ČASTO KLADENÉ OTÁZKY. Kawasaki Lawn Mower Motors

Často kladené otázky týkající se energetického vybavení a naší společnosti.

O B T na jih

B T South je místně vlastněný a provozovaný rodinný podnik.

Mezi produkty, které nabízíme a služba, patří: nulové sekačky z Toro a Spartanblowers, Trimmers Mowers od Stihlflex Frame Tractors z Vetrac

B T South je prodejce Stihl Elite, hlavní servisní středisko Toro a autorizované servisní středisko pro Spartan a Vetrac.

Proč nakupovat od B T South místo velkého obchodu?

Výběr. Obchody Big Box obvykle skladují 3 až 6 modelů ve značce sekačky, která se nejlépe prodá sama. Na B T South je k dispozici celá linka Toro. To znamená asi 80 různých modelů sekačky Toro Zero Turn, které máte k dispozici. Obvykle skladujeme asi 50 jedinečných modelů Toro Zero Turn.

Znalost. Se všemi těmito modely, z nichž si můžete vybrat, možná hledáte někoho, kdo dokáže poukázat na rozdíly a nevýhody výhod. Protože se specializujeme na energetické vybavení, jsme připraveni vám poskytnout informace, které hledáte, abyste vám pomohli učinit informované rozhodnutí vyhovět vašim potřebám.

Servis. Tyto výrobky prodáváme nejen, ale obsluhujeme, nosíme díly a v případě potřeby splníme záruku výrobce. S více než stovky tisíc dolarů na polici v kombinaci se kvalifikovanými techniky a znalým užitečným personálem jsme připraveni se starat o naše zákazníky. Na většině jezdeckých zařízení, které prodáváme, nabízíme ASAPS, náš prioritní program služeb, který vám v podstatě poskytuje „přestávku v linii zdarma“ v našem servisním oddělení pro rychlý obrat čas.

Možnosti financování cen. I když máme co nabídnout, nepožádáme vás, abyste zaplatili více, zjistíte, že máme stejné nízké jako The Big Box Store. Pokud najdete výjimku, upozorněte ji na to. Nabízíme velmi konkurenceschopné finanční možnosti na jezdecké produkty až 0%. Požádejte nás o podrobnosti a aktuální propagace.

Kdo jsme. Jako místní konzervativní rodinný podnik doufáme, že bude druh podnikání, které chcete sponzorovat. Pokud si ceníte, že máte místní servisní středisko pro vaše zařízení, pomůžete zajistit, aby tyto malé podniky zůstaly v komunitě tím, že je odměňují vašimi nákupy.

Nemáme žádnou neúctu vůči společnosti Big Box Store Corporations. Se stovkami tisíc produktů a značek, které nabízejí z oken dveří, aby malovali těsnění, keři, stromy, jedlého potkana, na trávu sekačky, je to zázrak, že jsou schopni vykonávat svou práci stejně jako oni, jak to dělají. Naštěstí naše zaměření může být mnohem užší, což nám umožňuje mít hlubší nabídku produktů, znalostí, částí a služeb týkající se napájecího zařízení.

Co je Asaps?

I když ASAP nebyl zahrnut do vašeho původního nákupu, můžete jej ještě přidat. ASAPS zajišťuje B T South Will: Alocate Service: Vytvořte prostor pro vaše vybavení i během naší nejrušnější sezóny. Prioritní služba: Poskytněte svému vybavení prioritu před jiným zařízením, takže se pohybuje v naší frontě služeb rychleji.‍Qa: Can Asaps zakoupit samostatně pro Toro Z, které nebyly zakoupeny na B T South?Ano (viz níže uvedený graf cen)

Vyprší ASAPS?Ne, ne tak dlouho, pokud vlastníte vybavení, a my zůstáváme autorizovaným prodejcem / servisním střediskem pro zařízení.

Jak rychle je doba obratu pro stroje ASAPS?Mění se některé s tím, jak složitá je práce a jak rychle se sešany přicházejí naše dveře. Naším cílem, se kterým se obvykle setkáváme, je, aby zde byl dodavatel krajiny ASAPS ne více než 3 pracovní dny a aby zde byla spotřebitelská vybavení ASAPS ne více než týden.

Jsou všechny stroje ASAPS zacházeno se stejnou prioritou? Ne, náš algoritmus fronty služeb bere v úvahu stav ASAP a další faktory, z nichž některé jsou: jak dlouho stroj čekal ve frontě. Jak starý je stroj a zda je stále ve své záruční období, např. Komerční vs. Střední třída vs spotřebitel.

Náklady na ASAP se pohybují od 350 do 660‍

Který motor bych si měl vybrat pro svou sekačku

Po celou dobu se nás ptá, který motor je nejlepší. Nebo stejně často pro potvrzení, že značka je nejlepší. (např. „Brand X“ je nejlepší právo?)

Kdybych se vás měl zeptat: „Je Chevrolet nejlepší volbou?“Bylo by těžké odpovědět, aniž by věděl, o kterém Chevroletu mluvíme.“. Existuje svět rozdílu mezi Corvette a Chevette, přesto jsou to oba Chevrolet.

Ve světě motoru je to stejné. Když mluvíme o tom nejlepším, co každá společnost může nabídnout, jsou to všechny solidní komerční motory, které je velmi nepravděpodobné, že by zklamaly. Tyto top modelové motory zahrnují:

Briggs Stratton Vanguard Kawasaki FX Kohler Command Pro Toro zx‍ Pokud všechny tyto společnosti mohou vytvořit skvělý motor, proč se zdá, že pověst Kawasaki je tak příznivá a Briggs Strattonova reputace chudá?

Rozdíl je v tom, kde nakreslí čáru na dně ceny a kvality. Kawasakiho spodní je jejich model FR, který je špičkovým bytovým motorem. Briggs Stratton na druhé straně postaví motor pro téměř jakýkoli rozpočet a je to nejlevnější modely s nejnižší kvalitou, které mají tendenci prodávat v největším objemu a nakonec bolí jejich pověst.

Protože často máme zákazníky, kteří chodí ve dveřích a doslova říkají: „Nejedná mi nic s motorem Briggs“ váháme nosit Briggs poháněné Z, pokud to není jejich nejlepší, Briggs Stratton Vanguard. Většina sekaček, které zásobníme, je poháněna Vanguard, Kawasaki, Kohler nebo Toro Engine. ‍ Kawasaki: Série FX je jejich nejlepší a také model, který uvidíte nejvíce v linii Toro. Série FT FS jsou také komerční, prostě ne jejich nejlepší. FR je jejich špičkový rezidenční motor, který je v podstatě zlevněnou verzí FS, a stále velmi solidní motor. ‍ Kohler: Příkazová řada je jejich nejlepší a mnoho z příkazových modelů má hydraulické zvedáky (není nutné úpravy ventilu) a vstřikování paliva uzavřené smyčky (/- 25% úspory paliva). Pod příkazem je ZT (důvěrník), který je také komerční, prostě není jejich nejlepší. Poté spotřebitelský motor 7000 pro střední třída 7000 Pro, který se ukázal jako spolehlivý spotřebitelský motor a sdílí mnoho stejných základních komponent nalezených v ZT. Níže je odvaha Kohler, která má špatnou pověst hlavně kvůli verzi s jediným válcem, z nichž mnohé měly problémy před lety.

Toro: Většina lidí nemyslí na Toro jako na motorovou společnost. Ve skutečnosti však byli založeni pouze za účelem stavby motorů a později se dostali do sekačky. Po cestě vyráběli mnoho typů zařízení i včetně děl a námořních mechanických částí pro světové války I II. Mají několik malých motorů pro Walk Power Mowers Snow Blowers, ale jen dva základní návrhy pro sekačky. Toro SX je spotřebitelský motor 16 hp, který se ukázal jako spolehlivý po několika letech na trhu.

V roce 2015 Toro vydal motor ZX, který se stal nejpoužívanějším motorem v řadě Toro Z. B T South prodal přes 1400 kusů vybavení poháněného tímto komerčním motorem a jeho vynikající výkon ji zatlačil do stejné ligy s jinými špičkovými motory. Existují tři verze ZX, 22.5HP verze, 24.5HP verze a 24.5HP se systémem filtrace vzduchu z nádoby. Všechny tři jsou stejným jádrem, ale mají různé karburátory a komponenty vzduchového filtru. Přečtěte si více o funkcích motoru Toro ZX na tomto odkazu.

Největší výhodou, kterou má Toro V-Twin před jinými špičkovými motory, je to, že Toro může nechat produkovat méně nákladově než nákup podobných kvalitních motorů od Kohleru a Kawasaki Sekačka lépe v jiných oblastech, jako je rám, paluba, vřetena a pneumatiky. Součástí nákladů výrobce na motor jsou náklady na stát za zárukou. Tato cena je pro Toro zjevně velmi malá, protože je vidíme, jak nadále nabízejí delší záruky než konkurenční motory až 5 let.

Často jsme se zeptali, zda je Toro V-Twin re-brand Kohler, Kawasaki nebo Brigggs. Není. Toro vyvinul a testoval design tohoto motoru pro vlastní použití. Toro má produkované průmyslovou obráběcí společností, aby splňovala jejich přesný design a standardy. Toro to nazývá Toro V-Twin. Exmark to nazývá Exmark V-Twin a možná uvidíte, že to používají i některé další značky Toro.

A co Honda? Honda je hlavním hráčem na trhu s motorem s jediným válcem pro produkty, jako je Walk za sekacími a dalšími malými napájecími zařízeními. Z jakéhokoli důvodu však jejich větší motory s dvojitým válcem, které mají velikost vhodnější pro produkty pro jízdu.‍ Životnost motoru: Nejprve si uvědomte, že velká část života motoru je údržba. Zejména změna oleje, změna vzduchového filtru a čištění zbytků z motoru podle potřeby, aby bylo možné správně vychladnout. Velmi důležité je také správné řízení paliva a použití správného motorového oleje, protože většina automobilových olejů vyrobených po roce 2009 nesplňuje specifikace pro vzduchově chlazené motory, což má za následek vyšší provozní teploty a sníženou životnost motoru. Komerční motory jsou samozřejmě navrženy tak, aby vydržely více hodin používání, ale i dobré spotřebitelské motory mohou trvat po celá desetiletí, když jsou dobře udržovány a nejsou příliš používány.

Pravděpodobnost vady výroby nebo návrhu. Každý výrobce má příležitostný problematický model nebo vadnou jednotku. Například Kohler měl problémy se svými ranými modely modulu odvahy, zejména model jediného válce. Kawasaki měl nevysvětlitelné problémy s některými z prvních modelů série FD s vodou chlazenou vodou. Toro, i když si z nich nevzpomínám na problematický motor, jejich 300 série Z-Master byla problematická sekačka. Jde o to, že ani to nejlepší z nejlepších společností nejsou dokonalé. Všichni tři z těchto výrobců vyrábějí pevné produkty, které jsou velmi spolehlivé pro drtivou většinu svých zákazníků. Na B T South jsme velmi selektivní ohledně produktů a výrobců, které se rozhodneme nést, protože v případě, že je problém, k nám přijde zákazník pro řešení. Nejsme jako velký obchod s velkým boxem, kde vám jen podají 800 #, aby se vás zbavili. Je to vzácná a neobvyklá situace, kdy bychom museli někoho poslat ze dveří pro řešení někde jinde. Naším obchodním modelem je prodávat kvalitní produkty, které fungují, a být schopen poskytovat jakékoli potřebné díly, služby a záruku v našem obchodě.‍ V případě vady motoru, jak bude výrobce stát za produktem. Pokud jde o záruky, můžete se spolehnout na to, že většina výrobců zrychluje a postará se o problém, když dojde k jasnému „černé a bílé“ defektu. Bohužel existuje velký potenciál pro šedou oblast v krytí záruky. Jednou z věcí, které obdivuji na Toro a Kohleru, je jejich tradiční americký postoj zákaznických služeb. Chápou, že zákazník zaplatil za svůj kvalitní produkt a dokonce i v „šedých oblastech“ jsou obvykle ochotni vystoupit, aby se věci dostali do situací, kde by ostatní výrobci ne. Když mají známou vadu, připustí to a v takovém případě často pomáhá zákazníkovi i mimo vypršení záruky. Samozřejmě, pokud existují důkazy, selhání bylo způsobeno zneužitím nebo nedostatkem údržby, nemusíme očekávat, že bude odpovědný výrobce. Mnoho dalších výrobců motorů a sekaček na trávu nemá tendenci být tak velkorysí. Zejména japonské společnosti mají tendenci být odolné vůči přijímacím problémům, a proto přebírají odpovědnost za selhání. Před lety, když, když Honda prodloužila záruku o další rok, byl mezi prodejci poslán spoof dokument jako praktický vtip, který řekl: „Dobrá zpráva! Vaše žádosti o záruku Honda budou nyní zamítnuty na další rok. “To samozřejmě není pravda. Honda rozhodně schválí některé záruční nároky, ale ve většině vtipů je zrno pravdy, včetně tohoto. A zrno pravdy je, že u některých společností se cítí, jako by zákazník byl vinen, dokud se neprokáže nevinný a že musíme bojovat s zuby a hřebíkem, abychom přiměli výrobce, aby vystoupil nahoru.‍ Je motor nejdůležitější součástí výběru dobrého nulového otočení? Zatímco motor je velmi důležitou součástí trávníku, je to více než jen dobrý motor, aby se vytvořil dobrý trávník. Jako kvalitní hydraulické komponenty pro hladký provoz a dlouhou životnost. Tuhá sečení paluby postavené dostatečně těžké, aby stálo roky rzi a dopady. Rám sekačky dostatečně silný, aby se nezlomil nebo deformoval. A existují vlastnosti, které nelze snadno měřit podle čísel, jako je rozdělení hmotnosti vyvážené pro optimalizaci trakce, manévrovatelnosti a stability svahu. Aerodynamika paluby pro maximalizaci kvality řezu a čisté řezné rychlosti. Samotné drahé kvalitní komponenty nezajišťují výkon. Někteří výrobci se snaží použít jednu nebo dvě kvalitní komponenty nebo značky, které jsou oblíbené na kontrolních seznamech Shoppera, a poté skóre na kvalitu v jiných oblastech ohrožující celkovou výkonnost a dlouhověkost.

Obecně lze lepší sekačku postavit s více penězi, ale získat co nejvíce třesk za vaše peníze znamená vyvážit drahé komponenty, aby splnil rozpočet a kombinoval tyto komponenty se sofistikovaným inženýrstvím, aby se maximalizoval výkon. Důvod, proč jsme si vybrali Toro jako základní značku našeho podnikání, i poté, co jim bylo nabídnuto více než dvacet dva konkurenčních značek, je ten, že Toro přináší nejvíce třesk za babku v široké škále různých rozpočtových úrovní. Motor Toro ZX je dobrým příkladem toho, jak to Toro dokázal přinést větší hodnotu. Tento motor ZX přináší komerční sadu prvků motoru nejvyšší úrovně bez ceny nejvyšší úrovně.

Maximalizace výkonu na dolar spolu s hlavní podporou průmyslu po prodeji a dostupnosti dlouhodobých dílů je to, jak se Toro stal nejdůvěryhodnější značkou v oboru. Zobrazit aktuální sestavu Toro Z na tomto odkazu.

Komerční motor Toro ZX V-Twin

Nyní jsme v 8. roce s Toro ZX a stali jsme se v tomto motoru velmi sebevědomí na B T South poté, co jsme prodali více než 2000 kusů zařízení ZX. Mezi klíčové rysy patří: ‍ Two Barrel Metal Alioy Karburátor 3 prsten automobilový styl Písty Litinové válce rukávů 5 hlav šroubů na všech motorových švech (namísto silikonového cementu) Cross Oil Sump Webbing. Umožňuje úplnější vypouštění během výměny oleje na tlakové mazání s roztočením na olejovém filtru Easy Change olejový systém. Pro změnu oleje dvoustupňové filtrace vzduchu s vlastním čištěním bez funkce samoobslužného čištění prodloužení oleje pro rozšíření životnosti vzduchového filtru Life Listová slitina ventilu ventilu odlitky Záruka výrobce přidávání slitiny: liší se na základě účasti na povýšení. Komerční použití až 4 roky / 750 hodin. ‍ TORO ZX 708CC 24.Na jaře 2015 narazil na trh 5 HP V-Twin Engine. V roce 2017 22.Byla vydána verze 5 HP, což byl stejný motor s jiným karburátorem. V roce 2018 24.Byla vydána 5 HP verze s filtrací vzduchu z kanystru a pro ostatní modely k dispozici sada pro upgrade kanystry. Filtr vzduchu z kanystrů nefiltruje vzduch lépe, ale umožňuje delší intervaly servisního servisního mezi filtry, které jsou oblíbené u komerčních krajin, kteří na své vybavení rychle umístili mnoho hodin.

Tyto vynikající motory jsou i nadále nabízeny napříč časovým linií Titan Z-Master.„V tomto motoru jsme se stali velmi sebevědomými, protože mohou trvat tisíce hodin. Nejenže vidíme tento úspěch pro zákazníky, kteří pravidelně mění jejich olej a udržují motor, jak doporučujeme. Upřímně jsme však upřímně ohromeni motory stále běžícími kolem 1000 hodin pro zákazníky zneužívajících motoru, kteří nám říkají „možná příště“, když doporučujeme změnit špinavý olej a znečištěné vzduchové filtry. Došli jsme k závěru, že jeho trvanlivost je na stejné úrovni jako další špičkové motory, jako jsou Kawasaki FX a Kohler Command Pro.

Jaké jsou výhody sekačky s nulovou otočením přes sekačku na traktoru?

Výhody, které přináší nulový tah, jsou významným pokrokem v produktivitě a kvalitě řezu.‍Customer Svědectví: Když mluvíme s novými majiteli Z o tom, jak se jejich nulový obrat ve srovnání s jejich předchozím trávníkovým traktorem obvykle dostáváme následující zpětnou vazbu: zkrátil svůj čas na polovinu na dvě třetiny. (Co trvalo 3 hodiny s jízdním traktorem, nyní trvá mezi 60 a 90 minutami) Kvalita řezu je plynulejší a čistší. Kvalita jízdy je drsnější. ‍ jak a proč je čas zkrácení rychlejší, kvalita řezu lépe a kvalita jízdy operátorem horší?‍Tle je začátek řezaným vzorem. S traktorem většina lidí seká v kruzích, což je ze své podstaty neefektivní, stejně jako všechny zálohování a obraty potřebné k provedení vzoru linky s typickým traktorem. Nulový obrat je přirozeně efektivní pro snížení vzoru linky, protože obrat je rychlé. Sečením v přímce paluba stříhá čistší a efektivněji umožňuje rychlejší čisté řezné rychlosti. Možná jste si všimli při řezání traktorem ve vzoru kruhu, je to v zatáčkách, že Stigs a Cut Quality jsou v jejich nejhorším případě. Řezání v přímce usnadňuje udržování paluby nad nesestříhanou trávou více času. Při sekání v kruzích operátor neustále musí hledat okraj mezi řezanou a nesestříhanou trávou, neustále provádí úpravy a často nalezení traktoru se neobrátí dostatečně pevně, aby sledoval okraj. Sekání vzoru čáry vyžaduje velmi malou koncentraci, aby sekačka udržovala na svém přímkovém kurzu. Dokonce i v létě, kdy je tráva tenká a je těžké vidět okraj řezané trávy, s výjimkou vzdálenosti, stále můžete podat přímku z dálky a přesně vědět, kde byste měli být, i když nevidíte linka okamžitě před sekačkou. Vzorec linky, rychle efektivní obrat a zvýšená čistá rychlost řezání drasticky zkrátí dobu řezu a zároveň vyžaduje malou koncentraci nebo duševní únavu od operátora. Někdy se předpokládá, že pokud sekáte široký otevřený prostor bez stromů nebo překážek, že by bylo jen málo přínosů, kdybyste měli nulovou zatáčku. To není vůbec tak, rychlejší řezné rychlosti nulového zatáčky lze ještě lépe využít v těchto širokých otevřených prostorech.„Kvalita je kvalita. Už jsme hovořili o řezání čistších kvůli řezání vzoru linky, ale je jich více. Přední traktor s předním motorem má otočný přední nápravu. To znamená, že pokud existuje vysoké místo, které prochází pod jedním z vašich předních kol, náprava se nakloní, aby se ubytovala obrys. Ale s většinou nulových zatáček a všemi zatáčkami Toro Zero mají pevný rám, když se přední kolo převrátí přes vysokou skvrnu, zvedne nejen přední nápravu, ale i celá sekačka včetně paluby. To výrazně snižuje problémy skalpování, což vede k výrazně lepší kvalitě řezu. Rychlost tipu Blade je také součástí produktivity a kvality řezu rovnice. Existuje zákon o snižování výnosů při hře při rychlosti špičky čepele, který má za následek ideální rychlost čepele mezi 18 000 a 19 000 stop za minutu. To je asi 205 až 215 mil za hodinu. Většina zatáček nuly a všechny zatáčky Toro Zero jsou navrženy tak, aby vystupovaly v tomto rozsahu.Kvalita ‍ride je většinou o pohodlí operátora, ale může se také stát problémem s produktivitou, pokud musíte zpomalit kvůli drsné jízdě. Stejně jako řídit auto přes výmol nebo dopravní ránu, tím rychleji jdete, čím více vás jde do nádoby, a to samé je pravda, když jedete rychleji na sekačce. Od zákazníků pravidelně slyšíme, že milují zvýšenou rychlost a sníží kvalitu jejich nového nulového obratu, ale bije je k smrti. Nejlepším řešením této špatné kvality jízdy je systém pozastavení operátoru Toro. Vysvětlení toho, co to je, by trvalo spoustu slov, ale řekněme, že dlužíte tomu, abyste si sedli na sekačce s touto funkcí Myride, než se rozhodnete pro nákup. Je to komfort změny hry za zlomek ceny chirurgie zad. „Co o kopcích a svazích. Jezdecké traktory a nulové zatáčky mají dva zcela odlišné problémy při procházení po svazích. Kvůli otočné přední nápravě traktoru pod motorem to staví otočný bod pro tento nejtěžší konec stroje přímo uprostřed motoru. Pokud by byla přední náprava fixována kolmo k motoru, pak by se otočným bodem byl okrajem pneumatiky předního kopce a netočil by se tak snadno, ale to by vedlo k problémům s trakcí vzadu na nerovnoměrné půdě, a proto by to bylo důvod Přední nápravy jezdce předního motoru jsou vždy navrženy tak, aby se otočily. Na druhou stranu zapíná nula, mají motor a pohon pneumatik na stejném konci stroje, který umožňuje opravit rám bez vytváření problémů s trakcí. Díky tomu je typická sekačka na nulovou zatáčku velmi odolnou vůči válcování na jeho boku, mnohem více než typický jízdní traktor. Nulový tah má však nový problém na kopcích, které traktory ne. Tento problém je řízení. S jízdním traktorem může operátor změnit úhel předních kol (přes volant), aby vytáhl přední část traktoru nahoru do kopce.

S nulovou zatáčkou ovládáte nos stroje s pákovým efektem ze zadní části stroje. To je velmi podobné způsobu, jakým ovládáte nos vozíku s potravinami s pákovým efektu na popisovu s potravinami. Představte si na okamžik, pokud jste tlačili košík s potravinami podél chodníku, který byl sklon doprava. Pokud jste stejně tlačili na obou stranách rukojeti, pak by vozík s potravinami utekl z chodníku na pravou stranu. Aby to zůstalo na chodníku, musíte tlačit tvrději na pravé (sjezdové) straně a možná dokonce muset stáhnout některé zpět na levou (do kopce). Něco, co byste udělali, aniž byste o tom přemýšleli, je rozložit ruce od sebe od sebe.

S sekačkou s nulovou otočením se ekvivalent rozprostření rukou na rukojeti s potravinami šíří zadní pneumatiky dále od sebe. To je důvod, proč užší nulové zatáčky, jako 32 „, jsou ubohé při manipulaci s kopci. 42 „Stroje bývají na kopcích průměrné a 48“ strojů bývá vynikající. Existují i ​​další faktory, jako je mít nižší těžiště a větší pneumatiky. Dalším faktorem je, jak kluzký je trávník. Sekačka s nulovou zatáčkou má vždy lepší trakci, když je trávník suchý, a proto by se měly sekat náročné oblasti, když jsou podmínky trakce v jejich nejlepším případě, ne první věc ráno, když je na trávě rosa. ‍ A co přitahovacího dvora. Není neobvyklé, že by nám zákazníci řekli, že si mysleli, že se sekačky nulo. Převážná většina zatáček Toro Zero zahrnuje tažný závěs a ty, které jej již nezahrnují, mají jeden k dispozici jako příslušenství. Tyto sekačky a závěsy jsou vhodné pro tažení typických dvůr, jako jsou provzdušňovače, přívěsy na zahradě atd. Jako cokoli, co mají své limity a neměli byste spustit lodě se svým trávníkem. ‍ Learning pro řízení nulové otočení je někdy problémem pro majitele sekačky na koni zvažování upgradu na z. Dovolte mi začít tím, že pokud byste měli vytrhnout osobu ze země 3. světa, která nikdy neřízela žádné vozidlo nebo vybavení, pak by pro ně nebylo mnohem snazší naučit se řídit nulovou otočení než jízdní traktor. Ale samozřejmě tady v našem světě jsme řídili vybavení volantu roky a roky a volant je pro nás druhou povahou. Další věcí, která je pro nás druhou povahou, je operace košíku s potravinami. Navigace na nulové zatáčce se provádí se dvěma ovládacími pruhy. Používání těchto levých a pravých ovládacích tyčí je téměř dokonale napodobeno ovládáním vozíku s potravinami s tlačením a tahem, které děláme na levé a pravé straně držadla pro vozík s potravinami. Naučili jsme stovky nových uživatelů, aby řídili nulovou otočení v našem skladu a nejvíce se stali s ovládacími prvky za pár minut. Jedním z pozoruhodných zákazníků byla žena na konci 80. let, která milovala sekání svého dvora, ale ztratila hodně z používání nohou a nohou a již nebyla schopna bezpečně provozovat jízdní traktor. Během několika minut byla pohodlná na nulové zatáčce a šklebila se od ucha k uchu, protože nyní mohla znovu sekat, aniž by musela tlačit pedály. Naše zkušenost byla taková, že kdokoli, kdo se chce naučit řídit nulovou zatáčku, se může snadno naučit.‍ Je to více pro výkon sekačky než jen zkrácení šířky a koňské síly. V době tohoto psaní nabízí Toro 24.5 HP 50 ”řezací sekačka za méně než 3 000 a také nabízí 20.5hp 48 ”řez na více než 8 000. Většina toho, za co platíte v sekačce. Potřebná trvanlivost pro sekačku, která se bude používat jednou týdně k řezání jednoho dvora, se zcela liší od sekačky, která bude používána celý den každý den. Utrácet pár tisíc dolarů navíc vyladění o 30% více výkonu pravděpodobně nestojí za to pro majitele domu, který by se podíval na snížení 30minutového řezu na 20 minut. Ale pro dodavatele, který může vzít dalších 15 yardů kvůli ušetřenému času, nebo si může vzít další den volna kvůli ušetřenému času, dobře to stojí za pár tisíc navíc dolarů. Funkce sekačky existuje mnoho klíčových částí. Ale možná nejdůležitějším rozptylem z jedné sekačky k druhé je řezací paluba, protože zde se provádí práce, kde je vysoká tráva krátká, kde jsou výstřižky mulčeny, kde trávy ucpávají a shluky, nebo se ucpávají a shlukují, ucpávají, shlukují, kde jsou ponechány strigové nebo ne. Mnoho společností staví rámečky s motory a koly, které cestují. Jen málo společností se specializuje na vědu a technologii řezání čepelí trávy čistě a efektivně. V Toro je to přesně jejich hra. Nestaví zemědělské traktory, nestaví buldozery, jejich zaměření je tráva trávníku.‍One o výhodách jednání se společností, jako je Toro, která nabízí tolik modelů nulových zatáček a prodejce, jako jsme my, který skladuje 45 nejoblíbenějších modelů vy. Můžeme poukázat na rozdíly z jedné sekačky na druhou a odpovědět na vaše otázky, které vám pomohou provést dobře vzdělaný nákup, což doufáme, že od nás bude, ale v každém případě bude nás potěšením s vámi mít užitečný a uctivý rozhovor.

Proč B t T South nese více značek?

Na B T South hledáme značky, které bychom si koupili, kdybychom nakupovali produkt v kategorii.

Toro Zero Turn Mowers Spartan Zero Turn Mowers Stihl Hand Hold Products Ventrac Flex Frame Tractors

Tyto společnosti jsou silné a průmyslové přední značky. Během našich 20 let v podnikání nám bylo nabídnuto 25 různých značek sekaček na nulové otočení, několik značek ručně držených vybavení a četné kompaktní traktory. Pokud studujete značky, které nabízíme proti konkurenci. Občas si vybíráme třešňové linky pro jedinečné produkty, které nejsou nabízeny v našich základních značkách, ale snažíme se omezit počet značek, které nosíme, takže naše zaměření na podporu a části není zředěno.

Co je myride a kdo to potřebuje?

Myride je platforma pro odpružení operátora poprvé vydané společností Toro v roce 2015. Bylo vyvinuto k řešení společné stížnosti, že sekačky na nulové zatáčky jezdí drsně. To proto, že sekačky Zero Turns Mowers cestují dvakrát nebo vícekrát rychleji než typické jezdecké sekačky. Stejně jako cestování přes rychlostní hrbol nebo výmol v autě, tím rychleji cestujete, čím větší je šok.

Pro zákazníky z Nových Z nám není neobvyklé, že nám řeknou, že jejich dvůr vypadal hladce s jejich předchozí sekačkou na traktoru, ale nyní se zdá být velmi drsný s nulovou otočení. Myride poskytuje hru mění hladké pohodlí.

Myride nevyžaduje údržbu. V době tohoto psaní, 8 let od vydání Myride, jsme prodali téměř tisíc strojů s funkcí v našem zastoupení a ještě musíme nahradit cokoli opotřebovaného nebo zlomeného, ​​které má co do činění se systémem Myride.

Myride je nabízen na timeCutter. Titan. Z-Master 2000 Z-Master 4000 sekaček.

Jaké výhody nabízí multiforce stabilní dmychadlo?

Pro většinu lidí není stánek na dmychadle nástrojem, který se používá rok. Tímto způsobem je to hodně jako provzdušňovač nebo zařízení pro odstraňování sněhu. Problém spočívá v tom, že můžete snadno utratit 10 000 za každý z těchto kusů, které můžete použít pouze za měsíc ročně. To je spousta peněz, že jsem se svázal do vybavení, které sedí kolem a nedělá nic po většinu času.‍ Alternativou je multi-síla tribuny, která může být po většinu roku vysoce produktivní sekačka, ale také být flexibilní být: ‍ Postavit se na stojan na listový pluh na stojanu pro provzdušňovač na stojanu na stojan na sněhové dmychadlo na de- Thatcher stojan na hydraulickém skládkovém dopravci na Hydraulic Broom

Většina stojanů na dmychadlech umožňuje, aby byl vzduch nasměrován doleva nebo dopředu doleva nebo dopředu. Ale většina z nich má velmi málo přizpůsobení nahoru nebo dolů. Tnulka Toro s dmychadlem proforce umožňuje tuto vertikální ovládání, které umožňuje nasměrovat tok z kopce, do příkopu nebo přímo do stromů, aby vyhodily listy dolů, které se brzy brzy upadly. ‍Ledun více na https: // www.BtSouth.com/tribuna

Proč si většina zákazníků vybere plynové motory Vetrac nad dieselovým motorem Kubota?

Téměř počáteční instinkt je koupit si dieselový poháněný ventc 4500y po napájením benzínu poháněného 4500Z. Ale po nějakém výzkumu a shromažďování informací se většina lidí rozhoduje proti modelu nafty. A není to kvůli ceně, protože cena je přibližně stejná. Tak proč?

Předpisy EPA stanoví, že některé drahé objemné komponenty budou přítomny na dieselových motorech, které mají 25 koňských sil. Tyto objemné komponenty prostě nemohou být ve velmi omezeném prostoru pod kapotou malého traktoru, jako je ventc. Proto si Vetrac vybral 24.8 HP Kubota pro jejich dieselový motor. U benzínových motorů Podobné předpisy začínají, když posunutí motoru dosáhne 1 000 ccm. To umožňuje Vetrac umístit více energie pod kapotu plynových traktorů než nafta.

Točivý moment dolního konce: Mít dobrý točivý moment při nízkých otáčkách, jak jsou známé motory nafty. Ale s strojem na hydro pohonu musíte do značné míry dostat motor až do 2/3 až 3/4 škrticí klapky, aby se hydros tekla natolik dobře, aby se hodně práce dokončila. A pokud používáte sekací balíček nebo jinou přílohu výkonu PTO, pravděpodobně budete potřebovat motor běžící na plné škrticí klapce. Co je dobré točivý moment, pokud máte zřídkakdy aplikaci, kde ji můžete použít. Kromě toho je točivý moment vyšší při jakémkoli otáčkách pro Kubota 32.5 HP benzín WG972GL Motor než na Kubota 24.8 HP Diesel D902 Motor. Kliknutím na odkazy na model # porovnejte listy specifikace motoru Kubota. Dlouhověkost: Motory benzínu a dieselových kubota jsou stavěny na stejné stopě, jsou ochlazeny vodou, sdílejí mnoho stejných částí a měly by mít podobnou délku života.

Náklady na palivo: Zatímco náklady na palivo nafty více než benzín, dieselový motor Kubota spotřebuje pouze odhadovaný 1.1 galony paliva za hodinu, zatímco benzínový motor Kubota spotřebuje 1.6 galonů za hodinu. Pokud se jedná o účinnost paliva, zvažte vezmu 4500p poháněného kawasaki FD851D vodou chlazeným EFI 31 HP motor, který spotřebovává odhadovaný 1.2 galony za hodinu a má více točivého momentu při jakémkoli otáčkách ve srovnání s dieselem Kubota D902.

Aplikace: Tam, kde máte tendenci potřebovat více energie, je, když lezete na strmé kopce nebo máte těžkou zátěž na PTO, jako by tomu bylo v případě velkého sečení v těžké trávě. Tyto náročnější situace dělají silnější benzínové motory cestou. Na druhou stranu může mít nafta Vetrac dostatek energie pro menší náročné aplikace a může to být dobrá volba.‍Ledun více na https: // www.BtSouth.com/ventc

Jak dobře zpracovávají traktory Vetrac strmé svahy?

Kompaktní nástrojové traktory Vetrac poskytují kromě všestrannosti a snadného použití bezpečnější a efektivnější řešení sečení svahu. Co tedy dělá vetraku velkou sekač na svahu? Odpověď na to začíná skutečností, že traktory ventrac nejsou jako konvenční traktory. Jsou jedinečně a konkrétně navrženy od základů, aby neustále fungovaly v různých podmínkách a terénech.

Kohler vs Briggs vs Kawasaki vs Honda Mower Engines. Který motor byste si měli vybrat?

Kohler, Briggs Stratton, Kawasaki a Honda jsou nejznámějšími značkami pro nabídku výjimečné škály sekaček motorů. Ale co když z nich musíte vybrat pouze motor jedné značky?

Faktory, jako je trvanlivost, spolehlivost, výkon, výkon, účinnost, kompatibilita a pohodlí, naznačují skutečný rozdíl mezi nimi.

Pokud se tedy nemůžete rozhodnout mezi značkami motoru Kohler vs Briggs vs Kawasaki vs Honda, pokračujte ve čtení článku a pochopte své rozdíly v podrobnosti.

Rychlé přehledy společnosti

Výměna olejového filtru kompatibilní s ROP Shop pro Briggs Stratton, Kohler, Kawasaki Small Gas Engines Motors (sada 12)

Palivové čerpadlo 2439304S 2439316S 808656 49040-7001 Kompatibilní s Kawasaki 15HP-25HP motoru Kohler 17HP-25HP Briggs Stratton Honda GX610 GX620 GX670 GXV610 GXV620 GXV670

Výměna olejového filtru kompatibilní s ROP Shop pro Briggs Stratton, Kohler, Kawasaki Small Gas Motors Motors (10 balení)

Kohler:

V roce 1873 založil John Michael Kohler II Company Kohler, ale začal výrobu motoru na začátku 20. let.

Kohler začal produkovat a marketing malé motory v roce 1948. Společnost se však v 90. letech diverzifikovala do trávníku a zahradního průmyslu. Pokračujte ve čtení plné časové ose.

Briggs Stratton:

V roce 1908 vynálezce Stephen Foster Briggs a investor Harold m. Stratton se připojil ke své alianci a založil Briggs Stratton Corporation. Společnost však v roce 1920 zahájila výrobní motory pro zemědělské a vojenské aplikace.

První lehký hliníkový motor Briggs byl vyvinut a představen v roce 1953. Další informace o Briggs Stratton.

Kawasaki:

Shozo Kawasaki zpočátku založil loděnici, která prošla řadou fází diverzifikace a stala se dnešní skupinou Kawasaki Heavy Industries Group. Součástí této skupiny Kawasaki jsou také motory Kawasaki. Podívejte se na toto video a dozvíte se více.

Honda:

Honda byla založena v roce 1948 v Japonsku Hamamatsu a otevřela své první u.S. Storefront v roce 1959 v Los Angeles, CA.

Honda začala jako malý podnik s osmi pracovitými zaměstnanci, ale rychle se rozšířil na neuvěřitelné výšky. První sekačka na trávu Honda-Behend byla představena v srpnu 1978. Další informace o Hena Heritage se dozvíte.

Kohler vs Briggs vs Kawasaki vs Honda Engine: Co dělá rozdíl?

Zde je pět primárních rysů, které odlišují čtyři nejoblíbenější značky motoru sekačky na trávu_

Manévrovatelnost startovacího systému:

Kohler: Systém startéru motoru Kohler (KESS) je pokročilý, samostatný startovací systém. Je navržen pro vyhrazený a efektivní počáteční zážitek.Ale mohou být náročné začít v určitých situacích, zejména v chladném nebo zasněženém počasí.

Kohlerovy motory nabízejí lepší manévrovatelnost díky jejich menší velikosti a lehké konstrukci.

Briggs a Stratton: Briggs Stratton Starter System je spolehlivý a snadno použitelný systém. To je navrženo tak, aby začínalo rychle a snadno začít s trávníky.

Většina motorů Briggs je menší a lehčí než motory Kohler, což je usnadňuje manévrování. Snadno se také začínají začít za chladného počasí.

Kawasaki: Motory nabízejí dobrou rovnováhu mezi mocí a obratností. I když jsou jednoduché začít v chladném počasí, nemusí dávat Briggsovi nebo Kohlerovi vynikající mobilitu.

Honda: Motory se také snadno začínají a skvěle pracují na různých terénech. Ale mohou vyžadovat více úsilí za drsných nebo extrémních povětrnostních podmínek.

Motory Kohler a Briggs Stratton jsou známé svými snadnými počátečními schopnostmi.

Spolehlivost trvanlivosti:

Kohler: Navrhuje všechny motory s vysoce kvalitní konstrukcí a odolnými díly, aby se zajistila delší životnost.

Briggs a Stratton: Motory mají prémiové balíčky a poskytují lepší trvanlivost a dlouhověkost.Jako_

často, kladené, otázky, kawasaki
 • Systém mazání plného tlaku,
 • Pokročilé nebo cyklonické řízení odpadů,
 • Super-dokončená kliková šachta,
 • Prémiový olej a
 • Filtry paliva.

Dokonce i jejich rukáv z odlitků železné odolává opotřebení a zneužívání pro prodlouženou trvanlivost. Tato funkce také zaručuje zlepšenou kontrolu oleje a zajišťuje méně odpadu.

Kawasaki: Vytvořte motory, které vydrží nejtěžší podmínky a poskytují dlouhodobý výkon. Kawasaki používá prémiové komponenty a pokročilé technologie pro maximální výkon, účinnost a dlouhověkost.

Honda: Motory bývají všestranné, stejně odolné a spolehlivé. Honda má dokonce některé modely, které vydrží déle, než většina špičkových motorů nemůže.

Obecně mají motory Kohler a Briggs tendenci nabízet lepší trvanlivost a spolehlivost než Kawasaki a Honda.

Účinnost výkonu:

Kohler: má motory svislé a vodorovné hřídele. Tyto motory se používají v různých aplikacích, od traktorů trávníku po tlakové umyvadla.Kohler používá pokročilý systém správy zbytků nebo efektivní systém přívodu vzduchu. Tyto vlastnosti snižují emise a zvyšují úroveň jejich výkonu.

Briggs a Stratton: Mají také dlouhodobé modely horizontálního hřídele a svislých hřídele. Tyto motory také poskytují více výkonu než ekvivalentní modely od jiných značek.Mají také pokročilý systém správy trosek nebo efektivní systém přívodu vzduchu. Tyto vlastnosti snižují emise a zvyšují úroveň výkonu.Briggsovy motory však mají tendenci konzumovat více paliva než Kohlerovy modely.

Kawasaki: je jedním z nejlepších výrobců motorů s komerčním třídě. Motory Kawasaki mají pokročilé funkce, jako jsou systémy vstřikování paliva, vysoké kompresní poměry. Tyto funkce zaručují jejich zlepšenou účinnost a výkon. Jejich technologie OHV (režijních ventilů) pomáhá zvyšovat efektivitu spalování. Systém zapalování elektronické jiskry také zajišťuje spolehlivé začínající v jakémkoli povětrnostním stavu.

Honda: Motory mají návrhy systémů pokročilého spalovacího systému, které pomáhají snižovat emise. Rovněž poskytuje větší výstupní výkon než motory většiny značek.Motory Honda mají také schopnost elektrického startu nebo automatickou dekompresi. Tyto vlastnosti poskytují vyšší výkon a zlepšenou účinnost.

Honda a Kawasaki jsou známé svým vynikajícím výkonem a palivovou účinností.

Kompatibilita k napájení ostatních značek sekačky:

Kohler: má širokou škálu modelů motorů určených pro většinu sekaček na obytné a komerční třídy.Proto se motory Kohler také používají k napájení jiných značek (Craftsman, John Deere, Poulan, Toro) sekačky.

Briggs a Stratton: Nabízejte také širokou škálu motorových modelů používaných u jiných značek, jako jsou. Craftsman, Husqvarna a Poulan k napájení jejich sekaček.

Kawasaki: Kawasaki motory se používají při napájení několika modelů sekačky Husqvarna Lawn.

Honda: Motory Honda jsou také kompatibilní s několika modely sekačky, ale nemohou vyhrát proti Briggs Kohler.

Kohler a Briggs nabízejí lepší škálu modelů motoru, které jsou kompatibilní s modely sekačky jiných značek top sekaček.

5.Klidné pohodlné:

Klid:Motory Honda a Kawasaki jsou známé tím, že jsou nejtišší. Motory Kohler a Briggs jsou také tolerovatelné a relativně tišší než motory několika jiných značek. Ale ne tolik jako ostatní dvě značky.

Komfortní: Kohler a Briggs Stratton navrhují své motory, aby byly pohodlné během jízdy. Takže zažijete hladký provoz a nízké vibrace pomocí modelů Kohler a Briggs.

Motory Honda a Kawasaki jsou vybaveny technologií snižování hluku nebo vibrací a dalšími dalšími funkcemi, které zaručují hladký a pohodlný provoz. Ale pouze konkrétní modely motorů Honda a Kawasaki mohou poskytnout tak tišší a plynulejší zážitek při každé jízdě.

Kohler vs Briggs vs Kawasaki vs Honda. který motor byste si měli vybrat?

Kohlerovy motory nabízejí snadnější start a lepší mobilitu pro zvládnutí tvrdých úloh sečení.

Kromě trvanlivosti a síly, pokud také potřebujete snadno nastartovatelné a údržby, budou motory Briggs perfektní.

Pro lepší palivovou účinnost a spolehlivost jsou motory Honda skvělou volbou.

Motory Kawasaki mají dostatečnou rychlost a sílu, aby se práce dokončila co nejrychleji.

Pamatujte, že trvanlivost motoru, spolehlivost, výkon, výkon, účinnost, kompatibilita a nabízený pohodlí může být určena jeho konkrétním designem, kvalitou materiálů a dalšími komponenty.

Často kladené otázky (FAQ)

Který motor je lepší Kohler nebo Kawasaki?

Motory Kawasaki sekačky produkují více koňských sil a mají větší nejvyšší rychlost než motory Kohler. Proto, pokud si musíte vybrat mezi motory Kohler a Kawasaki, bude Kawasaki pro komerční aplikace lepší.

Kdo vyrábí nejúčinnější malé motory pro sekačky?

Honda je stále nejlepší pro výrobu nejspolehlivějších malých motorů.

Jsou motory Honda lepší než motory Briggs Stratton Mower?

Komerční a spotřebitelské motory Honda nejsou lepší než komerční modely Briggs Stratton.

Odkud pocházejí motory Kawasaki?

Jsou shromážděny z americké továrny Kawasaki.

Co způsobilo, že se Briggs a Stratton rozhodli pro přerušení?

Finanční potíže, které společnost čelila v důsledku pandemie koronaviru.

S:

často, kladené, otázky, kawasaki

Pozdrav! Jsem Anthony Harry, zručný písař se zaměřením na umění sečení trávníku a krásu všech věcí zelené. Mým cílem je předat své znalosti a nadšení pro péči o trávník ostatním a umožnit jim dosáhnout jejich ideálních trávníků.

Kohler vs Kawasaki Mower Engines: Což je lepší?

Pokud si něco koupíte prostřednictvím našich příspěvků, můžeme získat malou provizi. Přečtěte si více zde.

Přiznejte to nebo ne, většina sekaček na trávu vybavená motory Kohler a Kawasaki je velmi vyhledávaná. S tunami spolehlivých strojů však můžete rozlišit, které značky motoru stojí za nákup?

Pokud nechcete plýtvat penězi na sekačce na druhé sazbě, podívejte se na poznatky našeho týmu, když porovnáme motory Kawasaki a Kohler vedle sebe.

O Kohlerovi

Možná to nevíte, ale Kohler začal vyrábět malé motory již v roce 1948. Díky jejich pokračující inovaci jsou benzínové motory společnosti Kohler stále jedním z průvodců v péči o trávník a terénní úpravy dodnes.

A věděli jste, že myšlenka elektronických motorů vstřikování paliva (EFI) používaných v strojích na trávu pocházela z této značky? Po kontrole našeho týmu tyto typy motorů existovaly pouze v autech, než Kohler představil technologii do sekačky na trávu.

O Kawasaki

Stejně jako Kohler, motory Kawasaki jsou na trhu po dlouhou dobu. Z výroby generálních motorů v roce 1957 se značka konkrétně spustila produktová řada pro sečení trávníku v roce 1984. Od té doby motory Kawasaki rozšířily své globální uznání.

Pokud jste na trhu prozkoumali dnes tak, jak jsme to udělali, zjistili byste, že tento motor sekačky je považován za jednu z nejodolnějších a nejbezpečnějších možností tam venku.

Porovnání vlastností Kawasaki a Kohleru

Napájení

V této recenzi motoru Kawasaki vs Kohler. Naši odborníci na sekačky se rozhodli podrobněji podívat se na hodnocení koňských sil každé značky. Během našeho hodnocení jsme si okamžitě všimli, že Kawasaki nabízí kapalinové i vzduchem chlazené motory.

Když jsme je testovali, některé z jeho série FX dosáhly až 38.5 koňských energie při provozu rychlosti 3600 ot / min. Na druhou stranu, jeho kritický zisk udržuje až T 57.Maximální točivý moment 8 ft-lbs při 3200 ot / min. Série FD od motorů Kawasaki také přichází s technologií injikovanou digitálním palivem, která umožňuje 31 hodnocení koňských sil.

Pro motory Kohler. Většina jejich dostupných výběrů sahá od benzínu, zemního plynu, po typy paliva propanu. Z tohoto důvodu jsme již očekávali, že jeho hodnocená koňská síla může dosáhnout mezi 3hp do 38 hp.

Důvodem, proč mnoho lidí dává přednost Kohleru. Celkově tedy Možnosti motoru Kohler vyhrají v této části Roundup o malou marži.

Spolehlivost a účinnost

Motory Kohler a Kawasaki jsou považovány za nejlepší možnosti pro sekačky s nulovým otočením kvůli jejich vynikajícím řezání a palivové účinnosti. A s modely motoru Kawasaki převážně vybavené technologií V-Twin, sečení trávníku s tímto výběrem motoru má za následek nízké emise.

Možná to nevíte, ale Kawasaki najímá skupinu testování třetích stran, aby zajistila spolehlivost svých kritických energetických motorů, než narazí na trh.

Ale pokud chcete maximální palivovou účinnost, příkazové modely od Kohleru jsou nejlepším motorem, který je třeba zvážit. Díky své technologii inteligentního sytiče bude každá trávník s tímto motorem běžet stejně hladce jako máslo. Vzhledem k spolehlivosti svých hydraulických zvedáků naši testeři docházejí k závěru, že Kohler je efektivnější než většina možností motoru Kawasaki.

Údržba

Pravidelná údržba zabraňuje rozpadu vynikajících motorů [1] a zvyšuje životnost trávníku. Není však tajemstvím, že většina strojů na trávu vyžaduje menší údržbu než jiné zahradní vybavení. Obvykle vše, co pro tyto motory musíte udělat, je udržovat vzduchový filtr čistý a vyměnit olejový filtr.

Ale pokud porovnáme Kohler vs. Jiné modely, tato značka vyžaduje méně údržby, protože její části jsou široce dostupné. Na druhé straně jsou části Kawasaki prémiové a těžší je najít v dodavatelích dílů s náhradními díly.

Životnost a trvanlivost

Pokud bude správně udržován, může motor Kawasaki obstát v testu času. Ve skutečnosti může jeho model John Deere běžet asi 1200 hodin. Splňuje standardy SAE J2723, takže si buďte ujištěni, že tento motor bude fungovat s maximální trvanlivostí.

Nadšenci Kawasaki mohou argumentovat, že Kohlerovy motory jsou pro jejich kombinaci plastů a kovové díly podřadné. Některé z nabídek Kohlerů, stejně jako jeho nový model odvahy, však mají litinový interiér, který mu umožňuje zvládnout dlouhé hodiny sečení. Kohlerův vzduchem chlazený motor má také přibližnou životnost 2000 hodin.

Ceny

Části motoru Kawasaki se často vyrábějí v nižším objemu, takže naši rezidentní odborníci na trávník nebyli překvapeni, když zjistili, že mají mnohem vyšší než Kohlerovy dobré motory.

Přestože nebyli rozpočtoví, neodradili bychom vás od nákupu motoru Kawasaki, protože mají méně problémů než standardní motory a z dlouhodobého hlediska vám ušetří peníze. A jak díly Kawasaki neustále stoupají, dodavatelé s náhradními díly dělají vše, co je v jejich silách, aby své náklady udržovali.

Na druhé straně jsou motory Kohler rozhodně dostupnější než Kawasaki. Pokud to však porovnáte s cenami Briggs, může se tento motor zdát dražší.

Záruka

Možnosti motoru Kohler i Kawasaki nabízejí konkurenční záruční zásady. Tyto motory se často používají v exponovaných prostředích, takže naši rezidentní odborníci na péči o trávník vás vyzývají, abyste si koupili stroj s odpovídající zárukou motoru.

Pro Kohlera jsou jeho obytné motory chráněny jednou až pětiletou zárukou. Zatímco politiky komerčních nebo pronájmu se mohou pohybovat až tři roky. Mějte však na paměti, že tyto trvání záruky závisí na typu motoru.

Pro Kawasaki bude vaše nová sekačka chráněna do 36 měsíců od dne od jejího nákupu. Pokrývá jakékoli selhání motoru, ale opravy zdarma se použijí pouze tehdy, pokud to opraví legitimní technik nebo prodejce Kawasaki.

Zákaznická podpora

Stejně jako každý jiný výrobce poskytují Kawasaki a Kohler technickou podporu svým zákazníkům prostřednictvím telefonu a e.mailu. Pokud opravdu chcete získat odpovědi na vaše dotazy rychleji, náš tým vám doporučuje poslat dotazy během úředních hodin, protože obě značky jsou k dispozici pouze v pondělí až pátek od osmi ráno do pěti odpoledne.

Nevýhodou týmu technické pomoci Kawasaki je zodpovídá pouze e.mailové obavy ohledně záruk a oprav, zatímco Kohler má k každému dotazu mnohem přátelštější přístup.

Yamaha vs. Kawasaki Lawn Mower Engine. což je váš oblíbený?

Sekačky na trávu potřebují výkonný motor, aby dobře běžel. Naštěstí je v oboru mnoho spolehlivých výrobců motorů.

Yamaha a Kawasaki musí být dva z vašich prvních úvah. Mohou nabídnout téměř vše, co potřebujete pro vaši praxi péče o trávník. Ale co když si vyberete jen jeden? Který je tvůj oblíbený?

Abychom vám pomohli vymyslet vaši mysl, přišli jsme s tímto článkem. Je to porovnání bok po boku mezi Yamaha vs. Kawasaki Lawn Meghter Engine.

Pojďme si tedy přečíst, abychom se rozhodli o nadřízeném!

Yamaha vs. Kawasaki Lawn Mower Engine: Úvod

Yamaha a Kawasaki jsou japonské značky motorů. Oba byli už mnoho let, takže se nemusíte starat o jejich kvalitu.

Motory sekačky na trávu Yamaha

Yamaha je výrobní motory pro více aplikací více než 60 let. Design a funkčnost jejich motorů sekačky na trávu prokazují své odborné znalosti v této oblasti.

Motory sekačky na trávu Yamaha zaměstnávají špičkovou technologii, jako je elektronická injekce paliva (EFI). Tato technologie může optimalizovat spotřebu paliva motoru, což vede k efektivnějšímu výkonu při snižování nákladů na palivo.

Přes, sekačky na trávu Yamaha se snadno udržují, protože můžete snadno přistupovat ke všem komponentům.

Kawasaki Lawn Mower Engines

Kawasaki je také slavná značka v motorovém průmyslu s více než 100 lety zkušeností. Sekačky na trávu jsou součástí svých produktových řad.

Silný výkon, robusnost a spolehlivost motorů sekačky na trávu Kawasaki z nich činí žádoucí možnost pro domácí i průmyslové použití.

Vzhledem k tomu, že motory Kawasaki trávníku dodávají působivý výkon a točivý moment, jsou vhodné pro náročné nastavení sečení.

Tyto motory jsou populární pro jejich snadnou údržbu. Mají také vysoce kvalitní materiály, které vydrží nepřetržité používání.

Both brands are reliable

Yamaha vs. Kawasaki sekačka na trávu: srovnání

Jak vidíte, Yamaha a Kawasaki produkují vynikající motory sekačky na trávu. Proto musíme zkontrolovat další informace, abychom určili lepší.

Oba výrobci poskytli trhu sekačky na trávu tisíce motorů. Porovnat značky proto může být náročné, protože každý z jejich produktů přichází s různými funkcemi.

Tato část se tedy zaměří na nejvýznamnější funkce každého. Pojďme se nejprve podívat na srovnání níže.

Engine Yamaha Kawasaki Engine
Napájení Vynikající Vynikající
Účinnost paliva Vynikající Dobrý
Údržba Snadný Snadný
Úrověn hluku V závislosti na modelu V závislosti na modelu
Cena drahý Levnější
Pozoruhodné funkce Elektronické vstřikování paliva (EFI) Návrh horního ventilu a válce V-Twin

Napájení

Podobnost mezi motory Yamaha a Kawasaki je, že mají vysoce kvalitní komponenty, aby zajistili spolehlivý výkon.

Například najdete ve svých produktech vysoce pevnou spojovací tyče a přesně vytvořené klikové hřídele.

Kromě toho mnoho z těchto sekaček na trávu má design ventilu, který maximalizuje výkon a zvyšuje účinnost.

Kromě toho si Kawasaki získal velké uznání se svým designem válce V-Twin. Tato funkce poskytuje vysoký výkon a točivý moment k napájení sekačky na trávu v dlouhodobém horizontu.

Podobně inženýři sekačky Yamaha pracují s pokročilým designem komory. Dobře navržená spalovací komora optimalizuje směs palivového vzduchu, aby se zvýšila výkon stroje.

Účinnost paliva

Yamaha i Kawasaki věnují pozornost palivové účinnosti při výrobě jejich motorů. Model a velikost motoru určí spotřebu paliva každého.

Technologie EFI Yamaha optimalizuje tok benzínu k motoru, zvyšuje výkon a zlepšuje palivovou účinnost. Tato technologie také pomáhá kontrolovat infekci paliva ke zvýšení spotřeby paliva a minimalizaci emisí.

Podobně, motory Kawasaki sekačky na trávu využívají špičkovou technologii k maximalizaci spotřeby paliva. Příklady této strategie jsou konstrukce a spalovací komory v rámci ventilu.

Motory Yamaha však mohou mít malou výhodu oproti motorům Kawasaki kvůli technologii EFI.

Both manufacturers FOCUS on fuel efficiency

Hluk

Je obtížné říct, která značka produkuje hlučnější sekačky na trávu. Hladina šumu proto závisí na konkrétním modelu.

Kawasaki i Yamaha využívají pokročilé technologie a prvky inteligentního designu ke snížení hladiny hluku svých trávníků sekaček. Například používají tlumiče a materiály, které absorbují hluk.

Cena

Yamaha je proslulá svými prémiovými vysoce výkonnými motory, ale často stojí více. Kawasaki však může mít lepší nabídky dostupné, přestože také poskytují spolehlivý výkon.

často, kladené, otázky, kawasaki

Nakonec ovlivní několik faktorů, kolik náklady na sekačku na trávu, včetně modelu a funkcí. Role zde hraje také maloobchodník.

Chcete.li si vybrat motor sekačky na trávu, který nejlépe vyhovuje vašim požadavkům a rozpočtu, podívejte se do vlastností a vlastností různých produktů Yamaha a Kawasaki.

Research to find the best deal

Yamaha vs. Kawasaki sekačka na trávu: Který byste si měli vybrat?

Volba mezi motory sekačky na trávu Yamaha a Kawasaki závisí na tom, jaký faktor zvažujete. Například:

 • Výkon: Obě značky nabízejí výkonné motory. Proto se s tím nebudete pokazit.
 • Náklady: výrobky Yamaha jsou o něco dražší než jejich konkurenti. Přesto můžete prozkoumat a najít nejlepší nabídku pro váš nákup.
 • Palivová účinnost: Yamaha a Kawasaki vynakládají úsilí, aby jejich motory byly co nejúčinnější paliva. Přesto je technologie EFI Yamaha velkým plusem.

How can you go for the better one?

Často kladené otázky

Jaké jsou problémy s motory sekačky Kawasaki?

Kawasaki sekačky jsou odolné a spolehlivé. Stejně jako jakýkoli motor však mohou někdy zlomit. Zde jsou možné problémy, které se mohou stát vašim motorům:

 • Přehřátí: Motory se přehřívají, jakmile bude hladina oleje příliš nízká. Stejný problém nastane, když chladicí systém přestane fungovat nebo se chladicí ploutve ucpávají.
 • Elektrické problémy: Cívka zapalování, vadná zapalovací svíčka a nabíjecí systém způsobí, že motor bude fungovat špatně.
 • Palivový systém: Ucpaný filtr a nefunkční palivové čerpadlo sníží celkový výkon motorů Kawasaki.
 • Problémy s karburátorem: Palivové vedení se někdy mohou uvíznout. V jiných případech může vadný ventil jehly vést ke špatnému výkonu a hrubému běhu.

Je Yamaha spolehlivější než Kawasaki?

Je těžké určit spolehlivou značku mezi Yamaha a Kawasaki. Musíte zvážit své potřeby, abyste se vypořádali s tím, co je pro vás vhodnější.

Jaké sekačky používají motory Kawasaki?

Mnoho výrobců sekaček na trávu a venkovní zařízení používá motory Kawasaki. Některé populární značky sekačky na trávu, které spolupracují s Kawasaki, jsou:

Závěr

Yamaha a Kawasaki jsou slavné značky v magisterském průmyslu trávníku. Oba vám dávají dobrý zážitek, takže zvažte své potřeby pro to nejlepší.

Doufejme, že tento článek vám pomůže najít to, co potřebujete. Pokud potřebujete další informace o svém rozhodnutí, neváhejte se zeptat.