Cvrček na řezání kovů

Řezná hlava pro vrták na cvrčky Sturm SN160

cvrček, řezání, kovů

Dodávka

 • Vyzvednutí v prodejně Dom Svarki Lvov (ul.Gorodnickaja 47).
 • Nová pošta do jakéhokoli města nebo lokality na Ukrajině. od 70 UAH.

Platba pro společnosti

100% záruka vrácení peněz výměna do 14 dnů.

Bezhotovostní platby

Podrobnosti o platbě si vyžádejte od našich manažerů!

Charakteristika

 • Tloušťka řezaného materiálu: ocel. 1,8 mm, nerezová ocel. 1,2 mm, měkký kov. 2 mm, plast. 2 mm.
 • Doporučené otáčky: 3000 ot/min (min. 1500 ot/min).
 • Rozměry (s nasazenou rukojetí): 80 mm x 180 mm x 50 mm.

Specifikace, příslušenství a vzhled výrobku mohou být výrobcem mírně upraveny.

Popis sekací hlavy na příklepové vrtačce cvrček.

Při stříhání tenkých plechů používá mnoho pracovníků s plechem elektrické nůžky. Vzhledem k vysokým nákladům není jejich nákup při provádění příležitostných prací racionální. Úsporná varianta, cricket tip. Malý nástroj vykonává stejnou práci jako děrovací nůžky. jako pohon se používá elektrická vrtačka nebo šroubovák (nejlépe s vysokými otáčkami).

Na rozdíl od řezání plechu úhlovou bruskou vytváří řezná hlava čistý řez bez otřepů na hranách. Při práci s materiálem pokrytým dekorativní antikorozní vrstvou na řezu provedeném úhlovou bruskou dochází vlivem přehřátí k roztavení povlaku, který se může částečně odlepit od podkladu (navíc odletují jiskry a rozžhavené kovové částice, které dopadají na povrch a propalují ochranný povlak). Rok po dokončení práce. Objevují se dvě a koroze.Řezná hlava nepoškozuje okraj povlaku a umožňuje snadné řezání křivek sekací linky v libovolné rovině obrobku. Pokud je na již smontovaném krytu požadován otvor, vyvrtá se otvor o průměru 12 mm nebo více, vloží se matrice a vytvoří se vnitřní otvor.

84,00 Rukavice bavlněné s PVC TGKS, třída 10, 5 párů Zobrazit všechny související produkty

Nástavec na řezání kovů na vrtačce

Plech má kovové jádro, které je potaženo několika vrstvami ochrany pro dlouhou životnost.

Vrstvy kovových šindelů

Hotový plechový profil se ohýbá tlakem za studena střídavě podélně a pak příčně. Neexistuje žádný proces zahřívání, který by mohl poškodit vlastnosti potahu. kvalita materiálu zůstává vysoká, jak bylo původně zamýšleno; odolnost proti oděru až 100 let, odolnost proti korozi a UV záření a podobné vlastnosti. Při pokládce těchto dlaždic je však někdy nutné je řezat, aby byla zajištěna čistá a dokonalá pokládka bez poškození vnějších vrstev.

Výrobce poskytuje na své výrobky záruku, ale uvádí, jaké nástroje je třeba používat, aby nedošlo ke ztrátě záruky.

Při řezání plechu je třeba zabránit poškození ochranné vrstvy laku jako praskání a tepelným účinkům v podobě jisker, deformaci materiálu.

Za nejpoužitelnější se proto považují následující nástroje: Obyčejná pilka na kov, ruční nůžky na kov, kotoučová pila, elektrická skládačka s nástavcem na řezání kovů, elektrická řezačka. Těmito nástroji lze řezat kovové střešní tašky bez poškození vnějších vrstev.

Chtěl bych poznamenat, že pohodlné a známé všem v tomto seznamu nebyl úhlová bruska, protože se používá s diamantovým kotoučem, což může vést ke zničení povlaku na okrajích řezu.

Řezný bit na vrtačce

Při použití tohoto typu nástavce nezapomeňte, že samotný pilový kotouč musí mít zuby. Hlavní nevýhodou je, že můžete pracovat pouze na rovném povrchu a upevnit řezaný list.

Pokud je třeba upravit plech, který je již na střeše, nelze to provést. Za druhé, pryskyřice mohou být pouze rovné, půlkruh bude problematický. Pro tento účel je mnohem výhodnější zakoupit nástavec, jako je například vysekávač.

Šroubovací bity pro řezání kovů

Pokud máte v domácnosti dobrou vrtačku, můžete z ní pomocí nástavců udělat univerzální nástroj pro všechny příležitosti. Například takový proces, jako je řezání kusu kovu, dokonce i malého kousku nebo pásku, se může změnit v celý problém. Samozřejmě existuje spousta nůžek na kov od různých firem, které stříhají. Hrany řezaného plechu však musí být ohnuté, řezání oválného nebo jiného tvaru s nimi není možné. Úhlová bruska není pro tento účel také vhodná, protože by vznikl velký řez a z místa řezu by se musely odstranit otřepy. To by vyřešilo tento problém, můžete jednoduše koupit trysku na vrtačku pro řezání kovu v každém stavebním obchodě.

Co je to řezný bit na kov?

Konstrukčně se jedná o reduktor, který pracuje na principu matrice a děrovače a prakticky propichuje takový druh děrovače, který pracuje s matricí a propichuje otvory přechodem rotačního pohybu v kmitavý pohyb.

Nástavec na řezání kovů pro demontovatelné řezání kovů

Funguje na principu vrubového střihu. Jak se říká. vše důmyslné je jednoduché. Určitě to nejsou elektrické nůžky, ale pokud neprovádíte pokrývačské práce každý den, je to skvělá volba pro domácí dílnu.

Práce s kovovým řezným bitem

Šířka řezu nepřesáhne 3 mm, okraje řezu zůstanou teplem nedotčeny, tj. kovový povlak nezmění své vlastnosti. Samotné řezání se provádí pomocí sklíčidla vrtačky, které upevňuje nástavec. Samozřejmě musí mít vrtačka otáčky alespoň 2500 ot/min.

Tloušťka řezaného kovu by se měla pohybovat v následujících mezích:

Ale jako na každý nástroj, i na tento si musíte zvyknout.

Typy bitů

Všechny vrtáky pracují na stejném principu. jediný rozdíl je v tloušťce řezaného plechu. rovnoměrný řez bez otřepů po použití. Jediné, co může zabránit řezání, je nesoulad mezi tryskou a vrtákem z hlediska otáček. Nejpoužívanější trysky ruských řemeslníků jsou „Cvrček„, „Ocelový bobr“, SPARKY, EDMA Nibblex.

Příslušenství je velmi univerzální, jeho použití má dostatečný výkon, přítomnost rukojeti pomáhá kontrolovat řez ve všech hlavách, řez je kvalitní, lze použít pneumatické i elektrické vrtačky. Nevyžadují žádné speciální úpravy, můžete provádět kudrnaté řezy, hlavní věcí je osobní dovednost mistra.

Cvrččí tryska

Jedná se o nůžkový nástavec pro vrtačky na řezání kovů. jsou to speciální vysekávací stroje, které jsou schopné řezat hladké i profilované plechy, ale i obtížně řezatelné plasty a karbonát.

Řezný bit na kov Cvrček

Pomocí tohoto vrtáku pro řezání profilů a plechů můžete řezat plasty o tloušťce až 2 mm a nerezovou ocel o tloušťce až 1,2 mm. Lze jej použít i pro vnitřní řezání, ale vyžaduje to předvrtání.

Velmi užitečné při řezání kovových tašek na střechách. Plechy se nedeformují a při řezání pomocí „cvrčka“ se nemusí rovnat. Pokud potřebujete vyříznout kruh nebo jiný složitý prvek pro jakýkoli účel, tento nástavec to zvládne. Jediné, co potřebujete, je řemeslná zručnost. Otáčky 1500. 2500 ot/min,

Nástroj Steel Beaver Tool

Kompletní s vyměnitelnou matricí a poissonem. Od předchozího nástavce se liší tloušťkou ocelových plechů, které můžete s tímto nástavcem řezat, a to 1,8 mm, přičemž otáčky vrtačky by měly být v rozmezí 1500-3000 otáček za minutu. Stejně jako předchůdce, vyrobeno v Rusku.

Ocelový nástavec bobr

Bity pro řezání plechů EDMA NIBBLEX

Vynikající tryska, vysoká kvalita zpracování, velmi pozitivní ohlasy od profesionálů i domácích kutilů. Technické parametry: otáčky vrtačky nejméně 3000 ot/min, tloušťka řezaného plechu a profilu do 1,2 mm, hliníku (plechu) do 1,5 mm.

Tryska EDMA Nibblex

Kuličková řezačka SPARKY

Oblíbený nástroj našich řemeslníků. Bulharský výrobce se vyznačuje dobrou kvalitou i rozumnou cenou.

Cvrček a pila / The Cricket and a Saw / No dialogue

Cena takového vrtáku pro řezání kovů se pohybuje kolem 2000 tisíc dolarů. Hlavní technické vlastnosti jsou: pracovní otáčky 3000 ot/min pro správné použití, řezání tloušťky od 1 m/min a řezy ocelí.8 až 2 mm, při těchto parametrech je řezná rychlost 2 m za minutu.

Vrubovací fréza SPARKY

V těchto nástrojích je samozřejmě velmi často nahrazen poisson. Prodává se ve stejných obchodech jako samotná tryska. Rád bych poznamenal, že na internetu se velmi často objevují poznámky, že poisson pro SPARKY stojí 600 a poisson pro jiný nástavec asi 150, ale oba jsou vyrobeny v Číně. Ano, v Číně. Ale i světoznámá společnost BOSH vyrábí většinu svých výrobků v Číně, a proto je jejich kvalita stále nejlepší (pokud se nejedná o padělek). Záleží na použité technologii a kvalitě přijetí. Proto platíte dvakrát méně.

Cvrčkový nástavec pro řezání kovů

Cvrčkový řezný bit je vhodný pro přímé a zakřivené řezy plechů (s poloměrem nejméně 12 mm).Břit funguje jako odnímatelný řezný nástroj ve sklíčidle elektrické vrtačky nebo vrtačky se stlačeným vzduchem, akumulátorového šroubováku.Řezání se provádí od okraje plechu nebo předvrtaných otvorů o minimálním průměru 11 mm.Stříhání je jako nůžky.Trysku není třeba seřizovat, snadno se používá a udržuje.

Doporučené otáčky pohonu: min. 1000 min¹

Doporučený příkon vrtačky: min. 350 W

Rychlost řezání při 3 000 min¹: až 2 m/min

Dodávka obsahuje: střižnou hlavu Cricket, razník, matrici, klíč, kovovou krabici.

Zboží doručujeme kurýrními společnostmi do všech sídel Republiky Kazachstán

Bezhotovostní platby (pro firmy).

S předními výrobci elektrického nářadí a nástrojů spolupracujeme od roku 1996.

Vlastní autorizovaná servisní střediska v Almaty a Nur-Sultanu. Partnerské služby po celém Kazachstánu.

bonusy

bonusy

Stručné podmínky účasti ve věrnostním programu TITOOL

Bonusy se začnou připisovat po stažení mobilní aplikace TITOOL a prvním nákupu. Při stažení získá účastník uvítací bonus 1000 bonusových bodů, které může okamžitě utratit.

1 bonus = 1 tenge. Bonus nelze vyměnit za hotovost.

Členové získávají 10% bonusy z každého nákupu. Bonusy se připočítávají k celkové částce nákupu při platbě v hotovosti a platebními kartami.

Členové získají bonusy ve výši 1 % z prvního nákupu přítele pozvaného pod odkazem. Pozvaný přítel pomocí doporučujícího odkazu získá jednorázový bonus 1000 bodů.

Členové obdrží 5 000 bonusů jako dárek k narozeninám.

Bonusy jsou k dispozici 14 dní po nákupu, pokud člen produkt ve stanovené lhůtě nevrátil.

Doba platnosti 180 dní od okamžiku aktivace.

Bonusy lze využít k úhradě až 20 % hodnoty šeku, s výjimkou zboží zakoupeného na úvěr/na splátky.

Nůžková řezací hlava Cricket na kov. do 1,6 mm (čl.14210)

Online obchod cooltool.com.ua. Představujeme novinku na Ukrajině: stříhací hlava (vysekávací nůžky) Cricket per / metal. do 1,6 mm (čl.14210) od značky Corvet Enkor. Cvrček je podobný nůžkové trysce na vrtačce Sparky

Tento řezací nástavec je nástroj určený k řezání a stříhání různých materiálů.

Nůžky s vroubkováním (cvrček a hlava Sparky) jsou typem nůžek, který se pevně usadil ve stavebnictví. Tento typ nůžek je vynikající pro stříhání plechů, nerezové oceli a složitých tvarů. Nůžky umožňují dokonale rovnoměrný řez, hranu bez stříkanců, otřepů a otřepů, a co je důležité při práci s plechem, jeho zkroucení. Při řezání kovu cvrčkovou frézou nedochází ke zkroucení ani tenkých plechů! Nejdůležitější však je, že s těmito nůžkami můžete stříhat kovy podle požadovaného obrysu a provádět také zakřivené řezy.

Žací hlava na cvrčky v sobě spojuje vynikající manévrovatelnost, kompaktnost a výkon. Je nepostradatelný v situacích, kdy je zapotřebí práce shora dolů. Neméně důležitou výhodou nůžek (nůžkový nástavec na cvrčky) je v podstatě věčná životnost, tj.к. vyměnitelná řezná část děrovače, velmi snadné ostření.

Princip stříhacích nůžek je založen na vratném pohybu razníku, který odřízne malou část plechu a je zatlačen do zářezu (přesněji řečeno razník vystřihne 2/3 tloušťky plechu). a zbývající 1/3 je odříznuta proti matrici.). V souladu s tím může být v kovu patrná „cesta“ široká několik milimetrů. Tento typ výřezu umožňuje ostré zatáčení až o 360 stupňů. Pomocí nůžek (cvrččí řezná hlava) můžete dosáhnout bezkonkurenčních výsledků a provádět řezy do kovu různých tvarů. Pro vystřižení jakéhokoli tvaru výřezu pomocí nůžek Cricket stačí předvrtat otvor o průměru 11 mm.

Tento nůžkový model používá kruhový děrovač, který je ideální pro práci s plechem. Nástavec na stříhání cvrčků je poháněn jak elektrickou vrtačkou, tak pneumatickým nářadím

Oblast použití vysekávacích nůžek (nůžky na cvrčky):

 • Montážní a pokrývačské práce
 • Výroba okapů, práce s plechem ve všech oblastech
 • Demontáž (rozšiřování) staveb
 • Práce s tělem
 • Opakovaně použitelné nádoby

Není třeba profesionálních úprav, není třeba seřizování, snadná obsluha a údržba, není třeba speciálních dovedností.

Veškeré nářadí zakoupené v našem internetovém obchodě vám bude doručeno v nejkratší možné době.

Příslušenství pro leštící vrtačku

Po obroušení podkladu je třeba zajistit jeho hladký povrch. Toho se dosáhne leštěním pomocí speciálních trysek. Mohou být vyrobeny z plsti, vlny, pěnové gumy nebo plsti. Z hlediska měkkosti mohou být tvrdé, měkké, superměkké a reliéfní. Z hlediska upevnění se rozlišují položky s tyčí a suchým zipem nebo s klipsovým držákem. Pro leštění kotoučů se používají vějířové nebo kotoučové trysky a pro leštění otvorů koncové krytky. Průměrná cena výrobku je 250-300

Mnoho automobilových nadšenců má ve svém arzenálu trysky na vrtačku pro leštění vozu. Při výběru tohoto produktu je však třeba zvážit některé zvláštní vlastnosti:

 • spotřebič musí být kvalitní a profesionální;
 • Aby bylo leštění účinné a bezpečné, nesmí maximální otáčky vrtačky překročit 3000 ot/min, jak je uvedeno v technickém listu výrobku, jinak se barva jednoduše spálí;
 • Tryska musí být od renomované značky;
 • nástavec nesmí pocházet z výrobku nižší třídy;
 • každý jednotlivý díl vozidla by měl být leštěn leštící tryskou speciálně určenou pro tento účel.

Leštění automobilu vrtačkou je velmi složitý a časově náročný proces, který vyžaduje určitou zručnost. Pokud nemáte zkušenosti, měli byste se nejprve seznámit se základy tohoto procesu a zvládnout základní techniky uvedené ve videoklipech dostupných na internetu. Začněte na nenápadných místech těla. Nástroj lze nastavit na požadované parametry s ohledem na požadovanou rychlost. Bit nesmí být na povrch příliš silně přitlačen, protože vysoké teploty by mohly barvu spálit.

Typické vrtáky

Na trhu je k dispozici několik modelů řezacích hlav na kov:

 • Cvrčkový bit (funguje jako nůžky) se používá k řezání tenkých plechů. Skládá se ze dvou speciálních řezacích hlav. Pro pokrývačské práce je často nepostradatelný cvrččí bit. řezání plechů, například dlaždic a trapézových plechů. Použití takového bitu zabraňuje deformaci materiálu a vede k rovnoměrnému a atraktivnímu řezu. Na rozdíl od řezání úhlovou bruskou je cvrččí hlava schopna vytvářet ostré hrany bez otřepů. Cvrčkový bit lze použít také k vytváření úhledných kulatých otvorů velkého průměru, včetně uměleckých řezů. V případě potřeby lze práce provádět na vodorovných i svislých plochách. Dalším kritériem je, že cvrčkový bit pomáhá při řezání hran pomocí speciálních brusných materiálů. Cena tohoto nástroje se často pohybuje v rozmezí 4000-7000;
 • ocelový nástavec bobr se většinou používá k řezání profilů a plochých plechů. Samotný řezací mechanismus cvrččí hlavy je velmi podobný tomu, jak se zpracovává kus materiálu pomocí nůžek nebo „gilotiny“. Kromě toho při použití ocelové bobří hlavy nedochází ke spalování ochranných vrstev povlaku plechu, a proto nevznikají jiskry. Použití nástavce eliminuje riziko vzniku třísek nebo deformace řezných hran. Tuto hlavu lze použít k řezání polykarbonátu, hliníku nebo plastu. Hlavní charakteristikou jádrového vrtáku je, že se otáčí rychlostí 1500 až 3000 tisícin milimetru. řezná rychlost, minimální poloměr řezu 12 mm, úhel řezu 360 stupňů, zpracovávané materiály: měď a hliník do 2 mm, nerezová ocel do 1,2 mm, běžná ocel do 1,8 mm.

Existuje mnoho variant tohoto nástroje od různých výrobců, ale princip činnosti je stejný.

Typy vrtáků a jejich použití

Pokud jde o výměnu jádrového vrtáku, často se při renovaci stává. Výběrem správného nástroje se můžete zbavit mnoha problémů, jako je broušení. Vzhled vrtáku je podobný jako u děrovačky. Řezání kovů se provádí pomocí matrice a kruhového rotačního pohybu.

Ve stavebninách se prodávají různé výrobky, mezi kterými můžete vyzdvihnout:

 • Hlava cvrčka je děrovací nůžky. „Cvrčková fréza vytváří hladký řez na plochých a profilovaných plechách. Za zmínku stojí, že „Cricket“ lze použít ke zpracování polykarbonátu nebo plastu. „Cvrčkový ovladač je ideální pro řezání plechů a profilů. Kromě toho lze jádrový vrták použít k řezání plastů a polykarbonátu.

Tloušťka plechu by neměla přesáhnout 1,5 mm, nerezové oceli 1,2 mm a hliníku 2 mm. „Cricket“ je považován za univerzální, protože umožňuje horizontální, vertikální a vnitřní řezy. Toto příslušenství je považováno za nepostradatelné pro pokrývačské práce, zejména pokud je střecha pokryta profily nebo plechovými taškami.

 • „Ocelový bobr“ se používá k řezání profilovaných plechů, kovových dlaždic a jiných plochých profilů. „Ocelový bobr“ kopíruje vzor děrovacích nůžek, ale při obrábění nevytváří jiskry ani nepálí ochranný povlak. Tryska je schopna účinně řezat různé kovy, ale ne více než 2 mm;
 • Speciální trysky umožňují různé typy řezání. Tvarované a zakřivené se například často montují na vrtačky při výměně okapů nebo opravách větracích prvků. Na stavebních trzích se běžně používají: ASKO YT-160A, EDMA NIBBEL a Sparky NP 1,8 L. Tyto modely se snadno instalují a jejich použití se výrazně neliší. Jediný rozdíl mezi nimi je v tloušťce řezaného plechu. Na tento parametr se raději zeptejte svého prodejce.

Zázračný vrták pro řezání plechu

S potřebou řezat kov se setkává téměř každý, kdo provádí opravy v domácnosti nebo něco podobného. Jak jistě víte, kov lze řezat různými nástroji, například pokud se jedná o plech, je nejlepší jej řezat speciálními nůžkami, silnější kov se lépe řeže úhlovou bruskou.

Ale najednou nemáte po ruce úhlovou brusku a nůžky a nežijete, aby bylo nutné řezat plech. S čím jiným by se to dalo dělat? Samozřejmě pomocí běžné elektrické vrtačky. K tomuto účelu existují speciální vrtáky, zejména nejznámější a nejchladnější vrták Cricket. Tento nástroj je od společnosti Enkor, prodávali jsme ho a zpětná vazba od kupujících byla velmi pozitivní. Dodává se v této krabici:

Jedná se o vynikající příslušenství, které snadno promění vaši vrtačku v kovové nůžky. Jak vidíte, můžete jej použít pouze na plech. V tomto ohledu cvrček prohrává s čepem, který lze osadit řezným kotoučem.

Na druhou stranu je řezání plechů tímto zařízením podstatně pohodlnější než řezacím kotoučem ve šroubovici.

Jak uvádí výrobce, při použití takového zařízení získáme frézu na kov. Cvrčková hlava se skládá ze dvou řezacích hlav a řeže kovy o tloušťce až 1 m.5 mm je velmi rychlé a produktivní. Výsek je vysekávaný, což znamená, že arch není ohnutý a zůstává rovný. Vyřízne asi 5 mm kovu, což můžete vidět na videu níže.

Ocelové plechy do 1.6 mm nerezová ocel až 1 mm měď a hliník až 2 mm.

Mnoho lidí přirovnává tento nástavec k úhlové brusce a skládačce (vybavené pilkou na kov). Pokud vezmete kov o tloušťce až 1 mm.5 mm, tento nástavec předčí úhlovou brusku i přímočarou pilu. Mimo jiné nemusíte utrácet peníze za spotřební materiál řezné kotouče pro úhlové brusky nebo pily pro přímočaré pily.

Jak vidíte, věc prostě super, takže je často objednán řemeslníky zapojených do střešní krytiny a práce s plechem. Podívejte se na toto video a uvidíte, jak dobře a rychle tento nástroj řeže plech, a uvidíte, o jak skvělý výrobek se jedná.

Tryska je praktická, je zde rukojeť pro držení trysky druhou rukou. Rozdíl oproti cvočku je zřejmý, cvrček je mnohem pohodlnější a efektivnější. Při řezání plechů. Mimochodem, pokud potřebujete udělat otvor velkého průměru v plechu, pomůže vám to zde, protože ne každý má speciální vrtáky na železo velkých průměrů.

Druhá možnost řezání kovu vrtačkou je jednodušší. Čistě pro srovnání s první variantou.

Univerzální trn je zařízení, do kterého lze upnout běžný kovový řezný kotouč, který lze následně vložit do vrtacího sklíčidla a použít k řezání tenkého kovu.

Kolík je vyroben z kvalitního kovu, skládá se ze 3 částí. základny kolíku, tlakové podložky a šroubu, který vše upevňuje.

Průměr sedla řezného kotouče je 22 mm, což je standardní velikost řezných kotoučů (sedlo pro úhlové brusky má rovněž průměr 22 mm). Použití takového nástavce k vrtačce je velmi jednoduché. na speciální zářez (průměr 22 mm) nasadíte řezný kotouč, upnete jej podložkou a pak vše přišroubujete šroubem. Náš nástavec na řezání kovů je připraven k použití.

Jediným problémem je, že lze použít pouze silnější řezné kotouče (2 nebo 2.5 mm), tenčí kotouče již nedrží a je třeba vložit další improvizovanou distanční podložku, kterou lze snadno vyrobit z obyčejného papíru.

Řezání kovu se provádí vrtačkou, dobré otáčky 2700-300 stačí na prořezání ne příliš silného kovu. Můžete řezat plech i hřebíky a šrouby. Řezání kovu silnějšího než 5 mm je samozřejmě o něco obtížnější, ale i to je možné. Obecně je tento kolík vynikající náhradou úhlové brusky, pokud náhodou nemáte nic na řezání kovu a po ruce jen vrtačku. Zde jsou dvě možnosti, které můžete vyzkoušet.