Dewalt 20V bezdrátová sekačka: 2023. Elektrická sekačka poháněná

Dewalt 20V bezdrátová sekačka: 2023

Samotorová sekačka Dewalt je stroj 20V, který se snaží proniknout do prostoru sekačky. V prostoru elektrické sekačky dominovali lidé jako Ryobi, Greenworks, Sun Joe a další.

Toto je vlastně sladká sekačka s nejdelší runnou dobu téměř jakékoli sekačky na baterii.

Jo a pokud máte rádi Dewaltovu sekačku, podívejte se na jejich jedlíky plevelů Dewalt.

První dojmy sekačky na trávu Dewalt Self

Musím přiznat, že mám pochybnosti, pokud jde o elektrické sekačky na trávu. Další elektrické sekačky, které jsem zkontroloval, měly problémy s výdrží baterie. Funkce pohánění sekačky může snadno žvýkat baterii a nechat vás s napůl váženým trávníkem a promarněným víkendem odpoledne.

Je zajímavé, že venkovní linka napájená baterií poháněná baterií bývala 40V produkty. Od té doby byly přerušeny. Většina vybavení je nyní 20 V, se sekačkou, která vyžaduje dvě 20V baterie. Dává smysl, pokud o tom nemyslíte.

Zkontrolovali jsme některé z dalších 20V produktů Dewalt, včetně jejich 20V listového dmychadla a jejich oříznutí o živém plotu 20V.

Dewalt je společnost, která je vysoce hodnocena pro jejich nástroje a venkovní vybavení, takže jsem byl ochoten to jít. Podívejme se na některé z funkcí této sekačky.

Použitelnost

Upřímně řečeno, všechny elektrické sekačky na trávu jsou velmi použitelné. Jsou tiché, lehké, snadno ukládají a neobtěžují své sousedy. Jinými slovy, jsou nudné. Sekačka na trávu Dewalt Self přichází s tlačítkem pro start a začne pro vás chodit, jakmile to půjde.

Sekačka Dewalt má mírnou výhodu nad ostatními elektrickými sekačkami v tom, že je o 5 liber lehčí než její konkurenti. Jedna věc, kterou se mi líbí, jak snadné je to používat, je funkce push-to-start. Toto je často přehlížená funkce, protože jsme všichni tak zvyklí tahat kabel Dang, abychom začali naši sekačku.

Je také vybaven skvělou funkcí s vlastním pohonem, která se sekačka nakloní dopředu, takže nemusíte tlačit tak tvrdě. To je skvělá funkce, pokud sekáte strmé kopce a banky.

Trvanlivost

Jedna věc, kterou na tomto modelu oceňuji, je široká ocelářská paluba. Mít širokou ocelovou palubu způsobí, že sekačka bude cítit méně „plastu“ a sekačka vydrží mnohem déle. Široká paluba na sekačce na trávu také pomáhá s čistším řezem s menšími průchody.

Dewalt ví, že se jedná o jeden z odolnějších elektrických sekaček na trhu a dal své peníze na linku tím, že nabídl tříletou záruku. Nabízejí také jeden rok bezplatné služby (které nebudete potřebovat) a záruku devadesátidenního peněz zpět. To vám v podstatě dává celou jarní sezónu zdarma, abyste to vyzkoušeli. Pokud se vám to nelíbí, můžete získat zpět své peníze.

Životnost baterie na sekačce na trávu Dewalt

Problémy s životností baterie na elektrických sekačkách jsou to, co mě šílí. Elektrická sekačka Dewalt má pár baterií, které můžete použít k tomu, aby toto dítě vystřelilo. To, co na této sekačce absolutně miluji, je čas běhu. Doba běhu je 75 minut na této sekačce, která ji ve třídě staví co nejlépe.

Porovnejte 75 minut na sekačce Dewalt s 40 nebo 45 s Ryobi One. To mu dává obrovskou výhodu oproti jeho konkurentům.

Lithium-iontové baterie jsou skvělé, protože se pomalu nezprašují a oslabují sekačku na trávu, když se baterie sníží. Stroj bude i nadále probíhat plnou rychlostí, dokud v něm nezůstane nic.

Použití baterie Dewalt s jinými nástroji DeWalt

Stejně jako Ryobi a některé další společnosti s více elektrickými nástroji můžete baterie z této sekačky použít na jiných zařízeních Dewalt. Tato funkce je samozřejmě pro budování loajality značky. Koneckonců, pokud již nabíjíte baterie Dewalt ve své garáži, proč byste chtěli přidat další?

Vzhledem k masivní sadě produktů společnosti Dewalt můžete použít baterie z této sekačky na více než 200 produktech Dewalt’s. Nejbližší konkurenti mají pouze asi 40-50 nástrojů, které mohou také použít jejich baterii. Osobně jsem použil a vyzkoušel jsem oříznutí Dewalt 20V Hedge a zkontroloval jsem jej zde, stejně jako řetězová pila Dewalt 60V a 20V dmychadlo.

Pokud již máte baterie DeWalt v jiných nástrojích, můžete si tuto sekačku zakoupit za sníženou cenu jako možnost „pouze pro nástroj“. Pro ty, kteří jsou dewalt loyals, si můžete být jisti, že vaše věrnost bude odměněna.

Kde je vyroben

To nezáleží na některých lidech, ale pro mě to dělá. Tato sekačka je vyrobena v dobrém oleových státech amerických. Většina elektrických sekaček se vyrábí v Číně a odeslána. Pro ty, kteří se zajímají o podporu amerického produktu, podívejte se na tuto sekačku.

Úložný prostor

Jednou z krás elektrických sekaček je jejich nízká hmotnost a skladovací schopnosti. Tato sekačka se neliší. Tuto sekačku můžete v podstatě složit na polovinu a postavit ji na bok. Po složení se drží rovně nahoru a může být zatlačena do pevného prostoru v garáži, prolézacím prostoru, přístřešku nebo kdekoli jinde, můžete si vytvořit prostor. Na níže uvedeném obrázku, který jsem dostal z Dewaltových webových stránek, tento pán vkládá sekačku do jeho nákladního automobilu. Je to skvělý příklad toho, jak lze sekačku použít, ale bohužel neexistuje jediná čepel trávy kdekoli poblíž tohoto muže (lmao).

Skvělá věc na uložení elektrické sekačky je, že bude vystřelit hned, až skončí zima. Plynové sekačky mohou vyžadovat trochu oleje a plynu a několik vývahů. Tenhle se začne zálohovat s stisknutím tlačítka.

Mám použít tašku na této sekačce Dewalt?

Téměř nikdy nejsem fanoušek používání tašek na sekačkách. Taška udrží výstřižky trávy z trávníku. I když to může být esteticky příjemné, váš dvůr může ve skutečnosti těžit z těchto živin.

S elektrickými sekačkami se počítá každou sekundu po dobu trvání baterie. Udržování tašky plné vlhké trávy, aby zvážila motor a způsobila, že bude mít více energie, je podle mého názoru ztráta je ztráta. Nezpomalte své sekání a jděte zdarma!

Chcete-li se procházet nebo ne?

Tato sekačka je dodávána ve dvou možnostech: standardní tlak a samohybná. Možnost s vlastním pohonem je příjemná pro ty, kteří mají rádi snadnější zážitek, když chodí nahoru do kopců nebo nad drsným terénem, ​​jako je dlouhá tráva. Nevýhodou sekaček na sjezdovky bude snížení výdrže baterie, kterou zažijete tím, že tuto funkci udrží.

Možnost push je vaše standardní sekačka. Nic sexy, ale dává vám skvělé cvičení.

Náklady a hodnota sekačky na trávu Dewalt

I když jistě dražší než podobné tělesné plynové sekačky (jako je Troy Bilt Push, kterou jsem zkontroloval), Dewalt přichází na spodním konci cenového rozpětí.

Tato sekačka má téměř všechny stejné rysy sekačky Greenworks, ale v současné době asi o 70 méně. Tato sekačka se pohybuje od asi 400-450 a má lepší výdrž baterie. Další výhodou pro ty, kteří již vlastní nástroje DeWalt a mají jiná použití pro tyto baterie, z něj činí jasný vítěz.

Dewalt vs Greenworks vs Ryobi

Jak možná víte, také jsem zkontroloval elektrickou sekačku Greenworks a také elektrickou sekačku Ryobi. Abych byl upřímný, Dewalt je jediný, kdo se mi odvolává z estetického pohledu. Sekačky Greenworks a Ryobi jsou neony-zelené a vyčnívají jako bolavý palec.

Zatímco sekačka s poháněním Dewalt je o něco dražší, myslím, že je to nejlepší nákup tří. Kovová paluba umožňuje větší trvanlivost, přestože je o něco těžší. Také se mi líbí sekačka Ryobi, ale kompatibilita s jinými nástroji je menší než Dewalt. Také se mi líbí Dewaltovy nástroje více než Ryobi, takže by raději vybudoval celou sadu produktů Dewalt než Ryobi.

Greenworks je opravdu na ostrově z pohledu baterie, takže pokud nemáte žádné další nástroje Dewalt nebo Ryobi s vhodnou baterií, ignoroval bych to úplně.

Oficiální přehled sekačky na trávu Dewalt

Chcete.li odkazy na příručku nebo na části sekačky DeWalt Electric Lawn sekačkou, podívejte se na níže uvedené:

Sekačka na trávu

Kompletní s 2 bateriemi a rychlou nabíječkou

Vynikající funkce ve své třídě:

 • Točivý moment a běh plynového motoru bez nepořádku, vůně hluku a údržby
 • 22 ”Ocelová paluba 3 v 1 s Vortex Tunnel
 • Self-Colleged s rychlostním nastavením
 • Technologie řezání točivého momentu pro další sílu, když ji potřebujete
 • Porty s dvojím baterií pro prodlouženou rutici
 • Nastavení výšky jedné páky
 • 5letá záruka
 • Napájení: 120V DC bezkartáčový motor
 • Baterie: 120VRX lithium-ion
 • Kapacita baterie: 2.5 AH / 300 WH
 • Nabíječka: Rychlý náboj 4 amp
 • Paluba: 22 ”ocel
 • Výška řezání: Pozice pro jedno páku / 7
 • Kola: 8 ”přední / 12” zadní
 • Travní taška: 18.5 galon hybrid s plným indikátorem
 • Drive: Rychlost s vlastním pohonem upravte na 2.5 mph

Síla YF120VRX 22 ”sekačka 3 v 1 je lídrem na sekačkách na trhu s lithiem-ionty. Výkonný bezkartáčový motor má točivý moment a běh plynové sekačky a ideální pro yardy až do 1/2 hektaru. Využití jednotky s vlastním pohonem snižuje úsilí a vede k perfektnímu řezu pokaždé. Mezi pokročilé funkce patří: bezkartáčový motor s tlačítkem, který startuje, pracuje s 1 nebo 2 bateriemi nainstalovanými, 22 ”ocelový paluba snadno převádí od pytlů na mulčování na boční propuštění, nastavení výšky jednorázové výšky, hybridní travní taška s vysokou kapacitou a rychlým uvolňováním a rychlým uvolňováním Nastavitelná a skládací rukojeť.

Výkonná a spolehlivá výkonnost Pětiletá záruka: bezkartáčový motor 120VRX má točivý moment plynového motoru, aby prořízl všechny typy a podmínky trávy s prodlouženým během na jeden náboj se dvěma nainstalovanými bateriemi. Porty s dvojitým baterií provozují buď baterii, když jsou nainstalovány dva. Když je jeden zcela propuštěn, senzor pohání druhou baterii, aby vás udržel v chodu. Sekačka pracuje s nainstalovanou pouze s jednou baterií, pokud potřebujete nabít druhou baterii při řezání.

Dvojitá nebo jednorázová baterie.

Technologie točivého momentu: Senzory zabudované do motoru dostávají zpětnou vazbu, zatímco řezáte a smysl, když je potřeba více energie pro hustou, hustou nebo mokrou trávu, aby se zvýšila rychlost čepele pro prémiové řez. To vám dává energii, když ji potřebujete, a šetří energii, když nebudete prodloužit běh ještě déle.

Self-pohon / rychlost nastavitelná pohon:

Pokračujte na samo-pohonnou energetickou jednotku pomocí jednoduché ovládací páky na rukojeti, abyste snížili úsilí a dosáhli dokonalého řezu pokaždé! Upravte rychlost s nádechem páky na dosah ruky. Jednotka s vlastním pohonem je nezbytná pro loděnice s kopci a svahy všech stupňů, aby se udržel konzistentní řez a je bezpečnější poskytováním větší kontroly během provozu.

Paluba 3-in-1 se přizpůsobí vašim potřebám:

22 ”ocelová paluba se přeměňuje od zadního zákoníku na mulčování na boční výboj rychle a snadno. Vortex Tunnel Design přenáší výstřižky do vaku, aby se dosáhlo 95% kapacity pro prodloužení doby mezi vyprazdňováním vaku. Návrh hybridního sáčku se snáze odstraní a vyprázdňuje.

Runtime se liší v závislosti na výšce a hustotě trávy a množství používání samohybného pohonu a sklonu dvora. Skutečný běh se může lišit od 70 do 10 minut.

Kompletní sada obsahuje 2 baterie:

Jedná se o soupravu sekačky včetně (2) 120VRX s vysokou kapacitou 2.5 ah baterie,

(1) 4 AMP rychlá nabíječka a 22 “

Sekačka s vlastním pohonem s ocelovou palubou, včetně všeho potřebného k tašce, mulčům nebo bočním vypouštění při řezání.

Po několika týdnech a třech řezech jsem prodán na Dewaltově beztrmná, bezkartáčové, bateriové sekačské trávníky.

Autor: Mark Wolfe | Aktualizováno 18. května 2023 13:42

dewalt, bezdrátová, sekačka, 2023, elektrická, poháněná

Můžeme získat příjmy z produktů dostupných na této stránce a účastnit se přidružených programů.

Kdy Dewalt začal vyrábět sekačky na trávu? Jak výrobci nalévají zdroje do budování nejlepších sekaček na trávu s baterií, nakupující mají spoustu možností a nejen pocházejí z tradičních značek. Kromě časově prověřených společností se moéry trávy, jako je Toro, Snapper a Craftsman, jsme viděli relativně nedávný vzestup nováčků jako Greenworks a Ego. Jednou zajímavou podmnožinou výrobců chovatelů baterií jsou podniky známé pro své bezdrátové ruční nástroje. Najednou vyvrtejte a viděli značky jako Milwaukee, Makita a Dewalt. Ve skutečnosti to má velký smysl.

Na začátku 90. let byl Dewalt první společností, která uvedla celou řadu bezdrátových ručních nástrojů na třídě. Nabídka byla obrovským úspěchem a vydělala společnost věrnou zákaznickou základnu, která stále roste. Klíčem je pokračující inovace, protože to byla jedna z prvních společností, která upgradovala z niklu na vysoce účinné lithium-iontové baterie, a neustále zavádí nové funkce pro zlepšení ergonomie a celkový výkon. S interními znalostmi společnosti Dewalt s baterií a motorem, spolu se silnou kulturou inovací, má smysl, aby se společnost snadno přesunula do vybavení trávníku poháněné baterií. Letos na jaře jsem konečně dostal šanci vyzkoušet jednomu ze svých sekaček.

Nedávno jsem testoval Dewalt 2x20V Max 21.5palcová sekačka na trávu na pár týdnů na mém vlastním trávníku. Po vyzkoušení desítky sekaček na trávu pro předchozí články jsem se přiblížil k projektu Dewalt s určitými očekáváními ohledně celkového výkonu sečení, běhu baterie, pohodlí uživatele a pohodlí. Stručně řečeno, tato sekačka pro mě odvedla skvělou práci a překonávala mnoho mých očekávání. Přečtěte si dále a dozvíte se více o dewalt bezdrátové sekačky na trávu a proč ji doporučuji jako nejlepší výběr pro každého, kdo by právě teď mohl nakupovat bezdrátou sekačku.

Dewalt 2x20V max 21.5palcová sekačka na trávu: Na první pohled

Hodnocení: 8.3/10

KLADY

 • Header-Duty Steel Mower Deck s třícestným řízením trávy
 • Systém samo Provrhu s pohonem předních kol podporuje bezpečný provoz a hladké zatáčky
 • Poháněno 2 dobíjecí dewalt xr 20-volty (V) lithium-iontové baterie
 • Dvoustupňová kartáčovače motor zachovává výdrž baterie a automaticky zvyšuje napájení pro tvrdší podmínky sečení
 • Ergonomická polstrovaná ruka ruky snižuje únavu operátora

NEVÝHODY

 • Těžký a těžkopádné manévrované ručně bez zapojené funkce samo Prodluhu
 • Batteries trvá dlouho, než nabíjete baterie DCB107
 • Bateriový prostor sekačky má nepříjemný design

Získejte sekačku na trávu Dewalt na:

Co je to Dewalt 2x20V max 21.5palcová sekačka na trávu?

Dewalt DCMWSP244U2 je bezdrátová elektrárna 3 v 1 s 21.5palcová, 15-měřicí paluba na oceli a vysoce výkonný motor. Je vybaven startem tlačítka, polstrovanou rukojeť a ergonomické ovládací prvky. Sekačka je poháněna dvěma 20 V 10 amphodinovými (AH) lithium-iontovými bateriemi pro celkem 40 voltů energie a 400 watthodiny a přichází se dvěma nabíječkami baterií.

Motor je vybaven technologií automatického snímání, která plynule zvyšuje točivý moment při setkání s tvrdšími podmínkami sečení. Vyjímatelný výbojový skluz, chytač trávy a integrovaná zástrčka pro mulč. Nastavitelné samoprostoj s pohonem předních kol (FWD) eliminuje polovinu práce sečení, umožňuje vám vybrat si vlastní tempo a pracuje na všech druzích terénu. Paluba může být upravena na šest různých výšek řezání z 1.5 až 4 palce. S až 60 minuty běhu na poplatek je tato sekačka ideální pro vlastnosti až půl akru.

Jak snadné je sekačka na sekačku Dewalt?

Po jeho příjezdu bylo prvním obchodem sestavit sekačku a nabíjet baterie. Při těsně pod 80 liber v krabici (asi 65 liber je plně sestaveno, bez nainstalovaných baterií), bylo trochu těžkopádné, že se do dílny vklouzne, ale samotná sestava byla cinch.

Zvedl jsem spodní část držadla do operační polohy, připojil jsem horní rukojeť ke spodní rukojeti dvěma velkými palcovými šrouby a připnul napájecí kabel do slotu pro držadlo. To bylo ono. Čepel byla v továrně předinstalována. Dále jsem připojil nabíječky a naložil baterie, aby se nabíjel přes noc. Celkový čas rozbalení a doba montáže byla asi 5 minut a doba nabíjení byla asi 8 hodin.

Jak snadná je sekačka na trávu Dewalt?

Tato sekačka běží na dvou bateriích současně. Když jsem naložil baterie do sekačky, došlo k jednomu okamžiku škrábání hlavy. Kompart baterie je orientován vodorovně s nasedničkou baterie pod horní částí. Ve skutečnosti jsem nemohl vidět kontakty vzadu. To nebyl velký problém, jen trapné pro zarovnání baterií do slotů. Ale protože funkce „Fuel“.Gage na baterii XR je na konci kontaktního konce, je při instalaci skrytá uvnitř pouzdra sekačky. Abych zkontroloval úroveň baterie, musel bych odstranit baterii. Jediná věc, která se mi nelíbila, byl systém pomalého nabíjení, ale upgrade na rychlou nabíječku DCB118 DeWalt by mohl zkrátit 8hodinovou dobu dobíjení na pouhou 1 hodinu.

Zahájení a ovládání bezdrátové sekačky Dewalt bylo podobné procesu pro jiné sekačky, které jsem testoval. Zabezpečovací klíč, vložený pod tlačítkem startu na držadlo, odemkl sekačku tak, aby se spustila. Stiskl jsem a držel tlačítko Start a pak jsem stiskl drátěnou páku dolů k polstrované ruce. To zahájilo motor a čepel. Abych zahájil systém samo Prodlužování, mohl jsem vytlačit jednu nebo obě páky, které se naklonily dolů z rukojeti.

Jak dobře funguje sekačka na trávu?

Postavil jsem testovací oblast na svém dvoře, s asi 10 000 čtverečních stop trávníku, který zahrnoval některé krátké, ale strmé svahy, plevelské skvrny a hustou trávu. Třikrát jsem sekal testovacího pozemku s bezdrátou sekačkou Dewalt a pokaždé vyžadoval něco přes dva poplatky za plné baterie. Při upravení na 2 seká asi 5 000 čtverečních stop.5 palců vysoký s chytačem trávy na místě. Na 3.5 palců, které se rozšířily na asi 8 000 čtverečních stop. Odstraněním sáčku jsem dostal dalších několik set čtverečních stop za poplatek a pomocí možností bočního propuštění a mulčování.

Elektrická sekačka Dewalt je skvělou volbou pro malé a střední yardy. Inzerovaný 60minutový běh za poplatek by mohl za určitých okolností vydržet-viz výtisky výrobce-ale dostal jsem více než 40 minut, což, jak bylo uvedeno, bylo dobré až asi 8 000 čtverečních stop trávníku prostoru. To by mělo být spousta pro kohokoli, kdo má čtvrt akr a většinu polovičních akrů, když jsou dům, příjezdová cesta, krajinářské postele a další netrázové oblasti odstraněny z rovnice.

Je sekačka na trávu Dewalt v dobré kvalitě?

Kromě těžkopádné ocelové paluby se několik klíčových prvků poukazovalo na vyšší než průměrnou kvalitu a promyšlený design. Pro jednu věc, integrovaná zástrčka pro mulč, která je zabudována do poklopu Bagger, jednoduše a efektivně eliminuje potřebu sledovat snadno ztracenou část. Pro další konfigurace pro sebeoplánování FWD je docela dobře napříč všemi druhy terénu a usnadňuje otáčení než s pohonem zadních kol. Navíc, přidaná dopředná hmotnost této konfigurace vyvažuje hmotnost tašky, i když je plná.

Na ovládacích prvcích bylo všechno dobře stanoveno pro snadný provoz a polstrovaná rukojeť se cítila pohodlně, když jsem sekání. Tato sekačka je také spořič prostoru. S jeho popisovatelem a schopností vertikálního skladování potřebuje pouze asi 2.5 čtverečních stop úložného podlahového prostoru.

Je Dewalt 2x20V 21.5palcová bezdrátová sekačka na trávu za peníze stojí za peníze?

Asi 600, elektrická sekačka Dewalt stojí asi dvakrát tolik než nejlevnější plynové sekačky s vlastním pohonem. Ale je to přibližně stejná cena jako sekačky na plyny kvalitnější a srovnatelně vybavené sekačky na baterii. Takže je to alespoň reálná hodnota, pokud se tam zastavíme.

V mých testech jiných sekaček baterií za podobné ceny mohu říci, že tento nabízí kombinaci funkcí, které ostatní ne. Dewalt dostane všechny základy správně: sečení síly, provozní pohodlí, výdrž baterie a celková funkce jsou přinejmenším stejně dobré jako cokoli jiného venku. Ocelová paluba je stejně tvrdá jako jakákoli, co jsem testoval, a lepší než většina ostatních. Systém pro sebepoznání FWD je vzácností mezi sekačkami z baterií a je to pěkný dotek. Celkově je základní kvalita a promyšlené funkce z něj nákup hodnot v rozsahu 600.

Je dewalt 2x20v max 21.5palcová sekačka na trávu?

Potichu poháněné sekačky poháněné baterií, udržujte čistič vzduchu a eliminujte potřebu transportu a ukládání benzínu. Během posledních několika desetiletí se technologie baterií a efektivita elektrického motoru postupovala a pro mnoho zákazníků se dostaly na přístupnou úroveň. Dewalt využil své postavení jako vůdce a inovátor bezdrátových nástrojů k představení této elektrické sekačky na trávu.

Tato sekačka je snadná a pohodlná pracovat na všech druzích terénu, eliminuje všechny nevýhody udržování plynového motoru a dodává pěkný, dokonce i řez. Cena je v souladu s konkurencí a kvalita se zdá být lepší než většina ostatních. Celkově bych řekl, že je to solidní volba pro každého, kdo udržuje až asi 5 000 čtverečních stop trávníku, nebo zhruba čtvrt až půl akru pozemek.

Kde koupit Dewalt 2x20V Max 21.5palcová sekačka na trávu

Získejte sekačku na trávu Dewalt na:

Seznamte se s testerem

Mark Wolfe je spisovatel a produktový tester s rozsáhlým zázemím v mateřském a krajinářském průmyslu. Po více než 20 let seká, hrana, vysazena, ořezávána, kultivovaná, zavlažovaná a zrekonstruovaná krásná krajina pro majitele domova a podniků. Nyní testuje a píše recenze o nejnovějším venkovním energetickém vybavení, ručních nářadích, produktech péče o trávník a dalším venkovním žijícím zboží.

Ryobi Self Pohonled Electric Lawn Meghter Review

Už vás nebaví tlačit tu těžkou, páchnoucí sekačku na trávu s plynem? Elektrická sekačka na trávu Ryobi Self je řezána tráva téměř relaxační! Má veškerou sílu plynové sekačky a bez námahy se táhne, takže neporušíte pot. Nejlepší ze všeho je, že se skládá ploché a stojí svisle pro super kompaktní úložiště!

Tento příspěvek sponzoruje Ryobi Outdoor a obsahuje pro vaše pohodlí přidružené odkazy. Nákupy provedené prostřednictvím těchto odkazů mi mohou vydělat malou provizi bez dalších nákladů. Další informace o tom, jak tento web vydělává peníze na mé stránce zveřejnění.

Když jsme si koupili náš dům před několika lety, neměli jsme žádné venkovní nástroje. Můj první nákup byla levná, malá, bateriová sekačka na trávu, která snížila náš dvůr plné pampelišky (dům seděl několik měsíců).

Bojoval s hustou trávou a baterie se rozběhla, než jsem dokončil náš malý dvůr. Sousedé říkali, že to vypadalo, že jsem kolem sekačky na trávu a to bylo tak malé! Ale bylo to ticho a to bylo dokončeno (nakonec).

Takže jsem byl opravdu nadšený, když se Ryobi natáhl a zeptal se, jestli bych chtěl zkontrolovat jejich 20 palcovou sekačku na trávu s baterií! Je to docela upgrade přes malý 13 palcový model, který jsem dříve používal!

Jak nastavit elektrickou sekačku Ryobi Electric

Ryobiho samostatná elektrická sekačka na trávu na mě zapůsobila od okamžiku, kdy jsem otevřel krabici. Není nutné žádné shromáždění, protože sekačka je složená a připravená k sekání! Stačí otočit knoflíky, natáhněte rukojeť a je dobré jít!

Podívejte se na video níže a zjistěte, jak rychlá a snadná je používat sekačka poháněná baterií Ryobi!

Vložte baterii 40V

40V baterie je zahrnuta a snadno vklouzne do štěrbiny. K dispozici je také místo pro uložení další baterie, takže je můžete přepnout za běhu, ale jeden stačí na náš malý dvůr s nabíjením.

Odemkněte a natáhněte rukojeť

Můj manžel a já jsme vysoký a rukojeť staré sekačky byla příliš nízká na to, aby se pohodlně tlačil. Teskopická rukojeť sekačky na trávu Ryobi je dostatečně vysoká, aby nás oba použili, aniž bychom se dostali zpět!

Chcete.li rukojeť ze složené polohy vyřadit, vytáhněte knoflíky na obou stranách a otočte je o 90 stupňů. Otočte rukojeť tak, aby je za sekačkou, a pak otočte knoflíky dozadu, aby se pohybovaly kolem mříží.

Rozšiřte rukojeť do plné výšky odemknutím zelených klapků na obou stranách. Pak jej můžete vytáhnout do požadované výšky a zamknout ji na místo.

Upravte výšku čepele

Výšku čepele můžete upravit jednoduchým posunem knoflíku, od 1 ½ „až do 4“ dlouhé trávy. Měli byste si trávu snížit pouze o ⅓ pokaždé, když sekáte, takže toto úpravy usnadňuje udržení zdravého trávníku!

Jak spustit sekačku na trávníku Ryobi

Na rozdíl od plynové sekačky s touto obávanou pull šňůrou je sekačka na trávu s baterií poháněnou baterií Ryobi velmi snadné začít! Ujistěte se, že postupujete kroky, pokud máte potíže s tím, aby se to začalo.

Vložte bezpečnostní klíč

Po jeho nastavení vložte bezpečnostní klíč. Pokud vaše sekačka na trávníku Ryobi nezačne, zkontrolujte, zda je na místě startovací klíč. Sekačka se nezapne bez klíče, což je důležitá bezpečnostní funkce, když máte zvědavé děti kolem!

Vytáhněte tyč a stiskněte tlačítko

Tento diagram ukazuje kroky k zahájení sekačky Ryobi Push. Jakmile to uděláte několikrát, stane se to druhou přirozeností!

Stáhněte bar a držte ji na místě proti řídítům. Když se pustíte, sekačka se automaticky vypne.

S jednou rukou stisknutím tyče stiskněte tlačítko uprostřed a spusťte motor. Možná budete muset několik sekund podržet tlačítko.

Upravte rychlost

Funkce vlastního pohánění je docela silná, takže budete chtít začít v nejnižším nastavení. Nechte to na dolním prostředí pro plochou půdu a zvyšujte rychlost, když jdete do kopce. Opravdu to dělá sečení vašeho trávníku méně tréninku!

dewalt, bezdrátová, sekačka, 2023, elektrická, poháněná

Pokud nemáte v plánu zaběhnout za sekačkou na trávu (nedoporučuje se!), budete muset použít nejvyšší nastavení, pokud máte opravdu strmý kopec. Rychlost můžete upravit při sekání, abyste mohli rozbít sílu, když narazíte na sklon a neporušit potu!

Vyčistit a ukládat

Můžete se rozhodnout zabalit své výstřižky na trávník nebo nechat je mulčovat a vyplivnout je zpět. Byl jsem ohromen tím, jak dobře taška shromažďuje všechno. Musel jsem to několikrát vyprázdnit, zatímco jsem sekal dvorek, protože je to tak dlouho, co bylo naposledy hotovo.

Až budete hotovi, zhroutí rukojeť a složte ji dolů na sekačku. Ukládá svisle, takže si ji můžete udržet v rohu garáže nebo kůlny, aniž byste zabrali tunu místa!

Recenze sekačky na trávu s baterií Ryobi

Jak můžete vidět z výše uvedených fotografií, náš trávník právě teď není úplně svěží, zelený koberec trávy. Navzdory zvěsti, které jste možná slyšeli o tom, že Seattle je deštivý, máme každé léto období sucha! Naše tráva jde spící a hnědá, dokud se na podzim neotáčí dešťový faucet. Bylo to poprvé, co jsem sekal trávník za více než měsíc, kromě snižování pampelišky!

Počáteční dojmy

Sekačka na trávu Ryobi zvládla kombinaci suché a nové trávy jako šampion. Motor má technologii zatížení zatížení, která mu umožňuje detekovat a dodávat energii potřebnou k udržení optimální řezné rychlosti. Suchá, hnědá tráva. Méně síly. Nová, silnější tráva. víc energie.

Jeden tip, pokud jste nikdy nepoužili sekačku na trávu: Když chcete sekačku otočit, pusťte ze zelených úchytů. Tím se deaktivuje funkci pro vylepšení a umožní vám ji ručně otočit. Trvalo mi trochu, než jsem si na to zvykl, a skoro jsem nasekl zahradní postel, než jsem na to přišel!

O dva roky později

Poté, co jsem tuto bezdrátovou sekačku rozsáhle testoval za poslední dva roky, mohu ji ještě z celého srdce doporučit! Zde jsou věci, které jsem se naučil:

 • Snadno se zachází s čerstvou jarní trávou, ale spustí baterii rychleji. Když je tráva mokrá, musím vyměnit baterii, protože řezání vyžaduje více energie.
 • Myslel jsem, že světlomety jsou zpočátku hloupé, ale je to užitečné při sečení pod keři a keři.
 • Funkce s vlastním pohonem můžete použít bez zapnuté čepele! Musíme tlačit sekačku na malý kopec, abychom šli z zadního dvora na přední dvorek, a je hezké získat trochu posílení z motoru, aniž bychom kopali skály.
 • Dělá skvělou práci, která shromažďuje výstřižky v tašce, ale po plném tašku zanechá stezku. Pokud nechcete, aby si čerstvě řezaná tráva přilepila na boty, sledujte tašku!
 • Pokud je taška opravdu plná, může být složité vyprázdnit ji, aniž by na chodníku zanechal hromadu výstřižků. Snažím se to vyprázdnit, než bude příliš plná, takže nemusím tolik čistit.

Celkově mě opravdu zapůsobilo všechny rysy elektrické sekačky na trávu Ryobi Self. Je to určitě upgrade z mé staré sekačky, která se ocitla na obrubníku s „volným“ nápisem, jakmile jsem vytáhl Ryobi na točení!

Podívejte se na tyto další návody pro terénní úpravy!