Snapper jezdící sekačka vs vs. John Deere: Jak si vybrat nejlepší. Snapper jezdící sekačka na trávu

Snapper

Náš slib. Poskytujeme výhodu nákupu s ověřenými recenzemi a nezaujatým redakčním výzkumem.

O Snapper

Tento profil nebyl společností nárokován. Viz níže uvedené recenze, kde se dozvíte více nebo odešlete svou vlastní recenzi.

Recenze Snapper

Odkaz vás nasměroval na tuto recenzi. Jeho umístění na této stránce se může příště změnit.

Jak zjistím, že mohu věřit těmto recencím o snapperu?

 • Ověřuje se 4 242 460 recenzí na spotřebitelských afferech.
 • Vyžadujeme kontaktní informace, abychom zajistili, že naši recenzenti jsou skuteční.
 • Používáme inteligentní software, který nám pomáhá udržovat integritu recenzí.
 • Naši moderátoři si přečetli všechny recenze, aby ověřili kvalitu a vstřícnost.

Mít starý 15letý snapper a stále to běží skvěle. Mám nový a zůstává v obchodě s problémy s pásem víc, než je venku. Nikdy se o tom nesnilo tisíce. Ta věc běží dobře, ale nedokáže střihnout trávu, pás se rozbije nebo vychází. Jsme příliš staří na to, abychom hráli míč a je v obchodě potřetí za méně než rok.

Užitečný být první, kdo tuto recenzi považuje za užitečnou

Pokusil se získat nový kabel. Snapper pošle pouze kompletní jednotku, která zahrnuje popisovač pro 120.00. Odhad práce 80.00 z obchodu. 400.00 sekačka, 2 roky. Old, 200.00 Opravit. Nemá smysl pro opravu kabelu.

Užitečný být první, kdo tuto recenzi považuje za užitečnou

Děkuji, úspěšně jste se přihlásili k odběru našeho zpravodaje! Užijte si čtení našich tipů a doporučení.

Na konci podzimu 2016 jsem si koupil svůj snapper 23/42. Chtěl jsem sekačku, která byla spolehlivá. Od té doby jsem to měl ve více obchodech tolikrát, na které si nepamatuji. Vřetena vždy chodí ven a také jsem ztratil několik pásů, aby se rozbilo. Stáhnu jen 1 akr yard jednou týdně. Naposledy začalo vřeteno chodit ven poté, co jsem sekal trávu, když to bylo vyšší než obvykle kvůli extra dešti. Toto je jen moje 3. jezdecká sekačka od roku 1991 a tato je nejhorší pro peníze. Tuto sekačku jsem si koupil od prodejce místo sekaček v obchodech s velkými boxy, protože jsem si myslel.

Užitečné 9 lidí považovalo tuto recenzi za užitečnou

Nová sekačka zakoupená 4/15. Nefunguje od poloviny července. Dnes je 9/2 „prodejce čeká na díly“. Domnělý šroub se zlomil, sekačka mrtvá ve vodě. Zůstal jsem houpat ve větru. Zavolal jsem několikrát.

Užitečné 6 lidí považovalo tuto recenzi za užitečnou

Zatím jsem měl 3 snappery a miloval je. První trval 10 let, 2. 8 let a 3. 9 a stále běžící. Musíte změnit olej při každém dalším tvrdém používání a nezapomeňte namazat a olej na každém potřebném bodě.

Užitečné 7 lidí považovalo tuto recenzi za užitečné

Můj starý snapper byl tak dobrý, že se pohyboval nečistotami a trvalo to roky, kdy mě stálo velmi málo údržby a jezdilo to velmi pohodlně a přeji si, abych ho nikdy nedal pryč. Prostě je prostě nedělají, jako by používali.

Užitečné 2 lidé považovali tuto recenzi za užitečnou

Od roku 1975 jsem vlastnil jezdce Snapper a zřídka jsem měl problém. Model 210, který jsem nedávno koupil, byl po roce přerušen kvůli několika problémům- alespoň to byla moje zkušenost. Neustále ztrácí rychlostní stupeň, nebude stoupat malé kopce, velmi hlasité, neschopné čistit sekačku. FUMFLER se uvolnil po 1 týdnu a ztratil 1. a 2. rychlostní stupeň po 2 měsících.

Užitečné 9 lidí považovalo tuto recenzi za užitečnou

Nyní jsem v důchodu, ale použil jsem snapper jezdce i tlačení. Začal jsem stříhat trávu pro sebe a později několik starších přátel. Vybral jsem si Snapper, protože to mělo spoustu energie a trvanlivosti. Moje volba v linii byla samostatná a zadní bagger. Také jsem si vybral sekačku s jezdeckými sekačkami, sekačka měla velké sání, mohl jsem dokonce upustit palubu dolů a vyčistit chodníky.

Užitečné 9 lidí považovalo tuto recenzi za užitečnou

Pokud jde o široce známou značku Snapper, jeho pověst pro spolehlivost a kvalitní produkty překročí pouze výjimečnou a profesionální úroveň zákaznického servisu a podpory. I když cena není nejnižší, je důležité si uvědomit, že dostanete to, za co zaplatíte.

Užitečné 6 lidí považovalo tuto recenzi za užitečnou

Už několik let měl komerční sekačku na komerční jízdu. Nejprve na Floridě se poté přestěhoval do Virginie. Když jsme to poprvé dostali, zapečetěný přenos selhal těsně před ukončením záruky a musel být nahrazen, že jsem řekl, že nejsem fanoušek uzavřené tranny, protože na něm nemůžete pravidelnou údržbu, ale po 7 letech dobrého množství Použijte to, stále dělá práci. Paluba musí být nahrazena a na jaře bude hledat novou sekačku, aby udržela krok s naší výměře sečení.

Užitečné 7 lidí považovalo tuto recenzi za užitečné

Recenze autorského autora od Snapper Autor od ConsumerAffairs Research Team

Snapper byl založen v roce 1894 jako řezivo. Jméno pochází z jejich prvního designu sekačky na trávu, který připomněl vynálezci z ukryté želvy.

 • Odrůda jezdecké sekačky: Snapper vytváří nulové otočné, zadní motor a traktorové jezdecké sekačky.
 • Flexibilní velikost dvora: Široký výběr modelu pojme malé až masivní yardy.
 • Správa trosek: Dvoustupňový systém zpracovává trosky procházející motorem.
 • Hydrostatická převodovka: Tento typ přenosu je podobný automobilu a poskytuje snadné ovládací prvky řízení.
 • Rychlostní posun: Rychlé posunutí dává majiteli domu responzivní kontrolu, kterou chtějí.

Výzkumný tým Consumeraffairs věří, že si každý zaslouží inteligentní rozhodnutí. Naším cílem je poskytnout čtenářům nejaktuálnější informace dostupné o dnešních spotřebních produktech a službách.

Snapper jezdící sekačka vs vs. John Deere: Jak si vybrat nejlepší?

Jízdní sekačky jsou silnější než modely push. Pokud tedy nechcete trávit hodiny prací na trávníku, budou vaším dokonalým partnerem.

Přesto existuje mnoho značek jezdeckých sekaček na trávu, z nichž si vybere. Ale co byste měli jít?

Abychom vám pomohli učinit informované rozhodnutí, porovnáme sekačku na trávu vs. John Deere. Pojďme přejděte dolů a určeme své oblíbené!

Snapper Riding Lawn Mower a John Deer: Přehled

John Deere a Snapper jsou renomované značky v odvětví péče o trávník. Kromě toho nabízejí vysoce kvalitní produkty, které poskytují spolehlivé řešení pro váš trávník.

Snapper byl založen v roce 1894, tvrdě pracoval na výrobě robustních jezdeckých sekaček na trávníku. Proto můžete snadno najít modely v různých velikostech a funkcích ve své sbírce.

John Deere je starší. Od roku 1837 společnost poskytla mnoho zemědělských nástrojů ke zlepšení našeho života.

Stejně jako Snapper, John Deere má dlouhý seznam jezdeckých sekaček s různými funkcemi. Majitelé domů proto určitě najdou, co zde potřebují.

Jízdní sekačky jsou mnohem větší než sekačky. Proto je nemůžete snadno přepravit. Čím větší je však stroj, tím výkonnější je motor. Mnoho lidí má rád sekačky na koni.

Na trhu najdete mnoho výrobců. John Deere a Snapper by však měli být vaše první úvaha kvůli jejich dlouhé historii a pověsti.

Both brands offer high-quality products

Jaký je rozdíl mezi sekačkou na trávu vs. John Deere?

John Deere a Snapper představili veřejnosti mnoho působivých jezdeckých sekaček. Podívejme se, jak se liší a který z nich vyniká více!

Snapperská sekačka Sekačka John Deere
Výkon motoru V závislosti na modelu V závislosti na modelu
Velikost Menší Větší a více možností
Typ přenosu Hydrostatický, automatický a příručka Hydrostatický, automatický a příručka
Trvanlivost odolný Méně odolný
Snadnost použití Snadnější Těžší
Pověst značky Méně slavný slavný
Cena Levnější drahý

Výkon motoru

Často měříme výkon motoru v hodnocení koňských sil (HP). Čím vyšší je hodnocení, tím tvrdší a výkonnější motor.

Snapper a John Deere bohužel poskytují produkty s různými skóre koňských sil. Abyste je porovnali, musíte tedy zkontrolovat konkrétní modely značky.

Například, jezdící sekačky na sekačkách na koni, které mají často hodnocení 22 až 27 HP:

Na druhé straně, zde je několik slavných sérií od Johna Deereho a jejich hodnocení HP:

Velikost

Velikost sekačky na trávu Snapper a John Deere se liší v závislosti na konkrétních modelech. Přesto John Deere nabízí více možností s většími řezanými palubami.

Například řada X700 od Johna Deere má 62palcový řezací balíček. Mezitím je největší řezací paluba modelů kanisu 54 palců.

Over se John Deere zaměřuje na těžkopádné sekačky. V důsledku toho by měly být větší pro zvládnutí větších vlastností a výkonnějších motorů.

Snapper riding lawn mowers are generally smaller

Typ přenosu

Obě značky používají ve svých jezdeckých sekačkách tři typy přenosu. Vaše možnosti tedy zahrnují hydrostatické, automatické a manuální převodovky.

Mezi tyto typy přenosu jsou hydrostatické systémy nejúčinnější a nejvýkonnější. Přesto stojí nejvíce.

Trvanlivost

John Deere sekačky jsou známé svou trvanlivost. Jejich složky s těžkými a.

Snapperské sekačky jsou také robustní. Nemohou však zvládnout stejnou úroveň použití jako produkty John Deere.

Snadnost použití

Snapp i John Deere Design uživatelsky přívětivé produkty. V důsledku toho nemůžeme najít v tomto kole definitivního vítěze.

Ale do jisté míry se jezdící sekačky John Deere o něco snazší spustí kvůli svému intuitivnímu kontrolnímu mechanismu.

Pověst značky

John Deere je již mnoho let jako spolehlivá značka v odvětví právnické péče. Snapper je také dobrá značka. Přesto stále potřebuje více času na porážku Johna Deere.

Cena

Jak můžete očekávat, John Deere jezdící sekačky jsou dražší. Trvanlivost, pokročilé funkce a pověst značky vysvětlují cenu.

John Deere models are more expensive

Který byste si měli vybrat?

Obecně je John Deere vynikající možností. Konkrétně si možná budete chtít z této značky vybrat sekačky na trávníku, protože:

 • Jejich výrobky mohou snadno zvládnout těžká práce. Vysoce kvalitní systém řezání a výkonné motory jim umožňují plnit tyto úkoly.
 • Sekačky John Deere mohou trvat mnoho let. Měli byste se však naučit, jak je správně udržovat, abyste prodloužili jejich životnost.
 • Začátečníci neví, co si vybrat, takže jdou pro nejpopulárnější. Pokud tedy jste mezi nimi, bude John Deere s pověstí v oboru tím, co hledáte jako první.

Přestože se zdá, že John Deere převáží nad snipem, v některých případech dáváte přednost tomuto druhému. Například produkty snapperu jsou levnější a zároveň dobře pracují pro menší trávníky.

Choose the best riding lawn mower for your needs

Často kladené otázky

Jsou kanižské jezdecké sekačky na trávu?

Ano. Ačkoli to v některých shledech nemůže překonat Johna Deere, stále chcete investovat do sekačky na trávu, protože:

 • Existuje mnoho velikostí a vzorů, které je třeba zvážit.
 • Některé funkce, jako jsou pohodlné sezení a nastavitelné výšky řezání, pomohou s údržbou trávníku.
 • Motor je dostatečně výkonný, aby běžel celé hodiny.
 • Reputace více než 60 let v oboru je velký plus.

Kteří jsou sekačky na trávu?

Briggs a Straton získali Snapper v roce 2018. Poté, od roku 2021, společnost vyráběla a uváděla na trh na sekačkách na trávu.

Která řada John Deere je nejlepší?

Závisí to na vašich požadavcích. Například podpis X739 bude vaší nejlepší volbou, pokud se zaměříte na sílu. Pokud přesto chcete levný stroj bez obětní funkce, zvažte řadu E120.

John Deere je jednou z nejlepších značek, do kterých je investovat, pokud jde o sekačky na trávu. Výzkum tedy porovnejte ceny a poté se můžete usadit na ideálním stroji.

Závěr

John Deere na koni sekačky na trávu jsou odolnější, silnější a snadněji se používají. Tyto funkce však přicházejí s vysokou cenou.

Na druhou stranu, pokud potřebujete robustní sekačku na trávu, aniž byste rozbili banku, zvažte místo toho na snapper produkt.

Koneckonců, doufáme, že po přečtení tohoto srovnání najdete perfektní nástroj pro péči o trávník. Také nezapomeňte s námi sdílet své zkušenosti.

Snapper jezdecké sekačky

Snapper jezdecké sekačky pokračují v naší tradici, aby byla práce na dvoře snadná s různými modely, vše s vynikající viditelností, zefektivněným designem a snadným, 3-n-1 převoditelností od bočního vypouštění k pytlování na mulčování.

Traktory snapper jsou navrženy pro sílu, s druhem funkcí, které mají největší smysl pro danou práci. Ať už je terén bez ohledu na výzvu.

V současné době jsou dostupné modely:

Vždy slyšíte stejné příběhy o traktorech Snapper Lawn. „Znal jsem chlapa, který ho měl po celá desetiletí.„“ Nemohl jsem to opotřebovat.““ Je to stále v garáži.„A je tu důvod. Konstrukce celé oceli, inovativní inženýrství a spolehlivá kvalita jsou standardní vybavení pro snapper. Kupte si tedy traktor snapper ještě dnes a založte vlastní legendu.

Standardní vlastnosti

Horní

Udělejte velký krok do vysoké hodnoty Snapper SPX. Dostanete konstrukci všestranné oceli.- Hodnota zahrnuta.- a systém pohonu s automatickým přenosem.

Standardní vlastnosti

Horní

Snapper NXT je měnič her pro řezání trávy. Nikdy předtím neměla sekačka na trávu tak citlivá, tak inteligentní, tak pohodlná a tak mocná.

Standardní vlastnosti

Horní

LT300 je těžký traktor trávníku navržený pro vysoce kvalitní výkon. Robustní ocelový rám je postaven tak, aby se stal neustálým bušením drsného terénu. Vysoká náprava a konstrukce celo oceli v sekačce i kapuci je dostatečně tvrdá, aby zvládla jakýkoli dvorek.

Standardní vlastnosti

Horní

Tento traktor má to, co je potřeba k práci na dvoře. YT400 je plnohodnotný loděnice, který špína, tlačí štěrk a hodí sníh.

Standardní vlastnosti

Horní

Tito nesmyslové sekačky udržují Ameriku po generace krásnou. Jsou to skutečná klasika. Pokud chcete malého jezdce, který tuto práci dokončí, stále není lepší hodnota než jezdec zadního motoru Snapper. Vyberte si z různých motorů, šířky sečení a možnosti manipulace s trávou.

Standardní vlastnosti

Horní

Tady je kompaktní jezdec, o kterém budete chovat v žádném okamžiku. RE200 má perfektní rovnováhu velikosti a funkcí. Získáte poloměr otočení o rozměru 12 palců pro oříznutí kolem krajinářství a exkluzivní design pozemního huggeru pro vynikající trakci a skvělý řez. S viditelností a kontrolou ruční rychlosti, nebude dlouho trvat, než uvidíte, že vaše sousedé budou závidět.

Standardní vlastnosti

Snapper SPX 23/42 je ve skutečnosti dvě verze jezdící na trávníku; Jeden rozřezává šířku 23 palců a druhý na 42 palců. Můžete si tedy vybrat, která velikost odpovídá vašim potřebám. Mají těsný poloměr otáčení asi 14 palců.

Brzy verdikt

Toto je solidní volba, zejména s ohledem na všechny příslušenství, které s ním přicházejí.

Nevýhody

Proč můžete důvěřovat top deseti recenzím

Naši odborní recenzenti tráví hodiny testováním a porovnáváním produktů a služeb, abyste si mohli vybrat to nejlepší pro vás. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Snapper SPX 23/42 je ve skutečnosti dvě verze jezdící na trávníku; Jeden rozřezává šířku 23 palců a druhý na 42 palců. Můžete si tedy vybrat, která velikost odpovídá vašim potřebám. Mají těsný poloměr otáčení asi 14 palců. To je dobré, pokud to jde, ale je třeba poznamenat, že několik dalších jezdeckých sekaček na trávníku, které jsme vyhodnotili.

Tyto jezdecké sekačky na trávu mají motor Briggs Stratton Professional Series V-Twin OHV. Můžete se spolehnout na to, že tento motor poskytuje roky nepřetržité služby s minimální potřebou údržby. Má také 3.5-galonní palivová nádrž, a přestože to může znít malé, jde o galon více než několik ostatních jezdeckých sekaček, které jsme vyhodnotili. Pokud nemáte více akrů na pokrytí, nedojde vám plyn, pokud se vyplníte, než začnete sekat.

I když byste se nikdy neměli sekat ve tmě, tato sekačka na trávu má dva LED světlomety, které vám umožní rozšířit okno sečení do soumraku a brzy ráno.

Tyto jezdecké sekačky na trávu mají sedm pozic na výšku, v rozmezí od 1.5 až 4 palce vysoký. To vám umožní dostat přesnou délku trávy, která doplní váš dvůr. Zahrnuté tempomat umožňuje nastavit konzistentní rychlost při sekání; To je obzvláště užitečné, když sekáte nad nerovnoměrným terénem nebo sklonem.

Některé pohodlné doplňky přicházejí s nákupem jednoho z těchto sekaček na trávu. Získáte skládkový košík, který vám umožní sbírat zbytky a další trávník při sekání. Získáte také trojitý chytač, který dokáže pojmout až 10 bušlů výstřižků, a pokud získáte 42palcový model, získáte také dvojitý chytač, který pojme 6.5 bušlů. Mezi další přílohy patří 42palcová čepel dozeru, jednostupňová sněhová dmychadlo a souprava na mulčování trávy. Tato příslušenství velmi zvyšuje hodnotu a všestrannost stroje.

Nákupní průvodce

Proč je sekačka na trávu

Nákup sekačky na trávu není v těchto dnech snadný úkol. Přestože výběr stroje se může zdát poměrně jednoduchým postupem, který může stále rostoucí počet dostupných značek ztížit i ty nejhorší kupující vybrat ten pravý. Mezi stovkami prodejců je však vždy jedno jméno, které vždy vyniklo. Snapper.

Snapper Inc., byla úplně první společnost, která produkovala samohybné rotační sekačky na trávu a třídy samotné jako nejinovativnější společnost ve svém oboru, ale od roku 2002 má Briggs Stratton na starosti výrobce každé sekačky na trávu Snapper. Stejně tak jsou sekačky Snapper stále inovativní a nejlepší nákup pro spotřebitele nebo Briggs Stratton zkazil značku, jak se tvrdí?

 • Pravda o sekačkách Snapper
 • Proč si vybrat snapper?
 • Která sekačka Snapper je nejlepší?
 • Top 3 Snapper Walk za push mewers
 • Top End Walk Better
 • Procházka středního rozsahu
 • Vstupní úroveň chůze
 • Srovnávací graf
 • CP215520HV je bezpochyby nejlepší procházka za sekačkou Snapper
 • Co dělá CP215520HV nejlepší sekačkou na trávu?
 • Powerhouse Engine Honda OHV GXV-160
 • 7 řezací paluby polohy
 • Nejmodernější přenos
 • A ty malé doplňky dělají velký rozdíl!
 • Co říkají recenze?
 • Top Snapper Riding Mewer
 • Rychlé statistiky Snapper SPX2246
 • Rychlé statistiky Snapper RE130

Pravda o sekačkách Snapper

Snapper Inc., je vůdcem v průmyslu zahradních a lodních nástrojů od roku 1951, kdy vyvinuli vůbec první sekačku s rotačním trávníkem s vlastním pohonem. To zahájilo společnost na vrchol haldy (omluvte hříčku) a zajistilo se, že se název snapper stal synonymem kvality a inovací.

Ale s rychle se rozvíjejícím technologickým pokrokem koncem 20. a počátku 21. století přišly další společnosti s inovativními kvalitními produkty, které soupeří o postižení zahradníků po celém světě. Proč si tedy vybral kanic nad mnoha dalšími značkami sekačky na trávu?

Proč si vybrat snapper?

I když Snapper Inc., byly roky před svou soutěží v 50. letech jsou stále relevantní pro důvtipné moderní zahradníky dnes?

Od té doby, co jejich rotační revoluční kanic mohl mít několik změn vlastnictví, ale hej neklidili na jejich vavřínech.

Mnoho odborníků je dodnes považuje za měřítko kvality a stále produkují inovativní produkty na zahradě na zahradě.

Která sekačka Snapper je nejlepší?

Trh je zaplaven sekačkou na trávu všech velikostí a různými stupni.

Moderní traktory trávníků jsou na špičce sečení trávníku, ale přidané funkce se někdy cítí trochu ohromující pro lidi zvyklé na staré sekačky, zatímco jiní nepotřebují tolik síly ani pro komerční použití. A nediskutujeme ani o rozdílu v ceně! Není tedy překvapivé, že procházka za sekači je pro zahradníky stále nejlepší volbou.

V závislosti na vašem osobním prostředí vznikají také různé výzvy na dvoře.

Například lidé žijící v kopcovitých oblastech často považují za těžké udržovat úhledný dvorek nebo trávník se standardní sekačkou, protože postrádají sílu a manévrovatelnost strojů na vyšší dosah.

Kořeny tvrdých stromů, vysoká tráva a divoké plevele patří mezi některé z mnoha překážek, které musí sekačka na trávu proříznout. V tomto ohledu se musíte ujistit, že vaše sekačka na trávu má motor, který zabalí úder.

Z tohoto důvodu jsme si chtěli vybrat sekačku, která byla dostatečně snadná na použití, aby se proplétala obytnými trávníky a přitom měla sílu a funkce, aby bylo možné komerční využití.

Během našeho procesu kontroly jsme zjistili, že Snapper CP215520HV splňuje kritéria, protože ačkoli je to velký krok z tradiční sekačky na trávu, stále si zachovává stejný pocit sekačky na naviják, ale bez potřeby fyzické námahy. Navíc tato sekačka zabalí dostatek energie, aby mohla být uvedena na trh jako stroj na komerční třídě.

Top 3 Snapper Walk za push mewers

Pojďme se podívat na náš výběr z nejlepších 3 procházky za sekačky. Ve srovnávací tabulce pod CP215520HV je tučně, protože věříme.

Výběr chůze za sekanou

Cenové rozpětí snipů se liší podle třídy sekačky.

Top End Walk Better

Vybrali jsme CP215520HV jako nejlepší sekačku na trávu, protože se jedná o komerční stroj schopný splnit i ty nejtěžší úkoly sečení trávníku, ale je k dispozici za cenu rezidenční sekačky.

Chcete-li zobrazit nejlevnější možnost dostupné pro komerční sekačku CP215520VH Snapper CP215520VH.

Procházka středního rozsahu

Pokud byste chtěli stroj na střední třídě, opravdu se nemůžete pokazit s Snapper P2185020E.

Je poháněn řadou 190cc Briggs Stratton 850 Pro a je dodáván s mulčováním ninja a hi vac tašky.

Tento stroj nabízí téměř všechny stejné funkce jako jeho velký bratr, CP215520HV, s výjimkou IS má menší palivovou nádrž a briggs Stratton Engine.

Nejlevnější možnost, kterou jsme našli pro nákup Snapper P2185020E.

Vstupní úroveň chůze

Pokud je však cena cena, nebo prostě nepotřebujete tolik energie, menší velikost motoru na snapéru 21 ″ s vlastní plucí sekačkou může být více na vaší ulici s dolním výtlakem motoru 163 ccm a velmi přiměřenou cenovou značkou.

Tato velmi cenově dostupná sekačka přichází s všestranným výbojem 3-N-1, mulčováním a zadními taškami spolu s technologií s vakujícími taškami včetně.

Našli jsme nejlepší nabídku pro Snapper 21 ″ Briggs Stratton 850 Pro Series, s přepravou včetně, online. Nejlevnější cenu najdete kliknutím na výše uvedený odkaz.

Srovnávací graf

Seznamte se s nejlepší sekačkou na trávu

Podle našeho názoru je Snapper CP215520HV nejlepším dostupným kanadlem z několika důvodů, v neposlední řadě je to, že tento vynikající komerční stroj se může pochlubit masivním, ale tichým a odolným a odolným Honda-poháněným motorem GXV-160 OHV.

Ačkoli jsme zjistili, že nejlepší komerční sekačka na nulové zatáčce byla 66 ″ Swisher, chůze CP215520HV za sekanou může také způsobit, že komerční použití je hračkou o více než 5 000 dolarů méně (i když oba stroje jsou v různých třídách).

CP215520HV je bezpochyby nejlepší procházka za sekačkou Snapper

Nedělají tam největší sekačky na trávu, ani nenavrhují show. Snapper však byl po dlouhou dobu v popředí nástrojů a sekaček na trávu. Vždy zůstali inovativní a před konkurencí.

Perfektním příkladem jejich odhodlání inovací a kvalitě je CP215520HV Snapper, což je naším výběrem pro název „Nejlepší sekačka na trávu“.

Tato sekačka s komerčním tříděm o rozloze 21 palců přichází s výkonným motorem Honda s snadno použitelnými funkcemi a poskytuje kvalitní řez, aby odpovídal strojům 10krát její cenu.

Chcete.li najít nejlepší dostupnou cenu v současné době na komerčním stupni CP215520HV, klikněte na odkaz níže.

Recenze pro tento powerhouse jsou nesmírně pozitivní s novými majiteli, kteří jsou přesvědčeni o jejich rozhodnutí o nákupu, a to z velké části kvůli jejich minulým zážitkům sekačky na trávu.

Snapperské sekačky mají tendenci přežít záruční dobu mnohem lépe než jejich konkurenti a je neobvyklé potřebovat opravy nebo náhradní díly během období záruky, i když se sekačka používá pro komerční účely.

Co dělá CP215520HV nejlepší sekačkou na trávu?

Níže uvidíte některé z skvělých funkcí, které uživateli nabízí Snapper CP215520HV.

Vzhledem k tomu, že CP215520HV má motor poháněný Honda poháněný GXV-160, což je vzduchem chlazená čtyřtaktní zvíře, rovná se dokonce i nejtěžšímu prostředí.

Výkonný motor sekačky GXV 160 OHV Honda a jeho paluba 21 palců, který dává profesionální řez rovný strojům dvojnásobku jeho ceny, znamená, že tento stroj lze použít pro komerční účely i pro standardní rezidenční použití-v podstatě získáváte Komerční stroj za cenu rezidenčního.

Tato snadno použitelná sekačka má nastavitelné kliky pro vaše pohodlí, což také pomáhá najít nejlepší výšku pro jednotlivé uživatele.

Má speciálně navrženo válcovací kola, která jsou navržena s prémiovým kvalitním kuličkovými ložisky, takže je hračkou pohybovat se kolem.

Na tomto stroji je také vysoce kvalitní paluba sekačky s VAC, která poskytuje vysoce výkonné sání, takže vaše tráva je efektivně zabalena.

Průmyslová třída Heavy Duty 140-měřicí ocelová sečení paluby zabalí sílu a sílu, mezitím vyztužená ztužení, výkonná náprava a odolná kola dokončují celkový balíček pěkně.

Pokud plánujete provést vlastní výzkum a online nezapomeňte vzít v úvahu další poplatky za přepravu a daně, které často nejsou uvedeny, ale jsou vybírány při pokladně.

Powerhouse Engine Honda OHV GXV-160

Přestože je ve vlastnictví Briggs Stratton, který je nejlépe známý pro svůj vlastní škálu vynikajících motorů, Snapper se rozhodl nainstalovat motor Honda na procházku za komerční sekačkou CP215520HV-pravděpodobně proto, že chtějí zůstat inovativní.

Motory řady Honda GX jsou revoluční inovace inženýrství. Tyto motory jsou spolehlivé a poskytují neuvěřitelný výkon.

GXV-160 je určitě jedním z nejlepších Honda, který kdy vytvořil, protože generuje velmi malý hluk, vibrace nebo emise, vše bez kompromitujícího výkonu.

 • Je to efektivní palivo kvůli své přesné konstrukci vačkového hřídele, který nabízí efektivní načasování a dokonalé překrývání ventilů. Konstrukce OHV a poměr vysoké komprese umožňuje přenosu motoru maximální výkon při zachování vynikající palivové účinnosti.
 • Snížená hmotnost pístu a vyvážená přesnost klikového hřídele, která je podporována kuličkovými ložiskami, umožňuje provozovat tento motor prakticky bez vibrací. Díky tomu je provoz stroje nejen snadné, ale snižuje stres na zbraně a tělo uživatele.
 • Má hliníkové tlačné tyče, které pomáhají snižovat hluk a vůli ventilu, takže sekačka výjimečně tichá, zejména ve srovnání s jinými stroji s podobným výkonem.
 • Vyrábí se z materiálů snižování hluku, což dále snižuje vibrační i hluk motoru. Má také tuhou klikovou skříň, která má kovaný ocelový klikový hřídel.
 • Karburátorová komora má ochranný povlak a filtry, které pomáhají proti nečistotám, které pomohou udržet sekačku v nejvyšším tvaru a zvýšit její život.
 • Je kompatibilní s emisemi bez kouřových zbytků, což způsobuje, že sečení příjemného, ​​tichého a znečišťujícího zážitku.

7 řezací paluby polohy

Řezací balíček v sekaně na trávu je jednou z jejích nejdůležitějších komponent. Poté, co je v celé síle zbytečná bez přesného řezu. Je to šířka řezací paluby, která určuje, kolik trávy může sekačka nakrájet na jeden průchod.

Velikost čepele nebo čepelí a jejich nastavitelnost hraje také rozhodující roli v sekačkách na řezání sekačky; Mnoho sekaček na trávu nabízí několik čepelí, ale postrádají ovládací prvky přizpůsobení, což znamená.

Ačkoli Snapper CP215520HV má pouze jednu čepel, můžete ji přizpůsobit výběrem vlastní ideální výšky řezání; Ciferní jde z 1.5 až 4 palce a má 7 pozic s přesností až 0.35 palců.

Šířka čepele je přijatelných 21 palců a typ čepele je integrální výtah.

Nejmodernější přenos

Snapper CP215520HV je sekačka poháněná zadní kola a má čtyřstupňovou nastavitelnou přenos diskového pohonu, takže jeho manévrovatelnost není nic působivého. Pohon zadních kol, převodovka 4 rychlosti a lehké tělo umožňují, aby sekačka na trávu prořízla velké plochy za velmi málo času, přičemž udržovala účinnost a nepřekrývala motoru.

Ušetříte nejen čas, ale také si užijete bez námahy povahy procesu řezání. už žádné únavné, namáhavé tlačení těžkého stroje. Stroj je navržen tak, aby byla práce zábavná.

A ty malé doplňky dělají velký rozdíl!

Snapper CP215520HV je dodáván s praktickou nastavitelnou rukojetí, takže jej můžete nastavit pro optimální použití. Můžete si tedy snadno vybrat výšku, která nejlépe vyhovuje vaší osobní postavě, čímž se eliminuje šance na záda a napětí paží z provozu sekačky špatně velikosti.

Tato powerhouse také přichází s jedinečným sání funkce snižování nepořádku a usnadňuje vám čištění. To vám umožní snadno zabalit trávu a ušetřit vám čas a úsilí, díky kterému je to jeden z nejpřátelštějších sekaček a hlavní plus pro komerční uživatele.

snapper, jezdící, sekačka, john

Standardní tříletá záruka vás zahrnuje pro většinu věcí, ale baterie, stejně jako u všech výrobních, má pouze 1 rok záruku, i když ji nahradí v tomto 12měsíčním období bez potíží.

Pokud používáte sekačku pro komerční použití, záruka není tak velkorysá, ale to lze očekávat kvůli zvýšenému využití.

Co říkají recenze?

Existují ohromně pozitivní recenze sekaček na sekačky spokojených zákazníků a zdůrazněním to jsme se rozhodli sdílet recenze CP215520HV, když to považujeme za nejlepší dostupný Snapper.

Snapper CP215520HV vyrábí inženýři, kteří investovali desetiletí v hodnotě výzkumu a údajů o zpětné vazbě od zákazníků do jejich řady produktů.

Jedna osoba odkazovala na Snapper CP215520HV jako „drsný a efektivní stroj“. Řekl, že to byla jeho druhá 21 palcová komerční sekačka a že jeho předchozí mu trvala 20 let.

Ačkoli mnoho Američanů dává přednost nákupu amerického postaveného hardwaru, zdá se, že motor Honda uspokojí i ty nejtvrdší kritiky zahraničního inženýrství.

Jednoduchý design a lehká povaha produktu je vítěznou kombinací s více než jedním recenzerem, který uvádí, že ostatní produkty na trhu jsou ve srovnání.

Na negativní straně jeden recenzent zmínil svou špatnou zkušenost s předchozím modelem snapper a jak se zavázal, že už nikdy nekupuje sekačku na trávu. Zdá se, že to bylo kolem období, kdy Snapper Inc., byla koupena jednoduchost výroba předtím, než byly získány Briggs Stratton. Tento konkrétní recenzent získal společnost kvůli inovacím na CP215520HV.

Jeden jednotlivec spíše nadšený recenzent uvedl, že mnoho společností nesplňuje svůj marketing, ale že Snapper vždy přináší.

Zdá se, že mnoho uživatelů vnímá své nákupy snapperu jako investici kvůli požadavkům na dlouhý život strojů a nízkým údržbou.

K dispozici je také velké množství zákazníků snipu, kteří opakují kupující s nejméně deseti lety zkušeností s kanisem pod jejich pásy. Zdá se, že jejich nákupy jsou poháněny touhou upgradovat spíše než potřebou nahradit jejich stávající stroj, což je velmi dobrým znamením pro potenciální kupce prvního snipu.

Sekačka na koni s kanadlem bude vždy mezi nejlepšími na trhu

S pokrokem v moderní technologii Snapper provedl obrovská vylepšení svých nástrojů na zahradě a sestavu strojů a vytvořil širokou škálu napájecího zařízení, jako je jejich řada sekaček procházky které si můžete prohlédnout na Amazonu, Blowers listů, nulové otočné jízdní traktory a oříznutí živých plotů.

Ačkoli Snapper se nedostal do našich 10 nejlepších sekaček na nulové otočení, nevyhlíželi by z místa a měli v tomto seznamu jeden nebo 2 sekačky. A určitě zůstali na vrcholu své hry, pokud jde o chodit za sekačky.

Z fantastické 46 ″ sekačky s jezdeckou sekačkou se svou výkonnou Briggs Stratton Pro Series V-Twin OHV Engine a jeho menším bratrem Snapper re130 A 12.5HP zadní sekačka pro jízdu motorem, která zahrnuje velkou 33palcovou palubu sekačky Hi-Vac, do vynikající komerční hi-vac samohybná trávníková sekačka, která je k dispozici také na Amazonu, což je jedna z nejlepších komerčních procházek za sekači trávníku, Snapper, Snapper, Snapper, Snapper, Snapper, Snapper Vč., ukazuje, že stále má to, co je potřeba k tomu, aby zůstal před křivkou.

Výběr sekačky na koni

Snapper vytvořte několik skvělých jezdeckých sekaček (i když podle našeho názoru nevyrábějí tu nejlepší sekačku na trávu).

Níže jsou naše nejlepší výběr sekačky na koni v řadě Snapper.

Top Snapper Riding Mewer

Snapper SPX2246 46 ″ 22hp trávníku je náš výběr pro nejlepší sekačku na jízdě na snapperu.

Tento kanic se může pochlubit výkonným klíčem start 22hp/646cc Briggs Stratton Pro Series V-Twin OHV motoru s hydrostatickou převodovkou T2-HP s hydro-gear, který umožňuje tomuto stroji klouzat i nejdrsnějším terénem.

Rychlost dopředu začíná na 0.5 mph a vrcholí při poměrně rychlém 5 mph s slušnou zpětnou rychlostí 0.3 mph až 3 mph. V případě, že zapojení škrticí klapky stále způsobuje, že zážitek z sečení se cítí příliš podobně jako práce, tato sekačka má tempomat.

Tento traktor na trávu má obrovskou 46palcovou palubu sekačky 3 v 1, vyrobenou z vyraženého oceli s bočním vypouštěním.

Má velmi rozumný poloměr otáčení 14 palců.

Výšku 7-polohy řezu lze upravit v rozsazích od 0.5 až 4 palce vám dává dobrý rozsah, ale vždy přináší skvělý i.

snapper, jezdící, sekačka, john

Je to velmi pohodlné i po dlouhou dobu používání z velké části na jeho 15 ″ střední, nastavitelné sedadlo.

Přidání 4-žárovky žárovky a šikovného držáku poháru pro horký nebo studený nápoj usnadňuje sečení ve dne nebo v noci.

Ocelová konstrukce o razítku o rozměrech 14, 3-Blade paluba rovnostně zařízne trávu rovnoměrně za všech podmínek, i když je tráva mokrá.

S palivovou kapacitou 3.5 amerických galonů, 2 válců a 22 hrubé koňské síly Tato sekačka na koni vystřelí nejtěžší pracovní místa na několik hodin, zatímco si odpočinete na ergonomicky navrženém sedadle.

Našli jsme hodně na Snapper SPX2246 46 ″ 22hp online za úžasně nízkou cenu. Chcete.li zkontrolovat nejnovější cenu, klikněte na odkaz níže.

Rychlé statistiky Snapper SPX2246

Nejlepší sekačka na středním rozsahu Snapper

Snapper RE130 33 ″ 12.5hp zadní sekačka motoru s motorem je skvělá jízda na středním rozsahu.

Nabízí snadný krok a odstupní platformu s vynikající viditelností operátoru a ergonomicky umístěnými ovládacími prvky po boku operátora.

Snapper RE130 má klíčový start Briggs Stratton Powerbuilt OHV motor s 13.5 Hrubá koňská síla. Přenos je 8stupňová disk disku.

Rychlost dopředu začíná při 1 mph a může dosáhnout rychlosti 4.5 mph. Má reverzní schopnost s rychlostí 1.9 mph.

Tato jezdecká sekačka má obrovskou 33palcovou palubu Hi Vac sekačka s mechanickým výtahem na palubu.Má pohodlný šestistupňový posun na pohonu nebo hydrostatickou převodovku a ultra kompaktní velikost pro snadné skladování.

Má velmi těsný poloměr otáčení, který dokáže snadno a složité úpravy krajinářství zvládnout.

S kapacitou palivové nádrže 2 americké galony a sedadlem, které se snadno převrátí pro okamžitý přístup k baterii 190 CCA a Briggs Stratton Engine.

Všechny ovládací prvky jsou snadno dostupné přes boční panel, ve kterém je umístěno zapojení jediné páky PTO, výška úpravy řezu, škrticí klapku motoru, parkovací brzdu, brzdové pedál a spínač klíče.

Vepřídní světlomety jsou volitelné navíc, ale šikovný držák poháru přichází jako standard.

Ocelová konstrukce o razítko s 12 měřičů, 3-čepel paluby rovnoměrně zařízne trávu za všech podmínek, i když je tráva mokrá.

Z ovládacího panelu lze snadno nastavit snadno doprava výšky polohy 6 výšky 6.5 až 4 palce.

Snapper’s RE130 je jedním z nejjednodušších sekaček na koni a odstoupit. Nabízí pohodlnou jízdu s 11 ″ středním, nastavitelným sedadlem.

Chcete.li najít nejlepší nabídku na sekačce Snapper RE130 od spolehlivého dodavatele, klikněte na odkaz níže.

Rychlé statistiky Snapper RE130

Jak se postarat o svůj kanic

Roky využití rezidenčního využití, které jsou zaručeny výrobcem.

Pokud opravdu chcete prodloužit život sekačky, musíte se o něj postarat podle pokynů uvedených v uživatelské příručce.

Příručky operátorů najdete online v rámci „Manuálů“ oficiálních webových stránek Snapper.

Prohlížení manuálů operátorů je dobrý způsob, jak získat přehled o tom, co může sekačka udělat a jak to bude fungovat.

Ačkoli je tento přístup nesmírně únavný vzhledem k obrovskému počtu sekaček dostupných v těchto dnech, může se z dlouhodobého hlediska vyplatit.

Pokud nechcete jít na všechny ty potíže, nezapomeňte zkontrolovat recenze jiných kupujících, protože často dávají stopy jak výhod, tak to, že vás to může osobně ovlivnit.

Údržba je klíčová

Každý motor potřebuje pravidelnou údržbu, ale většina lidí, kteří utrácejí velké množství peněz za sekačku. Jedním z nejvíce přehlížených úkolů údržby je olej.

Pokud kupujete sekačku pro své vlastní rezidenční použití, pak vždy zkontrolujte hladinu oleje před zapnutím sekačky, protože by to mohlo být týdny nebo dokonce měsíce mezi použitím. Také vás žádáme o změnu motorového oleje podle plánu uvedeného v příručce.

Tyto dva jednoduché úkoly by mohly přidat roky do života sekačky.

Pokud se chystáte na opravy, ujistěte se, že je provádí profesionál, který ví, co dělá, jinak může být vaše záruka neplatná.

Pokud chcete získat náhradní díly, obvykle se doporučuje, abyste je dostali pouze od certifikovaného prodejce. Zde je seznam oficiálních obchodních zastoupení.

Pokud jste však dostatečně kompetentní, abyste se opravili opravy, nebo chcete jen další příslušenství, Nákup z Amazonu vám může často ušetřit malé jmění.

Před zahájením relace řezání trávy doporučujeme, abyste předem zavedli nerovnoměrná místa. Ačkoli to není nutnost, která vám to pomáhá při vytváření sudého a bohatého řezu.

Zabalte výstřižky v letních měsících, protože tráva může růst v jeho nejvyšším ročním období. Můžete si vybrat mulčování v měsících mimo léta.

Zde naleznete v příručce k bezpečnostnímu příručům s pokyny.

Kromě čtení příručky operátora produktu byste měli také projít příručkou motoru. Například zde je k dispozici příručka pro Snapper CP215520HV.

Příslušenství je důležité

Ujistěte se, že jakékoli doplňky, které koupíte, jsou kompatibilní s vaším strojem.

Vložení nesprávného příslušenství pro vaši sekačku může poškodit příslušenství, stroj nebo obojí a ukončit vás mnohem více peněz, než jakékoli úspory, o které jste si mysleli, že jste vydělali z nákupu levné neznačkové části.

Jedním ze způsobů, jak zajistit, že máte toto právo, je používat pouze produkty vyrobené společností, i když pokud jste opatrní, není to nezbytné.

Bezpečnostní pokyny uvedené v příručce operátora pro vaši sekačku na trávu Snapper jsou velmi důležité dodržovat, pokud chcete udržovat sekačku a sebe v bezpečí.

Postarejte se o zvláštní péči, když pohádáte sekačku s kanadlem a ujistěte se, že používáte jednoduchou nálevku s strážcem sítí K dispozici od Amazonu zastavit se do nádrže; Tím je zajištěno, že se trvanlivost motoru zvyšuje a váš zážitek ze sečení je nejen bezpečný, ale pohodlný.

souhrn

Snapper vyrábět stroje, které vykonávají práci, na kterou byli navrženi.

Společnost se udržovala na špičce technologie sekačky tím, že se vyvíjela a poslouchala své zákazníky (něco, co by ostatní společnosti měly na vědomí).

Jejich sekačky jsou také ceny za to, co nabízejí; Nikdo si nikdy nestěžoval na předražený kanic.

V této recenzi jsme se zaměřili hlavně na komerční třídu CP215520HV, protože cítíme, že sekačka na trávu Snapper nejlépe zapouzdřuje to, co Snapper nabízí; přesnost, inovace, vynikající ceny a především kvalita.

Zahrnovali jsme však top 3 sekačky na založení na základě dostupnosti a provozních potřeb.

Ve 3 sekačkách najdete druh sekačky na trávu, který splní vaše specifické požadavky. Nákup sekačky na trávu je absolutní bez přemýšlení.

Snapper byl první, kdo vyrobil samoprojevnou sekačku Rotary trávník, který je postavil roky před jejich konkurenty a sekačky Snapper zůstávají dnes stejně inovativní a kvalitní, jak tomu bylo vždy, jak tomu bylo vždy.

Poslední příspěvky

Pokud máte velkou nebo střední zahradu, která vyžaduje profesionální střih, ale nemáte rozpočet na obrovský komerční stroj, pak je nejlepší volbou lehká, ale výkonná nulová zatáčka. The.

Původní trávník Lawnboy, který byl vyroben společností Evinrude a představen v roce 1934, se stal první sekačkou na jednoruční naviják, který vstoupil na trh. Na začátku, kdy.

O mně

Od té doby, co jsem se představil venkovním a vnitřním zahradnictví jako malé dítě, jsem vášnivý milovník rostlin. Více o mém příběhu si můžete přečíst zde.