopcích.

-Funkce 3 v 1

Můžete si zabalit výstřižky do kontejneru pro sběr vzorků nebo je odstranit, abyste mulčovali trávu pod sekačkou, abyste zlepšili vitalitu trávníku. Kromě toho, odstraněním tašky a zástrčky mulčování, můžete si vybrat, aby se vyříznula tráva ze strany sekačky do hromady, jak se pohybujete.

– paluba s vymýváním

Tato sekačka má na palubě vymývací port. Takže nemusíte stroj naklonit, abyste se čistili pod palubou.

Kromě toho je paluba pevná ocel, která se snadno neohýbá, ohýbá nebo rez.

– Sečteno a podtrženo

Toto je solidní trávník pro kupující, kteří chtějí pro svůj dvůr push mexing. Vysoce kvalitní motor Honda a drsný. Velká zadní kola dávají této sekačce extra sílu pro řešení tvrdých plevelů, vysoké trávy a nerovnosti.

– model traktoru TB490 XP

 • Těžký výbor 190 cc Honda
 • Samoprostorovaná a variabilní rychlost
 • 3-in-1 funkce tašky, mulče a boční výboje
 • Drsná a velká zadní kola
 • Komfortní rukojeť

Pokud chcete trávu s vážnou silou a schopností řezání a nechcete ji tlačit kolem své energie, může být tento TB490 TROY BITT TB490, co potřebujete. Tato sekačka je samohybná s velkým motorem Honda pro rychlé a efektivní cestování s proměnnou rychlostí a rychlé, čisté řezání. Tento stroj však v tomto přehledu váží výrazně více než kdokoli jiný za 96 liber.

– Honda Engine

4-odtazaný motor Honda na tomto modelu má nejvyšší sílu všech sekaček v tomto přehledu nejvyšší sílu všech sekaček. Ve většině případů to začíná při prvním tahu šňůry kvůli automatickému choku, který automaticky upravuje karburátor na správné nastavení při spuštění a spuštění motoru. Nemá elektrický start.

Na tomto motoru musíte zkontrolovat hladinu oleje a přidat čerstvý olej, když se sníží. Musíte také pravidelně čistit vzduchový filtr a starat se o zapalovací svíčku sezónně, aby tento motor udržel v horním stavu. Požadovaná údržba je však něco, co většina lidí může dosáhnout s minimem nástrojů a zkušeností.

– Variabilní rychlost 4 × 4 jednotka

Robustní motor posílá napájení na všechna čtyři kola, když to chcete. V závislosti na podmínkách sečení vám dvě páky poblíž kol umožňují vybrat pohon předních kol, pohon zadních kol nebo pohon čtyř kol.

Pohon předních kol umožňuje snadněji manévrovat kolem objektů na vaší cestě a pohon zadních kol dostane sekačku do kopců a přes drsný terén snadněji. Pohon všech kol vám však dává maximální sílu pro nejnáročnější podmínky pro země a sečení.

Kromě toho má tato sekačka pohon s proměnnou rychlostí. Nechte vám rychle upravit rychlost cestování stisknutím páky na řídítkách. Čím více vytáhnete páku, tím rychleji stroj stoupá na rychlost, která vás za to zahodí. Operace rychlosti jedné ruky udržuje jedno z vašich rukou zdarma.

– Odolná řezací paluba

Pomocí páky pro nastavení duální výšky se robustní ocelová řezací paluba tohoto modelu přizpůsobí na tři pozice od 1 ¼ palce do 3 ¾ palce na výšku. Kromě toho vestavěný vymývací port způsobuje, že po každém použití je jednoduchá spodní strana paluby a bez rezivu.

Stačí připojit zahradní hadici, zapněte vodu a začněte se otáčet čepelí, aby se vyplavila pod palubou. Tato užitečná funkce je výhodou pro rychlé čištění paluby a zabránění rzi a hromadění zbytků.

– Velká kola

Kola na tomto modelu jsou 8 palců vpředu a 11 palců vzadu a mají hluboké a drsné běhouny, aby zvládli nejnáročnější pozemní podmínky a terén.

-Funkce 3 v 1

Stejně jako u jiných trávníků v této recenzi má tento také funkčnost 3 v 1, takže si můžete vybrat, zda si vyříznou trávu zabalíte v 1.Kontejner povodí 9-bushel, mulč a nechte oříznout fragmenty na zemi jako hnojivo nebo je boční propusťte.

Boční výtok je praktický prvek, pokud chcete vyfukovat řezanou trávu na květinový záhon nebo rostliny krajiny vedle trávníku, aby mulčují oblast, aniž byste museli pobíhat trosky a pohybovat ji ručně.

– Pohodlná a nastavitelná řídítka

Řídítka je potažena pohodlným a měkkým materiálem, takže je to snadné na rukou. Kromě toho můžete rychle upravit popisovač na tři nastavení tak, aby odpovídala požadavkům na výšku a pohodlí operátora.

Pohodlná a nastavitelná řídítka prospívá každému, kdo používá stroj po dlouhou dobu.

– Sečteno a podtrženo

Tento model zabíjení má více funkcí pro sečení velkých ploch a práci na dlouhých sezeních. Jednotka s proměnnou rychlostí, samohybná, dostane stroj na drsnou půdu a snižuje pracovní zatížení pro operátora.

Možnost použití zadního, předního nebo předního kola přispívá k všestrannosti této sekačky a vymývací port činí čištění hračkou.

Porovnání funkcí produktu

Nejdůležitějšími rozdíly mezi těmito čtyřmi modely sekačky na trávu jsou velikost motoru, výrobce motoru a pohon pro prosazování vs. manuální systémy push hand.

– Nejsilnější motor

Vítěz: Model TB490 XP

S robustním motorem Honda 190cc má tento model nejvíce napájení všech revidovaných modelů. Pokud tedy potřebujete maximální výkon s variabilní rychlostí, je to model, který si můžete vybrat.

– nejjednodušší použít

Vítěz: Model 12Avu2v2766

Pokud chcete sekačku s vlastním pohonem s nezbytnými funkcemi 3 v 1, má tento model to, co potřebujete. Jednostupňový pohon předních kol poskytuje vynikající manévrovatelnost s minimálními ovládacími prvky, takže je přímý.

– Nejlepší pro malé yardy s drsným terénem

Na malém dvoře s vzestupy a pády a nerovnoměrným základem nabízí tato sekačka několik výhod velkých zadních kol a funkcí 3 v 1 s manuálním pohonem, která udržuje náklady a váhu stroje dolů.

– Nejlepší pro malé yardy

Vítěz: Model 11A-A2SD766

Pokud hledáte sekačku bez ozdůbky pro malý dvůr, tento model je vítězem. Má výhody funkce 3 v 1 a push ve stylu této minimální hmotnosti a velikosti.

Závěr

Přečtením těchto recenzí Troy Bilt Lawn sekačky jste se naučili důležité podrobnosti o čtyřech populárních modelech.

Možná vás také bude mít zájem vědět, že Troy Bilt vyrábí zařízení na dvoře poháněné plynem od roku 1937 a společnost má solidní pověst pro výrobu spolehlivých malých motorů. Kromě toho všechny tyto modely přicházejí s tříletou zárukou.

Při výběru nové trávy se nejlepší odpovídá vašim preferencím a velikosti a podmínkám ve vašem dvoře. Všechny tyto sekačky nabízejí výhody pro různé kupující a volba je na vás.