9 oprav pro to, kdy vaše sekačka na trávu nezačne. John Deere sekačka na trávu

0 sekundová změna oleje nová s traktory trávníků John Deere 100

Četl jsi to správně! John Deere vydal sestavu traktoru s řadou 100 série 100 s řadou nových průlomových funkcí. S vydáním nové řady 100 bude mnoho modelů nyní obsahovat první a pouze 30 sekundovou změnu oleje. 9 nových modelů „E“ nahradí řadu „D“ za stejnou cenu na základní úrovni a nabídne řadu nových funkcí se zaměřením na zkušenosti zákazníka, pohodlí a snadnou údržbu. Perfektní jezdecká sekačka pro nové kupující a majitele domů s malými pozemky, je série 100 postavena tak, aby sekala 1/3 akr až do dvou hektarů, s velikostí sekačky v rozmezí od 42-in. do 54-in. S výkonem koňských sil.

Aktualizace

Nový traktor trávníku 100 série 100 je nejpohodlnějším traktorem ve své třídě postavené právě tady v USA v Greenville, Tennessee. Mají nový design ergonomické operátorské stanice a dva bok po boku vpřed/reverzní pedály, aby se provoz stal vánkem, zejména při zálohování nahoru. Pedály vedle sebe poskytují vynikající kontrolu rychlosti a směru. Také zlepšili viditelnost na palubní desce a usnadnili ovládací prvky vidět a identifikovat. Přepracovaná páka zvednutí paluby dává operátorovi ergonomické páky a způsobuje, že se rychle změní výšku řezu na cestách. Volant a sedadlo byly také přemístěny pro zlepšení pohodlí.

A konečně, systém ReadyStart umožňuje operátorům založit stroj, aniž by museli motor dusit, pokud teploty vzduchu nejsou blízko nebo pod zamrznutí. ReadyStart je k dispozici na následujících 100 modelech řady: E120, E130, E150, E160, E170 a E180.

Snadné změny modelů

Mezi modely snadné změny patří modely E120, E130, E150, E160, E170 a E180. Kromě všech ostatních změn v řadě 100 budou tyto sekačky na trávu používat systém výměny oleje s 30 sekundou snadné změny. 30 sekundová změna oleje je vzrušující nová inovace patentovaná společností Deere.

Jak to funguje?

Deere změnila změnu oleje. Změny oleje jsou nyní čistší, rychlejší a snazší. Olej a olejový filtr jsou all-in-one. Jednoduše zvedněte kapotu, zarovnejte šipku na kanystru Easy Change s zářezem na motoru, otočte se a je zamčený dovnitř. Kanystr má dokonce místo pro psaní data poslední změny oleje. Nemusíte vypouštět starý olej z motoru, změna filtru odstraní všechny kontaminanty a nový filtr je naplněn doporučeným olejem. Systém snadné změny nahrazuje.8 Quart of Oil. Zbývající olej v motoru je osvěžen nábojem nového oleje zahrnutého v systému náhrady snadné změny. V kombinaci s 40% více kapacity motorového oleje, zlepšenou filtrací a chladnější teploty, které pomáhají prodloužit životnost oleje, již není nutné odstranit a likvidovat veškerý olej v motoru během servisu. Snadná změna kanystr by se měla měnit každých 50 hodin nebo jednou ročně.

Trvanlivost

Všechny nové traktory trávníku 100 jsou podporovány jménem a trvanlivostí Johna Deere. Mají novou přední výkonnostní baterii a litinovou přední nápravu. Modely E160, E170 a E180 jsou také vybaveny balíčkem motorů s rozšířenou životností, což jim dává o 50% delší životnost.

Existuje mnoho důvodů, mechanické a jinak, proč sekačka neběží. Dobrou zprávou je, že oprava většiny všech problémů je dostatečně snadná pro manipulaci s.

Autor: Tony Carrick a Manasa Reddigari | Aktualizováno 8. srpna 2022 16:03

Můžeme získat příjmy z produktů dostupných na této stránce a účastnit se přidružených programů.

Péče o trávník může být únavná, ale jakmile tráva začne růst na jaře, sečení se ve většině čtvrtí stane skutečností života. Když konečně shromáždíte sílu řešit první řez sezóny, existuje jen málo zvuků tak skličujícího jako síla modulu sekačky na trávu, který se otočí, ale nezačne.

Než přetáhnete sekačku pro opravy nebo investujte do nákladných náhradních dílů, nejprve se ujistěte, že ucpaný vzduchový filtr, zašpiněná zapalovací svíčka, poškozený bezpečnostní kabel, ucpaný sečení nebo kontaminovaný plyn není vina. Pracujete v následujících krocích a možná budete moci znovu dostat svou puttering Grass Guzzler v žádném okamžiku v žádném okamžiku.

Odborník na opravu sekačky na trávu může pomoci. Získejte ZDARMA, bezpodmínejte se odhady od profesionálů ve vašem okolí.

Změňte filtr karburátoru sekačky na trávu.

Vzduchový filtr vaší sekačky vaší trávníku chrání karburátor a motor z trosek, jako jsou výstřižky a nečistoty. Když se vzduchový filtr stane ucpaným nebo příliš špinavým, může zabránit spuštění motoru. Chcete.li to zabránit tomu, aby se to stalo, vyměňte papírové filtry. nebo čisté nebo vyměňte pěnové filtry. po každých 25 hodinách používání motoru.

Proces pro odstranění filtru závisí na tom, zda provozujete sekačku na trávu nebo na procházce. Pro jízdní sekačku vypněte motor a zapojte parkovací brzdu; Pro sekačku na procházce vytáhněte zapalovací drátě. Poté zvedněte filtr z jeho pouzdra.

Jedinou volbou pro papírové filtry je náhrada. Pokud čistíte pěnový filtr, umyjte jej do roztoku horké vody a detergentu, abyste uvolnili špínu. Nechte jej úplně vyschnout a poté otřete čerstvý motorový olej přes filtr, vyměňte jej do svého pouzdra a zapněte sekačku-tento čas k příjemnému víření motoru ve špičkovém stavu.

Zkontrolujte zapalovací svíčku.

Je vaše sekačka na trávu stále tvrdohlavá? Viníkem může být zapalovací svíčka, která je zodpovědná za vytvoření jiskry, která zapálí palivo v motoru. Pokud je uvolněna, odpojena nebo potažena ve vodě nebo zbytku uhlíku, může být zapalovací svíčka příčinou poruchy vašeho počítače.

Najděte zapalovací svíčku, často nalezenou na přední straně sekačky, a odpojte drát zapalovací svíčky a odhalte zástrčku pod. Pomocí nástěnného klíče odšroubujte zapalovací svíčku a odstraňte jej.

Zkontrolujte elektrodu a izolátor. Pokud vidíte nahromadění, stříkejte čistič brzdy na zástrčku a nechte jej několik minut namočit, než si ji otírá čistým hadříkem. Přeinstalujte zapalovací svíčku, nejprve ručně a poté s nástěnným klíčem pro konečné utažení. Pokud problém přetrvává, zvažte změnu zapalovací svíčky.

Vyčistěte sekačku na troskách.

Paluba sekačky zabraňuje sprchování trávy do vzduchu jako konfety, ale také pro ně vytváří místo, které mohou sbírat. Travové výstřižky mohou ucpat sekačku, zejména při sečení mokrého trávníku a brání se otočení čepele.

Pokud se zdá, že startovací lano je uvíznuté nebo je obtížné ji vytáhnout, pak je to pravděpodobně kvůli ucpané palubě. S sekačkou bezpečně vypnutou, přejděte ji na její stranu a prozkoumejte podbřišku. Pokud jsou mezi čepelí a palubou zachyceny velké shluky řezané trávy, použijte záhyb. Když je paluba opět čistá, položte sekačku zpět na nohy a spusťte ji.

Vyčistěte větrací otvor v palivovém uzávěru sekačky.

Sekačka začala dobře, udělali jste prvních pár průchodů, pak najednou sekačka skončila. Několikrát vytáhnete šňůru, ale motor jen spustí a umírá. Co se děje? Mohlo by to mít něco společného s palivovým uzávěrem. Většina sekaček má odvzdušňovaný palivový uzávěr. Účelem tohoto otvoru je uvolnit tlak, což umožňuje proudění paliva z nádrže do karburátoru. Bez větrání se plynové plyny uvnitř nádrže začnou hromadit a vytvářet vakuum, které se nakonec stane tak silné, že zastaví tok paliva.

Chcete.li zjistit, zda se jedná o problém, odstraňte uzávěr plynu pro rozbití vakua, pak jej znovu připojte. Sekačka by měla začít přímo. Ale pokud sekačka na trávu nezůstane po 10 minutách.

Vyčistěte a doplňte palivovou nádrž na sekačku na trávu.

Zjevná. a často přehlížená. je vaše sekačka spuštěna, že nádrž je prázdná nebo obsahuje plyn, který je starý nebo kontaminovaný přebytečnou vlhkostí a nečistotami. Pokud je váš plyn více než měsíc starý, použijte čerpadlo oleje sifonu k vypuštění z nádrže.

oprav, vaše, sekačka, trávu, nezačne, john

(Je důležité být opatrný, protože rozlitý olej může způsobit kouření, ale existují i ​​jiné důvody, proč by se to mohlo stát. Přečtěte si více o tom, co dělat, když je vaše sekačka na trávu kouření.)

Přidejte stabilizátor paliva do nádrže.

Naplňte nádrž čerstvým palivem a stabilizátorem paliva, abyste prodloužili životnost plynu a zabránili budoucímu hromadění. Ucpaný palivový filtr je dalším možným důvodem pro sekačku na trávu. Když je filtr ucpaný, motor nemůže přistupovat k plynu, díky kterému je systém probíhat. Pokud má vaše sekačka palivový filtr (ne všechny), zkontrolujte, zda se ujistěte, že správně funguje.

oprav, vaše, sekačka, trávu, nezačne, john

Nejprve vyjměte palivový potrubí na karburátoru. Plyn by měl vytékat. Pokud tomu tak není, potvrďte, že ventil uzavírání paliva není náhodně uzavřen. Poté vyjměte palivový potrubí, která je před vstupem do palivového filtru. Pokud plyn vyběhne volně, je problém s filtrem paliva. Pokyny k výměně filtru a opětovné sestavení sekačky najdete v příručce svého majitele.

Zkontrolujte kabel mechanismu uvolnění bezpečnosti.

Neochota sekačky vaší trávníku nemusí mít s motorem vůbec nic společného, ​​ale spíše s jedním z bezpečnostních prvků sekačky: kontrola mrtvého muže. Tento barevně pojmenovaný bezpečnostní lišta musí operátor držet na místě, aby motor spustil nebo spustil. Po uvolnění lišty se motor zastaví. Zatímco tento mechanismus snižuje pravděpodobnost strašných nehod sekačky na trávu, může to být také důvod, proč sekačka nezačne.

Bezpečnostní lišta ovládání mrtvého muže je připojena k kovovému kabelu, který se připojuje k zapalovací cívce motoru, která je zodpovědná za odeslání proudu na zapalovací svíčku. Pokud motor sekačky na trávníku nezačne, zkontrolujte, zda je tento kabel poškozen nebo zlomený. Pokud ano, budete ho muset vyměnit, než se začne sekačka.

Naštěstí je výměna rozbitého ovládacího kabelu snadná práce. Možná však musíte počkat několik dní, než se dostanete. Zapište si sériové číslo sekačky na trávu a poté se vydejte na webové stránky výrobce a objednejte si nový kabel.

Zkontrolujte, zda je brzda setrvačníku plně zapojena.

Setrvačník pomáhá, aby motor fungoval hladce setrvačností. Pokud to nefunguje správně, zabrání to fungování motoru sekačky.

Pokud je plně zasnoubený, může to ztěžovat tahu sekačky. Zkontrolujte brzdovou destičku a zjistěte, zda se plně naváže na setrvačník a že není nic zaseknutí čepele, aby se ovládací páka mohla volně pohybovat.

Pokud se klíčová brzda setrvačka stříhala, mohla sekačka přejít přes něco, co se zamotalo do čepele. Je možné vyměnit klíč setrvačník, ale vyžaduje to rozebrat sekačku.

Podívejte se na známky, že sekačka potřebuje profesionální opravy.

Při opravě sekaček na trávu může být práce pro kutily, jsou chvíle, kdy může být nejlepší požádat profesionála, aby pomohl opravit sekačku na trávu. Pokud jste provedli veškerou správnou údržbu sekačky, která je doporučena výrobcem, a prošli jste všemi možnými způsoby, jak opravit sekačku z výše uvedených kroků, pak může být nejlepší zavolat profesionála. Zde je několik známek, které naznačují, kdy je pomoc pro profesionála dobrý nápad.

  • Vidíš černý kouř. Motor bude mít prospěch z hodnocení technika, protože by mohl být popraskaný nebo by se mohlo vynořit něco jiného.
  • Nadměrné využití ropy nebo plynu. Pokud jste změnili zapalovací svíčky a provedli jste všechny ostatní údržby a sekačka konzumuje více než obvyklé množství ropy nebo plynu, poraďte se s profesionálem na hodnocení.
  • Sekačka na trávu vydává klepání. Když sekačka na trávu začne vydávat zvuk klepání, něco by mohlo být ohnuté nebo z zarovnání. Může být těžké to zjistit sám, takže profík může pomoci.
  • Vibrační nebo otřesená sekačka na trávu může být známkou problému mimo opravu kutilství. Obvykle je něco volného nebo nerovnatelného správně.

Typ oleje John Deere D140, průvodce změnou kapacity

Včasná údržba je kritická pro životnost jakéhokoli zařízení a pokud jde o motory: Ještě více, protože se jedná o složité mechanismy, které mají spoustu pohyblivých částí s přesným tolerance a šílené teploty.

Olej je pro motor stejně kritický jako krev pro naše těla, pomáhá regulovat teplotu motoru a zajišťuje zdraví každé složky v něm tím, že poskytuje odpovídající mazání a vyčištění služeb.

Ale jak olej ve vašem motoru stárne, začíná ztrácet své viskózní schopnosti, protože hromadění uhlíku a horká teplota ovlivňují chemickou strukturu oleje v průběhu času. Starý olej tedy vede k předčasnému opotřebení komponent motoru.

Olejový filtr je také velmi důležitou součástí vašeho motoru, je to ledviny motoru, které čistí krev (olej z jedu) a nahromadění kovových podání v oleji.

Zatímco kovové podání jsou přirozeným vedlejším produktem provozu motoru; Když množství těchto podání v oleji překoná kritický bod, olej se stane nebezpečnou abrazivní látkou, která všude přináší ničení a smrt.

Místo mazání a omlazení má přinést. Když se olejový filtr ucpává s kovovými podáními a dalšími úlomky, přestane chránit motor.

Je tedy naprosto nutné obsluhovat motor na sekačce traktoru a změnit olej spolu s olejovým filtrem v čase, i po uplynutí záruky na něj.

A pokud se nechcete roztrousit pro výměnu obchodního nebo servisního oleje, můžete to udělat sami. V tomto článku vás provedu procesem.

Požadavky:

Při práci s hořlavými materiály a stroji se ujistěte, že sledujete všechna preventivní opatření, bezpečnostní opatření. Pokud tomu tak je, postupujme dále.

Budete také potřebovat olejový filtr klíč/svorku, plastovou trychtýř, ochranné tepelné rukavice (nebo jakékoli jiné silné látkové rukavice) a nějakou nádobu pro vypuštění starého oleje (jako kbelík nebo plastový nádobu na odříznutou stranu). Ujistěte se, že správně zlikvidujte starý olej, uvědomte si environmentální.

Jaký typ oleje a kolik z toho potřebuje váš John Deere D140?

D140 má Briggs Stratton 40 Čtyřdobý, vzduchem chlazený, v Twin 2 válcový benzínový motor.

Kapacita oleje: 1.9 l (2.01 USA. qt, 1.67 Imp. qt.)

Jaký typ olejového filtru k použití?

Váš John Deere D140 používá olejový filtr s následujícími rozměry:

Ó.D 3 ″, výška 2-5/16 ″, vlákno 3/4 ″.16, 25 mikronů

Jak často byste měli provádět údržbu oleje?

John Deere doporučuje výměnu oleje a olejového filtru každých 50 hodin moto (spolu se vzduchovými a palivovými filtry).

Rovněž uvádějí, že olej by se měl měnit častěji za drsných podmínek:

Extrémně zaprášené podmínky.

Časté pomalé nebo nízkorychlostní provoz.

Působící v extrémně horkém podnebí.

Také, i když sekačku používáte méně než 50 hodin roční a provozujete ji v optimálních podmínkách, měli byste stále změnit olej jednou za sezónu, protože olej začne ztrácet svou chemickou integritu potřebnou pro správné mazání po roce sezení v motoru, když sedí, když sedí, když sedí, když již měl kontakt s uhlíkovými vedlejšími produkty a byl tepelně ovlivněn.

Změna oleje a oleje filtru:

Zaparkujte svůj traktor na rovnoměrném povrchu, zapojte parkovací brzdu, vypněte ji a vytáhněte klíče ze zapalování.

Ujistěte se, že přední kola jsou otočena až doleva.

Nejlepší je provést výměnu oleje, když je motor stále horký, ale velmi opatrní, abyste se nespálil dotýkat se komponent motoru a nosit ochranné tepelné rukavice (nebo jakékoli jiné silné látkové rukavice).

Poznámka: Olej je horký, když motor běží na chvíli (10 minut nebo déle) nebo když je právě zastaven.

Otevřete kapuci a opravte ji v otevřené poloze.

Odšroubujte dva panely Černé plastové stráže (1), které sedí na každé straně motorového zálivu s 10 mm klíčem nebo zásuvkou a převrátíte je dopředu nebo je zcela sundejte, aby umožnily přístup k vypouštěcímu portu a olejovému filtru na protichůdné strany traktoru. Tyto panely jsou zašroubovány k rámu s jedním 10 mm šroubem (2).

John Deere revolucionizuje změnu oleje s novým systémem výměny oleje s 30 sekundou Easy Change

Cary, n.C Feb. 14, 2018 /PRNewswire /.- John Deere zahajuje systém Easy Change 30sekund výměny oleje pro rychlé a snadné změny oleje na vybraných traktorech trávníků. S novým systémem mohou majitelé měnit olej jednoduše kroucením na nové kazetě, která obsahuje jak olej, tak filtr. není nutná žádná odtok motorového oleje. Tato revoluční technologie usnadňuje změnu motorového oleje, rychlé a čisté. Změna filtru odstraní zachycené kontaminanty a nahradí asi 0.8 qt (0.76 l) motorového oleje.

oprav, vaše, sekačka, trávu, nezačne, john

Tento integrovaný systém je exkluzivní pro John Deere a snižuje dovednosti a úsilí tradičně vyžadované pro změny ropy. žádný rozruch, žádný nepořádek. Není nutné žádné vypouštění a odstranění staré kazety a další čtvrtinu otočení a další otočení na instalaci nové kazety. To způsobuje, že je pro téměř kohokoli snadné změnit olej ve svém trávníku, což zmocňuje více majitelů, aby si vzali údržbu traktoru do svých rukou.

„Naší hlavní prioritou je poskytnout majitelům snadný a bezproblémový zážitek, aby si udrželi své traktory trávníku,“ řekl Kirk Eisenbeis. Manažer marketingu produktů pro Johna Deere. „Schopnost snadno, rychle, rychle a bez nepořádku je opravdu přitažlivá pro lidi, kteří nemají tradiční zážitek z výměny oleje,“ dodal Eisenbeis.

Systém výměny oleje John Deere Easy Change je k dispozici na následujících modelech 2018 100 sérií trávníků: E120, E130, E150, E160, E170 a E180.

V současné době jsou v současné době k dispozici 100 sekundových traktorů série s řadou série s 30sekundovým olejovým systémem Easy Change.

O společnosti John Deeredeere Company (NYSE: DE) je světovým lídrem v poskytování pokročilých produktů a služeb a je odhodlána úspěchu zákazníků, jejichž práce je spojena s pozemkem. Ti, kteří kultivují, sklízejí, transformují, obohacují a staví na zemi, aby uspokojili dramaticky rostoucí potřebu jídla, paliva, přístřeší a infrastruktury na světě. Od roku 1837 dodává John Deere inovativní produkty vynikající kvality postavené na tradici integrity. Pro více informací navštivte John Deere na jeho celosvětovém webu na www.Johndeere.com.

Děkujeme za předplacení!

Přihlášením souhlasíte s přijetím obsahu od nás. Naše zpravodaje obsahují sledovací pixely, které nám pomohou dodávat jedinečný obsah na základě zapojení a zájmů každého předplatitele. Další informace o tom, jak použijeme vaše data, abychom zajistili, že vám posíláme relevantní obsah. Svůj souhlas můžete kdykoli stáhnout v zápatí každého e.mailu, který obdržíte. Mit ihrer anmeldung erklären sie sich damit einverstanden, inhalte von uns erhalten. Unsere zpravodaj enthalten zählpixel, die lieferrung einzigartiger inhalte in bezug auf das annament und die cressen der einzelnen ermöglichen. Weitere Information über Die Verwendung Ihrer daten im hinblick auf die Zusendung von relevantní inhalant, nalezení sie v unser PRN Consumer Newsletter Oznámení o ochraně osobních údajů. Ihre Zustimmung Können Sie Jederzeit v der Fußzeile Jeder Erhaltenen E-mail Widerrufen. En vous inscrivant à la Newsletter, vous consentez à la récece de contenus de notre část. Notre Newsletter Contient des Pixels Espions Nous Permenttant la Fourniture à Chaque Abonné, d’un contenu jedinečný en zákonný avec ses souscription et interêts. Pour de plus amples Informace Sur l’eilition Faite de Vos Données en vue de l’envoi des contenus zájmy, nous vous invitons à konzulter la Politique de Conferentialible Divonible Divonible Divonible à Partir du Lien Suivant Prn Consumer Newsletter Oznámení. Vous pouvez à tout moment reverrir sur vobre souhlas par le biais des informace. Регистрирайки с, вие с ъъгласяве да получавате инфrání. Нашите ююлетини ъъдържат проследяващи пиксели, които ни помагат да ъз ъз а аноно ъз а аноно ъз а аноное ъзъз а а а а а а а а а а а а а аъзн. остта и интересите на. За повече информация относно начина, по който ще използзз д г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г. ържание, моля, направете справка с нашето уведомление за поверителност на потебитеhání. Можете да отттеглите ъъгласието с по вс в в д долнvice колонтите по už по už по už по už по už по už.